Serie B ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Sudtirol
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
NDNDN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 7 wedstrijden ongeslagen thuis 5 wedstrijden zonder overwinning 4 wedstrijden zonder overwinning thuis
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Cesena · 0 W, 3 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (2 gescoord, 7 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
7e na 10 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 7e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Sudtirol
Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,70 uit) · 12,1 schoten per wedstrijd, 28% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (0,30 thuis, 1,70 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 16 geel, 2 rood
Discipline · 16,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,70 rood per wedstrijd (fiches de match, 50 wedstrijd(en))
Doelman · A. Plizzari rotatie · 7 redding(en), 78% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,6
Trainer · F. Castori sinds 01/12/2024 · 9 club(s) getraind sinds 2010
Systeem: 5-4-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-2-1 ×3)
Vorm (API-Football): WDWDWDL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Sudtirol
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 3-4-2-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sudtirol | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Venezia | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,1 |
| 2024-25 | Pescara | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Pescara | 40 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Giacomo Stabile| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sudtirol | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Bari | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Juve Stabia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Riccardo Stivanello| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sudtirol | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 2,7 |
| 2023-24 | Bologna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Andrea Giorgini| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sudtirol | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Juve Stabia | 38 | 1 | 0 | 47 | — | 6 | 6,9 |
| 2025-26 | Sudtirol | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Sudtirol | 31 | 0 | 1 | 29 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Sudtirol | 34 | 0 | 1 | 31 | — | 3 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Simone Davì| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 26 | 0 | 1 | 32 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | 31 | 0 | 3 | 41 | — | 8 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Simone Tronchin| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sudtirol | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | Sudtirol | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Cittadella | 23 | 2 | 1 | 43 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Sudtirol | 23 | 2 | 1 | 43 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Vicenza | 30 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Cittadella | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Salvatore Andrea Molina| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 31 | 3 | 1 | 37 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | 14 | 1 | 0 | 14 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Fabio Rispoli| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sudtirol | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Como | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Como | 14 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bjarki Steinn Bjarkason| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sudtirol | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Venezia | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Venezia | 9 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Venezia | 35 | 3 | 1 | 16 | — | 1 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dhirar Brik| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rareş Cătălin Burnete| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sudtirol | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Juve Stabia | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Lecce | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lecce | 27 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2023-24 | Lecce | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 51
- 31/08/2026 Kevin ZeroliKevin Zeroli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Monza 12 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Juve Stabia 11 2 0 10 — 1 6,7 2025-26 Milan — 0 0 — — — — 2024-25 Monza 8 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van AC Milan - 31/08/2026 M. PelliniM. Pellini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 1 — 0 6,9 2026-27 Torino 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Torino 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Torino - 17/08/2026 Fabio RispoliFabio Rispoli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Catanzaro 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Como 1 0 0 1 — 1 6,3 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Como 14 0 0 — — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Como - 15/08/2026 A. GiorginiAndrea Giorgini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Juve Stabia 38 1 0 47 — 6 6,9 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Sudtirol 31 0 1 29 — 4 6,8 2023-24 Sudtirol 34 0 1 31 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Juve Stabia - 14/08/2026 A. GiorginiAndrea Giorgini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Juve Stabia 38 1 0 47 — 6 6,9 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Sudtirol 31 0 1 29 — 4 6,8 2023-24 Sudtirol 34 0 1 31 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Juve Stabia - 06/08/2026 B. BjarkasonBjarki Steinn Bjarkason
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 2 0 0 0 — 0 6,2 2025-26 Venezia 1 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Venezia 9 0 0 2 — 2 6,6 2023-24 Venezia 35 3 1 16 — 1 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Venezia - 05/08/2026 B. BjarkasonBjarki Steinn Bjarkason
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 2 0 0 0 — 0 6,2 2025-26 Venezia 1 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Venezia 9 0 0 2 — 2 6,6 2023-24 Venezia 35 3 1 16 — 1 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Venezia - 04/08/2026 Rok VadjunecRok Vadjunec
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Adriese - 30/07/2026 D. VeroliDavide Veroli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 2 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Palermo — 0 0 — — — — 2024-25 Sampdoria 14 1 1 4 — 1 7,1 2024-25 Cagliari — 0 0 — — — — 2023-24 Catanzaro 31 0 1 19 — 6 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Cagliari - 29/07/2026 R. BurneteRareş Cătălin Burnete
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 2 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Juve Stabia 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Lecce — 0 0 — — — — 2024-25 Lecce 27 0 0 2 — 0 6,4 2023-24 Lecce 1 0 1 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lecce - 26/07/2026 A. VasicAljosa Vasic
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 3 — 0 6,3 2025-26 Palermo 2 0 0 3 — 0 1 6,0 2024-25 Palermo 33 0 0 12 — 1 6,6 2023-24 Palermo 19 0 0 20 — 2 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Palermo - 15/07/2026 N. PyyhtiäNiklas Anton Juhana Pyyhtiä
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Finland 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Sudtirol 1 1 0 — — 0 7,9 2025-26 Modena 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Sudtirol 14 4 2 21 — 3 7,2 2024-25 Bologna — 0 0 — — — — 2023-24 Ternana 29 0 1 34 — 3 6,6 2023-24 Bologna — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Bologna - 15/07/2026 R. StivanelloRiccardo Stivanello
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 1 — 0 2,7 2023-24 Bologna 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Bologna - 15/07/2026 T. LauretiT. Laureti
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Venezia - 14/07/2026 Vasco LopesVasco Rafael Fortes Lopes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 3 — 1 3,5 2025-26 Radomiak Radom 23 0 1 16 — 2 6,6 2024-25 AVS 26 2 2 19 — 6 6,7 2023-24 AVS 24 3 0 — — 5 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Radomiak Radom - 09/07/2026 A. PlizzariAlessandro Plizzari
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 2 0 0 0 — 0 7,6 2025-26 Venezia 2 0 0 — — 0 8,1 2024-25 Pescara 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Pescara 40 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Venezia - 08/07/2026 G. StabileGiacomo Stabile
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Bari 0 0 0 3 — 1 6,5 2025-26 Juve Stabia 0 0 0 — — 0 7,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Inter - 08/07/2026 K. MixturKenny Meddy Mixtur
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 1 0 0 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Villefranche - 07/07/2026 K. MixturKenny Meddy Mixtur
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 1 0 0 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Villefranche - 01/07/2026 M. VarnierMarco Varnier
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Juve Stabia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Juve Stabia 28 1 0 21 — 3 1 6,9 2023-24 Atalanta — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Juve Stabia - 29/06/2026 A. GiorginiAndrea Giorgini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Juve Stabia 38 1 0 47 — 6 6,9 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Sudtirol 31 0 1 29 — 4 6,8 2023-24 Sudtirol 34 0 1 31 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Juve Stabia - 29/06/2026 A. MallamoAlessandro Mallamo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sudtirol 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Sudtirol 21 2 0 18 — 3 6,8 2023-24 Sudtirol 10 0 0 6 — 2 6,7 2023-24 Atalanta 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Brescia - 29/06/2026 Vasco LopesVasco Rafael Fortes Lopes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 3 — 1 3,5 2025-26 Radomiak Radom 23 0 1 16 — 2 6,6 2024-25 AVS 26 2 2 19 — 6 6,7 2023-24 AVS 24 3 0 — — 5 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Radomiak Radom - 29/06/2026 A. VimercatiAlessandro Vimercati
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Sudtirol 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Sudtirol — 0 0 — — — — 2023-24 Juve Stabia 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Trapani 1905 - 29/06/2026 Benedikt RottensteinerBenedikt Rottensteiner
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Bra
Vertrekken 73
- 22/09/2026 D. ČrnigojDomen Črnigoj
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sudtirol 21 1 0 8 — 1 6,7 2024-25 Venezia 8 0 0 2 — 0 6,5 2023-24 Reggiana 16 0 1 10 — 3 6,7 2023-24 Venezia — 0 1 10 — — 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Omonia 29is Maiou - 31/08/2026 A. VimercatiAlessandro Vimercati
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Sudtirol 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Sudtirol — 0 0 — — — — 2023-24 Juve Stabia 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Treviso - 31/08/2026 F. VeseliFrédéric Veseli
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 13 0 0 14 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Livorno - 31/08/2026 M. FrigerioMarco Frigerio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sudtirol 20 0 1 20 — 2 6,7 2024-25 Lecco 29 2 0 — — 5 — 2023-24 Lecco 7 0 0 6 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Union Brescia - 31/08/2026 S. MerkajSilvio Merkaj
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vicenza 5 1 1 9 — 0 6,7 2026-27 Sudtirol 2 1 0 5 — 2 6,9 2025-26 Sudtirol — 0 0 — — — — 2024-25 Sudtirol 29 5 2 51 — 9 6,7 2023-24 Sudtirol 30 4 2 35 — 5 6,7 2023-24 Virtus Entella 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Vicenza Virtus - 31/08/2026 D. CasiraghiDaniele Casiraghi
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 1 1 (1 strafsch.) 0 1 — 0 7,2 2024-25 30 3 (2 strafsch.) 3 45 — 4 1 6,9 2023-24 33 16 (11 strafsch.) 6 48 — 7 7,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Ravenna - 30/08/2026 A. VimercatiAlessandro Vimercati
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Sudtirol 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Sudtirol — 0 0 — — — — 2023-24 Juve Stabia 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Treviso - 30/08/2026 F. VeseliFrédéric Veseli
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 13 0 0 14 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Livorno - 30/08/2026 S. MerkajSilvio Merkaj
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vicenza 5 1 1 9 — 0 6,7 2026-27 Sudtirol 2 1 0 5 — 2 6,9 2025-26 Sudtirol — 0 0 — — — — 2024-25 Sudtirol 29 5 2 51 — 9 6,7 2023-24 Sudtirol 30 4 2 35 — 5 6,7 2023-24 Virtus Entella 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Vicenza Virtus - 26/08/2026 J. MartiniJacopo Martini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 6 0 0 6 — 0 6,5 2026-27 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sudtirol 31 0 0 25 — 4 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Carrarese - 25/08/2026 J. MartiniJacopo Martini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 6 0 0 6 — 0 6,5 2026-27 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sudtirol 31 0 0 25 — 4 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Carrarese - 19/08/2026 N. PietrangeliNicola Pietrangeli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Juve Stabia 2 0 0 2 — 0 4,7 2025-26 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sudtirol 31 4 0 31 — 2 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juve Stabia - 18/08/2026 M. AdamonisMarius Adamonis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Lithuania 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Sudtirol 15 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Lazio 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Adamonis Marius - 18/08/2026 N. PietrangeliNicola Pietrangeli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Juve Stabia 2 0 0 2 — 0 4,7 2025-26 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sudtirol 31 4 0 31 — 2 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Juve Stabia - 13/08/2026 K. ZedadkaKarim Zedadka
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Empoli 7 0 0 10 — 1 6,5 2025-26 Sudtirol — 0 0 — — — — 2024-25 Sudtirol 18 1 1 19 — 2 6,8 2023-24 Ascoli 14 0 0 21 — 2 6,9 2023-24 Napoli 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Empoli - 04/08/2026 R. OdogwuRaphael Chidi Odogwu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 32 5 (1 strafsch.) 8 55 — 3 7,1 2023-24 31 7 (1 strafsch.) 1 54 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Treviso - 03/08/2026 R. OdogwuRaphael Chidi Odogwu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 32 5 (1 strafsch.) 8 55 — 3 7,1 2023-24 31 7 (1 strafsch.) 1 54 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Treviso - 30/07/2026 R. KoflerRaphael Kofler
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cagliari 2 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sudtirol 31 1 0 39 — 4 6,7 2023-24 Sudtirol 30 0 0 14 — 2 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Cagliari - 30/07/2026 S. VerdiSimone Verdi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Benevento 2 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Vitória SC 1 0 0 2 — 0 3,3 2025-26 Sudtirol 11 0 0 6 — 2 6,7 2025-26 Guimaraes 3 0 0 — — 1 — 2024-25 Como 9 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Sassuolo 9 2 (1 strafsch.) 0 3 — 0 6,9 2023-24 Como 34 8 (4 strafsch.) 1 25 — 3 7,0 2023-24 Torino 1 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Benevento - 29/07/2026 M. CoulibalyMamadou Coulibaly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Monaco 1 1 1 — — 0 9,2 2025-26 Monaco 1 0 0 1 — 1 6,2 2025-26 Sudtirol 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Catanzaro 27 1 0 9 — 3 6,5 2024-25 Monaco 6 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Salernitana 1 0 0 9 — 1 6,5 2024-25 Sudtirol 1 0 0 2 — 1 6,7 2023-24 Palermo 19 1 1 11 — 5 6,7 2023-24 Monaco 5 0 0 3 — 0 6,4 2023-24 Salernitana 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Foggia - 28/07/2026 Benedikt RottensteinerBenedikt Rottensteiner
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Trapani 1905 - 28/07/2026 M. CoulibalyMamadou Coulibaly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Monaco 1 1 1 — — 0 9,2 2025-26 Monaco 1 0 0 1 — 1 6,2 2025-26 Sudtirol 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Catanzaro 27 1 0 9 — 3 6,5 2024-25 Monaco 6 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Salernitana 1 0 0 9 — 1 6,5 2024-25 Sudtirol 1 0 0 2 — 1 6,7 2023-24 Palermo 19 1 1 11 — 5 6,7 2023-24 Monaco 5 0 0 3 — 0 6,4 2023-24 Salernitana 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Foggia - 27/07/2026 G. DragoGiacomo Drago
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Cremonese 15 0 0 — — 0 — 2024-25 Sudtirol 5 0 0 — — 0 — 2023-24 Sudtirol 35 0 0 — — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Guidonia Montecelio 1937 - 26/07/2026 G. DragoGiacomo Drago
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Cremonese 15 0 0 — — 0 — 2024-25 Sudtirol 5 0 0 — — 0 — 2023-24 Sudtirol 35 0 0 — — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Guidonia Montecelio 1937 - 12/07/2026 A. MallamoAlessandro Mallamo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sudtirol 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Sudtirol 21 2 0 18 — 3 6,8 2023-24 Sudtirol 10 0 0 6 — 2 6,7 2023-24 Atalanta 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Union Brescia
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Dove vedere Südtirol-Sampdoria in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · za 14:11
- La Sampdoria prova a ripartire con D'Angelo Corriere dello Sport · do 19:00
- Juve Stabia travolgente, prima sconfitta per il Südtirol: decidono Sibilli, Di Nardo e Sandrucci Corriere dello Sport · zo 19:03
- Dove vedere Juve Stabia-Sudtirol in tv? Dazn o Sky, orario Corriere dello Sport · zo 13:35 · Opstelling
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Sudtirol 591 24N 182 Serie B ♂ · za 18:00 Sudtirol
Cremonese 331 27N 402 Serie B ♂ · di 18:00 Palermo
Sudtirol komt eraan Serie B ♂ · za 18:00 Sudtirol
Mantova komt eraan Serie B ♂ · za 18:00 Avellino
Sudtirol komt eraan Serie B ♂ · di 18:00 Empoli
Sudtirol komt eraan Serie B ♂ · za 18:00 Sudtirol
Verona komt eraan Serie B ♂ · za 18:00 Vicenza
Sudtirol komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Sudtirol – Cesena | 1 – 1 |
| 27/10/2026 | Padova – Sudtirol | 2 – 0 |
| 24/10/2026 | Sudtirol – Sampdoria | 1 – 1 |
| 18/10/2026 | Juve Stabia – Sudtirol | 3 – 0 |
| 10/10/2026 | Sudtirol – Ascoli | 0 – 0 |
| 20/09/2026 | Arezzo – Sudtirol | 1 – 4 |
| 12/09/2026 | Sudtirol – Modena | 1 – 1 |
| 05/09/2026 | Sudtirol – Catanzaro | 2 – 0 |
| 30/08/2026 | Benevento – Sudtirol | 1 – 1 |
| 22/08/2026 | Sudtirol – Virtus Entella | 1 – 0 |
| 08/05/2026 | Sudtirol – Juve Stabia | 1 – 1 |
| 01/05/2026 | Sampdoria – Sudtirol | 1 – 0 |
| 25/04/2026 | Sudtirol – Mantova | 0 – 3 |
| 18/04/2026 | Spezia – Sudtirol | 6 – 1 |
| 11/04/2026 | Sudtirol – Modena | 1 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 | A. PlizzariAlessandro Plizzari
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 25 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | D. VeroliDavide Veroli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 2 | 2 | 172 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | R. BurneteRareş Cătălin Burnete
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 2 | 2 | 158 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | F. DaviFederico Davi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 2 | 2 | 135 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | G. StabileGiacomo Stabile
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 2 | 1 | 135 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | S. DavìSimone Davì
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 2 | 1 | 112 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | K. MixturKenny Meddy Mixtur
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 2 | 1 | 95 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | B. BjarkasonBjarki Steinn Bjarkason
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 2 | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | D. BrikDhirar Brik
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | F. TaitFabian Tait
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | N. PyyhtiäNiklas Anton Juhana Pyyhtiä
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | R. StivanelloRiccardo Stivanello
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 2,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | S. TronchinSimone Tronchin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 3,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Vasco LopesVasco Rafael Fortes Lopes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 3,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | A. VasicAljosa Vasic
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 1 | 1 | 80 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. PelliniM. Pellini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 1 | 1 | 73 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. AnghelèLorenzo Anghelè
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 1 | 1 | 61 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | A. GiorginiAndrea Giorgini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 79 | S. MolinaSalvatore Andrea Molina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 33 | 2 | 0 | 62 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Kevin ZeroliKevin Zeroli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | A. OkoroAlvin Obinna Okoro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Fabio RispoliFabio Rispoli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | Marco IulianoMarco Iuliano
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Rok VadjunecRok Vadjunec
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | T. LauretiT. Laureti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Jannik LeitnerJannik Leitner
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Lukas PlonerLukas Ploner
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | M. VarnierMarco Varnier
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | C. SabatiniCarlo Sabatini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 2025 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | H. El KaouakibiHamza El Kaouakibi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 2
Spelers die dit seizoen voor Sudtirol speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Merkaj | Aanvaller | 2 | 2 | 176 | 1 | 0 | 6,9 |
| D. Casiraghi | Middenvelder | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 7,2 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Sudtirol tegen:
- Arezzo
- Ascoli
- Avellino
- Benevento
- Carrarese
- Catanzaro
- Cesena
- Cremonese
- Empoli
- Juve Stabia
- Mantova
- Modena
- Padova
- Palermo
- Pisa
- Sampdoria
- Verona
- Vicenza
- Virtus Entella
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.