Ligue 1 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Strasbourg
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDDDV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 3 nederlagen op rij uit
komt van een 5-1-zege tegen Auxerre · 1 W, 0 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 11 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
12e na 9 speeldag(en) · beste 2e, slechtste 16e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Strasbourg
Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 39% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 2,10 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 11 geel, 1 rood
Discipline · 11,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,70 rood per wedstrijd (fiches de match, 53 wedstrijd(en))
Doelman · F. Jörgensen · 29 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,71 tegen per 90 min · cijfer 7,1
Trainer · Hugo Oliveira sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×2, 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): LWWDLLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Strasbourg
- Blessure J. Panichelli · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: F. Balde (Blessure), I. Doukoure (Inactive), M. Godo (Spierblessure), S. Nanasi (Blessure)
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 7 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Denmark | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Chelsea | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Chelsea | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Villarreal | 36 | 0 | 0 | 2 | — | 4 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Genesis Antwi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Chelsea | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jeyland Yahir Mitchell Baltodano| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Feyenoord | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Feyenoord | 19 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Joaquín Martínez Gauna| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Sevilla | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Sevilla | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Abdoul Karim Coulibaly| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Werder Bremen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Werder Bremen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gessime Yassine| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 7 | 2 | 2 | 12 | — | 2 | 7,4 |
| 2025-26 | Strasbourg | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Dunkerque | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Dunkerque | 35 | 3 | 0 | 43 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Dunkerque | 19 | 2 | 1 | 22 | — | 2 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pape Demba Diop| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Sochaux | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Nurnberg | 10 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Toulouse | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Strasbourg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Waregem | 28 | 6 | 5 | 32 | — | 7 | 7,5 |
| 2024-25 | Zulte Waregem | 28 | 6 | 5 | 32 | — | 7 | 7,5 |
| 2023-24 | Zulte Waregem | 6 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 7,4 |
| 2023-24 | Waregem | 6 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 7,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Giovanni Alejandro Reyna| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 7 | 2 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | M'gladbach | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | M'gladbach | 26 | 2 | 0 | 8 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Dortmund | 16 | 2 | 0 | 8 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Nott'm Forest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 13 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Dortmund | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Conrad Harder Weibel Schandorf| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 5 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | RB Leipzig | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 29 | 3 | 3 | 21 | — | 3 | 6,5 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 4 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 28 | 5 | 5 | 21 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | FC Nordsjaelland | 7 | 2 | 3 | 9 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | FC Nordsjaelland | 22 | 5 | 0 | 8 | — | 3 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
J. Ortega| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 7 | 1 | 1 | 8 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Sabadell | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sékou Mara| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Strasbourg | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Strasbourg | 32 | 1 | 1 | 18 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Auxerre | 27 | 3 | 2 | 27 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Strasbourg | 32 | 1 | 1 | 18 | — | 2 | 6,5 |
| 2024-25 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Southampton | 29 | 3 | 2 | 12 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (17/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 83
- 31/08/2026 C. HarderConrad Harder Weibel Schandorf
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 5 1 1 5 — 0 6,8 2026-27 RB Leipzig 1 1 0 2 — 0 7,0 2025-26 RB Leipzig 29 3 3 21 — 3 6,5 2025-26 Sp Lisbon 4 1 0 — — 0 6,8 2024-25 Sp Lisbon 28 5 5 21 — 0 7,0 2024-25 FC Nordsjaelland 7 2 3 9 — 0 7,3 2023-24 FC Nordsjaelland 22 5 0 8 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van RB Leipzig - 31/08/2026 Dário EssugoDário Cassia Luís Essugo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 5 1 1 4 — 1 6,9 2025-26 Chelsea 5 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Sp Lisbon 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Chaves 14 0 0 25 — 3 6,8 2023-24 Sp Lisbon 4 0 0 1 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Chelsea - 31/08/2026 Deivid WashingtonDeivid Washington
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Chelsea - 30/08/2026 Deivid WashingtonDeivid Washington
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Chelsea - 29/08/2026 OsoJoaquín Martínez Gauna
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 5 0 0 3 — 1 6,8 2026-27 Sevilla 2 1 1 1 — 0 7,4 2025-26 Sevilla 3 0 0 3 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sevilla - 28/08/2026 OsoJoaquín Martínez Gauna
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 5 0 0 3 — 1 6,8 2026-27 Sevilla 2 1 1 1 — 0 7,4 2025-26 Sevilla 3 0 0 3 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sevilla - 24/08/2026 O. KellymanOmari Jamian Kellyman
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Cardiff City FC 2 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Aston Villa — 0 0 — — — — 2023-24 Aston Villa 2 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Chelsea - 20/08/2026 Abdoul Karim CoulibalyAbdoul Karim Coulibaly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 5 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Werder Bremen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Werder Bremen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Werder Bremen - 19/08/2026 Abdoul Karim CoulibalyAbdoul Karim Coulibaly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 5 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Werder Bremen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Werder Bremen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Werder Bremen - 18/08/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sturm Graz - 17/08/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sturm Graz - 16/08/2026 J. OrtegaJ. Ortega
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 7 1 1 8 — 0 6,7 2026-27 Sabadell 0 0 0 0 — 0 0,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Strasbourg - 11/08/2026 H. DiandagaH. Diandaga
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Paris Saint Germain - 10/08/2026 F. JörgensenFilip Jörgensen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 7 0 0 0 — 0 7,1 2026-27 Denmark 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Chelsea 6 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Chelsea 6 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Villarreal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal 36 0 0 2 — 4 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Chelsea - 03/08/2026 G. ReynaGiovanni Alejandro Reyna
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 7 2 0 2 — 1 6,8 2025-26 Dortmund 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 M'gladbach 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 M'gladbach 26 2 0 8 — 3 6,7 2024-25 Dortmund 16 2 0 8 — 3 6,7 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Nott'm Forest 13 0 1 3 — 0 6,8 2023-24 Dortmund 11 0 0 2 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Borussia Mönchengladbach - 02/08/2026 G. AntwiGenesis Antwi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 7 0 0 4 — 0 6,6 2025-26 Chelsea — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Chelsea - 02/08/2026 G. ReynaGiovanni Alejandro Reyna
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 7 2 0 2 — 1 6,8 2025-26 Dortmund 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 M'gladbach 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 M'gladbach 26 2 0 8 — 3 6,7 2024-25 Dortmund 16 2 0 8 — 3 6,7 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Nott'm Forest 13 0 1 3 — 0 6,8 2023-24 Dortmund 11 0 0 2 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Borussia Mönchengladbach - 07/07/2026 M. Del BlancoMateo Del Blanco
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 1 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Union Santa Fe - 06/07/2026 M. Del BlancoMateo Del Blanco
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 1 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Union Santa Fe - 05/07/2026 M. PiekutowskiMiłosz Piekutowski
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Jagiellonia 4 0 0 — — 0 7,6 2024-25 Jagiellonia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Jagiellonia 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Jagiellonia - 03/07/2026 B. BrantlindBenjamin Brantlind
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van IFK Goteborg - 02/07/2026 B. BrantlindBenjamin Brantlind
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van IFK Goteborg - 30/06/2026 Diogo SousaDiogo Lobão de Sousa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Strasbourg 6 1 1 10 — 1 5,6 2025-26 Vitória SC 21 1 1 28 — 4 6,9 2025-26 Bodrumspor 11 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Guimaraes 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Bodrumspor 32 0 0 — — 4 7,2 2024-25 Guimaraes 25 0 0 — — 6 — 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Guimaraes 8 0 0 — — 1 — 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bodrumspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Vitória SC - 29/06/2026 A. SyllaLoubadhe Abakar Sylla
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Benevento 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,1 2025-26 Strasbourg 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Strasbourg 30 1 0 17 — 2 1 6,7 2024-25 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 22 2 0 30 — 4 6,8 2023-24 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Nantes - 29/06/2026 D. DionguPape Daouda Diong
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Westerlo 4 1 0 — — 0 7,1 2025-26 Dunkerque 26 0 1 26 — 2 6,6 2024-25 Strasbourg 27 1 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Dunkerque
Vertrekken 76
- 03/09/2026 A. SyllaLoubadhe Abakar Sylla
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Benevento 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,1 2025-26 Strasbourg 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Strasbourg 30 1 0 17 — 2 1 6,7 2024-25 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 22 2 0 30 — 4 6,8 2023-24 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Gaziantep FK - 02/09/2026 A. SyllaLoubadhe Abakar Sylla
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Benevento 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,1 2025-26 Strasbourg 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Strasbourg 30 1 0 17 — 2 1 6,7 2024-25 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 22 2 0 30 — 4 6,8 2023-24 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Gaziantep FK - 01/09/2026 A. OmobamideleAndrew Abiola Omobamidele
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Anderlecht 2 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Strasbourg 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Strasbourg 3 0 0 2 — 1 6,8 2024-25 Strasbourg 10 0 0 13 — 4 6,8 2024-25 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nott'm Forest 11 0 0 6 — 2 6,6 2023-24 Norwich 2 0 0 — — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Anderlecht - 31/08/2026 B. ChilwellBenjamin James Chilwell
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Crystal Palace 1 0 1 — — 0 7,9 2025-26 Strasbourg 5 0 0 3 — 0 7,0 2024-25 Crystal Palace 8 1 0 2 — 1 6,9 2024-25 Chelsea 0 0 0 — — 0 6,6 2023-24 Chelsea 14 0 1 11 — 5 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Crystal Palace - 31/08/2026 G. DouéGuéla Maho Lewis Doué
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 1 0 0 2 — 1 6,9 2026-27 Strasbourg 1 0 0 1 — 0 5,2 2025-26 Strasbourg 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Strasbourg 32 1 2 41 — 7 7,0 2024-25 Rennes 0 0 2 41 — 0 7,0 2023-24 Rennes 24 0 2 29 — 1 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Bayer Leverkusen - 31/08/2026 M. AmougouMathis Amougou
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Toulouse 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Strasbourg 3 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Chelsea 3 0 0 — — 0 6,8 2024-25 St Etienne 17 0 0 6 — 2 6,5 2023-24 St Etienne 1 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Toulouse - 31/08/2026 S. CoulibalySenou Coulibaly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Omonia Nicosia 5 1 1 4 — 2 7,2 2026-27 Watford 5 0 0 2 — 0 7,0 2026-27 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Brest 16 0 0 26 — 3 6,6 2025-26 Strasbourg 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Brest 13 0 0 12 — 1 6,9 2024-25 Antwerp — 0 0 — — — — 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 13 0 0 12 — 1 6,9 2023-24 Dortmund 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Watford - 30/08/2026 B. ChilwellBenjamin James Chilwell
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Crystal Palace 1 0 1 — — 0 7,9 2025-26 Strasbourg 5 0 0 3 — 0 7,0 2024-25 Crystal Palace 8 1 0 2 — 1 6,9 2024-25 Chelsea 0 0 0 — — 0 6,6 2023-24 Chelsea 14 0 1 11 — 5 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Crystal Palace - 30/08/2026 G. DouéGuéla Maho Lewis Doué
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leverkusen 1 0 0 2 — 1 6,9 2026-27 Strasbourg 1 0 0 1 — 0 5,2 2025-26 Strasbourg 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Strasbourg 32 1 2 41 — 7 7,0 2024-25 Rennes 0 0 2 41 — 0 7,0 2023-24 Rennes 24 0 2 29 — 1 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Bayer Leverkusen - 26/08/2026 D. DionguPape Daouda Diong
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Westerlo 4 1 0 — — 0 7,1 2025-26 Dunkerque 26 0 1 26 — 2 6,6 2024-25 Strasbourg 27 1 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar KVC Westerlo - 26/08/2026 M. LukovićMiloš Luković
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Kaiserslautern 1 1 0 0 — 0 8,1 2025-26 Las Palmas 17 4 1 20 — 4 1 6,6 2025-26 Preston 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Preston North End FC 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Strasbourg — 0 0 — — — — 2024-25 Heerenveen 14 3 (1 strafsch.) 0 13 — 0 6,6 2024-25 Strasbourg 2 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar 1. FC Kaiserslautern - 25/08/2026 D. DionguPape Daouda Diong
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Westerlo 4 1 0 — — 0 7,1 2025-26 Dunkerque 26 0 1 26 — 2 6,6 2024-25 Strasbourg 27 1 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar KVC Westerlo - 25/08/2026 Idrissa SabalyIdrissa Sabaly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Red Star 5 0 0 5 — 1 6,4 2025-26 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar RED Star FC 93 - 18/08/2026 Diego MoreiraDiego Manuel Jadon da Silva Moreira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Milan 1 0 0 0 — 0 3,4 2026-27 Belgium 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Strasbourg 32 2 7 26 — 4 1 7,1 2024-25 Strasbourg 32 2 7 26 — 4 1 7,1 2023-24 Lyon 7 0 0 4 — 1 6,3 2023-24 Benfica 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar AC Milan - 17/08/2026 Diego MoreiraDiego Manuel Jadon da Silva Moreira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Milan 1 0 0 0 — 0 3,4 2026-27 Belgium 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Strasbourg 32 2 7 26 — 4 1 7,1 2024-25 Strasbourg 32 2 7 26 — 4 1 7,1 2023-24 Lyon 7 0 0 4 — 1 6,3 2023-24 Benfica 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar AC Milan - 16/08/2026 A. OuattaraAbdoul Guemissongui Ouattara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ipswich 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Larisa 17 0 1 20 — 4 6,7 2025-26 Strasbourg 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Mechelen 26 0 0 34 — 7 6,8 2024-25 Strasbourg 23 1 1 7 — 1 6,7 2024-25 Larisa 20 0 0 — — 6 1 — 2024-25 Genk 0 0 0 34 — 0 6,8 2023-24 Larisa 24 4 0 — — 6 — 2023-24 Genk 8 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Ipswich - 16/08/2026 J. EncisoJulio César Enciso Espínola
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ipswich 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Strasbourg 5 6 (1 strafsch.) 0 5 — 0 7,8 2024-25 Ipswich 13 2 0 3 — 3 6,8 2024-25 Brighton 12 0 0 3 — 0 6,8 2023-24 Brighton 12 0 2 6 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Ipswich - 15/08/2026 A. OuattaraAbdoul Guemissongui Ouattara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ipswich 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Larisa 17 0 1 20 — 4 6,7 2025-26 Strasbourg 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Mechelen 26 0 0 34 — 7 6,8 2024-25 Strasbourg 23 1 1 7 — 1 6,7 2024-25 Larisa 20 0 0 — — 6 1 — 2024-25 Genk 0 0 0 34 — 0 6,8 2023-24 Larisa 24 4 0 — — 6 — 2023-24 Genk 8 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Ipswich - 15/08/2026 J. EncisoJulio César Enciso Espínola
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ipswich 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Strasbourg 5 6 (1 strafsch.) 0 5 — 0 7,8 2024-25 Ipswich 13 2 0 3 — 3 6,8 2024-25 Brighton 12 0 0 3 — 0 6,8 2023-24 Brighton 12 0 2 6 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Ipswich - 13/08/2026 R. MessiRayane Messi Tanfouri
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Pau FC 14 2 0 9 — 0 6,9 2025-26 Strasbourg — 0 0 — — — — 2024-25 Dijon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dijon 4 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Al-Ettifaq - 10/08/2026 R. NzingoulaRabby Nzingoula
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 West Brom 1 0 0 3 — 1 6,2 2025-26 Nurnberg 15 1 2 15 — 3 6,9 2025-26 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 27 1 0 37 — 11 6,8 2024-25 Strasbourg 0 0 0 37 — 0 6,8 2023-24 Strasbourg 6 0 1 6 — 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar West Brom - 09/08/2026 R. NzingoulaRabby Nzingoula
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 West Brom 1 0 0 3 — 1 6,2 2025-26 Nurnberg 15 1 2 15 — 3 6,9 2025-26 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 27 1 0 37 — 11 6,8 2024-25 Strasbourg 0 0 0 37 — 0 6,8 2023-24 Strasbourg 6 0 1 6 — 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar West Brom - 06/08/2026 S. SowSaïdou Sow
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 7 0 0 6 — 1 6,7 2025-26 Clermont 12 1 0 8 — 2 7,0 2024-25 Strasbourg 12 0 0 7 — 2 6,9 2024-25 Nantes 9 1 0 7 — 1 6,9 2024-25 Nijmegen — 0 0 — — — — 2023-24 Go Ahead Eagles 18 5 0 6 — 1 6,8 2023-24 Nijmegen 16 2 0 6 — 1 6,8 2023-24 Strasbourg 10 0 1 8 — 2 6,9 2023-24 St Etienne 1 0 0 1 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Nantes - 01/08/2026 V. BarcoValentín Barco
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Chelsea 2 1 1 0 — 0 8,2 2025-26 Strasbourg 4 0 5 7 — 1 8,4 2024-25 Strasbourg 14 0 2 17 — 2 7,1 2024-25 Sevilla 7 0 0 7 — 0 6,7 2024-25 Brighton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brighton 6 0 0 7 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Chelsea - 28/07/2026 J. MwangaJunior Mwanga
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 6 0 0 2 — 0 1 6,4 2025-26 Strasbourg 35 0 1 27 — 1 1 6,9 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 Le Havre 11 1 2 19 — 1 1 6,8 2024-25 Strasbourg 8 0 2 19 — 0 6,8 2023-24 Strasbourg 22 1 1 22 — 3 6,8 2023-24 Bordeaux 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Le Havre
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Toulouse 3-1 Strasbourg : "Voilà pourquoi nous jouons de cette manière", Askou détaille les raisons de la victoire RMC Sport · za 08:50
- Coupable sur deux buts, Filip Jörgensen n'a pas aidé Strasbourg lors de son lourd revers à Toulouse L'Équipe · za 07:20
- Le match interrompu à cause du brouillard ? Jens Berthel Askou s'est interrogé pendant Toulouse-Strasbourg L'Équipe · za 00:33
- Absent lors de la victoire de Toulouse contre Strasbourg, David Odogu était malade L'Équipe · za 00:24 · Blessure
- Plus efficace et moins spectaculaire qu'à l'accoutumée face à Strasbourg, Toulouse s'est cette fois-ci adapté au contexte L'Équipe · za 00:22
- Estrasburgo de Hugo Oliveira sofre em Toulouse a quinta derrota em seis jogos Record · za 00:20
- Les notes de Toulouse-Strasbourg : la lumière Casseres, l'ombre Harder L'Équipe · vr 23:50
- C’est la crise à Strasbourg ! Foot Mercato · vr 23:40
- TFC 3-1 Strasbourg : "Contre-nature mais efficace" analyse Gautreau RMC Sport · vr 23:05
- Toulouse-Strasbourg: réalistes, les Toulousains décrochent un précieux succès face aux Strasbourgeois RMC Sport · vr 22:46
- Enfin récompensé pour son beau jeu, Toulouse s'offre Strasbourg et décroche sa troisième victoire en Ligue 1 L'Équipe · vr 22:40 · Opstelling
- Ligue 1 : Toulouse s’impose avec la manière contre Strasbourg Foot Mercato · vr 22:40
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Brest 431 25N 322 Ligue 1 ♂ · za 20:45 Le Havre
Strasbourg 271 25N 482 Ligue 1 ♂ · za 17:00 Strasbourg
Lorient komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Angers
Strasbourg komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Lille
Strasbourg komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Strasbourg
Le Mans komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Strasbourg
Lyon komt eraan Ligue 1 ♂ · za 17:00 Brest
Strasbourg komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Strasbourg – Auxerre | 5 – 1 |
| 25/10/2026 | Rennes – Strasbourg | 3 – 0 |
| 17/10/2026 | Strasbourg – Paris SG | 1 – 3 |
| 11/10/2026 | Nice – Strasbourg | 2 – 1 |
| 19/09/2026 | Paris FC – Strasbourg | 2 – 1 |
| 12/09/2026 | Strasbourg – Monaco | 1 – 1 |
| 06/09/2026 | Troyes – Strasbourg | 2 – 6 |
| 29/08/2026 | Strasbourg – Lens | 2 – 1 |
| 21/08/2026 | Marseille – Strasbourg | 4 – 0 |
| 17/05/2026 | Strasbourg – Monaco | 5 – 4 |
| 13/05/2026 | Brest – Strasbourg | 1 – 2 |
| 10/05/2026 | Angers – Strasbourg | 1 – 1 |
| 03/05/2026 | Strasbourg – Toulouse | 1 – 2 |
| 26/04/2026 | Lorient – Strasbourg | 2 – 3 |
| 19/04/2026 | Strasbourg – Rennes | 0 – 3 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | F. JörgensenFilip Jörgensen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | G. AntwiGenesis Antwi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 7 | 7 | 619 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | Gessime YassineGessime Yassine
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 7 | 607 | 2 | 2 | 12 | — | 2 | 7,4 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 6 | 6 | 526 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Diogo SousaDiogo Lobão de Sousa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 6 | 6 | 447 | 1 | 1 | 10 | — | 1 | 5,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | P. DiopPape Demba Diop
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 7 | 5 | 479 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | G. ReynaGiovanni Alejandro Reyna
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 7 | 5 | 425 | 2 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | OsoJoaquín Martínez Gauna
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | S. NanasiAlgot Sebastian Nanasi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 5 | 5 | 380 | 0 | 2 | 3 | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | J. OrtegaJ. Ortega
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 7 | 4 | 336 | 1 | 1 | 8 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | I. DoukouréIsmaël Landry Doukouré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 3 | 3 | 250 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | S. Amo-AmeyawSamuel Amo-Ameyaw
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 7 | 2 | 244 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Dário EssugoDário Cassia Luís Essugo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 5 | 2 | 258 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | C. HarderConrad Harder Weibel Schandorf
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 5 | 2 | 218 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Abdoul Karim CoulibalyAbdoul Karim Coulibaly
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 5 | 2 | 216 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | S. El MourabetSamir El Mourabet
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 5 | 2 | 167 | 0 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | L. HøgsbergLucas Høgsberg
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 4 | 2 | 198 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Fabio Amadu Uri BaldéFabio Amadu Uri Baldé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 4 | 1 | 96 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | S. MaraSékou Mara
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 2 | 1 | 84 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | M. Del BlancoMateo Del Blanco
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 2 | 0 | 19 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Yaya DiéméYaya Diémé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | M. PiekutowskiMiłosz Piekutowski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Tyrese NoubissieTyrese Noubissie
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | Y. BeckerY. Becker
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | B. BrantlindBenjamin Brantlind
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | G. KodiaGhianny Kodia Ladji
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | O. KellymanOmari Jamian Kellyman
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Deivid WashingtonDeivid Washington Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 60 | G. KerckaertGabriel Kerckaert
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | H. DiandagaH. Diandaga Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Jean-Baptiste BoseyJean-Baptiste Bosey
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. GodoBecket Fabrice-Martial Godo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. OyedeleMaximillian Oyedele
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 9 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 2
Spelers die dit seizoen voor Strasbourg speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Omobamidele | Verdediger | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| G. Doué | Verdediger | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,2 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Strasbourg tegen:
- Angers
- Auxerre
- Brest
- Le Havre
- Le Mans
- Lens
- Lille
- Lorient
- Lyon
- Marseille
- Monaco
- Nice
- Paris FC
- Paris SG
- Rennes
- Toulouse
- Troyes
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.