Championship ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Watford
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DVDDV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 13 wedstrijden zonder overwinning uit 6 nederlagen op rij uit
komt van een 1-0-zege tegen Lincoln · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 9 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
20e na 14 speeldag(en) · beste 6e, slechtste 23e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Watford
Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,40 uit) · 12,9 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 36% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 2,00 uit) · 9% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 30 geel, 0 rood
Discipline · 11,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,2 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 40 wedstrijd(en))
Doelman · F. Ravaglia rotatie · 3 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,6
Trainer · A. Dionisi sinds 01/08/2026 · 6 club(s) getraind sinds 2018
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-1-2 ×1, 5-3-2 ×1)
Vorm (API-Football): DDLLWLLLLW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Watford
- Blessure E. Bove · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure J. Ngakia · Dij miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure K. Baah · Tik miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure M. Antonio · Inactive miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure T. Akomeah · Herstel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Composition probable — 5-3-2Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Watford | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Bologna | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Bologna | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Bologna | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Branimir Mlacic| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Watford | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Udinese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Udinese | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kévin Keben Biakolo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Watford | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Watford | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Watford | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 0 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Toulouse | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Toulouse | 8 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Krépin Diatta| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Watford | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Monaco | 24 | 0 | 0 | 14 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Monaco | 26 | 0 | 2 | 18 | — | 2 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marc Joel Bola| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Watford | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,9 |
| 2025-26 | Watford | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Samsunspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Samsunspor | 20 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Matthew William Pollock| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 45 | 2 | 4 | 43 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | 18 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Hector Matthew Kyprianou| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Watford | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Cyprus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Watford | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Edouard Kayembe Kayembe| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | 44 | 8 (2 strafsch.) | 1 | 41 | — | 10 | 6,8 |
| 2023-24 | 35 | 5 | 2 | 40 | — | 7 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Iker Bravo Solanilla| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Watford | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Las Palmas | 19 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Udinese | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Udinese | 36 | 2 | 1 | 12 | — | 3 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Myron Boadu| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Watford | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Bochum | 22 | 9 (1 strafsch.) | 1 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Twente | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Twente | 11 | 3 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Monaco | 9 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luca Tange Kjerrumgaard| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Watford | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Watford | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Odense | 28 | 22 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Odense | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 72
- 30/09/2026 K. DiattaKrépin Diatta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 2 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Monaco 1 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 Monaco 24 0 0 14 — 3 6,6 2023-24 Monaco 26 0 2 18 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Monaco - 10/09/2026 M. AntonioMichail Gregory Antonio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 0 0 0 — — 0 — 2024-25 West Ham 14 1 1 12 — 1 6,6 2023-24 West Ham 26 6 2 25 — 6 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Al-Sailiya - 31/08/2026 Branimir MlačićBranimir Mlacic
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 4 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Udinese 7 0 0 4 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Udinese - 31/08/2026 S. MavididiStephy Alvaro Mavididi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 5 0 0 2 — 0 5,5 2025-26 Leicester 1 0 1 1 — 0 7,5 2024-25 Leicester 30 4 1 18 — 2 6,7 2023-24 Leicester 46 12 (2 strafsch.) 6 35 — 7 7,2 2023-24 Montpellier 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Leicester - 31/08/2026 E. SkyersE. Skyers
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Watford - 31/08/2026 M. BoaduMyron Boadu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 4 0 0 1 — 1 6,4 2025-26 PSV Eindhoven 2 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Bochum 22 9 (1 strafsch.) 1 11 — 2 6,8 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Twente — 0 0 — — — — 2023-24 Twente 11 3 0 9 — 1 6,8 2023-24 Monaco 9 1 0 3 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van PSV Eindhoven - 31/08/2026 S. CoulibalySenou Coulibaly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Omonia Nicosia 5 1 1 4 — 2 7,2 2026-27 Watford 5 0 0 2 — 0 7,0 2026-27 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Brest 16 0 0 26 — 3 6,6 2025-26 Strasbourg 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Brest 13 0 0 12 — 1 6,9 2024-25 Antwerp — 0 0 — — — — 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 13 0 0 12 — 1 6,9 2023-24 Dortmund 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Strasbourg - 30/08/2026 J. MullinsJoshua Mullins
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Wealdstone - 11/08/2026 S. WalkerSamuel Colin Walker
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Zurich 5 0 0 8 — 1 6,2 2026-27 Watford 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Zurich 11 0 0 19 — 4 6,3 2023-24 Middlesbrough — 0 0 — — — — 2023-24 Charlton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Charlton Athletic FC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Bradford - 10/08/2026 S. WalkerSamuel Colin Walker
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Zurich 5 0 0 8 — 1 6,2 2026-27 Watford 0 0 0 — — 0 — 2025-26 FC Zurich 11 0 0 19 — 4 6,3 2023-24 Middlesbrough — 0 0 — — — — 2023-24 Charlton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Charlton Athletic FC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Bradford - 01/08/2026 J. ZemuraJordan Bhekithemba Zemura
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Udinese 2 0 0 6 — 1 6,3 2024-25 Udinese 34 1 2 22 — 2 6,7 2023-24 Udinese 27 1 0 15 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Udinese - 30/07/2026 F. RavagliaFederico Ravaglia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 1 0 0 — — 0 7,6 2025-26 Bologna 2 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Bologna 12 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Bologna 6 0 0 — — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Bologna - 30/07/2026 M. PayeroMartín Ismael Payero
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 2 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Cremonese 25 1 0 37 — 8 6,6 2025-26 Udinese — 0 0 — — — — 2024-25 Udinese 27 1 1 35 — 5 6,8 2023-24 Udinese 29 2 2 45 — 6 1 6,8 2023-24 Middlesbrough 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Udinese - 29/07/2026 F. RavagliaFederico Ravaglia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 1 0 0 — — 0 7,6 2025-26 Bologna 2 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Bologna 12 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Bologna 6 0 0 — — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Bologna - 29/07/2026 M. PayeroMartín Ismael Payero
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 2 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Cremonese 25 1 0 37 — 8 6,6 2025-26 Udinese — 0 0 — — — — 2024-25 Udinese 27 1 1 35 — 5 6,8 2023-24 Udinese 29 2 2 45 — 6 1 6,8 2023-24 Middlesbrough 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Udinese - 23/07/2026 Iker BravoIker Bravo Solanilla
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 1 0 0 — — 1 6,9 2025-26 Las Palmas 19 0 0 11 — 0 6,5 2025-26 Udinese 2 1 0 2 — 0 6,7 2024-25 Udinese 36 2 1 12 — 3 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Udinese - 23/07/2026 L. KjerrumgaardLuca Tange Kjerrumgaard
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Watford 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Odense 28 22 0 — — 0 — 2023-24 Odense 2 0 0 6 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Udinese - 22/07/2026 Iker BravoIker Bravo Solanilla
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 1 0 0 — — 1 6,9 2025-26 Las Palmas 19 0 0 11 — 0 6,5 2025-26 Udinese 2 1 0 2 — 0 6,7 2024-25 Udinese 36 2 1 12 — 3 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Udinese - 22/07/2026 L. KjerrumgaardLuca Tange Kjerrumgaard
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Watford 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Odense 28 22 0 — — 0 — 2023-24 Odense 2 0 0 6 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Udinese - 15/07/2026 O. TraoréOmar Haktab Traoré
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Heidenheim 34 0 1 24 — 7 6,7 2023-24 Heidenheim 31 0 2 30 — 5 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Udinese - 29/06/2026 D. BachmannDaniel Bachmann
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 1 0 0 — — 0 7,9 2025-26 La Coruna 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Watford 26 0 0 — — 1 6,9 2023-24 Watford 27 0 0 2 — 4 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Leyton Orient - 29/06/2026 J. CabezasJorge Leguín Cabezas Hurtado
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 PAOK — 0 0 — — — — 2024-25 Watford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Watford 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Millonarios - 29/06/2026 M. Adu-PokuMichael Adu-Poku
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 3 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Wealdstone - 29/06/2026 M. AntonioMichail Gregory Antonio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 0 0 0 — — 0 — 2024-25 West Ham 14 1 1 12 — 1 6,6 2023-24 West Ham 26 6 2 25 — 6 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Al-Sailiya - 29/06/2026 M. RobertsMyles Roberts
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Watford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Birmingham 14 0 0 8 — 0 6,6 2023-24 Birmingham City FC 14 0 0 8 — 0 6,6 2023-24 Watford 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Walsall
Vertrekken 71
- 03/09/2026 M. ClarkeMatthew Edward Barkell Clarke
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Derby 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Derby County FC 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Derby 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Derby County FC 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Middlesbrough — 0 0 — — — — 2024-25 Livingston 20 2 0 — — 5 — 2024-25 Derby 16 1 0 17 — 2 7,2 2024-25 Derby County FC 16 1 0 17 — 2 7,2 2024-25 Middlesbrough 14 2 0 17 — 0 7,2 2023-24 Middlesbrough 24 1 3 13 — 2 7,2 2023-24 Livingston — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Fulham U21 - 02/09/2026 M. ClarkeMatthew Edward Barkell Clarke
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Derby 1 0 0 — — 0 6,3 2026-27 Derby County FC 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Derby 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Derby County FC 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Middlesbrough — 0 0 — — — — 2024-25 Livingston 20 2 0 — — 5 — 2024-25 Derby 16 1 0 17 — 2 7,2 2024-25 Derby County FC 16 1 0 17 — 2 7,2 2024-25 Middlesbrough 14 2 0 17 — 0 7,2 2023-24 Middlesbrough 24 1 3 13 — 2 7,2 2023-24 Livingston — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Fulham U21 - 01/09/2026 M. Adu-PokuMichael Adu-Poku
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 3 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Newport County - 31/08/2026 M. Adu-PokuMichael Adu-Poku
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 3 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Newport County - 30/08/2026 K. GormanK. Gorman
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Brentford B - 27/08/2026 I. LouzaImrân Louza
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Watford 1 0 1 2 — 0 7,2 2024-25 Watford 33 2 5 62 — 11 7,3 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Watford 15 1 2 21 — 4 6,9 2023-24 Lorient 14 1 3 16 — 1 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Panathinaikos - 26/08/2026 I. LouzaImrân Louza
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Watford 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Watford 1 0 1 2 — 0 7,2 2024-25 Watford 33 2 5 62 — 11 7,3 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Watford 15 1 2 21 — 4 6,9 2023-24 Lorient 14 1 3 16 — 1 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Panathinaikos - 26/08/2026 P. DwomohPierre Junior Dwomoh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Watford 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Watford 9 0 0 4 — 1 6,8 2024-25 Antwerp — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar K. Lierse S.K. - 14/08/2026 N. IrankundaNestory Irankunda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 6 0 1 2 — 1 6,8 2025-26 Watford 39 4 4 40 — 12 1 6,8 2024-25 Grasshoppers 19 1 3 17 — 5 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sporting CP - 13/08/2026 J. PétrisJérémy Pétris
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Aris 5 0 1 6 — 1 6,9 2026-27 Aris Thessalonikis 3 0 0 4 — 1 4,3 2025-26 Charleroi 5 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Charleroi 35 0 4 40 — 6 7,0 2023-24 Charleroi 35 0 4 40 — 6 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Aris Thessalonikis - 13/08/2026 N. IrankundaNestory Irankunda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 6 0 1 2 — 1 6,8 2025-26 Watford 39 4 4 40 — 12 1 6,8 2024-25 Grasshoppers 19 1 3 17 — 5 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sporting CP - 12/08/2026 E. SelvikEgil Selvik
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Brest 7 0 0 0 — 0 7,2 2026-27 Norway 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Watford 1 0 0 — — 0 5,2 2024-25 Watford 17 0 0 — — 2 7,1 2024-25 Udinese 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Stade Brestois 29 - 12/08/2026 J. PétrisJérémy Pétris
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Aris 5 0 1 6 — 1 6,9 2026-27 Aris Thessalonikis 3 0 0 4 — 1 4,3 2025-26 Charleroi 5 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Charleroi 35 0 4 40 — 6 7,0 2023-24 Charleroi 35 0 4 40 — 6 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Aris Thessalonikis - 03/08/2026 Alfie MarriottAlfie Marriott
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Chelmsford City - 02/08/2026 J. MullinsJoshua Mullins
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Wealdstone - 30/07/2026 N. MendyNampalys Mendy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Metz 6 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lens 25 0 1 11 — 2 6,8 2024-25 Betis 13 0 0 1 — 1 6,2 2023-24 Lens 16 0 1 16 — 2 7,1 2023-24 Paris FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Metz - 26/07/2026 T. InceThomas Christopher Ince
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 32 1 (1 strafsch.) 1 13 — 1 6,6 2023-24 27 2 1 9 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Tranmere - 25/07/2026 T. InceThomas Christopher Ince
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 32 1 (1 strafsch.) 1 13 — 1 6,6 2023-24 27 2 1 9 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Tranmere - 21/07/2026 T. Dele-BashiruAyotomiwa Sherif Dele-Bashiru
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Aris 4 0 0 2 — 0 4,4 2026-27 Aris Thessalonikis 4 0 0 2 — 0 5,3 2025-26 Genclerbirligi 28 0 1 21 — 1 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Watford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Watford 35 2 (1 strafsch.) 2 18 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Aris Thessalonikis - 20/07/2026 T. Dele-BashiruAyotomiwa Sherif Dele-Bashiru
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Aris 4 0 0 2 — 0 4,4 2026-27 Aris Thessalonikis 4 0 0 2 — 0 5,3 2025-26 Genclerbirligi 28 0 1 21 — 1 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Watford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Watford 35 2 (1 strafsch.) 2 18 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Aris Thessalonikis - 15/07/2026 Vivaldo SemedoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 8 3 0 9 — 1 6,7 2025-26 Watford 25 4 1 20 — 2 6,6 2024-25 Vizela 2 0 0 3 — 2 6,3 2024-25 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Volendam — 0 0 — — — — 2023-24 Volendam 13 1 0 14 — 1 6,6 2023-24 Udinese 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Alverca - 12/07/2026 J. LawsonJ. Lawson
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FF Jaro - 11/07/2026 J. LawsonJ. Lawson
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FF Jaro - 05/07/2026 G. ChakvetadzeGiorgi Chakvetadze
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Georgia 4 0 0 4 — 0 7,2 2026-27 Udinese 4 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Watford 29 0 3 13 — 6 6,8 2024-25 Watford 39 2 6 32 — 7 7,2 2023-24 Watford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gent — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Udinese - 04/07/2026 G. ChakvetadzeGiorgi Chakvetadze
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Georgia 4 0 0 4 — 0 7,2 2026-27 Udinese 4 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Watford 29 0 3 13 — 6 6,8 2024-25 Watford 39 2 6 32 — 7 7,2 2023-24 Watford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gent — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Udinese
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Mavididi fires Watford past Lincoln Sky Sports · di 22:15
- The Elder Scrolls 6: Sentinel só chega em 2028 Record · di 20:25
- Boy arrested following Bradley Lowery taunt BBC Sport · di 10:21
- Harry Kane trocaria Bola de Ouro pela Champions: «Troféus de equipa são a razão pela qual jogamos futebol» Record · ma 23:26
- Promotores da Bola de Ouro investigam possível fuga de informação e apostas suspeitas Record · ma 17:07
- Aurélio Pereira, uma noite em Tróia, muitos toques na bola e um livro do Tio Patinhas: como Dani foi descoberto aos 8 anos Record · ma 06:37
- Boy, 14, hands himself in to police over Bradley Lowery video BBC Sport · zo 21:15
- 1-2: Paso atrás del London City en un partido loco ante el líder Mundo Deportivo · zo 14:53
- Norwich hit back to beat Watford in stunning comeback Sky Sports · za 15:35
- Bola de Ouro: escolhas insólitas, lugar de Mbappé na lista da China e voto de Messi Record · za 10:59
- Bola de Ouro: lucro de 180 mil euros em 12 apostas na ordem do top-5 sob investigação Record · za 09:53
- Bola de Ouro: a curtíssima diferença entre Harry Kane e Mbappé e para quem foi o voto português Record · vr 21:01
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Middlesbrough 181 21N 622 Championship ♂ · za 13:30 Sheffield United
Watford 571 24N 192 Championship ♂ · wo 20:45 Watford
Blackburn 351 29N 362 Championship ♂ · za 16:00 Derby
Watford 451 27N 272 Championship ♂ · za 13:30 Watford
Millwall komt eraan Championship ♂ · di 21:00 Birmingham
Watford komt eraan Championship ♂ · za 13:30 QPR
Watford komt eraan Championship ♂ · za 13:30 Watford
Bolton komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 03/11/2026 | Watford – Lincoln | 1 – 0 |
| 31/10/2026 | Norwich – Watford | 3 – 2 |
| 24/10/2026 | Wolves – Watford | 1 – 0 |
| 17/10/2026 | Watford – Charlton | 2 – 0 |
| 13/10/2026 | Cardiff – Watford | 5 – 1 |
| 10/10/2026 | Watford – Burnley | 0 – 4 |
| 18/09/2026 | Bristol City – Watford | 1 – 0 |
| 12/09/2026 | Watford – Stoke | 1 – 2 |
| 08/09/2026 | Watford – Preston | 2 – 1 |
| 05/09/2026 | West Brom – Watford | 1 – 0 |
| 01/09/2026 | Swansea – Watford | 2 – 0 |
| 29/08/2026 | Watford – West Ham | 1 – 1 |
| 22/08/2026 | Wrexham – Watford | 1 – 1 |
| 16/08/2026 | Watford – Southampton | 2 – 1 |
| 02/05/2026 | Watford – Coventry | 0 – 4 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | S. CoulibalySenou Coulibaly
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 5 | 4 | 346 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | S. MavididiStephy Alvaro Mavididi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 5 | 2 | 210 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Branimir MlačićBranimir Mlacic
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 4 | 2 | 225 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. BoaduMyron Boadu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 4 | 2 | 172 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | K. KebenKévin Keben Biakolo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 2 | 1 | 147 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | H. KyprianouHector Matthew Kyprianou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 2 | 1 | 135 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | E. KayembeEdouard Kayembe Kayembe
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 2 | 1 | 124 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. DoumbiaMamadou Doumbia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 2 | 1 | 124 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | O. MaammaOthmane Maamma
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 2 | 1 | 101 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | M. PayeroMartín Ismael Payero
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 2 | 1 | 99 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | E. BoveEdoardo Bove
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 23 | 2 | 1 | 92 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | K. DiattaKrépin Diatta
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 2 | 1 | 87 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | R. VataRocco Vata
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 2 | 1 | 70 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | F. RavagliaFederico Ravaglia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 26 | 1 | 1 | 102 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | M. BolaMarc Joel Bola
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 1 | 102 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | M. PollockMatthew William Pollock
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 1 | 1 | 102 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | O. TraoréOmar Haktab Traoré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 1 | 1 | 102 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | D. BachmannDaniel Bachmann
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 75 | Tomiwa AkinyimikaTomiwa Akinyimika
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Iker BravoIker Bravo Solanilla
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 1 | 1 | 69 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | L. KjerrumgaardLuca Tange Kjerrumgaard
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 1 | 1 | 68 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | James Andrew ClarridgeJames Andrew Clarridge
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 1 | 1 | 66 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | K. BaahKwadwo Kyeremeh Baah
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 22 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | Raphael LondonRaphael London
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Amin NabizadaAmin Nabizada
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 2 | 0 | 102 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | Albert EamesAlbert Eames
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,9 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | J. GrievesJack Grieves
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | J. ZemuraJordan Bhekithemba Zemura
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. AntonioMichail Gregory Antonio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 35 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | N. ChikovaniN. Chikovani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | S. WalkerSamuel Colin Walker
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 34 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 60 | A. SanghrajkaAmar Sanghrajka
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | J. NgakiaJeremy Mpobi Ngakia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | L. EspainL. Espain Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Travis AkomeahTravis Akomeah
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Zavier Massiah-EdwardsZavier Massiah-Edwards
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 14 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 2
Spelers die dit seizoen voor Watford speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Adu-Poku | Middenvelder | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| L. Ramirez-Espain | Middenvelder | 0 | 0 | 57 | 0 | 0 | 6,3 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Watford tegen:
- Birmingham
- Blackburn
- Bolton
- Bristol City
- Burnley
- Cardiff
- Charlton
- Derby
- Lincoln
- Middlesbrough
- Millwall
- Norwich
- Portsmouth
- Preston
- QPR
- Queens Park Rangers FC
- Sheffield United
- Southampton
- Stoke
- Swansea
- West Brom
- West Ham
- Wolves
- Wrexham
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.