Ekstraklasa ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Slask Wroclaw
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDDDD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 11 wedstrijden zonder overwinning uit 9 wedstrijden zonder overwinning 8 wedstrijden met een doelpunt 5 nederlagen op rij 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 2-3-nederlaag tegen Motor Lublin · 0 W, 0 G, 5 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 13 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
17e na 11 speeldag(en) · beste 7e, slechtste 17e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Slask Wroclaw
Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,40 thuis, 1,20 uit) · 12,2 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 9% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 2,00 uit) · 9% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 19 geel, 1 rood
Discipline · 12,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 24 wedstrijd(en))
Doelman · K. Niemczycki · 38 redding(en), 75% van de schoten op doel gestopt · 1,30 tegen per 90 min · cijfer 6,9
Trainer · Ante Simundza sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 5-3-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 5-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): WDLDDLLLLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Slask Wroclaw
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 5-3-2Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slask Wroclaw | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Darmstadt | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2023-24 | Darmstadt | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Cracovia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Cracovia Krakow | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ehor Matsenko| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 0 | 0 | 12 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 21 | 2 | 0 | 21 | — | 4 1 | 6,9 |
| 2023-24 | 27 | 3 | 0 | — | — | 5 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marc Llinares Barragán| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 0 | 0 | 18 | — | 4 | 6,1 |
| 2024-25 | 16 | 0 | 1 | 9 | — | 2 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lamine Ba| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 1 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mariusz Malec| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slask Wroclaw | 10 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Pogon Szczecin | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Pogon Szczecin | 32 | 0 | 0 | 11 | — | 3 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alex Emilio Timossi Andersson| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slask Wroclaw | 10 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Heerenveen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Piotr Samiec-Talar| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 4 (2 strafsch.) | 5 | 8 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 28 | 1 | 4 | 20 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | 31 | 7 | 8 | 21 | — | 4 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luka Marjanac| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Eniss Shabani| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slask Wroclaw | 9 | 1 | 1 | 6 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Mainz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Przemysław Banaszak| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 11 | 3 | 0 | 14 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Papis Malaly Dembélé| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slask Wroclaw | 11 | 2 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Lyon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (17/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 40
- 08/09/2026 K. BorysKarol Borys
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Westerlo 1 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Slask Wroclaw 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Westerlo — 0 0 — — — — 2023-24 Westerlo 4 0 0 — — 0 — 2023-24 Slask Wroclaw 3 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van KVC Westerlo - 07/09/2026 K. BorysKarol Borys
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Westerlo 1 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Slask Wroclaw 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Westerlo — 0 0 — — — — 2023-24 Westerlo 4 0 0 — — 0 — 2023-24 Slask Wroclaw 3 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van KVC Westerlo - 04/09/2026 Jan JurčecJan Jurčec
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 3 0 0 0 — 0 4,6 2024-25 Altach — 0 0 — — — — 2023-24 Altach 28 0 1 13 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Kryvbas KR - 03/09/2026 Jan JurčecJan Jurčec
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 3 0 0 0 — 0 4,6 2024-25 Altach — 0 0 — — — — 2023-24 Altach 28 0 1 13 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Kryvbas KR - 29/08/2026 K. LinettyKarol Linetty
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 5 0 0 15 — 2 6,4 2025-26 Kocaelispor 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Torino 28 1 0 39 — 6 6,6 2023-24 Torino 28 0 0 50 — 12 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Kocaelispor - 22/07/2026 K. LinettyKarol Linetty
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 5 0 0 15 — 2 6,4 2025-26 Kocaelispor 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Torino 28 1 0 39 — 6 6,6 2023-24 Torino 28 0 0 50 — 12 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Kocaelispor - 20/07/2026 A. ZulewskiA. Zulewski
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Śląsk Wrocław II - 06/07/2026 A. Timossi AnderssonAlex Emilio Timossi Andersson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 10 0 1 12 — 1 6,5 2023-24 Heerenveen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van IF Brommapojkarna - 05/07/2026 A. Timossi AnderssonAlex Emilio Timossi Andersson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 10 0 1 12 — 1 6,5 2023-24 Heerenveen 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van IF Brommapojkarna - 03/07/2026 I. ChristodoulouIrodotos Christodoulou
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 5 0 0 7 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Krasava Odintsovo - 01/07/2026 D. SzalaDominik Jerzy Szala
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 1 0 0 0 — 0 2,3 2025-26 Gornik Zabrze 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Gornik Zabrze 18 0 0 19 — 2 6,6 2023-24 Gornik Zabrze 11 0 0 11 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Gornik Zabrze - 30/06/2026 E. ShabaniEniss Shabani
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 9 1 1 6 — 3 6,7 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Vukovar - 30/06/2026 G. TomasiewiczGrzegorz Tomasiewicz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 10 1 0 7 — 2 6,7 2025-26 Piast Gliwice 31 1 2 18 — 4 6,9 2024-25 Piast Gliwice 27 0 1 7 — 3 7,0 2023-24 Piast Gliwice 30 2 1 14 — 4 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Piast Gliwice - 30/06/2026 K. NiemczyckiKarol Stanisław Niemczycki
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 10 0 0 0 — 1 6,9 2024-25 Darmstadt 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fortuna Dusseldorf 1 0 0 — — 0 7,7 2023-24 Darmstadt — 0 0 — — — — 2023-24 Cracovia — 0 0 — — — — 2023-24 Cracovia Krakow — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Ashdod - 30/06/2026 M. DembéléPapis Malaly Dembélé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 11 2 1 4 — 0 6,7 2023-24 Lyon 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Sarıyer - 29/06/2026 A. WołczekAleksander Wołczek
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 2 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sandecja Nowy Sącz - 29/06/2026 G. TomasiewiczGrzegorz Tomasiewicz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 10 1 0 7 — 2 6,7 2025-26 Piast Gliwice 31 1 2 18 — 4 6,9 2024-25 Piast Gliwice 27 0 1 7 — 3 7,0 2023-24 Piast Gliwice 30 2 1 14 — 4 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Piast Gliwice - 29/06/2026 K. NiemczyckiKarol Stanisław Niemczycki
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 10 0 0 0 — 1 6,9 2024-25 Darmstadt 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fortuna Dusseldorf 1 0 0 — — 0 7,7 2023-24 Darmstadt — 0 0 — — — — 2023-24 Cracovia — 0 0 — — — — 2023-24 Cracovia Krakow — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Ashdod - 29/06/2026 E. ShabaniEniss Shabani
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 9 1 1 6 — 3 6,7 2023-24 Mainz — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Vukovar - 29/06/2026 Tommaso GuercioTommaso Guercio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Slask Wroclaw 30 3 2 29 — 6 6,8 2023-24 Slask Wroclaw 4 0 0 3 — 0 6,2 2023-24 Inter 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Carrarese - 29/04/2026 P. MazanP. Mazan
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Slask Wroclaw - 12/03/2026 O. WojtczakO. Wojtczak
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Slask Wroclaw - 10/02/2026 T. JamborT. Jambor
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Rapid - 26/01/2026 L. BaLamine Ba
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 9 0 0 3 — 1 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van NK Varazdin - 25/01/2026 M. MokrzyckiMichał Mokrzycki
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 3 0 1 2 — 0 7,0 2023-24 Wisla Plock — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van ŁKS Łódź
Vertrekken 49
- 03/09/2026 W. KamińskiWojciech Kamiński
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Korona Kielce 10 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Korona Kielce 24 0 0 4 — 1 6,5 2023-24 Warta Poznan 6 0 0 1 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Puszcza Niepołomice - 01/09/2026 M. RosiakMichał Rosiak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 6 0 0 8 — 2 6,6 2026-27 Twente 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Twente - 31/08/2026 M. RosiakMichał Rosiak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slask Wroclaw 6 0 0 8 — 2 6,6 2026-27 Twente 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Arsenal 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Twente - 11/08/2026 M. KozakMiłosz Kozak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Ruch Chorzow 25 3 0 — — 2 — 2023-24 Ruch Chorzow 25 2 5 31 — 4 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Kozak Milosz - 21/07/2026 Arafat Al HajArafat Al Haj
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Siarka Tarnobrzeg - 16/07/2026 B. GłogowskiBartosz Głogowski
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Sandecja Nowy Sącz - 09/07/2026 A. WołczekAleksander Wołczek
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 2 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Warta Poznań - 05/07/2026 Ł. GerstensteinŁukasz Gerstenstein
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Slask Wroclaw 9 0 0 4 — 1 6,4 2024-25 Stal Mielec — 0 0 — — — — 2023-24 Stal Mielec 23 2 2 16 — 2 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sandecja Nowy Sącz - 30/06/2026 I. HajarI. Hajar
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Ruch Chorzów - 30/06/2026 J. AronggearJ. Aronggear
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Piast Gliwice 1 0 1 1 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Piast Gliwice - 30/06/2026 K. KurowskiKrzysztof Kurowski
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Twente 1 0 1 — — 0 6,3 2024-25 Slask Wroclaw 7 0 0 1 — 2 6,3 2023-24 Slask Wroclaw 2 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Twente - 30/06/2026 M. MilewskiM. Milewski
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Arka Gdynia - 30/06/2026 O. WojtczakO. Wojtczak
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Tychy 71 - 30/06/2026 Simon SchierackSimon Schierack
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 3 0 0 2 — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Lokomotive Leipzig - 30/06/2026 W. NiewiarowskiW. Niewiarowski
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Górnik Łęczna - 29/06/2026 Dominik KlintDominik Klint
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Klint Dominik - 29/06/2026 M. DziubaMaksymilian Dziuba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Lech Poznan — 0 0 — — — — 2023-24 Lech Poznan 3 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Lech Poznan - 29/06/2026 T. JamborT. Jambor
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Rapid - 29/06/2026 Tommaso GuercioTommaso Guercio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Slask Wroclaw 30 3 2 29 — 6 6,8 2023-24 Slask Wroclaw 4 0 0 3 — 0 6,2 2023-24 Inter 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Guercio Tommaso - 29/06/2026 A. KlimekAntoni Klimek
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Widzew Łódź 9 0 0 3 — 1 6,8 2023-24 Widzew Łódź 28 3 2 10 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Puszcza Niepołomice - 24/05/2026 P. SchwarzPetr Schwarz
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 28 4 (1 strafsch.) 5 17 — 2 7,4 2023-24 30 3 6 28 — 6 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Schwarz Petr - 01/02/2026 Tommaso GuercioTommaso Guercio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Slask Wroclaw 30 3 2 29 — 6 6,8 2023-24 Slask Wroclaw 4 0 0 3 — 0 6,2 2023-24 Inter 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Carrarese - 27/01/2026 B. HalimiB. Halimi
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Raja Casablanca - 26/01/2026 M. WroblewskiM. Wroblewski
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Avia Świdnik - 25/01/2026 A. WołczekAleksander Wołczek
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 2 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Sandecja Nowy Sącz
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
Volgende wedstrijden
Piast Gliwice 371 26N 372 Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Pogon Szczecin
Slask Wroclaw 611 22N 162 Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Slask Wroclaw
GKS Katowice komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Wisla Plock
Slask Wroclaw komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Slask Wroclaw
Gornik Zabrze komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Rakow
Slask Wroclaw komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Cracovia
Slask Wroclaw komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Slask Wroclaw
Zaglebie komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 17/10/2026 | Motor Lublin – Slask Wroclaw | 3 – 2 |
| 10/10/2026 | Slask Wroclaw – Lech Poznan | 1 – 4 |
| 18/09/2026 | Wisla – Slask Wroclaw | 2 – 1 |
| 12/09/2026 | Slask Wroclaw – Korona Kielce | 1 – 2 |
| 06/09/2026 | Jagiellonia – Slask Wroclaw | 2 – 1 |
| 28/08/2026 | Legia – Slask Wroclaw | 1 – 1 |
| 22/08/2026 | Slask Wroclaw – Widzew Łódź | 3 – 3 |
| 15/08/2026 | Zaglebie – Slask Wroclaw | 2 – 1 |
| 09/08/2026 | Slask Wroclaw – Cracovia | 0 – 0 |
| 02/08/2026 | Slask Wroclaw – Rakow | 2 – 1 |
| 25/07/2026 | Gornik Zabrze – Slask Wroclaw | 2 – 1 |
| 08/11/2024 | Widzew Lodz – Slask Wroclaw | 0 – 0 |
| 02/11/2024 | Slask Wroclaw – Pogon Szczecin | 0 – 1 |
| 05/10/2024 | Slask Wroclaw – Cracovia | 4 – 0 |
| 28/09/2024 | Motor Lublin – Slask Wroclaw | 2 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | E. MatsenkoEhor Matsenko
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 11 | 11 | 981 | 0 | 0 | 12 | — | 0 | 6,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Marc LlinaresMarc Llinares Barragán
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 11 | 10 | 909 | 0 | 0 | 18 | — | 4 | 6,1 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | K. NiemczyckiKarol Stanisław Niemczycki
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 26 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,9 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | L. BaLamine Ba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 9 | 9 | 802 | 0 | 0 | 3 | — | 1 1 | 6,6 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | P. Samiec-TalarPiotr Samiec-Talar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 9 | 9 | 787 | 4 | 5 | 8 | — | 0 | 7,3 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | L. MarjanacLuka Marjanac
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 11 | 8 | 630 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 6,6 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | M. MalecMariusz Malec
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 10 | 8 | 734 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | G. TomasiewiczGrzegorz Tomasiewicz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 10 | 8 | 638 | 1 | 0 | 7 | — | 2 | 6,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | P. BanaszakPrzemysław Banaszak
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 11 | 7 | 581 | 3 | 0 | 14 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | A. Timossi AnderssonAlex Emilio Timossi Andersson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 10 | 7 | 604 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. DembéléPapis Malaly Dembélé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 11 | 6 | 615 | 2 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | J. YriarteJorge Luis Yriarte González
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 8 | 6 | 466 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | I. ChristodoulouIrodotos Christodoulou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 5 | 5 | 405 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | E. ShabaniEniss Shabani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 9 | 4 | 406 | 1 | 1 | 6 | — | 3 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | K. LinettyKarol Linetty
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | 5 | 4 | 376 | 0 | 0 | 15 | — | 2 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Ieltsin CamõesIeltsin Jerónimo Semedo Camões
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 5 | 1 | 188 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | Dall'OcaDall'Oca
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 3 | 1 | 128 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Jan JurčecJan Jurčec
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 3 | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | M. MokrzyckiMichał Mokrzycki
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 3 | 1 | 95 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. SzromnikMichał Szromnik
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | A. CiuckaA. Ciucka
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 5 | 0 | 100 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | A. ZulewskiA. Zulewski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. StangretMaksymilian Stangret
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | D. SzalaDominik Jerzy Szala
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | K. BorysKarol Borys
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. DijakovicMarko Dijakovic
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Dominik KlintDominik Klint
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | H. SliczniakHubert Śliczniak
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | D. WarchołD. Warchoł Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 30 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | P. MazanP. Mazan Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 81 | P. SokołowskiPatryk Sokołowski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | S. RygielSzymon Rygiel
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Slask Wroclaw speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Rosiak | Verdediger | 6 | 4 | 347 | 0 | 0 | 6,6 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Slask Wroclaw tegen:
- Cracovia
- Cracovia Krakow
- GKS Katowice
- Gornik Zabrze
- Jagiellonia
- Korona Kielce
- Lech Poznan
- Legia
- Motor Lublin
- Piast Gliwice
- Pogon Szczecin
- Radomiak Radom
- Rakow
- Widzew Łódź
- Wieczysta Kraków
- Wisla
- Wisla Plock
- Zaglebie
- Zaglebie Lubin
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.