Ekstraklasa ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Zaglebie
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VDDVN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 2-2-gelijkspel tegen Motor Lublin · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 9 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
5e na 12 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 10e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Zaglebie
Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,20 thuis, 1,20 uit) · 12,4 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 27% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,20 tegen per wedstrijd (0,70 thuis, 1,80 uit) · 36% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 28 geel, 0 rood
Discipline · 13,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 46 wedstrijd(en))
Doelman · Z. Alomerović · 29 redding(en), 81% van de schoten op doel gestopt · 0,70 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · Leszek Ojrzynski sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 5-4-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-2-1 ×3, 3-4-3 ×2)
Vorm (API-Football): LWDDDWWLLW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Zaglebie
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 5-4-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Jagiellonia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Jagiellonia | 33 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Aleks Ławniczak| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 11 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 9 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Zaglebie Lubin | 17 | 1 | 1 | 18 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Zaglebie | 17 | 1 | 1 | 18 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Zaglebie Lubin | 27 | 2 | 0 | 21 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Zaglebie | 27 | 2 | 0 | 21 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Zaglebie | 28 | 4 | 0 | 18 | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Zaglebie Lubin | 28 | 4 | 0 | 18 | — | 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Michał Jan Nalepa| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 9 | 1 | 1 | 9 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 7 | 1 | 1 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Zaglebie | 31 | 2 | 1 | 25 | — | 7 | 7,0 |
| 2025-26 | Zaglebie Lubin | 31 | 2 | 1 | 25 | — | 7 | 7,0 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 3 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Zaglebie | 20 | 0 | 0 | 20 | — | 5 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Zaglebie Lubin | 20 | 0 | 0 | 20 | — | 5 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Genclerbirligi | 16 | 5 | 3 | 24 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Corum | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Zaglebie | 29 | 0 | 1 | 17 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Zaglebie Lubin | 29 | 0 | 1 | 17 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Corum | 14 | 1 | 1 | 31 | — | 4 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Roman Yakuba| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 8 | 0 | 2 | 8 | — | 2 | 6,7 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 6 | 0 | 2 | 6 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Zaglebie Lubin | 22 | 0 | 0 | 20 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Zaglebie | 22 | 0 | 0 | 20 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Zaglebie Lubin | 28 | 3 | 0 | 28 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Zaglebie | 28 | 3 | 0 | 28 | — | 5 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
David Čolina| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,7 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Augsburg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Vejle | 26 | 0 | 3 | 25 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Augsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Vejle | 12 | 0 | 0 | 13 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Augsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Damian Michalski| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 11 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6,0 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 9 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Zaglebie Lubin | 23 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Zaglebie | 23 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Greuther Furth | 18 | 1 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Zaglebie Lubin | 11 | 1 | 0 | 4 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Zaglebie | 11 | 1 | 0 | 4 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Greuther Furth | 29 | 3 | 1 | 34 | — | 4 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Filip Kocaba| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 11 | 1 | 0 | 15 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 9 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Zaglebie Lubin | 31 | 2 | 1 | 69 | — | 5 | 6,7 |
| 2025-26 | Zaglebie | 31 | 2 | 1 | 69 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Arka Gdynia | 22 | 1 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2024-25 | Zaglebie Lubin | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Zaglebie | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Zaglebie | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Zaglebie Lubin | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marcel Wojciech Reguła| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 11 | 2 | 0 | 26 | — | 2 | 6,9 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 9 | 2 | 0 | 24 | — | 2 | 6,9 |
| 2026-27 | Poland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Zaglebie Lubin | 31 | 5 | 3 | 48 | — | 6 | 6,8 |
| 2025-26 | Zaglebie | 31 | 5 | 3 | 48 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Zaglebie | 10 | 1 | 3 | 6 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Zaglebie Lubin | 10 | 1 | 3 | 6 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Damian Dąbrowski| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Zaglebie | 25 | 0 | 3 | 11 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Zaglebie Lubin | 25 | 0 | 3 | 11 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Zaglebie | 31 | 1 | 3 | 27 | — | 10 | 7,3 |
| 2024-25 | Zaglebie Lubin | 31 | 1 | 3 | 27 | — | 10 | 7,3 |
| 2023-24 | Zaglebie | 33 | 1 | 3 | 18 | — | 2 | 7,5 |
| 2023-24 | Zaglebie Lubin | 33 | 1 | 3 | 18 | — | 2 | 7,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sebastian Kerk| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 10 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Arka Gdynia | 33 | 4 | 7 | 22 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Widzew Łódź | 24 | 1 | 1 | 9 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Widzew Łódź | 8 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Filip Szymczak| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Zaglebie | 10 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,4 |
| 2026-27 | Zaglebie Lubin | 8 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Charleroi | 19 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Lech Poznan | 3 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | GKS Katowice | 15 | 3 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Lech Poznan | 11 | 3 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Lech Poznan | 27 | 3 (1 strafsch.) | 2 | 35 | — | 4 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 27
- 20/08/2026 S. BoneckiS. Bonecki
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Chrobry Głogów - 08/07/2026 F. SzymczakFilip Szymczak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 10 0 0 13 — 2 6,4 2026-27 Zaglebie Lubin 8 0 0 9 — 2 6,5 2025-26 Charleroi 19 0 0 7 — 1 6,5 2025-26 Lech Poznan 3 1 0 4 — 1 6,9 2024-25 GKS Katowice 15 3 0 9 — 1 6,8 2024-25 Lech Poznan 11 3 0 9 — 1 6,8 2023-24 Lech Poznan 27 3 (1 strafsch.) 2 35 — 4 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lech Poznan - 02/07/2026 D. ČolinaDavid Čolina
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 8 0 0 7 — 3 6,7 2026-27 Zaglebie Lubin 6 0 0 5 — 2 6,5 2025-26 Augsburg — 0 0 — — — — 2024-25 Vejle 26 0 3 25 — 2 6,9 2024-25 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Vejle 12 0 0 13 — 3 6,9 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Augsburg - 01/07/2026 D. ČolinaDavid Čolina
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 8 0 0 7 — 3 6,7 2026-27 Zaglebie Lubin 6 0 0 5 — 2 6,5 2025-26 Augsburg — 0 0 — — — — 2024-25 Vejle 26 0 3 25 — 2 6,9 2024-25 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Vejle 12 0 0 13 — 3 6,9 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Augsburg - 30/06/2026 P. KosmalskiP. Kosmalski
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Polonia Warszawa - 30/06/2026 S. KerkSebastian Kerk
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 10 1 (1 strafsch.) 0 1 — 0 6,8 2026-27 Zaglebie Lubin 8 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 Arka Gdynia 33 4 7 22 — 3 7,0 2024-25 Widzew Łódź 24 1 1 9 — 3 6,9 2023-24 Widzew Łódź 8 0 1 1 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Arka Gdynia - 30/06/2026 S. LyczkoS. Lyczko
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Stal Rzeszów - 30/06/2026 Z. AlomerovićZlatan Alomerović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 10 0 0 0 — 2 6,8 2026-27 Zaglebie Lubin 8 0 0 0 — 1 6,9 2024-25 Jagiellonia — 0 0 — — — — 2023-24 Jagiellonia 33 0 0 — — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van AEK Larnaca - 29/06/2026 F. SzymczakFilip Szymczak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 10 0 0 13 — 2 6,4 2026-27 Zaglebie Lubin 8 0 0 9 — 2 6,5 2025-26 Charleroi 19 0 0 7 — 1 6,5 2025-26 Lech Poznan 3 1 0 4 — 1 6,9 2024-25 GKS Katowice 15 3 0 9 — 1 6,8 2024-25 Lech Poznan 11 3 0 9 — 1 6,8 2023-24 Lech Poznan 27 3 (1 strafsch.) 2 35 — 4 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lech Poznan - 29/06/2026 K. KolankoKrzysztof Kolanko
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin — 0 0 — — — — 2025-26 Zaglebie — 0 0 — — — — 2024-25 Gornik Zabrze — 0 0 — — — — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gornik Zabrze 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Podbeskidzie - 29/06/2026 K. NowogońskiKamil Nowogoński
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 5 1 0 3 — 1 7,0 2026-27 Zaglebie Lubin 5 1 0 3 — 1 7,0 2025-26 Zaglebie Lubin 3 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Zaglebie 3 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Zaglebie 2 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Zaglebie Lubin 2 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Górnik Łęczna - 29/06/2026 K. SochańKamil Sochań
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Podbeskidzie - 29/06/2026 M. MatysMichał Matys
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Stal Mielec - 29/06/2026 S. BoneckiS. Bonecki
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Chrobry Głogów - 29/06/2026 S. KarasińskiSzymon Karasiński
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Zaglebie Lubin — 0 0 — — — — 2025-26 Zaglebie — 0 0 — — — — 2024-25 Ruch Chorzow 28 0 0 — — 3 — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Ruch Chorzów - 03/02/2026 M. MlinarićMihael Mlinarić
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 6 0 0 3 — 0 4,6 2026-27 Zaglebie Lubin 5 0 0 3 — 0 6,5 2025-26 Zaglebie Lubin 4 0 0 2 — 1 6,3 2025-26 Zaglebie 4 0 0 2 — 1 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FK Sarajevo - 27/01/2026 L. SzabóLevente Szabó
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie Lubin 3 1 0 1 — 1 6,8 2026-27 Zaglebie 3 1 0 1 — 1 6,8 2025-26 Zaglebie Lubin 16 3 1 16 — 2 6,8 2025-26 Zaglebie 16 3 1 16 — 2 6,8 2025-26 Braunschweig 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Eintracht Braunschweig 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Braunschweig 28 4 (1 strafsch.) 2 27 — 4 6,8 2024-25 Eintracht Braunschweig 28 4 (1 strafsch.) 2 27 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Eintracht Braunschweig - 27/01/2026 S. KowalczykSebastian Kowalczyk
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie 9 0 0 9 — 1 6,6 2025-26 Zaglebie Lubin 9 0 0 9 — 1 6,6 2023-24 Pogon Szczecin 1 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Houston Dynamo - 21/10/2025 R. GikiewiczRafał Tadeusz Gikiewicz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Widzew Łódź 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Zaglebie 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Zaglebie Lubin 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Widzew Łódź 27 0 0 — — 1 7,2 2023-24 Widzew Łódź 12 0 0 1 — 1 7,1 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Widzew Łódź - 08/09/2025 Jesús Antonio Díaz GómezJesús Antonio Díaz Gómez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin 11 1 2 7 — 0 6,8 2025-26 Zaglebie 11 1 2 7 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Raków Częstochowa - 08/09/2025 Leonardo RochaLeonardo Miramar Rocha
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie 11 7 (1 strafsch.) 1 6 — 1 7,2 2025-26 Zaglebie Lubin 11 7 (1 strafsch.) 1 6 — 1 7,2 2024-25 Radomiak Radom 17 11 (2 strafsch.) 0 14 — 2 7,5 2023-24 Radomiak Radom 26 4 0 9 — 3 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Raków Częstochowa - 05/07/2025 M. KosidisMichalis Kosidis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie Lubin 7 1 0 6 — 1 6,6 2026-27 Zaglebie 7 1 0 6 — 1 6,6 2025-26 Zaglebie Lubin 34 6 (3 strafsch.) 1 19 — 3 6,7 2025-26 Zaglebie 34 6 (3 strafsch.) 1 19 — 3 6,7 2024-25 AEK — 0 0 — — — — 2023-24 AEK — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van AEK Athens FC - 02/07/2025 R. YakubaRoman Yakuba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 8 0 2 8 — 2 6,7 2026-27 Zaglebie Lubin 6 0 2 6 — 2 6,6 2025-26 Zaglebie Lubin 22 0 0 20 — 2 6,8 2025-26 Zaglebie 22 0 0 20 — 2 6,8 2024-25 Zaglebie Lubin 28 3 0 28 — 5 6,9 2024-25 Zaglebie 28 3 0 28 — 5 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Puszcza Niepołomice - 01/07/2025 F. KocabaFilip Kocaba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 11 1 0 15 — 2 7,0 2026-27 Zaglebie Lubin 9 1 0 12 — 2 7,1 2025-26 Zaglebie Lubin 31 2 1 69 — 5 6,7 2025-26 Zaglebie 31 2 1 69 — 5 6,7 2024-25 Arka Gdynia 22 1 0 — — 7 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaglebie 3 0 0 2 — 1 6,5 2023-24 Zaglebie Lubin 3 0 0 2 — 1 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Terug van huur van Arka Gdynia - 01/07/2025 J. SypekJakub Sypek
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie 9 1 1 9 — 1 6,5 2026-27 Zaglebie Lubin 7 1 1 8 — 0 6,5 2025-26 Zaglebie Lubin 30 3 3 14 — 5 6,7 2025-26 Zaglebie 30 3 3 14 — 5 6,7 2024-25 Widzew Łódź 33 5 2 20 — 5 7,0 2024-25 Lechia Gdansk — 0 0 — — — — 2023-24 Lechia Gdansk 22 1 0 — — 1 — 2023-24 Widzew Łódź 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Widzew Łódź
Vertrekken 41
- 04/09/2026 S. KarasińskiSzymon Karasiński
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Zaglebie Lubin — 0 0 — — — — 2025-26 Zaglebie — 0 0 — — — — 2024-25 Ruch Chorzow 28 0 0 — — 3 — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar ŁKS Łódź - 12/08/2026 M. MatysMichał Matys
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Podbeskidzie - 13/07/2026 W. SzafranekWojciech Szafranek
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Olimpia Grudziądz - 12/07/2026 W. SzafranekWojciech Szafranek
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Olimpia Grudziądz - 10/07/2026 Dominik GregorskiDominik Gregorski
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motor Lublin 2 0 1 0 — 0 3,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Motor Lublin - 09/07/2026 A. RadwańskiAdam Radwański
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Wisla Plock 7 0 1 10 — 0 7,2 2025-26 Zaglebie Lubin 31 4 (1 strafsch.) 6 41 — 6 6,8 2025-26 Zaglebie 31 4 (1 strafsch.) 6 41 — 6 6,8 2024-25 Zaglebie 19 1 3 25 — 6 6,9 2024-25 Zaglebie Lubin 19 1 3 25 — 6 6,9 2023-24 Nieciecza 32 6 0 — — 9 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Wisla Plock - 09/07/2026 Dominik GregorskiDominik Gregorski
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motor Lublin 2 0 1 0 — 0 3,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Motor Lublin - 06/07/2026 K. KolankoKrzysztof Kolanko
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin — 0 0 — — — — 2025-26 Zaglebie — 0 0 — — — — 2024-25 Gornik Zabrze — 0 0 — — — — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gornik Zabrze 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Podbeskidzie - 05/07/2026 K. KolankoKrzysztof Kolanko
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin — 0 0 — — — — 2025-26 Zaglebie — 0 0 — — — — 2024-25 Gornik Zabrze — 0 0 — — — — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Gornik Zabrze 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Podbeskidzie - 01/07/2026 T. MakowskiTomasz Makowski
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie 13 0 1 8 — 0 7,0 2025-26 Zaglebie Lubin 13 0 1 8 — 0 7,0 2024-25 Zaglebie 24 0 0 20 — 1 6,7 2024-25 Zaglebie Lubin 24 0 0 20 — 1 6,7 2023-24 Zaglebie 31 2 2 30 — 3 6,8 2023-24 Zaglebie Lubin 31 2 2 30 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Polonia Warszawa - 30/06/2026 S. KowalczykSebastian Kowalczyk
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie 9 0 0 9 — 1 6,6 2025-26 Zaglebie Lubin 9 0 0 9 — 1 6,6 2023-24 Pogon Szczecin 1 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Polonia Warszawa - 30/06/2026 T. MakowskiTomasz Makowski
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie 13 0 1 8 — 0 7,0 2025-26 Zaglebie Lubin 13 0 1 8 — 0 7,0 2024-25 Zaglebie 24 0 0 20 — 1 6,7 2024-25 Zaglebie Lubin 24 0 0 20 — 1 6,7 2023-24 Zaglebie 31 2 2 30 — 3 6,8 2023-24 Zaglebie Lubin 31 2 2 30 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Polonia Warszawa - 30/06/2026 A. MatysekAdam Matysek
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Górnik Łęczna - 29/06/2026 A. RadwańskiAdam Radwański
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Wisla Plock 7 0 1 10 — 0 7,2 2025-26 Zaglebie Lubin 31 4 (1 strafsch.) 6 41 — 6 6,8 2025-26 Zaglebie 31 4 (1 strafsch.) 6 41 — 6 6,8 2024-25 Zaglebie 19 1 3 25 — 6 6,9 2024-25 Zaglebie Lubin 19 1 3 25 — 6 6,9 2023-24 Nieciecza 32 6 0 — — 9 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Radwanski Adam - 29/06/2026 Jesús Antonio Díaz GómezJesús Antonio Díaz Gómez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin 11 1 2 7 — 0 6,8 2025-26 Zaglebie 11 1 2 7 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Raków Częstochowa - 29/06/2026 L. LučićLuka Lučić
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin 24 0 1 18 — 4 6,9 2025-26 Zaglebie 24 0 1 18 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Lucic Luka - 29/06/2026 R. GikiewiczRafał Tadeusz Gikiewicz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Widzew Łódź 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Zaglebie 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Zaglebie Lubin 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Widzew Łódź 27 0 0 — — 1 7,2 2023-24 Widzew Łódź 12 0 0 1 — 1 7,1 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Gikiewicz Rafal - 29/06/2026 S. KowalczykSebastian Kowalczyk
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie 9 0 0 9 — 1 6,6 2025-26 Zaglebie Lubin 9 0 0 9 — 1 6,6 2023-24 Pogon Szczecin 1 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Kowalczyk Sebastian - 27/02/2026 L. FritzsonNils Ludvig Fritzson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin — 0 0 — — — — 2025-26 Zaglebie — 0 0 — — — — 2024-25 Zaglebie 3 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Zaglebie Lubin 3 0 0 2 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Degerfors IF - 16/02/2026 H. AdamczykHubert Adamczyk
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie — 0 0 — — — — 2025-26 Zaglebie Lubin — 0 0 — — — — 2024-25 Zaglebie 10 1 0 1 — 0 7,1 2024-25 Zaglebie Lubin 10 1 0 1 — 0 7,1 2024-25 Arka Gdynia 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Arka Gdynia 26 3 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Pogoń Grod. Mazowiecki - 15/02/2026 H. AdamczykHubert Adamczyk
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie — 0 0 — — — — 2025-26 Zaglebie Lubin — 0 0 — — — — 2024-25 Zaglebie 10 1 0 1 — 0 7,1 2024-25 Zaglebie Lubin 10 1 0 1 — 0 7,1 2024-25 Arka Gdynia 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Arka Gdynia 26 3 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Pogoń Grod. Mazowiecki - 10/02/2026 K. SochańKamil Sochań
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Zaglebie Lubin 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Podbeskidzie - 08/02/2026 K. SzmytKajetan Szmyt
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Jagiellonia 6 1 0 2 — 0 7,3 2026-27 Jagiellonia Białystok 5 1 0 — — 0 8,3 2025-26 Zaglebie 18 1 3 11 — 0 6,6 2025-26 Zaglebie Lubin 18 1 3 11 — 0 6,6 2025-26 Jagiellonia 14 2 0 7 — 1 7,0 2024-25 Zaglebie 16 2 1 9 — 2 6,8 2024-25 Zaglebie Lubin 16 2 1 9 — 2 6,8 2023-24 Warta Poznan 33 7 (4 strafsch.) 1 31 — 4 6,9 2023-24 Zaglebie Lubin 31 7 (4 strafsch.) 1 31 — 3 6,9 2023-24 Zaglebie 31 7 (4 strafsch.) 1 31 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Jagiellonia - 08/02/2026 P. KusztalPatryk Kusztal
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Zaglebie Lubin 12 0 1 4 — 0 6,7 2024-25 Zaglebie 12 0 1 4 — 0 6,7 2023-24 Zaglebie 5 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Zaglebie Lubin 5 0 0 — — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Warta Poznań - 25/01/2026 M. WdowiakMateusz Wdowiak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 GKS Katowice 11 1 0 4 — 1 6,7 2025-26 GKS Katowice 16 2 0 11 — 1 6,8 2025-26 Zaglebie 11 0 0 5 — 1 6,7 2025-26 Zaglebie Lubin 11 0 0 5 — 1 6,7 2024-25 Zaglebie 22 1 2 12 — 1 7,1 2024-25 Zaglebie Lubin 22 1 2 12 — 1 7,1 2023-24 Zaglebie Lubin 28 5 0 — — 1 6,2 2023-24 Zaglebie 28 5 0 — — 1 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar GKS Katowice
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
Volgende wedstrijden
Zaglebie 651 20N 152 Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Zaglebie
Gornik Zabrze 321 30N 382 Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Widzew Łódź
Zaglebie komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Zaglebie
Wisla komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Piast Gliwice
Zaglebie komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Zaglebie
Legia komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Zaglebie
Rakow komt eraan Ekstraklasa ♂ · za 18:00 Slask Wroclaw
Zaglebie komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 23/10/2026 | Motor Lublin – Zaglebie | 2 – 2 |
| 18/10/2026 | Zaglebie – Jagiellonia | 1 – 0 |
| 10/10/2026 | Cracovia – Zaglebie | 3 – 1 |
| 20/09/2026 | Zaglebie – Wisla Plock | 0 – 2 |
| 15/09/2026 | Rakow – Zaglebie | 2 – 3 |
| 12/09/2026 | Zaglebie – GKS Katowice | 2 – 1 |
| 07/09/2026 | Wieczysta Kraków – Zaglebie | 1 – 1 |
| 29/08/2026 | Zaglebie – Pogon Szczecin | 0 – 0 |
| 23/08/2026 | Radomiak Radom – Zaglebie | 0 – 0 |
| 15/08/2026 | Zaglebie – Slask Wroclaw | 2 – 1 |
| 02/08/2026 | Legia – Zaglebie | 3 – 1 |
| 27/07/2026 | Zaglebie – Piast Gliwice | 2 – 0 |
| 23/05/2026 | Jagiellonia – Zaglebie | 1 – 0 |
| 15/05/2026 | Zaglebie – Pogon Szczecin | 0 – 1 |
| 09/05/2026 | Gornik Zabrze – Zaglebie | 0 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | F. KocabaFilip Kocaba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 11 | 11 | 989 | 1 | 0 | 15 | — | 2 | 7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. ŁawniczakAleks Ławniczak
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 11 | 11 | 982 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | M. RegułaMarcel Wojciech Reguła
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 11 | 11 | 981 | 2 | 0 | 26 | — | 2 | 6,9 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Z. AlomerovićZlatan Alomerović
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 34 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. NalepaMichał Jan Nalepa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 32 | 9 | 9 | 810 | 1 | 1 | 9 | — | 2 | 7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | M. GrzybekMateusz Grzybek
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 8 | 8 | 559 | 0 | 1 | 9 | — | 3 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | F. SzymczakFilip Szymczak
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 10 | 7 | 510 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | D. DąbrowskiDamian Dąbrowski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 33 | 9 | 7 | 669 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | R. YakubaRoman Yakuba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 8 | 7 | 675 | 0 | 2 | 8 | — | 2 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | S. KerkSebastian Kerk
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | 10 | 6 | 482 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | J. ĆorlukaJosip Ćorluka
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 8 | 6 | 556 | 1 | 2 | 11 | — | 1 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | D. MichalskiDamian Michalski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 11 | 5 | 521 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | D. ČolinaDavid Čolina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 8 | 5 | 445 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | J. KolanJakub Kolan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 8 | 3 | 346 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 5,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | K. NowogońskiKamil Nowogoński
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 5 | 3 | 205 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | J. SypekJakub Sypek
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 9 | 2 | 369 | 1 | 1 | 9 | — | 1 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. KosidisMichalis Kosidis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 7 | 2 | 260 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | M. MlinarićMihael Mlinarić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 6 | 2 | 188 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 4,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | I. OrlikowskiIgor Orlikowski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 4 | 2 | 161 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 4,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | S. ŁyczkoSzymon Łyczko
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 4 | 1 | 98 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. SzabóLevente Szabó
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 3 | 1 | 111 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. DziewiatowskiMateusz Dziewiatowski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 3 | 1 | 63 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. BurićJasmin Burić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 38 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | A. WoźniakArkadiusz Woźniak
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | C. PopielecCyprian Popielec
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | D. HładunDominik Hładun
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 95 | F. NowakF. Nowak
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | M. UrbanskiM. Urbanski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | P. KosmalskiP. Kosmalski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | K. NowakK. Nowak Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | P. DziekonskiP. Dziekonski Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | S. BoneckiS. Bonecki Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | 30 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | S. RifaiS. Rifai
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 84 | Y. KandaimuY. Kandaimu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 30 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Zaglebie tegen:
- Cracovia
- Cracovia Krakow
- GKS Katowice
- Gornik Zabrze
- Jagiellonia
- Korona Kielce
- Lech Poznan
- Legia
- Motor Lublin
- Piast Gliwice
- Pogon Szczecin
- Radomiak Radom
- Rakow
- Slask Wroclaw
- Widzew Łódź
- Wieczysta Kraków
- Wisla
- Wisla Plock
- Zaglebie Lubin
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.