Primeira Liga ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Alverca
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VVVDD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 2 nederlagen op rij 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-1-nederlaag tegen Benfica · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 4 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
12e na 11 speeldag(en) · beste 10e, slechtste 18e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Alverca
Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 10,2 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,80 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 18 geel, 1 rood
Discipline · 13,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,2 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,70 rood per wedstrijd (fiches de match, 39 wedstrijd(en))
Doelman · Mateus Oliveira · 24 redding(en), 89% van de schoten op doel gestopt · 0,38 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · Sergio Ferreira sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 3-4-2-1 ×3)
Vorm (API-Football): LDLDLWWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Alverca
- Schorsing André Vidigal · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Alverca – Arouca) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026
- Schorsing Steven Baseya · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Alverca – Arouca) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Composition probable — 3-4-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 9 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Isaac James Ogiri| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alverca | 8 | 0 | 2 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Alverca | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lorient | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Francisco Rodrigues| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alverca | 7 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Alverca | 19 | 0 | 0 | 26 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | Sp Braga | 4 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | SC Braga | 4 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | SC Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Sp Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sergi Gómez Solà| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alverca | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 4,7 |
| 2025-26 | Alverca | 29 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Espanol | 12 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Espanol | 34 | 1 | 0 | 23 | — | 3 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Davy Jean Carl Kamon Gui| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alverca | 7 | 0 | 0 | 11 | — | 3 | 5,8 |
| 2025-26 | Alverca | 28 | 1 | 1 | 19 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Dijon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rayan Lucas Marques de Souza| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alverca | 7 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Bournemouth | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Bournemouth | 15 | 5 | 2 | 9 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ian Luccas Baroni Boetto| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nabili Zoubdi Touaizi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alverca | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 4,9 |
| 2025-26 | Alverca | 33 | 1 (1 strafsch.) | 5 | 26 | — | 7 | 6,7 |
| 2024-25 | Albacete | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Espanol | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas Figueiredo dos Santos| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 2 | 0 | 13 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | 27 | 6 | 2 | 28 | — | 3 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Francisco Jorge Tavares Oliveira| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alverca | 6 | 2 (1 strafsch.) | 2 | 10 | — | 1 1 | 7,6 |
| 2026-27 | Olympiakos | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Olympiakos | 28 | 4 | 5 | 17 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Alverca | 20 | 2 (1 strafsch.) | 4 | 30 | — | 6 | 7,1 |
| 2024-25 | Mallorca | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,5 |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Stoke | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Stoke City | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Famalicao | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dawda Camara Sankharé| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alverca | 4 | 3 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Girona | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Cadiz | 34 | 4 | 0 | 43 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Parma | 21 | 0 | 0 | 17 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Girona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Parma | 15 | 2 | 0 | 14 | — | 4 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 80
- 03/09/2026 Matheus FrançaMatheus França de Oliveira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 3 0 0 3 — 0 6,6 2024-25 Crystal Palace — 0 0 — — — — 2023-24 Crystal Palace 19 0 1 6 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Crystal Palace - 31/08/2026 D. CamaraDawda Camara Sankharé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 4 3 0 3 — 1 6,8 2026-27 Girona 2 0 0 4 — 1 6,3 2025-26 Cadiz 34 4 0 43 — 4 6,6 2025-26 Girona 2 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Parma 21 0 0 17 — 3 6,6 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Parma 15 2 0 14 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Girona - 30/08/2026 D. CamaraDawda Camara Sankharé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 4 3 0 3 — 1 6,8 2026-27 Girona 2 0 0 4 — 1 6,3 2025-26 Cadiz 34 4 0 43 — 4 6,6 2025-26 Girona 2 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Parma 21 0 0 17 — 3 6,6 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Parma 15 2 0 14 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Girona - 24/08/2026 G. da Silva SinfronioG. da Silva Sinfronio
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Athletic Club - 23/08/2026 G. da Silva SinfronioG. da Silva Sinfronio
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Athletic Club - 23/08/2026 Zé RafaelJosé Rafael Vivian
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 0 — 0 4,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Santos - 22/08/2026 Zé RafaelJosé Rafael Vivian
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 0 — 0 4,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Santos - 20/08/2026 André VidigalAndré Filipe Cunha Vidigal
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 6 1 (1 strafsch.) 0 4 — 1 6,5 2025-26 Stoke — 0 0 — — — — 2025-26 Stoke City — 0 0 — — — — 2024-25 Stoke 10 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Stoke City 10 0 0 2 — 0 6,6 2023-24 Stoke City 29 6 0 17 — 2 6,7 2023-24 Stoke 29 6 0 17 — 2 6,7 2023-24 Maritimo 0 0 0 — — 0 — 2023-24 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Wycombe - 19/08/2026 André VidigalAndré Filipe Cunha Vidigal
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 6 1 (1 strafsch.) 0 4 — 1 6,5 2025-26 Stoke — 0 0 — — — — 2025-26 Stoke City — 0 0 — — — — 2024-25 Stoke 10 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Stoke City 10 0 0 2 — 0 6,6 2023-24 Stoke City 29 6 0 17 — 2 6,7 2023-24 Stoke 29 6 0 17 — 2 6,7 2023-24 Maritimo 0 0 0 — — 0 — 2023-24 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Wycombe - 19/08/2026 M. JemideEyimofe Jemide
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Crystal Palace — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Crystal Palace - 18/08/2026 M. JemideEyimofe Jemide
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Crystal Palace — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Crystal Palace - 04/08/2026 Ian LuccasIan Luccas Baroni Boetto
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 1 0 5 — 1 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Cruzeiro - 03/08/2026 Ian LuccasIan Luccas Baroni Boetto
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 1 0 5 — 1 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Cruzeiro - 01/08/2026 SararáMateus Ferreira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Portimonense 4 2 0 6 — 2 7,3 2025-26 Santa Clara — 0 0 — — — — 2024-25 Alverca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Santa Clara 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Alverca — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Santa Clara - 22/07/2026 JhonatanJhonatan Luiz da Siqueira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Rio Ave 8 0 0 — — 0 6,8 2023-24 Rio Ave 26 0 0 — — 4 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Athletic Club - 21/07/2026 JhonatanJhonatan Luiz da Siqueira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Rio Ave 8 0 0 — — 0 6,8 2023-24 Rio Ave 26 0 0 — — 4 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Athletic Club - 20/07/2026 Y. BojangYahya Bojang
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 7 0 0 4 — 3 5,7 2025-26 Odense 27 0 1 32 — 8 1 6,7 2024-25 Odense 8 0 0 9 — 4 1 6,7 2023-24 Odense 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Odense - 19/07/2026 Y. BojangYahya Bojang
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 7 0 0 4 — 3 5,7 2025-26 Odense 27 0 1 32 — 8 1 6,7 2024-25 Odense 8 0 0 9 — 4 1 6,7 2023-24 Odense 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Odense - 17/07/2026 S. MerhegSamy Jr. Merheg Enciso
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 4 0 0 0 — 0 5,2 2025-26 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2025-26 SC Braga 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van SC Braga - 15/07/2026 Vivaldo SemedoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 8 3 0 9 — 1 6,7 2025-26 Watford 25 4 1 20 — 2 6,6 2024-25 Vizela 2 0 0 3 — 2 6,3 2024-25 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Volendam — 0 0 — — — — 2023-24 Volendam 13 1 0 14 — 1 6,6 2023-24 Udinese 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Watford - 13/07/2026 Tiago OctavioTiago Octavio
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Leça - 12/07/2026 Tiago OctavioTiago Octavio
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Leça - 03/07/2026 Toni TamaritToni Tamarit Tamarit
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 1 0 0 1 — 0 1,3 2025-26 Mirandes 29 0 2 14 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Villarreal - 30/06/2026 L. Giordano Giuntini SantiagoL. Giordano Giuntini Santiago
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Mirandela - 30/06/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 4 0 0 3 — 1 6,5 2026-27 Rodez 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Dunkerque 19 5 4 19 — 1 6,9 2024-25 Dunkerque 12 1 0 6 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Dunkerque
Vertrekken 65
- 10/09/2026 S. DiarraSeydou Diarra
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 A. Lustenau 9 0 1 3 — 2 6,7 2025-26 Alverca 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 A. Lustenau 21 3 0 — — 3 1 — 2024-25 Lorient 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 St Etienne — 0 0 — — — — 2023-24 St Etienne 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Guingamp — 0 0 — — — — 2023-24 Lorient 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar União Santarém - 01/09/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 4 0 0 3 — 1 6,5 2026-27 Rodez 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Dunkerque 19 5 4 19 — 1 6,9 2024-25 Dunkerque 12 1 0 6 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rodez - 31/08/2026 A. SoumareAbderrahmane Soumare
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar União Santarém - 31/08/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 4 0 0 3 — 1 6,5 2026-27 Rodez 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Dunkerque 19 5 4 19 — 1 6,9 2024-25 Dunkerque 12 1 0 6 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Rodez - 30/08/2026 A. SoumareAbderrahmane Soumare
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar União Santarém - 27/08/2026 F. MoraisF. Morais
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Imisli FK - 26/08/2026 F. MoraisF. Morais
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Imisli FK - 25/08/2026 M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motor Lublin 11 2 3 20 — 2 7,0 2026-27 Pogon Szczecin 1 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Le Havre 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Levadiakos 1 0 0 1 — 1 3,1 2026-27 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motor Lublin 24 8 2 34 — 7 6,9 2025-26 Pogon Szczecin 13 1 0 8 — 2 6,7 2025-26 Clermont 1 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Alverca — 0 0 — — — — 2024-25 Clermont 34 0 0 4 — 2 1 7,0 2024-25 Motor Lublin 28 3 0 28 — 4 6,9 2024-25 Cremonese — 0 0 — — — — 2024-25 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motor Lublin 9 2 0 — — 1 — 2023-24 Clermont 4 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Pau FC — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Le Havre - 24/08/2026 M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Motor Lublin 11 2 3 20 — 2 7,0 2026-27 Pogon Szczecin 1 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Le Havre 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Levadiakos 1 0 0 1 — 1 3,1 2026-27 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motor Lublin 24 8 2 34 — 7 6,9 2025-26 Pogon Szczecin 13 1 0 8 — 2 6,7 2025-26 Clermont 1 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Alverca — 0 0 — — — — 2024-25 Clermont 34 0 0 4 — 2 1 7,0 2024-25 Motor Lublin 28 3 0 28 — 4 6,9 2024-25 Cremonese — 0 0 — — — — 2024-25 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motor Lublin 9 2 0 — — 1 — 2023-24 Clermont 4 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Pau FC — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Le Havre - 18/08/2026 J. MendesJordan Mendes Correia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 9 0 1 24 — 2 6,7 2026-27 Samsunspor 8 1 1 11 — 0 6,6 2025-26 Rodez 30 0 2 57 — 8 6,8 2025-26 Samsunspor 27 0 1 20 — 4 1 6,6 2025-26 Alverca — 0 0 — — — — 2024-25 FC Basel 1893 29 1 1 23 — 7 7,0 2024-25 Guingamp 14 2 1 5 — 0 6,8 2024-25 Sp Braga 4 0 0 7 — 0 6,5 2024-25 SC Braga 4 0 0 7 — 0 6,5 2023-24 Sp Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Laval — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Chaves - 17/08/2026 J. MendesJordan Mendes Correia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 9 0 1 24 — 2 6,7 2026-27 Samsunspor 8 1 1 11 — 0 6,6 2025-26 Rodez 30 0 2 57 — 8 6,8 2025-26 Samsunspor 27 0 1 20 — 4 1 6,6 2025-26 Alverca — 0 0 — — — — 2024-25 FC Basel 1893 29 1 1 23 — 7 7,0 2024-25 Guingamp 14 2 1 5 — 0 6,8 2024-25 Sp Braga 4 0 0 7 — 0 6,5 2024-25 SC Braga 4 0 0 7 — 0 6,5 2023-24 Sp Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Laval — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Chaves - 03/08/2026 Léo ChúLeonardo Alves Chú Franco
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Avai - 02/08/2026 SararáMateus Ferreira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Portimonense 4 2 0 6 — 2 7,3 2025-26 Santa Clara — 0 0 — — — — 2024-25 Alverca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Santa Clara 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Alverca — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Tondela - 24/07/2026 Felipe LimaLima Felipe
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 4 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Benfica - 07/07/2026 Kauan GomesKauan de Souza Gomes
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 4 0 0 2 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar SC Covilha - 01/07/2026 Sandro LimaSandro César Cordovil de Lima
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Ararat-Armenia 6 1 0 0 — 0 0,0 2026-27 Ararat-Armenia 4 1 1 3 — 1 6,7 2025-26 Alverca 29 5 2 27 — 2 1 6,6 2024-25 Pendikspor 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ararat-Armenia - 30/06/2026 LincolnLincoln Henrique Oliveira dos Santos
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Alverca 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Hull 11 0 1 5 — 0 6,7 2024-25 Altach 2 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Bursaspor - 30/06/2026 Sandro LimaSandro César Cordovil de Lima
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Ararat-Armenia 6 1 0 0 — 0 0,0 2026-27 Ararat-Armenia 4 1 1 3 — 1 6,7 2025-26 Alverca 29 5 2 27 — 2 1 6,6 2024-25 Pendikspor 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ararat-Armenia - 29/06/2026 André GomesAndré Nogueira Gomes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Casa Pia 5 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Alverca 25 0 0 1 — 4 6,8 2025-26 Lille 2 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Benfica 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Lille 20 0 0 24 — 3 6,8 2024-25 Benfica 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Everton — 0 0 — — — — 2023-24 Everton 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Benfica - 29/06/2026 D. AqueuD. Aqueu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Aqueu Diogo - 29/06/2026 Fabrício GarciaFabrício Garcia Andrade
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Estoril 6 0 0 0 — 0 6,6 2025-26 Estoril 7 0 0 — — 1 6,5 2025-26 Alverca 6 1 0 1 — 0 6,9 2024-25 Estoril 24 0 0 29 — 3 6,6 2023-24 Estoril 10 2 0 6 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Estoril - 29/06/2026 Francisco ChissumbaFrancisco Rodrigues
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 7 1 0 9 — 1 6,5 2025-26 Alverca 19 0 0 26 — 3 6,7 2025-26 Sp Braga 4 0 0 — — 1 6,8 2025-26 SC Braga 4 0 0 — — 1 6,8 2024-25 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar SC Braga - 29/06/2026 J. GanhaoJ. Ganhao
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Ganhao Jose - 29/06/2026 Kaiky NavesKaiky Marques Naves
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 32 2 0 32 — 9 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Palmeiras - 29/06/2026 M. MilovanovićMarko Milovanović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Alverca 31 9 (3 strafsch.) 2 32 — 3 6,7 2024-25 Almeria 6 2 (1 strafsch.) 0 12 — 2 6,8 2024-25 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Almeria 11 1 0 15 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Almeria
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Filipe Coelho quer Casa Pia a marcar mais: «A malta da frente tem de fechar as coisas boas que fazemos atrás» Record · vr 15:52
- Sérgio Ferreira antevê jogo com o Casa Pia: «A equipa foi aos limites contra o Benfica» Record · vr 15:52
- Selvi Clua perdeu espaço no meio-campo do Casa Pia Record · vr 05:21
- Alverca de Sérgio Ferreira é a equipa com mais desarmes na Liga Betclic Record · vr 02:28
- Jhonatan Luiz e Rayan Lucas ainda fazem trabalho condicionado Record · wo 17:20
- Duas dúvidas no Alverca para o jogo com o Casa Pia Record · wo 05:00 · Blessure
- Linha de fora de jogo mal colocada no Benfica-Alverca? Olhe que não... Record · di 18:42
- Jhonatan Luiz e Rayan Lucas em dúvida para o jogo com o Casa Pia Record · di 17:53 · Blessure
- «Benfica fez uma das piores exibições da época» Record · di 09:00
- Pisão a Aursnes enervou equipa Record · di 07:29
- Benfica jogou de 'reencarnado' Record · di 06:57
- Marco Silva impaciente Record · di 06:39 · Arbitrage
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Casa Pia 541 26N 202 Primeira Liga ♂ · za 19:00 Academico Viseu
Alverca 451 27N 292 Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Alverca
Moreirense komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Vitória SC
Alverca komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Alverca
Gil Vicente komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Estoril
Alverca komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Alverca
Maritimo komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 17:00 Alverca
Porto komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | Benfica – Alverca | 1 – 0 |
| 24/10/2026 | Alverca – Arouca | 0 – 1 |
| 12/10/2026 | Famalicao – Alverca | 1 – 4 |
| 19/09/2026 | Alverca – Rio Ave | 1 – 0 |
| 12/09/2026 | Nacional – Alverca | 1 – 3 |
| 05/09/2026 | Alverca – Sp Braga | 1 – 2 |
| 29/08/2026 | Alverca – Santa Clara | 1 – 1 |
| 22/08/2026 | Sporting Clube de Portugal – Alverca | 3 – 1 |
| 22/08/2026 | Sp Lisbon – Alverca | 3 – 1 |
| 15/08/2026 | Alverca – Estrela | 2 – 2 |
| 09/08/2026 | Porto – Alverca | 2 – 0 |
| 16/05/2026 | Famalicao – Alverca | 1 – 0 |
| 10/05/2026 | Alverca – Estoril | 1 – 1 |
| 02/05/2026 | Porto – Alverca | 1 – 0 |
| 24/04/2026 | Alverca – Arouca | 2 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mateus OliveiraMatheus Mendes Werneck de Oliveira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | 8 | 8 | 720 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | I. JamesIsaac James Ogiri
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 8 | 8 | 684 | 0 | 2 | 3 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | FigueiredoLucas Figueiredo dos Santos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 8 | 8 | 628 | 2 | 0 | 13 | — | 1 | 7,1 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | S. BaseyaSteven Baseya
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Y. BojangYahya Bojang
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 7 | 6 | 522 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 5,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | D. GuiDavy Jean Carl Kamon Gui
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 6 | 496 | 0 | 0 | 11 | — | 3 | 5,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ChiquinhoFrancisco Jorge Tavares Oliveira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 6 | 6 | 467 | 2 | 2 | 10 | — | 1 1 | 7,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | Ian LuccasIan Luccas Baroni Boetto
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 6 | 6 | 456 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,2 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Vivaldo SemedoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 8 | 5 | 382 | 3 | 0 | 9 | — | 1 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | Francisco ChissumbaFrancisco Rodrigues
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 7 | 5 | 450 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | RayanRayan Lucas Marques de Souza
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 7 | 5 | 415 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Sergi GómezSergi Gómez Solà
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 34 | 5 | 4 | 368 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 4,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ZoubdiNabili Zoubdi Touaizi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 4 | 4 | 291 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 4,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Diogo Filipe Spencer MarquesDiogo Filipe Spencer Marques
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 4 | 3 | 339 | 0 | 3 | 8 | — | 2 | 4,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | D. CamaraDawda Camara Sankharé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 4 | 3 | 243 | 3 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | B. MeupiyouNdemeni Bastien Meupiyou Menadjou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 2 | 2 | 173 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | André VidigalAndré Filipe Cunha Vidigal
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 6 | 1 | 198 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Toni TamaritToni Tamarit Tamarit
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 1,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. MerhegSamy Jr. Merheg Enciso
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 4 | 0 | 94 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | Matheus FrançaMatheus França de Oliveira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 3 | 0 | 57 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Vasco MoreiraVasco da Silva Moreira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 3 | 0 | 56 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 3,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Z. KassaryZakaria Kassary
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 3 | 0 | 50 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 4,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 93 | Zé RafaelJosé Rafael Vivian
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 2 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | C. NuozziCédric Nuozzi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 2 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | A. SoumareAbderrahmane Soumare
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | André PauloAndré Filipe Eusébio Paulo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | I. JulianIkker Julian
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | JhonatanJhonatan Luiz da Siqueira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | M. JemideEyimofe Jemide
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | O. TorrellasO. Torrellas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | G. da Silva SinfronioG. da Silva Sinfronio Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Matheus MendesMatheus Mendes Werneck de Oliveira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Alverca speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Essimi Ateba | Aanvaller | 4 | 0 | 64 | 0 | 0 | 6,5 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Alverca tegen:
- Academico Viseu
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Guimaraes
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Porto
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sp Lisbon
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.