Ligue des nations ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Austria
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DVVNN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 5 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden ongeslagen 4 wedstrijden met een doelpunt 3 overwinningen op rij thuis 2 gelijke spelen op rij
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Kosovo · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 8 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
15e na 4 speeldag(en) · beste 12e, slechtste 17e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Austria
Aanval · 1,88 doelpunt(en) per wedstrijd · 11,4 schoten per wedstrijd, 37% op doel
Verdediging · 1,75 tegen per wedstrijd
Discipline · 14,4 overtreding(en) per wedstrijd · 2,5 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 8 wedstrijd(en))
Doelman · A. Schlager
Trainer · R. Rangnick sinds 01/05/2022 · 5 club(s) getraind sinds 2004
Systeem: matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Austria
Geen bekende afwezige per 25/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Werder Bremen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Salzburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Salzburg | 21 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Salzburg | 28 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Konrad Laimer| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stefan Posch| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mainz | 5 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Austria | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 5,7 |
| 2025-26 | Mainz | 16 | 0 | 0 | 8 | — | 4 | 7,0 |
| 2025-26 | Como | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Bologna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Bologna | 14 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Atalanta | 5 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Como | 5 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Bologna | 31 | 1 | 2 | 30 | — | 7 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kevin Danso| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Sunderland | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,4 |
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Lens | 12 | 0 | 0 | 27 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Tottenham | 10 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Lens | 30 | 1 | 0 | 23 | — | 6 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alexander Prass| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,9 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 27 | 0 | 1 | 17 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sturm Graz | 30 | 7 | 4 | 44 | — | 7 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nicolas Seiwald| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | RB Leipzig | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | RB Leipzig | 32 | 0 | 0 | 27 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 21 | 0 | 2 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Salzburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Romano Christian Schmid| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Frosinone | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Werder Bremen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Werder Bremen | 32 | 5 (1 strafsch.) | 4 | 28 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Werder Bremen | 33 | 4 | 6 | 33 | — | 5 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Xaver Schlager| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 4 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | RB Leipzig | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,4 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 29 | 0 | 5 | 34 | — | 7 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Patrick Wimmer| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Hoffenheim | 1 | 2 | 1 | — | — | 0 | 9,7 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 4 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 29 | 3 | 4 | 35 | — | 4 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 14 | 2 | 0 | 14 | — | 3 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Paul Wanner| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | PSV Eindhoven | 7 | 0 | 2 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Austria | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 4 | 2 | 1 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Heidenheim | 29 | 3 (1 strafsch.) | 3 | 25 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Elversberg | 28 | 6 | 3 | 29 | — | 2 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Michael Gregoritsch| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (04/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Jetzt live - Laimer macht mit Traumtor wohl den Sack zu Sportschau · di 22:35
- La France affrontera l'Angleterre, l'Autriche et le Portugal en Ligue des nations en 2027 L'Équipe · di 14:22
- LIVE! Laimer sprintet davon und trifft im zweiten Versuch - Saibari und Gnabry verletzt kicker · za 19:10 · Blessure
- Laimer zu Kompany: "Alle happy, wenn wir ihn wieder hier haben" kicker · do 00:11 · Reactie
- Colômbia de André Torres bate a Áustria e conquista a Taça Intercontinental de hóquei em patins Record · zo 19:58
- LASK Linz goleia na Áustria antes de visitar Sporting para a Champions Record · za 19:40
- LASK Linz goleia Austria Lustenau por 4-0 e termina ciclo de cinco jogos sem vitórias Record · za 19:20
- LIVE! Liverpool wird in Österreich vorstellig - Gewinnt Como auch in Rotterdam? kicker · wo 18:04 · Reactie
- Zweiter Test, zweiter Sieg: Behringers U-19-Juniorinnen schlagen auch Österreich kicker · ma 15:30
- Portugal vence Áustria e conquista torneio de preparação Record · di 19:47
- "Kein Schönheitspreis": ÖFB-Team offenbart im Kosovo altbekannte Mängel kicker · zo 21:04
- António Nobre nomeado para o Kosovo-Áustria da Liga das Nações Record · vr 18:31 · Arbitrage
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Rep. Of Ireland 601 23N 172 Ligue des nations ♂ · di 20:45 Israel
Austria 151 22N 632
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 04/10/2026 | Kosovo – Austria | 1 – 1 |
| 01/10/2026 | Rep. Of Ireland – Austria | 2 – 2 |
| 27/09/2026 | Austria – Kosovo | 3 – 1 |
| 24/09/2026 | Austria – Israel | 3 – 1 |
| 02/07/2026 | Spain – Austria | 3 – 0 |
| 28/06/2026 | Algeria – Austria | 3 – 3 |
| 22/06/2026 | Argentina – Austria | 2 – 0 |
| 17/06/2026 | Austria – Jordan | 3 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | A. SchlagerAlexander Schlager
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 29 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | K. LaimerKonrad Laimer
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 4 | 4 | 360 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,5 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | S. PoschStefan Posch
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 4 | 4 | 333 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 5,7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | N. SeiwaldNicolas Seiwald
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 4 | 4 | 315 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | R. SchmidRomano Christian Schmid
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 4 | 4 | 266 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | X. SchlagerXaver Schlager
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 4 | 4 | 239 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,5 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | K. DansoKevin Danso
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 4 | 2 | 239 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | P. WannerPaul Wanner
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 4 | 2 | 234 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Michael GregoritschMichael Gregoritsch
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 31 | 3 | 2 | 190 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | P. LienhartPhilipp Lienhart
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | P. MwenePhillipp Mwene
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 2 | 2 | 148 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Maximilian WöberMaximilian Wöber
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 3 | 1 | 116 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | S. KalajdzicSaša Kalajdžić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 3 | 1 | 77 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. GrüllMarco Grüll
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 2 | 1 | 73 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | N. VeratschnigNikolas Konrad Veratschnig
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 1 | 79 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. AdamuJunior Chukwubuike Adamu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 1 | 1 | 58 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | C. ChukwuemekaCarney Chibueze Chukwuemeka
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 3 | 0 | 89 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Christoph LangChristoph Lang
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 2 | 0 | 45 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | A. PrassAlexander Prass
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 2 | 0 | 33 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | P. WimmerPatrick Wimmer
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 2 | 0 | 33 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | M. FriedlMarco Friedl
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 1 | 0 | 23 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | V. MarkovicV. Markovic
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 1 | 0 | 22 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | S. HorvathSascha Horvath
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | D. AffengruberDavid Affengruber
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | F. WiegeleFlorian Wiegele
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Lukas JungwirthLukas Jungwirth
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 25/10/2026 · Wikidata, API-Football · 5 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 7
Spelers die dit seizoen voor Austria speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Sabitzer | Middenvelder | 4 | 4 | 360 | 1 | 0 | 6,9 |
| D. Alaba | Verdediger | 4 | 4 | 278 | 0 | 1 | 7,1 |
| M. Arnautović | Aanvaller | 4 | 1 | 142 | 2 | 0 | 6,8 |
| C. Baumgartner | Middenvelder | 2 | 2 | 139 | 0 | 0 | 7,0 |
| F. Bacher | Verdediger | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| F. Grillitsch | Middenvelder | 2 | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| Christian Zawieschitzky | Doelman | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Austria tegen:
- Ajax
- Albania
- Andorra
- Armenia
- AZ Alkmaar
- Azerbaijan
- Belarus
- Belgium
- Bosnia & Herzegovina
- Bulgaria
- Cambuur
- Croatia
- Cyprus
- Czechia
- Den Haag
- Denmark
- England
- Estonia
- Excelsior
- Faroe Islands
- Feyenoord
- Finland
- For Sittard
- France
- FYR Macedonia
- Georgia
- Germany
- Gibraltar
- Go Ahead Eagles
- Greece
- Groningen
- Heerenveen
- Hungary
- Iceland
- Israel
- Italy
- Kazakhstan
- Kosovo
- Latvia
- Liechtenstein
- Lithuania
- Luxembourg
- Malta
- Moldova
- Montenegro
- Netherlands
- Nijmegen
- Northern Ireland
- Norway
- Poland
- Portugal
- PSV Eindhoven
- Rep. Of Ireland
- Romania
- San Marino
- Scotland
- Serbia
- Slovakia
- Slovenia
- Spain
- Sparta Rotterdam
- Sweden
- Switzerland
- Telstar
- Türkiye
- Twente
- Ukraine
- Utrecht
- Wales
- Willem II
- Zwolle
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.