Jupiler Pro League ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Beveren
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VDDND laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 17 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-2-nederlaag tegen St. Gilloise · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 10 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
12e na 10 speeldag(en) · beste 8e, slechtste 12e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Beveren
Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,30 uit) · 11,0 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 38% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,80 uit) · 38% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 15 geel, 1 rood
Discipline · 9,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))
Doelman · J. Schenk · 27 redding(en), 68% van de schoten op doel gestopt · 1,77 tegen per 90 min · cijfer 7,2
Trainer · Tim Bakens sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): LWLLWWLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Beveren
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Preußen Münster | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | Preußen Münster | 33 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Preußen Münster | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christophe Janssens| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | 28 | 0 | 2 | 26 | — | 10 | 7,3 |
| 2024-25 | 9 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 20 | 0 | 3 | 22 | — | 6 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bruno Godeau| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Beveren | 28 | 1 | 0 | 11 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | St Truiden | 30 | 0 | 0 | 20 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | St Truiden | 37 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Laurent Jans| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Luxembourg | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Beveren | 31 | 0 | 1 | 17 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Beveren | 31 | 1 | 5 | 23 | — | 4 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Viktor Luc Boone| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Beveren | 25 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Beveren | 24 | 0 | 0 | 21 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | St. Gilloise | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St. Gilloise | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sieben Dewaele| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | 30 | 0 | 0 | 35 | — | 8 | 6,9 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 3 | 54 | — | 10 | 6,9 |
| 2023-24 | 22 | 1 | 1 | 47 | — | 6 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christian Brüls| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 8 | 0 | 3 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Beveren | 29 | 5 | 11 | 13 | — | 2 | 7,7 |
| 2024-25 | Beveren | 15 | 1 | 1 | 11 | — | 3 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Waregem | 0 | 0 | 1 | 11 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Zulte Waregem | 0 | 0 | 1 | 11 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Zulte Waregem | 27 | 1 | 1 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Waregem | 27 | 1 | 1 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Beveren | 25 | 0 | 1 | 15 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | St Truiden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cheick Oumar Conde| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | BW Linz | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Venezia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | FC Zurich | 14 | 0 | 1 | 9 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Venezia | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | FC Zurich | 33 | 1 | 3 | 55 | — | 8 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jearl Erwin Margaritha| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 1 | 8 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | 31 | 5 | 11 | 9 | — | 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Moïse Elohim Victoire Kaboré| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lennart Mertens| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 29 | 13 (2 strafsch.) | 3 | 33 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | 10 | 2 | 0 | 14 | — | 2 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 31
- 02/09/2026 C. KonatéCheick Oumar Konaté
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Clermont 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Clermont 17 0 0 12 — 3 6,7 2025-26 Kifisia 16 0 1 21 — 2 6,7 2024-25 Clermont 33 0 2 29 — 5 6,8 2023-24 Clermont 19 1 1 17 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Clermont Foot - 02/09/2026 S. KellerStephane Paul Keller
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 1 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Almere City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Almere City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Al-Ittihad FC - 02/09/2026 V. OlatunjiVictor Oluyemi Olatunji
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Real Salt Lake - 01/09/2026 C. KonatéCheick Oumar Konaté
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Clermont 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Clermont 17 0 0 12 — 3 6,7 2025-26 Kifisia 16 0 1 21 — 2 6,7 2024-25 Clermont 33 0 2 29 — 5 6,8 2023-24 Clermont 19 1 1 17 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Clermont Foot - 31/08/2026 A. VerschuerenArno Verschueren
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 4 0 1 3 — 0 6,8 2025-26 Twente 4 0 0 — — 1 6,4 2024-25 Twente 16 0 0 9 — 3 6,7 2024-25 Sparta Rotterdam 0 0 0 9 — 0 6,7 2023-24 Sparta Rotterdam 0 0 2 46 — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Twente - 30/08/2026 A. VerschuerenArno Verschueren
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 4 0 1 3 — 0 6,8 2025-26 Twente 4 0 0 — — 1 6,4 2024-25 Twente 16 0 0 9 — 3 6,7 2024-25 Sparta Rotterdam 0 0 0 9 — 0 6,7 2023-24 Sparta Rotterdam 0 0 2 46 — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Twente - 20/08/2026 J. RobatschJannik Thomas Robatsch
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 St Pauli 0 0 0 — — 0 — 2024-25 A. Klagenfurt 30 1 0 26 — 6 6,8 2023-24 A. Klagenfurt 19 0 0 7 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van FC St. Pauli - 11/08/2026 M. KaboréMoïse Elohim Victoire Kaboré
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 1 0 1 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Hammarby FF - 04/08/2026 J. SchenkJohannes Schenk
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 8 0 0 1 — 0 1 7,2 2025-26 Preußen Münster 1 0 0 — — 0 7,9 2024-25 Preußen Münster 33 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Preußen Münster 8 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Preußen Münster - 28/07/2026 C. CondeCheick Oumar Conde
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 8 0 0 7 — 1 6,8 2025-26 BW Linz 5 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Venezia — 0 0 — — — — 2024-25 FC Zurich 14 0 1 9 — 4 6,9 2024-25 Venezia 9 0 0 5 — 2 6,6 2023-24 FC Zurich 33 1 3 55 — 8 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Venezia - 25/07/2026 D. ThompsonDominic Lewis Thompson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 4 0 1 — — 0 6,8 2025-26 Kilmarnock 5 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Motherwell 15 0 2 6 — 2 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Kilmarnock - 24/07/2026 D. ThompsonDominic Lewis Thompson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 4 0 1 — — 0 6,8 2025-26 Kilmarnock 5 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Motherwell 15 0 2 6 — 2 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Kilmarnock - 19/07/2026 L. KuavitaLéandre Filipe Kuavita
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 13 0 0 4 — 3 6,6 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Standard Liege - 18/07/2026 Milan De SchutterMilan De Schutter
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Hoogstraten - 14/07/2026 C. CondeCheick Oumar Conde
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 8 0 0 7 — 1 6,8 2025-26 BW Linz 5 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Venezia — 0 0 — — — — 2024-25 FC Zurich 14 0 1 9 — 4 6,9 2024-25 Venezia 9 0 0 5 — 2 6,6 2023-24 FC Zurich 33 1 3 55 — 8 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Venezia - 30/06/2026 D. SayalaD. Sayala
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van KV Mechelen U19 - 29/06/2026 L. KuavitaLéandre Filipe Kuavita
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 13 0 0 4 — 3 6,6 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Standard Liege - 01/02/2026 J. van de HaarJesse van de Haar
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Beveren 6 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Utrecht — 0 0 — — — — 2023-24 Utrecht 1 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Utrecht - 19/01/2026 C. LokesaChris-Emmanuel Dikwama Lokesa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 8 4 (1 strafsch.) 0 4 — 1 7,1 2025-26 Beveren 13 3 1 6 — 2 7,0 2025-26 Waalwijk 2 2 2 2 — 0 8,3 2024-25 Waalwijk 19 3 1 10 — 3 6,7 2023-24 Waalwijk 31 1 2 19 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Waalwijk - 04/12/2025 I. Mayokenda-NgadriraI. Mayokenda-Ngadrira
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van SK Beveren - 09/09/2025 D. RigoDante Rigo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Beveren 24 0 0 5 — 0 6,6 2024-25 Grenoble 24 1 0 12 — 1 6,8 2023-24 Grenoble 37 0 0 31 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Grenoble - 08/09/2025 F. SlegersFerre Slegers
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 7 0 1 8 — 1 6,6 2025-26 Beveren 25 5 2 12 — 3 6,8 2023-24 St Truiden 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van MVV - 05/08/2025 J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 2 1 8 — 3 7,1 2025-26 31 5 11 9 — 1 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Phoenix Rising - 27/07/2025 B. GodeauBruno Godeau
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 8 0 0 2 — 1 6,8 2025-26 Beveren 28 1 0 11 — 3 7,3 2024-25 St Truiden 30 0 0 20 — 4 7,0 2023-24 St Truiden 37 0 0 — — 6 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van St. Truiden - 23/07/2025 A. OuedraogoA. Ouedraogo
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Crystal Palace U21
Vertrekken 29
- 01/09/2026 D. RigoDante Rigo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Beveren 24 0 0 5 — 0 6,6 2024-25 Grenoble 24 1 0 12 — 1 6,8 2023-24 Grenoble 37 0 0 31 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Rigo Dante - 03/08/2026 J. Van HeckeJannes Van Hecke
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Beveren 30 2 3 29 — 3 6,8 2024-25 Beveren 19 0 2 16 — 1 1 6,6 2024-25 Mechelen — 0 0 — — — — 2023-24 Mechelen 19 0 2 16 — 1 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar NAC Breda - 02/08/2026 J. Van HeckeJannes Van Hecke
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Beveren 30 2 3 29 — 3 6,8 2024-25 Beveren 19 0 2 16 — 1 1 6,6 2024-25 Mechelen — 0 0 — — — — 2023-24 Mechelen 19 0 2 16 — 1 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar NAC Breda - 16/07/2026 B. ReusBeau Reus
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 31 0 0 — — 1 7,0 2024-25 29 0 0 — — 4 7,0 2023-24 24 0 0 1 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Heart Of Midlothian - 30/06/2026 Hüseyin ErtürkHüseyin Ertürk
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 2 1 0 1 — 1 7,5 2024-25 21 0 0 16 — 2 6,5 2023-24 11 0 0 — — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Patro Eisden - 30/06/2026 D. DassyDylan Dassy
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 8 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 13 1 0 6 — 1 6,5 2023-24 11 0 0 2 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar K. Lierse S.K. - 29/06/2026 A. OuedraogoA. Ouedraogo
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Crystal Palace U21 - 29/06/2026 A. Van RumstA. Van Rumst
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar FC Lebbeke - 29/06/2026 B. ReusBeau Reus
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 31 0 0 — — 1 7,0 2024-25 29 0 0 — — 4 7,0 2023-24 24 0 0 1 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Reus Beau - 29/06/2026 D. DassyDylan Dassy
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 8 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 13 1 0 6 — 1 6,5 2023-24 11 0 0 2 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar K. Lierse S.K. - 29/06/2026 F. AntunesFabien Antunes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2023-24 Kifisia 5 0 0 3 — 1 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Antunes Fabien - 29/06/2026 Hüseyin ErtürkHüseyin Ertürk
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 2 1 0 1 — 1 7,5 2024-25 21 0 0 16 — 2 6,5 2023-24 11 0 0 — — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Patro Eisden - 29/06/2026 J. van de HaarJesse van de Haar
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Beveren 6 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Utrecht — 0 0 — — — — 2023-24 Utrecht 1 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Utrecht - 29/06/2026 J. Van HeckeJannes Van Hecke
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Beveren 30 2 3 29 — 3 6,8 2024-25 Beveren 19 0 2 16 — 1 1 6,6 2024-25 Mechelen — 0 0 — — — — 2023-24 Mechelen 19 0 2 16 — 1 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Van Hecke Jannes - 29/06/2026 Y. GomisYoni Gomis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Beveren 7 1 0 4 — 1 7,3 2025-26 Beveren 19 0 0 8 — 0 7,1 2024-25 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Le Havre 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Strasbourg - 30/12/2025 Y. MichiwakiYutaka Michiwaki
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 7 0 0 1 — 1 6,2 2024-25 26 3 0 5 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Roasso Kumamoto - 06/09/2025 M. ServaisMathis Servais
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Millwall 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Mechelen 32 2 4 24 — 5 7,0 2025-26 Beveren 4 1 0 2 — 1 7,1 2024-25 Beveren 30 8 (3 strafsch.) 8 26 — 2 7,2 2023-24 Beveren 22 1 1 10 — 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar KV Mechelen - 04/09/2025 M. ServaisMathis Servais
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Millwall 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Mechelen 32 2 4 24 — 5 7,0 2025-26 Beveren 4 1 0 2 — 1 7,1 2024-25 Beveren 30 8 (3 strafsch.) 8 26 — 2 7,2 2023-24 Beveren 22 1 1 10 — 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar KV Mechelen - 31/07/2025 A. KhatirAhmed Khatir
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 10 1 0 8 — 2 6,9 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al Riyadh - 29/07/2025 A. KhatirAhmed Khatir
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 10 1 0 8 — 2 6,9 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al Riyadh - 18/07/2025 J. FilipovićJakov Filipović
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 27 1 1 24 — 6 7,2 2023-24 23 2 2 24 — 4 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar HNK Gorica - 16/07/2025 J. FilipovićJakov Filipović
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 27 1 1 24 — 6 7,2 2023-24 23 2 2 24 — 4 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar HNK Gorica - 01/07/2025 A. LimbombeAnthony Limbombe Ekango
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Beveren 25 4 6 13 — 1 7,1 2023-24 Beveren 23 6 (1 strafsch.) 7 22 — 6 7,2 2023-24 Almere City 3 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Dinamo Tirana - 01/07/2025 Aydin CapaAydin Capa
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Zelzate - 01/07/2025 F. DickeFinn Jesper Dicke
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Beveren 14 0 2 10 — 0 6,8 2024-25 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Terug van huur naar Estoril
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- WSL talking points: Kang could have a problem and how long can Slegers hang on? The Guardian · ma 11:29
- WSL talking points: pressure mounts on Slegers as Hemp closes on record The Guardian · ma 12:01
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Gent 201 21N 592 Jupiler Pro League ♂ · za 19:45 Charleroi
Beveren komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 19:45 Beveren
Cercle Brugge komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 15:00 Beveren
Mechelen komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 19:45 RAAL La Louviere
Beveren komt eraan Jupiler Pro League ♂ · vr 19:45 Beveren
Club Brugge komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 16:00 St. Gilloise
Beveren komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 16:00 Beveren
Kortrijk komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Beveren – St. Gilloise | 1 – 2 |
| 24/10/2026 | Westerlo – Beveren | 4 – 4 |
| 09/10/2026 | Beveren – Lommel SK | 1 – 3 |
| 20/09/2026 | Kortrijk – Beveren | 1 – 0 |
| 12/09/2026 | Beveren – St Truiden | 2 – 0 |
| 06/09/2026 | Beveren – Oud-Heverlee Leuven | 3 – 0 |
| 28/08/2026 | Genk – Beveren | 4 – 0 |
| 22/08/2026 | Waregem – Beveren | 4 – 0 |
| 16/08/2026 | Beveren – Anderlecht | 1 – 0 |
| 09/08/2026 | Antwerp – Beveren | 2 – 1 |
| 19/05/2007 | St Truiden – Beveren | 3 – 2 |
| 12/05/2007 | Beveren – Bergen | 0 – 0 |
| 06/05/2007 | Anderlecht – Beveren | 8 – 1 |
| 28/04/2007 | FC Brussels – Beveren | 2 – 0 |
| 21/04/2007 | Beveren – Roeselare | 2 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | S. DewaeleSieben Dewaele
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 8 | 8 | 712 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 6,9 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | C. JanssensChristophe Janssens
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 8 | 8 | 683 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,9 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | B. GodeauBruno Godeau
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 33 | 8 | 8 | 670 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | C. BrülsChristian Brüls
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 37 | 8 | 8 | 663 | 0 | 3 | 3 | — | 1 | 6,9 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. SchenkJohannes Schenk
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 22 | 8 | 8 | 662 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 7,2 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | C. LokesaChris-Emmanuel Dikwama Lokesa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 8 | 8 | 605 | 4 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | L. JansLaurent Jans
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 33 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Y. GomisYoni Gomis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 7 | 6 | 619 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 92 | L. MertensLennart Mertens
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 33 | 7 | 5 | 414 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | C. CondeCheick Oumar Conde
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 8 | 4 | 474 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 7 | 4 | 396 | 2 | 1 | 8 | — | 3 | 7,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | F. SlegersFerre Slegers
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 7 | 4 | 304 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | K. AbrahamsKurt Chad Abrahams
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 29 | 5 | 4 | 218 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. KaboréMoïse Elohim Victoire Kaboré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 7 | 3 | 297 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | S. KellerStephane Paul Keller
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | C. KonatéCheick Oumar Konaté
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 1 | 1 | 89 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | V. BooneViktor Luc Boone
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 1 | 1 | 11 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | A. VerschuerenArno Verschueren
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 4 | 0 | 96 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | G. De SchryverGuillaume Luc De Schryver
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 4 | 0 | 52 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | D. ThompsonDominic Lewis Thompson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 4 | 0 | 48 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | J. RobatschJannik Thomas Robatsch
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 2 | 0 | 40 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 84 | J. LusambaJosua Lusamba Tshiolola
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 21 | 1 | 0 | 54 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | V. OlatunjiVictor Oluyemi Olatunji
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 1 | 0 | 28 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | I. NajimIlyes Najim
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | J. DioufJ. Diouf
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | L. KuavitaLéandre Filipe Kuavita
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | N. MaweteNoah Emmanuel Mawete Kinsiona
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | D. SayalaD. Sayala Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | M. DemanMaxim Deman
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Milan De SchutterMilan De Schutter Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Doelman | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | T. SjongersT. Sjongers
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Beveren speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. Rigo | Middenvelder | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 6,7 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Beveren tegen:
- Anderlecht
- Antwerp
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Kortrijk
- Lommel SK
- Mechelen
- Oud-Heverlee Leuven
- RAAL La Louviere
- St Truiden
- St. Gilloise
- Standard
- Waregem
- Westerlo
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.