LaLiga 2 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Almeria
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VVVNN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 9 wedstrijden ongeslagen 9 wedstrijden met een doelpunt 7 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden ongeslagen uit 2 gelijke spelen op rij
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Eibar · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 6 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
2e na 12 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 12e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Almeria
Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,60 thuis, 1,40 uit) · 14,1 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 20% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 0,70 tegen per wedstrijd (0,60 thuis, 0,80 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 19 geel, 1 rood
Discipline · 13,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 46 wedstrijd(en))
Doelman · Andrés Fernández · 28 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 0,70 tegen per 90 min · cijfer 7,2
Trainer · Javier Garcia Pimienta Francisco sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-3-3 ×1)
Vorm (API-Football): WLLWWWWWWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Almeria
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Almeria | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Levante | 40 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Levante | 33 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | Huesca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Federico Bonini| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 1 | 0 | 10 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Almeria | 38 | 1 | 1 | 31 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Catanzaro | 39 | 8 | 3 | 49 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Virtus Entella | 38 | 3 | 0 | — | — | 4 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alejandro José Muñoz Miguel| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Almeria | 39 | 5 | 6 | 67 | — | 14 | 6,8 |
| 2024-25 | Las Palmas | 21 | 3 | 0 | 30 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Levante | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Levante | 33 | 2 | 0 | 47 | — | 9 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marcos Luna Ruiz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Almeria | 33 | 0 | 2 | 33 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | Zaragoza | 26 | 2 | 2 | 29 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Zaragoza | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jorge Pulido Mayoral| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Huesca | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Huesca | 36 | 2 | 1 | 32 | — | 11 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Huesca | 37 | 2 | 2 | 19 | — | 8 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stefan Džodić| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 8 | 1 | 1 | 14 | — | 2 | 7,1 |
| 2026-27 | Serbia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Almeria | 36 | 2 | 2 | 63 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Montpellier | 13 | 0 | 0 | 4 | — | 2 1 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Javier Muñoz Jiménez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 7 | 2 | 3 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Getafe | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Las Palmas | 36 | 1 | 3 | 30 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Las Palmas | 37 | 2 | 3 | 37 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Brian Kibambe Cipenga| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 9 | 3 | 4 | 7 | — | 1 | 7,5 |
| 2025-26 | Castellon | 30 | 6 | 9 | 24 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Castellon | 15 | 3 | 1 | 9 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sergio Arribas Calvo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 7 | 1 (1 strafsch.) | 1 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Cadiz | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Almeria | 45 | 26 (10 strafsch.) | 7 | 25 | — | 4 | 7,4 |
| 2025-26 | Cadiz | 8 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Huesca | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Almeria | 41 | 8 | 2 | 21 | — | 3 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Betis | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2023-24 | Almeria | 34 | 9 | 4 | 14 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Quim Junyent Casanova| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Barcelona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Miguel de la Fuente Escudero| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 6 | 1 | 14 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Almeria | 24 | 5 | 5 | 39 | — | 5 | 6,9 |
| 2025-26 | Leganes | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Leganes | 34 | 1 (1 strafsch.) | 3 | 23 | — | 3 | 6,5 |
| 2023-24 | Leganes | 35 | 13 (1 strafsch.) | 0 | 40 | — | 10 | 6,9 |
| 2023-24 | Alaves | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 61
- 31/08/2026 K. KoneKoro Issa Ahmed Kone
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Thun — 0 0 — — — — 2023-24 FC Thun 2 1 0 — — 0 1 — 2023-24 Yverdon Sport 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Al-Ittihad FC - 31/08/2026 Leonardo LeloLeonardo Filipe da Cruz Lelo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 4 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Braga 29 0 4 13 — 2 6,8 2025-26 SC Braga 29 0 4 13 — 2 6,8 2024-25 Casa Pia 32 1 4 11 — 2 7,1 2024-25 Sp Braga 32 1 4 11 — 2 7,1 2024-25 SC Braga 32 1 4 11 — 2 7,1 2023-24 SC Braga 34 1 2 12 — 0 6,8 2023-24 Sp Braga 34 1 2 12 — 0 6,8 2023-24 Casa Pia 33 1 2 12 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van SC Braga - 30/08/2026 K. KoneKoro Issa Ahmed Kone
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Thun — 0 0 — — — — 2023-24 FC Thun 2 1 0 — — 0 1 — 2023-24 Yverdon Sport 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Al-Ittihad FC - 27/08/2026 Javi MuñozJavier Muñoz Jiménez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 7 2 3 10 — 2 7,0 2025-26 Getafe 3 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Las Palmas 36 1 3 30 — 5 6,9 2023-24 Las Palmas 37 2 3 37 — 6 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Getafe - 26/08/2026 Javi MuñozJavier Muñoz Jiménez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 7 2 3 10 — 2 7,0 2025-26 Getafe 3 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Las Palmas 36 1 3 30 — 5 6,9 2023-24 Las Palmas 37 2 3 37 — 6 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Getafe - 25/08/2026 Uriel Rodriguez IsaiasUriel Rodriguez Isaias
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Al-Ittihad FC - 24/08/2026 Uriel Rodriguez IsaiasUriel Rodriguez Isaias
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Al-Ittihad FC - 19/08/2026 A. YaakobishviliAntal Yaakobishvili
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Girona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Andorra 3 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona 7 0 0 1 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Barcelona - 01/08/2026 Mikel VesgaMikel Vesga Arruti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 7 0 0 7 — 0 6,8 2025-26 Ath Bilbao 4 0 0 6 — 1 6,7 2024-25 Ath Bilbao 25 0 0 14 — 1 6,7 2023-24 Ath Bilbao 27 3 (2 strafsch.) 1 28 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Athletic Club - 31/07/2026 Mikel VesgaMikel Vesga Arruti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 7 0 0 7 — 0 6,8 2025-26 Ath Bilbao 4 0 0 6 — 1 6,7 2024-25 Ath Bilbao 25 0 0 14 — 1 6,7 2023-24 Ath Bilbao 27 3 (2 strafsch.) 1 28 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Athletic Club - 09/07/2026 André HortaAndré Filipe Luz Horta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Almeria 6 0 0 1 — 2 7,0 2024-25 Sp Braga 12 0 4 7 — 0 7,1 2024-25 SC Braga 12 0 4 7 — 0 7,1 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van SC Braga - 30/06/2026 Álex SolaAlejandro Sola López-Ocaña
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 5 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Granada 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Getafe 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Getafe 35 0 1 24 — 4 6,5 2024-25 Alaves — 0 0 — — — — 2024-25 Sociedad 0 0 1 24 — 0 6,5 2023-24 Alaves 35 0 3 11 — 2 6,8 2023-24 Sociedad 2 0 3 11 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Granada CF - 30/06/2026 B. CipengaBrian Kibambe Cipenga
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 9 3 4 7 — 1 7,5 2025-26 Castellon 30 6 9 24 — 1 7,2 2024-25 Castellon 15 3 1 9 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Castellón - 30/06/2026 Jorge PulidoJorge Pulido Mayoral
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 5 0 0 3 — 1 6,9 2025-26 Huesca 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Huesca 36 2 1 32 — 11 1 7,1 2023-24 Huesca 37 2 2 19 — 8 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Huesca - 30/06/2026 Miguel de la FuenteMiguel de la Fuente Escudero
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 10 6 1 14 — 0 7,3 2025-26 Almeria 24 5 5 39 — 5 6,9 2025-26 Leganes 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Leganes 34 1 (1 strafsch.) 3 23 — 3 6,5 2023-24 Leganes 35 13 (1 strafsch.) 0 40 — 10 6,9 2023-24 Alaves 3 0 0 2 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Leganes - 30/06/2026 Quim JunyentQuim Junyent Casanova
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 9 0 1 8 — 1 6,7 2024-25 Barcelona — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Barcelona - 29/06/2026 Álex PozoAlejandro Pozo Pozo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Jagiellonia 32 2 4 22 — 4 6,8 2024-25 Almeria 1 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Almeria 36 0 0 16 — 3 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Jagiellonia - 29/06/2026 Bruno LangaBruno Alberto Langa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Almeria — 0 0 — — — — 2023-24 Chaves 15 1 0 10 — 5 1 6,7 2023-24 Almeria 11 1 0 4 — 1 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Estrela - 29/06/2026 Edgar GonzálezEdgar González Estrada
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sabadell 8 1 0 12 — 5 6,7 2025-26 Andorra 3 0 0 4 — 1 6,8 2025-26 Almeria — 0 0 — — — — 2024-25 Almeria — 0 0 — — — — 2023-24 Almeria 32 2 0 29 — 7 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van FC Andorra - 29/06/2026 J. GutiérrezJ. Gutiérrez
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Defensa Y Justicia - 29/06/2026 M. MilovanovićMarko Milovanović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Alverca 31 9 (3 strafsch.) 2 32 — 3 6,7 2024-25 Almeria 6 2 (1 strafsch.) 0 12 — 2 6,8 2024-25 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Almeria 11 1 0 15 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Alverca - 29/06/2026 A. AppiahArvin Amoakoh Appiah
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Amiens 14 0 0 12 — 0 6,5 2024-25 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rotherham — 0 0 — — — — 2023-24 Rotherham 28 0 1 3 — 2 6,5 2023-24 Almeria 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Amiens - 29/06/2026 Rubén QuintanillaRubén Quintanilla Rodríguez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Eldense 2 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Burgos 8 0 1 1 — 0 6,7 2024-25 Almeria 4 0 1 1 — 1 6,7 2024-25 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Mallorca 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Eldense - 29/06/2026 SilviSilvi Clua Oya
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Casa Pia 8 1 0 10 — 0 7,2 2025-26 Mirandes 11 0 0 14 — 3 6,5 2025-26 Almeria 8 0 0 6 — 0 6,6 2024-25 Almeria 12 0 0 19 — 3 1 6,6 2023-24 Girona 1 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Mirandes - 05/02/2026 Sergio RodríguezSergio Rodríguez
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Sanluqueño
Vertrekken 76
- 15/09/2026 Álex PozoAlejandro Pozo Pozo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Jagiellonia 32 2 4 22 — 4 6,8 2024-25 Almeria 1 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Almeria 36 0 0 16 — 3 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar ADO Den Haag - 31/08/2026 A. AppiahArvin Amoakoh Appiah
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Amiens 14 0 0 12 — 0 6,5 2024-25 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rotherham — 0 0 — — — — 2023-24 Rotherham 28 0 1 3 — 2 6,5 2023-24 Almeria 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Bristol Rovers - 31/08/2026 Nélson MonteNélson Macedo Monte
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cordoba 2 0 0 3 — 1 6,8 2026-27 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Almeria 26 0 1 28 — 8 6,8 2024-25 Malaga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Malaga 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Cordoba - 30/08/2026 A. AppiahArvin Amoakoh Appiah
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Amiens 14 0 0 12 — 0 6,5 2024-25 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rotherham — 0 0 — — — — 2023-24 Rotherham 28 0 1 3 — 2 6,5 2023-24 Almeria 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Bristol Rovers - 30/08/2026 Álex PozoAlejandro Pozo Pozo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Jagiellonia 32 2 4 22 — 4 6,8 2024-25 Almeria 1 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Almeria 36 0 0 16 — 3 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Pozo Alejandro - 15/08/2026 André HortaAndré Filipe Luz Horta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Almeria 6 0 0 1 — 2 7,0 2024-25 Sp Braga 12 0 4 7 — 0 7,1 2024-25 SC Braga 12 0 4 7 — 0 7,1 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al Ula - 14/08/2026 André HortaAndré Filipe Luz Horta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Almeria 6 0 0 1 — 2 7,0 2024-25 Sp Braga 12 0 4 7 — 0 7,1 2024-25 SC Braga 12 0 4 7 — 0 7,1 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al Ula - 14/08/2026 Bruno IribarneBruno Iribarne Alemán
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Almeria 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Burgos - 13/08/2026 Bruno IribarneBruno Iribarne Alemán
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Almeria 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Burgos - 06/08/2026 I. BabaIddrisu Baba Mohammed
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Almeria 23 0 1 24 — 5 6,8 2024-25 Almeria 10 0 0 9 — 2 6,9 2024-25 Mallorca — 0 0 — — — — 2023-24 Almeria 25 0 0 29 — 5 6,7 2023-24 Mallorca 0 0 0 29 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FK Partizan - 06/08/2026 TaufekTaufek Bayoud Mohamed
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 AD Ceuta FC 12 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar St Joseph S Fc - 05/08/2026 I. BabaIddrisu Baba Mohammed
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Almeria 23 0 1 24 — 5 6,8 2024-25 Almeria 10 0 0 9 — 2 6,9 2024-25 Mallorca — 0 0 — — — — 2023-24 Almeria 25 0 0 29 — 5 6,7 2023-24 Mallorca 0 0 0 29 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FK Partizan - 05/08/2026 TaufekTaufek Bayoud Mohamed
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 AD Ceuta FC 12 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar St Joseph S Fc - 04/08/2026 D. LopyDion Lopy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Almeria 2 0 0 3 — 1 7,0 2024-25 Almeria 4 1 0 7 — 2 1 6,8 2023-24 Almeria 35 0 0 30 — 5 6,9 2023-24 Reims 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al-Ittihad FC - 04/08/2026 Edgar GonzálezEdgar González Estrada
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sabadell 8 1 0 12 — 5 6,7 2025-26 Andorra 3 0 0 4 — 1 6,8 2025-26 Almeria — 0 0 — — — — 2024-25 Almeria — 0 0 — — — — 2023-24 Almeria 32 2 0 29 — 7 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Sabadell - 04/08/2026 M. PerovićMarko Perović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montenegro 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Almeria 2 0 0 1 — 0 — 2024-25 Almeria 4 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Raków Częstochowa - 03/08/2026 D. LopyDion Lopy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Almeria 2 0 0 3 — 1 7,0 2024-25 Almeria 4 1 0 7 — 2 1 6,8 2023-24 Almeria 35 0 0 30 — 5 6,9 2023-24 Reims 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al-Ittihad FC - 03/08/2026 M. PerovićMarko Perović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montenegro 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Almeria 2 0 0 1 — 0 — 2024-25 Almeria 4 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Raków Częstochowa - 31/07/2026 P. SokoSerge Patrick Njoh Soko
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leganes 10 1 0 6 — 0 6,5 2025-26 Almeria 21 0 1 11 — 1 6,6 2024-25 Huesca 37 13 4 26 — 2 7,0 2023-24 Huesca 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Leganes - 24/07/2026 SilviSilvi Clua Oya
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Casa Pia 8 1 0 10 — 0 7,2 2025-26 Mirandes 11 0 0 14 — 3 6,5 2025-26 Almeria 8 0 0 6 — 0 6,6 2024-25 Almeria 12 0 0 19 — 3 1 6,6 2023-24 Girona 1 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Casa Pia - 22/07/2026 M. MilovanovićMarko Milovanović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Alverca 31 9 (3 strafsch.) 2 32 — 3 6,7 2024-25 Almeria 6 2 (1 strafsch.) 0 12 — 2 6,8 2024-25 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Almeria 11 1 0 15 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Portsmouth - 21/07/2026 M. MilovanovićMarko Milovanović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Alverca 31 9 (3 strafsch.) 2 32 — 3 6,7 2024-25 Almeria 6 2 (1 strafsch.) 0 12 — 2 6,8 2024-25 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Almeria 11 1 0 15 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Portsmouth - 18/07/2026 Luís MartinsLuís Martins
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar União Santarém - 17/07/2026 Luís MartinsLuís Martins
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar União Santarém - 08/07/2026 Rubén QuintanillaRubén Quintanilla Rodríguez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Eldense 2 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Burgos 8 0 1 1 — 0 6,7 2024-25 Almeria 4 0 1 1 — 1 6,7 2024-25 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Mallorca 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Rayo Majadahonda
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- El Girona pierde a Junior y busca estabilidad en defensa Mundo Deportivo · vr 17:56 · Blessure
- Qué pasó con Mestalla... un 6 de noviembre de 1994: La petición de Luis Casanova para el cambio de nombre al estadio Marca · vr 08:19
- Mateu Morey se hace fuerte en el lateral del Girona Mundo Deportivo · do 17:47
- Gran gesto del Almería para la familia de Jesús de Miguel Mundo Deportivo · wo 19:45
- Dolor y luto en la familia de la UD Almería por el fallecimiento de Jesús de Miguel AS · di 20:52
- 1-1: El Almería empata en Eibar y pierde la oportunidad de ser líder Mundo Deportivo · za 19:15
- Resumen y goles del Eibar vs. Almería, jornada 12 de LaLiga Hypermotion AS · za 18:53
- Eibar 1 - 1 Almería: resumen, resultado y goles AS · za 18:51
- El Eibar se abona a la épica para frenar al Almería AS · za 18:48 · Schorsing
- Eibar - Almería, en directo | LaLiga Hypermotion de fútbol: Segunda división Mundo Deportivo · za 15:15 · Opstelling
- La ‘maldición’ del Almería en Ipurua: siete derrotas en sus ocho visitas a Eibar AS · do 15:09
- Rodrigo Escudero, un goleador de récord AS · do 08:33
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Almeria 451 26N 292 LaLiga 2 ♂ · za 18:30 Almeria
Andorra 651 19N 162 LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Ceuta
Almeria 211 23N 562 LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Almeria
Sp Gijon komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Castellon
Almeria komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Almeria
Albacete komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Almeria
Valladolid komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Granada
Almeria komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Eibar – Almeria | 1 – 1 |
| 24/10/2026 | Almeria – Oviedo | 2 – 2 |
| 17/10/2026 | Sociedad B – Almeria | 2 – 4 |
| 11/10/2026 | Almeria – Leganes | 3 – 0 |
| 03/10/2026 | Almeria – Burgos | 2 – 1 |
| 27/09/2026 | Mallorca – Almeria | 0 – 1 |
| 20/09/2026 | Almeria – Celta B | 2 – 0 |
| 12/09/2026 | Cordoba – Almeria | 0 – 2 |
| 06/09/2026 | Almeria – Cadiz | 3 – 2 |
| 29/08/2026 | Sabadell – Almeria | 1 – 0 |
| 23/08/2026 | Tenerife – Almeria | 1 – 0 |
| 17/08/2026 | Almeria – Eldense | 3 – 0 |
| 31/05/2026 | Almeria – Valladolid | 1 – 0 |
| 24/05/2026 | Sp Gijon – Almeria | 3 – 1 |
| 16/05/2026 | Almeria – Las Palmas | 1 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 39 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | F. BoniniFederico Bonini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 10 | 10 | 900 | 1 | 0 | 10 | — | 2 | 7,1 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Miguel de la FuenteMiguel de la Fuente Escudero
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 10 | 8 | 768 | 6 | 1 | 14 | — | 0 | 7,3 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | S. DžodićStefan Džodić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 8 | 8 | 673 | 1 | 1 | 14 | — | 2 | 7,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Javi MuñozJavier Muñoz Jiménez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 7 | 7 | 626 | 2 | 3 | 10 | — | 2 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Álex MuñozAlejandro José Muñoz Miguel
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 10 | 6 | 598 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | B. CipengaBrian Kibambe Cipenga
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 9 | 6 | 590 | 3 | 4 | 7 | — | 1 | 7,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | D. ChirinoDaijiro Florencio Chirino
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 9 | 6 | 478 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Marcos LunaMarcos Luna Ruiz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 10 | 5 | 466 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Sergio ArribasSergio Arribas Calvo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 7 | 5 | 496 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 7,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Adri EmbarbaAdrián Embarba Blázquez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 33 | 7 | 5 | 413 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Quim JunyentQuim Junyent Casanova
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 9 | 4 | 494 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Nico MelamedNicolás Melamed Ribaudo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 7 | 4 | 322 | 2 | 1 | 6 | — | 2 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Mikel VesgaMikel Vesga Arruti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 7 | 4 | 312 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Jorge PulidoJorge Pulido Mayoral
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 34 | 5 | 4 | 370 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | ChumiJuan Brandáriz Movilla
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Leonardo LeloLeonardo Filipe da Cruz Lelo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 4 | 4 | 293 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Léo BaptistãoLeonardo Micali Carrilho Baptistão
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 33 | 8 | 3 | 247 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ThalysThalys Henrique Gomes de Araújo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 4 | 2 | 128 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Rodrigo ElyRodrigo Ely
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 32 | 2 | 2 | 170 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Jon MorcilloJon Morcillo Conesa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 5 | 1 | 153 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Álex SolaAlejandro Sola López-Ocaña
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 5 | 1 | 96 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | GuiGuilherme Borges Guedes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | A. PopovAnton Iliyanov Popov
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Á. YaakobishviliÁron Yaakobishvili
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Fernando MartínezFernando Martínez Rubio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 35 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Jesús LópezJesús López Soria
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | K. KoneKoro Issa Ahmed Kone
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Uriel Rodriguez IsaiasUriel Rodriguez Isaias Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Almeria tegen:
- Albacete
- Andorra
- Burgos
- Cadiz
- Castellon
- Celta B
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Girona
- Granada
- Las Palmas
- Leganes
- Mallorca
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Sp Gijon
- Tenerife
- Valladolid
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.