Ligue des nations ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Moldova
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DNVD laatste 4 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-4-nederlaag tegen Slovakia · 1 W, 1 G, 2 V in de laatste 4 wedstrijden (3 gescoord, 8 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
52e na 4 speeldag(en) · beste 41e, slechtste 68e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Moldova
Aanval · 0,75 doelpunt(en) per wedstrijd · 14,8 schoten per wedstrijd, 29% op doel
Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd
Discipline · 12,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,3 buitenspel per wedstrijd · 0,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 4 wedstrijd(en))
Doelman · D. Celeadnic
Trainer · L. Popescu sinds 01/10/2026 · 6 club(s) getraind sinds 2011
Systeem: attaque en difficulté
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Moldova
Geen bekende afwezige per 25/10/2026.
Composition probable — 5-3-2Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Iurie Iovu| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mihail Gherasimencov| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ioan-Călin Revenco| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cătălin Cucoș| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mihail Ștefan| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nicky Serghei Cleșcenco| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Moldova | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Kilmarnock | 3 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 5,1 |
| 2025-26 | Kilmarnock | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Oleg Reabciuk| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Vladyslav Baboglo| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Petru Popescu| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Danila Forov| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (06/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Shea Charles, un '6' que casi siempre saca una nota más alta Mundo Deportivo · zo 07:00
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Kazakhstan 351 31N 342 Ligue des nations ♂ · ma 16:00 Faroe Islands
Moldova 571 25N 182
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 06/10/2026 | Moldova – Slovakia | 0 – 4 |
| 02/10/2026 | Kazakhstan – Moldova | 1 – 2 |
| 29/09/2026 | Moldova – Faroe Islands | 1 – 1 |
| 26/09/2026 | Slovakia – Moldova | 2 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | Iurie IovuIurie Iovu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Petru PopescuPetru Popescu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 4 | 4 | 360 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | M. GherasimencovMihail Gherasimencov
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 4 | 4 | 328 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | N. CleșcencoNicky Serghei Cleșcenco
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 4 | 3 | 224 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Oleg ReabciukOleg Reabciuk
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | V. BabogloVladyslav Baboglo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | V. RaţăVadim Raţă
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 2 | 2 | 171 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Nikita MotpanNichita Moțpan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 2 | 2 | 158 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | D. ForovDanila Forov
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 2 | 2 | 126 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Ș. BodișteanuȘtefan Bodișteanu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 2 | 1 | 110 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Andriy KozhukharAndrii Kozhukhar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | C. CucoșCătălin Cucoș
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | D. CeleadnicDumitru Celeadnic
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 33 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Vladimir FrateaVladimir Fratea
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | I. RevencoIoan-Călin Revenco
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 1 | 1 | 46 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Dmitri MandricencoDmitri Mandrîcenco
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | M. ȘtefanMihail Ștefan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 3 | 0 | 55 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Cristian DrosCristian Dros
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 2 | 0 | 56 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | V. StînăVictor Stînă
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 2 | 0 | 22 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | S. TurcanS. Turcan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | O. DavidO. David
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | D. DumbrăvanuDaniel Dumbrăvanu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | E. TîmburEmil Tîmbur
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Serafim·CojocariSerafim Cojocari
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | N. RotaruN. Rotaru Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Verdediger | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 25/10/2026 · API-Football · 4 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 11
Spelers die dit seizoen voor Moldova speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Perciun | Middenvelder | 3 | 2 | 218 | 1 | 1 | 7,6 |
| A. Crăciun | Verdediger | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| M. Caimacov | Middenvelder | 2 | 2 | 177 | 1 | 0 | 7,7 |
| V. Postolachi | Aanvaller | 2 | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,1 |
| I. Nicolăescu | Aanvaller | 2 | 2 | 155 | 1 | 0 | 7,0 |
| V. Mudrac | Verdediger | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| M. Cojocaru | Aanvaller | 2 | 1 | 49 | 0 | 0 | 4,9 |
| V. Răileanu | Aanvaller | 2 | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,8 |
| S. Plătică | Middenvelder | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 6,7 |
| V. Posmac | Verdediger | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 6,7 |
| A. Boiciuc | Aanvaller | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 6,7 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Moldova tegen:
- Ajax
- Albania
- Andorra
- Armenia
- Austria
- AZ Alkmaar
- Azerbaijan
- Belarus
- Belgium
- Bosnia & Herzegovina
- Bulgaria
- Cambuur
- Croatia
- Cyprus
- Czechia
- Den Haag
- Denmark
- England
- Estonia
- Excelsior
- Faroe Islands
- Feyenoord
- Finland
- For Sittard
- France
- FYR Macedonia
- Georgia
- Germany
- Gibraltar
- Go Ahead Eagles
- Greece
- Groningen
- Heerenveen
- Hungary
- Iceland
- Israel
- Italy
- Kazakhstan
- Kosovo
- Latvia
- Liechtenstein
- Lithuania
- Luxembourg
- Malta
- Montenegro
- Netherlands
- Nijmegen
- Northern Ireland
- Norway
- Poland
- Portugal
- PSV Eindhoven
- Rep. Of Ireland
- Romania
- San Marino
- Scotland
- Serbia
- Slovakia
- Slovenia
- Spain
- Sparta Rotterdam
- Sweden
- Switzerland
- Telstar
- Türkiye
- Twente
- Ukraine
- Utrecht
- Wales
- Willem II
- Zwolle
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.