Primeira Liga ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
CS Marítimo
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
nog geen gespeelde wedstrijd in de gegevens
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities geen lopende reeks
Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
CS Marítimo
Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 8,1 schoten per wedstrijd, 39% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 1,80 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 13 geel, 0 rood
Discipline · 15,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,86 geel en 0,00 rood per wedstrijd (statistiques des joueurs)
Doelman · Alfonso Pastor · 21 redding(en), 66% van de schoten op doel gestopt · 1,83 tegen per 90 min · cijfer 5,6
Trainer · Mitchell van der Gaag sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×2)
Vorm (API-Football): WWDLLLD
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
CS Marítimo
Geen bekende afwezige per 01/10/2026.
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Maritimo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Levante | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Rio Ave | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Levante | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Levante | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sevilla | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Paulo Henrique Rodrigues Cabral| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 12 | 1 | 0 | 20 | — | 4 | 7,2 |
| 2025-26 | Maritimo | 12 | 1 | 0 | 20 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Radomiak Radom | 19 | 3 | 1 | 30 | — | 7 | 7,2 |
| 2024-25 | Santa Clara | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Santa Clara | 31 | 2 | 0 | — | — | 4 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Romain Rodrigues Correia| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Igor de Carvalho Julião| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 0 | 0 | 16 | — | 4 | 6,3 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 6,3 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Maritimo | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Maritimo | 23 | 2 | 0 | — | — | 6 1 | — |
| 2023-24 | CS Marítimo | 23 | 2 | 0 | — | — | 6 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rafael Tavares Gomes Fernandes| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | CS Marítimo | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Maritimo | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 5,6 |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Rangers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Arouca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Martín Tejón Fauli| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 1 | 10 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 1 | 8 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Maritimo | 13 | 1 | 2 | 31 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 13 | 1 | 2 | 31 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Valencia | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Raphael Gregório Guzzo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,7 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 0 | 12 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Chaves | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Chaves | 17 | 2 | 0 | 17 | — | 5 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,5 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Maritimo | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2023-24 | CS Marítimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adrián Butzke Benavides| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 11 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 5 | 2 | 13 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 5 | 2 | 13 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Mirandes | 15 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Nacional | 10 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Vitória SC | 0 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Vitória SC | 17 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bryan Michael Limbombe Ekango| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,1 |
| 2026-27 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,1 |
| 2025-26 | Heracles | 22 | 1 | 3 | 20 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Heracles | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Heracles | 31 | 2 | 0 | 25 | — | 2 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Maurice Osei Boakye| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 44
- 02/09/2026 M. BassouaminaMons Rogeani Andre Bassouamina
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 3 0 0 0 — 0 6,5 2026-27 CS Marítimo 2 0 0 0 — 0 6,4 2024-25 Clermont 32 5 2 30 — 1 6,6 2024-25 Pau FC — 0 0 — — — — 2023-24 Pau FC 34 11 2 21 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Pafos - 01/09/2026 M. BassouaminaMons Rogeani Andre Bassouamina
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 3 0 0 0 — 0 6,5 2026-27 CS Marítimo 2 0 0 0 — 0 6,4 2024-25 Clermont 32 5 2 30 — 1 6,6 2024-25 Pau FC — 0 0 — — — — 2023-24 Pau FC 34 11 2 21 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Pafos - 25/08/2026 Nilton VarelaNilton Varela Lopes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 CS Marítimo 3 0 0 0 — 0 6,3 2026-27 Maritimo 3 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Beerschot VA 3 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Beerschot VA - 24/08/2026 Nilton VarelaNilton Varela Lopes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 CS Marítimo 3 0 0 0 — 0 6,3 2026-27 Maritimo 3 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Beerschot VA 3 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Beerschot VA - 11/08/2026 I. AlaniIbrahim Akitunde Alani
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 2 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 CS Marítimo 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Valladolid 11 0 0 6 — 3 1 6,7 2024-25 Valladolid 3 0 0 2 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Valladolid - 10/08/2026 I. AlaniIbrahim Akitunde Alani
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 2 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 CS Marítimo 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Valladolid 11 0 0 6 — 3 1 6,7 2024-25 Valladolid 3 0 0 2 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Valladolid - 08/08/2026 Fran VieitesFrancisco Barbosa Vieites
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 2 0 0 0 — 0 7,2 2026-27 CS Marítimo 1 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Leicester 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Betis 4 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Leicester - 07/08/2026 Fran VieitesFrancisco Barbosa Vieites
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 2 0 0 0 — 0 7,2 2026-27 CS Marítimo 1 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Leicester 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Betis 4 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Leicester - 05/08/2026 B. LimbombeBryan Michael Limbombe Ekango
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 CS Marítimo 4 0 0 3 — 0 5,1 2026-27 Maritimo 4 0 0 3 — 0 5,1 2025-26 Heracles 22 1 3 20 — 1 6,6 2024-25 Heracles 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Heracles 31 2 0 25 — 2 1 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Heracles - 04/08/2026 B. LimbombeBryan Michael Limbombe Ekango
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 CS Marítimo 4 0 0 3 — 0 5,1 2026-27 Maritimo 4 0 0 3 — 0 5,1 2025-26 Heracles 22 1 3 20 — 1 6,6 2024-25 Heracles 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Heracles 31 2 0 25 — 2 1 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Heracles - 01/08/2026 I. AyumaIsrael Isaac Ayuma
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 CS Marítimo 5 1 0 3 — 1 7,0 2026-27 Maritimo 5 1 0 3 — 1 5,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Istra 1961 - 30/07/2026 Jesús SantiagoJesús Santiago Pérez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 CS Marítimo 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Maritimo 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Arouca 5 0 0 3 — 0 6,3 2025-26 Verona 2 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Getafe 19 0 0 14 — 4 6,4 2023-24 Getafe 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Valencia — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Hellas Verona - 29/07/2026 S. BambaSamuel Bamba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 7 0 0 2 — 0 6,4 2026-27 CS Marítimo 6 0 0 2 — 0 5,5 2025-26 Willem II 28 1 0 21 — 1 6,5 2025-26 Bochum 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bochum 5 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bochum — 0 0 1 — — 6,7 2023-24 Dortmund 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van VfL Bochum - 28/07/2026 S. BambaSamuel Bamba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 7 0 0 2 — 0 6,4 2026-27 CS Marítimo 6 0 0 2 — 0 5,5 2025-26 Willem II 28 1 0 21 — 1 6,5 2025-26 Bochum 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bochum 5 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bochum — 0 0 1 — — 6,7 2023-24 Dortmund 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van VfL Bochum - 24/07/2026 Tomás TavaresTomás Franco Tavares
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 3 0 0 0 — 1 6,4 2026-27 CS Marítimo 2 0 0 — — 1 6,8 2025-26 Wisla Plock 10 0 0 5 — 0 6,6 2024-25 AVS 12 0 1 8 — 1 6,6 2024-25 LASK 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Wisla Plock - 23/07/2026 G. SzalaiGábor Sándor Szalai
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 4 1 0 2 — 0 6,7 2026-27 CS Marítimo 3 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Lausanne 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lausanne 14 0 0 17 — 6 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Ferencvarosi TC - 15/07/2026 T. KeatingT. Keating
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Oliveirense - 12/07/2026 N. OgbetaNathanael Ogbeta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Plymouth 17 1 1 10 — 1 6,6 2023-24 Bolton 16 2 4 9 — 2 7,2 2023-24 Bolton Wanderers FC 16 2 4 9 — 2 7,2 2023-24 Swansea City AFC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Swansea — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Plymouth - 06/07/2026 Maurice Osei BoakyeMaurice Osei Boakye
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 8 1 1 5 — 0 6,6 2026-27 CS Marítimo 7 1 1 4 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Hamburger SV - 30/06/2026 M. DominguezMaxime Dominguez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 5 0 1 6 — 1 6,6 2026-27 CS Marítimo 4 0 0 4 — 1 6,5 2025-26 Cracovia 12 0 0 9 — 0 6,6 2025-26 Cracovia Krakow 12 0 0 9 — 0 6,6 2024-25 Gil Vicente 4 0 0 — — 0 7,2 2023-24 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Cracovia Krakow - 30/06/2026 Rafael FernandesRafael Tavares Gomes Fernandes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 CS Marítimo 6 0 0 4 — 0 6,6 2026-27 Maritimo 6 0 0 4 — 0 5,6 2024-25 Lille 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rangers 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arouca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lille 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lille - 29/06/2026 André RodriguesAndré Filipe Lopes Teixeira Rodrigues
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Chaves 13 1 0 6 — 2 6,9 2024-25 CS Marítimo 9 1 0 — — 3 7,0 2024-25 Maritimo 9 1 0 — — 3 7,0 2023-24 Maritimo — 0 0 — — — — 2023-24 CS Marítimo — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Chaves - 29/06/2026 F. FrancaF. Franca
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Varzim - 29/06/2026 Gonçalo TabuaçoJosé Gonçalo Macedo Tabuaço
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 CS Marítimo 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Maritimo 1 0 0 1 — 0 1 6,3 2025-26 CS Marítimo 1 0 0 1 — 0 1 6,3 2024-25 CS Marítimo 6 0 0 — — 0 7,4 2024-25 Maritimo 6 0 0 — — 0 7,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Leixoes - 29/06/2026 M. DominguezMaxime Dominguez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 5 0 1 6 — 1 6,6 2026-27 CS Marítimo 4 0 0 4 — 1 6,5 2025-26 Cracovia 12 0 0 9 — 0 6,6 2025-26 Cracovia Krakow 12 0 0 9 — 0 6,6 2024-25 Gil Vicente 4 0 0 — — 0 7,2 2023-24 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Cracovia Krakow
Vertrekken 50
- 07/09/2026 Pedro TeixeiraJoão Pedro Teixeira Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Maritimo 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Maritimo 1 0 0 — — 1 — 2025-26 CS Marítimo 1 0 0 — — 1 — 2024-25 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Maritimo 0 0 0 — — 0 — 2023-24 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Maritimo 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Camacha - 26/08/2026 Gustavo SilveiraGustavo Silveira
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Chaves U19 - 20/08/2026 Alexandre GuedesAlexandre Xavier Pereira Guedes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 3 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Maritimo 3 0 0 — — 0 6,6 2024-25 CS Marítimo 4 2 (2 strafsch.) 0 4 — 1 7,0 2024-25 Maritimo 4 2 (2 strafsch.) 0 4 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Feirense - 18/08/2026 N. MadsenNicolas Martin Hautorp Madsen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 QPR 1 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Holstein Kiel 0 0 0 — — 0 — 2025-26 CS Marítimo 12 1 0 15 — 2 7,2 2025-26 Maritimo 12 1 0 15 — 2 7,2 2025-26 QPR 1 0 0 2 — 0 7,3 2024-25 QPR 31 3 (1 strafsch.) 3 17 — 2 6,8 2024-25 CS Marítimo 5 0 0 8 — 0 7,2 2024-25 Maritimo 5 0 0 8 — 0 7,2 2024-25 Westerlo 4 1 (1 strafsch.) 1 2 — 0 7,3 2023-24 Westerlo 34 13 0 — — 5 — 2023-24 Maritimo 0 0 0 — — 0 — 2023-24 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Holstein Kiel - 17/08/2026 N. MadsenNicolas Martin Hautorp Madsen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 QPR 1 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Holstein Kiel 0 0 0 — — 0 — 2025-26 CS Marítimo 12 1 0 15 — 2 7,2 2025-26 Maritimo 12 1 0 15 — 2 7,2 2025-26 QPR 1 0 0 2 — 0 7,3 2024-25 QPR 31 3 (1 strafsch.) 3 17 — 2 6,8 2024-25 CS Marítimo 5 0 0 8 — 0 7,2 2024-25 Maritimo 5 0 0 8 — 0 7,2 2024-25 Westerlo 4 1 (1 strafsch.) 1 2 — 0 7,3 2023-24 Westerlo 34 13 0 — — 5 — 2023-24 Maritimo 0 0 0 — — 0 — 2023-24 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Holstein Kiel - 13/08/2026 Carlos DanielCarlos Daniel Cevada Teixeira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 13 5 1 11 — 3 6,8 2025-26 Maritimo 13 5 1 11 — 3 6,8 2024-25 CS Marítimo 3 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Maritimo 3 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nacional 34 9 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al Jabalain - 12/08/2026 Carlos DanielCarlos Daniel Cevada Teixeira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 13 5 1 11 — 3 6,8 2025-26 Maritimo 13 5 1 11 — 3 6,8 2024-25 CS Marítimo 3 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Maritimo 3 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nacional 34 9 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al Jabalain - 12/08/2026 Pedro MarquesPedro Miguel Silva Marques
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Guimaraes 24 1 0 — — 4 — 2023-24 Nijmegen 3 0 0 — — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Iraklis 1908 - 30/07/2026 David FreitasDavid Ramos Freitas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Maritimo 0 0 0 — — 0 — 2024-25 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Maritimo 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sintrense - 27/07/2026 Rodrigo BorgesRodrigo Da Rocha Borges
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 5 0 0 6 — 1 6,4 2025-26 Maritimo 5 0 0 6 — 1 6,4 2024-25 CS Marítimo 2 1 0 4 — 0 7,3 2024-25 Maritimo 2 1 0 4 — 0 7,3 2023-24 Maritimo 15 3 0 — — 2 — 2023-24 CS Marítimo 15 3 0 — — 2 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Farense - 26/07/2026 Rodrigo BorgesRodrigo Da Rocha Borges
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 5 0 0 6 — 1 6,4 2025-26 Maritimo 5 0 0 6 — 1 6,4 2024-25 CS Marítimo 2 1 0 4 — 0 7,3 2024-25 Maritimo 2 1 0 4 — 0 7,3 2023-24 Maritimo 15 3 0 — — 2 — 2023-24 CS Marítimo 15 3 0 — — 2 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Farense - 22/07/2026 Afonso de FreitasAfonso Manuel Abreu de Freitas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 5 0 0 7 — 0 6,4 2025-26 Maritimo 5 0 0 7 — 0 6,4 2024-25 CS Marítimo 3 0 0 4 — 1 6,6 2024-25 Maritimo 3 0 0 4 — 1 6,6 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Vitória SC 0 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Guimaraes 1 0 0 — — 1 — 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Felgueiras 1932 - 21/07/2026 Afonso de FreitasAfonso Manuel Abreu de Freitas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 5 0 0 7 — 0 6,4 2025-26 Maritimo 5 0 0 7 — 0 6,4 2024-25 CS Marítimo 3 0 0 4 — 1 6,6 2024-25 Maritimo 3 0 0 4 — 1 6,6 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Vitória SC 0 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Guimaraes 1 0 0 — — 1 — 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Felgueiras 1932 - 07/07/2026 F. FrancaF. Franca
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Felgueiras 1932 - 06/07/2026 SamuFábio Samuel Amorim da Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vitória SC 8 1 0 13 — 1 6,9 2026-27 St Mirren 5 1 2 3 — 1 5,8 2026-27 Spain 2 0 0 — — 0 — 2026-27 Porto 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 CS Marítimo 33 0 0 1 — 4 7,2 2025-26 Maritimo 33 0 0 1 — 4 7,2 2025-26 Vitória SC 28 6 (1 strafsch.) 3 43 — 4 6,7 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Vitória SC 31 2 1 49 — 3 7,0 2024-25 Porto 30 19 (4 strafsch.) 3 35 — 3 1 7,2 2024-25 CS Marítimo 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Maritimo 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Alaves — 0 0 — — — — 2024-25 Ath Madrid — 0 0 — — — — 2024-25 Casa Pia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Alaves 34 8 1 30 — 6 6,7 2023-24 Vizela 32 4 (2 strafsch.) 2 60 — 7 7,2 2023-24 Vitória SC 32 4 (2 strafsch.) 2 60 — 7 7,2 2023-24 Maritimo 15 0 0 — — 2 — 2023-24 CS Marítimo 15 0 0 — — 2 — 2023-24 Granada 1 1 0 1 — 0 7,3 2023-24 Casa Pia 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Maccabi Netanya - 05/07/2026 Martim TavaresMartim Miguel Carneiro Tavares
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Ferrol 6 1 0 — — 1 — 2025-26 Maritimo 3 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 CS Marítimo 3 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 CS Marítimo 5 1 0 1 — 1 6,8 2024-25 Maritimo 5 1 0 1 — 1 6,8 2023-24 Boavista 22 1 2 13 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Academica - 05/07/2026 SamuFábio Samuel Amorim da Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vitória SC 8 1 0 13 — 1 6,9 2026-27 St Mirren 5 1 2 3 — 1 5,8 2026-27 Spain 2 0 0 — — 0 — 2026-27 Porto 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 CS Marítimo 33 0 0 1 — 4 7,2 2025-26 Maritimo 33 0 0 1 — 4 7,2 2025-26 Vitória SC 28 6 (1 strafsch.) 3 43 — 4 6,7 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Vitória SC 31 2 1 49 — 3 7,0 2024-25 Porto 30 19 (4 strafsch.) 3 35 — 3 1 7,2 2024-25 CS Marítimo 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Maritimo 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Alaves — 0 0 — — — — 2024-25 Ath Madrid — 0 0 — — — — 2024-25 Casa Pia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Alaves 34 8 1 30 — 6 6,7 2023-24 Vizela 32 4 (2 strafsch.) 2 60 — 7 7,2 2023-24 Vitória SC 32 4 (2 strafsch.) 2 60 — 7 7,2 2023-24 Maritimo 15 0 0 — — 2 — 2023-24 CS Marítimo 15 0 0 — — 2 — 2023-24 Granada 1 1 0 1 — 0 7,3 2023-24 Casa Pia 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Maccabi Netanya - 04/07/2026 Martim TavaresMartim Miguel Carneiro Tavares
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Ferrol 6 1 0 — — 1 — 2025-26 Maritimo 3 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 CS Marítimo 3 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 CS Marítimo 5 1 0 1 — 1 6,8 2024-25 Maritimo 5 1 0 1 — 1 6,8 2023-24 Boavista 22 1 2 13 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Academica - 02/07/2026 IbrahimaIbrahima Kalil Guirassy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 32 0 0 11 — 2 6,8 2025-26 Maritimo 32 0 0 11 — 2 6,8 2024-25 CS Marítimo 20 3 0 13 — 7 7,1 2024-25 Maritimo 20 3 0 13 — 7 7,1 2023-24 Maritimo 14 0 0 1 — 5 1 8,2 2023-24 CS Marítimo 14 0 0 1 — 5 1 8,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar União de Leiria - 01/07/2026 IbrahimaIbrahima Kalil Guirassy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 32 0 0 11 — 2 6,8 2025-26 Maritimo 32 0 0 11 — 2 6,8 2024-25 CS Marítimo 20 3 0 13 — 7 7,1 2024-25 Maritimo 20 3 0 13 — 7 7,1 2023-24 Maritimo 14 0 0 1 — 5 1 8,2 2023-24 CS Marítimo 14 0 0 1 — 5 1 8,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar União de Leiria - 30/06/2026 P. BorukovPreslav Nikolaev Borukov
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 10 0 0 1 — 0 — 2025-26 Maritimo 10 0 0 1 — 0 — 2024-25 CS Marítimo 8 0 0 — — 3 — 2024-25 Maritimo 8 0 0 — — 3 — 2023-24 Maritimo 15 2 0 — — 2 — 2023-24 CS Marítimo 15 2 0 — — 2 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Botev Vratsa - 30/06/2026 A. ElisAlberth Josué Elis Martínez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 CS Marítimo 3 0 0 — — 0 — 2025-26 Maritimo 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 Bordeaux 19 5 1 16 — 2 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar CD Marathon - 30/06/2026 André RodriguesAndré Filipe Lopes Teixeira Rodrigues
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Chaves 13 1 0 6 — 2 6,9 2024-25 CS Marítimo 9 1 0 — — 3 7,0 2024-25 Maritimo 9 1 0 — — 3 7,0 2023-24 Maritimo — 0 0 — — — — 2023-24 CS Marítimo — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Chaves - 30/06/2026 Erivaldo AlmeidaErivaldo Almeida Santos Junior
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sabah FK 3 0 0 1 — 0 2,8 2026-27 Sabah FA 3 0 0 1 — 0 2,3 2025-26 CS Marítimo 3 0 0 3 — 1 6,5 2025-26 Maritimo 3 0 0 3 — 1 6,5 2024-25 CS Marítimo 4 0 0 2 — 0 7,1 2024-25 Maritimo 4 0 0 2 — 0 7,1 2023-24 Maritimo 16 1 0 — — 5 — 2023-24 CS Marítimo 16 1 0 — — 5 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sabah FA - 30/06/2026 J. GuerreroJhonnys de Jesús Guerrero Castro
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 CS Marítimo — 0 0 — — — — 2024-25 Maritimo — 0 0 — — — — 2023-24 Maritimo 0 0 0 — — 0 — 2023-24 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar AD Marco 09
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Goleadora do FC Porto operada ao joelho esquerdo Record · za 09:26
- Carlos Fangueiro e o FC Porto B: «Queremos e vamos fazer tudo para vencer» Record · vr 21:19
- Tiago Silva e o prejuízo de 21 milhões na SAD: «Reflete a ausência do FC Porto da Liga dos Campeões» Record · vr 19:38 · Blessure
- Mitchell van der Gaag ambicioso na receção ao FC Porto: «Estamos preparados» Record · vr 16:31
- Farioli: o jogador na "bolha", um dos "melhores treinos de sempre", as "lendas" Jesus e CR7 e os euros de William Gomes Record · vr 12:15
- Contas do FC Porto: a difícil concretização de mais 20 M€ da Ithaka e a razão do aumento dos custos com pessoal Record · vr 11:39
- FC Porto está pressionado a vender? André Villas-Boas não se compromete Record · vr 11:09
- Farioli e o "vírus positivo" que infetou o FC Porto: «Isto é o que a nossa equipa tem» Record · vr 10:41 · Blessure
- Mais lugares e substituição da cobertura do Estádio do Dragão: FC Porto avança com obras Record · vr 10:40
- Ainda o relatório e contas do FC Porto: custos com pessoal subiram 25 por cento Record · do 23:46
- Objetivos de bilhética do Dragão aumentam receita do FC Porto no negócio com a Ithaka para 80 M€ Record · do 23:44
- Villas-Boas detalha relatório e contas: «A recuperação económico-financeira do FC Porto é um processo de médio prazo» Record · do 23:37
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Geen wedstrijd gepland.
Laatste wedstrijden
Nog geen uitslag.
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 7 | 7 | 630 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 7 | 7 | 630 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 7 | 7 | 618 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Martín TejónMartín Tejón Fauli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 7 | 7 | 588 | 1 | 1 | 8 | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | 7 | 7 | 588 | 1 | 0 | 12 | — | 3 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 7 | 7 | 571 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 7 | 7 | 563 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | V. DanilovićVladan Danilović
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 7 | 7 | 512 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Alfonso PastorAlfonso Pastor Vacas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 25 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Rafael FernandesRafael Tavares Gomes Fernandes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 6 | 6 | 537 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | B. LimbombeBryan Michael Limbombe Ekango
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 4 | 3 | 188 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. DiouriMohamed Bouzaidi Diouri
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 3 | 3 | 222 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. DominguezMaxime Dominguez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 4 | 1 | 122 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | G. SzalaiGábor Sándor Szalai
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 3 | 1 | 100 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | Fran VieitesFrancisco Barbosa Vieites
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | Maurice Osei BoakyeMaurice Osei Boakye
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 7 | 0 | 114 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | S. BambaSamuel Bamba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 6 | 0 | 127 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 66 | I. AyumaIsrael Isaac Ayuma
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 5 | 0 | 113 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Nilton VarelaNilton Varela Lopes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 3 | 0 | 67 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | M. BassouaminaMons Rogeani Andre Bassouamina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 2 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Tomás TavaresTomás Franco Tavares
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 2 | 0 | 21 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | I. AlaniIbrahim Akitunde Alani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | Jesús SantiagoJesús Santiago Pérez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Gonçalo TabuaçoJosé Gonçalo Macedo Tabuaço
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | F. SilvaF. Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 68 | N. BatistaNelio Batista
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | Pedro TeixeiraJoão Pedro Teixeira Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | E. Peña ZaunerEnrique Manuel Peña Zauner
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Francisco GomesFrancisco Tomás Aguiar Gomes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | José Miguel Reis MelroJosé Miguel Reis Melro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | KimissKimiss Rabelina Zavala
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | N. OgbetaNathanael Ogbeta
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 01/10/2026 · Wikidata, API-Football
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van CS Marítimo tegen:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Guimaraes
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Porto
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sp Lisbon
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.