LaLiga 2 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Mallorca
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
NVNNV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 5 wedstrijden ongeslagen 5 wedstrijden ongeslagen uit 4 wedstrijden met een doelpunt 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 2-1-zege tegen Cadiz · 2 W, 3 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 4 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
5e na 12 speeldag(en) · beste 2e, slechtste 12e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Mallorca
Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 0,40 uit) · 12,3 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 40% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 0,50 tegen per wedstrijd (0,40 thuis, 0,60 uit) · 60% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 30 geel, 1 rood
Discipline · 14,3 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 3,10 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 11 wedstrijd(en))
Doelman · Arnau Tenas · 29 redding(en), 85% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 7,2
Trainer · Luis Garcia sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-2-3-1 ×2, 4-1-3-2 ×2)
Vorm (API-Football): WLWDWWLDWD
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Mallorca
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 10 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Villarreal | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Paris SG | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Paris SG | 12 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2023-24 | Paris SG | 6 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Antonio José Raíllo Arenas| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 0 | 10 | — | 4 | 7,5 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 36 | 2 | 0 | 50 | — | 7 1 | 7,1 |
| 2023-24 | 29 | 3 | 2 | 32 | — | 6 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Martin Valjent| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 7,3 |
| 2026-27 | Slovakia | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 5,1 |
| 2025-26 | Mallorca | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Mallorca | 31 | 3 | 0 | 15 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Mallorca | 28 | 0 | 1 | 29 | — | 5 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
M. Calatayud| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alberto Moreno Pérez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Como | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 30 | 0 | 0 | 17 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Villarreal | 30 | 2 | 2 | 24 | — | 5 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Álex Sala Herrero| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 10 | 2 | 2 | 15 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Cordoba | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Lecce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cordoba | 37 | 5 (1 strafsch.) | 5 | 41 | — | 11 | 7,1 |
| 2023-24 | Cordoba | 33 | 2 | 0 | — | — | 9 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adrian Liso Lahoz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 10 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Getafe | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Zaragoza | 41 | 4 | 1 | 48 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Zaragoza | 12 | 2 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Zito André Sebastião Luvumbo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 7 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Mallorca | 10 | 0 | 2 | 13 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Cagliari | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Cagliari | 26 | 2 | 2 | 38 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Cagliari | 30 | 4 | 5 | 31 | — | 5 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Antonio Sánchez Navarro| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Mallorca | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Mallorca | 33 | 0 | 0 | 23 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Mallorca | 29 | 3 | 1 | 26 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Sabadell | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Manuel Morlanes Ariño| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 7 | 0 | 0 | 15 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Mallorca | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Mallorca | 23 | 0 | 0 | 15 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Mallorca | 35 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adrián Fuentes González| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mallorca | 10 | 6 | 1 | 18 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Cordoba | 40 | 14 | 3 | 29 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Castellon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Castellon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 35
- 25/09/2026 A. Dols CabotAntoni Dols Cabot
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Santanyí - 31/08/2026 Guille FernándezGuillermo Fernández Casino
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 4 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Barcelona — 0 0 — — — — 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Barcelona - 30/08/2026 John NwankwoJohn Chetauya Nwankwo Donald Okeh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 5 0 0 11 — 1 1 7,1 2025-26 Elche 2 0 0 5 — 1 6,3 2024-25 Elche 29 2 0 12 — 0 6,9 2023-24 Elche 21 1 0 32 — 5 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Elche - 30/08/2026 Guille FernándezGuillermo Fernández Casino
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 4 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Barcelona — 0 0 — — — — 2024-25 Barcelona 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Barcelona - 23/08/2026 Alberto MorenoAlberto Moreno Pérez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 4 0 0 6 — 1 6,9 2025-26 Como 4 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Como 30 0 0 17 — 4 6,7 2024-25 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Villarreal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal 30 2 2 24 — 5 2 6,8 2023-24 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Como - 22/08/2026 A. BuksaAdam Buksa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 7 1 0 1 — 1 6,5 2026-27 Poland 1 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Udinese 1 0 0 2 — 1 6,3 2025-26 GKS Katowice 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 FC Midtjylland 3 1 0 — — 0 — 2025-26 Udinese 2 0 0 1 — 0 6,1 2024-25 Gornik Zabrze 27 1 0 11 — 0 6,6 2024-25 FC Midtjylland 24 12 (3 strafsch.) 1 30 — 5 7,2 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 WSG Wattens 30 1 (1 strafsch.) 1 18 — 0 6,6 2023-24 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 Antalyaspor 0 2 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Udinese - 12/08/2026 Adrian LisoAdrian Liso Lahoz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 10 0 1 12 — 2 6,6 2025-26 Getafe 3 0 0 2 — 1 6,6 2024-25 Zaragoza 41 4 1 48 — 2 6,7 2023-24 Zaragoza 12 2 0 11 — 2 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Zaragoza - 06/08/2026 Josep CerdàJosep Cerdà Amengual
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 8 0 2 4 — 2 6,8 2025-26 Andorra 23 10 3 15 — 3 7,0 2024-25 Andorra 30 6 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Andorra - 05/08/2026 Josep CerdàJosep Cerdà Amengual
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 8 0 2 4 — 2 6,8 2025-26 Andorra 23 10 3 15 — 3 7,0 2024-25 Andorra 30 6 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Andorra - 24/07/2026 Arnau TenasArnau Tenas Ureña
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 10 0 1 — — 0 7,2 2025-26 Villarreal 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Paris SG — 0 0 — — — — 2024-25 Paris SG 12 0 1 — — 0 7,9 2023-24 Paris SG 6 0 1 — — 0 7,1 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Villarreal - 23/07/2026 Antoniu RocaAntoniu Roca Vives
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 6 0 0 3 — 1 6,7 2025-26 Espanol 2 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Espanol 35 0 1 19 — 3 6,7 2023-24 Espanol 15 0 0 6 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Espanyol - 21/07/2026 Álex SalaÁlex Sala Herrero
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 10 2 2 15 — 1 7,1 2025-26 Cordoba 1 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Cordoba 37 5 (1 strafsch.) 5 41 — 11 7,1 2023-24 Cordoba 33 2 0 — — 9 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Lecce - 09/07/2026 A. SouhmahoroAboubaka Souhmahoro
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 6 0 0 2 — 2 7,0 2025-26 Hamburg 1 0 0 — — 0 5,3 2025-26 St Etienne 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Paris FC 20 0 0 4 — 1 6,9 2024-25 Hamburg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris FC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Hamburger SV - 06/07/2026 Arnau PuigmalArnau Puigmal Martínez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 5 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Almeria 45 3 5 26 — 3 6,7 2024-25 Almeria 39 3 4 16 — 4 6,8 2024-25 Elche — 0 0 — — — — 2023-24 Elche 13 0 4 7 — 1 6,8 2023-24 Almeria 11 0 0 7 — 3 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Almeria - 30/06/2026 FuentesAdrián Fuentes González
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 10 6 1 18 — 2 7,0 2025-26 Cordoba 40 14 3 29 — 2 6,9 2024-25 Castellon — 0 0 — — — — 2023-24 Castellon — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Cordoba - 29/06/2026 C. LarinCyle Christopher Larin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Southampton 2 1 0 3 — 0 6,7 2025-26 Southampton 4 1 (1 strafsch.) 0 4 — 0 6,5 2025-26 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mallorca — 0 0 — — — — 2024-25 Mallorca 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Mallorca 35 3 2 27 — 8 6,7 2023-24 Valladolid — 0 0 — — — — 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Southampton - 29/06/2026 D. LunaDaniel Andrés Luna García
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Huesca 2 1 0 — — 0 7,9 2025-26 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Mallorca 21 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Cartagena 17 3 1 10 — 2 6,5 2024-25 Mirandes — 0 0 — — — — 2023-24 Mirandes 16 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Mallorca 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Huesca - 29/06/2026 Marc DomenechMarc Hidalgo Domenech
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AD Ceuta FC 8 1 0 3 — 0 6,6 2025-26 Mallorca 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Mallorca 22 0 0 5 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van AD Ceuta FC - 08/05/2026 M. CalatayudM. Calatayud
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 9 0 0 9 — 3 6,8 2025-26 2 0 0 2 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Mallorca - 13/03/2026 Leo SánchezLeo Sánchez
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Mallorca - 01/02/2026 Miquel SalasMiquel Jan Salas Franch
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Cordoba 4 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Mallorca 2 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Mallorca 15 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Cordoba - 01/02/2026 Zito LuvumboZito André Sebastião Luvumbo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 7 0 1 4 — 1 6,6 2025-26 Mallorca 10 0 2 13 — 2 6,7 2025-26 Cagliari 2 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Cagliari 26 2 2 38 — 2 6,8 2023-24 Cagliari 30 4 5 31 — 5 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Cagliari - 31/01/2026 C. LarinCyle Christopher Larin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Southampton 2 1 0 3 — 0 6,7 2025-26 Southampton 4 1 (1 strafsch.) 0 4 — 0 6,5 2025-26 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mallorca — 0 0 — — — — 2024-25 Mallorca 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Mallorca 35 3 2 27 — 8 6,7 2023-24 Valladolid — 0 0 — — — — 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Feyenoord - 15/01/2026 J. KalumbaJustin-Noël Kalumba Mwana Ngongo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mallorca 3 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Angers 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Angers 8 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Angers 13 0 2 12 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Angers - 27/08/2025 Jan VirgiliJan Virgili Tenas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Club Brugge 7 2 0 — — 0 6,9 2025-26 Mallorca 3 0 0 2 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Barcelona
Vertrekken 51
- 30/08/2026 Mateu MoreyMateu Jaume Morey Bauzà
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Girona 2 0 0 1 — 0 7,0 2026-27 Mallorca 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Mallorca 3 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Mallorca 34 0 0 17 — 1 6,5 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund 3 0 0 3 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Girona - 29/08/2026 Mateu MoreyMateu Jaume Morey Bauzà
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Girona 2 0 0 1 — 0 7,0 2026-27 Mallorca 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Mallorca 3 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Mallorca 34 0 0 17 — 1 6,5 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund 3 0 0 3 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Girona - 21/08/2026 Marc DomenechMarc Hidalgo Domenech
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AD Ceuta FC 8 1 0 3 — 0 6,6 2025-26 Mallorca 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Mallorca 22 0 0 5 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Atlético Madrid II - 20/08/2026 Marc DomenechMarc Hidalgo Domenech
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2025-26 AD Ceuta FC 8 1 0 3 — 0 6,6 2025-26 Mallorca 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Mallorca 22 0 0 5 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Atlético Madrid II - 12/08/2026 J. MojicaJohan Andrés Mojica Palacio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Getafe 3 1 1 3 — 1 7,1 2025-26 Mallorca 35 0 4 29 — 6 1 6,7 2024-25 Mallorca 37 1 2 18 — 5 6,8 2024-25 Osasuna — 0 0 — — — — 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Mallorca 33 0 3 22 — 1 6,7 2023-24 Osasuna 30 0 3 22 — 1 6,7 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Getafe - 11/08/2026 J. MojicaJohan Andrés Mojica Palacio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Getafe 3 1 1 3 — 1 7,1 2025-26 Mallorca 35 0 4 29 — 6 1 6,7 2024-25 Mallorca 37 1 2 18 — 5 6,8 2024-25 Osasuna — 0 0 — — — — 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Mallorca 33 0 3 22 — 1 6,7 2023-24 Osasuna 30 0 3 22 — 1 6,7 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Getafe - 09/08/2026 Samú CostaSamuel de Almeida Costa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Mallorca 34 7 2 64 — 11 7,0 2024-25 Mallorca 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Mallorca 34 1 1 62 — 8 6,9 2023-24 Almeria 0 0 1 62 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al-Nassr - 08/08/2026 Samú CostaSamuel de Almeida Costa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Mallorca 34 7 2 64 — 11 7,0 2024-25 Mallorca 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Mallorca 34 1 1 62 — 8 6,9 2023-24 Almeria 0 0 1 62 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al-Nassr - 08/08/2026 Torreguitart NilTorreguitart Nil
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Torreguitart Nil - 07/08/2026 Jan VirgiliJan Virgili Tenas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Club Brugge 7 2 0 — — 0 6,9 2025-26 Mallorca 3 0 0 2 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Club Brugge KV - 06/08/2026 Jan VirgiliJan Virgili Tenas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Club Brugge 7 2 0 — — 0 6,9 2025-26 Mallorca 3 0 0 2 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Club Brugge KV - 04/08/2026 J. OlaizolaJ. Olaizola
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Eldense 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Mallorca 2 0 0 — — 0 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Eldense - 21/07/2026 Omar MascarellOmar Mascarell González
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 2 0 0 1 — 1 6,9 2024-25 37 1 0 30 — 5 1 6,8 2023-24 34 0 0 31 — 8 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Al Khaleej Saihat - 02/07/2026 Leo RománLeonardo Román Riquelme
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 La Coruna 9 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Spain 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Mallorca 7 0 0 — — 0 7,8 2024-25 Oviedo — 0 0 — — — — 2023-24 Oviedo 46 0 0 — — 2 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Deportivo La Coruna - 01/07/2026 Leo RománLeonardo Román Riquelme
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 La Coruna 9 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Spain 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Mallorca 7 0 0 — — 0 7,8 2024-25 Oviedo — 0 0 — — — — 2023-24 Oviedo 46 0 0 — — 2 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Peña Deportiva - 30/06/2026 C. LarinCyle Christopher Larin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Southampton 2 1 0 3 — 0 6,7 2025-26 Southampton 4 1 (1 strafsch.) 0 4 — 0 6,5 2025-26 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mallorca — 0 0 — — — — 2024-25 Mallorca 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Mallorca 35 3 2 27 — 8 6,7 2023-24 Valladolid — 0 0 — — — — 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Southampton - 30/06/2026 Javi LlabrésJavier Llabrés Exposito
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 10 1 2 6 — 0 6,8 2025-26 Mallorca 3 1 0 — — 0 7,3 2024-25 Eldense 15 3 (1 strafsch.) 0 16 — 3 6,9 2024-25 Mallorca 1 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Mallorca 16 1 0 5 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Burgos - 30/06/2026 Pablo MaffeoPablo Carmine Maffeo Becerra
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Valencia 6 0 0 6 — 1 6,4 2026-27 Olympiakos 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Mallorca 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Mallorca 30 0 2 23 — 7 7,0 2023-24 Mallorca 22 1 2 22 — 3 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Olympiakos Piraeus - 30/06/2026 T. AsanoTakuma Asano
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Mallorca 3 0 1 — — 0 6,9 2024-25 Mallorca 23 2 1 5 — 0 6,6 2023-24 Bochum 29 6 1 17 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sanfrecce Hiroshima - 30/06/2026 V. MuriqiVedat Muriqi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 8 7 1 11 — 1 7,5 2026-27 Kosovo 3 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Mallorca 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Mallorca 29 7 (2 strafsch.) 2 29 — 1 2 6,9 2023-24 Mallorca 29 7 (1 strafsch.) 2 39 — 5 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Fenerbahçe - 29/06/2026 C. LarinCyle Christopher Larin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Southampton 2 1 0 3 — 0 6,7 2025-26 Southampton 4 1 (1 strafsch.) 0 4 — 0 6,5 2025-26 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mallorca — 0 0 — — — — 2024-25 Mallorca 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Mallorca 35 3 2 27 — 8 6,7 2023-24 Valladolid — 0 0 — — — — 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Southampton - 29/06/2026 Javi LlabrésJavier Llabrés Exposito
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 10 1 2 6 — 0 6,8 2025-26 Mallorca 3 1 0 — — 0 7,3 2024-25 Eldense 15 3 (1 strafsch.) 0 16 — 3 6,9 2024-25 Mallorca 1 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Mallorca 16 1 0 5 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Burgos - 29/06/2026 T. AsanoTakuma Asano
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Mallorca 3 0 1 — — 0 6,9 2024-25 Mallorca 23 2 1 5 — 0 6,6 2023-24 Bochum 29 6 1 17 — 2 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sanfrecce Hiroshima - 29/06/2026 V. MuriqiVedat Muriqi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 8 7 1 11 — 1 7,5 2026-27 Kosovo 3 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Mallorca 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Mallorca 29 7 (2 strafsch.) 2 29 — 1 2 6,9 2023-24 Mallorca 29 7 (1 strafsch.) 2 39 — 5 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Fenerbahçe - 29/06/2026 Iván CuéllarIván Cuéllar Sacristán
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mallorca 1 0 0 — — 0 7,6 2024-25 Mallorca 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Mallorca 31 0 0 — — 0 7,3 2023-24 Sp Gijon — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Cuellar Ivan
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- LaLiga no para el fútbol: aplaza solo el Granada-Tenerife, Andorra-Mallorca y Castellón-Eibar AS · do 17:19
- El Mallorca anuncia y comprende el aplazamiento del partido ante el Andorra AS · wo 14:08
- Oficial: El Andorra-Mallorca, aplazado tras la muerte de Jesús de Miguel Mundo Deportivo · wo 13:34
- Aplazados el Granada-Tenerife y el Andorra-Mallorca por el fallecimiento de Jesús de Miguel AS · wo 11:48
- Adrián Fuentes culmina la remontada del Mallorca en el último suspiro Mundo Deportivo · ma 23:22
- Resumen y goles del Mallorca vs. Cádiz, jornada 12 de LaLiga Hypermotion AS · ma 23:12
- Pablo Torre y Fuentes hacen justicia en Son Moix AS · ma 23:06
- RCD Mallorca 2 - 1 Cádiz CF: resumen, goles y resultado. AS · ma tijd nog te bepalen
- Mallorca - Cádiz, en directo | LaLiga Hypermotion: Segunda división de fútbol Mundo Deportivo · ma 20:00 · Opstelling
- Sale secures Grand Final title and Brown crowned Road to Mallorca No 1 Sky Sports · zo 20:00
- Jamones para todo el equipo si pasa el Calatayud AS · do 01:10
- "Estás pensando en el Calatayud y luego te enteras de esto" Mundo Deportivo · wo 13:53
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Mallorca 321 28N 402 LaLiga 2 ♂ · za 18:30 Mallorca
Cordoba 581 24N 172 LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Tenerife
Mallorca 271 31N 432 LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Mallorca
Castellon komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Celta B
Mallorca komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Mallorca
Burgos komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Albacete
Mallorca komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 17:00 Mallorca
Sp Gijon komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | Mallorca – Cadiz | 2 – 1 |
| 24/10/2026 | Leganes – Mallorca | 1 – 1 |
| 17/10/2026 | Eibar – Mallorca | 1 – 1 |
| 11/10/2026 | Mallorca – Las Palmas | 3 – 1 |
| 04/10/2026 | Girona – Mallorca | 0 – 0 |
| 27/09/2026 | Mallorca – Almeria | 0 – 1 |
| 19/09/2026 | Sociedad B – Mallorca | 0 – 1 |
| 13/09/2026 | Mallorca – Sabadell | 2 – 0 |
| 05/09/2026 | Eldense – Mallorca | 0 – 0 |
| 30/08/2026 | Mallorca – Ceuta | 3 – 0 |
| 24/08/2026 | Granada – Mallorca | 2 – 0 |
| 15/08/2026 | Mallorca – Valladolid | 2 – 0 |
| 30/05/2021 | Ponferradina – Mallorca | 2 – 2 |
| 23/05/2021 | Mallorca – Zaragoza | 2 – 1 |
| 19/05/2021 | Tenerife – Mallorca | 0 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arnau TenasArnau Tenas Ureña
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | 10 | 10 | 900 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | RaílloAntonio José Raíllo Arenas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 34 | 10 | 10 | 879 | 1 | 0 | 10 | — | 4 | 7,5 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | FuentesAdrián Fuentes González
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 29 | 10 | 10 | 831 | 6 | 1 | 18 | — | 2 | 7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Álex SalaÁlex Sala Herrero
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 10 | 9 | 775 | 2 | 2 | 15 | — | 1 | 7,1 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Pablo TorrePablo Torre Carral
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 10 | 8 | 642 | 2 | 0 | 4 | — | 2 | 7,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | M. ValjentMartin Valjent
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 7,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | M. CalatayudM. Calatayud
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 9 | 7 | 542 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Manu MorlanesManuel Morlanes Ariño
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 7 | 7 | 558 | 0 | 0 | 15 | — | 2 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Adrian LisoAdrian Liso Lahoz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 10 | 5 | 518 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Zito LuvumboZito André Sebastião Luvumbo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 7 | 5 | 414 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | DarderSergi Darder Moll
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 8 | 4 | 443 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Josep CerdàJosep Cerdà Amengual
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 8 | 4 | 385 | 0 | 2 | 4 | — | 2 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Toni LatoAntonio Latorre Grueso
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 7 | 4 | 412 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | A. SouhmahoroAboubaka Souhmahoro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 6 | 4 | 367 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | John NwankwoJohn Chetauya Nwankwo Donald Okeh
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 5 | 4 | 372 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 7,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Antonio SánchezAntonio Sánchez Navarro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 7 | 3 | 316 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Antoniu RocaAntoniu Roca Vives
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 6 | 3 | 237 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Alberto MorenoAlberto Moreno Pérez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 33 | 4 | 3 | 200 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. BuksaAdam Buksa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 29 | 7 | 1 | 167 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Arnau PuigmalArnau Puigmal Martínez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 5 | 1 | 162 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Guille FernándezGuillermo Fernández Casino
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 4 | 0 | 62 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | L. OrejuelaL. Orejuela
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | A. Dols CabotAntoni Dols Cabot
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | A. PenaA. Pena
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Abdón PratsAbdón Roger Prats Bastidas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 33 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 1 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | David LópezDavid López Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | Iván CuéllarIván Cuéllar Sacristán
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 41 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | J. GarciaJ. Garcia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | J. KalumbaJustin-Noël Kalumba Mwana Ngongo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | L. BergströmLucas Carl Edvard Bergström
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Mallorca speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateu Morey | Verdediger | 1 | 0 | 22 | 0 | 0 | 7,0 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Mallorca tegen:
- Albacete
- Almeria
- Andorra
- Burgos
- Cadiz
- Castellon
- Celta B
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Girona
- Granada
- Las Palmas
- Leganes
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Sp Gijon
- Tenerife
- Valladolid
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.