Ligue 2 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Nantes
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VNDDN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 4 wedstrijden zonder overwinning 3 wedstrijden zonder overwinning thuis
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Clermont · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 6 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
15e na 11 speeldag(en) · beste 13e, slechtste 18e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Nantes
Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,50 uit) · 13,2 schoten per wedstrijd, 26% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,80 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 16 geel, 0 rood
Discipline · 16,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))
Doelman · M. Dupé · 13 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 1,86 tegen per 90 min · cijfer 6,4
Trainer · G. Poirier sinds 01/08/2026 · 6 club(s) getraind sinds 2017
Systeem: 4-1-4-1 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-3 ×3, 5-3-2 ×2)
Vorm (API-Football): LLLDWLWDL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Nantes
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 5-3-2Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Nantes | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Nantes | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Randers FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Randers FC | 32 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kelvin Amian Adou| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 8 | 1 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,3 |
| 2024-25 | Nantes | 33 | 1 | 0 | 23 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Spezia | 17 | 0 | 0 | 22 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Nantes | 12 | 0 | 1 | 13 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Saïdou Sow| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Clermont | 12 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Strasbourg | 12 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Nantes | 9 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Nijmegen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Go Ahead Eagles | 18 | 5 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Nijmegen | 16 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Strasbourg | 10 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | St Etienne | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Frédéric Guilbert| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 6 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,5 |
| 2025-26 | Nantes | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Lecce | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lecce | 33 | 0 | 1 | 33 | — | 3 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Strasbourg | 32 | 2 | 0 | 35 | — | 3 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas Perrin| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 9 | 0 | 1 | 16 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Sp Gijon | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Hamburg | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Strasbourg | 31 | 0 | 1 | 34 | — | 3 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tylel Tati| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ibrahima Sissoko| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 9 | 0 | 1 | 14 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Nantes | 14 | 0 | 0 | 25 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Bochum | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Bochum | 32 | 2 | 1 | 75 | — | 11 1 | 6,9 |
| 2024-25 | St Etienne | 24 | 3 (1 strafsch.) | 1 | 37 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Strasbourg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St Etienne | 30 | 12 (5 strafsch.) | 1 | 52 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Strasbourg | 27 | 0 | 1 | 44 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | Bochum | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Johann Théo Tom Lepenant| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 9 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Nantes | 29 | 2 | 1 | 51 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Lyon | 0 | 0 | 1 | 51 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Lyon | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ryad Hachem| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 6 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Red Star | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Red Star | 33 | 2 | 1 | 36 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Red Star | 33 | 1 | 3 | 37 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Red Star | 32 | 1 | 0 | — | — | 3 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Thomas Robinet| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nantes | 5 | 2 (1 strafsch.) | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Dunkerque | 4 | 1 (1 strafsch.) | 2 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Almere City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Dunkerque | 1 | 1 (1 strafsch.) | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Almere City | 32 | 2 | 2 | 32 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Almere City | 33 | 11 (3 strafsch.) | 3 | 24 | — | 4 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ignatius Kpene Ganago| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 12 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 57
- 08/10/2026 L. MerrifieldL. Merrifield
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nantes - 09/09/2026 P. CarlgrenPatrik Ulf Anders Carlgren
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Nantes 5 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Randers FC — 0 0 — — — — 2023-24 Randers FC 32 0 0 2 — 3 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Nantes - 31/08/2026 A. CherniMohamed Amine Cherni
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Goztep 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Goztep 1 0 0 — — 1 — 2024-25 Laval 25 1 0 26 — 2 6,8 2023-24 Laval 37 5 0 42 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Göztepe - 31/08/2026 B. PierretBalthazar Jean Philippe Marie Pierret
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 1 6,9 2025-26 Red Star 13 0 1 30 — 4 7,0 2025-26 Lecce 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Lecce 32 0 0 34 — 2 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van RED Star FC 93 - 31/08/2026 F. DoucouréFodé Doucouré
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 0 6,8 2026-27 Le Havre 2 0 1 3 — 2 6,4 2025-26 Le Havre 26 3 1 14 — 2 6,8 2024-25 Red Star 22 1 0 16 — 2 7,0 2023-24 Red Star 30 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Le Havre - 31/08/2026 T. RobinetThomas Robinet
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 2 (1 strafsch.) 0 6 — 0 6,9 2026-27 Dunkerque 4 1 (1 strafsch.) 2 5 — 1 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Dunkerque 1 1 (1 strafsch.) 0 — — 0 7,2 2024-25 Almere City 32 2 2 32 — 4 6,8 2023-24 Almere City 33 11 (3 strafsch.) 3 24 — 4 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Dunkerque - 30/08/2026 T. RobinetThomas Robinet
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 2 (1 strafsch.) 0 6 — 0 6,9 2026-27 Dunkerque 4 1 (1 strafsch.) 2 5 — 1 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Dunkerque 1 1 (1 strafsch.) 0 — — 0 7,2 2024-25 Almere City 32 2 2 32 — 4 6,8 2023-24 Almere City 33 11 (3 strafsch.) 3 24 — 4 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Dunkerque - 30/08/2026 B. PierretBalthazar Jean Philippe Marie Pierret
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 1 6,9 2025-26 Red Star 13 0 1 30 — 4 7,0 2025-26 Lecce 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Lecce 32 0 0 34 — 2 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van RED Star FC 93 - 30/08/2026 F. DoucouréFodé Doucouré
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 0 6,8 2026-27 Le Havre 2 0 1 3 — 2 6,4 2025-26 Le Havre 26 3 1 14 — 2 6,8 2024-25 Red Star 22 1 0 16 — 2 7,0 2023-24 Red Star 30 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Le Havre - 26/08/2026 R. HachemRyad Hachem
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 6 1 1 4 — 0 7,2 2026-27 Red Star 3 0 0 4 — 1 6,9 2025-26 Red Star 33 2 1 36 — 3 6,7 2024-25 Red Star 33 1 3 37 — 6 7,0 2023-24 Red Star 32 1 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van RED Star FC 93 - 25/08/2026 R. HachemRyad Hachem
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 6 1 1 4 — 0 7,2 2026-27 Red Star 3 0 0 4 — 1 6,9 2025-26 Red Star 33 2 1 36 — 3 6,7 2024-25 Red Star 33 1 3 37 — 6 7,0 2023-24 Red Star 32 1 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van RED Star FC 93 - 20/08/2026 A. JoujouAntoine Joujou
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 1 0 1 — 0 7,0 2025-26 Famalicao 23 3 1 6 — 0 6,6 2025-26 Parma 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Le Havre 26 0 2 7 — 1 6,7 2023-24 Le Havre 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Parma - 19/08/2026 A. JoujouAntoine Joujou
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 1 0 1 — 0 7,0 2025-26 Famalicao 23 3 1 6 — 0 6,6 2025-26 Parma 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Le Havre 26 0 2 7 — 1 6,7 2023-24 Le Havre 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Parma - 06/08/2026 S. SowSaïdou Sow
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 7 0 0 6 — 1 6,7 2025-26 Clermont 12 1 0 8 — 2 7,0 2024-25 Strasbourg 12 0 0 7 — 2 6,9 2024-25 Nantes 9 1 0 7 — 1 6,9 2024-25 Nijmegen — 0 0 — — — — 2023-24 Go Ahead Eagles 18 5 0 6 — 1 6,8 2023-24 Nijmegen 16 2 0 6 — 1 6,8 2023-24 Strasbourg 10 0 1 8 — 2 6,9 2023-24 St Etienne 1 0 0 1 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Strasbourg - 31/07/2026 Diockoumalang GomesDiockoumalang Gomes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Le Mans 4 0 0 6 — 2 6,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nantes - 17/07/2026 M. CafaroMathieu Cafaro
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 7 0 1 8 — 1 6,7 2025-26 Paris FC 2 0 0 — — 1 6,9 2024-25 St Etienne 15 1 0 11 — 3 1 6,7 2024-25 Paris FC 11 4 3 14 — 3 7,2 2023-24 St Etienne 35 4 (1 strafsch.) 8 42 — 5 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Paris FC - 16/07/2026 M. CafaroMathieu Cafaro
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 7 0 1 8 — 1 6,7 2025-26 Paris FC 2 0 0 — — 1 6,9 2024-25 St Etienne 15 1 0 11 — 3 1 6,7 2024-25 Paris FC 11 4 3 14 — 3 7,2 2023-24 St Etienne 35 4 (1 strafsch.) 8 42 — 5 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Paris FC - 13/07/2026 K. CorredorKillian Corredor
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 2 0 4 — 0 6,8 2025-26 Darmstadt 3 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Darmstadt 32 8 (1 strafsch.) 6 25 — 4 7,2 2024-25 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rodez 40 13 6 27 — 2 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van SV Darmstadt 98 - 12/07/2026 K. CorredorKillian Corredor
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 5 2 0 4 — 0 6,8 2025-26 Darmstadt 3 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Darmstadt 32 8 (1 strafsch.) 6 25 — 4 7,2 2024-25 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rodez 40 13 6 27 — 2 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van SV Darmstadt 98 - 07/07/2026 L. PerrinLucas Perrin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 9 0 1 16 — 2 6,8 2025-26 Sp Gijon 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Hamburg 6 0 0 7 — 0 6,5 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 31 0 1 34 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Sporting Gijon - 06/07/2026 L. PerrinLucas Perrin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 9 0 1 16 — 2 6,8 2025-26 Sp Gijon 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Hamburg 6 0 0 7 — 0 6,5 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 31 0 1 34 — 3 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Sporting Gijon - 30/06/2026 M. DupéMaxime Dupé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 7 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Nice 2 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Anderlecht 7 0 0 — — 0 — 2023-24 Nice 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Nice - 30/06/2026 L. GautierL. Gautier
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Nantes - 30/06/2026 W. YounoussaWilitty Younoussa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 7 2 2 11 — 3 7,0 2025-26 Rodez 25 0 1 27 — 4 6,7 2024-25 Rodez 33 1 2 71 — 6 7,0 2023-24 Rodez 37 3 2 42 — 5 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Rodez - 29/06/2026 A. LafontAlban-Marc Lafont
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Panathinaikos 10 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Nantes 16 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Nantes 28 0 0 1 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Panathinaikos
Vertrekken 61
- 09/09/2026 D. MachadoDeiver Andrés Machado Mena
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Lens 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 1 6,7 2024-25 Lens 27 1 4 28 — 7 2 6,8 2023-24 Lens 19 4 0 30 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Rodina Moskva - 03/09/2026 Y. BenhattabYassine Benhattab
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nantes 10 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Reims 1 1 0 — — 0 7,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Montpellier - 02/09/2026 Y. BenhattabYassine Benhattab
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nantes 10 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Reims 1 1 0 — — 0 7,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Montpellier - 02/09/2026 B. DeuffBahmed Deuff
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 3 0 0 5 — 1 6,4 2026-27 Antwerp 2 0 0 3 — 1 6,5 2025-26 Nantes 2 1 0 1 — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Antwerp - 31/08/2026 Mostafa MohamedMostafa Mohamed Ahmed Abdallah
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Konyaspor 5 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Nantes 24 4 0 18 — 1 6,6 2024-25 Nantes 30 5 0 32 — 3 6,8 2023-24 Nantes 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Konyaspor - 30/08/2026 Mostafa MohamedMostafa Mohamed Ahmed Abdallah
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Konyaspor 5 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Nantes 24 4 0 18 — 1 6,6 2024-25 Nantes 30 5 0 32 — 3 6,8 2023-24 Nantes 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Konyaspor - 30/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 4 0 1 2 — 0 5,5 2026-27 Nantes 4 1 1 9 — 0 6,6 2025-26 Nantes 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Nantes 28 2 0 2 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar BSC Young Boys - 29/08/2026 Bahereba GuirassyBahereba Guirassy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Young Boys 4 0 1 2 — 0 5,5 2026-27 Nantes 4 1 1 9 — 0 6,6 2025-26 Nantes 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Nantes 28 2 0 2 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar BSC Young Boys - 10/08/2026 J. DuverneJean-Kévin Duverne
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Omonia Nicosia 4 0 1 2 — 1 6,9 2025-26 Gent 22 1 1 11 — 5 6,7 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nantes 15 0 0 14 — 2 6,6 2024-25 Kortrijk 11 4 2 12 — 2 7,1 2023-24 Nantes 19 0 0 29 — 5 6,7 2023-24 Brest 0 0 0 29 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Omonia Nicosia - 09/08/2026 J. DuverneJean-Kévin Duverne
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Omonia Nicosia 4 0 1 2 — 1 6,9 2025-26 Gent 22 1 1 11 — 5 6,7 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nantes 15 0 0 14 — 2 6,6 2024-25 Kortrijk 11 4 2 12 — 2 7,1 2023-24 Nantes 19 0 0 29 — 5 6,7 2023-24 Brest 0 0 0 29 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Omonia Nicosia - 31/07/2026 Y. El-ArabiYoussef El-Arabi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Nantes 2 1 1 2 — 0 6,9 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Olympiakos 13 4 (2 strafsch.) 1 5 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Marko - 29/07/2026 M. AblineMatthis Abline
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Nantes 2 2 2 2 — 0 8,5 2024-25 Nantes 34 9 (1 strafsch.) 2 34 — 3 6,9 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2023-24 Nantes 22 5 0 10 — 1 6,9 2023-24 Rennes 0 0 0 10 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Monaco - 28/07/2026 C. AwaziemChidozie Collins Awaziem
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Konyaspor 6 0 0 2 — 2 7,0 2025-26 Nantes 26 1 2 23 — 7 6,9 2024-25 Boavista 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Boavista 24 0 1 24 — 6 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Konyaspor - 28/07/2026 M. AblineMatthis Abline
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Monaco 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Nantes 2 2 2 2 — 0 8,5 2024-25 Nantes 34 9 (1 strafsch.) 2 34 — 3 6,9 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2023-24 Nantes 22 5 0 10 — 1 6,9 2023-24 Rennes 0 0 0 10 — 0 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Monaco - 27/07/2026 C. AwaziemChidozie Collins Awaziem
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Konyaspor 6 0 0 2 — 2 7,0 2025-26 Nantes 26 1 2 23 — 7 6,9 2024-25 Boavista 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Boavista 24 0 1 24 — 6 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Konyaspor - 21/07/2026 A. LafontAlban-Marc Lafont
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Panathinaikos 10 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Nantes 16 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Nantes 28 0 0 1 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Amed - 21/07/2026 U. RadakovićUroš Radaković
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Nantes 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Sivasspor 28 4 0 23 — 3 4 6,9 2023-24 Sivasspor — 0 1 29 — — 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Buriram United - 20/07/2026 A. LafontAlban-Marc Lafont
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Panathinaikos 10 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Nantes 16 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Nantes 28 0 0 1 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Amed - 06/07/2026 U. RadakovićUroš Radaković
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Nantes 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Sivasspor 28 4 0 23 — 3 4 6,9 2023-24 Sivasspor — 0 1 29 — — 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Buriram United - 05/07/2026 F. CoquelinFrancis Joseph Coquelin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Laval 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Nantes 6 1 1 7 — 1 7,1 2024-25 Villarreal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal 19 0 0 18 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Laval - 05/07/2026 U. RadakovićUroš Radaković
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Nantes 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Sivasspor 28 4 0 23 — 3 4 6,9 2023-24 Sivasspor — 0 1 29 — — 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Buriram United - 03/07/2026 Jose AdjuguJose Adjugu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar União de Leiria - 02/07/2026 Jose AdjuguJose Adjugu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar União de Leiria - 30/06/2026 Anthony LopesAnthony Lopes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Angers 7 0 0 0 — 0 8,0 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Nantes 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Lyon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lyon 31 0 0 1 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Angers - 30/06/2026 K. KoneKoro Issa Ahmed Kone
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 FC Thun — 0 0 — — — — 2023-24 FC Thun 2 1 0 — — 0 1 — 2023-24 Yverdon Sport 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Al-Ittihad FC
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Seulement deux victoires en huit journées sur le banc du FC Nantes : Grégory Poirier, rebond attendu L'Équipe · za 07:25
- Coupe du monde U 17 : L'Équipe de France sans David Boly (PSG), ni Adil Hamdani (Lyon), avec Loan Merrifield (Nantes) L'Équipe · wo 21:22 · Transfer
- Discipline : Geoffroy-Guichard fermé partiellement trois rencontres après les incidents lors de Saint-Étienne - Nantes L'Équipe · wo 21:03
- Frey bei FCN-Vorstellung: "Hatte für mich ein paar Fragen zu beantworten" kicker · wo 19:43
- "La Ligue 1 est quand même un cran au-dessus", Zézé répond à CR7 sur le niveau du championnat français RMC Sport · di 12:28 · Transfer
- Alejandro Bedoya, ancien joueur du FC Nantes et chouchou de la Beaujoire, prendra sa retraite en fin de saison L'Équipe · ma 18:46
- FCN: Beste Chancen für Frey als Chatzialexiou-Nachfolger kicker · zo 22:29 · Transfer
- Elfer im Fokus: Zwei FCN-Fehlschüsse bescheren Frankfurt das Weiterkommen kicker · zo 17:40
- "Wie in einer Simulation": Kornwachs Barjuan schreibt FCN-Geschichte kicker · zo 17:08
- FCN-Youngster vor Klinsmann und Uzun: Die jüngsten Torschützen der 2. Liga kicker · zo 15:36
- « Il y a des fautes qui sont inexcusables » : accroché par Clermont, Nantes continue de s'enliser dans les profondeurs de la Ligue 2 L'Équipe · za 00:06
- Un but et une exclusion en une demi-heure : Jenny Perret offre la victoire aux Marseillaises avant de les laisser à dix contre Nantes en Première Ligue L'Équipe · vr 23:50
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Nantes 311 29N 412 Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Nantes
Grenoble 451 27N 282 Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Montpellier
Nantes komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Nantes
Annecy komt eraan Ligue 2 ♂ · za 20:00 Dijon
Nantes komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Nantes
Metz komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Dunkerque
Nantes komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Nantes
Guingamp komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Nantes – Clermont | 1 – 1 |
| 24/10/2026 | St Etienne – Nantes | 1 – 0 |
| 17/10/2026 | Nantes – Dunkerque | 2 – 3 |
| 10/10/2026 | Nantes – Reims | 0 – 0 |
| 19/09/2026 | Boulogne – Nantes | 1 – 2 |
| 12/09/2026 | Sochaux – Nantes | 1 – 0 |
| 07/09/2026 | Nantes – Nancy | 1 – 0 |
| 29/08/2026 | Guingamp – Nantes | 3 – 3 |
| 22/08/2026 | Nantes – Rodez | 2 – 5 |
| 14/08/2026 | Laval – Nantes | 2 – 1 |
| 08/08/2026 | Nantes – Red Star | 0 – 1 |
| 24/05/2013 | Istres – Nantes | 2 – 2 |
| 17/05/2013 | Nantes – Sedan | 1 – 0 |
| 13/05/2013 | Caen – Nantes | 0 – 1 |
| 06/05/2013 | Nantes – Clermont | 0 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | L. PerrinLucas Perrin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 9 | 9 | 810 | 0 | 1 | 16 | — | 2 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | I. SissokoIbrahima Sissoko
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 9 | 7 | 605 | 0 | 1 | 14 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. LepenantJohann Théo Tom Lepenant
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 9 | 7 | 605 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 98 | K. AmianKelvin Amian Adou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 8 | 7 | 657 | 1 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. DupéMaxime Dupé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. SowSaïdou Sow
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. CafaroMathieu Cafaro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 7 | 6 | 436 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | W. YounoussaWilitty Younoussa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 7 | 6 | 386 | 2 | 2 | 11 | — | 3 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | F. GuilbertFrédéric Guilbert
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 6 | 6 | 493 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | R. HachemRyad Hachem
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 6 | 5 | 433 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 7,2 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | T. RobinetThomas Robinet
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 29 | 5 | 5 | 432 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | I. GanagoIgnatius Kpene Ganago
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 7 | 4 | 381 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | F. DoucouréFodé Doucouré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 5 | 4 | 361 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | K. CorredorKillian Corredor
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 5 | 4 | 319 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | D. AssoumaniDehmaine Tabibou Assoumani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 3 | 309 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | B. PierretBalthazar Jean Philippe Marie Pierret
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 5 | 2 | 219 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | P. CarlgrenPatrik Ulf Anders Carlgren
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 34 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | T. TatiTylel Tati
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 75 | A. CherniMohamed Amine Cherni
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 2 | 1 | 77 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Louis LerouxLouis Leroux
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 7 | 0 | 176 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. JoujouAntoine Joujou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 5 | 0 | 80 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | F. CentonzeFabien Centonze
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 2 | 0 | 43 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | M. DaboM. Dabo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 1 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | Diockoumalang GomesDiockoumalang Gomes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | J. KoneJ. Kone
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. MirbachAlexis Mirbach
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | E. MongoEnzo Mongo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 74 | L. MerrifieldL. Merrifield
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | M. CamaraMamadou Camara
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 69 | Sacha ZianiSacha Ziani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Y. ZezeY. Zeze
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | L. BonelliL. Bonelli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | L. DiackLamine Diack
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | Sékou DoucouréSékou Doucouré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 3
Spelers die dit seizoen voor Nantes speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bahereba Guirassy | Aanvaller | 4 | 3 | 299 | 1 | 1 | 6,6 |
| B. Deuff | Middenvelder | 3 | 1 | 108 | 0 | 0 | 6,4 |
| H. Lamy | Verdediger | 1 | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,9 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Nantes tegen:
- Annecy
- Boulogne
- Clermont
- Dijon
- Dunkerque
- Grenoble
- Guingamp
- Laval
- Metz
- Montpellier
- Nancy
- Pau FC
- Red Star
- Reims
- Rodez
- Sochaux
- St Etienne
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.