Serie B ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Sampdoria
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDNDV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 8 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 2-0-zege tegen Virtus Entella · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 9 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
18e na 10 speeldag(en) · beste 11e, slechtste 20e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Sampdoria
Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,80 uit) · 13,0 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 2,10 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 14 geel, 1 rood
Discipline · 15,1 overtreding(en) per wedstrijd · 2,2 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 50 wedstrijd(en))
Doelman · P. Vindahl rotatie · 1 redding(en), 33% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9
Trainer · Bernardo Corradi sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-3-2-1 ×3, 4-2-3-1 ×1)
Vorm (API-Football): DLLLWLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Sampdoria
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-3-2-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Filippo Delli Carri| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sampdoria | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Monza | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Monza | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Padova | 39 | 5 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Padova | 39 | 4 | 0 | — | — | 4 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Fabio Depaoli| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | 33 | 4 | 2 | 55 | — | 9 | 6,9 |
| 2023-24 | 33 | 4 | 3 | 54 | — | 12 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alessandro Di Pardo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Sampdoria | 16 | 1 | 1 | 8 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Cagliari | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Modena | 26 | 2 | 2 | 11 | — | 2 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Cagliari | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cagliari | 15 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alex Ferrari| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | St Truiden | 20 | 3 (1 strafsch.) | 1 | 24 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Sp Gijon | 7 | 2 | 0 | 12 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | St Truiden | 27 | 5 | 2 | 19 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Sampdoria | 9 | 0 | 1 | 6 | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | Sampdoria | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Antoine Makoumbou| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sampdoria | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Samsunspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Samsunspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 1 | — |
| 2024-25 | Cagliari | 33 | 0 | 3 | 27 | — | 4 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Cagliari | 32 | 1 | 0 | 28 | — | 5 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Yari Verschaeren| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sampdoria | 7 | 0 | 2 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Anderlecht | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Anderlecht | 35 | 4 | 4 | 7 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Anderlecht | 35 | 4 | 4 | 7 | — | 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tjaš Begić| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sampdoria | 7 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Slovenia | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 4,4 |
| 2025-26 | Sampdoria | 19 | 3 | 0 | 19 | — | 4 | 6,9 |
| 2025-26 | Parma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Frosinone | 22 | 1 | 0 | 10 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Parma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Parma | 8 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Oliver Abildgaard Nielsen| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sampdoria | 4 | 0 | 0 | 10 | — | 0 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Sampdoria | 29 | 1 | 2 | 47 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Pisa | 24 | 0 | 1 | 24 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Como | 28 | 2 | 3 | 39 | — | 5 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Liam Henderson| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Falkirk | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | Falkirk | 4 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Sampdoria | 1 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Empoli | 36 | 0 | 4 | 83 | — | 10 | 6,7 |
| 2024-25 | Falkirk | 35 | 6 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | Palermo | 31 | 1 | 4 | 44 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Falkirk | 30 | 7 | 0 | — | — | 9 | — |
| 2023-24 | Empoli | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tobias Lauritsen| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Vejle | 29 | 1 | 0 | 16 | — | 3 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Sparta Rotterdam | 3 | 2 (1 strafsch.) | 1 | 1 | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Sparta Rotterdam | 33 | 10 (2 strafsch.) | 2 | 23 | — | 2 | 7,3 |
| 2024-25 | Vejle | 22 | 2 | 2 | 34 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Sparta Rotterdam | 32 | 13 (3 strafsch.) | 9 | 24 | — | 2 | 7,4 |
| 2023-24 | Vejle | 29 | 1 | 0 | 16 | — | 3 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 88
- 04/09/2026 Y. KaramohYann Dorgelès Isaac Karamoh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Torino 29 0 1 12 — 2 6,5 2024-25 Montpellier — 0 0 — — — — 2023-24 Montpellier 12 1 0 7 — 1 6,5 2023-24 Torino 10 0 0 2 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van FC Porto - 31/08/2026 F. Delli CarriFilippo Delli Carri
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 5 0 0 3 — 1 6,6 2026-27 Monza 1 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Monza 1 0 0 4 — 0 6,2 2024-25 Padova 39 5 0 — — 6 — 2023-24 Padova 39 4 0 — — 4 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Monza - 31/08/2026 S. MassoloSamuele Massolo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vicenza 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Sampdoria 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Vicenza 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Vicenza 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Vicenza 3 0 0 — — 0 — 2023-24 Palermo 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Vicenza Virtus - 30/08/2026 S. MassoloSamuele Massolo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vicenza 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Sampdoria 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Vicenza 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Vicenza 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Vicenza 3 0 0 — — 0 — 2023-24 Palermo 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Vicenza Virtus - 30/08/2026 K. MbabuMelingo Kevin Mbabu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 2 0 0 2 — 1 6,1 2025-26 FC Midtjylland 10 0 0 7 — 1 6,8 2024-25 FC Midtjylland 23 2 1 29 — 7 6,9 2024-25 Fulham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Augsburg 25 0 2 45 — 5 6,8 2023-24 Fulham 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van FC Midtjylland - 26/08/2026 A. MakoumbouAntoine Makoumbou
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 6 0 0 2 — 1 6,8 2026-27 Samsunspor 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 1 — 2024-25 Cagliari 33 0 3 27 — 4 1 6,6 2023-24 Cagliari 32 1 0 28 — 5 2 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Samsunspor - 13/08/2026 Y. VerschaerenYari Verschaeren
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 7 0 2 2 — 0 6,5 2025-26 Anderlecht 1 1 1 — — 0 7,6 2024-25 Anderlecht 35 4 4 7 — 1 7,1 2023-24 Anderlecht 35 4 4 7 — 1 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Anderlecht - 11/08/2026 B. MeijerBjorn Thomas Meijer
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Club Brugge 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Club Brugge 36 3 6 26 — 4 6,8 2024-25 Club Brugge 11 0 2 2 — 0 7,0 2023-24 Club Brugge 11 0 2 2 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Club Brugge KV - 11/08/2026 Y. VerschaerenYari Verschaeren
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 7 0 2 2 — 0 6,5 2025-26 Anderlecht 1 1 1 — — 0 7,6 2024-25 Anderlecht 35 4 4 7 — 1 7,1 2023-24 Anderlecht 35 4 4 7 — 1 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Anderlecht - 10/08/2026 P. VindahlPeter Vindahl Jensen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — 2023-24 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sparta Praha - 10/08/2026 B. MeijerBjorn Thomas Meijer
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Club Brugge 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Club Brugge 36 3 6 26 — 4 6,8 2024-25 Club Brugge 11 0 2 2 — 0 7,0 2023-24 Club Brugge 11 0 2 2 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Club Brugge KV - 30/07/2026 M. VitiMattia Viti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Sampdoria 16 0 1 10 — 1 6,8 2025-26 Fiorentina 5 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Nice 4 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Empoli 30 1 0 30 — 3 6,9 2024-25 Nice — 0 0 — — — — 2023-24 Sassuolo 15 1 0 9 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nice - 29/07/2026 M. VitiMattia Viti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Sampdoria 16 0 1 10 — 1 6,8 2025-26 Fiorentina 5 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Nice 4 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Empoli 30 1 0 30 — 3 6,9 2024-25 Nice — 0 0 — — — — 2023-24 Sassuolo 15 1 0 9 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nice - 17/07/2026 L. RavanelliLuca Ravanelli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Monza — 0 0 — — — — 2024-25 Cremonese 29 1 1 34 — 3 7,0 2023-24 Cremonese 31 3 0 20 — 5 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Monza - 17/07/2026 T. LauritsenTobias Lauritsen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Vejle 29 1 0 16 — 3 1 6,6 2025-26 Sparta Rotterdam 3 2 (1 strafsch.) 1 1 — 0 7,6 2024-25 Sparta Rotterdam 33 10 (2 strafsch.) 2 23 — 2 7,3 2024-25 Vejle 22 2 2 34 — 3 6,9 2023-24 Sparta Rotterdam 32 13 (3 strafsch.) 9 24 — 2 7,4 2023-24 Vejle 29 1 0 16 — 3 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Sparta Rotterdam - 16/07/2026 L. RavanelliLuca Ravanelli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Monza — 0 0 — — — — 2024-25 Cremonese 29 1 1 34 — 3 7,0 2023-24 Cremonese 31 3 0 20 — 5 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Monza - 09/07/2026 D. SinaniDanel Sinani
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Luxembourg 1 0 0 1 — 0 6,2 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 St Pauli 3 0 0 5 — 0 6,6 2024-25 St Pauli 33 2 1 25 — 3 6,9 2023-24 St Pauli 7 1 0 3 — 2 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van FC St. Pauli - 07/07/2026 L. InsigneLorenzo Insigne
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 5 3 0 2 — 2 7,0 2025-26 Pescara 13 5 (1 strafsch.) 3 1 — 2 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Pescara - 05/07/2026 L. CosiL. Cosi
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Lecco - 30/06/2026 M. CicconiManuel Cicconi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Sampdoria 16 0 1 3 — 0 6,9 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Carrarese 27 3 5 23 — 6 7,0 2023-24 Carrarese 42 1 0 — — 12 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Carrarese - 30/06/2026 S. EspositoSebastiano Esposito
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Italy 2 0 0 2 — 0 6,8 2026-27 Sampdoria 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Sassuolo 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Sampdoria 11 0 0 11 — 3 7,3 2025-26 Inter 4 0 0 9 — 2 6,8 2025-26 Cagliari 3 1 1 2 — 0 7,7 2025-26 Spezia 1 0 0 1 — 0 7,7 2024-25 Spezia 36 7 (3 strafsch.) 8 30 — 6 7,8 2024-25 Inter 34 8 (1 strafsch.) 0 47 — 1 7,1 2024-25 Empoli 33 8 (1 strafsch.) 0 47 — 1 7,1 2024-25 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Spezia 37 1 (1 strafsch.) 4 40 — 8 7,6 2023-24 Sampdoria 23 6 4 35 — 5 7,3 2023-24 Inter — 0 0 — — — — 2023-24 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Spezia - 30/06/2026 S. GartenmannStefan Gartenmann
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Aberdeen — 0 0 — — — — 2024-25 FC Midtjylland 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aberdeen 32 3 0 31 — 6 7,1 2023-24 FC Midtjylland 3 0 0 2 — 1 1 5,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Ferencvarosi TC - 30/06/2026 T. BegićTjaš Begić
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 7 1 0 2 — 0 6,9 2026-27 Slovenia 2 0 1 2 — 0 4,4 2025-26 Sampdoria 19 3 0 19 — 4 6,9 2025-26 Parma 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Frosinone 22 1 0 10 — 4 6,8 2024-25 Parma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Parma 8 0 1 5 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Parma - 29/06/2026 L. InsigneLorenzo Insigne
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 5 3 0 2 — 2 7,0 2025-26 Pescara 13 5 (1 strafsch.) 3 1 — 2 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Pescara - 29/06/2026 L. ParaticiLorenzo Paratici
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sampdoria — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van AS Roma
Vertrekken 105
- 01/10/2026 L. VenutiLorenzo Venuti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ascoli 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 2 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Sampdoria 30 2 1 19 — 4 6,8 2024-25 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lecce 14 0 0 5 — 1 6,3 2023-24 Sampdoria 1 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ascoli - 08/09/2026 A. RiccioAlessandro Pio Riccio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Pogon Szczecin 4 0 0 7 — 1 6,9 2026-27 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sampdoria 1 0 0 3 — 0 7,2 2024-25 Sampdoria 27 1 0 35 — 7 1 6,8 2023-24 Sampdoria 30 0 0 22 — 5 6,7 2023-24 Modena 24 0 0 22 — 5 6,7 2023-24 Juventus 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Pogon Szczecin - 07/09/2026 A. RiccioAlessandro Pio Riccio
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Pogon Szczecin 4 0 0 7 — 1 6,9 2026-27 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sampdoria 1 0 0 3 — 0 7,2 2024-25 Sampdoria 27 1 0 35 — 7 1 6,8 2023-24 Sampdoria 30 0 0 22 — 5 6,7 2023-24 Modena 24 0 0 22 — 5 6,7 2023-24 Juventus 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Pogon Szczecin - 31/08/2026 A. BellemoAlessandro Bellemo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vicenza 4 0 0 3 — 1 6,4 2026-27 Sampdoria 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Spezia 11 0 1 9 — 3 6,6 2025-26 Sampdoria 1 0 0 2 — 0 7,3 2024-25 Sampdoria 22 1 1 24 — 6 6,8 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Como 36 3 2 53 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Vicenza Virtus - 31/08/2026 N. RavagliaNicola Ravaglia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Carrarese 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Carrarese 2 0 0 — — 1 6,7 2024-25 Sampdoria 0 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Carrarese - 31/08/2026 S. GhidottiSimone Ghidotti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Parma 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Sampdoria 9 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Como — 0 0 — — — — 2023-24 Avellino 42 0 0 — — 2 — 2023-24 Como — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Parma - 30/08/2026 S. GhidottiSimone Ghidotti
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Parma 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Sampdoria 9 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Como — 0 0 — — — — 2023-24 Avellino 42 0 0 — — 2 — 2023-24 Como — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Parma - 30/08/2026 A. BellemoAlessandro Bellemo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vicenza 4 0 0 3 — 1 6,4 2026-27 Sampdoria 1 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Spezia 11 0 1 9 — 3 6,6 2025-26 Sampdoria 1 0 0 2 — 0 7,3 2024-25 Sampdoria 22 1 1 24 — 6 6,8 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Como 36 3 2 53 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Vicenza Virtus - 30/08/2026 G. MirtoG. Mirto
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Valletta U19 - 30/08/2026 J. FerriJordan Ferri
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sampdoria 1 0 0 2 — 1 6,3 2024-25 Montpellier 26 0 2 35 — 6 1 6,7 2023-24 Montpellier 30 1 1 48 — 6 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ferri Jordan - 30/08/2026 Nicolò UbertiNicolò Uberti
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Rovato Vertovese - 27/08/2026 E. TantalocchiElia Tantalocchi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vicenza 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sampdoria — 0 0 — — — — 2023-24 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Vicenza Virtus - 26/08/2026 E. TantalocchiElia Tantalocchi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vicenza 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sampdoria — 0 0 — — — — 2023-24 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Vicenza Virtus - 23/08/2026 M. CodaMassimo Coda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sampdoria 1 0 1 1 — 0 6,2 2024-25 Sampdoria 30 6 (1 strafsch.) 2 20 — 1 6,8 2024-25 Genoa — 0 0 — — — — 2023-24 Cremonese 39 17 (3 strafsch.) 3 28 — 2 7,2 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Catania - 22/08/2026 S. GiordanoSimone Giordano
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Eyupspor 7 0 0 7 — 0 6,4 2025-26 Sampdoria 22 0 0 24 — 2 6,7 2024-25 Mantova 12 0 0 5 — 2 6,5 2024-25 Sampdoria 5 0 0 5 — 0 6,5 2023-24 Sampdoria 29 2 1 20 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Eyüpspor - 18/08/2026 M. RicciMatteo Ricci
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ascoli 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sampdoria 19 0 1 10 — 3 6,7 2023-24 Juve Stabia — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ascoli - 17/08/2026 M. RicciMatteo Ricci
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ascoli 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sampdoria 19 0 1 10 — 3 6,7 2023-24 Juve Stabia — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ascoli - 10/08/2026 M. DimitrovM. Dimitrov
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Botev Vratsa - 09/08/2026 M. DimitrovM. Dimitrov
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Botev Vratsa - 05/08/2026 S. GirelliStefano Girelli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Salernitana 4 0 0 2 — 1 6,3 2024-25 Sampdoria 0 0 0 2 — 0 6,3 2023-24 Sampdoria 17 0 0 6 — 1 6,4 2023-24 Cremonese — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Casertana - 04/08/2026 S. GirelliStefano Girelli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Salernitana 4 0 0 2 — 1 6,3 2024-25 Sampdoria 0 0 0 2 — 0 6,3 2023-24 Sampdoria 17 0 0 6 — 1 6,4 2023-24 Cremonese — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Casertana - 03/08/2026 F. D'AmoreFrancesco D'Amore
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Juve Stabia 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Juve Stabia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ascoli 10 0 0 — — 4 — 2024-25 Juve Stabia — 0 0 — — — — 2023-24 Juve Stabia 4 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Savoia - 02/08/2026 EstanisEstanislau Pedrola Fortuny
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Oviedo 3 1 0 1 — 1 6,9 2025-26 Las Palmas 20 4 1 11 — 3 6,9 2025-26 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Sampdoria 9 0 0 4 — 0 6,8 2024-25 Bologna 1 0 0 1 — 0 7,3 2023-24 Sampdoria 15 3 0 8 — 4 7,0 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Oviedo - 02/08/2026 F. D'AmoreFrancesco D'Amore
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Juve Stabia 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Juve Stabia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ascoli 10 0 0 — — 4 — 2024-25 Juve Stabia — 0 0 — — — — 2023-24 Juve Stabia 4 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Savoia - 01/08/2026 EstanisEstanislau Pedrola Fortuny
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Oviedo 3 1 0 1 — 1 6,9 2025-26 Las Palmas 20 4 1 11 — 3 6,9 2025-26 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Sampdoria 9 0 0 4 — 0 6,8 2024-25 Bologna 1 0 0 1 — 0 7,3 2023-24 Sampdoria 15 3 0 8 — 4 7,0 2023-24 Barcelona 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Oviedo
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Dove vedere Sampdoria-Entella in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · za 13:02 · Opstelling
- Adeptos da Sampdoria colocam estrume à porta de casa do diretor desportivo Record · vr 20:25
- Letame fuori casa di Fredberg, la Sampdoria: "Superato ogni limite" Corriere dello Sport · vr 12:17
- Sampdoria-Virtus Entella, come vederla gratis su Dazn Corriere dello Sport · do 17:41
- Allegri espulso si toglie la giacca, e Mancini lo imita così... Corriere dello Sport · zo 08:28
- Gasperini: "Siamo in un gran momento, Soulé straordinario. Per come si era messa, va bene così" Corriere dello Sport · za 20:59
- Dove vedere Südtirol-Sampdoria in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · za 12:11
- Corsa, serietà e dedizione: così Floriani ha conquistato Gattuso e la Lazio Corriere dello Sport · vr 08:38 · Transfer
- Allegri mai così male in difesa dal 2008/09: l’obiettivo è ritrovare solidità Corriere dello Sport · vr 08:27
- La Sampdoria prova a ripartire con D'Angelo Corriere dello Sport · do 17:00
- Crisi senza fine per la Sampdoria: esonerato Corradi, ora è ufficiale Corriere dello Sport · ma 20:29
- L'Avellino indenne a Cesena, la Sampdoria cade ancora: colpo dell'Arezzo al Ferraris Corriere dello Sport · zo 21:37
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Sampdoria 381 29N 332 Serie B ♂ · za 15:00 Sampdoria
Benevento 311 29N 412 Serie B ♂ · di 15:00 Padova
Sampdoria komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Sampdoria
Cremonese komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Pisa
Sampdoria komt eraan Serie B ♂ · di 15:00 Sampdoria
Modena komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Sampdoria
Vicenza komt eraan Serie B ♂ · za 15:00 Empoli
Sampdoria komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Sampdoria – Virtus Entella | 2 – 0 |
| 27/10/2026 | Ascoli – Sampdoria | 2 – 0 |
| 24/10/2026 | Sudtirol – Sampdoria | 1 – 1 |
| 18/10/2026 | Sampdoria – Arezzo | 1 – 2 |
| 09/10/2026 | Avellino – Sampdoria | 4 – 1 |
| 19/09/2026 | Sampdoria – Catanzaro | 2 – 1 |
| 13/09/2026 | Mantova – Sampdoria | 2 – 0 |
| 07/09/2026 | Palermo – Sampdoria | 3 – 1 |
| 29/08/2026 | Sampdoria – Juve Stabia | 1 – 2 |
| 23/08/2026 | Cesena – Sampdoria | 1 – 1 |
| 08/05/2026 | Reggiana – Sampdoria | 1 – 0 |
| 01/05/2026 | Sampdoria – Sudtirol | 1 – 0 |
| 25/04/2026 | Cesena – Sampdoria | 0 – 0 |
| 17/04/2026 | Sampdoria – Monza | 0 – 3 |
| 11/04/2026 | Pescara – Sampdoria | 1 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45 | A. MakoumbouAntoine Makoumbou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 6 | 6 | 492 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Y. VerschaerenYari Verschaeren
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 7 | 5 | 460 | 0 | 2 | 2 | — | 0 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | F. Delli CarriFilippo Delli Carri
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | L. InsigneLorenzo Insigne
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 34 | 5 | 4 | 312 | 3 | 0 | 2 | — | 2 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | T. BegićTjaš Begić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 7 | 2 | 301 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | O. AbildgaardOliver Abildgaard Nielsen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 4 | 2 | 219 | 0 | 0 | 10 | — | 0 1 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | F. DepaoliFabio Depaoli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 4 | 2 | 164 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Y. KaramohYann Dorgelès Isaac Karamoh
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 2 | 1 | 63 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | A. Di PardoAlessandro Di Pardo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | L. HendersonLiam Henderson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | M. CicconiManuel Cicconi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | P. VindahlPeter Vindahl Jensen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | S. EspositoSebastiano Esposito
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | S. GartenmannStefan Gartenmann
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | D. SinaniDanel Sinani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 1 | 1 | 85 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | L. RavanelliLuca Ravanelli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 1 | 85 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | M. VitiMattia Viti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 1 | 1 | 85 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | T. LauritsenTobias Lauritsen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 1 | 1 | 61 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | K. MbabuMelingo Kevin Mbabu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 2 | 0 | 25 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | L. MezzoteroL. Mezzotero
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 2 | 0 | 24 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | B. MeijerBjorn Thomas Meijer
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | G. TutinoGennaro Tutino
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 29 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | A. FerrariAlex Ferrari
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 96 | S. MassoloSamuele Massolo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Andrey KrastevAndrey Nikolaev Krastev
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | L. CosiL. Cosi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Leo RodellaLeo Rodella
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | Noa MondaniNoa Mondani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | F. ContiFrancesco Conti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 3
Spelers die dit seizoen voor Sampdoria speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Bellemo | Middenvelder | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| Giuseppe Forte | Aanvaller | 1 | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,3 |
| L. Paratici | Aanvaller | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 6,5 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Sampdoria tegen:
- Arezzo
- Ascoli
- Avellino
- Benevento
- Carrarese
- Catanzaro
- Cesena
- Cremonese
- Empoli
- Juve Stabia
- Mantova
- Modena
- Padova
- Palermo
- Pisa
- Sudtirol
- Verona
- Vicenza
- Virtus Entella
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.