AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue des nations ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis

Malta

3wedstrijden (1 seizoen(en) in de database)
67 %overwinningen
1,33doelpunten / wedstrijd
—ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VNV laatste 3 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 3 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-0-zege tegen Andorra · 2 W, 1 G, 0 V in de laatste 3 wedstrijden (4 gescoord, 2 tegen)

Verloop van de stand
Wat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872 J1J3 Speeldag 1 (24/09/2026): 21e, 3 ptnSpeeldag 2 (01/10/2026): 34e, 4 ptnSpeeldag 3 (04/10/2026): 24e, 7 ptn

24e na 3 speeldag(en) · beste 21e, slechtste 34e · Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Malta

Aanval · 1,33 doelpunt(en) per wedstrijd · 14,0 schoten per wedstrijd, 45% op doel

Verdediging · 0,67 tegen per wedstrijd

Discipline · 14,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))

Doelman · H. Bonello

Trainer · E. De Leo sinds 01/01/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Malta

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Composition probable — 4-2-3-1
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Henry Bonello 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 1 H. BonelloRyan Camenzuli 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 3 R. CamenzuliEnrico Pepe 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 13 E. PepeKurt Shaw 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,3 5 K. ShawZach Muscat Malta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Chaves · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Farense · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Chaves · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Farense · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 Z. MuscatIlyas Chouaref FC Sion · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 Malta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,6 FC Sion · 2025-26: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 FC Sion · 2024-25: 37 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 FC Sion · 2023-24: 37 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 20 I. ChouarefTeddy Teuma Malta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Standard · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Reims · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Reims · 2024-25: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Reims · 2023-24: 28 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,3 St. Gilloise · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 T. TeumaAlexander Satariano Malta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Frosinone · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 23 A. SatarianoBrandon Diego Paiber 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 B. PaiberMatthew Guillaumier Malta · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Panserraikos · 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Stal Mielec · 2024-25: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Stal Mielec · 2023-24: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 6 M. GuillaumierIrvin Charly Jose Cardona Malta · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 St Etienne · 2025-26: 33 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 7 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Espanol · 2024-25: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 St Etienne · 2024-25: 15 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Augsburg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St Etienne · 2023-24: 20 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 3 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,4 Augsburg · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 11 I. Cardona
Henry Bonello
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——07,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ryan Camenzuli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enrico Pepe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kurt Shaw
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—0 16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Zach Muscat
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta2002—16,7
2025-26Chaves5003—26,8
2024-25Farense000——0—
2023-24Chaves292020—5 16,9
2023-24Farense000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ilyas Chouaref
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Sion8227—17,4
2026-27Malta2005—1 17,6
2025-26FC Sion311023—36,8
2024-25FC Sion376344—67,2
2023-24FC Sion376344—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Teddy Teuma
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta2002—07,2
2025-26Standard9018—26,7
2025-26Reims2101—07,6
2024-25Reims231 (1 strafsch.)011—16,7
2023-24Reims286 (1 strafsch.)333—77,3
2023-24St. Gilloise000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alexander Satariano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta2001—06,8
2023-24Frosinone—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Brandon Diego Paiber
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matthew Guillaumier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta2003—06,8
2025-26Panserraikos7008—16,4
2024-25Stal Mielec253327—56,9
2023-24Stal Mielec282024—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Irvin Charly Jose Cardona
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta311——07,5
2025-26St Etienne337715—37,0
2024-25Espanol16118—16,7
2024-25St Etienne155212—26,9
2024-25Augsburg000——0—
2023-24St Etienne209317—37,4
2023-24Augsburg3001—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (04/10/2026) behouden.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
04/10/2026Malta – Andorra1 – 0
01/10/2026Malta – Gibraltar1 – 1
24/09/2026Andorra – Malta1 – 2

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#SpelerPositieLeeftijdWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijferStatus
11I. CardonaIrvin Charly Jose Cardona
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta311——07,5
2025-26St Etienne337715—37,0
2024-25Espanol16118—16,7
2024-25St Etienne155212—26,9
2024-25Augsburg000——0—
2023-24St Etienne209317—37,4
2023-24Augsburg3001—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller283327011——07,5basisspeler
1H. BonelloHenry Bonello
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——07,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman372218000——07,8rotatie
20I. ChouarefIlyas Chouaref
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Sion8227—17,4
2026-27Malta2005—1 17,6
2025-26FC Sion311023—36,8
2024-25FC Sion376344—67,2
2023-24FC Sion376344—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2522180005—1 17,6rotatie
6M. GuillaumierMatthew Guillaumier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta2003—06,8
2025-26Panserraikos7008—16,4
2024-25Stal Mielec253327—56,9
2023-24Stal Mielec282024—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2722180003—06,8rotatie
10T. TeumaTeddy Teuma
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta2002—07,2
2025-26Standard9018—26,7
2025-26Reims2101—07,6
2024-25Reims231 (1 strafsch.)011—16,7
2023-24Reims286 (1 strafsch.)333—77,3
2023-24St. Gilloise000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder3222180002—07,2rotatie
3R. CamenzuliRyan Camenzuli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3222161001—07rotatie
22Z. MuscatZach Muscat
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta2002—16,7
2025-26Chaves5003—26,8
2024-25Farense000——0—
2023-24Chaves292020—5 16,9
2023-24Farense000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3222147002—16,7rotatie
23A. SatarianoAlexander Satariano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malta2001—06,8
2023-24Frosinone—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2422141001—06,8rotatie
8P. MbongPaul Mbong
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2422117002—06,9rotatie
13E. PepeEnrico Pepe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger362191002—06,8rotatie
5K. ShawKurt Shaw
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—0 16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger261178001—0 16,3invaller
25B. TumaBasil Tenywa Tuma
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller202051002—16,3rotatie
2A. OverendAdam Magri Overend
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger25203100——06,5rotatie
19K. EwurumKeyon Ewurum Kelechi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller18202300——06,4rotatie
14A. ZammitAndrea Zammit
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller22201100——06,3rotatie
4Gabriel MentzGabriel Bohrer Mentz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger27104500——06,6invaller
18C. Zammit LonardelliCarlo Zammit Lonardelli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder24103200——06,7invaller
9J. GrechJake Grech
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller2810100——0—invaller
15M. BeermanMyles Beerman
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2610100——06,2invaller
21J. C. CorbalanJuan Carlos Corbalan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller280020500——07,2niet gebruikt
6B. PaiberBrandon Diego Paiber
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder3000000——0—niet gebruikt
17J. AzzopardiJake Azzopardi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder1900000——0—niet gebruikt
16R. Al TumiR. Al Tumi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-270000—00,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman25000000—00niet gebruikt
12J. SissonsJames Sissons
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman1800—00——0—niet gebruikt
13K. SciclunaKean Scicluna
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2000—00——0—niet gebruikt

Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.

Selectie per 25/10/2026 · API-Football · 3 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Vertrokken in de loop van het seizoen 4

Spelers die dit seizoen voor Malta speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.

SpelerPositieWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsCijfer
J. CarragherVerdediger22180006,6
J. MbongAanvaller22149007,0
K. NwokoAanvaller2063006,7
J. BorgVerdediger106006,2

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van Malta tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13