AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue des Champions ♂ · wo 25 nov 2026 · 21:00

Inter – Stuttgart

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

63 %1 — Inter
19 %Gelijk
18 %2 — Stuttgart

waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid goed

Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Inter er ongeveer 6 winnen en de andere 4 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)63 · 19 · 18
Ons model (Elo van de clubs)59 · 24 · 17

✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.

Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Inter DDV van oudste naar meest recente

08/09/2026uitReal Madrid Ligue des Champions ♂1 – 2D
13/10/2026thuisClub Brugge Ligue des Champions ♂3 – 4D
21/10/2026thuisShakhtar Donetsk Ligue des Champions ♂1 – 0V

Stuttgart VVN van oudste naar meest recente

09/09/2026thuisViking FK Ligue des Champions ♂3 – 1V
14/10/2026uitŠK Slovan Bratislava Ligue des Champions ♂3 – 0V
20/10/2026thuisAth Madrid Ligue des Champions ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Inter geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 1-0-zege tegen Shakhtar Donetsk · 1 W, 0 G, 2 V in de laatste 3 wedstrijden (5 gescoord, 6 tegen)

Stuttgart 3 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Ath Madrid · 2 W, 1 G, 0 V in de laatste 3 wedstrijden (7 gescoord, 2 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Inter

Aanval · 3,00 doelpunt(en) per wedstrijd (3,80 thuis, 2,00 uit) · 21,3 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 1,00 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 11 geel, 0 rood

Discipline · 8,3 overtreding(en) per wedstrijd · 2,7 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))

Doelman · Josep Martínez · 17 redding(en), 65% van de schoten op doel gestopt · 1,29 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · C. Chivu sinds 01/06/2025 · 3 club(s) getraind sinds 2021
Systeem: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 3-1-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WWWWDWW

Stuttgart

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,00 uit) · 17,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 2,00 uit) · 17% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 6 geel, 0 rood

Discipline · 14,3 overtreding(en) per wedstrijd · 2,7 buitenspel per wedstrijd · 1,30 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))

Doelman · D. Seimen rotatie · 6 redding(en), 86% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · S. Hoeneb sinds 01/04/2023 · 4 club(s) getraind sinds 2017
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): LWLLWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Inter

  • Schorsing Alessandro Bastoni · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Inter – Shakhtar Donetsk) waarschijnlijke schorsing 21/10/2026
  • Blessure B. Pavard · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure C. Jones · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure J. Stones · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure L. Martinez · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Grisoni Fasana (Blessure)

Stuttgart

  • Blessure D. Zagadou · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure J. Diehl · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure J. Vagnoman · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure N. Nartey · Dij miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure T. Tomas · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Al Dakhil (Knie), L. Stergiou (Off the roster), M. Mittelstadt (Blessure), S. Drljaca (Off the roster)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,3 voor Inter, 10,9 voor Stuttgart · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 4,3

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 strafsch.)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), D. PejčinovićDženan Pejčinović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart130——09,3
2026-27Wolfsburg000——0—
2025-26Wolfsburg200——06,9
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Fortuna Dusseldorf195011—26,8
2024-25Wolfsburg000——0—
2023-24Wolfsburg4002—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Inter

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

46 %420,98100 %
20 H. ÇalhanoğluHakan Çalhanoğlu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter53 (1 strafsch.)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 strafsch.)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 strafsch.)343—57,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

31 %301,29100 %
94 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 strafsch.)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

30 %210,44100 %
30 Carlos AugustoCarlos Augusto Zopolato Neves
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter5224—17,5
2025-26Inter000——0—
2024-25Inter293210—17,0
2024-25Monza—00————
2023-24Inter370316—17,0
2023-24Monza—0316——7,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %220,6872 %
23 N. BarellaNicolò Barella
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %120,17100 %

Stuttgart

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
17 D. PejčinovićDženan Pejčinović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart130——09,3
2026-27Wolfsburg000——0—
2025-26Wolfsburg200——06,9
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Fortuna Dusseldorf195011—26,8
2024-25Wolfsburg000——0—
2023-24Wolfsburg4002—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

17 %303,1443 %
18 J. LewelingJamie Leweling
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart6002—06,7
2026-27Germany100——06,7
2025-26Stuttgart110——07,9
2024-25Stuttgart272117—46,9
2023-24Stuttgart344422—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %000,0072 %
26 D. UndavDeniz Undav
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Germany4323—07,3
2026-27Stuttgart102——06,9
2025-26Stuttgart100——06,3
2024-25Stuttgart279325—47,1
2024-25Brighton000——0—
2023-24Stuttgart30181029—57,6
2023-24Brighton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %020,0043 %
3 R. HendriksRamon Hendriks
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart5000—07,1
2025-26Stuttgart100——06,5
2024-25Stuttgart330112—36,7
2024-25Feyenoord000——0—
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse3100——7—
2023-24Feyenoord000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,00100 %
37 Jonathan AkaegbobiJonathan Akaegbobi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Wolfsburg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %00—60 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Inter — 3-5-2

Trainer : C. Chivu sinds 01/06/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Ivan Provedel Inter · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lazio · 2025-26: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Lazio · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lazio · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 49 I. ProvedelManuel Obafemi Akanji Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,4 Switzerland · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Inter · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 25 M. AkanjiYann Aurel Ludger Bisseck Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2024-25: 27 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Inter · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aarhus · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 31 Y. BisseckCarlos Augusto Zopolato Neves Inter · 2026-27: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Inter · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2024-25: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Monza · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Monza · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 30 C. AugustoNicolò Barella Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Italy · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Inter · 2024-25: 34 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 6 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Inter · 2023-24: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 23 N. BarellaAndy Alune Diouf Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 France · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Lens · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lens · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Lens · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 FC Basel 1893 · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 A. DioufHakan Çalhanoğlu Inter · 2026-27: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Türkiye · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Turkey · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Inter · 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 6 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,4 Inter · 2023-24: 32 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 3 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,7 20 H. ÇalhanoğluHenrikh Hamlet Mkhitaryan 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 7 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 22 H. MkhitaryanFederico Dimarco 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 7 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 2023-24: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 6 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 32 F. DimarcoFrancesco Pio Esposito Inter · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Italy · 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Inter · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Spezia · 2024-25: 39 wedstrijden, 19 doelpunt(en), 3 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,3 Spezia · 2023-24: 38 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 94 F. EspositoMarcus Lilian Thuram-Ulien Inter · 2026-27: 6 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 France · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Inter · 2024-25: 35 wedstrijden, 14 doelpunt(en), 4 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Inter · 2023-24: 35 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 7 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 9 M. Thuram
Ivan Provedel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter000——0—
2025-26Lazio3800——17,1
2024-25Lazio3800——06,9
2023-24Lazio3000——07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Manuel Obafemi Akanji
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6014—27,4
2026-27Switzerland6004—07,0
2025-26Inter000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yann Aurel Ludger Bisseck
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6101—07,3
2026-27Germany1002—16,6
2025-26Inter100——0—
2024-25Inter273216—46,9
2023-24Inter500——0—
2023-24Aarhus000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Augusto Zopolato Neves
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter5224—17,5
2025-26Inter000——0—
2024-25Inter293210—17,0
2024-25Monza—00————
2023-24Inter370316—17,0
2023-24Monza—0316——7,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nicolò Barella
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andy Alune Diouf
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6033—07,1
2026-27France1000—03,3
2025-26Lens100——0—
2025-26Inter100——06,9
2024-25Lens341243—26,8
2023-24Lens251012—26,8
2023-24FC Basel 1893000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hakan Çalhanoğlu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter53 (1 strafsch.)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 strafsch.)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 strafsch.)343—57,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Henrikh Hamlet Mkhitaryan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27301——17,0
2025-264005—07,0
2024-25341433—47,1
2023-24362734—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Federico Dimarco
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277012—07,2
2025-26100——06,3
2024-25344719—37,3
2023-24305612—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francesco Pio Esposito
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 strafsch.)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marcus Lilian Thuram-Ulien
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (25/10/2026) behouden.

Stuttgart — 3-4-2-1

Trainer : S. Hoeneb sinds 01/04/2023 · vastgelegd op 23/10/2026

Dennis Seimen Stuttgart · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Paderborn · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stuttgart · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stuttgart · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 41 D. SeimenRamon Hendriks Stuttgart · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Stuttgart · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Feyenoord · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Vitesse · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Vitesse · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Feyenoord · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 R. HendriksFinn Jeltsch Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Germany · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stuttgart · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stuttgart · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Nurnberg · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nurnberg · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 29 F. JeltschMaximilian Mittelstädt Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Stuttgart · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 7 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,4 Stuttgart · 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 7 M. MittelstädtAngelo Stiller Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Stuttgart · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 8 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,3 Stuttgart · 2023-24: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Hoffenheim · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 6 A. StillerChris Jan Führich Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,2 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Stuttgart · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Stuttgart · 2023-24: 34 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 7 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 10 C. FührichAtakan Karazor 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 16 A. KarazorJamie Leweling Stuttgart · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Stuttgart · 2024-25: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Stuttgart · 2023-24: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 18 J. LewelingGrischa Prömel Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Hoffenheim · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Hoffenheim · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Hoffenheim · 2023-24: 28 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 21 G. PrömelBilal El Khannouss Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Stuttgart · 2025-26: 11 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Leicester · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,3 Leicester · 2024-25: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Genk · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Genk · 2023-24: 37 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel 11 B. El KhannoussDženan Pejčinović Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,3 Wolfsburg · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolfsburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fortuna Dusseldorf · 2024-25: 19 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Wolfsburg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolfsburg · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 17 D. Pejčinović
Dennis Seimen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart2000—06,9
2025-26Paderborn000——0—
2024-25Stuttgart000——0—
2023-24Stuttgart000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ramon Hendriks
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart5000—07,1
2025-26Stuttgart100——06,5
2024-25Stuttgart330112—36,7
2024-25Feyenoord000——0—
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse3100——7—
2023-24Feyenoord000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Finn Jeltsch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart100——07,5
2026-27Germany000——0—
2025-26Stuttgart000——0—
2024-25Stuttgart13007—26,7
2024-25Nurnberg2001—06,8
2023-24Nurnberg13008—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maximilian Mittelstädt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart1001—07,2
2026-27Germany1012—07,9
2025-26Stuttgart1001—17,2
2024-25Stuttgart321724—57,4
2023-24Stuttgart312428—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Angelo Stiller
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart1001—17,3
2026-27Germany100——06,9
2025-26Stuttgart100——07,0
2024-25Stuttgart321821—67,3
2023-24Stuttgart3110——57,0
2023-24Hoffenheim100——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Chris Jan Führich
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart100——06,9
2026-27Germany1000—03,2
2025-26Stuttgart1002—06,2
2024-25Stuttgart33239—17,0
2023-24Stuttgart34876—27,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Atakan Karazor
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—
2025-26100——07,0
2024-25322437—10 17,1
2023-24330428—97,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jamie Leweling
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart6002—06,7
2026-27Germany100——06,7
2025-26Stuttgart110——07,9
2024-25Stuttgart272117—46,9
2023-24Stuttgart344422—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Grischa Prömel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart1001—06,6
2025-26Hoffenheim1102—16,9
2024-25Hoffenheim200——06,5
2023-24Hoffenheim284533—96,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bilal El Khannouss
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart100——06,6
2025-26Stuttgart11506—47,2
2025-26Leicester100——05,3
2024-25Leicester322330—46,9
2024-25Genk101——07,3
2023-24Genk3730——9—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dženan Pejčinović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart130——09,3
2026-27Wolfsburg000——0—
2025-26Wolfsburg200——06,9
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Fortuna Dusseldorf195011—26,8
2024-25Wolfsburg000——0—
2023-24Wolfsburg4002—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.

Volledige historiek Inter – Stuttgart →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · rechten van het seizoen: Canal+ zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Ligue des champions : Canal+ (2024-2027). À vérifier.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13