LaLiga ♂ · Link stały · Historia klubu
Betis
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NVDNV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Malaga · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 9 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
4. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 2., najgorsze 6. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Betis
Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,40 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 15, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 10,5 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 51)
Bramkarz · Álvaro Vallés rotacja · obrony: 5, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 6,5
Trener · M. Pellegrini od 01/09/2020 · prowadzone kluby: 3 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football): WWLWWWDWL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Betis
- Zawieszenie Facundo Bernal · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Betis – Barcelona) prawdopodobne zawieszenie 17/10/2026
- Kontuzja C. Hernandez · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja I. Losada · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja J. Firpo · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: F. Bernal (Czerwona kartka), A. Ruibal (Kolano)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Betis | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Betis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Las Palmas | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Las Palmas | 37 | 0 | 0 | 1 | — | 2 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marc Bartra Aregall| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Betis | 3 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Betis | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Betis | 25 | 2 | 1 | 15 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Betis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Natan Bernardo de Souza| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Betis | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Betis | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Betis | 31 | 1 | 1 | 19 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Napoli | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Napoli | 14 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco José García Torres| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Betis | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,6 |
| 2025-26 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Real Madrid | 31 | 0 | 2 | 13 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Real Madrid | 25 | 1 | 5 | 10 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Héctor Bellerín Moruno| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Betis | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,2 |
| 2025-26 | Betis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Betis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Betis | 23 | 0 | 1 | 21 | — | 0 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antony Matheus dos Santos| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Betis | 3 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Betis | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Betis | 17 | 5 | 2 | 15 | — | 2 | 7,4 |
| 2023-24 | Arouca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Román Alarcón Suárez| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 2 (2 z karnych) | 1 | 4 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 22 | 9 (5 z karnych) | 8 | 23 | — | 5 | 7,5 |
| 2023-24 | 29 | 8 (2 z karnych) | 5 | 31 | — | 10 | 7,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marc Roca Junqué| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Betis | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Betis | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Betis | 14 | 2 | 2 | 16 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Betis | 26 | 2 | 2 | 48 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pablo Fornals Malla| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Betis | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Spain | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Betis | 3 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Betis | 28 | 2 | 0 | 12 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | West Ham | 21 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Betis | 15 | 3 | 2 | 13 | — | 2 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Abdessamad Ezzalzouli| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Betis | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Betis | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Betis | 33 | 2 | 2 | 23 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Betis | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Barcelona | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Troy Daniel Parrott| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 4 | 4 (2 z karnych) | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Betis | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 5 | 5 | 4 | 1 | — | 2 | 7,8 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 30 | 14 (2 z karnych) | 2 | 20 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Tottenham | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Excelsior | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Excelsior | 25 | 10 (3 z karnych) | 5 | 8 | — | 2 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (21/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 50
- 31/08/2026 Dani CeballosDaniel Ceballos Fernández
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Betis 2 0 0 0 — 1 6,5 2025-26 Real Madrid 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Real Madrid 23 0 0 13 — 4 7,2 2023-24 Real Madrid 20 0 2 5 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Real Madrid - 19/08/2026 T. ParrottTroy Daniel Parrott
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rep. Of Ireland 4 4 (2 z karnych) 0 2 — 0 7,6 2026-27 Betis 3 1 0 3 — 0 6,7 2026-27 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 AZ Alkmaar 5 5 4 1 — 2 7,8 2024-25 AZ Alkmaar 30 14 (2 z karnych) 2 20 — 0 7,1 2024-25 Tottenham — 0 0 — — — — 2024-25 Excelsior — 0 0 — — — — 2023-24 Excelsior 25 10 (3 z karnych) 5 8 — 2 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od AZ Alkmaar - 18/08/2026 T. ParrottTroy Daniel Parrott
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rep. Of Ireland 4 4 (2 z karnych) 0 2 — 0 7,6 2026-27 Betis 3 1 0 3 — 0 6,7 2026-27 AZ Alkmaar 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 AZ Alkmaar 5 5 4 1 — 2 7,8 2024-25 AZ Alkmaar 30 14 (2 z karnych) 2 20 — 0 7,1 2024-25 Tottenham — 0 0 — — — — 2024-25 Excelsior — 0 0 — — — — 2023-24 Excelsior 25 10 (3 z karnych) 5 8 — 2 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od AZ Alkmaar - 18/08/2026 A. de PabloA. de Pablo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Betis 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Valladolid 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Valladolid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Valladolid - 19/07/2026 Diego CondeDiego José Conde Alcolado
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Betis 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Villarreal 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Villarreal 33 0 1 — — 2 6,9 2024-25 Leganes — 0 0 — — — — 2023-24 Leganes 40 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Villarreal - 07/07/2026 Fran GarcíaFrancisco José García Torres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Betis 3 0 1 1 — 0 7,0 2026-27 Spain 1 0 0 0 — 0 3,6 2025-26 Real Madrid 0 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Real Madrid 31 0 2 13 — 0 7,1 2023-24 Real Madrid 25 1 5 10 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid - 06/07/2026 Fran GarcíaFrancisco José García Torres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Betis 3 0 1 1 — 0 7,0 2026-27 Spain 1 0 0 0 — 0 3,6 2025-26 Real Madrid 0 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Real Madrid 31 0 2 13 — 0 7,1 2023-24 Real Madrid 25 1 5 10 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Madrid - 05/07/2026 F. BernalFacundo Bernal Cruz
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 6 — 1 4,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Fluminense - 04/07/2026 F. BernalFacundo Bernal Cruz
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 6 — 1 4,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Fluminense - 29/06/2026 Mateo FloresMateo Flores Lozano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arouca 7 0 0 1 — 0 5,7 2025-26 Arouca 12 0 0 5 — 2 6,6 2024-25 Betis 21 0 0 4 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Arouca - 29/06/2026 N. MendyNampalys Mendy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Metz 6 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lens 25 0 1 11 — 2 6,8 2024-25 Betis 13 0 0 1 — 1 6,2 2023-24 Lens 16 0 1 16 — 2 7,1 2023-24 Paris FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Rayo Vallecano - 29/06/2026 Vasco SousaVasco José Cardoso Sousa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Moreirense 9 1 0 15 — 2 1 6,6 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Porto 20 0 0 13 — 1 6,7 2023-24 Porto — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ponferradina - 29/06/2026 Dani CeballosDaniel Ceballos Fernández
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Betis 2 0 0 0 — 1 6,5 2025-26 Real Madrid 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Real Madrid 23 0 0 13 — 4 7,2 2023-24 Real Madrid 20 0 2 5 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Real Madrid - 29/06/2026 G. BouareG. Bouare
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 5 0 0 5 — 1 4,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Berja - 29/06/2026 G. PetitGonzalo Petit Abad
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cadiz 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Mirandes 19 4 1 11 — 0 1 6,7 2025-26 Granada 16 3 0 8 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Granada CF - 29/06/2026 Iker LosadaIker Losada Aragunde
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Betis 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Levante 3 0 1 2 — 0 6,9 2025-26 Betis 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Betis 17 1 0 3 — 2 6,6 2024-25 Celta 12 1 0 3 — 2 6,6 2024-25 Ferrol — 0 0 — — — — 2023-24 Ferrol 3 0 0 — — 0 — 2023-24 Betis 2 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Levante - 29/06/2026 L. GueyeMamadou Lamine Gueye
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Paris FC 1 0 1 — — 0 7,2 2024-25 Paris FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris FC 2 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ourense CF - 29/06/2026 A. PerezA. Perez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kalamata 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Torino - 01/02/2026 J. L. RodriguezJ. L. Rodriguez
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Arenas Getxo - 01/02/2026 RobsonRobson
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Palmeiras B - 31/01/2026 Álvaro FidalgoÁlvaro Fidalgo Fernández
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 0 — 0 2,1 2025-26 1 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Club America - 27/01/2026 Sergio ArribasSergio Arribas Calvo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Almeria 7 1 (1 z karnych) 1 3 — 0 7,1 2026-27 Cadiz 6 0 0 5 — 3 6,8 2025-26 Almeria 45 26 (10 z karnych) 7 25 — 4 7,4 2025-26 Cadiz 8 1 1 5 — 0 6,9 2025-26 Huesca 3 0 0 1 — 1 6,2 2024-25 Almeria 41 8 2 21 — 3 1 7,1 2024-25 Betis 1 0 0 — — 0 7,7 2023-24 Almeria 34 9 4 14 — 1 7,0 2023-24 Real Madrid 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Huesca - 14/01/2026 G. PetitGonzalo Petit Abad
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cadiz 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Mirandes 19 4 1 11 — 0 1 6,7 2025-26 Granada 16 3 0 8 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Mirandes - 09/12/2025 C. De RoaC. De Roa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Betis - 22/09/2025 Félix GarretaFélix Martí Garreta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Betis 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Betis — 0 0 — — — — 2023-24 Amorebieta 31 4 1 28 — 6 1 7,0 2023-24 Betis — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Betis
Odejścia 74
- 02/09/2026 R. RodríguezRicardo Iván Rodríguez Araya
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Switzerland 6 0 1 11 — 0 7,0 2026-27 Torino 2 0 0 0 — 0 4,1 2025-26 Betis 3 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Betis 35 0 1 12 — 0 6,9 2024-25 Torino 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Torino 35 1 2 25 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Torino - 01/09/2026 C. BakambuCédric Bakambu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Betis 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Betis 25 2 2 23 — 3 6,6 2023-24 Betis 4 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 Galatasaray 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do San Diego - 31/08/2026 G. PetitGonzalo Petit Abad
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cadiz 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Mirandes 19 4 1 11 — 0 1 6,7 2025-26 Granada 16 3 0 8 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cadiz - 31/08/2026 Pablo GarcíaPablo García Carrasco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 10 1 1 2 — 1 6,8 2026-27 Santander 5 1 0 — — 0 6,6 2026-27 Betis 3 1 0 3 — 1 6,7 2025-26 Betis 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Sp Gijon 2 0 0 1 — 0 6,0 2024-25 Sp Gijon 35 0 6 29 — 8 6,8 2024-25 La Coruna 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AD Ceuta FC 19 4 0 — — 0 — 2023-24 Sp Gijon 19 0 1 11 — 1 6,8 2023-24 Castellon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 La Coruna 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Racing Santander - 30/08/2026 Pablo GarcíaPablo García Carrasco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Gijon 10 1 1 2 — 1 6,8 2026-27 Santander 5 1 0 — — 0 6,6 2026-27 Betis 3 1 0 3 — 1 6,7 2025-26 Betis 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Sp Gijon 2 0 0 1 — 0 6,0 2024-25 Sp Gijon 35 0 6 29 — 8 6,8 2024-25 La Coruna 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AD Ceuta FC 19 4 0 — — 0 — 2023-24 Sp Gijon 19 0 1 11 — 1 6,8 2023-24 Castellon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 La Coruna 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Racing Santander - 26/08/2026 G. BouareG. Bouare
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 5 0 0 5 — 1 4,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rayo Vallecano - 25/08/2026 G. BouareG. Bouare
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 5 0 0 5 — 1 4,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rayo Vallecano - 24/08/2026 Y. SenhadjiY. Senhadji
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Real Jaén - 17/08/2026 E. ÁvilaLuis Ezequiel Ávila
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Betis 5 2 0 2 — 1 7,3 2024-25 Betis 24 2 0 13 — 5 1 6,8 2023-24 Osasuna 17 1 3 8 — 3 2 6,9 2023-24 Betis 6 1 3 8 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Independiente - 16/08/2026 E. ÁvilaLuis Ezequiel Ávila
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Betis 5 2 0 2 — 1 7,3 2024-25 Betis 24 2 0 13 — 5 1 6,8 2023-24 Osasuna 17 1 3 8 — 3 2 6,9 2023-24 Betis 6 1 3 8 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Independiente - 12/08/2026 Pablo BustoPablo Busto
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 2 0 0 — — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ibiza - 28/07/2026 M. HamdouneMohamed Yassine Hamdoune
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Getafe - 27/07/2026 M. HamdouneMohamed Yassine Hamdoune
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Getafe 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Getafe - 16/07/2026 Pau LópezPau López Sabata
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 6 0 0 1 — 1 6,4 2025-26 Betis 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Girona 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 33 0 0 — — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Andorra - 15/07/2026 Pau LópezPau López Sabata
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 6 0 0 1 — 1 6,4 2025-26 Betis 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Girona 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 33 0 0 — — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lopez Pau - 08/07/2026 Germán GarcíaGermán García Fernández
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cacereño - 07/07/2026 Germán GarcíaGermán García Fernández
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cacereño - 05/07/2026 A. PerezA. Perez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kalamata 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kalamata - 04/07/2026 A. PerezA. Perez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kalamata 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kalamata - 30/06/2026 Carlos ReinaCarlos Reina Luengo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Torreense - 30/06/2026 Dani PérezDaniel Pérez Guerrero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valladolid 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Betis 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Betis 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Valladolid - 30/06/2026 Mateo FloresMateo Flores Lozano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arouca 7 0 0 1 — 0 5,7 2025-26 Arouca 12 0 0 5 — 2 6,6 2024-25 Betis 21 0 0 4 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Arouca - 30/06/2026 N. MendyNampalys Mendy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Metz 6 0 0 1 — 1 6,7 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Vallecano 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Watford 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Lens 25 0 1 11 — 2 6,8 2024-25 Betis 13 0 0 1 — 1 6,2 2023-24 Lens 16 0 1 16 — 2 7,1 2023-24 Paris FC 2 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Leicester — 0 0 — — — — 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rayo Vallecano - 30/06/2026 Sergi AltimiraSergi Altimira Clavell
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sp Lisbon 8 1 0 12 — 2 7,4 2025-26 Betis 24 1 2 14 — 3 7,0 2024-25 Betis 32 0 1 35 — 4 6,9 2023-24 Getafe 35 1 0 8 — 1 6,7 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting CP - 29/06/2026 C. BakambuCédric Bakambu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Betis 3 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Betis 25 2 2 23 — 3 6,6 2023-24 Betis 4 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 Galatasaray 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bakambu Cedric
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- El Elche refuerza la evacuación del Martínez Valero Mundo Deportivo · sob. 10:30
- El Betis afrontará en cuadro su eliminatoria de la Copa del Rey AS · sob. 00:01 · Kontuzja
- El Betis factura 162,9 millones y pierde 15,2 en la temporada 2025/26 Mundo Deportivo · pt. 21:00 · Kontuzja
- El Betis anuncia la Junta General de Accionistas para el 10 de diciembre Marca · pt. 19:36
- De la Fuente llama a Valles, Jacobo, Marc Roca, Barrios y ‘Barrene’ AS · pt. 11:42
- Dortmund se rinde a la afición del Betis Mundo Deportivo · czw. 19:19
- Suspiros por Parrott AS · czw. 16:41 · Kontuzja
- El Betis necesitaría siete y ocho puntos más para meterse en el Top 8 de la Champions Mundo Deportivo · czw. 12:02
- Antony, en sus mínimos AS · czw. 10:11
- Kovac elogia al Betis: "Se ha ganado jugar la Champions" Mundo Deportivo · czw. 09:37
- Karetsas - der Unterschiedsspieler, den der BVB braucht Sportschau · czw. 09:32
- Kovac über Karetsas: "Ich wollte ihn einwechseln und er war nicht da" kicker · czw. 00:45
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Betis 291 25N 452 LaLiga ♂ · sob. 18:30 Sevilla
Betis 331 27N 402 LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Betis
Vallecano nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Ath Madrid
Betis nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Betis
Santander nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Ath Bilbao
Betis nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Betis
Alaves nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Espanol
Betis nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Betis – Malaga | 2 – 1 |
| 25/10/2026 | Celta – Betis | 0 – 0 |
| 17/10/2026 | Betis – Barcelona | 2 – 5 |
| 11/10/2026 | Betis – Osasuna | 5 – 2 |
| 20/09/2026 | La Coruna – Betis | 1 – 1 |
| 17/09/2026 | Betis – Getafe | 1 – 0 |
| 14/09/2026 | Villarreal – Betis | 1 – 2 |
| 04/09/2026 | Betis – Real Madrid | 1 – 0 |
| 29/08/2026 | Levante – Betis | 5 – 2 |
| 25/08/2026 | Valencia – Betis | 0 – 1 |
| 21/08/2026 | Betis – Sociedad | 1 – 0 |
| 23/05/2026 | Betis – Levante | 2 – 1 |
| 17/05/2026 | Barcelona – Betis | 3 – 1 |
| 12/05/2026 | Betis – Elche | 2 – 1 |
| 09/05/2026 | Sociedad – Betis | 2 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Álvaro VallésÁlvaro Vallés Rosa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Marc BartraMarc Bartra Aregall
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 35 | 3 | 3 | 270 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | AntonyAntony Matheus dos Santos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 3 | 3 | 243 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | NatanNatan Bernardo de Souza
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 3 | 3 | 241 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | T. ParrottTroy Daniel Parrott
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 3 | 3 | 232 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | IscoFrancisco Román Alarcón Suárez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 3 | 3 | 228 | 2 | 1 | 4 | — | 0 | 7,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Marc RocaMarc Roca Junqué
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 3 | 2 | 200 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Fran GarcíaFrancisco José García Torres
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 3 | 2 | 189 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Pablo FornalsPablo Fornals Malla
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 3 | 2 | 157 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | A. EzzalzouliAbdessamad Ezzalzouli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Héctor BellerínHéctor Bellerín Moruno
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 2 | 2 | 172 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Rodrigo RiquelmeRodrigo Riquelme Reche
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 3 | 1 | 108 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | N. DeossaNelson Alexander Deossa Suárez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 3 | 1 | 81 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Ángel OrtizÁngel Ortiz Monterrey
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 1 | 98 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | F. BernalFacundo Bernal Cruz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 1 | 70 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 4,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Junior FirpoHéctor Junior Firpo Adames
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 29 | 1 | 1 | 81 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | Dani CeballosDaniel Ceballos Fernández
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 2 | 0 | 54 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Álvaro FidalgoÁlvaro Fidalgo Fernández
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | V. GómezDiego Valentín Gómez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | C. HernándezJuan Camilo Hernández Suárez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 26 | 1 | 0 | 28 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 8,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | G. Lo CelsoGiovani Lo Celso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Aitor RuibalAitor Ruibal García
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Diego CondeDiego José Conde Alcolado
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Diego LlorenteDiego Javier Llorente Ríos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | J. A. MoranteJ. A. Morante
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | A. de PabloA. de Pablo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Iker LosadaIker Losada Aragunde
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Manu GonzálezManuel González Pallarés
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | C. De RoaC. De Roa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Ivan CorralejoIván Corralejo Mantero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Betis w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pablo García | Napastnik | 3 | 0 | 51 | 1 | 0 | 6,7 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Betis przeciwko:
- Alaves
- Ath Bilbao
- Ath Madrid
- Barcelona
- Celta
- Elche
- Espanol
- Getafe
- La Coruna
- Levante
- Malaga
- Osasuna
- Real Madrid
- Santander
- Sevilla
- Sociedad
- Valencia
- Vallecano
- Villarreal
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.