LaLiga ♂ · Link stały · Historia klubu
Alaves
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NDDND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie
po porażce 1-6 z Barcelona · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 11 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
10. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 10. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Alaves
Atak · gole na mecz: 1,40 (2,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 22% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 15, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,8 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 52)
Bramkarz · Sivera · obrony: 29, 74% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,11 · ocena 7,2
Trener · Quique Sanchez Flores od 01/10/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-5-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-3-2 ×4)
Forma (API-Football): WDWWLLDLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Alaves
- Kontuzja M. Rodriguez · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Perez (Czerwona kartka), F. Garces (Zawieszony)
Composition probable — 5-3-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 32 | 0 | 0 | 4 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2023-24 | 34 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Facundo Nahuel Tenaglia| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 34 | 2 | 1 | 37 | — | 11 | 7,1 |
| 2023-24 | 25 | 1 | 0 | 13 | — | 5 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Abderrahmane Rebbach| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alaves | 9 | 0 | 0 | 13 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Alaves | 3 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Granada | 19 | 3 | 2 | 26 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Alaves | 8 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Alaves | 23 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ville Koski| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alaves | 9 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Finland | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Alaves | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicolás Valentini| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alaves | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Verona | 21 | 0 | 0 | 30 | — | 7 | 6,7 |
| 2024-25 | Verona | 14 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2024-25 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonathan Castro Otto| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alaves | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Alaves | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | PAOK | 17 | 0 | 0 | 20 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | PAOK | 12 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Wolves | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pablo Ibáñez Lumbreras| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alaves | 9 | 1 | 0 | 17 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Alaves | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Alaves | 37 | 1 | 1 | 25 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Osasuna | 28 | 1 | 1 | 25 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Alaves | 37 | 1 | 2 | 26 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Osasuna | 33 | 1 | 2 | 26 | — | 5 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonio Blanco Conde| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 35 | 0 | 1 | 66 | — | 10 | 6,8 |
| 2023-24 | 33 | 0 | 1 | 36 | — | 5 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Carles Aleña Castillo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alaves | 7 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Alaves | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Alaves | 14 | 0 | 2 | 11 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Getafe | 10 | 0 | 2 | 11 | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Getafe | 29 | 1 | 1 | 22 | — | 6 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas Ariel Boyé| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alaves | 8 | 5 (1 z karnych) | 0 | 20 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Alaves | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Granada | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Granada | 32 | 10 (3 z karnych) | 5 | 81 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Granada | 31 | 6 | 3 | 72 | — | 8 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Alaves | 31 | 6 | 3 | 72 | — | 8 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Elche | 3 | 1 (1 z karnych) | 0 | 5 | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Angel Pérez Hidalgo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alaves | 8 | 0 | 3 | 6 | — | 0 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Huesca | 3 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Alaves | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Santander | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 50
- 06/08/2026 N. ValentiniNicolás Valentini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 6 0 0 3 — 1 6,9 2025-26 Verona 21 0 0 30 — 7 6,7 2024-25 Verona 14 0 0 — — 4 — 2024-25 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Fiorentina - 05/08/2026 N. ValentiniNicolás Valentini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 6 0 0 3 — 1 6,9 2025-26 Verona 21 0 0 30 — 7 6,7 2024-25 Verona 14 0 0 — — 4 — 2024-25 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Fiorentina - 26/07/2026 Miguel RodríguezMiguel Rodríguez Vidal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 3 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Utrecht 2 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Utrecht 22 7 3 17 — 5 7,2 2024-25 Celta — 0 0 — — — — 2023-24 Celta 15 0 0 16 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Utrecht - 25/07/2026 Miguel RodríguezMiguel Rodríguez Vidal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 3 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Utrecht 2 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Utrecht 22 7 3 17 — 5 7,2 2024-25 Celta — 0 0 — — — — 2023-24 Celta 15 0 0 16 — 2 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Utrecht - 15/07/2026 Mikel RodríguezMikel Rodríguez Ulacia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 3 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Real Sociedad II 31 5 0 — — 9 — 2024-25 Sociedad B 31 5 0 — — 9 — 2024-25 Sociedad 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Real Sociedad II 20 0 0 — — 2 — 2023-24 Sociedad B 20 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Sociedad - 14/07/2026 Mikel RodríguezMikel Rodríguez Ulacia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 3 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Real Sociedad II 31 5 0 — — 9 — 2024-25 Sociedad B 31 5 0 — — 9 — 2024-25 Sociedad 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Real Sociedad II 20 0 0 — — 2 — 2023-24 Sociedad B 20 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Real Sociedad - 30/06/2026 V. KoskiVille Koski
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 9 1 0 10 — 0 6,8 2026-27 Finland 2 0 0 2 — 0 7,8 2025-26 Alaves 5 0 0 2 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Istra 1961 - 29/06/2026 A. GiménezAdrián Rodríguez Giménez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Zaragoza 15 0 0 1 — 2 7,2 2024-25 Alaves 2 0 0 — — 1 6,6 2023-24 Alaves 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Zaragoza - 29/06/2026 A. PicaA. Pica
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 8 1 0 3 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Mirandes - 29/06/2026 Ander SánchezAnder Sánchez Fernández De Lar
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Aurrera de Vitoria - 29/06/2026 Asier VillalibreAsier Villalibre Molina
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 8 0 1 — — 0 6,6 2025-26 Santander 2 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Alaves 16 1 (1 z karnych) 1 11 — 2 6,6 2024-25 Ath Bilbao — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Bilbao 18 2 1 7 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Racing Santander - 29/06/2026 G. AlbarracínGustavo Hidalgo Albarracín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Huesca 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Istra 1961 - 29/06/2026 Hugo NovoaHugo Novoa Ramos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 1 1 0 — — 0 8,3 2025-26 Mirandes 30 0 3 33 — 5 6,4 2025-26 Alaves — 0 0 — — — — 2024-25 Alaves 25 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 RB Leipzig — 0 0 — — — — 2023-24 Utrecht 5 0 0 7 — 1 6,1 2023-24 RB Leipzig 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Mirandes - 29/06/2026 Jesús OwonoJesús Lázaro Owono Ngua Akeng
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 4 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Andorra 20 0 0 1 — 4 7,0 2024-25 Alaves 32 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Alaves 35 0 0 — — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Andorra - 29/06/2026 José de LeónJosé Alejandro de León Gómez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Barakaldo - 29/06/2026 Julen LartitegiJulen Lartitegi Ugarte
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Arenas Getxo - 29/06/2026 M. DiarraMoussa Diarra
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Anderlecht 12 0 0 16 — 4 6,5 2025-26 Alaves 2 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Alaves 34 0 0 28 — 6 6,6 2024-25 Grenoble 22 1 0 34 — 5 7,0 2024-25 Malaga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 22 1 2 22 — 5 6,9 2023-24 Malaga 9 0 0 — — 2 — 2023-24 Grenoble 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Anderlecht - 29/06/2026 Selu DialloMamadou Selu Diallo Diallo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Cultural Leonesa 3 0 0 3 — 1 6,7 2024-25 Alaves — 0 0 — — — — 2023-24 Alaves 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cultural Leonesa - 29/06/2026 Tomás MendesTomás Alage Mendes Mendes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Alverca 5 0 1 4 — 1 6,7 2024-25 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Alaves 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Alverca - 29/06/2026 Unai RoperoUnai Ropero Pérez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Eldense 3 1 0 — — 0 — 2024-25 Alaves — 0 0 — — — — 2023-24 Alaves 2 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Hercules - 01/02/2026 I. DiabateIbrahim Yalatif Diabate
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Erzurumspor 6 0 0 8 — 0 6,4 2025-26 Alaves 10 2 0 6 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Gais - 01/02/2026 V. KoskiVille Koski
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 9 1 0 10 — 0 6,8 2026-27 Finland 2 0 0 2 — 0 7,8 2025-26 Alaves 5 0 0 2 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Istra 1961 - 31/01/2026 Alejandro AgustínAlejandro Fidel Jay Agustín
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Istra 1961 - 31/01/2026 G. AlbarracínGustavo Hidalgo Albarracín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Huesca 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Huesca - 30/01/2026 V. KoskiVille Koski
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 9 1 0 10 — 0 6,8 2026-27 Finland 2 0 0 2 — 0 7,8 2025-26 Alaves 5 0 0 2 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Istra 1961
Odejścia 66
- 10/09/2026 N. MarašNikola Maraš
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 7 1 0 2 — 1 6,9 2025-26 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Gijon 27 0 1 23 — 5 6,8 2024-25 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Levante — 0 0 — — — — 2023-24 Levante 8 0 0 10 — 1 6,9 2023-24 Alaves 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do OFK Beograd - 25/08/2026 Jesús OwonoJesús Lázaro Owono Ngua Akeng
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 4 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Andorra 20 0 0 1 — 4 7,0 2024-25 Alaves 32 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Alaves 35 0 0 — — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Andorra - 24/08/2026 Jesús OwonoJesús Lázaro Owono Ngua Akeng
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 4 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Andorra 20 0 0 1 — 4 7,0 2024-25 Alaves 32 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Alaves 35 0 0 — — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Andorra - 18/08/2026 M. DiarraMoussa Diarra
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Anderlecht 12 0 0 16 — 4 6,5 2025-26 Alaves 2 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Alaves 34 0 0 28 — 6 6,6 2024-25 Grenoble 22 1 0 34 — 5 7,0 2024-25 Malaga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 22 1 2 22 — 5 6,9 2023-24 Malaga 9 0 0 — — 2 — 2023-24 Grenoble 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al Wahda FC - 17/08/2026 M. DiarraMoussa Diarra
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Anderlecht 12 0 0 16 — 4 6,5 2025-26 Alaves 2 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Alaves 34 0 0 28 — 6 6,6 2024-25 Grenoble 22 1 0 34 — 5 7,0 2024-25 Malaga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 22 1 2 22 — 5 6,9 2023-24 Malaga 9 0 0 — — 2 — 2023-24 Grenoble 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al Wahda FC - 12/08/2026 Álvaro GarcíaÁlvaro García Rivera
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 9 3 2 5 — 1 6,8 2026-27 Cadiz 5 0 0 5 — 2 5,5 2025-26 Cadiz 40 4 6 47 — 4 6,6 2025-26 Vallecano 4 2 1 1 — 0 7,2 2025-26 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Vallecano 36 4 5 18 — 4 7,0 2023-24 Vallecano 32 6 1 25 — 8 1 6,9 2023-24 Alaves 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Villarreal II - 11/08/2026 Álvaro GarcíaÁlvaro García Rivera
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Vallecano 9 3 2 5 — 1 6,8 2026-27 Cadiz 5 0 0 5 — 2 5,5 2025-26 Cadiz 40 4 6 47 — 4 6,6 2025-26 Vallecano 4 2 1 1 — 0 7,2 2025-26 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Vallecano 36 4 5 18 — 4 7,0 2023-24 Vallecano 32 6 1 25 — 8 1 6,9 2023-24 Alaves 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Villarreal II - 11/08/2026 N. MarašNikola Maraš
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 7 1 0 2 — 1 6,9 2025-26 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Gijon 27 0 1 23 — 5 6,8 2024-25 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Levante — 0 0 — — — — 2023-24 Levante 8 0 0 10 — 1 6,9 2023-24 Alaves 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Maras Nikola - 13/07/2026 A. PicaA. Pica
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mirandes 8 1 0 3 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Penafiel - 13/07/2026 Víctor ParadaVíctor Parada González
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Alaves 3 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Mirandes 34 0 1 22 — 8 1 6,5 2024-25 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Alaves 2 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Spartak Moscow - 12/07/2026 Víctor ParadaVíctor Parada González
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Alaves 3 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Mirandes 34 0 1 22 — 8 1 6,5 2024-25 Alaves 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Alaves 2 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Spartak Moscow - 07/07/2026 José de LeónJosé Alejandro de León Gómez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ponferradina - 06/07/2026 José de LeónJosé Alejandro de León Gómez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ponferradina - 06/07/2026 Raúl FernándezRaúl Fernández-Cavada Mateos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 2 0 0 1 — 0 1 6,1 2025-26 Alaves 5 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Mirandes 42 0 0 — — 4 7,0 2024-25 Granada — 0 0 — — — — 2023-24 Granada 4 0 0 — — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Leganes - 30/06/2026 Jon GuridiJon Guridi Aldalur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sevilla 8 1 (1 z karnych) 0 7 — 3 6,4 2025-26 Alaves 5 0 0 3 — 1 6,5 2024-25 Alaves 36 3 (1 z karnych) 1 35 — 6 6,7 2023-24 Alaves 37 3 4 21 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sevilla - 30/06/2026 Julen LartitegiJulen Lartitegi Ugarte
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Arenas Getxo - 30/06/2026 Ander SánchezAnder Sánchez Fernández De Lar
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Real Unión - 30/06/2026 Asier VillalibreAsier Villalibre Molina
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 8 0 1 — — 0 6,6 2025-26 Santander 2 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Alaves 16 1 (1 z karnych) 1 11 — 2 6,6 2024-25 Ath Bilbao — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Bilbao 18 2 1 7 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Racing Santander - 30/06/2026 E. MunozE. Munoz
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Cordoba - 29/06/2026 Ander SánchezAnder Sánchez Fernández De Lar
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Real Unión - 29/06/2026 Asier VillalibreAsier Villalibre Molina
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 8 0 1 — — 0 6,6 2025-26 Santander 2 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Alaves 16 1 (1 z karnych) 1 11 — 2 6,6 2024-25 Ath Bilbao — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Bilbao 18 2 1 7 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Racing Santander - 29/06/2026 CalebeCalebe Gonçalves Ferreira da Silva
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Fortaleza - 29/06/2026 I. DiabateIbrahim Yalatif Diabate
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Erzurumspor 6 0 0 8 — 0 6,4 2025-26 Alaves 10 2 0 6 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do GAIS - 29/06/2026 Jon GuridiJon Guridi Aldalur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sevilla 8 1 (1 z karnych) 0 7 — 3 6,4 2025-26 Alaves 5 0 0 3 — 1 6,5 2024-25 Alaves 36 3 (1 z karnych) 1 35 — 6 6,7 2023-24 Alaves 37 3 4 21 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sevilla - 29/06/2026 Jon PachecoJon Pacheco Dozagarat
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sociedad 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Alaves 3 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Sociedad 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sociedad 29 0 0 18 — 3 6,7 2023-24 Sociedad 36 1 1 29 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Real Sociedad
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Luis García Plaza: "Sivera estuvo tres años conmigo y no paró ni un penalti" Marca · sob. 00:30
- Resumen del Sevilla vs. Alavés, jornada 12 de LaLiga EA Sports AS · sob. 00:25
- Sivera: "Cada punto cuenta y queda uno menos para el objetivo" Marca · sob. 00:22
- 0-0: El Sevilla no pasa de un triste empate en casa ante el Alavés Mundo Deportivo · pt. 23:47 · Transfer
- Sivera: "Un punto menos para lograr el bjetivo" Mundo Deportivo · pt. 23:32
- Rimpianto del Siviglia: Vargas sbaglia un rigore e con l'Alaves finisce 0-0 Corriere dello Sport · pt. 23:22
- Sevilla 0 - Alavés 0: resumen, resultado y goles AS · pt. 23:21
- Sivera hace respirar al Alavés AS · pt. 23:08
- Rimpianto del Siviglia: Vargas sbaglia un rigore e con l'Alaves finisce 0-0 Corriere dello Sport · pt. 23:07
- Sevilla 0 - 0 Alavés: resultado, resumen y goles | LaLiga EA Sports Mundo Deportivo · pt. 22:50
- Sevilla - Alavés: Elfmeter in der 31. Minute kicker · pt. 21:38
- Horarios de la jornada 14 en Primera: Real Madrid-Alavés en sábado y Depor-Barça el domingo Marca · pt. 16:54
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
La Coruna 461 28N 262 LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Real Madrid
Alaves nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Alaves
Espanol nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Levante
Alaves nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Alaves
Elche nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Betis
Alaves nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Alaves
Sociedad nadchodzące LaLiga ♂ · niedz. 17:00 Villarreal
Alaves nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Barcelona – Alaves | 6 – 1 |
| 23/10/2026 | Alaves – Malaga | 1 – 1 |
| 18/10/2026 | Celta – Alaves | 2 – 1 |
| 10/10/2026 | Alaves – Ath Madrid | 1 – 2 |
| 19/09/2026 | Ath Bilbao – Alaves | 0 – 0 |
| 15/09/2026 | Alaves – Valencia | 0 – 1 |
| 12/09/2026 | Santander – Alaves | 2 – 1 |
| 06/09/2026 | Alaves – Osasuna | 5 – 2 |
| 28/08/2026 | Alaves – Villarreal | 1 – 0 |
| 20/08/2026 | Vallecano – Alaves | 1 – 1 |
| 15/08/2026 | Alaves – Getafe | 3 – 0 |
| 23/05/2026 | Alaves – Vallecano | 1 – 2 |
| 17/05/2026 | Oviedo – Alaves | 0 – 1 |
| 13/05/2026 | Alaves – Barcelona | 1 – 0 |
| 09/05/2026 | Elche – Alaves | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SiveraAntonio Sivera Salvá
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 29 | 9 | 9 | 810 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,2 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | N. TenagliaFacundo Nahuel Tenaglia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 9 | 9 | 765 | 1 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Pablo IbáñezPablo Ibáñez Lumbreras
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 9 | 9 | 760 | 1 | 0 | 17 | — | 1 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | A. RebbachAbderrahmane Rebbach
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 9 | 9 | 739 | 0 | 0 | 13 | — | 3 | 6,6 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | V. KoskiVille Koski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 9 | 8 | 729 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Antonio BlancoAntonio Blanco Conde
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 9 | 8 | 678 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | JonnyJonathan Castro Otto
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 8 | 8 | 662 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | L. BoyéLucas Ariel Boyé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 8 | 8 | 638 | 5 | 0 | 20 | — | 0 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Angel PérezAngel Pérez Hidalgo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 8 | 7 | 553 | 0 | 3 | 6 | — | 0 1 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Toni MartínezAntonio Martínez López
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 8 | 6 | 475 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Denis SuárezDenis Suárez Fernández
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 8 | 4 | 387 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | N. ValentiniNicolás Valentini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 6 | 4 | 396 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. DíazMariano Díaz Mejía
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 32 | 9 | 3 | 377 | 3 | 4 | 6 | — | 2 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Carles AleñáCarles Aleña Castillo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 7 | 2 | 189 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Mikel RodríguezMikel Rodríguez Ulacia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 23 | 3 | 2 | 54 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Aitor MañasAitor Mañas Buenadicha
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 6 | 1 | 114 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | GuevaraAnder Guevara Lajo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 5 | 1 | 136 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | C. BenavídezCarlos Nahuel Benavídez Protesoni
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 4 | 1 | 165 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | YusiYoussef Enríquez Lekhedim
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 6 | 0 | 148 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Miguel RodríguezMiguel Rodríguez Vidal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 22 | 3 | 0 | 24 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Hugo NovoaHugo Novoa Ramos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 1 | 0 | 28 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | A. GiménezAdrián Rodríguez Giménez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | G. SwiderskiGrégoire Swiderski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Selu DialloMamadou Selu Diallo Diallo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 2
Zawodnicy, którzy grali w Alaves w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mikel Rodriguez | Pomocnik | 0 | 0 | 95 | 1 | 0 | 7,6 |
| X. Olaiz | Obrońca | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 6,7 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Alaves przeciwko:
- Ath Bilbao
- Ath Madrid
- Barcelona
- Betis
- Celta
- Elche
- Espanol
- Getafe
- La Coruna
- Levante
- Malaga
- Osasuna
- Real Madrid
- Santander
- Sevilla
- Sociedad
- Valencia
- Vallecano
- Villarreal
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.