Jupiler Pro League ♂ · Link stały · Historia klubu
St Truiden
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 5 porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Oud-Heverlee Leuven · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 13 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
15. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 6., najgorsze 15. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
St Truiden
Atak · gole na mecz: 1,90 (1,30 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 14,6 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 38% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 16, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,5 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 46)
Bramkarz · L. Kokubo · obrony: 28, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,8
Trener · W. Vrancken od 01/04/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2011
System: matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): DDWLWLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
St Truiden
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 8 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | St Truiden | 35 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,3 |
| 2024-25 | St Truiden | 31 | 0 | 0 | — | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Benfica | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Robert-Jan Vanwesemael| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 37 | 1 | 1 | 56 | — | 10 | 6,8 |
| 2024-25 | 34 | 0 | 1 | 22 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | 34 | 0 | 1 | 22 | — | 3 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Visar Musliu| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | FYR Macedonia | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | St Truiden | 30 | 0 | 0 | 22 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Paderborn | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | St Truiden | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Paderborn | 26 | 3 | 0 | 21 | — | 3 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joedrick Pupe| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | St Truiden | 8 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Dender | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Dender | 27 | 0 | 5 | 21 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Dender | 23 | 0 | 0 | 27 | — | 8 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kota Takai| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,3 |
| 2025-26 | M'gladbach | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Tottenham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ilias Sebaoui| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 8 | 2 | 3 | 12 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | St Truiden | 40 | 5 | 5 | 51 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Heerenveen | 30 | 3 | 0 | 27 | — | 0 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Feyenoord | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Abdoulaye Sissako| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 8 | 0 | 2 | 7 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | St Truiden | 40 | 2 | 3 | 44 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | St Truiden | 29 | 2 | 1 | 19 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Kortrijk | 29 | 2 | 1 | 19 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Kortrijk | 31 | 0 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | St Truiden | 29 | 2 | 1 | 19 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Zulte Waregem | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Waregem | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ryan Dylan Merlen| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 3 | 4 | 4 | — | 1 | 7,5 |
| 2025-26 | 33 | 3 | 2 | 8 | — | 3 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nelson Ishiwatari| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 11 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nathanaël Mbuku| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Augsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Montpellier | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Augsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St Etienne | 19 | 4 (1 z karnych) | 1 | 10 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Frederic Leroi Soelle Soelle| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Mechelen | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 26
- 02/09/2026 Jeremy Kandje MbambiJeremy Kandje Mbambi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pisa 0 0 0 — — 0 — 2026-27 St Truiden 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Pisa 1 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Pisa - 02/09/2026 N. MbukuNathanaël Mbuku
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 4 0 0 1 — 0 6,7 2026-27 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 St Etienne — 0 0 — — — — 2023-24 St Etienne 19 4 (1 z karnych) 1 10 — 1 7,1 2023-24 Augsburg 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Augsburg - 31/08/2026 K. TakaiKota Takai
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 1 0 0 4 — 1 5,3 2025-26 M'gladbach 8 0 0 3 — 1 6,5 2025-26 Tottenham 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Tottenham - 16/08/2026 Ahmad Abu RasenAhmad Abu Rasen
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Al-Hilal Saudi FC - 13/08/2026 A. MujaArbnor Muja
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Samsunspor - 12/08/2026 A. MujaArbnor Muja
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Samsunspor - 06/08/2026 S. BaždarSamed Baždar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 6 5 0 6 — 1 7,1 2026-27 Bosnia & Herzegovina 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Jagiellonia 15 3 0 7 — 0 6,7 2025-26 Zaragoza 8 1 0 6 — 0 6,6 2024-25 Zaragoza 32 2 4 24 — 6 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Zaragoza - 05/08/2026 S. BaždarSamed Baždar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 6 5 0 6 — 1 7,1 2026-27 Bosnia & Herzegovina 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Jagiellonia 15 3 0 7 — 0 6,7 2025-26 Zaragoza 8 1 0 6 — 0 6,6 2024-25 Zaragoza 32 2 4 24 — 6 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Zaragoza - 19/07/2026 R. ArakiRyotaro Araki
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 1 0 4 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Kashima - 18/07/2026 R. ArakiRyotaro Araki
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 6 1 0 4 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Kashima - 16/07/2026 N. IshiwatariNelson Ishiwatari
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 1 1 11 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cerezo Osaka - 15/07/2026 N. IshiwatariNelson Ishiwatari
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 1 1 11 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cerezo Osaka - 30/06/2026 F. SoelleF. Soelle
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od RWDM - 30/06/2026 J. PupeJoedrick Pupe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 6 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St Truiden 8 1 0 4 — 1 6,9 2025-26 Dender 4 0 0 4 — 1 7,1 2024-25 Dender 27 0 5 21 — 7 7,0 2023-24 Dender 23 0 0 27 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Vancouver Whitecaps - 30/06/2026 M. VandegaerM. Vandegaer
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od St. Truiden - 29/06/2026 J. PupeJoedrick Pupe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 6 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St Truiden 8 1 0 4 — 1 6,9 2025-26 Dender 4 0 0 4 — 1 7,1 2024-25 Dender 27 0 5 21 — 7 7,0 2023-24 Dender 23 0 0 27 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Vancouver Whitecaps - 29/06/2026 A. FerrariAlex Ferrari
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 St Truiden 20 3 (1 z karnych) 1 24 — 4 6,6 2025-26 Sp Gijon 7 2 0 12 — 1 6,6 2025-26 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 St Truiden 27 5 2 19 — 1 6,9 2024-25 Sampdoria 9 0 1 6 — 3 7,2 2023-24 Sampdoria 3 0 0 3 — 2 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sporting Gijon - 29/06/2026 J. MbalandaJay David Mbalanda Nziang
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 12 0 0 1 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Olympic Charleroi - 28/01/2026 J. PupeJoedrick Pupe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 6 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St Truiden 8 1 0 4 — 1 6,9 2025-26 Dender 4 0 0 4 — 1 7,1 2024-25 Dender 27 0 5 21 — 7 7,0 2023-24 Dender 23 0 0 27 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Vancouver Whitecaps - 20/01/2026 L. Mbe SohLoïc Junior Mbe Soh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 1 — 1 6,8 2026-27 Sparta Prague 1 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Beerschot VA 18 1 0 8 — 3 7,1 2025-26 St Truiden 14 2 0 9 — 1 7,2 2024-25 Beerschot VA 26 2 (1 z karnych) 0 22 — 1 7,0 2024-25 Almere City — 0 0 — — — — 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Almere City 20 1 1 16 — 2 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Beerschot VA - 19/01/2026 O. DioufOumar Diouf
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 7 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 St Truiden 0 3 0 2 — 1 6,6 2024-25 Rizespor 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Liège - 15/01/2026 S. ShinkawaShion Shinkawa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 4 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sagan Tosu - 27/08/2025 A. MujaArbnor Muja
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Samsunspor - 07/08/2025 K. GotoKeisuke Goto
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Freiburg 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 St Truiden 38 11 (2 z karnych) 7 37 — 5 6,8 2024-25 Anderlecht 7 2 0 1 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Anderlecht - 04/07/2025 T. HataTaiga Hata
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 0 0 4 — 0 6,7 2025-26 32 1 3 14 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Shonan Bellmare
Odejścia 38
- 28/09/2026 R. ItoRyotaro Ito
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 35 10 (4 z karnych) 5 17 — 0 7,3 2024-25 33 2 3 5 — 1 7,0 2023-24 33 2 3 5 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Valladolid - 24/08/2026 L. Mbe SohLoïc Junior Mbe Soh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 1 — 1 6,8 2026-27 Sparta Prague 1 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Beerschot VA 18 1 0 8 — 3 7,1 2025-26 St Truiden 14 2 0 9 — 1 7,2 2024-25 Beerschot VA 26 2 (1 z karnych) 0 22 — 1 7,0 2024-25 Almere City — 0 0 — — — — 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Almere City 20 1 1 16 — 2 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sparta Praha - 23/08/2026 L. Mbe SohLoïc Junior Mbe Soh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 1 — 1 6,8 2026-27 Sparta Prague 1 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Beerschot VA 18 1 0 8 — 3 7,1 2025-26 St Truiden 14 2 0 9 — 1 7,2 2024-25 Beerschot VA 26 2 (1 z karnych) 0 22 — 1 7,0 2024-25 Almere City — 0 0 — — — — 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Almere City 20 1 1 16 — 2 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sparta Praha - 14/08/2026 H. LambotteHugo Lambotte
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 20 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Excelsior Virton - 31/07/2026 A. NhailiAdam Nhaili
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 22 0 1 4 — 0 6,6 2023-24 22 0 1 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Dender - 30/07/2026 I. DelpupoIsaías Omar Delpupo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 St Truiden 4 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 St Truiden 9 0 0 4 — 1 2 6,5 2024-25 Cagliari — 0 0 — — — — 2023-24 Cagliari — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Patro Eisden - 29/07/2026 I. DelpupoIsaías Omar Delpupo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 St Truiden 4 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 St Truiden 9 0 0 4 — 1 2 6,5 2024-25 Cagliari — 0 0 — — — — 2023-24 Cagliari — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Patro Eisden - 30/06/2026 R. YamamotoRihito Yamamoto
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Freiburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 St Truiden 38 5 6 48 — 6 7,1 2024-25 St Truiden 21 0 1 18 — 3 6,6 2023-24 St Truiden 33 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do SC Freiburg - 30/06/2026 Simen JukleroedSimen Jukleroed
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Dunajska Streda - 30/06/2026 S. JuklerodS. Juklerod
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Dunajska Streda - 29/06/2026 J. PupeJoedrick Pupe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 6 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St Truiden 8 1 0 4 — 1 6,9 2025-26 Dender 4 0 0 4 — 1 7,1 2024-25 Dender 27 0 5 21 — 7 7,0 2023-24 Dender 23 0 0 27 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Vancouver Whitecaps - 29/06/2026 R. ItoRyotaro Ito
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 35 10 (4 z karnych) 5 17 — 0 7,3 2024-25 33 2 3 5 — 1 7,0 2023-24 33 2 3 5 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ito Ryotaro - 29/06/2026 A. MujaArbnor Muja
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Samsunspor - 29/06/2026 J. CoppensJo Coppens
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 34 0 0 1 — 2 6,0 2023-24 34 0 0 1 — 2 6,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Coppens Jo - 29/06/2026 K. GotoKeisuke Goto
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Freiburg 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 St Truiden 38 11 (2 z karnych) 7 37 — 5 6,8 2024-25 Anderlecht 7 2 0 1 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Anderlecht - 29/06/2026 R. YamamotoRihito Yamamoto
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Freiburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 St Truiden 38 5 6 48 — 6 7,1 2024-25 St Truiden 21 0 1 18 — 3 6,6 2023-24 St Truiden 33 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do SC Freiburg - 29/06/2026 W. CreemersW. Creemers
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Creemers Wiene - 29/06/2026 Simen JukleroedSimen Jukleroed
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Dunajska Streda - 02/03/2026 L. LapoussinLoïc André Terry Lapoussin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 St. Gilloise 38 3 4 25 — 3 6,9 2025-26 St Truiden — 0 0 — — — — 2024-25 St Truiden 10 3 0 10 — 1 7,0 2024-25 St. Gilloise 6 1 0 10 — 1 7,0 2023-24 St. Gilloise 10 3 0 10 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Guangxi Hengchen - 01/02/2026 J. MbalandaJay David Mbalanda Nziang
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 12 0 0 1 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Olympic Charleroi - 23/01/2026 R. Van HeldenRein Van Helden
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 6 1 0 7 — 0 6,9 2025-26 St Truiden 21 1 0 16 — 2 1 7,0 2025-26 Antwerp 8 1 0 5 — 0 7,1 2024-25 St Truiden 32 1 1 38 — 8 6,9 2023-24 St Truiden 36 0 0 — — 7 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Antwerp - 22/01/2026 A. FerrariAlex Ferrari
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 St Truiden 20 3 (1 z karnych) 1 24 — 4 6,6 2025-26 Sp Gijon 7 2 0 12 — 1 6,6 2025-26 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 St Truiden 27 5 2 19 — 1 6,9 2024-25 Sampdoria 9 0 1 6 — 3 7,2 2023-24 Sampdoria 3 0 0 3 — 2 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Sporting Gijon - 22/01/2026 R. Van HeldenRein Van Helden
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 6 1 0 7 — 0 6,9 2025-26 St Truiden 21 1 0 16 — 2 1 7,0 2025-26 Antwerp 8 1 0 5 — 0 7,1 2024-25 St Truiden 32 1 1 38 — 8 6,9 2023-24 St Truiden 36 0 0 — — 7 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Antwerp - 14/12/2025 L. LapoussinLoïc André Terry Lapoussin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 St. Gilloise 38 3 4 25 — 3 6,9 2025-26 St Truiden — 0 0 — — — — 2024-25 St Truiden 10 3 0 10 — 1 7,0 2024-25 St. Gilloise 6 1 0 10 — 1 7,0 2023-24 St. Gilloise 10 3 0 10 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lapoussin Loic - 02/09/2025 L. PatrisLouis Patris
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St. Gilloise 8 1 0 13 — 2 1 7,1 2025-26 St Truiden 6 0 1 7 — 0 7,0 2025-26 St. Gilloise 5 0 0 — — 0 6,6 2024-25 St. Gilloise 33 2 6 49 — 5 7,1 2024-25 St Truiden 29 1 0 — — 9 — 2024-25 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Anderlecht 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Union St. Gilloise
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Kylian Mbappé se sépare de son avocate historique Delphine Verheyden RMC Sport · śr. 14:32 · Transfer
- Me Delphine Verheyden n’est plus l’avocate de Kylian Mbappé Foot Mercato · śr. 14:25
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Waregem 521 24N 242 Jupiler Pro League ♂ · sob. 16:00 Charleroi
St Truiden 431 27N 302 Jupiler Pro League ♂ · niedz. 13:30 St Truiden
Genk nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · niedz. 19:15 Gent
St Truiden nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · niedz. 16:00 St Truiden
Kortrijk nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · niedz. 13:30 Anderlecht
St Truiden nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · niedz. 13:30 St Truiden
Standard nadchodzące Jupiler Pro League ♂ · sob. 17:00 Oud-Heverlee Leuven
St Truiden nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | St Truiden – Oud-Heverlee Leuven | 1 – 2 |
| 25/10/2026 | Club Brugge – St Truiden | 3 – 2 |
| 11/10/2026 | Mechelen – St Truiden | 4 – 3 |
| 20/09/2026 | St Truiden – Westerlo | 0 – 2 |
| 12/09/2026 | Beveren – St Truiden | 2 – 0 |
| 05/09/2026 | St Truiden – RAAL La Louviere | 4 – 0 |
| 02/09/2026 | St Truiden – St. Gilloise | 0 – 3 |
| 30/08/2026 | Antwerp – St Truiden | 1 – 4 |
| 14/08/2026 | Cercle Brugge – St Truiden | 3 – 3 |
| 08/08/2026 | St Truiden – Lommel SK | 1 – 1 |
| 24/05/2026 | St Truiden – Mechelen | 3 – 0 |
| 21/05/2026 | Anderlecht – St Truiden | 3 – 1 |
| 16/05/2026 | St Truiden – Gent | 1 – 1 |
| 09/05/2026 | Club Brugge – St Truiden | 2 – 0 |
| 02/05/2026 | St Truiden – St. Gilloise | 2 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | L. KokuboLeo Brian Kokubo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | I. SebaouiIlias Sebaoui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 8 | 8 | 709 | 2 | 3 | 12 | — | 1 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | A. SissakoAbdoulaye Sissako
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 27 | 8 | 8 | 705 | 0 | 2 | 7 | — | 1 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 60 | R. VanwesemaelRobert-Jan Vanwesemael
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 8 | 8 | 686 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | T. HataTaiga Hata
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 8 | 7 | 633 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | R. MerlenRyan Dylan Merlen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 8 | 7 | 614 | 3 | 4 | 4 | — | 1 | 7,5 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | V. MusliuVisar Musliu
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,2 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | R. ArakiRyotaro Araki
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 6 | 6 | 376 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | K. MatsuzawaKaito Matsuzawa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 7 | 4 | 341 | 1 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | S. BaždarSamed Baždar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 6 | 4 | 393 | 5 | 0 | 6 | — | 1 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | S. TaniguchiShogo Taniguchi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 5 | 4 | 324 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | N. IshiwatariNelson Ishiwatari
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 7 | 3 | 325 | 1 | 1 | 11 | — | 4 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | J. PupeJoedrick Pupe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 6 | 3 | 321 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | O. DioufOumar Diouf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 7 | 2 | 186 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | W. JanssensWolke Johannes Janssens
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 4 | 2 | 213 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | F. Soelle SoelleFrederic Leroi Soelle Soelle
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 3 | 2 | 186 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. MujaArbnor Muja
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 2 | 2 | 147 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | K. TakaiKota Takai
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | S. ShinkawaShion Shinkawa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 5 | 0 | 53 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | N. MbukuNathanaël Mbuku
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 4 | 0 | 118 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | A. DirikenAlouis Diriken
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | I. BenachourIllyès Benachour
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Jeremy Kandje MbambiJeremy Kandje Mbambi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. LendfersMatt Lendfers
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | R. VerheydenR. Verheyden
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Y. NgoyY. Ngoy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Ahmad Abu RasenAhmad Abu Rasen Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | J. MbalandaJay David Mbalanda Nziang
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | M. VandegaerM. Vandegaer Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w St Truiden w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L. Mbe Soh | Obrońca | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze St Truiden przeciwko:
- Anderlecht
- Antwerp
- Beveren
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Kortrijk
- Lommel SK
- Mechelen
- Oud-Heverlee Leuven
- RAAL La Louviere
- St. Gilloise
- Standard
- Waregem
- Westerlo
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.