Primeira Liga ♂ · Link stały · Historia klubu
Guimaraes
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DNDVN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 8 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez straty gola: 2
po remisie 0-0 z Gil Vicente · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 5 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
14. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 9., najgorsze 20. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Guimaraes
Atak · gole na mecz: 1,24
Obrona · stracone na mecz: 1,29
Bramkarz · J. Fernandes
Trener · Gil Lameiras od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: équilibre entre attaque et défense
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Guimaraes
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Gil Vicente | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Konyaspor | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Konyaspor | 34 | 0 | 8 | 28 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Guimaraes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Konyaspor | 37 | 5 (1 z karnych) | 7 | 16 | — | 1 | 7,4 |
| 2023-24 | Guimaraes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andre Oliveira| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Guimaraes | 16 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2025-26 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Dias| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Guimaraes | 11 | 0 | 0 | — | — | 3 1 | — |
| 2025-26 | Vitória SC | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gonçalo da Silva Braga| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-25 | 26 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
J. SampaioBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
A. MeirelesBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
F. Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | CS Marítimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
R. Cunha| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | SC Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sp Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ejike Julius Opara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guimaraes | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Guimaraes | 11 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2025-26 | Vitória SC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
B. Tendeng WelleBrak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Fabio Blanco Gómez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Vitória SC | 15 | 0 | 0 | 10 | — | 3 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Guimaraes | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Cultural Leonesa | 18 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 33
- 03/09/2026 Rodrigo MacedoRodrigo Ribeiro de Macedo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Moreirense 5 0 0 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Jong AZ - 02/09/2026 Rodrigo MacedoRodrigo Ribeiro de Macedo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Moreirense 5 0 0 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Jong AZ - 12/08/2026 S. G. DahleS. G. Dahle
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Viking II - 30/07/2026 JotaJoão Pedro Neves Filipe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celtic 2 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AD Ceuta FC 19 1 0 — — 0 1 — 2024-25 Celtic 11 4 2 7 — 0 7,2 2024-25 Rennes 9 1 0 3 — 0 6,7 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AD Ceuta FC 27 2 0 — — 0 — 2023-24 Nacional 10 1 0 — — 1 — 2023-24 Guimaraes 3 3 0 — — 0 — 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Oleksandria - 30/07/2026 Thibault HelouinThibault Helouin
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Tabor Sežana - 28/07/2026 M. KebdaniM. Kebdani
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od FAR Rabat - 23/07/2026 Gonçalo BragaGonçalo da Silva Braga
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 26 0 0 — — 6 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lusitânia Lourosa - 22/07/2026 Gonçalo BragaGonçalo da Silva Braga
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 26 0 0 — — 6 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lusitânia Lourosa - 15/07/2026 JotaJoão Pedro Neves Filipe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celtic 2 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 AD Ceuta FC 19 1 0 — — 0 1 — 2024-25 Celtic 11 4 2 7 — 0 7,2 2024-25 Rennes 9 1 0 3 — 0 6,7 2024-25 Nacional 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AD Ceuta FC 27 2 0 — — 0 — 2023-24 Nacional 10 1 0 — — 1 — 2023-24 Guimaraes 3 3 0 — — 0 — 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Oleksandria - 09/07/2026 Adams KoneAdams Kone
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Guimaraes B - 30/06/2026 Enrique LameirasEnrique Lameiras
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Guimaraes B - 29/06/2026 Rodrigo NetoRodrigo Freitas Neto
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od União Lamas - 29/06/2026 T. LopesT. Lopes
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Naval - 29/06/2026 A. CalegariA. Calegari
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od SC Covilha - 29/06/2026 Afonso VieiraAfonso Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Moreirense 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Casa Pia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Trofense - 29/06/2026 CostinhaJoão Pedro Loureiro da Costa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Brighton 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Tondela 8 2 (2 z karnych) 2 16 — 2 7,5 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rio Ave — 0 0 — — — — 2023-24 Rio Ave 34 3 (3 z karnych) 5 55 — 4 7,1 2023-24 Tondela 28 4 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Amora - 02/04/2026 R. VenancioR. Venancio
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Guimaraes B - 19/02/2026 D. SilvaD. Silva
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Guimaraes B - 18/08/2025 Josemar VungeJosemar Vunge
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Interclube - 09/08/2025 H. PintoH. Pinto
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Guimaraes B - 04/08/2025 Duarte CarreiraDuarte Carreira
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Benfica Castelo Branco - 03/08/2025 D. CarreiraD. Carreira
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Ordino - 31/07/2025 CostinhaJoão Pedro Loureiro da Costa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Brighton 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Tondela 8 2 (2 z karnych) 2 16 — 2 7,5 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rio Ave — 0 0 — — — — 2023-24 Rio Ave 34 3 (3 z karnych) 5 55 — 4 7,1 2023-24 Tondela 28 4 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Tondela U19 - 17/07/2025 Daniel CarvalhoDaniel Gaudêncio Carvalho
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 18 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Estrela - 14/07/2025 Guilherme PaulaGuilherme Paula
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od SC Covilha
Odejścia 35
- 30/08/2026 Miguel VazMiguel Filipe Roque Vaz
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 21 5 0 — — 3 — 2023-24 5 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Atert Bissen - 19/08/2026 A. CalegariA. Calegari
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Atlético CP - 18/08/2026 A. CalegariA. Calegari
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Atlético CP - 31/07/2026 Daniel CarvalhoDaniel Gaudêncio Carvalho
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 18 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Fafe - 30/07/2026 T. LopesT. Lopes
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Penafiel U23 - 30/07/2026 Daniel CarvalhoDaniel Gaudêncio Carvalho
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 18 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Fafe - 29/07/2026 H. PintoH. Pinto
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Felgueiras U23 - 08/07/2026 D. CarreiraD. Carreira
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do SC Covilha - 07/07/2026 D. CarreiraD. Carreira
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do SC Covilha - 06/07/2026 D. RebeloD. Rebelo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Varzim - 05/07/2026 D. RebeloD. Rebelo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Varzim - 04/07/2026 R. PeixotoR. Peixoto
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Trofense - 03/07/2026 R. PeixotoR. Peixoto
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Trofense - 30/06/2026 Afonso VieiraAfonso Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Moreirense 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Casa Pia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Moreirense - 29/06/2026 D. SilvaD. Silva
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Academico Viseu U23 - 29/06/2026 M. DuarteMartim Duarte
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arouca 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Felgueiras 1932 - 29/06/2026 Afonso VieiraAfonso Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Moreirense 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Casa Pia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Moreirense U23 - 01/02/2026 Afonso VieiraAfonso Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Moreirense 2 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Casa Pia — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Trofense - 01/02/2026 CostinhaJoão Pedro Loureiro da Costa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Brighton 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Guimaraes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Tondela 8 2 (2 z karnych) 2 16 — 2 7,5 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rio Ave — 0 0 — — — — 2023-24 Rio Ave 34 3 (3 z karnych) 5 55 — 4 7,1 2023-24 Tondela 28 4 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Amora - 01/02/2026 RucaRui Miguel Gomes Costa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 24 2 0 — — 5 — 2023-24 24 4 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Trofense - 31/01/2026 RucaRui Miguel Gomes Costa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 24 2 0 — — 5 — 2023-24 24 4 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Trofense - 30/01/2026 RucaRui Miguel Gomes Costa
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 24 2 0 — — 5 — 2023-24 24 4 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ruca - 01/09/2025 Rodrigo NetoRodrigo Freitas Neto
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do União Lamas - 27/08/2025 T. LopesT. Lopes
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Naval - 31/07/2025 A. CalegariA. Calegari
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do SC Covilha
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Sócios do V. Guimarães aprovam contas de 2025/26 e chumbam proposta de auditoria financeira à SAD Record · sob. 00:35
- Vânia Duarte assegura ambição do FC Porto: «Seja qual for a competição e o adversário, queremos entrar para ganhar» Record · pt. 20:42
- Técnico de equipamentos do FC Porto suspenso por 30 dias por gesto obsceno Record · pt. 20:35 · Zawieszenie
- Pietuszewski dado com apto para o jogo em Guimarães Record · pt. 15:52
- V. Guimarães procura quebrar enguiço caseiro frente ao FC Porto Record · pt. 08:18
- FC Porto fica mais perto da fase de grupos da Liga dos Campeões feminina de voleibol Record · pt. 00:22
- FC Porto esgota bilhetes para o jogo em casa do V. Guimarães Record · czw. 20:45
- Raphinha renueva y sueña en grande: "Me encantaría terminar mi carrera en el Barça" Mundo Deportivo · czw. 14:24 · Transfer
- Ricardo Esgaio regressou ao eixo defensivo frente ao V. Guimarães Record · czw. 06:36
- Lucas Furtado tomou baliza do V. Guimarães de assalto e impacto fez-se sentir Record · czw. 05:30
- V. Guimarães vive déjá-vu curioso antes de defrontar o FC Porto Record · śr. 07:49
- APCVD envia informações ao MP sobre agressões no V. Guimarães-Racing Power e São Mamede-Necessidades Record · wt. 19:03 · Sędziowanie
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Porto 191 24N 572 Primeira Liga ♂ · sob. 21:30 Guimaraes
Estrela 541 25N 222
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | Gil Vicente – Guimaraes | 0 – 0 |
| 23/10/2026 | Guimaraes – Maritimo | 5 – 0 |
| 11/10/2026 | Benfica – Guimaraes | 2 – 0 |
| 20/09/2026 | Guimaraes – Moreirense | 1 – 1 |
| 12/09/2026 | Academico Viseu – Guimaraes | 2 – 1 |
| 06/09/2026 | Guimaraes – Casa Pia | 0 – 0 |
| 31/08/2026 | Sp Braga – Guimaraes | 1 – 0 |
| 23/08/2026 | Guimaraes – Nacional | 1 – 0 |
| 14/08/2026 | Sporting Clube de Portugal – Guimaraes | 3 – 2 |
| 14/08/2026 | Sp Lisbon – Guimaraes | 3 – 2 |
| 08/08/2026 | Guimaraes – Arouca | 0 – 1 |
| 16/05/2026 | Nacional – Guimaraes | 2 – 0 |
| 11/05/2026 | Guimaraes – Casa Pia | 0 – 1 |
| 04/05/2026 | Sp Lisbon – Guimaraes | 5 – 1 |
| 25/04/2026 | Guimaraes – Rio Ave | 2 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | E. OparaEjike Julius Opara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | A. MeirelesA. Meireles Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 75 | A. OliveiraAndre Oliveira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 69 | B. Tendeng WelleB. Tendeng Welle Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 82 | F. DiasFrancisco Dias
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | F. SilvaF. Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Fabio BlancoFabio Blanco Gómez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 62 | Fernando SilvaFernando Silva Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 87 | G. PaulaGuilherme Paula
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 74 | Gonçalo BragaGonçalo da Silva Braga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | GuilhermeGuilherme Henrique Bernardineli Gomes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 81 | J. FernandesJ. Fernandes Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 83 | J. SampaioJ. Sampaio Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 95 | Josemar VungeJosemar Vunge Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | JotaJoão Pedro Neves Filipe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 98 | Lucas FurtadoLucas Furtado dos Santos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | M. KebdaniM. Kebdani Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | M. TepeM. Tepe Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | R. CarreraR. Carrera Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 68 | R. CunhaR. Cunha
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | R. da SilvaR. da Silva Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | R. RochaRicardo Rocha
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 76 | Rafael AlcobiaRafael Alexandre Vicente Alcobia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 93 | RikaRika Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Rodrigo DuarteRodrigo Silva Duarte
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | Rodrigo MacedoRodrigo Ribeiro de Macedo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | Rodrigo NetoRodrigo Freitas Neto
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 96 | Rodrigo SilvaRodrigo Magro Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | S. G. DahleS. G. Dahle Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | S. VerdiSimone Verdi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | T. RodriguesT. Rodrigues Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 89 | Thibault HelouinThibault Helouin Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | ZeegaZeega Zeega
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Guimaraes przeciwko:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Porto
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sp Lisbon
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.