Serie B ♂ · Link stały · Historia klubu
Benevento
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNVND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 5 u siebie
po porażce 0-2 z Cremonese · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 5 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
6. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 5., najgorsze 16. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Benevento
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 15,8 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,20 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 20, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 14,4 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 8)
Bramkarz · G. Vannucchi rotacja · obrony: 3, 43% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 4,00 · ocena 6,9
Trener · Antonio Floro Flores od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-1-3-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1, 4-3-2-1 ×1)
Forma (API-Football): LDLWWWD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Benevento
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-1-3-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Ternana | 35 | 0 | 0 | — | — | 1 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pietro Beruatto| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 5,9 |
| 2025-26 | Spezia | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Pisa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Sampdoria | 18 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Pisa | 16 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Pisa | 30 | 1 | 5 | 21 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefano Scognamillo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Catanzaro | 37 | 1 | 2 | 40 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Catanzaro | 37 | 0 | 1 | 54 | — | 15 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Edoardo Pierozzi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Pescara | 32 | 4 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | Cesena | 30 | 2 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Fiorentina | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christian Dalle Mura| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Juve Stabia | 16 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Cosenza | 23 | 0 | 1 | 15 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Fiorentina | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Ternana | 14 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Fiorentina | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mattia Maita| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Bari | 35 | 1 | 1 | 39 | — | 10 | 7,0 |
| 2023-24 | Bari | 32 | 0 | 1 | 53 | — | 5 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christian Kouan Oulaï| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Cosenza | 33 | 0 | 0 | 41 | — | 8 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Cosenza | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonis Siatounis| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Virtus Entella | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Virtus Entella | 17 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Davide Lamesta| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | 37 | 5 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luigi Cherubini| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benevento | 6 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Italy | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Sampdoria | 35 | 2 | 1 | 31 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Carrarese | 30 | 2 | 5 | 22 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francesco Paolo Salvemini| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 49
- 31/08/2026 Mattia ManniniMattia Mannini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 1 0 0 1 — 0 3,4 2025-26 Juve Stabia 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Roma 1 0 0 2 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AS Roma - 17/08/2026 L. CherubiniLuigi Cherubini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 6 1 0 4 — 1 7,2 2026-27 Italy 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Sampdoria 35 2 1 31 — 3 1 6,9 2025-26 Roma — 0 0 — — — — 2024-25 Carrarese 30 2 5 22 — 4 6,9 2024-25 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AS Roma - 09/08/2026 D. OkerekeDavid Chidozie Okereke
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 1 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Cremonese 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cremonese 15 2 1 9 — 4 6,8 2023-24 Torino 9 0 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Cremonese - 30/07/2026 S. VerdiSimone Verdi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 2 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Vitória SC 1 0 0 2 — 0 3,3 2025-26 Sudtirol 11 0 0 6 — 2 6,7 2025-26 Guimaraes 3 0 0 — — 1 — 2024-25 Sassuolo 9 2 (1 z karnych) 0 3 — 0 6,9 2024-25 Como 9 0 0 1 — 1 6,6 2023-24 Como 34 8 (4 z karnych) 1 25 — 3 7,0 2023-24 Torino 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Sudtirol - 23/07/2026 C. Dalle MuraChristian Dalle Mura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Juve Stabia 16 0 1 6 — 1 6,9 2024-25 Cosenza 23 0 1 15 — 5 6,9 2024-25 Fiorentina — 0 0 — — — — 2023-24 Ternana 14 0 0 8 — 1 6,8 2023-24 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Juve Stabia - 13/07/2026 L. SernicolaLeonardo Sernicola
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 1 0 0 1 — 0 5,9 2025-26 Spezia 20 1 2 29 — 2 6,7 2025-26 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Cremonese 18 2 0 17 — 2 6,8 2024-25 Pisa 13 1 0 17 — 1 6,8 2023-24 Cremonese 40 2 4 54 — 3 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cremonese - 09/07/2026 P. BeruattoPietro Beruatto
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 2 0 1 1 — 1 5,9 2025-26 Spezia 1 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Pisa — 0 0 — — — — 2024-25 Sampdoria 18 0 0 15 — 1 6,7 2024-25 Pisa 16 0 0 15 — 1 6,7 2023-24 Pisa 30 1 5 21 — 4 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Pisa - 07/07/2026 A. SyllaLoubadhe Abakar Sylla
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,1 2025-26 Strasbourg 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Strasbourg 30 1 0 17 — 2 1 6,7 2024-25 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 22 2 0 30 — 4 6,8 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Moreirense 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Siracusa - 06/07/2026 A. SyllaLoubadhe Abakar Sylla
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,1 2025-26 Strasbourg 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Strasbourg 30 1 0 17 — 2 1 6,7 2024-25 Wolfsberger AC 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Moreirense 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Strasbourg 22 2 0 30 — 4 6,8 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Moreirense 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Siracusa - 05/07/2026 LoganLogan
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od América RJ - 02/07/2026 A. SiatounisAntonis Siatounis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Virtus Entella 12 0 0 — — 0 — 2023-24 Virtus Entella 17 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Potenza - 30/06/2026 E. SchimmentiEmanuele Schimmenti
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Potenza - 29/06/2026 A. FerraraAntonio Ferrara
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 16 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cosenza - 29/06/2026 A. SiatounisAntonis Siatounis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Virtus Entella 12 0 0 — — 0 — 2023-24 Virtus Entella 17 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Potenza - 29/06/2026 A. ViscardiAngelo Viscardi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 24 0 0 — — 7 — 2023-24 13 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Casertana - 29/06/2026 E. SchimmentiEmanuele Schimmenti
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 2 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Potenza - 29/06/2026 E. StaritaErnesto Starita
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 31 2 0 — — 4 — 2023-24 17 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Guidonia Montecelio 1937 - 29/06/2026 Marco CiurleoMarco Ciurleo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Scafatese - 29/06/2026 R. CantisaniR. Cantisani
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Unipomezia - 29/06/2026 R. IacoponiR. Iacoponi
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Heraclea - 29/06/2026 V. AvolioVincenzo Avolio
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Termoli Calcio - 01/02/2026 C. KouanChristian Kouan Oulaï
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Cosenza 33 0 0 41 — 8 1 6,7 2023-24 Cosenza — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cosenza - 01/02/2026 R. CeliaRaffaele Celia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Cesena 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Cesena 31 0 1 23 — 3 6,6 2024-25 Ascoli — 0 0 — — — — 2023-24 Ascoli 16 0 2 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Cesena - 07/01/2026 L. CaldirolaLuca Caldirola
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Monza 14 0 0 18 — 4 6,7 2023-24 Monza 29 1 1 24 — 6 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Folgore Caratese - 31/12/2025 E. StaritaErnesto Starita
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 31 2 0 — — 4 — 2023-24 17 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Torres
Odejścia 42
- 03/09/2026 R. CantisaniR. Cantisani
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Manfredonia - 31/08/2026 A. FerraraAntonio Ferrara
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 16 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Scafatese - 30/08/2026 A. FerraraAntonio Ferrara
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 16 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Scafatese - 25/08/2026 L. CarforaLorenzo Carfora
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 2 0 0 — — 0 — 2023-24 11 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Campobasso FC - 03/08/2026 A. ViscardiAngelo Viscardi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 24 0 0 — — 7 — 2023-24 13 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Sorrento - 03/08/2026 E. StaritaErnesto Starita
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 31 2 0 — — 4 — 2023-24 17 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sorrento - 30/07/2026 F. SenaFrancesco Sena
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 5 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Audace Cerignola - 28/07/2026 Marco CiurleoMarco Ciurleo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Trapani 1905 - 27/07/2026 Marco CiurleoMarco Ciurleo
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Trapani 1905 - 30/06/2026 M. PinatoMarco Pinato
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 13 4 0 — — 1 1 — 2023-24 28 1 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gubbio - 29/06/2026 A. CeresoliAndrea Ceresoli
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Catanzaro 7 0 0 2 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Atalanta - 29/06/2026 F. NardiFilippo Nardi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Benevento — 0 0 — — — — 2023-24 Benevento 19 0 0 — — 6 — 2023-24 Reggiana 13 0 0 5 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Nardi Filippo - 29/06/2026 L. CaldirolaLuca Caldirola
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Benevento 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Monza 14 0 0 18 — 4 6,7 2023-24 Monza 29 1 1 24 — 6 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Caldirola Luca - 22/02/2026 M. VivianiMattia Viviani
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Benevento 28 2 0 — — 6 — 2023-24 Cosenza 15 0 0 21 — 4 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Arezzo - 01/02/2026 A. ViscardiAngelo Viscardi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 24 0 0 — — 7 — 2023-24 13 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Casertana - 01/02/2026 G. AcamporaGennaro Acampora
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Ascoli 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Pescara 12 1 0 23 — 3 1 6,7 2024-25 Benevento 31 3 0 — — 6 — 2023-24 Bari 22 0 2 22 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Pescara - 28/01/2026 D. AgazziDavide Agazzi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Benevento 5 0 0 — — 0 — 2023-24 Benevento 29 1 0 — — 2 — 2023-24 Ternana 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Campobasso FC - 26/01/2026 M. PinatoMarco Pinato
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 13 4 0 — — 1 1 — 2023-24 28 1 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Pinato Marco - 26/01/2026 M. VivianiMattia Viviani
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Benevento 28 2 0 — — 6 — 2023-24 Cosenza 15 0 0 21 — 4 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Arezzo - 25/01/2026 L. D'AlessioL. D'Alessio
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Lazio U20 - 08/01/2026 R. CantisaniR. Cantisani
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Unipomezia - 05/01/2026 E. StaritaErnesto Starita
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 31 2 0 — — 4 — 2023-24 17 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Guidonia Montecelio 1937 - 01/01/2026 E. StaritaErnesto Starita
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 31 2 0 — — 4 — 2023-24 17 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Guidonia Montecelio 1937 - 01/01/2026 F. RilloFrancesco Rillo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2023-24 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do AZ Picerno - 09/09/2025 R. CapelliniRiccardo Capellini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Pescara 34 1 0 46 — 4 6,7 2024-25 Benevento 28 2 0 — — 7 — 2023-24 Benevento 33 1 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Pescara
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Benevento ko a Cremona. Belotti non basta al Modena contro il Mantova Corriere dello Sport · sob. 16:53
- Dove vedere Cremonese-Benevento in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · sob. 12:06 · Skład
- Il Catanzaro riacciuffa il Benevento in extremis: subito un punto per Mignani, paura nel prepartita per Arditi. Belotti non si ferma più Corriere dello Sport · wt. 21:15
- Dove vedere Benevento-Catanzaro in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · wt. 09:42
- Mignani nuovo allenatore del Catanzaro: è ufficiale Corriere dello Sport · niedz. 22:56 · Transfer
- Avellino ko, blitz Benevento. D'Angelo beffato all'esordio con la Samp il Modena si gode Belotti Corriere dello Sport · sob. 17:01
- Dove vedere Arezzo-Benevento in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · sob. 12:45
- Confederação Asiática apoia Infantino para novo mandato como presidente da FIFA Record · pt. 10:35
- Celia Segura fue Tormenta AS · niedz. 19:59 · Zawieszenie
- Beffa Benevento: il Vicenza recupera nel finale. Pari dell'Ascoli contro l'Empoli, il Pisa batte la Cremonese Corriere dello Sport · sob. 16:56
- Dove vedere Benevento-Vicenza in tv? Dazn o Sky, orario Corriere dello Sport · sob. 10:58 · Skład
- Il Palermo continua la sua corsa: quattro gol all'Empoli. Successo per il Benevento contro il Cesena Corriere dello Sport · sob. 17:04
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Avellino 501 27N 232 Serie B ♂ · sob. 15:00 Sampdoria
Benevento 311 29N 412 Serie B ♂ · wt. 15:00 Benevento
Empoli nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Palermo
Benevento nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Juve Stabia
Benevento nadchodzące Serie B ♂ · wt. 15:00 Benevento
Padova nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Mantova
Benevento nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Benevento
Pisa nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Cremonese – Benevento | 2 – 0 |
| 27/10/2026 | Benevento – Catanzaro | 1 – 1 |
| 24/10/2026 | Arezzo – Benevento | 0 – 3 |
| 17/10/2026 | Benevento – Vicenza | 2 – 2 |
| 10/10/2026 | Benevento – Cesena | 2 – 0 |
| 19/09/2026 | Carrarese – Benevento | 0 – 1 |
| 11/09/2026 | Benevento – Verona | 3 – 1 |
| 05/09/2026 | Ascoli – Benevento | 1 – 0 |
| 30/08/2026 | Benevento – Sudtirol | 1 – 1 |
| 22/08/2026 | Benevento – Modena | 1 – 2 |
| 19/05/2023 | Perugia – Benevento | 3 – 2 |
| 13/05/2023 | Benevento – Modena | 2 – 1 |
| 06/05/2023 | Cittadella – Benevento | 3 – 1 |
| 01/05/2023 | Benevento – Parma | 2 – 2 |
| 22/04/2023 | Palermo – Benevento | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | L. CherubiniLuigi Cherubini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 6 | 3 | 231 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 93 | M. TumminelloMarco Tumminello
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 3 | 2 | 137 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 4,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | D. LamestaDavide Lamesta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 2 | 2 | 90 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | L. CaldirolaLuca Caldirola
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 2 | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. MaitaMattia Maita
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 2 | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | P. BeruattoPietro Beruatto
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 2 | 2 | 90 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 5,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | S. ScognamilloStefano Scognamillo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 31 | 2 | 2 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | F. SalveminiFrancesco Paolo Salvemini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 2 | 2 | 77 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | A. TaliaAngelo Talia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 2 | 56 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | M. GiuglianoM. Giugliano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 17 | 2 | 2 | 56 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | A. PriscoAntonio Prisco
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 2 | 55 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | E. PierozziEdoardo Pierozzi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 2 | 1 | 13 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | G. VannucchiGianmarco Vannucchi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 30 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. SernicolaLeonardo Sernicola
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 1 | 77 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | M. EspositoMatteo Esposito
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | S. VerdiSimone Verdi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 2 | 0 | 35 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | C. KouanChristian Kouan Oulaï
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 2 | 0 | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | E. SchimmentiEmanuele Schimmenti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 2 | 0 | 20 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | P. SimonettiPier Luigi Simonetti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 2 | 0 | 18 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | D. OkerekeDavid Chidozie Okereke
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 1 | 0 | 34 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Mattia ManniniMattia Mannini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | G. MignaniG. Mignani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | P. SaioPietro Saio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 1 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | R. RomanoRaffaele Romano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | A. SiatounisAntonis Siatounis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 96 | A. SyllaLoubadhe Abakar Sylla
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | C. Dalle MuraChristian Dalle Mura
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | LoganLogan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | M. DonatielloM. Donatiello
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | F. MandatoF. Mandato Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Bramkarz | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | M. Del GaudioM. Del Gaudio Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | R. CeliaRaffaele Celia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | V. BattistaV. Battista Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Benevento przeciwko:
- Arezzo
- Ascoli
- Avellino
- Carrarese
- Catanzaro
- Cesena
- Cremonese
- Empoli
- Juve Stabia
- Mantova
- Modena
- Padova
- Palermo
- Pisa
- Sampdoria
- Sudtirol
- Verona
- Vicenza
- Virtus Entella
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.