AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 2 ♂ · Link stały · Historia klubu

Grenoble

141mecze (5 sezon(y) w bazie)
30 %zwycięstwa
1,04gole strzelone / mecz
1479Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NDDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 5 u siebie porażki z rzędu: 4
po porażce 1-3 z Dijon · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 10 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121618 J1J5J10J11 1. kolejka (08/08/2026): 16. miejsce, 0 pkt2. kolejka (14/08/2026): 15. miejsce, 1 pkt3. kolejka (22/08/2026): 17. miejsce, 1 pkt4. kolejka (28/08/2026): 12. miejsce, 4 pkt5. kolejka (04/09/2026): 15. miejsce, 4 pkt6. kolejka (11/09/2026): 9. miejsce, 7 pkt7. kolejka (18/09/2026): 13. miejsce, 8 pkt8. kolejka (09/10/2026): 13. miejsce, 8 pkt9. kolejka (16/10/2026): 15. miejsce, 8 pkt10. kolejka (23/10/2026): 15. miejsce, 8 pkt11. kolejka (30/10/2026): 18. miejsce, 8 pkt

18. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 9., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Grenoble

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 9,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 24, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 2,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 54)

Bramkarz · A. Olliero · obrony: 34, 69% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,67 · ocena 6,9

Trener · O. Frapolli od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2012
System: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): LDLWLWDLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Grenoble

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Composition probable — 4-1-4-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Alexandre Olliero Grenoble · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Reims · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,4 Reims · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 A. OllieroMatthéo Xantippe 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 27 M. XantippeClément Vidal Grenoble · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Grenoble · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Ajaccio · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Ajaccio · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 5 C. VidalAurélien Pelon Grenoble · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Rodez · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rodez · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Lorient · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 43 A. PelonChrist-Owen Kouassi Bathele Grenoble · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Laval · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lecce · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Laval · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 21 O. KouassiYohann Magnin Grenoble · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Clermont · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Clermont · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 6 Y. MagninSamba Lélé Diba Grenoble · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Grenoble · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Servette FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Servette FC · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 30 S. DibaMaël Vincent Lawrence Corboz Grenoble · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Arminia Bielefeld · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Bielefeld · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Arminia Bielefeld · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Bielefeld · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Arminia Bielefeld · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 14 M. CorbozYvann Maçon Grenoble · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Larisa · 2025-26: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 St Etienne · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 St Etienne · 2023-24: mecze 19, gole 1, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 97 Y. MaçonBaptiste Mouazan Grenoble · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Grenoble · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,3 Grenoble · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Concarneau · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Concarneau · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Nancy · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 B. MouazanUgo Bonnet Grenoble · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Grenoble · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,5 Guingamp · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Guingamp · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 12 U. Bonnet
Alexandre Olliero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble900——06,9
2025-26Reims4001—18,4
2024-25Reims000——0—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthéo Xantippe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791119—26,8
2025-261001—06,9
2024-25182223—27,0
2023-24130015—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Clément Vidal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble9009—36,9
2025-26Grenoble1003—06,6
2024-25Grenoble330024—67,1
2024-25Ajaccio280024—67,1
2023-24Ajaccio271022—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aurélien Pelon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble6005—16,8
2025-26Rodez000——0—
2024-25Rodez17005—26,9
2024-25Lorient—00————
2023-24Lorient1001—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christ-Owen Kouassi Bathele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble200——06,6
2025-26Laval1001—07,0
2025-26Lecce100——07,5
2024-25Laval332132—7 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yohann Magnin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble80114—36,8
2024-25Clermont271028—56,9
2023-24Clermont311038—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samba Lélé Diba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble82012—36,8
2025-26Grenoble100——06,6
2024-25Grenoble5004—17,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC10005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maël Vincent Lawrence Corboz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7001—16,7
2025-26Bielefeld2011—07,4
2025-26Arminia Bielefeld2011—07,4
2024-25Bielefeld236220—37,1
2024-25Arminia Bielefeld236220—37,1
2023-24Bielefeld17009—27,2
2023-24Arminia Bielefeld17009—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yvann Maçon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble4004—16,7
2025-26Larisa181033—66,8
2025-26St Etienne000——0—
2024-25St Etienne120023—46,5
2023-24St Etienne191150—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Baptiste Mouazan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble81112—26,8
2025-26Grenoble190215—2 16,3
2024-25Grenoble6013—06,5
2024-25Concarneau200——0—
2023-24Concarneau364119—26,8
2023-24Nancy—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ugo Bonnet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7016—06,6
2025-26Grenoble131013—1 16,5
2024-25Guingamp—00————
2023-24Valenciennes14003—26,5
2023-24Guingamp8003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Przyjścia 48

  • 31/08/2026 Owen KouassiChrist-Owen Kouassi Bathele
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble200——06,6
    2025-26Laval1001—07,0
    2025-26Lecce100——07,5
    2024-25Laval332132—7 17,0

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Lecce
  • 31/08/2026 Y. MaçonYvann Maçon
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble4004—16,7
    2025-26Larisa181033—66,8
    2025-26St Etienne000——0—
    2024-25St Etienne120023—46,5
    2023-24St Etienne191150—47,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Saint Etienne
  • 03/08/2026 J. Akpa AkproJean-Daniel Dave Lewis Akpa Akpro
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble90020—46,7
    2025-26Verona221039—96,7
    2024-25Monza140024—46,6
    2024-25Verona140024—46,6
    2024-25Lazio00024—06,6
    2023-24Monza190015—56,5
    2023-24Lazio00015—06,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od PRO Vercelli
  • 02/08/2026 L. CerriLeonardo Cerri
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble4002—06,6
    2025-26Bari10105—06,5
    2024-25Carrarese293117—26,8
    2023-24Juventus100——06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Juventus
  • 31/07/2026 T. BorneThéo Borne
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2024-25Clermont000——0—
    2023-24Clermont000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od České Budějovice
  • 21/07/2026 F. LimouriFarouq Limouri
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-272001—17,1

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od FC Eindhoven
  • 10/07/2026 S. NiakatéSakhalou Niakaté
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble200——06,2
    2025-26Sp Braga110010—26,9
    2025-26SC Braga110010—26,9
    2025-26Valenciennes—00————
    2024-25Sp Braga241124—47,0
    2024-25SC Braga241124—47,0
    2024-25Valenciennes—00————
    2023-24Sp Braga000——0—
    2023-24SC Braga000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Valenciennes
  • 09/07/2026 S. NiakatéSakhalou Niakaté
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble200——06,2
    2025-26Sp Braga110010—26,9
    2025-26SC Braga110010—26,9
    2025-26Valenciennes—00————
    2024-25Sp Braga241124—47,0
    2024-25SC Braga241124—47,0
    2024-25Valenciennes—00————
    2023-24Sp Braga000——0—
    2023-24SC Braga000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Valenciennes
  • 08/07/2026 Zé LeiteZé Leite

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny od Penafiel
  • 07/07/2026 Zé LeiteZé Leite

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny od Penafiel
  • 06/07/2026 D. HoogewerfDillon Ifunanya Chukwu Hoogewerf
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble4001—06,7
    2025-26Vitesse100——16,5
    2024-25Vitesse300118—16,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Vitesse
  • 05/07/2026 D. HoogewerfDillon Ifunanya Chukwu Hoogewerf
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble4001—06,7
    2025-26Vitesse100——16,5
    2024-25Vitesse300118—16,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Vitesse
  • 30/06/2026 A. OllieroAlexandre Olliero
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble900——06,9
    2025-26Reims4001—18,4
    2024-25Reims000——0—
    2023-24Reims000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Reims
  • 30/06/2026 A. PelonAurélien Pelon
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble6005—16,8
    2025-26Rodez000——0—
    2024-25Rodez17005—26,9
    2024-25Lorient—00————
    2023-24Lorient1001—16,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Rodez
  • 30/06/2026 J. MoutonJules Mouton
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble3002—06,5
    2025-26St Etienne000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Saint Etienne
  • 30/06/2026 K. FofanaK. Fofana
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-279109—16,4

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Paris FC
  • 30/06/2026 M. AllegretM. Allegret

    Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

    Wolny od Chasselay MDA
  • 30/06/2026 M. CorbozMaël Vincent Lawrence Corboz
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble7001—16,7
    2025-26Bielefeld2011—07,4
    2025-26Arminia Bielefeld2011—07,4
    2024-25Bielefeld236220—37,1
    2024-25Arminia Bielefeld236220—37,1
    2023-24Bielefeld17009—27,2
    2023-24Arminia Bielefeld17009—27,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Arminia Bielefeld
  • 30/06/2026 O. Martinez-JullienOwen Martinez-Jullien
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble000——0—
    2024-25Ajaccio3001—06,9
    2023-24Ajaccio3002—16,5

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Ajaccio
  • 30/06/2026 R. PereiraR. Pereira
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Cadiz14003—16,4

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Furiani-Agliani
  • 29/06/2026 K. FofanaK. Fofana
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-279109—16,4

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Paris FC
  • 29/06/2026 M. CorbozMaël Vincent Lawrence Corboz
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble7001—16,7
    2025-26Bielefeld2011—07,4
    2025-26Arminia Bielefeld2011—07,4
    2024-25Bielefeld236220—37,1
    2024-25Arminia Bielefeld236220—37,1
    2023-24Bielefeld17009—27,2
    2023-24Arminia Bielefeld17009—27,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer od Arminia Bielefeld
  • 29/06/2026 T. BorneThéo Borne
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2024-25Clermont000——0—
    2023-24Clermont000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od České Budějovice
  • 29/06/2026 A. KerouedanAlan Kerouedan
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26000——0—
    2024-25312117—26,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wypożyczenie od Rouen
  • 29/06/2026 A. PelonAurélien Pelon
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble6005—16,8
    2025-26Rodez000——0—
    2024-25Rodez17005—26,9
    2024-25Lorient—00————
    2023-24Lorient1001—16,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny od Rodez

Odejścia 45

  • 10/09/2026 M. BangréMamady Alex Bangré
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble200——07,0
    2025-26Grenoble1002—06,3
    2024-25Grenoble14005—16,6
    2024-25Pau FC10105—06,6
    2024-25Toulouse000——0—
    2023-24Troyes13039—06,7
    2023-24Toulouse8013—26,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Sumqayıt
  • 09/09/2026 M. BangréMamady Alex Bangré
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble200——07,0
    2025-26Grenoble1002—06,3
    2024-25Grenoble14005—16,6
    2024-25Pau FC10105—06,6
    2024-25Toulouse000——0—
    2023-24Troyes13039—06,7
    2023-24Toulouse8013—26,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Sumqayıt
  • 03/09/2026 E. SarıkayaEfe Sarıkaya
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble2001—16,0
    2025-26Grenoble100——07,2
    2025-26Corum100——06,6
    2024-25Grenoble000——0—
    2023-24Grenoble100——06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Gaziantep FK
  • 02/09/2026 E. SarıkayaEfe Sarıkaya
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble2001—16,0
    2025-26Grenoble100——07,2
    2025-26Corum100——06,6
    2024-25Grenoble000——0—
    2023-24Grenoble100——06,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Gaziantep FK
  • 31/08/2026 M. MionMathieu Mion
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Boulogne4005—16,6
    2026-27Grenoble000——0—
    2025-26Grenoble000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Boulogne
  • 31/08/2026 Y. DiabyYadaly Diaby
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble3201—07,4
    2025-26Grenoble1011—17,6
    2024-25Grenoble142011—06,7
    2024-25Clermont132011—06,7
    2023-24A. Lustenau325022—26,9
    2023-24Clermont—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Vancouver Whitecaps
  • 30/08/2026 M. MionMathieu Mion
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Boulogne4005—16,6
    2026-27Grenoble000——0—
    2025-26Grenoble000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Boulogne
  • 30/08/2026 Y. DiabyYadaly Diaby
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Grenoble3201—07,4
    2025-26Grenoble1011—17,6
    2024-25Grenoble142011—06,7
    2024-25Clermont132011—06,7
    2023-24A. Lustenau325022—26,9
    2023-24Clermont—00————

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Vancouver Whitecaps
  • 28/08/2026 E. MaurinEvans Fabrice Maurin
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Casa Pia3003—06,4
    2025-26Grenoble223024—26,6
    2025-26Grasshoppers—00————
    2024-25Grasshoppers191124—56,8
    2024-25Yverdon Sport00124—06,8
    2023-24Yverdon Sport16216—06,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Casa Pia
  • 27/08/2026 E. MaurinEvans Fabrice Maurin
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Casa Pia3003—06,4
    2025-26Grenoble223024—26,6
    2025-26Grasshoppers—00————
    2024-25Grasshoppers191124—56,8
    2024-25Yverdon Sport00124—06,8
    2023-24Yverdon Sport16216—06,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Casa Pia
  • 10/08/2026 A. TchaptchetWandja Allan Tchaptchet
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Grenoble1001—06,9
    2025-26Gil Vicente000——0—
    2024-25Grenoble300027—3 26,6
    2024-25Concarneau600——1—
    2024-25Reims000——0—
    2023-24Grenoble100——06,7
    2023-24Reims000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Excelsior Virton
  • 09/08/2026 A. TchaptchetWandja Allan Tchaptchet
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Grenoble1001—06,9
    2025-26Gil Vicente000——0—
    2024-25Grenoble300027—3 26,6
    2024-25Concarneau600——1—
    2024-25Reims000——0—
    2023-24Grenoble100——06,7
    2023-24Reims000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Excelsior Virton
  • 31/07/2026 L. MouyokoloLoris Mouyokolo
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Grenoble1001—07,3
    2024-25Grenoble311029—17,0
    2024-25Lorient00029—07,0
    2023-24Lorient1001—06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Baltika
  • 30/07/2026 L. MouyokoloLoris Mouyokolo
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Grenoble1001—07,3
    2024-25Grenoble311029—17,0
    2024-25Lorient00029—07,0
    2023-24Lorient1001—06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Baltika
  • 19/07/2026 L. MouyokoloLoris Mouyokolo
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Grenoble1001—07,3
    2024-25Grenoble311029—17,0
    2024-25Lorient00029—07,0
    2023-24Lorient1001—06,2

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Mouyokolo Loris
  • 14/07/2026 J. BenetJessy Benet
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Pau FC81 (1 z karnych)213—07,3
    2025-26Grenoble1001—07,2
    2024-25Grenoble335 (1 z karnych)335—47,2
    2023-24Grenoble278 (5 z karnych)534—37,4

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do PAU
  • 12/07/2026 A. KerouedanAlan Kerouedan
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26000——0—
    2024-25312117—26,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Cannes
  • 11/07/2026 A. KerouedanAlan Kerouedan
    SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26000——0—
    2024-25312117—26,7

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Cannes
  • 10/07/2026 S. MamboStone Muzalimoja Mambo
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Grenoble100——06,3
    2024-25Grenoble270228—36,9
    2024-25Rodez240228—46,9
    2023-24Rodez130014—26,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do FC Noah
  • 02/07/2026 M. DiopMouhamed Diop
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Troyes7006—16,5
    2026-27Riga6002—06,6
    2026-27Auxerre6010—05,6
    2025-26Grenoble3100——27,2
    2025-26Troyes3114—27,2
    2025-26Gent3001—06,5
    2025-26Dunkerque100——06,3
    2024-25Grenoble32001—07,3
    2024-25Troyes—00————
    2023-24Troyes363228—56,8
    2023-24Grenoble000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Auxerre
  • 01/07/2026 M. DiopMouhamed Diop
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Troyes7006—16,5
    2026-27Riga6002—06,6
    2026-27Auxerre6010—05,6
    2025-26Grenoble3100——27,2
    2025-26Troyes3114—27,2
    2025-26Gent3001—06,5
    2025-26Dunkerque100——06,3
    2024-25Grenoble32001—07,3
    2024-25Troyes—00————
    2023-24Troyes363228—56,8
    2023-24Grenoble000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do Auxerre
  • 30/06/2026 G. PaquiezGaëtan Paquiez
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Pau FC90013—37,0
    2025-26Grenoble301352—96,9
    2024-25Grenoble301248—86,8
    2023-24Grenoble290037—66,9

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do PAU
  • 30/06/2026 S. DelosShaquil David Delos
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27RAAL La Louviere80110—26,8
    2025-26Grenoble290116—16,7
    2024-25Grenoble312311—26,9
    2024-25Nancy—00————
    2023-24Nancy3231——2—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Transfer do RAAL La Louvière
  • 29/06/2026 J. BenetJessy Benet
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2026-27Pau FC81 (1 z karnych)213—07,3
    2025-26Grenoble1001—07,2
    2024-25Grenoble335 (1 z karnych)335—47,2
    2023-24Grenoble278 (5 z karnych)534—37,4

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Benet Jessy
  • 29/06/2026 M. PattierMaxime Pattier
    SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
    2025-26Grenoble000——0—
    2024-25Grenoble900——07,0
    2023-24Concarneau000——0—

    M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

    Wolny do Pattier Maxime

Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
30/10/2026Grenoble – Dijon1 – 3
23/10/2026Pau FC – Grenoble2 – 1
16/10/2026Grenoble – Boulogne0 – 2
09/10/2026Montpellier – Grenoble2 – 0
18/09/2026Grenoble – Clermont1 – 1
11/09/2026Rodez – Grenoble0 – 1
04/09/2026Grenoble – Annecy1 – 2
28/08/2026Laval – Grenoble0 – 3
22/08/2026St Etienne – Grenoble4 – 0
14/08/2026Grenoble – Metz0 – 0
08/08/2026Dunkerque – Grenoble4 – 2
09/05/2026Grenoble – Troyes1 – 0
02/05/2026Dunkerque – Grenoble0 – 1
25/04/2026Grenoble – Le Mans1 – 1
17/04/2026Montpellier – Grenoble2 – 1

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
20A. OllieroAlexandre Olliero
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble900——06,9
2025-26Reims4001—18,4
2024-25Reims000——0—
2023-24Reims000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz299981000——06,9podstawowy skład
27M. XantippeMatthéo Xantippe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791119—26,8
2025-261001—06,9
2024-25182223—27,0
2023-24130015—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca23998061119—26,8podstawowy skład
19N. ZahuiNesta Zahui
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279001—06,9
2025-261101—07,9
2024-2517004—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2299797001—06,9podstawowy skład
5C. VidalClément Vidal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble9009—36,9
2025-26Grenoble1003—06,6
2024-25Grenoble330024—67,1
2024-25Ajaccio280024—67,1
2023-24Ajaccio271022—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2599776009—36,9podstawowy skład
6Y. MagninYohann Magnin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble80114—36,8
2024-25Clermont271028—56,9
2023-24Clermont311038—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik28886890114—36,8podstawowy skład
10B. MouazanBaptiste Mouazan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble81112—26,8
2025-26Grenoble190215—2 16,3
2024-25Grenoble6013—06,5
2024-25Concarneau200——0—
2023-24Concarneau364119—26,8
2023-24Nancy—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik24886131112—26,8podstawowy skład
8L. BernadouLucas Bernadou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble9009—16,6
2025-26Grenoble151113—46,8
2024-25Volos NFC14006—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2596533009—16,6rotacja
92J. Akpa AkproJean-Daniel Dave Lewis Akpa Akpro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble90020—46,7
2025-26Verona221039—96,7
2024-25Monza140024—46,6
2024-25Verona140024—46,6
2024-25Lazio00024—06,6
2023-24Monza190015—56,5
2023-24Lazio00015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik20965190020—46,7rotacja
30S. DibaSamba Lélé Diba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble82012—36,8
2025-26Grenoble100——06,6
2024-25Grenoble5004—17,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC10005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik22865692012—36,8rotacja
43A. PelonAurélien Pelon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble6005—16,8
2025-26Rodez000——0—
2024-25Rodez17005—26,9
2024-25Lorient—00————
2023-24Lorient1001—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2166540005—16,8rotacja
14M. CorbozMaël Vincent Lawrence Corboz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7001—16,7
2025-26Bielefeld2011—07,4
2025-26Arminia Bielefeld2011—07,4
2024-25Bielefeld236220—37,1
2024-25Arminia Bielefeld236220—37,1
2023-24Bielefeld17009—27,2
2023-24Arminia Bielefeld17009—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3175425001—16,7rotacja
47K. FofanaK. Fofana
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279109—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2094461109—16,4rotacja
12U. BonnetUgo Bonnet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble7016—06,6
2025-26Grenoble131013—1 16,5
2024-25Guingamp—00————
2023-24Valenciennes14003—26,5
2023-24Guingamp8003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik3274334016—06,6rotacja
97Y. MaçonYvann Maçon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble4004—16,7
2025-26Larisa181033—66,8
2025-26St Etienne000——0—
2024-25St Etienne120023—46,5
2023-24St Etienne191150—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2742200004—16,7rezerwowy
17L. CerriLeonardo Cerri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble4002—06,6
2025-26Bari10105—06,5
2024-25Carrarese293117—26,8
2023-24Juventus100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2242183002—06,6rezerwowy
3F. LimouriFarouq Limouri
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2221124001—17,1rezerwowy
23D. HoogewerfDillon Ifunanya Chukwu Hoogewerf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble4001—06,7
2025-26Vitesse100——16,5
2024-25Vitesse300118—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik224050001—06,7rezerwowy
2M. DjittéMoussa Kalilou Djitté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble4002—06,4
2025-26Grenoble191012—26,6
2024-25Genclerbirligi83 (2 z karnych)113—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik264042002—06,4rezerwowy
46J. MoutonJules Mouton
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble3002—06,5
2025-26St Etienne000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik203040002—06,5rezerwowy
21Owen KouassiChrist-Owen Kouassi Bathele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble200——06,6
2025-26Laval1001—07,0
2025-26Lecce100——07,5
2024-25Laval332132—7 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca22201800——06,6rezerwowy
48S. NiakatéSakhalou Niakaté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble200——06,2
2025-26Sp Braga110010—26,9
2025-26SC Braga110010—26,9
2025-26Valenciennes—00————
2024-25Sp Braga241124—47,0
2024-25SC Braga241124—47,0
2024-25Valenciennes—00————
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca20201100——06,2rezerwowy
9A. LalliasA. Lallias
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——0—
2025-2610008—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2210100——0—rezerwowy
37M. BechikhMohamed Bechikh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble100——0—
2025-26Grenoble000——0—
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Strasbourg200——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2010100——0—rezerwowy
50Abdel MedroubAbdel Medroub
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1900—00——0—niewykorzystany
16B. AllainBobby Allain
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26100——06,5
2024-252600——08,0
2023-24400——07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz3400—00——0—niewykorzystany
44O. Martinez-JullienOwen Martinez-Jullien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Grenoble000——0—
2024-25Ajaccio3001—06,9
2023-24Ajaccio3002—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2100—00——0—niewykorzystany
22A. N’GattaAnge Loïc N’Gatta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Grenoble100——07,2
2024-25Auxerre7001—16,3
2023-24Auxerre400——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca22—————————
49M. AllegretM. Allegret

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Pomocnik19—————————
45R. PereiraR. Pereira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Cadiz14003—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik22—————————
25T. BorneThéo Borne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25Clermont000——0—
2023-24Clermont000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz23—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11

Odeszli w trakcie sezonu 3

Zawodnicy, którzy grali w Grenoble w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
Y. DiabyPomocnik33226207,4
E. SarıkayaObrońca22180006,0
M. BangréNapastnik2012007,0

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Grenoble przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13