Ligue 1 ♂ · Link stały · Historia klubu
Le Havre
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 10 u siebie mecze bez zwycięstwa: 9 porażki z rzędu: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 1-5 z Paris SG · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 16 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
18. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 14., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Le Havre
Atak · gole na mecz: 0,70 (0,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11,6 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,50 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 13,2 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 53)
Bramkarz · G. Gallon rotacja · obrony: 6, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,75 · ocena 6,3
Trener · D. Digard od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 4 od 2021
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-3-3 ×3)
Forma (API-Football): LDLDLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Le Havre
- Kontuzja A. Toure · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja F. Mambimbi · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja L. Mpasi-Nzau · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja S. Zagadou · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Seko (Czerwona kartka), E. Jelert (Udo), T. Pembele (Uraz mięśniowy)
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Dender | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Rennes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Rennes | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Rennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ahmed Touba| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Panathinaikos | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Panathinaikos | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Mechelen | 23 | 2 | 0 | 17 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Lecce | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
D. Ouziad| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Junior Mwanga| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Strasbourg | 35 | 0 | 1 | 27 | — | 1 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Le Havre | 11 | 1 | 2 | 19 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Strasbourg | 8 | 0 | 2 | 19 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Strasbourg | 22 | 1 | 1 | 22 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Bordeaux | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mbaye Jacques Ndiaye| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Motor Lublin | 11 | 2 | 3 | 20 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Pogon Szczecin | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Levadiakos | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 3,1 |
| 2026-27 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Clermont | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Motor Lublin | 24 | 8 | 2 | 34 | — | 7 | 6,9 |
| 2025-26 | Pogon Szczecin | 13 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Clermont | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Alverca | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Clermont | 34 | 0 | 0 | 4 | — | 2 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Motor Lublin | 28 | 3 | 0 | 28 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Cremonese | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Estoril | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Motor Lublin | 9 | 2 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Clermont | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2023-24 | Pau FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Estoril | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cremonese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Michael Amir Junior Richardson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 7 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Fiorentina | 34 | 3 | 4 | 48 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2025-26 | FC Copenhagen | 4 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,4 |
| 2024-25 | Fiorentina | 36 | 1 | 1 | 31 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Reims | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Reims | 28 | 3 | 1 | 30 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Le Havre | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Simon Ebonog| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 7 | 0 | 0 | 14 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Nancy | 14 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Le Havre | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Le Havre | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rassoul Ndiaye| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | 19 | 0 | 0 | 11 | — | 3 1 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mbwana Ally Samatta| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 7 | 2 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Le Havre | 27 | 2 | 1 | 35 | — | 4 | 6,5 |
| 2024-25 | PAOK | 7 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | PAOK | 24 | 2 | 4 | 25 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Le Havre | 7 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | West Brom | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,0 |
| 2024-25 | West Brom | 26 | 12 | 2 | 13 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | West Brom | 12 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sota Nakamura| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 50
- 15/09/2026 A. BodartArnaud Bodart
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lille 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Le Havre 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Lille 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Metz 17 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Standard 2 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Standard 34 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Lille - 14/09/2026 A. BodartArnaud Bodart
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lille 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Le Havre 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Lille 5 0 0 — — 0 — 2024-25 Metz 17 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Standard 2 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Standard 34 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Lille - 30/08/2026 R. FofanaRayan Fofana
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 5 2 (1 z karnych) 0 3 — 0 6,6 2026-27 Lens 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Lens 3 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Lens 3 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Lens - 26/08/2026 A. ToubaAhmed Touba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 6 0 0 5 — 1 6,9 2026-27 Panathinaikos 3 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Panathinaikos 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Mechelen 23 2 0 17 — 7 7,0 2023-24 Lecce 6 0 0 6 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Panathinaikos - 25/08/2026 G. GallonGauthier Gallon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 5 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Dender 15 0 0 — — 1 7,1 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Rennes 17 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Rennes 0 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dender - 25/08/2026 M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motor Lublin 11 2 3 20 — 2 7,0 2026-27 Pogon Szczecin 1 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Levadiakos 1 0 0 1 — 1 3,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motor Lublin 24 8 2 34 — 7 6,9 2025-26 Pogon Szczecin 13 1 0 8 — 2 6,7 2025-26 Clermont 1 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Alverca — 0 0 — — — — 2024-25 Clermont 34 0 0 4 — 2 1 7,0 2024-25 Motor Lublin 28 3 0 28 — 4 6,9 2024-25 Cremonese — 0 0 — — — — 2024-25 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motor Lublin 9 2 0 — — 1 — 2023-24 Clermont 4 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Pau FC — 0 0 — — — — 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Alverca - 24/08/2026 G. GallonGauthier Gallon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 5 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Dender 15 0 0 — — 1 7,1 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Rennes 17 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Rennes 0 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dender - 24/08/2026 M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Motor Lublin 11 2 3 20 — 2 7,0 2026-27 Pogon Szczecin 1 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Levadiakos 1 0 0 1 — 1 3,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Motor Lublin 24 8 2 34 — 7 6,9 2025-26 Pogon Szczecin 13 1 0 8 — 2 6,7 2025-26 Clermont 1 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Alverca — 0 0 — — — — 2024-25 Clermont 34 0 0 4 — 2 1 7,0 2024-25 Motor Lublin 28 3 0 28 — 4 6,9 2024-25 Cremonese — 0 0 — — — — 2024-25 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motor Lublin 9 2 0 — — 1 — 2023-24 Clermont 4 0 0 — — 0 7,8 2023-24 Pau FC — 0 0 — — — — 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Alverca - 20/08/2026 E. JelertElias Jelert Kristensen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 4 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Galatasaray 26 0 0 4 — 1 6,5 2025-26 Southampton 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Galatasaray 20 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 FC Copenhagen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 FC Copenhagen 24 0 1 15 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Galatasaray - 31/07/2026 J. MajaJoshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 7 1 0 7 — 0 6,5 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 5,0 2024-25 West Brom 26 12 2 13 — 2 7,1 2023-24 West Brom 12 1 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od West Brom - 29/07/2026 J. TincresJoan Tincres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Amiens 6 0 0 3 — 0 6,4 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Monaco - 28/07/2026 J. MwangaJunior Mwanga
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 6 0 0 2 — 0 1 6,4 2025-26 Strasbourg 35 0 1 27 — 1 1 6,9 2025-26 Nantes 2 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 Le Havre 11 1 2 19 — 1 1 6,8 2024-25 Strasbourg 8 0 2 19 — 0 6,8 2023-24 Strasbourg 22 1 1 22 — 3 6,8 2023-24 Bordeaux 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Strasbourg - 28/07/2026 J. TincresJoan Tincres
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Amiens 6 0 0 3 — 0 6,4 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Monaco - 17/07/2026 A. RichardsonMichael Amir Junior Richardson
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 7 0 0 15 — 1 6,7 2025-26 Fiorentina 34 3 4 48 — 6 1 6,7 2025-26 FC Copenhagen 4 0 0 7 — 2 6,4 2024-25 Fiorentina 36 1 1 31 — 6 6,7 2024-25 Reims 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Reims 28 3 1 30 — 4 6,8 2023-24 Le Havre 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Fiorentina - 16/07/2026 S. NakamuraSota Nakamura
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 0 1 3 — 1 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sanfrecce Hiroshima - 15/07/2026 T. PembéléTimothée Joseph Pembélé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 3 0 0 6 — 0 6,4 2025-26 Le Havre 14 0 0 3 — 2 6,7 2024-25 Le Havre 20 1 0 9 — 2 6,7 2024-25 Sunderland 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sunderland 8 0 0 5 — 0 6,5 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Sunderland - 14/07/2026 T. PembéléTimothée Joseph Pembélé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 3 0 0 6 — 0 6,4 2025-26 Le Havre 14 0 0 3 — 2 6,7 2024-25 Le Havre 20 1 0 9 — 2 6,7 2024-25 Sunderland 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sunderland 8 0 0 5 — 0 6,5 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Sunderland - 12/07/2026 V. SassoVincent Julien Sasso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 3 0 0 2 — 1 4,0 2025-26 Dunkerque 24 4 1 9 — 3 7,1 2024-25 Dunkerque 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Boavista 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Boavista 23 2 0 6 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dunkerque - 11/07/2026 V. SassoVincent Julien Sasso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 3 0 0 2 — 1 4,0 2025-26 Dunkerque 24 4 1 9 — 3 7,1 2024-25 Dunkerque 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Boavista 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Boavista 23 2 0 6 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dunkerque - 06/07/2026 K. MizutaKaito Mizuta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 5 0 0 5 — 0 6,5 2024-25 Arminia Bielefeld 11 1 0 6 — 1 6,9 2024-25 Bielefeld 11 1 0 6 — 1 6,9 2023-24 Bielefeld 28 5 1 3 — 4 1 6,9 2023-24 Arminia Bielefeld 28 5 1 3 — 4 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rot-Weiß Essen - 05/07/2026 K. MizutaKaito Mizuta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 5 0 0 5 — 0 6,5 2024-25 Arminia Bielefeld 11 1 0 6 — 1 6,9 2024-25 Bielefeld 11 1 0 6 — 1 6,9 2023-24 Bielefeld 28 5 1 3 — 4 1 6,9 2023-24 Arminia Bielefeld 28 5 1 3 — 4 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rot-Weiß Essen - 30/06/2026 Ebroni GnoanEbroni Gnoan
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Le Havre II - 29/06/2026 A. LogboAndy Élysée Logbo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 1 0 0 — — 0 6,0 2023-24 10 0 0 12 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bourg-en-bresse 01 - 29/06/2026 I. BounebIsmail Bouneb
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 2 0 0 1 — 0 3,3 2025-26 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Valenciennes 1 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Quevilly - 29/06/2026 J. MajaJoshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 7 1 0 7 — 0 6,5 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 5,0 2024-25 West Brom 26 12 2 13 — 2 7,1 2023-24 West Brom 12 1 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od West Brom
Odejścia 57
- 02/09/2026 É. YoutéÉtienne Ludovic Youté Kinkoué
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lausanne 3 0 0 4 — 1 6,2 2025-26 Le Havre 9 0 0 3 — 2 6,9 2024-25 Le Havre 29 0 0 14 — 4 1 6,6 2023-24 Le Havre 22 0 0 11 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lausanne - 31/08/2026 F. DoucouréFodé Doucouré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 0 6,8 2026-27 Le Havre 2 0 1 3 — 2 6,4 2025-26 Le Havre 26 3 1 14 — 2 6,8 2024-25 Red Star 22 1 0 16 — 2 7,0 2023-24 Red Star 30 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Nantes - 31/08/2026 G. KyeremehGodson Kyeremeh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Red Star 5 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,0 2024-25 Caen 31 2 2 26 — 1 6,7 2023-24 Caen 34 3 7 19 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do RED Star FC 93 - 30/08/2026 F. DoucouréFodé Doucouré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 5 0 0 6 — 0 6,8 2026-27 Le Havre 2 0 1 3 — 2 6,4 2025-26 Le Havre 26 3 1 14 — 2 6,8 2024-25 Red Star 22 1 0 16 — 2 7,0 2023-24 Red Star 30 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Nantes - 30/08/2026 G. KyeremehGodson Kyeremeh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Red Star 5 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,0 2024-25 Caen 31 2 2 26 — 1 6,7 2023-24 Caen 34 3 7 19 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do RED Star FC 93 - 27/08/2026 Y. ZouaouiYanis Zouaoui
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montpellier 2 0 0 0 — 0 7,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 30 1 (1 z karnych) 1 22 — 7 6,7 2024-25 Le Havre 30 0 2 8 — 3 7,1 2024-25 Martigues — 0 0 — — — — 2023-24 Martigues 27 2 0 — — 7 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Montpellier - 26/08/2026 Y. ZouaouiYanis Zouaoui
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montpellier 2 0 0 0 — 0 7,1 2026-27 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Le Havre 30 1 (1 z karnych) 1 22 — 7 6,7 2024-25 Le Havre 30 0 2 8 — 3 7,1 2024-25 Martigues — 0 0 — — — — 2023-24 Martigues 27 2 0 — — 7 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Montpellier - 25/08/2026 M. BentoumiMokrane Bentoumi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Roda - 24/08/2026 M. BentoumiMokrane Bentoumi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Roda - 23/08/2026 M. DiawMory Diaw
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Le Havre 30 0 1 — — 1 7,0 2024-25 Rodez 11 0 0 — — 1 6,9 2024-25 Clermont 0 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Clermont 30 0 0 — — 3 7,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al Shabab - 11/08/2026 G. LlorisGautier Lloris
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Brest 6 0 1 1 — 0 6,9 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 7,7 2024-25 Le Havre 32 2 1 31 — 5 6,9 2023-24 Le Havre 31 2 0 35 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Stade Brestois 29 - 11/08/2026 N. ObougoujacquetNoam Obougou Jacquet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nancy 4 0 0 4 — 0 6,4 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Le Havre — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Nancy - 10/08/2026 G. LlorisGautier Lloris
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Brest 6 0 1 1 — 0 6,9 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 7,7 2024-25 Le Havre 32 2 1 31 — 5 6,9 2023-24 Le Havre 31 2 0 35 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Stade Brestois 29 - 06/08/2026 Benoit SidaBenoit Sida
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Servette FC 1 0 0 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Servette FC - 05/08/2026 Benoit SidaBenoit Sida
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Servette FC 1 0 0 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Servette FC - 11/07/2026 Y. KechtaYassine Kechta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 10 0 0 22 — 4 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Le Havre 33 2 0 42 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 32 2 1 30 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Leganes - 10/07/2026 Y. KechtaYassine Kechta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 10 0 0 22 — 4 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Le Havre 33 2 0 42 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 32 2 1 30 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Leganes - 08/07/2026 L. NégoLoïc Négo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Omonia Nicosia 3 0 0 0 — 0 3,8 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Le Havre 34 0 0 27 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 28 0 3 22 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Omonia Nicosia - 07/07/2026 L. NégoLoïc Négo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Omonia Nicosia 3 0 0 0 — 0 3,8 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Le Havre 34 0 0 27 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 28 0 3 22 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Omonia Nicosia - 30/06/2026 A. SanganteArouna Sangante
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sevilla 4 0 0 5 — 0 1 6,3 2025-26 Le Havre 1 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Le Havre 18 3 0 22 — 4 1 6,4 2023-24 Le Havre 30 0 0 54 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sevilla - 30/06/2026 I. SoumaréIssa Soumaré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rennes 1 0 0 0 — 0 3,1 2025-26 Le Havre 1 0 0 4 — 0 6,5 2024-25 Le Havre 29 5 4 17 — 0 7,0 2024-25 Auxerre — 0 0 — — — — 2023-24 Auxerre 17 0 0 9 — 0 2 6,7 2023-24 Le Havre 7 0 0 6 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rennes - 30/06/2026 K. QuetantK. Quetant
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Werder Bremen 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Le Havre 1 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Werder Bremen - 29/06/2026 A. SanganteArouna Sangante
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sevilla 4 0 0 5 — 0 1 6,3 2025-26 Le Havre 1 0 0 2 — 0 7,0 2024-25 Le Havre 18 3 0 22 — 4 1 6,4 2023-24 Le Havre 30 0 0 54 — 8 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Sevilla - 29/06/2026 É. YoutéÉtienne Ludovic Youté Kinkoué
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lausanne 3 0 0 4 — 1 6,2 2025-26 Le Havre 9 0 0 3 — 2 6,9 2024-25 Le Havre 29 0 0 14 — 4 1 6,6 2023-24 Le Havre 22 0 0 11 — 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Youte Kinkoue Etienne - 29/06/2026 I. SoumaréIssa Soumaré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rennes 1 0 0 0 — 0 3,1 2025-26 Le Havre 1 0 0 4 — 0 6,5 2024-25 Le Havre 29 5 4 17 — 0 7,0 2024-25 Auxerre — 0 0 — — — — 2023-24 Auxerre 17 0 0 9 — 0 2 6,7 2023-24 Le Havre 7 0 0 6 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rennes
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Les confidences du nouveau président du HAC sur la crise Foot Mercato · pt. 22:58
- Le Havre étudie la piste Mipo Odubeko Foot Mercato · pt. 21:05 · Transfer
- Le Havre : un nouvel entraîneur espéré pour le 21 ou 22 novembre Foot Mercato · pt. 18:23
- Le nouveau président du Havre Yacine Sossé Alaoui revient sur une semaine chaotique : « Les parties ne pouvaient plus travailler ensemble » L'Équipe · pt. 15:19 · Konferencja prasowa
- Jaïr Karam, entraîneur intérimaire du Havre avant le match contre Lorient : « Ça ne reste que du foot » L'Équipe · pt. 15:13
- Le Havre: le nouveau président justifie le départ de Digard et promet un entraîneur rapidement RMC Sport · pt. 15:04
- Discrétion, parcours atypique, attachement à la Guyane et au football amateur : qui est Jaïr Karam, l'entraîneur intérimaire du Havre ? L'Équipe · pt. 05:40
- Le Havre : Yacine Sossé Alaoui nommé président-directeur général Foot Mercato · czw. godzina do ustalenia
- Yacine Sossé Alaoui nommé président-directeur général du Havre L'Équipe · czw. 18:56
- Le Havre devrait nommer son entraîneur la semaine prochaine L'Équipe · śr. 18:12
- Antoine Kombouaré est en passe de rebondir au Havre Foot Mercato · śr. 12:54
- Le Havre : Vikash Dhorasoo se porte candidat pour remplacer Didier Digard Foot Mercato · śr. godzina do ustalenia · Transfer
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Lorient 341 29N 372 Ligue 1 ♂ · pt. 20:45 Troyes
Le Havre 461 26N 282 Ligue 1 ♂ · sob. 20:45 Le Havre
Strasbourg 271 25N 482 Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Lens
Le Havre nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Le Havre
Le Mans nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Paris FC
Le Havre nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Nice
Le Havre nadchodzące Ligue 1 ♂ · sob. 17:00 Le Havre
Rennes nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Le Havre – Paris SG | 1 – 5 |
| 25/10/2026 | Marseille – Le Havre | 4 – 3 |
| 18/10/2026 | Le Havre – Auxerre | 1 – 3 |
| 10/10/2026 | Lille – Le Havre | 1 – 0 |
| 19/09/2026 | Toulouse – Le Havre | 3 – 2 |
| 12/09/2026 | Le Havre – Angers | 0 – 0 |
| 05/09/2026 | Le Havre – Brest | 1 – 2 |
| 29/08/2026 | Lyon – Le Havre | 1 – 1 |
| 23/08/2026 | Le Havre – Monaco | 0 – 1 |
| 17/05/2026 | Lorient – Le Havre | 0 – 2 |
| 10/05/2026 | Le Havre – Marseille | 0 – 1 |
| 03/05/2026 | Lille – Le Havre | 1 – 1 |
| 26/04/2026 | Le Havre – Metz | 4 – 4 |
| 18/04/2026 | Angers – Le Havre | 1 – 1 |
| 12/04/2026 | Nice – Le Havre | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | A. RichardsonMichael Amir Junior Richardson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 7 | 7 | 614 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | S. EbonogSimon Ebonog
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 7 | 7 | 614 | 0 | 0 | 14 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. SamattaMbwana Ally Samatta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 33 | 7 | 7 | 608 | 2 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. ToubaAhmed Touba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. SekoAyumu Seko
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 6 | 6 | 511 | 0 | 0 | 8 | — | 1 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | J. MajaJoshua Erowoli Orisunmihare Oluwaseun
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 7 | 5 | 400 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | R. NdiayeRassoul Ndiaye
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 6 | 5 | 407 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | D. OuziadD. Ouziad
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 6 | 5 | 400 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | J. MwangaJunior Mwanga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 6 | 4 | 358 | 0 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 93 | G. GallonGauthier Gallon
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 5 | 4 | 361 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | S. NakamuraSota Nakamura
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 7 | 3 | 294 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | E. JelertElias Jelert Kristensen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 4 | 3 | 279 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | L. MpasiLionel Mpasi-Nzau
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 31 | 3 | 3 | 269 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | T. PembéléTimothée Joseph Pembélé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 3 | 3 | 208 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | K. MizutaKaito Mizuta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 5 | 2 | 165 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | V. SassoVincent Julien Sasso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 35 | 3 | 2 | 168 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | R. FofanaRayan Fofana
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 5 | 1 | 173 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | M. NdiayeMbaye Jacques Ndiaye
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | E. Koffi VinetteEnzo Koffi Vinette
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 6 | 0 | 151 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | I. BounebIsmail Bouneb
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 2 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | D. MosengoDaren Nbenbege Mosengo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | G. ZohouriGuy Noël Prince Zohouri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | H. DongopandjiH. Dongopandji
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | A. BodartArnaud Bodart
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Alex TeixeiraKabangu Alex Teixeira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | A. DiabateAdams Diabaté
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Ebroni GnoanEbroni Gnoan Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | F. MambimbiFelix Khonde Mambimbi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Napastnik | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | J. TincresJoan Tincres
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Karamokho CamaraKaramokho Camara Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. BodmerMathéo Bodmer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | Paul ArgneyPaul Argney
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Rory DavidsonRory Davidson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Stephan ZagadouStephan Zagadou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | Thomas RousseauThomas Rousseau
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Yanis Beau DjellelYanis Beau Djellel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9
Odeszli w trakcie sezonu 2
Zawodnicy, którzy grali w Le Havre w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Doucouré | Pomocnik | 2 | 1 | 95 | 0 | 1 | 6,4 |
| Y. Zouaoui | Pomocnik | 1 | 1 | 40 | 0 | 0 | 6,5 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Le Havre przeciwko:
- Angers
- Auxerre
- Brest
- Le Mans
- Lens
- Lille
- Lorient
- Lyon
- Marseille
- Monaco
- Nice
- Paris FC
- Paris SG
- Rennes
- Strasbourg
- Toulouse
- Troyes
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.