Serie B ♂ · Link stały · Historia klubu
Mantova
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VDVDN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 5 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie
po remisie 1-1 z Modena · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 6 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
4. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 4. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Mantova
Atak · gole na mecz: 1,90 (1,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 14,0 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 11, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 14,6 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 50)
Bramkarz · F. Bardi rotacja · obrony: 7, 58% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,50 · ocena 6,5
Trener · Francesco Modesto od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-3 ×1)
Forma (API-Football): WWDWDWL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Mantova
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 3-4-2-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Reggiana | 37 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Mantova | 20 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Palermo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Reggiana | 36 | 0 | 0 | — | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Palermo | 30 | 0 | 0 | — | — | 6 | 6,9 |
| 2023-24 | Reggiana | 30 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Palermo | 29 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alessio Castellini| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Mantova | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Pisa | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefano Cella| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,6 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 0 | 20 | — | 5 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bodin Tomašević| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | Bologna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fahem Benaissa-Yahia| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Mantova | 13 | 1 | 2 | 10 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Casa Pia | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Casa Pia | 8 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Casa Pia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lorenzo Ignacchiti| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Empoli | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Reggiana | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Reggiana | 32 | 0 | 0 | 26 | — | 9 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Empoli | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Simone Trimboli| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | 28 | 2 | 1 | 44 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2023-24 | 37 | 2 | 0 | — | — | 7 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tommaso Del Lungo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2025-26 | Virtus Entella | 9 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonathan Silva Pertinhes| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Padova | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Torino | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
I. Cajazzo| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ettore Gliozzi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Mantova | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Modena | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Modena | 25 | 3 | 0 | 12 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Modena | 17 | 1 | 0 | 11 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Pisa | 5 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 55
- 29/08/2026 E. KošpoEman Košpo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Fiorentina - 27/08/2026 R. KoudaRachid Kouda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 1 1 0 — — 0 7,6 2026-27 Parma 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mantova 15 1 1 18 — 5 7,0 2025-26 Spezia 2 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Parma — 0 0 — — — — 2024-25 Spezia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Spezia 26 2 2 26 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Parma - 20/08/2026 V. VlahovićVanja Vlahović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 1 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Spezia 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Atalanta 10 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Atalanta - 11/08/2026 J. MboyoJean-Pierre Longonda Itamba Mboyo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Koper - 05/08/2026 M. GaspariniManuel Gasparini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Empoli 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Pescara 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Empoli - 27/07/2026 R. IlieRareş Andrei Ilie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 1 2 — 1 6,7 2025-26 Empoli 1 1 0 1 — 0 7,0 2024-25 Catanzaro 15 0 3 13 — 2 6,9 2024-25 Nice 7 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Lausanne — 0 0 — — — — 2023-24 Lausanne 34 3 3 22 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Nice - 13/07/2026 F. VesentiniF. Vesentini
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Brescia - 13/07/2026 L. IgnacchitiLorenzo Ignacchiti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Empoli 1 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Reggiana — 0 0 — — — — 2024-25 Reggiana 32 0 0 26 — 9 1 6,7 2023-24 Empoli 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Empoli - 12/07/2026 I. CajazzoI. Cajazzo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 1 0 3 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Casarano - 12/07/2026 M. SpinaccèMatteo Spinaccè
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Inter 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Inter 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Inter U23 - 11/07/2026 I. CajazzoI. Cajazzo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 1 0 3 — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Casarano - 07/07/2026 S. KeitaSouleymane Keita
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dunkerque 8 2 2 9 — 2 6,8 2026-27 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Boulogne 7 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Boulogne — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Villefranche - 06/07/2026 S. KeitaSouleymane Keita
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dunkerque 8 2 2 9 — 2 6,8 2026-27 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Boulogne 7 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Boulogne — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Villefranche - 03/07/2026 Federico ChinettiFederico Chinetti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Como 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Como - 30/06/2026 A. CastelliniAlessio Castellini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Pisa 8 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Catania - 30/06/2026 B. TomaševićBodin Tomašević
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 0 3 — 1 6,0 2025-26 Bologna 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bologna - 30/06/2026 E. GliozziEttore Gliozzi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Modena 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Modena 25 3 0 12 — 3 6,8 2023-24 Modena 17 1 0 11 — 0 6,9 2023-24 Pisa 5 0 0 11 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Modena - 30/06/2026 F. BardiFrancesco Bardi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Reggiana 37 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Mantova 20 0 0 — — 1 6,8 2025-26 Palermo 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Reggiana 36 0 0 — — 6 6,9 2024-25 Palermo 30 0 0 — — 6 6,9 2023-24 Reggiana 30 0 0 — — 2 7,1 2023-24 Palermo 29 0 0 — — 2 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Palermo - 30/06/2026 F. Benaissa-YahiaFahem Benaissa-Yahia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 0 5 — 0 6,8 2025-26 Mantova 13 1 2 10 — 1 7,0 2025-26 Casa Pia 10 0 0 11 — 1 6,6 2024-25 Casa Pia 8 1 0 8 — 1 6,8 2023-24 Casa Pia 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Casa Pia - 30/06/2026 A. MeroniAndrea Meroni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Mantova 8 2 0 15 — 2 7,1 2025-26 Reggiana 1 0 0 6 — 0 5,3 2025-26 Bari 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Reggiana 36 0 0 25 — 4 7,0 2024-25 Bari 30 0 0 25 — 4 7,0 2023-24 Bari 27 0 0 19 — 2 7,0 2023-24 Cosenza 23 0 0 19 — 2 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Bari - 30/06/2026 Jonathan SilvaJonathan Silva Pertinhes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Padova 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Torino 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Torino - 30/06/2026 L. GemelloLuca Gemello
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Torino 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Torino 2 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Perugia - 29/06/2026 G. FedelGiacomo Fedel
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 25 0 0 2 — 0 6,9 2023-24 16 2 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od SS Monopoli - 29/06/2026 A. FioriAntonio Fiori
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cesena 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Frosinone 14 4 0 7 — 3 6,9 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Mantova 30 2 5 26 — 3 6,8 2023-24 Mantova 34 10 0 — — 6 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Frosinone - 29/06/2026 B. BayouB. Bayou
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Vigasio
Odejścia 56
- 09/09/2026 B. BayouB. Bayou
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Virtus Verona - 08/09/2026 B. BayouB. Bayou
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Virtus Verona - 31/08/2026 L. MancusoLeonardo Mancuso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 4 1 0 0 — 0 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 10 (2 z karnych) 1 21 — 3 6,9 2024-25 Monza — 0 0 — — — — 2023-24 Palermo 28 4 3 22 — 1 6,7 2023-24 Monza — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Arezzo - 30/08/2026 Ž. MajerŽan Majer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mantova 1 0 0 1 — 1 6,2 2024-25 Cremonese 32 0 1 19 — 4 6,8 2023-24 Cremonese 23 0 1 13 — 9 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Majer Zan - 30/08/2026 L. MancusoLeonardo Mancuso
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 4 1 0 0 — 0 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 10 (2 z karnych) 1 21 — 3 6,9 2024-25 Monza — 0 0 — — — — 2023-24 Palermo 28 4 3 22 — 1 6,7 2023-24 Monza — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Arezzo - 29/08/2026 D. MensahDavis Mensah
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 28 1 7 36 — 4 6,9 2023-24 39 5 0 — — 6 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cittadella - 28/08/2026 D. MensahDavis Mensah
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 7,2 2024-25 28 1 7 36 — 4 6,9 2023-24 39 5 0 — — 6 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cittadella - 12/08/2026 F. ArtioliFederico Artioli
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Juve Stabia 6 0 1 2 — 0 6,7 2025-26 Bari 13 1 1 7 — 4 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 0 0 5 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Juve Stabia - 11/08/2026 F. ArtioliFederico Artioli
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Juve Stabia 6 0 1 2 — 0 6,7 2025-26 Bari 13 1 1 7 — 4 7,0 2025-26 Mantova 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Mantova 30 0 0 5 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Juve Stabia - 03/08/2026 A. FioriAntonio Fiori
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cesena 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Frosinone 14 4 0 7 — 3 6,9 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Mantova 30 2 5 26 — 3 6,8 2023-24 Mantova 34 10 0 — — 6 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cesena - 03/08/2026 T. MaggioniTommaso Maggioni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Juve Stabia 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Mantova 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Mantova 29 3 1 9 — 1 6,7 2023-24 Mantova 14 2 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Juve Stabia - 02/08/2026 T. MaggioniTommaso Maggioni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Juve Stabia 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Mantova 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Mantova 29 3 1 9 — 1 6,7 2023-24 Mantova 14 2 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Juve Stabia - 28/07/2026 L. AndrenacciLorenzo Andrenacci
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Mantova 32 0 0 — — 0 — 2024-25 Brescia 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Brescia 9 0 0 — — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lumezzane - 23/07/2026 M. FestaMarco Festa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cremonese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mantova 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Mantova 38 0 0 — — 2 7,0 2023-24 Mantova 37 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cremonese - 10/07/2026 L. SonzogniLuca Sonzogni
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 3 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dolomiti Bellunesi - 10/07/2026 T. MarrasTommaso Simone Marras
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pisa 1 1 0 — — 0 9,5 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Monza — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Pisa - 09/07/2026 L. SonzogniLuca Sonzogni
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 3 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Dolomiti Bellunesi - 09/07/2026 T. MarrasTommaso Simone Marras
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pisa 1 1 0 — — 0 9,5 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Monza — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Pisa - 02/07/2026 Cristiano FrattiCristiano Fratti
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Ospitaletto - 29/06/2026 Cristiano FrattiCristiano Fratti
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Ospitaletto - 29/06/2026 N. MuciNikolas Marcel Cristiano Muci
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grasshoppers 10 1 1 20 — 2 6,6 2025-26 Grasshoppers 38 7 1 40 — 3 6,9 2025-26 Mantova 2 0 0 1 — 0 6,4 2024-25 Grasshoppers 38 7 1 40 — 3 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Grasshoppers - 29/06/2026 R. KoudaRachid Kouda
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 1 1 0 — — 0 7,6 2026-27 Parma 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mantova 15 1 1 18 — 5 7,0 2025-26 Spezia 2 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Parma — 0 0 — — — — 2024-25 Spezia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Spezia 26 2 2 26 — 8 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Parma - 29/06/2026 Tiago GonçalvesTiago Lisboa Silva Gonçalves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Mantova 9 0 0 4 — 2 6,6 2025-26 Lyon — 0 0 — — — — 2023-24 Guimaraes 7 0 0 — — 0 — 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Ujpest - 29/06/2026 F. Benaissa-YahiaFahem Benaissa-Yahia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 0 5 — 0 6,8 2025-26 Mantova 13 1 2 10 — 1 7,0 2025-26 Casa Pia 10 0 0 11 — 1 6,6 2024-25 Casa Pia 8 1 0 8 — 1 6,8 2023-24 Casa Pia 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Casa Pia - 29/06/2026 A. CastelliniAlessio Castellini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mantova 2 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 Mantova 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Pisa 8 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Catania
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Benevento ko a Cremona. Belotti non basta al Modena contro il Mantova Corriere dello Sport · sob. 16:53
- De son transfert avorté à 100 M€ à sa renaissance en Serie B, l’incroyable retour en force d’Andrea Belotti Foot Mercato · sob. 12:45 · Kontuzja
- OM : les nouvelles révélations dingues d’Ali Zarrak sur Jean-Pierre Papin Foot Mercato · pt. 16:43
- Zarrak : «Jean-Pierre Papin a pris certaines libertés qu'il n'aurait pas dû prendre» L'Équipe · czw. 15:10
- OM : Ali Zarrak fracasse Jean-Pierre Papin après ses lourdes accusations ! Foot Mercato · czw. 08:19
- En 1991, Jean-Pierre Papin avait dédié son Ballon d'Or au gardien remplaçant de l'OM Alain Casanova L'Équipe · śr. 08:15
- Jean-Pierre Papin et sa fille handicapée, l'engagement d'une vie L'Équipe · śr. 00:12
- Palermo detta legge, prima fuga per Inzaghi Corriere dello Sport · sob. 23:54
- Il Palermo è in fuga: Segre e Hernani stendono il Mantova, Inzaghi a +5 sul secondo posto e a +6 sul terzo Corriere dello Sport · sob. 16:15
- Dove vedere Mantova-Palermo in tv? Dazn o Sky, orario Corriere dello Sport · sob. 11:21 · Skład
- Catanzaro, le ceneri di un sogno e il futuro di Gorgone Corriere dello Sport · pon. 00:54
- Il Mantova tiene il passo del Palermo. Verona ko, il Modena vince grazie a Belotti Corriere dello Sport · niedz. 17:07
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Verona 381 28N 352 Serie B ♂ · sob. 15:00 Avellino
Mantova 401 28N 332 Serie B ♂ · wt. 15:00 Mantova
Arezzo nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Sudtirol
Mantova nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Mantova
Ascoli nadchodzące Serie B ♂ · wt. 15:00 Vicenza
Mantova nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Mantova
Benevento nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Juve Stabia
Mantova nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Modena – Mantova | 1 – 1 |
| 27/10/2026 | Mantova – Cremonese | 0 – 2 |
| 24/10/2026 | Virtus Entella – Mantova | 0 – 1 |
| 17/10/2026 | Mantova – Palermo | 0 – 2 |
| 11/10/2026 | Catanzaro – Mantova | 1 – 3 |
| 20/09/2026 | Mantova – Pisa | 2 – 2 |
| 13/09/2026 | Mantova – Sampdoria | 2 – 0 |
| 06/09/2026 | Cesena – Mantova | 1 – 1 |
| 30/08/2026 | Mantova – Empoli | 3 – 1 |
| 22/08/2026 | Carrarese – Mantova | 1 – 2 |
| 08/05/2026 | Frosinone – Mantova | 5 – 0 |
| 01/05/2026 | Mantova – Monza | 3 – 2 |
| 25/04/2026 | Sudtirol – Mantova | 0 – 3 |
| 18/04/2026 | Mantova – Avellino | 0 – 2 |
| 12/04/2026 | Spezia – Mantova | 0 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | A. CastelliniAlessio Castellini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | F. BardiFrancesco Bardi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | S. CellaStefano Cella
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | F. Benaissa-YahiaFahem Benaissa-Yahia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 2 | 2 | 175 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | L. IgnacchitiLorenzo Ignacchiti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 2 | 164 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | E. GliozziEttore Gliozzi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 2 | 2 | 150 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | R. IlieRareş Andrei Ilie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 2 | 146 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | S. TrimboliSimone Trimboli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 2 | 2 | 104 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | F. RuoccoFrancesco Ruocco
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 2 | 1 | 135 | 2 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | Jonathan SilvaJonathan Silva Pertinhes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 101 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | I. CajazzoI. Cajazzo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 79 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | B. TomaševićBodin Tomašević
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 2 | 1 | 69 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | T. Del LungoTommaso Del Lungo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 1 | 1 | 77 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | Federico ChinettiFederico Chinetti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | R. KoudaRachid Kouda
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 0 | 76 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | A. MeroniAndrea Meroni
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 1 | 0 | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | D. BragantiniDavide Bragantini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 1 | 0 | 34 | 0 | 2 | — | — | 0 | 7,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | V. VlahovićVanja Vlahović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | J. MboyoJean-Pierre Longonda Itamba Mboyo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | D. WieserDavid Wieser
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | F. VesentiniF. Vesentini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | N. RadaelliNicolò Radaelli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 75 | E. KošpoEman Košpo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | F. PaolettiFlavio Paoletti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | L. GemelloLuca Gemello
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | M. GaspariniManuel Gasparini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | M. SpinaccèMatteo Spinaccè
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | S. KeitaSouleymane Keita
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | Yassin BannaYassin Banna
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Mantova przeciwko:
- Arezzo
- Ascoli
- Avellino
- Benevento
- Carrarese
- Catanzaro
- Cesena
- Cremonese
- Empoli
- Juve Stabia
- Modena
- Padova
- Palermo
- Pisa
- Sampdoria
- Sudtirol
- Verona
- Vicenza
- Virtus Entella
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.