Ligue 2 ♂ · Link stały · Historia klubu
Rodez
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDDVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 1-0 z Dunkerque · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 10 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
10. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 3., najgorsze 17. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Rodez
Atak · gole na mecz: 1,60 (1,60 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,20 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 13, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 14,0 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 53)
Bramkarz · L. Margueron rotacja · obrony: 12, 52% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,20 · ocena 6,4
Trener · D. Santini od 01/12/2022 · prowadzone kluby: 6 od 2011
System: 5-3-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football): WLWDLLLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Rodez
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 5-3-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Rodez | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Oviedo | 39 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2023-24 | Oviedo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mathis Magnin| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | 33 | 1 | 0 | 35 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Raphael Lipinski| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 1 | 3 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Rodez | 34 | 2 | 1 | 19 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Rodez | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Rodez | 33 | 1 | 0 | 15 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Auxerre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Loni Quenabio| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | 16 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 22 | 0 | 0 | 28 | — | 4 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ryan Ponti| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 15 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Steven Luyambula Biwa| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonin Cartillier| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Brest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Monaco | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Monaco | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Damjan Pavlović| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 8 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | FK Jablonec | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Octave Joly| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 31 | 3 | 0 | 22 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nachon Nsingi Nguidi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | RAAL La Louviere | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | RAAL La Louviere | 10 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Oud-Heverlee Leuven | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,4 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dunkerque | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Oud-Heverlee Leuven | 36 | 3 | 0 | — | — | 3 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kelian Nsona Wa Saka| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Casa Pia | 10 | 1 | 1 | 6 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Hertha | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Hertha | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 36
- 01/09/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alverca 4 0 0 3 — 1 6,5 2026-27 Rodez 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Dunkerque 19 5 4 19 — 1 6,9 2024-25 Dunkerque 12 1 0 6 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Alverca - 31/08/2026 K. NsonaKelian Nsona Wa Saka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 4 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Casa Pia 10 1 1 6 — 0 6,6 2024-25 Hertha 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hertha 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Casa Pia - 31/08/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Alverca 4 0 0 3 — 1 6,5 2026-27 Rodez 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Dunkerque 19 5 4 19 — 1 6,9 2024-25 Dunkerque 12 1 0 6 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Alverca - 30/08/2026 M. SakaMathis Saka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 5 0 0 7 — 3 6,4 2026-27 Toulouse 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Rodez 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Toulouse - 30/08/2026 K. NsonaKelian Nsona Wa Saka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 4 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Casa Pia 10 1 1 6 — 0 6,6 2024-25 Hertha 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hertha 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Casa Pia - 23/08/2026 M. SyllaMassiré Sylla
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St. Gilloise 7 0 0 6 — 2 7,7 2026-27 Schalke 04 1 1 1 — — 0 7,9 2026-27 Rodez 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Livingston 4 0 0 — — 0 — 2025-26 St. Gilloise 3 0 0 1 — 1 6,9 2025-26 Schalke 04 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Valladolid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dundee 33 0 0 42 — 8 6,8 2024-25 Valladolid 29 5 (4 z karnych) 1 16 — 5 6,7 2024-25 Schalke 04 27 16 0 21 — 3 7,0 2024-25 Arouca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Clermont — 0 0 — — — — 2024-25 Dijon — 0 0 — — — — 2024-25 Pau FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Pau FC 35 15 (2 z karnych) 7 26 — 4 7,3 2023-24 Arouca 32 3 5 50 — 8 7,1 2023-24 Valladolid 29 8 (1 z karnych) 2 28 — 6 6,9 2023-24 Dundee 24 0 2 30 — 1 7,0 2023-24 Alaves 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Caen 0 0 (2 z karnych) 7 26 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Bourg-en-bresse 01 - 22/08/2026 M. SyllaMassiré Sylla
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 St. Gilloise 7 0 0 6 — 2 7,7 2026-27 Schalke 04 1 1 1 — — 0 7,9 2026-27 Rodez 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Livingston 4 0 0 — — 0 — 2025-26 St. Gilloise 3 0 0 1 — 1 6,9 2025-26 Schalke 04 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Valladolid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dundee 33 0 0 42 — 8 6,8 2024-25 Valladolid 29 5 (4 z karnych) 1 16 — 5 6,7 2024-25 Schalke 04 27 16 0 21 — 3 7,0 2024-25 Arouca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Clermont — 0 0 — — — — 2024-25 Dijon — 0 0 — — — — 2024-25 Pau FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Pau FC 35 15 (2 z karnych) 7 26 — 4 7,3 2023-24 Arouca 32 3 5 50 — 8 7,1 2023-24 Valladolid 29 8 (1 z karnych) 2 28 — 6 6,9 2023-24 Dundee 24 0 2 30 — 1 7,0 2023-24 Alaves 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Caen 0 0 (2 z karnych) 7 26 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Bourg-en-bresse 01 - 16/08/2026 N. NsingiNachon Nsingi Nguidi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 7 0 0 5 — 0 6,4 2026-27 RAAL La Louviere 0 0 0 — — 0 — 2025-26 RAAL La Louviere 10 1 0 3 — 1 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 4 — 3 6,4 2024-25 CS Marítimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Dunkerque 4 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Maritimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 36 3 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od RAAL La Louvière - 15/08/2026 N. NsingiNachon Nsingi Nguidi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 7 0 0 5 — 0 6,4 2026-27 RAAL La Louviere 0 0 0 — — 0 — 2025-26 RAAL La Louviere 10 1 0 3 — 1 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 4 — 3 6,4 2024-25 CS Marítimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Dunkerque 4 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Maritimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 36 3 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od RAAL La Louvière - 29/07/2026 S. LuyambulaS. Luyambula
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Orleans - 13/07/2026 D. PavlovićDamjan Pavlović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 8 0 0 11 — 0 6,6 2026-27 FK Jablonec 6 0 0 3 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Kauno Žalgiris - 12/07/2026 D. PavlovićDamjan Pavlović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 8 0 0 11 — 0 6,6 2026-27 FK Jablonec 6 0 0 3 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Kauno Žalgiris - 01/07/2026 M. TouhoMathis Touho
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 9 0 1 7 — 0 6,5 2025-26 Amiens 6 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Amiens 3 0 0 — — 0 6,8 2023-24 Le Mans 15 2 0 — — 0 — 2023-24 Amiens 7 1 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Villefranche - 01/07/2026 A. CartillierA. Cartillier
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Rouen - 30/06/2026 M. TouhoMathis Touho
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 9 0 1 7 — 0 6,5 2025-26 Amiens 6 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Amiens 3 0 0 — — 0 6,8 2023-24 Le Mans 15 2 0 — — 0 — 2023-24 Amiens 7 1 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Villefranche - 29/06/2026 A. PelonAurélien Pelon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grenoble 6 0 0 5 — 1 6,8 2025-26 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez 17 0 0 5 — 2 6,9 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Lorient 1 0 0 1 — 1 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od St-Pryvé St-Hilaire - 29/06/2026 C. DoumbiaCheick Mohamed Doumbia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Rodez 3 0 0 3 — 0 6,7 2024-25 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Le Havre 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Le Puy Foot - 16/10/2025 F. TaitFabian Tait
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sudtirol 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Rodez 3 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Sudtirol 1 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Sudtirol 19 1 3 13 — 1 6,8 2024-25 Samsunspor 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Samsunspor 31 0 2 25 — 3 6,9 2023-24 Sudtirol 31 4 4 44 — 7 6,9 2023-24 Rennes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Samsunspor - 01/09/2025 M. SakaMathis Saka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 5 0 0 7 — 3 6,4 2026-27 Toulouse 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Rodez 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Toulouse - 01/09/2025 S. BenchammaSamy Benchamma
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Rodez 30 4 1 11 — 3 6,7 2025-26 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sochaux - 31/08/2025 S. BenchammaSamy Benchamma
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Rodez 30 4 1 11 — 3 6,7 2025-26 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sochaux - 30/08/2025 M. TourraineMathys Tourraine
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pau FC 6 0 1 3 — 1 6,7 2025-26 Rodez 10 0 1 7 — 2 6,5 2025-26 Clermont 6 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Paris FC — 0 0 — — — — 2024-25 Paris FC 33 0 0 35 — 5 7,0 2024-25 Grenoble — 0 0 — — — — 2023-24 Grenoble 30 1 1 22 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Paris FC - 29/08/2025 M. TourraineMathys Tourraine
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pau FC 6 0 1 3 — 1 6,7 2025-26 Rodez 10 0 1 7 — 2 6,5 2025-26 Clermont 6 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Paris FC — 0 0 — — — — 2024-25 Paris FC 33 0 0 35 — 5 7,0 2024-25 Grenoble — 0 0 — — — — 2023-24 Grenoble 30 1 1 22 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Paris FC - 19/08/2025 T. ArconteTaïryk Arconte
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Millwall 2 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Rodez 30 13 (2 z karnych) 3 39 — 6 6,9 2025-26 Pau FC 2 1 0 — — 1 7,0 2024-25 Pau FC 28 2 (1 z karnych) 1 24 — 3 6,7 2024-25 Brest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez — 0 0 — — — — 2023-24 Rodez 30 6 2 25 — 5 6,6 2023-24 Brest 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od PAU - 07/08/2025 K. NageraKenny Nagera
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 9 0 2 7 — 0 6,5 2025-26 Rodez 34 4 2 40 — 0 6,4 2025-26 RAAL La Louviere 6 1 0 9 — 0 6,4 2024-25 RAAL La Louviere 23 2 1 10 — 1 6,7 2023-24 Paris SG — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od RAAL La Louvière
Odejścia 45
- 01/09/2026 M. BaaloudjMehdi Baaloudj
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Rodez 18 1 0 8 — 0 1 6,4 2024-25 Rodez 28 2 1 13 — 1 6,6 2024-25 Clermont 25 2 1 13 — 1 6,6 2023-24 Guingamp 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Baaloudj Mehdi - 31/08/2026 I. BaldéIbrahima Baldé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lorient 5 1 0 4 — 0 6,6 2026-27 Rodez 4 5 0 5 — 1 7,9 2025-26 Rodez 29 12 (2 z karnych) 0 42 — 4 6,8 2024-25 Rodez 31 6 2 22 — 4 6,8 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lorient - 30/08/2026 S. BenchammaSamy Benchamma
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Rodez 30 4 1 11 — 3 6,7 2025-26 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do JS Kabylie - 29/08/2026 S. BenchammaSamy Benchamma
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Rodez 30 4 1 11 — 3 6,7 2025-26 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do JS Kabylie - 25/08/2026 C. JoliboisClément Jolibois Houilliez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kifisia 6 0 1 9 — 2 6,3 2026-27 Rodez 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Rodez 29 2 1 33 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Kifisia - 24/08/2026 C. JoliboisClément Jolibois Houilliez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kifisia 6 0 1 9 — 2 6,3 2026-27 Rodez 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Rodez 29 2 1 33 — 7 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Kifisia - 27/07/2026 N. GalvesNolan Galves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 West Brom 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Rodez 32 0 7 33 — 4 6,8 2024-25 Rodez 30 2 3 22 — 3 7,1 2024-25 Sochaux 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sochaux — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do West Brom - 26/07/2026 N. GalvesNolan Galves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 West Brom 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Rodez 32 0 7 33 — 4 6,8 2024-25 Rodez 30 2 3 22 — 3 7,1 2024-25 Sochaux 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sochaux — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do West Brom - 10/07/2026 A. TrouilletAlexis Trouillet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Standard 8 0 0 3 — 1 7,2 2025-26 Rodez 21 0 1 17 — 3 6,7 2024-25 Rodez 11 0 1 17 — 0 6,8 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Volos NFC 24 1 (1 z karnych) 0 16 — 3 6,8 2023-24 Panathinaikos — 0 (1 z karnych) 0 16 — — 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Standard Liege - 09/07/2026 A. TrouilletAlexis Trouillet
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Standard 8 0 0 3 — 1 7,2 2025-26 Rodez 21 0 1 17 — 3 6,7 2024-25 Rodez 11 0 1 17 — 0 6,8 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Volos NFC 24 1 (1 z karnych) 0 16 — 3 6,8 2023-24 Panathinaikos — 0 (1 z karnych) 0 16 — — 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Standard Liege - 30/06/2026 Lassana SimakhaLassana Simakha
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Troyes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Estac Troyes - 30/06/2026 M. AchiMohamed Achi Bouakline
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Rodez 8 1 0 4 — 1 6,7 2024-25 Rodez 18 0 0 11 — 0 6,6 2024-25 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nantes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cherno More Varna - 30/06/2026 A. PelonAurélien Pelon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grenoble 6 0 0 5 — 1 6,8 2025-26 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez 17 0 0 5 — 2 6,9 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Lorient 1 0 0 1 — 1 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Grenoble - 30/06/2026 T. ArconteTaïryk Arconte
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Millwall 2 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Rodez 30 13 (2 z karnych) 3 39 — 6 6,9 2025-26 Pau FC 2 1 0 — — 1 7,0 2024-25 Pau FC 28 2 (1 z karnych) 1 24 — 3 6,7 2024-25 Brest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez — 0 0 — — — — 2023-24 Rodez 30 6 2 25 — 5 6,6 2023-24 Brest 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Millwall - 30/06/2026 W. YounoussaWilitty Younoussa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 7 2 2 11 — 3 7,0 2025-26 Rodez 25 0 1 27 — 4 6,7 2024-25 Rodez 33 1 2 71 — 6 7,0 2023-24 Rodez 37 3 2 42 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Nantes - 29/06/2026 A. PelonAurélien Pelon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grenoble 6 0 0 5 — 1 6,8 2025-26 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez 17 0 0 5 — 2 6,9 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Lorient 1 0 0 1 — 1 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Grenoble II - 29/06/2026 C. KrzesinskiClement Krzesinski
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Tarbes - 29/06/2026 Lassana SimakhaLassana Simakha
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Troyes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Estac Troyes - 29/06/2026 M. AchiMohamed Achi Bouakline
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Rodez 8 1 0 4 — 1 6,7 2024-25 Rodez 18 0 0 11 — 0 6,6 2024-25 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nantes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cherno More Varna - 29/06/2026 M. CorredorMorgan Corredor
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 5 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Tarbes - 29/06/2026 M. SakaMathis Saka
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rodez 5 0 0 7 — 3 6,4 2026-27 Toulouse 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Rodez 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Toulouse - 29/06/2026 T. ArconteTaïryk Arconte
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Millwall 2 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Rodez 30 13 (2 z karnych) 3 39 — 6 6,9 2025-26 Pau FC 2 1 0 — — 1 7,0 2024-25 Pau FC 28 2 (1 z karnych) 1 24 — 3 6,7 2024-25 Brest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez — 0 0 — — — — 2023-24 Rodez 30 6 2 25 — 5 6,6 2023-24 Brest 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Millwall - 29/06/2026 W. YounoussaWilitty Younoussa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nantes 7 2 2 11 — 3 7,0 2025-26 Rodez 25 0 1 27 — 4 6,7 2024-25 Rodez 33 1 2 71 — 6 7,0 2023-24 Rodez 37 3 2 42 — 5 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Nantes - 01/02/2026 A. PelonAurélien Pelon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grenoble 6 0 0 5 — 1 6,8 2025-26 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez 17 0 0 5 — 2 6,9 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Lorient 1 0 0 1 — 1 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do St-Pryvé St-Hilaire - 12/01/2026 M. TourraineMathys Tourraine
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pau FC 6 0 1 3 — 1 6,7 2025-26 Rodez 10 0 1 7 — 2 6,5 2025-26 Clermont 6 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Paris FC — 0 0 — — — — 2024-25 Paris FC 33 0 0 35 — 5 7,0 2024-25 Grenoble — 0 0 — — — — 2023-24 Grenoble 30 1 1 22 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Paris FC
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Calero no se fía: "Albert Sánchez es un entrenador de la escuela Barça" Mundo Deportivo · niedz. 12:32
- Albert Sánchez se propone recuperar al mejor Jesé Mundo Deportivo · sob. 11:50
- Santini : «Ma tête voulait, pas mon corps» L'Équipe · pt. 11:55
- Un joli nom proposé à Dunkerque pour remplacer Sanchez Foot Mercato · czw. 14:25
- Dunkerque officialise le départ d'Albert Sanchez, Pierre Achille Webo le remplace « jusqu'à nouvel ordre » L'Équipe · czw. 10:51
- L'entraîneur de Dunkerque Albert Sanchez vers un départ à Las Palmas quinze mois après son arrivée, son successeur connu jeudi L'Équipe · śr. 18:37
- Rodez l'emporte dans les derniers instants sur la pelouse de Dijon pour la 10e journée de Ligue 2 L'Équipe · sob. 16:11 · Kontuzja
- Ligue 2: "Je souffre énormément", Rodez privé de son entraîneur Didier Santini pour une durée indéterminée RMC Sport · wt. 14:15 · Kontuzja
- « Je souffre énormément à l'entraînement ou sur le terrain » : l'entraîneur de Rodez, Didier Santini, va se faire opérer et sera absent plusieurs semaines L'Équipe · wt. 13:06 · Kontuzja
- Rodez 0-3 MHSC : "On a notre destin entres les mains", assure Zoumana Camara RMC Sport · pon. 23:56 · Transfer
- Ligue 2 : Montpellier ne fait qu’une bouchée de Rodez Foot Mercato · pon. 22:51
- Un Montpellier poussif puis réaliste s'impose à Rodez et prend la deuxième place de Ligue 2, le jeune Laciné Megnan buteur L'Équipe · pon. 22:40
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Rodez 311 28N 422 Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Guingamp
Rodez 381 27N 362 Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Rodez
Reims nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Boulogne
Rodez nadchodzące Ligue 2 ♂ · sob. 20:00 Rodez
Red Star nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Sochaux
Rodez nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Rodez
Annecy nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Montpellier
Rodez nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Rodez – Dunkerque | 1 – 0 |
| 24/10/2026 | Dijon – Rodez | 1 – 2 |
| 19/10/2026 | Rodez – Montpellier | 0 – 3 |
| 10/10/2026 | St Etienne – Rodez | 2 – 0 |
| 18/09/2026 | Rodez – Nancy | 3 – 4 |
| 11/09/2026 | Rodez – Grenoble | 0 – 1 |
| 05/09/2026 | Metz – Rodez | 4 – 1 |
| 28/08/2026 | Rodez – Pau FC | 2 – 2 |
| 22/08/2026 | Nantes – Rodez | 2 – 5 |
| 14/08/2026 | Annecy – Rodez | 2 – 0 |
| 08/08/2026 | Rodez – Laval | 3 – 1 |
| 09/05/2026 | Annecy – Rodez | 1 – 2 |
| 02/05/2026 | Rodez – St Etienne | 2 – 1 |
| 24/04/2026 | Laval – Rodez | 0 – 0 |
| 17/04/2026 | Rodez – Amiens | 3 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | J. MendesJordan Mendes Correia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 9 | 9 | 810 | 0 | 1 | 24 | — | 2 | 6,7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. MagninMathis Magnin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 9 | 9 | 810 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | R. LipinskiRaphael Lipinski
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 9 | 9 | 810 | 1 | 3 | 13 | — | 1 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | L. QuenabioLoni Quenabio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 9 | 9 | 795 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 7 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Antonin CartillierAntonin Cartillier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 9 | 7 | 640 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. TouhoMathis Touho
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 9 | 7 | 570 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | C. RoubiouCorentin Issanchou Roubiou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 7 | 6 | 460 | 2 | 0 | 12 | — | 1 | 5,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | L. MargueronLucas Margueron
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | E. Jean-LambertE. Jean-Lambert
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 8 | 4 | 431 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | D. PavlovićDamjan Pavlović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 8 | 4 | 330 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | R. PontiRyan Ponti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 7 | 4 | 379 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | K. NageraKenny Nagera
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 9 | 3 | 373 | 0 | 2 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | O. JolyOctave Joly
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 8 | 3 | 292 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | S. Luyambula BiwaSteven Luyambula Biwa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 7 | 3 | 275 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | N. NsingiNachon Nsingi Nguidi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 7 | 3 | 264 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. SakaMathis Saka
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 5 | 3 | 270 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Q. BraatQuentin Braat
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 28 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | K. NsonaKelian Nsona Wa Saka
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 4 | 1 | 110 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. Vungele VangiL. Vungele Vangi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 2 | 1 | 27 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | E. CrombezEnzo Crombez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 2 | 0 | 22 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | M. SyllaMassiré Sylla
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | D. MavouniaD. Mavounia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | C. DoumbiaCheick Mohamed Doumbia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 4
Zawodnicy, którzy grali w Rodez w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. Baldé | Napastnik | 4 | 4 | 344 | 5 | 0 | 7,9 |
| S. Benchamma | Pomocnik | 2 | 1 | 95 | 0 | 0 | 6,4 |
| D. Vangi | Obrońca | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 6,5 |
| C. Jolibois | Obrońca | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 6,9 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Rodez przeciwko:
- Annecy
- Boulogne
- Clermont
- Dijon
- Dunkerque
- Grenoble
- Guingamp
- Laval
- Metz
- Montpellier
- Nancy
- Nantes
- Pau FC
- Red Star
- Reims
- Sochaux
- St Etienne
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.