AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · sob. 07 lis 2026 · 14:00

Torino – Lecce

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

53 %1 — Torino
26 %Remis
21 %2 — Lecce

Oczekiwany wynik 1 – 0 (12 %) · oczekiwane gole 1,48 – 0,99

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność średnia (obniżona z „dobra”: wyrównany ostatni mecz bezpośredni)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Torino wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)53 · 26 · 21
Nasz model (liga i Elo)51 · 26 · 23

✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Torino 1 – 0 Lecce (01/02/2026), wygrany jedną bramką.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Torino VVVDD od najstarszego do najnowszego

12/10/2026dom.Udinese Serie A ♂2 – 1V
19/10/2026wyj.Parma Serie A ♂3 – 0V
23/10/2026dom.Monza Serie A ♂3 – 2V
27/10/2026dom.Como Serie A ♂1 – 3D
01/11/2026wyj.Frosinone Serie A ♂0 – 2D

Lecce DVDDD od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Bologna Serie A ♂1 – 2D
18/10/2026wyj.Udinese Serie A ♂3 – 0V
25/10/2026dom.Juventus Serie A ♂0 – 2D
29/10/2026wyj.Frosinone Serie A ♂1 – 5D
01/11/2026dom.Genoa Serie A ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Torino porażki z rzędu: 2
po porażce 0-2 z Frosinone · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 8 stracone)

Lecce porażki z rzędu: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 1-2 z Genoa · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 11 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Torino

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 11,7 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 6, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Lucas Perri rotacja · obrony: 7, 88% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,9

Trener · I. Abate od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 5-3-2 ×2, 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLWLDWW

Lecce

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (2,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,6 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · W. Falcone rotacja · obrony: 3, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,3

Trener · E. Di Francesco od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 9 od 2008
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-5-2 ×1, 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): WLLWLLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Torino

  • Kontuzja E. Ilkhan · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja F. Israel · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 01/11/2026
  • Kontuzja N. Fortini · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja P. Pellegri · Kolano 16/05/2027
  • Kontuzja R. Rodriguez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Lecce

  • Kontuzja I. Ilic · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Coulibaly · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Berisha (Udo)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,9 dla Torino, 11,3 dla Lecce · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: G. SimeoneGiovanni Pablo Simeone Baldini

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2102—06,9
2026-27Ath Madrid100——06,3
2025-26Torino3001—06,5
2025-26Ath Madrid001——08,0
2024-25Napoli38117—16,5
2024-25Ath Madrid332623—36,9
2024-25Alaves—00————
2023-24Napoli281011—36,7
2023-24Alaves141211—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), A. Ahmed FatahAmar Abdirahman Ahmed Fatah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce6102—07,1
2024-25Willem II261010—36,8
2024-25Lommel SK—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Lommel SK17107—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. N’DriKonan Ignace Jocelyn N’Dri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce1001—06,9
2025-26Lecce100——06,3
2024-25Oud-Heverlee Leuven243229—26,8
2024-25Lecce15007—06,6
2023-24Oud-Heverlee Leuven243229—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), W. GeubbelsWillem Davnis Louis Didier Geubbels
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce100——05,9
2025-26FC ST. Gallen17209—36,5
2025-26Paris FC3014—06,4
2024-25FC ST. Gallen3013 (3 z karnych)127—2 17,0
2023-24FC ST. Gallen338 (1 z karnych)519—17,0
2023-24Monaco000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Torino

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
8 R. MandragoraRolando Mandragora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5118—07,0
2026-27Fiorentina2001—06,4
2026-27Italy0000—00,0
2025-26Fiorentina121112—27,0
2024-25Fiorentina344 (1 z karnych)321—77,1
2023-24Fiorentina333326—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %110,2257 %
21 Daniel BragançaDaniel Santos Bragança
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5103—17,0
2025-26Sp Lisbon13507—17,3
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Sp Lisbon283219—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,3241 %
18 G. SimeoneGiovanni Pablo Simeone Baldini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2102—06,9
2026-27Ath Madrid100——06,3
2025-26Torino3001—06,5
2025-26Ath Madrid001——08,0
2024-25Napoli38117—16,5
2024-25Ath Madrid332623—36,9
2024-25Alaves—00————
2023-24Napoli281011—36,7
2023-24Alaves141211—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,5432 %
45 O. BanseO. Banse

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %

Lecce

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
5 J. SiebertJamil Siebert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce7107—16,8
2025-26Fortuna Dusseldorf1001—06,6
2025-26Lecce1001—0 14,3
2024-25Fortuna Dusseldorf210219—96,7
2023-24Fortuna Dusseldorf241119—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1957 %
7 A. Ahmed FatahAmar Abdirahman Ahmed Fatah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce6102—07,1
2024-25Willem II261010—36,8
2024-25Lommel SK—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Lommel SK17107—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,3632 %
99 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0041 %
11 Divine OnyemachiDivine Onyemachi

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

2 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Torino — 3-4-2-1

Trener : I. Abate od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Lucas Estella Perri Torino · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Leeds · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lyon · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Lyon · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 L. PerriSaúl Basilio Coco-Bassey Oubiña Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Torino · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Torino · 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 0, faule 53, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Las Palmas · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Las Palmas · 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 23 S. CocoPietro Comuzzo Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Fiorentina · 2025-26: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Fiorentina · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Fiorentina · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 15 P. ComuzzoArdian Ismajli Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Albania · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Torino · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Empoli · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Torino · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Empoli · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Torino · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 44 A. IsmajliRolando Mandragora Torino · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Italy · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Fiorentina · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Fiorentina · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Fiorentina · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 8 R. MandragoraRafik Belghali Torino · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Mechelen · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Verona · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Mechelen · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 45 R. BelghaliAlessio Cacciamani Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Italy · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Juve Stabia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Torino · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 77 A. CacciamaniNikola Vlašić Croatia · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Torino · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Torino · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Torino · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 West Ham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 N. VlašićKian Fitz-Jim Torino · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,8 Ajax · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Ajax · 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Excelsior · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Ajax · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 K. Fitz-JimDaniel Santos Bragança Torino · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 13, gole 5, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 21 D. BragançaGiovanni Pablo Simeone Baldini Torino · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ath Madrid · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Torino · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Ath Madrid · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Napoli · 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Ath Madrid · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 6, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Alaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Napoli · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Alaves · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 18 G. Simeone
Lucas Estella Perri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino1000—07,9
2026-27Leeds000——0—
2025-26Leeds200——06,6
2024-25Lyon33001—17,1
2023-24Lyon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saúl Basilio Coco-Bassey Oubiña
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2001—07,3
2025-26Torino4006—16,7
2024-25Torino352053—107,0
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Las Palmas331019—6 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pietro Comuzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2002—07,1
2026-27Italy2002—07,3
2025-26Fiorentina371025—56,9
2024-25Fiorentina371025—56,9
2023-24Fiorentina4001—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ardian Ismajli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2000—06,9
2026-27Albania000——0—
2025-26Torino2006—06,5
2024-25Empoli290021—37,0
2024-25Torino290021—37,0
2023-24Empoli260018—26,9
2023-24Torino2002—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rolando Mandragora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5118—07,0
2026-27Fiorentina2001—06,4
2026-27Italy0000—00,0
2025-26Fiorentina121112—27,0
2024-25Fiorentina344 (1 z karnych)321—77,1
2023-24Fiorentina333326—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafik Belghali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5033—16,9
2025-26Mechelen3002—16,9
2025-26Verona000——0—
2024-25Mechelen351222—26,8
2023-24Mechelen351222—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessio Cacciamani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2002—06,9
2026-27Italy000——0—
2025-26Juve Stabia1001—06,5
2025-26Torino1002—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nikola Vlašić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia3105—06,6
2026-27Torino2000—06,9
2025-26Torino4123—07,0
2024-25Torino305 (2 z karnych)428—06,9
2023-24Torino333226—37,1
2023-24West Ham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kian Fitz-Jim
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino1000—03,8
2025-26Ajax400——06,2
2024-25Ajax272119—36,7
2023-24Excelsior1000——16,9
2023-24Ajax000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Santos Bragança
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5103—17,0
2025-26Sp Lisbon13507—17,3
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Sp Lisbon283219—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovanni Pablo Simeone Baldini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2102—06,9
2026-27Ath Madrid100——06,3
2025-26Torino3001—06,5
2025-26Ath Madrid001——08,0
2024-25Napoli38117—16,5
2024-25Ath Madrid332623—36,9
2024-25Alaves—00————
2023-24Napoli281011—36,7
2023-24Alaves141211—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Lecce — 4-3-3

Trener : E. Di Francesco od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Wladimiro Falcone 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 30 W. FalconeAntonino Gallo 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 25 A. GalloDanilo Filipe Melo Veiga 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 36, gole 0, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 D. VeigaEsmevânio Kialonda Gaspar 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 K. GasparTiago Gabriel Coelho Oliveira 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 37, gole 2, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 44 T. GabrielOumar Ngom Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Lecce · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Pau FC · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pau FC · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Pau FC · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 79 O. NgomYoussef Maleh Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Cremonese · 2025-26: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,6 Lecce · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Empoli · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Lecce · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Empoli · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 57, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,8 Lecce · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 57, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Fiorentina · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 Y. MalehOlaf Gorter 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 28 O. GorterAmar Abdirahman Ahmed Fatah Lecce · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Willem II · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Lommel SK · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lommel SK · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 7 A. Ahmed FatahKonan Ignace Jocelyn N’Dri Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lecce · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 24, gole 3, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lecce · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: mecze 24, gole 3, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 11 K. N’DriWillem Davnis Louis Didier Geubbels Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 FC ST. Gallen · 2025-26: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 Paris FC · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 FC ST. Gallen · 2024-25: mecze 30, gole 13, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 FC ST. Gallen · 2023-24: mecze 33, gole 8, asysty 5, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monaco · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 69 W. Geubbels
Wladimiro Falcone
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,3
2025-26100——07,3
2024-2538001—27,1
2023-243800——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonino Gallo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,5
2025-262001—06,8
2024-25310212—3 16,9
2023-2435039—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danilo Filipe Melo Veiga
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,5
2025-26360144—86,7
2024-2513006—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Esmevânio Kialonda Gaspar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,7
2025-26230013—6 16,8
2024-2524019—37,1
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tiago Gabriel Coelho Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,7
2025-26372029—76,9
2024-25200——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oumar Ngom
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce1003—06,3
2025-26Lecce150015—16,6
2025-26Pau FC—00————
2024-25Pau FC131015—16,4
2023-24Pau FC200——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Youssef Maleh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce100——06,7
2025-26Cremonese141027—2 16,6
2025-26Lecce000——0—
2024-25Empoli220132—46,7
2024-25Lecce00132—06,7
2023-24Empoli340157—116,8
2023-24Lecce00157—06,8
2023-24Fiorentina—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Olaf Gorter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-26100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amar Abdirahman Ahmed Fatah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce6102—07,1
2024-25Willem II261010—36,8
2024-25Lommel SK—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Lommel SK17107—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Konan Ignace Jocelyn N’Dri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce1001—06,9
2025-26Lecce100——06,3
2024-25Oud-Heverlee Leuven243229—26,8
2024-25Lecce15007—06,6
2023-24Oud-Heverlee Leuven243229—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Willem Davnis Louis Didier Geubbels
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce100——05,9
2025-26FC ST. Gallen17209—36,5
2025-26Paris FC3014—06,4
2024-25FC ST. Gallen3013 (3 z karnych)127—2 17,0
2023-24FC ST. Gallen338 (1 z karnych)519—17,0
2023-24Monaco000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Torino
1remis(y)
2zwycięstwa Lecce
1,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Torino 5, Lecce 3 · obie drużyny strzelają w 17 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 3,8, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: S. Sozza, Maurizio Mariani, A. Rapuano

Strzelcy w tych meczach : C. Adams Torino, 2 · L. Banda Lecce, 1 · L. Coulibaly Lecce, 1 · Y. Ramadani Lecce, 1

DataMeczWynikZwycięzca
01/02/2026Torino – Lecce Serie A ♂1 – 0Torino
30/11/2025Lecce – Torino Serie A ♂2 – 1Lecce
18/05/2025Lecce – Torino Serie A ♂1 – 0Lecce
15/09/2024Torino – Lecce Serie A ♂0 – 0remis
16/02/2024Torino – Lecce Serie A ♂2 – 0Torino
28/10/2023Lecce – Torino Serie A ♂0 – 1Torino

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Torino – Lecce →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Portugal · Sport TV jedyny nadawca rozgrywek

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)CBS jedyny nadawca rozgrywek
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasZiggo jedyny nadawca rozgrywek
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
Royaume-UniDAZN jedyny nadawca rozgrywek
SuisseSky jedyny nadawca rozgrywek
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13