AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · sob. 10 paź 2026 · 19:00

CS Marítimo – Porto

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

11 %1 — CS Marítimo
20 %Remis
69 %2 — Porto

najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność wysoka

Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Porto wygrałaby około 7, a pozostałych 3 nie.

Źródło: cotes du marché · obliczono 03/10/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

CS Marítimo brak rozegranych meczów w danych

Porto VVVVV od najstarszego do najnowszego

12/09/2026wyj.Casa Pia Primeira Liga ♂4 – 1V
20/09/2026dom.Benfica Primeira Liga ♂3 – 1V
10/10/2026wyj.Maritimo Primeira Liga ♂2 – 1V
24/10/2026wyj.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 0V
31/10/2026dom.Estoril Primeira Liga ♂4 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

CS Marítimo brak bieżącej serii

Porto mecze z rzędu z golem: 20 zwycięstwa z rzędu: 11 mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 8 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 4-0 z Estoril · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 3 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

CS Marítimo

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 8,1 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,70 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 15,4 · żółte: 1,86 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (statistiques des joueurs)

Bramkarz · Alfonso Pastor · obrony: 21, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,83 · ocena 5,6

Trener · Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): WWDLLLD

Porto

Atak · gole na mecz: 2,50 (2,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 15,6 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 3 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,50 (0,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 8, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,6 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Afonso rotacja · obrony: 0 · ocena 0,0

Trener · F. Farioli od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2021
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): WWWWWWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

CS Marítimo

Brak znanych nieobecności na dzień 01/10/2026.

Porto

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Bednarek (Czerwona kartka), D. Prpic (Off the roster), Gabriel Mec (Off the roster), V. Sousa (Noga), William Gomes (Kostka)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,0 dla CS Marítimo, 11,1 dla Porto · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

CS Marítimo1,560,3426 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

CS Marítimo2,030,2626 %
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

CS Marítimo1,470,3225 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Borja SainzBorja Sainz Eguskiza

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto100——0—
2025-26Porto2102—07,1
2024-25Norwich000——0—
2023-24Norwich356234—4 26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(1,0 na mecz), Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), B. LimbombeBryan Michael Limbombe Ekango
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2026-27Maritimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Maurice Osei BoakyeMaurice Osei Boakye
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8115—06,6
2026-27CS Marítimo7114—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

CS Marítimo

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %100,16100 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,15100 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %110,15100 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,14100 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2025-26Maritimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,14100 %

Porto

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 N. PérezPatricio Nehuén Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto5102—07,3
2025-26Porto—00————
2024-25Porto251238—11 16,9
2024-25Udinese2003—07,0
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,6124 %
97 Gabriel VeronGabriel Veron Fonseca de Souza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Nacional131012—26,7
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %
29 S. GiménezSantiago Tomás Giménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto21 (1 z karnych)01—04,7
2025-26Milan1202—08,2
2024-25Milan145211—3 16,6
2024-25Feyenoord55 (1 z karnych)12—17,4
2023-24Feyenoord121——19,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %102,0915 %
8 Victor Mow FroholdtVictor Mow Froholdt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Denmark812——1—
2026-27Porto110——0—
2025-26Porto346639—26,9
2025-26FC Copenhagen1002—07,9
2024-25FC Copenhagen293216—47,1
2023-24FC Copenhagen5112—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %10—10 %
77 O. PietuszewskiOskar Pietuszewski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto2101—17,0
2026-27Poland200——0—
2025-26Porto163215—27,0
2025-26Jagiellonia92111—07,0
2024-25Jagiellonia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %104,2915 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

CS Marítimo — 4-3-3

Trener : Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · odczyt z 01/10/2026

Alfonso Pastor Vacas Maritimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Maritimo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 A. PastorPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 CS Marítimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Maritimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 19, gole 3, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Santa Clara · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Santa Clara · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,3 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,3 CS Marítimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 Maritimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Maritimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 CS Marítimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 2 I. JuliãoRafael Tavares Gomes Fernandes Maritimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rangers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arouca · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 R. FernandesMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Valencia · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Valencia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 M. TejónRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Chaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chaves · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 14 R. GuzzoRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 CS Marítimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Maritimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Maritimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 CS Marítimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 R. AndradeAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Mirandes · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Nacional · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Vitória SC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vitória SC · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 A. ButzkeBryan Michael Limbombe Ekango CS Marítimo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Maritimo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Heracles · 2025-26: mecze 22, gole 1, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Heracles · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heracles · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,5 35 B. LimbombeMaurice Osei Boakye Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 90 M. Osei Boakye
Alfonso Pastor Vacas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo6001—05,6
2026-27CS Marítimo6001—05,6
2025-26CS Marítimo100——0—
2025-26Maritimo100——0—
2025-26Levante—00————
2025-26Rio Ave000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Sevilla—00————
2023-24Levante000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2025-26Maritimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Romain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafael Tavares Gomes Fernandes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo6004—05,6
2026-27CS Marítimo6004—06,6
2024-25Lille000——0—
2024-25Rangers000——0—
2023-24Lille000——0—
2023-24Arouca000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Michael Limbombe Ekango
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2026-27Maritimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maurice Osei Boakye
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8115—06,6
2026-27CS Marítimo7114—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Porto — 4-3-3

Trener : F. Farioli od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026

Diogo Meireles da Costa Portugal · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Gil Vicente · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gil Vicente · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Porto · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 99 D. CostaAlberto Oliveira Baio Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2025-26: mecze 29, gole 1, asysty 8, faule 60, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Juventus · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Vitória SC · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Juventus · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Guimaraes · 2023-24: mecze 1, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vitória SC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 A. BaioJan Kacper Bednarek Poland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Southampton · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Southampton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 J. BednarekJakub Piotr Kiwior Poland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Arsenal · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Porto · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Arsenal · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arsenal · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 J. KiwiorPablo Paulino Rosario Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Porto · 2025-26: mecze 22, gole 2, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Nice · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nice · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 Nice · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 13 P. RosarioGabriel Veiga Novas Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Celta · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 10 G. VeigaVictor Mow Froholdt Denmark · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Porto · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2025-26: mecze 34, gole 6, asysty 6, faule 39, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 FC Copenhagen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 FC Copenhagen · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 FC Copenhagen · 2023-24: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 8 V. Mow FroholdtSeko Mohamed Fofana Porto · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,5 Annecy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lecce · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Grazer AK · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 Porto · 2025-26: mecze 12, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Rennes · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lecce · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Rennes · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Grazer AK · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Bordeaux · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 For Sittard · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leverkusen · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 For Sittard · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Nurnberg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leverkusen · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lens · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 42 S. FofanaAndré Miguel Valente da Silva Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Elche · 2025-26: mecze 30, gole 10, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 RB Leipzig · 2024-25: mecze 8, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Werder Bremen · 2024-25: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Sociedad · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vitória SC · 2023-24: mecze 22, gole 10, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 RB Leipzig · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 A. SilvaBorja Sainz Eguskiza Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Norwich · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Norwich · 2023-24: mecze 35, gole 6, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 2, ocena 6,7 17 B. SainzEduardo Gabriel Aquino Cossa 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2025-26: mecze 33, gole 4, asysty 6, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 2023-24: mecze 34, gole 4, asysty 6, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,2 11 P. Aquino
Diogo Meireles da Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Portugal500——07,4
2026-27Porto100——0—
2025-26Porto3200——17,0
2025-26Gil Vicente000——0—
2024-25Gil Vicente200——06,3
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alberto Oliveira Baio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto100——0—
2025-26Porto291860—77,0
2025-26Juventus4027—06,9
2024-25Vitória SC100211—07,1
2024-25Juventus9018—36,8
2023-24Guimaraes120——0—
2023-24Vitória SC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jan Kacper Bednarek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Poland2007—07,1
2026-27Porto100——0—
2025-26Porto60013—27,3
2024-25Southampton302031—77,0
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jakub Piotr Kiwior
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Poland2003—07,9
2026-27Porto100——1—
2025-26Arsenal5021—07,3
2025-26Porto5021—07,3
2024-25Arsenal000——0—
2023-24Arsenal100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pablo Paulino Rosario
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto100——1—
2025-26Porto222122—67,0
2025-26Nice000——0—
2024-25Nice293 (1 z karnych)124—6 16,8
2023-24Nice300018—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriel Veiga Novas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto100——0—
2025-26Porto12119—17,0
2023-24Celta100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Victor Mow Froholdt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Denmark812——1—
2026-27Porto110——0—
2025-26Porto346639—26,9
2025-26FC Copenhagen1002—07,9
2024-25FC Copenhagen293216—47,1
2023-24FC Copenhagen5112—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Seko Mohamed Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto2000—04,5
2026-27Annecy2002—06,5
2026-27Lecce000——0—
2025-26Grazer AK150013—0 16,4
2025-26Porto12302—16,9
2025-26Rennes12103—06,9
2025-26Lecce5003—06,3
2024-25Rennes16119—36,8
2024-25Grazer AK140026—66,7
2024-25Bordeaux—00————
2024-25For Sittard—00————
2024-25Leverkusen000——0—
2023-24For Sittard11006—06,7
2023-24Nurnberg000——0—
2023-24Leverkusen—00————
2023-24Lens—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

André Miguel Valente da Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto100——0—
2025-26Elche3010 (3 z karnych)024—36,8
2024-25RB Leipzig81 (1 z karnych)2——06,8
2024-25Werder Bremen71 (1 z karnych)04—16,7
2024-25Sociedad—00————
2023-24Vitória SC2210220—37,2
2023-24RB Leipzig000——0—
2023-24Sociedad000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Borja Sainz Eguskiza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Porto100——0—
2025-26Porto2102—07,1
2024-25Norwich000——0—
2023-24Norwich356234—4 26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eduardo Gabriel Aquino Cossa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27101——0—
2025-26334622—27,0
2024-25313228—46,9
2023-24344624—4 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia CS Marítimo – Porto →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13