AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Championship · Scotland · Ligame permanente · Storia di u club

Inverness CT

13partite (1 stagione/e in basa)
38 %vittorie
1,31gol marcate / partita
—Elo ClubElo
Chì ghjè ?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VDVVD 5 ultime partite, da a più anziana à a più recente

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Tutte e cumpetizioni 8 partite marchendu 3 vittorie di fila in casa
esce da una scunfitta 1-5 contr'à Dunfermline · 3 V, 0 P, 2 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 7 incassati)

Evuluzione di a classifica
Chì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

1246810 J1J5J10J13 1a ghjurnata (01/08/2026) : 7u, 1 pti2a ghjurnata (08/08/2026) : 7u, 2 pti3a ghjurnata (21/08/2026) : 6u, 3 pti4a ghjurnata (29/08/2026) : 8u, 3 pti5a ghjurnata (05/09/2026) : 9u, 3 pti6a ghjurnata (12/09/2026) : 7u, 6 pti7a ghjurnata (19/09/2026) : 8u, 7 pti8a ghjurnata (25/09/2026) : 7u, 10 pti9a ghjurnata (10/10/2026) : 5u, 13 pti10a ghjurnata (13/10/2026) : 6u, 13 pti11a ghjurnata (17/10/2026) : 4u, 16 pti12a ghjurnata (24/10/2026) : 4u, 19 pti13a ghjurnata (31/10/2026) : 6u, 19 pti

6u dopu à 13 ghjurnata(e) · megliu rangu 4u, peghju 9u · Paragunà cù un'altra squadra →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Inverness CT

Attaccu · 1,31 reta(e) per partita

Difesa · 1,23 incassata(e) per partita

Guardianu · R. Munro

Allenatore · micca infurmatu

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Inverness CT

Nisunu assente cunnisciutu à u 08/10/2026.

Composition probable — 4-3-3
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

R. Munro Falkirk · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Ross County · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 1 R. MunroD. Devine 6 D. DevineRemmi Eugene Savage 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 5 R. Eugene SavageK. Smith Derby County FC · 2023-24 : 32 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Derby · 2023-24 : 32 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 St Johnstone · 2023-24 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 15 K. SmithNoa Boutin 3 N. BoutinA. Mackinnon 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 8 A. MackinnonA. Stewart 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 35 A. StewartC. Macleod 2 C. MacleodL. Longstaff 11 L. LongstaffL. Stewart FC Thun · 2026-27 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 FC Thun · 2025-26 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Rangers · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) FC Thun · 2024-25 : 14 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Preston · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Preston North End FC · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Preston North End FC · 2023-24 : 16 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 Preston · 2023-24 : 16 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 Liverpool · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 9 L. StewartR. Duncan Aberdeen · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Hearts · 2024-25 : 0 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Aberdeen · 2023-24 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Hearts · 2023-24 : 0 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 16 R. Duncan
Ross Alexander Munro
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2024-25Falkirk000——0—
2023-24Ross County000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

D. Devine

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Remmi Eugene Savage
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2023-24Newcastle—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Korey Alexander Sheridan Smith
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2023-24Derby County FC321118—36,9
2023-24Derby321118—36,9
2023-24St Johnstone3002—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Noa Boutin

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Adam Mackinnon
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2023-24Ross County000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Alfie Stewart
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2024-25Aberdeen000——0—
2023-24Aberdeen000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

C. Macleod

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

L. Longstaff

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Layton Rhys Stewart
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27FC Thun3102—06,8
2025-26FC Thun500——06,6
2025-26Rangers000——0—
2024-25FC Thun1440——0—
2024-25Preston000——0—
2024-25Preston North End FC000——0—
2023-24Preston North End FC160012—26,5
2023-24Preston160012—26,5
2023-24Liverpool000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ryan Andrew Duncan
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2024-25Aberdeen000——0—
2024-25Hearts020————
2023-24Aberdeen9014—06,6
2023-24Hearts020————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 9 titulare(i) di l'ultima partita (25/09/2026) cunfirmatu(i).

Muvimenti di ghjucatori
Chì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Muvimenti micca ancu rilevati : ghjunghjenu cù e racolte, qualchì squadra per passata.

Prossime partite

Ultime partite

DataPartitaRisultatu
31/10/2026Dunfermline – Inverness CT5 – 1
24/10/2026Raith Rovers – Inverness CT0 – 2
17/10/2026Inverness CT – Arbroath2 – 0
13/10/2026Queen's Park – Inverness CT2 – 1
10/10/2026Inverness CT – Stenhousemuir2 – 0
25/09/2026Inverness CT – Morton2 – 0
19/09/2026Livingston – Inverness CT2 – 2
12/09/2026Ayr Utd – Inverness CT1 – 3
05/09/2026Inverness CT – Raith Rovers0 – 2
29/08/2026Stenhousemuir – Inverness CT3 – 1
21/08/2026Inverness CT – Partick1 – 1
08/08/2026Arbroath – Inverness CT0 – 0
01/08/2026Inverness CT – Dunfermline0 – 0

Prestazioni di i ghjucatori
Chì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

GhjucatorePostuÀ u club dapoi
A. BavidgeAttaccante—
A. MackinnonCentrucampistu—
A. StewartCentrucampistu—
B. McKayAttaccante—
C. MacleodCentrucampistu—
D. DevineDifensore—
D. MackayAttaccante—
D. OsongAttaccante—
D. WotherspoonCentrucampistu—
G. ShinnieCentrucampistu—
K. SmithDifensore—
L. LongstaffAttaccante—
L. RossGuardianu—
L. SoleCentrucampistu—
L. StewartAttaccante—
M. BatesAttaccante—
Noa BoutinDifensore—
P. AllanCentrucampistu—
R. DuncanAttaccante—
R. MacGregorCentrucampistu—
R. MunroGuardianu—
Remmi Eugene SavageDifensore—

Posti venuti da Wikidata, senza tempu di ghjocu nè prestazioni : ste colonne ghjunghjenu cù API-Football.

Effettivu à u 08/10/2026 · API-Football · 13 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione

Storia di i scontri

Tutte e partite di Inverness CT contr'à :

Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13