Bundesliga autrichienne ♂ · Link stały · Historia klubu
Sturm Graz
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DVDVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 13 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 6-1 z Grazer AK · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 8 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
4. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 4. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Sturm Graz
Atak · gole na mecz: 1,80 (2,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14,7 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 2 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (0,80 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 21, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 47)
Bramkarz · D. Khudyakov rotacja · obrony: 8, 73% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,1
Trener · F. Ingolitsch od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2021
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×3, 3-4-2-1 ×2)
Forma (API-Football): DWWDLWLWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Sturm Graz
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Khudyakov (Inactive), E. Soglo (Uraz mięśniowy), F. Rozga (Uraz mięśniowy), G. Mamageishvili (Kontuzja), L. Grgic (Kolano), N. Geyrhofer (Off the roster), N. Weiper (Kontuzja), O. Kiteishvili (Łydka), S. Jatta (Bark), S. Wlodarczyk (Off the roster)
Composition probable — 3-4-1-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Hartberg | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Hartberg | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Altach | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | A. Lustenau | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | A. Lustenau | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joshua Quarshie| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Southampton | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Greuther Furth | 13 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Fortuna Dusseldorf | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Fortuna Dusseldorf | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Arjan Malic| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 19 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Ried | 29 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Paul-Friedrich Koller| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Altach | 17 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 14 | 1 | 0 | 10 | — | 0 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Altach | 31 | 3 | 0 | 22 | — | 6 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Altach | 31 | 3 | 0 | 34 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Grazer AK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Valmir Matoshi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,9 |
| 2026-27 | Kosovo | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | FC Thun | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | FC Thun | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Thun | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | FC Thun | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jacob Peter Hödl| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luís Francisco Balbo Vieira| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | Fiorentina | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jon Gorenc Stankovič| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Slovenia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sturm Graz | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 26 | 1 | 4 | 34 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Sturm Graz | 28 | 3 | 0 | 40 | — | 5 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Simon Seidl| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | BW Linz | 29 | 8 | 4 | 33 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | BW Linz | 32 | 4 | 3 | 32 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | BW Linz | 22 | 4 | 1 | 17 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oumar Diakité| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | West Brom | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Cercle Brugge | 25 | 7 (1 z karnych) | 0 | 29 | — | 4 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Reims | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | West Brom | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Reims | 31 | 4 | 1 | 36 | — | 6 | 6,5 |
| 2024-25 | West Brom | 22 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Hartberg | 31 | 2 | 0 | 18 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Reims | 28 | 5 | 1 | 34 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Salzburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Seedy Jatta| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 2 (1 z karnych) | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 21 | 5 | 2 | 22 | — | 4 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 17 | 2 | 0 | 17 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 39
- 01/09/2026 O. DiakitéOumar Diakité
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 3 — 0 6,5 2026-27 West Brom 2 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 Cercle Brugge 25 7 (1 z karnych) 0 29 — 4 1 6,6 2025-26 Reims 2 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Reims 31 4 1 36 — 6 6,5 2024-25 West Brom 22 0 0 10 — 1 6,8 2023-24 Hartberg 31 2 0 18 — 5 1 6,9 2023-24 Reims 28 5 1 34 — 4 6,7 2023-24 Salzburg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Reims - 26/08/2026 J. QuarshieJoshua Quarshie
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Southampton 2 0 1 3 — 1 7,4 2024-25 Greuther Furth 13 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Fortuna Dusseldorf 5 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 Fortuna Dusseldorf 8 0 0 7 — 3 6,6 2023-24 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Southampton - 23/08/2026 V. MatoshiValmir Matoshi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 0 5,9 2026-27 Kosovo 2 0 0 3 — 1 6,3 2026-27 FC Thun 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 2024-25 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 2023-24 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Thun - 22/08/2026 V. MatoshiValmir Matoshi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 0 5,9 2026-27 Kosovo 2 0 0 3 — 1 6,3 2026-27 FC Thun 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 2024-25 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 2023-24 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Thun - 28/07/2026 L. BalboLuís Francisco Balbo Vieira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 1 — 1 6,0 2025-26 Fiorentina 1 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Fiorentina - 26/07/2026 J. HalwachsJulian Halwachs
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 2 — 1 2,9 2025-26 Hartberg 6 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Hartberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hartberg 20 0 0 11 — 3 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od TSV Hartberg - 16/07/2026 N. WeiperNelson Felix Patrick Weiper
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 4 2 0 4 — 1 6,7 2025-26 Mainz 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mainz 29 3 2 19 — 2 6,7 2023-24 Mainz 5 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FSV Mainz 05 - 30/06/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Feyenoord - 29/06/2026 A. CamaraAdama Mohamed Camara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paris FC 7 0 0 8 — 0 6,8 2026-27 Randers FC 4 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Salzburg 3 0 0 0 — 0 2,9 2026-27 Nice 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 5 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Paris FC 3 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Paris FC 32 3 1 40 — 6 7,2 2024-25 Sturm Graz 23 0 0 6 — 0 6,6 2024-25 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris FC 36 2 0 44 — 7 7,1 2023-24 Sturm Graz 19 1 0 2 — 0 6,6 2023-24 Olympiakos — 0 0 30 — — 7,0 2023-24 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nantes - 29/06/2026 J. HalwachsJulian Halwachs
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 2 — 1 2,9 2025-26 Hartberg 6 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Hartberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hartberg 20 0 0 11 — 3 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od TSV Hartberg - 29/06/2026 P. KiedlPeter Kiedl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Ried 20 4 (1 z karnych) 2 31 — 4 6,6 2025-26 Sturm Graz 6 2 0 7 — 1 7,0 2024-25 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Grazer AK — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ried - 24/06/2026 A. HelacAmmar Helac
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Hartberg 3 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Hartberg 30 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Altach 3 0 0 — — 0 7,2 2024-25 A. Lustenau — 0 0 — — — — 2023-24 A. Lustenau 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od TSV Hartberg - 24/06/2026 E. RocheE. Roche
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Toronto II - 24/06/2026 E. SogloEmran Soglo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 5 0 1 2 — 1 7,1 2025-26 Waregem 18 0 3 16 — 2 6,9 2025-26 Zulte Waregem 18 0 3 16 — 2 6,9 2025-26 Sturm Graz — 0 0 — — — — 2024-25 Sturm Graz 3 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 3 1 1 2 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Zulte Waregem - 24/06/2026 J. HeilJürgen Heil
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 0 — 0 5,8 2025-26 Hartberg 27 2 2 35 — 5 6,9 2024-25 Hartberg 32 1 0 33 — 5 6,9 2023-24 Hartberg 32 2 2 52 — 11 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od TSV Hartberg - 24/06/2026 P. PetrovićPetar Petrović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Serbia 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 0 — 0 2,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Javor - 24/06/2026 S. SeidlSimon Seidl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 BW Linz 29 8 4 33 — 3 7,0 2024-25 BW Linz 32 4 3 32 — 3 6,8 2023-24 BW Linz 22 4 1 17 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC BW Linz - 23/06/2026 A. HelacAmmar Helac
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Hartberg 3 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Hartberg 30 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Altach 3 0 0 — — 0 7,2 2024-25 A. Lustenau — 0 0 — — — — 2023-24 A. Lustenau 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od TSV Hartberg - 23/06/2026 J. HeilJürgen Heil
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 0 — 0 5,8 2025-26 Hartberg 27 2 2 35 — 5 6,9 2024-25 Hartberg 32 1 0 33 — 5 6,9 2023-24 Hartberg 32 2 2 52 — 11 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od TSV Hartberg - 23/06/2026 S. WłodarczykSzymon Włodarczyk
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 5 1 0 5 — 0 6,5 2025-26 Sturm Graz 4 1 0 3 — 0 6,5 2025-26 Excelsior 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Salernitana 18 0 1 17 — 2 6,6 2024-25 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sturm Graz 29 5 1 10 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Excelsior - 05/02/2026 A. VallciAlbert Vallci
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 1 6,0 2025-26 FC ST. Gallen 29 0 0 19 — 8 6,7 2025-26 Sturm Graz 14 2 1 13 — 4 7,1 2024-25 FC ST. Gallen 30 2 1 29 — 10 2 7,0 2023-24 FC ST. Gallen 36 5 0 32 — 9 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC ST. Gallen - 05/02/2026 R. WilsonRoan Roberto Wilson Gordon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Chaves 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Rotherham — 0 0 — — — — 2025-26 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Chaves 2 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Rotherham — 0 0 — — — — 2023-24 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Aston Villa U21 - 04/02/2026 A. VallciAlbert Vallci
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 1 6,0 2025-26 FC ST. Gallen 29 0 0 19 — 8 6,7 2025-26 Sturm Graz 14 2 1 13 — 4 7,1 2024-25 FC ST. Gallen 30 2 1 29 — 10 2 7,0 2023-24 FC ST. Gallen 36 5 0 32 — 9 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC ST. Gallen - 29/01/2026 P. KollerPaul-Friedrich Koller
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 1 — 0 6,0 2025-26 Altach 17 1 0 13 — 3 6,9 2025-26 Sturm Graz 14 1 0 10 — 0 1 7,1 2024-25 Altach 31 3 0 22 — 6 1 6,9 2023-24 Altach 31 3 0 34 — 4 6,9 2023-24 Grazer AK 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SCR Altach - 28/01/2026 B. MaierhoferB. Maierhofer
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Traiskirchen
Odejścia 50
- 30/08/2026 A. CamaraAdama Mohamed Camara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paris FC 7 0 0 8 — 0 6,8 2026-27 Randers FC 4 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Salzburg 3 0 0 0 — 0 2,9 2026-27 Nice 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 5 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Paris FC 3 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Paris FC 32 3 1 40 — 6 7,2 2024-25 Sturm Graz 23 0 0 6 — 0 6,6 2024-25 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris FC 36 2 0 44 — 7 7,1 2023-24 Sturm Graz 19 1 0 2 — 0 6,6 2023-24 Olympiakos — 0 0 30 — — 7,0 2023-24 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Randers FC - 29/08/2026 A. CamaraAdama Mohamed Camara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paris FC 7 0 0 8 — 0 6,8 2026-27 Randers FC 4 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Salzburg 3 0 0 0 — 0 2,9 2026-27 Nice 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 5 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Paris FC 3 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Paris FC 32 3 1 40 — 6 7,2 2024-25 Sturm Graz 23 0 0 6 — 0 6,6 2024-25 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris FC 36 2 0 44 — 7 7,1 2023-24 Sturm Graz 19 1 0 2 — 0 6,6 2023-24 Olympiakos — 0 0 30 — — 7,0 2023-24 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Randers FC - 23/08/2026 M. MaloneMaurice Maximilian Malone
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sturm Graz 8 0 1 7 — 1 6,3 2025-26 Austria Vienna 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Austria Vienna 31 11 3 34 — 6 7,0 2024-25 FC Basel 1893 — 0 0 — — — — 2023-24 FC Basel 1893 18 1 0 4 — 0 6,6 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Minnesota United FC - 22/08/2026 M. MaloneMaurice Maximilian Malone
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sturm Graz 8 0 1 7 — 1 6,3 2025-26 Austria Vienna 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Austria Vienna 31 11 3 34 — 6 7,0 2024-25 FC Basel 1893 — 0 0 — — — — 2023-24 FC Basel 1893 18 1 0 4 — 0 6,6 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Minnesota United FC - 18/08/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Strasbourg - 17/08/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Strasbourg - 13/08/2026 R. FossoDonfack Ryan Gloire Fosso Ymefack
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Standard 6 0 0 3 — 1 6,7 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Sturm Graz 14 1 0 15 — 3 6,6 2025-26 For Sittard 2 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 For Sittard 30 1 1 22 — 6 6,9 2023-24 FC Vaduz 30 1 1 22 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Standard Liege - 12/08/2026 R. FossoDonfack Ryan Gloire Fosso Ymefack
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Standard 6 0 0 3 — 1 6,7 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Sturm Graz 14 1 0 15 — 3 6,6 2025-26 For Sittard 2 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 For Sittard 30 1 1 22 — 6 6,9 2023-24 FC Vaduz 30 1 1 22 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Standard Liege - 29/07/2026 P. KiedlPeter Kiedl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Ried 20 4 (1 z karnych) 2 31 — 4 6,6 2025-26 Sturm Graz 6 2 0 7 — 1 7,0 2024-25 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Grazer AK — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hansa Rostock - 28/07/2026 P. KiedlPeter Kiedl
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Ried 20 4 (1 z karnych) 2 31 — 4 6,6 2025-26 Sturm Graz 6 2 0 7 — 1 7,0 2024-25 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Grazer AK — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hansa Rostock - 16/07/2026 E. AiwuEmanuel Aiwu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sturm Graz 8 0 0 15 — 2 6,8 2024-25 Sturm Graz 29 1 0 40 — 8 6,8 2023-24 Birmingham City FC 24 0 0 14 — 4 6,8 2023-24 Birmingham 24 0 0 14 — 4 6,8 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Apollon Limassol - 15/07/2026 E. AiwuEmanuel Aiwu
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sturm Graz 8 0 0 15 — 2 6,8 2024-25 Sturm Graz 29 1 0 40 — 8 6,8 2023-24 Birmingham City FC 24 0 0 14 — 4 6,8 2023-24 Birmingham 24 0 0 14 — 4 6,8 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Apollon Limassol - 12/07/2026 E. KarićEmir Karić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sturm Graz 8 0 0 6 — 2 6,9 2024-25 Sturm Graz 21 0 1 15 — 4 1 6,6 2023-24 Darmstadt 27 0 0 17 — 4 6,7 2023-24 Sturm Graz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting Kansas City - 11/07/2026 E. KarićEmir Karić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sturm Graz 8 0 0 6 — 2 6,9 2024-25 Sturm Graz 21 0 1 15 — 4 1 6,6 2023-24 Darmstadt 27 0 0 17 — 4 6,7 2023-24 Sturm Graz — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting Kansas City - 30/06/2026 D. LavaléeDimitri Dominique Lavalée
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sturm Graz 4 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Sturm Graz 30 1 2 29 — 6 1 7,0 2023-24 Sturm Graz 22 2 0 38 — 8 1 7,1 2023-24 Mechelen 3 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Standard Liege - 30/06/2026 D. ShalaD. Shala
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Sturm Graz II - 30/06/2026 Kristjan BendraKristjan Bendra
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Olimpija Ljubljana - 30/06/2026 M. BignettiMatteo Bignetti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Austria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Saarbrücken - 30/06/2026 S. MustaficSenad Mustafic
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do NK Osijek - 29/06/2026 D. LavaléeDimitri Dominique Lavalée
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Sturm Graz 4 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Sturm Graz 30 1 2 29 — 6 1 7,0 2023-24 Sturm Graz 22 2 0 38 — 8 1 7,1 2023-24 Mechelen 3 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Standard Liege - 29/06/2026 J. GazibegovićJusuf Gazibegović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Widzew Łódź 4 0 1 2 — 1 6,7 2025-26 Sturm Graz 11 0 2 7 — 2 6,9 2025-26 FC Koln 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sturm Graz 14 1 1 11 — 6 7,2 2024-25 FC Koln 11 0 0 12 — 2 6,8 2023-24 Sturm Graz 32 2 5 31 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do 1. FC Köln - 29/06/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Feyenoord - 29/06/2026 Kristjan BendraKristjan Bendra
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Olimpija Ljubljana - 29/06/2026 M. BignettiMatteo Bignetti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Austria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Saarbrücken - 29/06/2026 N. GeyrhoferNiklas Geyrhofer
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 4 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 22 1 0 14 — 2 6,8 2023-24 18 0 0 10 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Geyrhofer Niklas
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Sturm Graz - Celje, en directo | Europa League Mundo Deportivo · czw. 20:00 · Skład
- Sturm Graz-OM: l'amertume de Genesio et la prestation décevante de trop pour certains Olympiens? RMC Sport · pt. 13:03 · Reakcja
- Sturm Graz 1-0 OM : la rotation ? “Important que tout le monde soit impliqué”, souligne De Lange RMC Sport · pt. 11:54
- OM : Bruno Genesio croit en la qualification en Ligue Europa ! Foot Mercato · pt. 09:26
- OM, le coup de Graz L'Équipe · pt. 07:25
- Sturm Graz-OM: la nouvelle défaite marseillaise est "un résultat positif" selon l'After RMC Sport · pt. 00:59
- Sturm Graz-OM: "On n’avait pas la bonne attitude", regrette Jeffrey de Lange RMC Sport · czw. 23:53
- Sturm Graz-OM: inoffensif, Marseille s'incline encore et voit son avenir en Ligue Europa compromis RMC Sport · czw. 23:21
- Un tir cadré en 90 minutes, maladroits devant le but: les attaquants de l'OM ont souffert face à Sturm Graz en Ligue Europa L'Équipe · czw. 23:04 · Kontuzja
- Ligue Europa : Jeffrey de Lange en remet une couche sur l’OM Foot Mercato · czw. 22:44
- OM : Bruno Genesio commence à perdre patience avec Angel Gomes… Foot Mercato · czw. 22:32
- Sturm Graz-OM: "La mi-temps qui me déçoit le plus depuis le début de saison", Genesio en colère contre la prestation marseillaise RMC Sport · czw. 22:19
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Salzburg 311 24N 452 Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 14:30 Altach
Sturm Graz 221 26N 512 Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 14:30 Sturm Graz
WSG Wattens nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 17:00 Sturm Graz
Austria Vienna nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · niedz. 14:30 Grazer AK
Sturm Graz nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 Sturm Graz
Wolfsberger AC nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 LASK
Sturm Graz nadchodzące Bundesliga autrichienne ♂ · sob. 17:00 A. Lustenau
Sturm Graz nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 18/10/2026 | Sturm Graz – Grazer AK | 6 – 1 |
| 10/10/2026 | Austria Vienna – Sturm Graz | 0 – 2 |
| 20/09/2026 | Salzburg – Sturm Graz | 3 – 0 |
| 13/09/2026 | Sturm Graz – LASK | 2 – 1 |
| 30/08/2026 | SK Rapid – Sturm Graz | 3 – 1 |
| 22/08/2026 | Sturm Graz – A. Lustenau | 1 – 1 |
| 15/08/2026 | Sturm Graz – Altach | 1 – 0 |
| 08/08/2026 | Hartberg – Sturm Graz | 0 – 2 |
| 01/08/2026 | WSG Wattens – Sturm Graz | 1 – 1 |
| 17/05/2026 | Sturm Graz – SK Rapid | 2 – 0 |
| 10/05/2026 | Hartberg – Sturm Graz | 2 – 4 |
| 03/05/2026 | Salzburg – Sturm Graz | 1 – 1 |
| 26/04/2026 | Sturm Graz – Austria Vienna | 1 – 1 |
| 22/04/2026 | Sturm Graz – LASK | 1 – 1 |
| 19/04/2026 | LASK – Sturm Graz | 1 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | S. JattaSeedy Jatta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 6 | 4 | 355 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | E. SogloEmran Soglo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 5 | 4 | 300 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,1 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. WłodarczykSzymon Włodarczyk
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 5 | 3 | 242 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | D. KhudyakovDaniil Khudyakov
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. HeilJürgen Heil
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | J. QuarshieJoshua Quarshie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | V. MatoshiValmir Matoshi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 2 | 171 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | Jacob Peter HödlJacob Peter Hödl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 2 | 2 | 165 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | L. BalboLuís Francisco Balbo Vieira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 2 | 2 | 164 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | B. BeganovićBelmin Beganović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 2 | 2 | 123 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | N. WeiperNelson Felix Patrick Weiper
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 4 | 1 | 166 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | A. MalicArjan Malic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 2 | 1 | 135 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | J. Gorenc StankovičJon Gorenc Stankovič
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 2 | 1 | 99 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | P. KollerPaul-Friedrich Koller
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 2 | 1 | 97 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | S. SeidlSimon Seidl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 2 | 1 | 84 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. VallciAlbert Vallci
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 30 | 2 | 1 | 60 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | Luca WeinhandlLuca Weinhandl
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 16 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | P. PetrovićPetar Petrović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | G. MamageishviliGizo Mamageishvili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 1 | 1 | 61 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | O. DiakitéOumar Diakité
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 0 | 57 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | F. RózgaFilip Rózga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 2 | 0 | 53 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | O. KiteishviliOtar Kiteishvili
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 2 | 0 | 53 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | A. KayomboAxel Kayombo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | J. HalwachsJulian Halwachs
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 2,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | A. HelacAmmar Helac
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | E. LorenzElias Lorenz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | J. PetritschJ. Petritsch
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | Jonas PeinhartJonas Peinhart
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. GrgicM. Grgic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | N. GeyrhoferNiklas Geyrhofer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | C. Wiener-PucherChristoph Wiener-Pucher
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | G. HaiderGabriel Haider
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | L. GrgićLeon Grgić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Bastian Tim MaierhoferBastian Tim Maierhofer Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | E. RocheE. Roche Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Jonas WolfJonas Wolf
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Kelechi NnamdiKelechi Nnamdi Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9
Odeszli w trakcie sezonu 3
Zawodnicy, którzy grali w Sturm Graz w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J. Mitchell | Obrońca | 2 | 1 | 96 | 0 | 0 | 7,9 |
| R. Fosso | Pomocnik | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| Filip Rozga | Pomocnik | 0 | 0 | 38 | 0 | 0 | 6,9 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Sturm Graz przeciwko:
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.