Super League Grèce ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Panathinaikos
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VDVVV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 7 wedstrijden ongeslagen thuis 5 overwinningen op rij thuis 3 overwinningen op rij 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 2-0-zege tegen AEK · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 2 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
1e na 10 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 4e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Panathinaikos
Aanval · 2,40 doelpunt(en) per wedstrijd (3,50 thuis, 1,00 uit) · 13,8 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 0,60 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,30 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 17 geel, 1 rood
Discipline · 14,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 50 wedstrijd(en))
Doelman · Iñaki Peña · 15 redding(en), 68% van de schoten op doel gestopt · 1,04 tegen per 90 min · cijfer 7,1
Trainer · Jacob Neestrup sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-4-2 ×1, 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): WWWWWLW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Panathinaikos
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Barcelona | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Elche | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Barcelona | 16 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Barcelona | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stefan de Vrij| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 7 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Netherlands | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Inter | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Inter | 35 | 3 | 0 | 9 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Inter | 25 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Giorgos Kiriakopoulos| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 7 | 0 | 0 | 13 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Panathinaikos | 12 | 0 | 1 | 6 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Monza | 34 | 2 | 4 | 24 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Monza | 28 | 0 | 3 | 15 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Sassuolo | — | 0 | 3 | 15 | — | — | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rick van Drongelen| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Samsunspor | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Samsunspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Samsunspor | 30 | 3 | 0 | 37 | — | 6 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Georgios Marios Katris| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Levadiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Panathinaikos | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Levadiakos | 13 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Panathinaikos | 0 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Panathinaikos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Etienne Amara Camara| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 7 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Charleroi | 38 | 2 | 3 | 73 | — | 12 | 6,9 |
| 2024-25 | Charleroi | 37 | 0 | 2 | 24 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Charleroi | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Udinese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Santino Andino Valencia| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 2 | 6 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Triantafyllos Tsapras| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,7 |
| 2026-27 | Greece | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Levadiakos | 30 | 1 | 10 | 27 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Levadiakos | 21 | 1 | 3 | 7 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Levadiakos | 27 | 5 | 0 | — | — | 3 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Imrân Louza| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Watford | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Watford | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Watford | 33 | 2 | 5 | 62 | — | 11 | 7,3 |
| 2024-25 | Lorient | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Watford | 15 | 1 | 2 | 21 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Lorient | 14 | 1 | 3 | 16 | — | 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pedro Chirivella Burgos| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Panathinaikos | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Nantes | 30 | 0 | 2 | 25 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Nantes | 32 | 1 | 1 | 26 | — | 5 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Andrews Tetteh| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Panathinaikos | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Greece | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Kifisia | 0 | 4 (1 strafsch.) | 4 | 43 | — | 5 | 7,2 |
| 2025-26 | Panathinaikos | 0 | 3 | 0 | 5 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Kifisia | 15 | 8 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2024-25 | Panetolikos | 13 | 2 | 1 | 17 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Kifisia | 30 | 1 | 0 | 35 | — | 5 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 7 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 55
- 13/09/2026 A. Salah-EddineAnass Salah-Eddine
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 2 0 0 1 — 1 7,1 2025-26 PSV Eindhoven 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Roma — 0 0 — — — — 2024-25 Twente 18 2 2 9 — 1 7,0 2024-25 Roma 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Twente 6 0 1 5 — 0 6,7 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van AS Roma - 01/09/2026 A. OunahiAzzedine Ounahi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 1 0 0 — — 0 8,0 2025-26 Girona 24 5 (1 strafsch.) 2 18 — 7 7,3 2024-25 Panathinaikos 15 3 2 13 — 1 7,3 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 21 2 0 15 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Girona - 31/08/2026 A. OunahiAzzedine Ounahi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 1 0 0 — — 0 8,0 2025-26 Girona 24 5 (1 strafsch.) 2 18 — 7 7,3 2024-25 Panathinaikos 15 3 2 13 — 1 7,3 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 21 2 0 15 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Girona - 27/08/2026 I. LouzaImrân Louza
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Watford 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Watford 1 0 1 2 — 0 7,2 2024-25 Watford 33 2 5 62 — 11 7,3 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Watford 15 1 2 21 — 4 6,9 2023-24 Lorient 14 1 3 16 — 1 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Watford - 26/08/2026 I. LouzaImrân Louza
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Watford 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Watford 1 0 1 2 — 0 7,2 2024-25 Watford 33 2 5 62 — 11 7,3 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Watford 15 1 2 21 — 4 6,9 2023-24 Lorient 14 1 3 16 — 1 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Watford - 04/08/2026 L. GarcíaLevi Samuel García
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 4 1 0 5 — 1 6,5 2025-26 Cartagena 1 0 0 — — 0 — 2024-25 AEK 16 5 1 8 — 2 6,9 2023-24 AEK 20 13 (2 strafsch.) 2 16 — 0 7,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Spartak Moscow - 30/07/2026 K. KangwaKings Kangwa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 1 1 0 3 — 0 8,3 2024-25 Kortrijk — 0 0 — — — — 2023-24 Kortrijk 10 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Hapoel Beer Sheva - 29/07/2026 K. KangwaKings Kangwa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 1 1 0 3 — 0 8,3 2024-25 Kortrijk — 0 0 — — — — 2023-24 Kortrijk 10 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Hapoel Beer Sheva - 18/07/2026 R. van DrongelenRick van Drongelen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 6 0 0 5 — 0 7,3 2025-26 Samsunspor 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Samsunspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Samsunspor 30 3 0 37 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Samsunspor - 12/07/2026 V. KristiansenVictor Bernth Kristiansen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leicester 1 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 Leicester 30 0 1 19 — 1 6,7 2023-24 Bologna 32 0 3 29 — 4 6,9 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Leicester - 30/06/2026 E. CamaraEtienne Amara Camara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 7 0 0 14 — 1 7,2 2025-26 Charleroi 38 2 3 73 — 12 6,9 2024-25 Charleroi 37 0 2 24 — 5 6,9 2023-24 Charleroi 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Udinese 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Charleroi - 30/06/2026 T. TsaprasTriantafyllos Tsapras
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 4 0 0 4 — 3 6,7 2026-27 Greece 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Levadiakos 30 1 10 27 — 2 6,9 2024-25 Levadiakos 21 1 3 7 — 3 7,0 2023-24 Levadiakos 27 5 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Levadiakos - 30/06/2026 Arafat Al HajArafat Al Haj
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van FC Thun - 30/06/2026 A. ShehuAidon Shehu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Hull 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Hull City - 29/06/2026 Odysseas LazarisOdysseas Lazaris
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Marko - 29/06/2026 S. de VrijStefan de Vrij
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 7 0 1 2 — 0 7,1 2026-27 Netherlands 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Inter 4 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Inter 35 3 0 9 — 2 7,1 2023-24 Inter 25 1 0 8 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Inter - 29/06/2026 A. ProdromitisAthanasios Prodromitis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panetolikos 4 0 0 4 — 1 4,4 2024-25 Panathinaikos — 0 0 — — — — 2023-24 Panathinaikos — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Kallithea - 29/06/2026 A. ZarouryAnass Zaroury
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 4 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Panathinaikos 12 4 1 10 — 3 7,4 2024-25 Lens 28 2 2 13 — 2 6,9 2024-25 Burnley 1 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Hull 12 2 0 3 — 0 7,1 2023-24 Burnley 6 0 0 4 — 0 1 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Lens - 29/06/2026 D. LimniosDimitrios Limnios
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 For Sittard 2 0 0 2 — 1 7,0 2024-25 Panathinaikos 13 0 0 2 — 0 6,5 2023-24 Panathinaikos 12 0 0 7 — 1 6,5 2023-24 FC Koln 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Fortuna Sittard - 29/06/2026 E. CamaraEtienne Amara Camara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 7 0 0 14 — 1 7,2 2025-26 Charleroi 38 2 3 73 — 12 6,9 2024-25 Charleroi 37 0 2 24 — 5 6,9 2023-24 Charleroi 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Udinese 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Charleroi - 29/06/2026 E. ÇokajEnis Çokaj
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Bochum 1 0 0 3 — 1 6,3 2025-26 Levadiakos 30 0 1 26 — 8 7,1 2024-25 Levadiakos 20 0 0 22 — 8 6,9 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 22 — 0 6,9 2023-24 Panathinaikos 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Asteras Tripolis — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Levadiakos - 29/06/2026 F. MladenovićFilip Mladenović
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 4 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 18 1 2 19 — 9 6,9 2023-24 30 1 4 14 — 8 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Fatih Karagümrük - 29/06/2026 Georgios KarakasidisGeorgios Karakasidis
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Iraklis 1908 - 29/06/2026 Iñaki PeñaIgnacio Peña Sotorres
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 7 0 0 — — 0 7,1 2025-26 Barcelona 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Elche 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Barcelona 16 0 0 — — 1 7,1 2023-24 Barcelona 3 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Barcelona - 29/06/2026 Markos SpatharisMarkos Spatharis
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van FK Sarajevo
Vertrekken 80
- 16/09/2026 G. KyriopoulosGiorgos Kyriopoulos
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Kifisia 2 0 0 0 — 0 6,7 2026-27 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Kifisia 24 4 0 — — 4 — 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Panathinaikos — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Kifisia - 13/09/2026 M. PantovićMiloš Pantović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Panathinaikos 8 0 0 3 — 0 6,4 2023-24 Union Berlin 1 1 0 — — 0 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Železničar Pančevo - 12/09/2026 F. MladenovićFilip Mladenović
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 4 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 18 1 2 19 — 9 6,9 2023-24 30 1 4 14 — 8 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Mladost Lucani - 04/09/2026 A. BakasetasAnastasios Bakasetas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Greece 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Panathinaikos 3 4 0 — — 1 — 2024-25 Panathinaikos 14 0 1 15 — 1 7,2 2023-24 Panathinaikos 13 4 (2 strafsch.) 0 17 — 3 7,5 2023-24 Trabzonspor 4 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Apoel Nicosia - 03/09/2026 A. BakasetasAnastasios Bakasetas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Greece 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Panathinaikos 3 4 0 — — 1 — 2024-25 Panathinaikos 14 0 1 15 — 1 7,2 2023-24 Panathinaikos 13 4 (2 strafsch.) 0 17 — 3 7,5 2023-24 Trabzonspor 4 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Apoel Nicosia - 01/09/2026 A. ZarouryAnass Zaroury
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panathinaikos 4 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Panathinaikos 12 4 1 10 — 3 7,4 2024-25 Lens 28 2 2 13 — 2 6,9 2024-25 Burnley 1 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Hull 12 2 0 3 — 0 7,1 2023-24 Burnley 6 0 0 4 — 0 1 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Columbus Crew - 26/08/2026 A. ČerinAdam Gnezda Čerin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slovenia 4 0 0 4 — 1 6,6 2026-27 Panathinaikos 4 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 Panathinaikos 10 0 0 7 — 2 6,7 2024-25 Panathinaikos 17 1 0 20 — 2 6,9 2023-24 Panathinaikos 26 3 0 31 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al Wahda FC - 26/08/2026 A. ToubaAhmed Touba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Le Havre 6 0 0 5 — 1 6,9 2026-27 Panathinaikos 3 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Panathinaikos 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Mechelen 23 2 0 17 — 7 7,0 2023-24 Lecce 6 0 0 6 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Le Havre - 25/08/2026 A. ČerinAdam Gnezda Čerin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Slovenia 4 0 0 4 — 1 6,6 2026-27 Panathinaikos 4 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 Panathinaikos 10 0 0 7 — 2 6,7 2024-25 Panathinaikos 17 1 0 20 — 2 6,9 2023-24 Panathinaikos 26 3 0 31 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al Wahda FC - 25/08/2026 T. VilhenaTonny Emílio Trindade de Vilhena
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Willem II 6 1 0 5 — 1 6,8 2025-26 Panathinaikos 1 0 0 — — 1 — 2024-25 Alanyaspor 14 2 1 18 — 2 6,9 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Panathinaikos 21 1 0 17 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Willem II - 24/08/2026 T. VilhenaTonny Emílio Trindade de Vilhena
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Willem II 6 1 0 5 — 1 6,8 2025-26 Panathinaikos 1 0 0 — — 1 — 2024-25 Alanyaspor 14 2 1 18 — 2 6,9 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Panathinaikos 21 1 0 17 — 4 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Willem II - 06/08/2026 Tavares MiguelTavares Miguel
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Miguel Tavares - 30/07/2026 A. ShehuAidon Shehu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Hull 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Shehu Aidon - 29/07/2026 Markos SpatharisMarkos Spatharis
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Zakynthos - 26/07/2026 M. SiopisEmmanouil Siopis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Panathinaikos 3 0 0 — — 1 — 2024-25 Panathinaikos 5 0 1 3 — 0 6,7 2024-25 Cardiff City FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cardiff City FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Fatih Karagümrük - 25/07/2026 M. SiopisEmmanouil Siopis
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Panathinaikos 3 0 0 — — 1 — 2024-25 Panathinaikos 5 0 1 3 — 0 6,7 2024-25 Cardiff City FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cardiff City FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Fatih Karagümrük - 25/07/2026 T. JedvajTin Jedvaj
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 18 4 0 9 — 3 7,0 2024-25 20 1 1 17 — 5 7,1 2023-24 24 2 0 29 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Al Shabab - 24/07/2026 T. JedvajTin Jedvaj
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 18 4 0 9 — 3 7,0 2024-25 20 1 1 17 — 5 7,1 2023-24 24 2 0 29 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Al Shabab - 23/07/2026 Angelos VyntraAngelos Vyntra
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Omonia 29is Maiou - 23/07/2026 F. ĐuričićFilip Đuričić
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 19 3 1 28 — 5 6,6 2024-25 18 5 1 16 — 6 7,0 2023-24 16 3 2 19 — 5 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Apoel Nicosia - 23/07/2026 Rushit ZekaRushit Zeka
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Omonia 29is Maiou - 22/07/2026 F. ĐuričićFilip Đuričić
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 19 3 1 28 — 5 6,6 2024-25 18 5 1 16 — 6 7,0 2023-24 16 3 2 19 — 5 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Apoel Nicosia - 21/07/2026 Georgios KarakasidisGeorgios Karakasidis
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Iraklis 1908 - 20/07/2026 Georgios KarakasidisGeorgios Karakasidis
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Iraklis 1908 - 18/07/2026 Odysseas LazarisOdysseas Lazaris
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Pyrgos 1968
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Achraf Hakimi au chevet d’Azzedine Ounahi après son opération Foot Mercato · do 20:45 · Blessure
- Iñaki Peña: “Sería bueno poner árbitros extranjeros en un Clásico” AS · zo 07:14 · Arbitrage
- L'Olympiakos s'offre le Panathinaïkos avant d'affronter l'OM L'Équipe · zo 22:03
- Le Maroc sans souci face au Lesotho en qualifications de la CAN 2027, avec des buts de Brahim Diaz et Azzedine Ounahi L'Équipe · di 16:58
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Panathinaikos 121 20N 682 Super League Grèce ♂ · zo 16:30 Panathinaikos
OFI 671 20N 142 Super League Grèce ♂ · zo 16:00 Atromitos
Panathinaikos komt eraan Super League Grèce ♂ · zo 16:30 Panathinaikos
Aris komt eraan Super League Grèce ♂ · zo 18:30 PAOK
Panathinaikos komt eraan Super League Grèce ♂ · zo 16:30 Panathinaikos
Iraklis komt eraan Super League Grèce ♂ · zo 16:00 Asteras Tripolis
Panathinaikos komt eraan Super League Grèce ♂ · za 17:00 OFI
Panathinaikos komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Panathinaikos – AEK | 2 – 0 |
| 25/10/2026 | Volos NFC – Panathinaikos | 0 – 1 |
| 18/10/2026 | Panathinaikos – Asteras Tripolis | 5 – 1 |
| 11/10/2026 | Olympiakos – Panathinaikos | 1 – 0 |
| 20/09/2026 | Kalamata – Panathinaikos | 0 – 1 |
| 13/09/2026 | Panathinaikos – Panetolikos | 3 – 0 |
| 10/09/2026 | Panathinaikos – Kifisia | 3 – 1 |
| 06/09/2026 | Panathinaikos – PAOK | 3 – 1 |
| 31/08/2026 | Levadeiakos – Panathinaikos | 0 – 2 |
| 31/08/2026 | Levadiakos – Panathinaikos | 0 – 2 |
| 17/05/2026 | Panathinaikos – PAOK | 2 – 2 |
| 13/05/2026 | Olympiakos – Panathinaikos | 1 – 0 |
| 10/05/2026 | AEK – Panathinaikos | 2 – 1 |
| 03/05/2026 | Panathinaikos – AEK | 0 – 0 |
| 19/04/2026 | Panathinaikos – Olympiakos | 0 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Iñaki PeñaIgnacio Peña Sotorres
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 26 | 7 | 7 | 604 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | S. de VrijStefan de Vrij
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 33 | 7 | 7 | 604 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,1 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | G. KiriakopoulosGiorgos Kiriakopoulos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 7 | 7 | 588 | 0 | 0 | 13 | — | 0 | 6,9 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | E. CamaraEtienne Amara Camara
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 7 | 7 | 581 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 7,2 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Santino AndinoSantino Andino Valencia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 6 | 440 | 1 | 2 | 6 | — | 2 | 7,2 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | R. van DrongelenRick van Drongelen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 6 | 5 | 453 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Pedro ChirivellaPedro Chirivella Burgos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 6 | 4 | 252 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. TettehAndrews Tetteh
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 5 | 4 | 241 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | T. TsaprasTriantafyllos Tsapras
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 4 | 4 | 269 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Adriano JagušićAdriano Jagušić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 3 | 317 | 2 | 0 | — | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | V. TabordaVicente Taborda
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 6 | 3 | 267 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | L. GarcíaLevi Samuel García
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 28 | 4 | 3 | 171 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 74 | E. RastoderElmin Rastoder
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 6 | 2 | 219 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | F. PellistriFacundo Pellistri Rebollo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 5 | 2 | 174 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Georgios Marios KatrisGeorgios Marios Katris
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 4 | 2 | 189 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | C. DessersCyriel Kolawole Dessers
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 31 | 4 | 1 | 182 | 4 | 0 | 3 | — | 0 | 8,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | D. CalabriaDavide Calabria
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 2 | 1 | 150 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. Salah-EddineAnass Salah-Eddine
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 2 | 1 | 135 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | K. KangwaKings Kangwa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 8,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | A. OunahiAzzedine Ounahi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 1 | 1 | 80 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | S. KontourisSotiris Kontouris
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 4 | 0 | 103 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | E. Palmer-BrownErik Ross Palmer-Brown
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 0 | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | P. PantelidisPavlos Pantelidis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 1 | 0 | 21 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | C. GeitonasC. Geitonas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | I. LouzaImrân Louza
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | K. KotsarisKonstantinos Kotsaris
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 29 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | L. ChavesLucas Abraham Chaves
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 30 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | P. BiniarisP. Biniaris
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | V. KristiansenVictor Bernth Kristiansen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | Vasilios LavdasVasilios Lavdas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | I. NempisI. Nempis Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | M. SissokoMoussa Sissoko
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 36 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | S. IngasonSverrir Ingi Ingason
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 32 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 3
Spelers die dit seizoen voor Panathinaikos speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Zaroury | Aanvaller | 4 | 3 | 233 | 0 | 0 | 6,7 |
| A. Čerin | Middenvelder | 4 | 2 | 195 | 0 | 0 | 6,7 |
| A. Touba | Verdediger | 3 | 2 | 191 | 0 | 0 | 6,7 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Panathinaikos tegen:
- AEK
- Aris
- Asteras Tripolis
- Atromitos
- Iraklis
- Kalamata
- Kifisia
- Levadeiakos
- Levadiakos
- OFI
- OFI Crete
- Olympiakos
- Panetolikos
- PAOK
- Volos NFC
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.