Jupiler Pro League ♂ · Ligame permanente · Storia di u club
Oud-Heverlee Leuven
Chì ghjè ?
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
NVNNV 5 ultime partite, da a più anziana à a più recente
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Tutte e cumpetizioni 5 partite senza scunfitta 5 partite marchendu 3 partite senza scunfitta in casa
esce da una vittoria 2-1 contr'à St Truiden · 2 V, 3 P, 0 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 5 incassati)
Evuluzione di a classificaChì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Chì ghjè ?
14u dopu à 10 ghjurnata(e) · megliu rangu 14u, peghju 17u · Paragunà cù un'altra squadra →
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Oud-Heverlee Leuven
Attaccu · 0,80 reta(e) per partita (1,00 in casa, 0,50 fora) · 12,2 tiri per partita, 27 % in u quadru · senza marcà in 38 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 16-30a minuta
Difesa · 1,80 incassata(e) per partita (1,50 in casa, 2,00 fora) · 13 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 17 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 12,5 fallu(i) per partita · 1,6 fora di ghjocu per partita · 2,80 gialla(e) è 0,80 rossa(e) per partita (fiches de match, 46 partita(e))
Guardianu · D. van den Heuvel · 21 parata(e), 62 % di i tiri in u quadru parati · 1,86 incassata(e) per 90 min · nota 7,3
Allenatore · Timmy Simons dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 3-4-3, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ancu 3-4-1-2 ×1, 3-1-4-2 ×1)
Forma (API-Football) : LLLLLDWD
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Oud-Heverlee Leuven
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Composition probable — 3-4-3Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Oud-Heverlee Leuven | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Club Brugge | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Club Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Roggerio Nyakossi| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Oud-Heverlee Leuven | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Oud-Heverlee Leuven | 27 | 4 | 0 | 10 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | 12 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ewoud Pletinckx| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 40 | 3 | 0 | 30 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | 22 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | 22 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jamie Lawrence| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Oud-Heverlee Leuven | 5 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | WSG Wattens | 32 | 2 | 0 | 25 | — | 5 | 6,9 |
| 2025-26 | Almere City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | WSG Wattens | 28 | 3 | 1 | 23 | — | 7 | 7,3 |
| 2024-25 | Almere City | 26 | 0 | 1 | 16 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Nurnberg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Magdeburg | 11 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,5 |
| 2023-24 | Nurnberg | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Wouter George| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 2 | 2 | 7 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | 0 | 1 | 1 | 27 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | 26 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Siebe Schrijvers| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 30 | 3 (2 rig.) | 3 | 40 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | 36 | 7 (4 rig.) | 4 | 33 | — | 6 | 7,2 |
| 2023-24 | 36 | 7 (4 rig.) | 4 | 33 | — | 6 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
William Balikwisha| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Oud-Heverlee Leuven | 8 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Oud-Heverlee Leuven | 11 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | 35 | 2 | 1 | 12 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Standard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Oud-Heverlee Leuven | 35 | 2 | 1 | 12 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Standard | 28 | 2 | 0 | — | — | 2 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Łukasz Łakomy| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Oud-Heverlee Leuven | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Oud-Heverlee Leuven | 32 | 3 | 3 | 38 | — | 6 | 6,8 |
| 2025-26 | Young Boys | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Young Boys | 32 | 0 | 0 | 22 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Young Boys | 33 | 2 | 4 | 31 | — | 3 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Robin Mirisola| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Oud-Heverlee Leuven | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Genk | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Genk | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Genk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Chukwubuikem Ikwuemesi| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Oud-Heverlee Leuven | 6 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Oud-Heverlee Leuven | 34 | 4 | 0 | 60 | — | 4 | 6,5 |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | 34 | 6 | 2 | 50 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Salernitana | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Salernitana | 25 | 1 | 1 | 35 | — | 2 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Abdoul Karim Traoré| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Oud-Heverlee Leuven | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 1 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Genclerbirligi | 6 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Oud-Heverlee Leuven | 25 | 2 | 1 | 23 | — | 3 | 6,4 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 16 | 2 | 1 | 16 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Waregem | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Zulte Waregem | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Waregem | 29 | 3 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Zulte Waregem | 29 | 3 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Zulte Waregem | 24 | 4 | 5 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Waregem | 24 | 4 | 5 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Goztep | 18 | 2 | 2 | 5 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Hull | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 9 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Muvimenti di ghjucatoriChì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Chì ghjè ?
Arrivi 33
- 02/09/2026 A. FontanarosaAlessandro Fontanarosa
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Avellino 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Avellino 25 0 0 31 — 7 1 6,9 2024-25 Reggiana 10 0 0 2 — 2 6,6 2024-25 Carrarese 8 0 0 2 — 1 6,6 2024-25 Inter 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cosenza 35 0 0 16 — 7 6,7 2023-24 Inter — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Avellino - 02/09/2026 K. VromanKiany Vroman
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 1 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da K. Lierse S.K. - 02/09/2026 R. MirisolaRobin Mirisola
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 4 0 0 5 — 0 6,5 2026-27 Genk 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Genk 7 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Genk 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Genk - 01/09/2026 K. VromanKiany Vroman
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 1 0 0 — — 0 6,9 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da K. Lierse S.K. - 31/07/2026 Marcel Van DijckMarcel Van Dijck
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Trasferimentu da OH Leuven - 26/07/2026 E. AddaiEmmanuel Addai
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Alcorcon — 0 0 — — — — 2023-24 Alcorcon 37 3 4 18 — 1 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Qarabag - 19/07/2026 J. LawrenceJamie Lawrence
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 5 0 0 12 — 2 6,8 2025-26 WSG Wattens 32 2 0 25 — 5 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 WSG Wattens 28 3 1 23 — 7 7,3 2024-25 Almere City 26 0 1 16 — 0 6,7 2024-25 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Magdeburg 11 0 0 7 — 2 6,5 2023-24 Nurnberg 3 0 0 2 — 0 6,4 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da WSG Wattens - 15/07/2026 T. OgiwaraTakuya Ogiwara
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 6 0 0 2 — 0 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Urawa - 13/07/2026 S. YamadaShin Yamada
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Preußen Münster 10 3 0 6 — 1 6,7 2025-26 Celtic 4 0 0 1 — 0 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Celtic - 30/06/2026 D. van den HeuvelTristan Danique van den Heuvel
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 7 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Club Brugge 6 0 0 — — 1 7,0 2024-25 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Leeds 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leeds 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Club Brugge KV - 30/06/2026 Ł. ŁakomyŁukasz Łakomy
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 32 3 3 38 — 6 6,8 2025-26 Young Boys 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Young Boys 32 0 0 22 — 3 7,1 2023-24 Young Boys 33 2 4 31 — 3 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da BSC Young Boys - 29/06/2026 C. TerhoCasper Mikael Terho
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sparta Rotterdam 8 1 0 4 — 1 6,0 2026-27 Finland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 12 0 0 14 — 2 6,7 2025-26 Sparta Rotterdam 9 1 1 4 — 1 6,7 2024-25 Paderborn 14 0 1 11 — 3 6,7 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 11 0 1 5 — 2 6,8 2024-25 St. Gilloise 9 0 1 5 — 2 6,8 2023-24 St. Gilloise 21 3 0 — — 2 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Sparta Rotterdam - 29/06/2026 E. AddaiEmmanuel Addai
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Alcorcon — 0 0 — — — — 2023-24 Alcorcon 37 3 4 18 — 1 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Qarabag - 29/06/2026 J. LawrenceJamie Lawrence
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 5 0 0 12 — 2 6,8 2025-26 WSG Wattens 32 2 0 25 — 5 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 WSG Wattens 28 3 1 23 — 7 7,3 2024-25 Almere City 26 0 1 16 — 0 6,7 2024-25 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Magdeburg 11 0 0 7 — 2 6,5 2023-24 Nurnberg 3 0 0 2 — 0 6,4 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da WSG Wattens - 29/06/2026 M. OsifoManuel Osifo
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Kortrijk 24 1 1 16 — 4 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 2 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 33 0 1 19 — 4 6,6 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Kortrijk - 01/02/2026 K. VaesenKyan Vaesen
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 7 0 0 — — 1 6,5 2025-26 Westerlo 19 1 1 7 — 2 6,5 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 13 1 0 4 — 2 6,5 2024-25 Willem II 27 4 (2 rig.) 4 35 — 2 1 6,7 2024-25 Westerlo 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Westerlo 21 1 0 — — 1 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da KVC Westerlo - 08/09/2025 S. KabaSory Kaba
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 30 6 (1 rig.) 2 48 — 6 6,6 2024-25 Elche 24 4 (1 rig.) 0 21 — 4 6,7 2024-25 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Las Palmas 17 1 1 16 — 2 6,5 2023-24 FC Midtjylland 4 0 0 3 — 1 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Las Palmas - 07/09/2025 S. KabaSory Kaba
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 30 6 (1 rig.) 2 48 — 6 6,6 2024-25 Elche 24 4 (1 rig.) 0 21 — 4 6,7 2024-25 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Las Palmas 17 1 1 16 — 2 6,5 2023-24 FC Midtjylland 4 0 0 3 — 1 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Las Palmas - 05/09/2025 H. TeklabHenok Teklab
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 3 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 25 3 0 20 — 4 6,8 2025-26 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 — 2024-25 St. Gilloise 6 0 0 2 — 0 6,5 2023-24 St. Gilloise 21 1 0 — — 4 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Union St. Gilloise - 04/09/2025 H. TeklabHenok Teklab
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 3 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 25 3 0 20 — 4 6,8 2025-26 St. Gilloise 1 0 0 — — 0 — 2024-25 St. Gilloise 6 0 0 2 — 0 6,5 2023-24 St. Gilloise 21 1 0 — — 4 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Union St. Gilloise - 25/08/2025 Ł. ŁakomyŁukasz Łakomy
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 32 3 3 38 — 6 6,8 2025-26 Young Boys 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Young Boys 32 0 0 22 — 3 7,1 2023-24 Young Boys 33 2 4 31 — 3 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da BSC Young Boys - 24/08/2025 Ł. ŁakomyŁukasz Łakomy
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 32 3 3 38 — 6 6,8 2025-26 Young Boys 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Young Boys 32 0 0 22 — 3 7,1 2023-24 Young Boys 33 2 4 31 — 3 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da BSC Young Boys - 18/08/2025 N. DussenneNoë Georges Dussenne
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 8 0 0 11 — 0 6,9 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 23 1 0 26 — 6 6,9 2025-26 Lausanne 3 0 0 8 — 2 6,7 2024-25 Lausanne 33 7 (4 rig.) 1 36 — 7 7,3 2023-24 Lausanne 34 6 (2 rig.) 1 40 — 14 1 7,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Lausanne - 23/07/2025 V. DamjanićViktor Damjanić
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Jedinstvo Ub - 20/07/2025 L. McAlinneyLiam McAlinney
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Leicester City U21
Partenze 45
- 02/09/2026 T. LeysenTobe Leysen
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Genk 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 32 0 0 — — 2 6,9 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 36 0 0 2 — 5 7,1 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 36 0 0 2 — 5 7,1 2023-24 Genk 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Genk - 01/09/2026 T. LeysenTobe Leysen
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Genk 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 32 0 0 — — 2 6,9 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 36 0 0 2 — 5 7,1 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 36 0 0 2 — 5 7,1 2023-24 Genk 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Genk - 20/08/2026 M. MaertensMathieu Maertens
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Cambuur 5 0 0 12 — 1 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 35 1 3 33 — 5 6,6 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 14 1 1 14 — 1 6,8 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 14 1 1 14 — 1 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Cambuur - 30/07/2026 Y. MazizYoussef Maziz
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 36 3 4 20 — 6 7,0 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 37 3 1 25 — 5 6,9 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 37 3 1 25 — 5 6,9 2023-24 Metz 2 1 0 1 — 0 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Colorado Rapids - 08/07/2026 T. AkimotoTakahiro Akimoto
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 31 0 0 26 — 4 6,8 2024-25 25 0 0 18 — 6 7,0 2023-24 15 0 0 — — 2 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Machida Zelvia - 07/07/2026 S. KabaSory Kaba
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 30 6 (1 rig.) 2 48 — 6 6,6 2024-25 Elche 24 4 (1 rig.) 0 21 — 4 6,7 2024-25 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Las Palmas 17 1 1 16 — 2 6,5 2023-24 FC Midtjylland 4 0 0 3 — 1 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Al-Dhafra - 07/07/2026 T. AkimotoTakahiro Akimoto
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 31 0 0 26 — 4 6,8 2024-25 25 0 0 18 — 6 7,0 2023-24 15 0 0 — — 2 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Machida Zelvia - 06/07/2026 S. KabaSory Kaba
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 30 6 (1 rig.) 2 48 — 6 6,6 2024-25 Elche 24 4 (1 rig.) 0 21 — 4 6,7 2024-25 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Las Palmas 17 1 1 16 — 2 6,5 2023-24 FC Midtjylland 4 0 0 3 — 1 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Al-Dhafra - 30/06/2026 M. PrévotMaxence André Prévot
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Dunkerque 4 0 0 1 — 0 1 6,4 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 9 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 19 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 19 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Sochaux 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Dunkerque - 30/06/2026 O. RavetOregan Ravet
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Liège - 30/06/2026 Romeo MonticelliRomeo Monticelli
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Trasferimentu versu Francs Borains - 30/06/2026 T. OminamiTakuma Ominami
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 22 0 1 14 — 3 6,7 2024-25 24 0 0 10 — 2 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu V-varen Nagasaki - 30/06/2026 T. RadeletThéo Radelet
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 RAAL La Louviere 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu RAAL La Louvière - 30/06/2026 C. TerhoCasper Mikael Terho
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sparta Rotterdam 8 1 0 4 — 1 6,0 2026-27 Finland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 12 0 0 14 — 2 6,7 2025-26 Sparta Rotterdam 9 1 1 4 — 1 6,7 2024-25 Paderborn 14 0 1 11 — 3 6,7 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 11 0 1 5 — 2 6,8 2024-25 St. Gilloise 9 0 1 5 — 2 6,8 2023-24 St. Gilloise 21 3 0 — — 2 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Sparta Rotterdam - 29/06/2026 A. DialloAlpha Diallo
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Laval 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Lens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nancy — 0 0 — — — — 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bordeaux — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Diallo Amadou - 29/06/2026 C. TerhoCasper Mikael Terho
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sparta Rotterdam 8 1 0 4 — 1 6,0 2026-27 Finland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 12 0 0 14 — 2 6,7 2025-26 Sparta Rotterdam 9 1 1 4 — 1 6,7 2024-25 Paderborn 14 0 1 11 — 3 6,7 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 11 0 1 5 — 2 6,8 2024-25 St. Gilloise 9 0 1 5 — 2 6,8 2023-24 St. Gilloise 21 3 0 — — 2 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Sparta Rotterdam - 29/06/2026 Ł. ŁakomyŁukasz Łakomy
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 32 3 3 38 — 6 6,8 2025-26 Young Boys 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Young Boys 32 0 0 22 — 3 7,1 2023-24 Young Boys 33 2 4 31 — 3 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu BSC Young Boys - 29/06/2026 L. McAlinneyLiam McAlinney
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu McAlinney Liam - 29/06/2026 M. MaertensMathieu Maertens
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Cambuur 5 0 0 12 — 1 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 35 1 3 33 — 5 6,6 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 14 1 1 14 — 1 6,8 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 14 1 1 14 — 1 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Maertens Mathieu - 29/06/2026 M. PrévotMaxence André Prévot
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Dunkerque 4 0 0 1 — 0 1 6,4 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 9 0 0 — — 1 7,2 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 19 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 19 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Sochaux 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Dunkerque - 29/06/2026 Milan GigotMilan Gigot
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Gigot Milan - 29/06/2026 Mohamed AzzouzMohamed Azzouz
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Azzouz Mohamed - 29/06/2026 O. RavetOregan Ravet
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Liège - 29/06/2026 T. OminamiTakuma Ominami
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 22 0 1 14 — 3 6,7 2024-25 24 0 0 10 — 2 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu V-varen Nagasaki - 29/06/2026 T. RadeletThéo Radelet
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 RAAL La Louviere 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu RAAL La Louvière
Dapoi u principiu di a stagione precedente, secondu API-Football, rilevatu u 25/10/2026. Muntanti cum'è a fonte i dà, spessu assenti : nisunu valore di mercatu ùn hè calculatu.
Prossime partite
Mechelen 421 27N 322 Jupiler Pro League ♂ · dum. 21:30 Anderlecht
Oud-Heverlee Leuven 651 20N 142 Jupiler Pro League ♂ · ven. 23:45 Oud-Heverlee Leuven
Kortrijk à vene Jupiler Pro League ♂ · ven. 23:45 Genk
Oud-Heverlee Leuven à vene Jupiler Pro League ♂ · ven. 23:45 Antwerp
Oud-Heverlee Leuven à vene Jupiler Pro League ♂ · sab. 21:15 Oud-Heverlee Leuven
Westerlo à vene Jupiler Pro League ♂ · dum. 22:15 Waregem
Oud-Heverlee Leuven à vene Jupiler Pro League ♂ · sab. 20:00 Oud-Heverlee Leuven
St Truiden à vene
Ultime partite
| Data | Partita | Risultatu |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | St Truiden – Oud-Heverlee Leuven | 1 – 2 |
| 24/10/2026 | Oud-Heverlee Leuven – Lommel SK | 2 – 2 |
| 11/10/2026 | St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven | 1 – 1 |
| 19/09/2026 | Oud-Heverlee Leuven – RAAL La Louviere | 2 – 0 |
| 12/09/2026 | Oud-Heverlee Leuven – Cercle Brugge | 1 – 1 |
| 06/09/2026 | Beveren – Oud-Heverlee Leuven | 3 – 0 |
| 03/09/2026 | Gent – Oud-Heverlee Leuven | 1 – 0 |
| 29/08/2026 | Oud-Heverlee Leuven – Standard | 1 – 2 |
| 15/08/2026 | Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge | 0 – 3 |
| 09/08/2026 | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 3 – 1 |
| 23/05/2026 | Oud-Heverlee Leuven – Genk | 0 – 2 |
| 19/05/2026 | Charleroi – Oud-Heverlee Leuven | 1 – 1 |
| 15/05/2026 | Oud-Heverlee Leuven – Antwerp | 3 – 0 |
| 08/05/2026 | Standard – Oud-Heverlee Leuven | 2 – 1 |
| 02/05/2026 | Westerlo – Oud-Heverlee Leuven | 3 – 3 |
Prestazioni di i ghjucatoriChì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Chì ghjè ?
| # | Ghjucatore | Postu | Età | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota | Statutu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | N. DussenneNoë Georges Dussenne
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 33 | 8 | 8 | 692 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,9 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Óscar GilÓscar Gil Regaño
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 27 | 8 | 8 | 675 | 1 | 0 | 11 | — | 3 | 7,2 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | W. GeorgeWouter George
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 8 | 8 | 666 | 2 | 2 | 7 | — | 2 | 7,1 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | D. van den HeuvelTristan Danique van den Heuvel
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 22 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | S. SchrijversSiebe Schrijvers
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 29 | 7 | 7 | 605 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 7 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | R. NyakossiRoggerio Nyakossi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 21 | 6 | 6 | 520 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | W. BalikwishaWilliam Balikwisha
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 26 | 8 | 5 | 492 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 7 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | E. PletinckxEwoud Pletinckx
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 25 | 7 | 5 | 473 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | B. VerstraeteBirger Danny Verstraete
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 31 | 6 | 5 | 467 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,1 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. LawrenceJamie Lawrence
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 23 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,8 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | D. OpokuDavis Opoku
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 18 | 8 | 4 | 470 | 2 | 1 | 6 | — | 0 | 6,9 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | C. IkwuemesiChukwubuikem Ikwuemesi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 24 | 6 | 4 | 354 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,4 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | A. TraoréAbdoul Karim Traoré
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 18 | 6 | 4 | 293 | 0 | 1 | 2 | — | 1 1 | 6,5 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | R. MirisolaRobin Mirisola
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 19 | 4 | 3 | 269 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | S. YamadaShin Yamada
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 25 | 6 | 2 | 197 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | Ł. ŁakomyŁukasz Łakomy
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 24 | 6 | 2 | 192 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | H. TeklabHenok Teklab
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 27 | 3 | 2 | 82 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | K. VaesenKyan Vaesen
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 24 | 7 | 1 | 143 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,5 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | T. OgiwaraTakuya Ogiwara
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 26 | 6 | 1 | 123 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | K. VromanKiany Vroman
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | B. KayoBryang William Kayo
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 2 | 0 | 21 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | A. FontanarosaAlessandro Fontanarosa
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | E. AddaiEmmanuel Addai
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 24 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 80 | M. HeremansMatteo Heremans
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 81 | M. Van DijckM. Van Dijck
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 61 | O. JochmansOwen Jochmans
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | S. MurruSebastian Murru
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 63 | C. SouangaMoyé Christ Souanga
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | H. BulutHüseyin Bulut
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. OsifoManuel Osifo
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | T. VerlindenThibaud Christa Philippe Verlinden
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 26 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | T. VlietinckThibault Vlietinck
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 28 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | V. DamjanićViktor Damjanić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Partite : apparizioni in tutte e cumpetizioni di a stagione (API-Football) ; nota : media nant'à 10 di e partite ghjucate ; falli fatti, FG = fora di ghjocu, carte gialle è rosse di a stagione ; statutu : titulare ≥ 70 % di e partite di a squadra, rotazione ≥ 50 % di l'apparizioni.
Effettivu à u 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione
Storia di i scontri
Tutte e partite di Oud-Heverlee Leuven contr'à :
- Anderlecht
- Antwerp
- Beveren
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Kortrijk
- Lommel SK
- Mechelen
- RAAL La Louviere
- St Truiden
- St. Gilloise
- Standard
- Waregem
- Westerlo
Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.