LaLiga 2 ♂ · Link stały · Historia klubu
Leganes
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
DDDND ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 6 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 4 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie
po porażce 3-4 z Valladolid · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 13 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
17. miejsce po 12. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 17. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Leganes
Atak · gole na mecz: 0,60 (1,00 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 11,4 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 60% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 30% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 28, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 13,5 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 45)
Bramkarz · L. Zidane · obrony: 32, 73% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,38 · ocena 7,0
Trener · Ruben Albes od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-2-4-1 ×2, 5-3-2 ×2)
Forma (API-Football): DWWDLWLLLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Leganes
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 6,1 |
| 2025-26 | Alaves | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Mirandes | 42 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Granada | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Granada | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Javier Montero Rubio| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Malaga | 22 | 0 | 0 | 25 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Besiktas | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Santander | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Arouca | 29 | 1 | 1 | 46 | — | 9 | 6,8 |
| 2023-24 | Besiktas | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rubén Peña Jiménez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Leganes | 23 | 1 | 2 | 22 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Osasuna | 25 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Osasuna | 29 | 0 | 2 | 28 | — | 3 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rubén Pulido Peñas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Leganes | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Huesca | 23 | 1 | 0 | 34 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Huesca | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Enric Franquesa Dolz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Leganes | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leganes | 12 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Leganes | 41 | 2 | 5 | 34 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Levante | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daniel José Rodríguez Vázquez| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 10 | 0 | 0 | 12 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Dinamo Zagreb | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Leganes | 18 | 0 | 5 | 33 | — | 4 | 6,9 |
| 2025-26 | Mallorca | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Mallorca | 37 | 4 | 7 | 51 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Barcelona | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Mallorca | 37 | 2 | 4 | 61 | — | 9 | 6,9 |
| 2023-24 | Barcelona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Amadou Diawara| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Leganes | 40 | 3 (1 z karnych) | 0 | 43 | — | 13 | 6,9 |
| 2024-25 | Eldense | 12 | 2 | 0 | 13 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Martigues | 7 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Anderlecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Martigues | 16 | 4 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Anderlecht | 12 | 2 | 0 | 13 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Naim García García| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 10 | 2 | 1 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Leganes | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Ferrol | 18 | 0 | 1 | 16 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Leganes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leganes | 10 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Zico Buurmeester| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 10 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Zwolle | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 33 | 4 | 1 | 18 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Zwolle | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Zwolle | 17 | 0 | 2 | 15 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yassine Kechta| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 10 | 0 | 0 | 22 | — | 4 | 6,5 |
| 2025-26 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Le Havre | 33 | 2 | 0 | 42 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Le Havre | 32 | 2 | 1 | 30 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ismaël Seifallah Gharbi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Leganes | 9 | 2 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Augsburg | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Sp Braga | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | SC Braga | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Sp Braga | 23 | 4 | 3 | 17 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | SC Braga | 23 | 4 | 3 | 17 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Stade Lausanne-Ouchy | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Stade Lausanne-Ouchy | 29 | 6 | 6 | 23 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 8 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 57
- 31/08/2026 Álex FitaÁlex Fita Vidal
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Huesca 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Villarreal III - 28/08/2026 Javi MonteroFrancisco Javier Montero Rubio
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 5 0 0 7 — 1 6,7 2025-26 Malaga 22 0 0 25 — 6 1 6,8 2024-25 Besiktas 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Santander 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Arouca 29 1 1 46 — 9 6,8 2023-24 Besiktas 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Malaga - 27/08/2026 Álvaro MorataÁlvaro Borja Morata Martín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 7 0 0 21 — 2 6,2 2026-27 Como 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Como 4 1 0 3 — 1 6,7 2025-26 Galatasaray 4 0 1 2 — 0 6,8 2024-25 Galatasaray 11 5 (1 z karnych) 1 18 — 2 7,2 2024-25 Ath Madrid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Milan 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ath Madrid 5 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Como - 19/08/2026 Álex GonzálezAlejandro González Gorrín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mirandes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Mirandes 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Mirandes - 18/08/2026 Álex GonzálezAlejandro González Gorrín
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mirandes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Mirandes 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Las Palmas 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Mirandes - 13/08/2026 U. del CuraU. del Cura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 3 0 0 3 — 1 6,8 2025-26 Mirandes 13 5 2 14 — 2 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Mirandes - 12/08/2026 U. del CuraU. del Cura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 3 0 0 3 — 1 6,8 2025-26 Mirandes 13 5 2 14 — 2 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Mirandes - 06/08/2026 L. ZidaneLuca Zinedine Zidane Fernández
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 9 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Granada 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Granada 16 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Eibar — 0 0 — — — — 2023-24 Eibar 44 0 0 1 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Granada CF - 05/08/2026 L. ZidaneLuca Zinedine Zidane Fernández
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 9 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Granada 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Granada 16 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Eibar — 0 0 — — — — 2023-24 Eibar 44 0 0 1 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Granada CF - 31/07/2026 P. SokoSerge Patrick Njoh Soko
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 10 1 0 6 — 0 6,5 2025-26 Almeria 21 0 1 11 — 1 6,6 2024-25 Huesca 37 13 4 26 — 2 7,0 2023-24 Huesca 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Almeria - 22/07/2026 Ismaël GharbiIsmaël Seifallah Gharbi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 9 2 1 6 — 1 7,1 2025-26 Augsburg 7 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Sp Braga 1 0 0 4 — 0 6,3 2025-26 SC Braga 1 0 0 4 — 0 6,3 2024-25 Sp Braga 23 4 3 17 — 2 7,0 2024-25 SC Braga 23 4 3 17 — 2 7,0 2024-25 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stade Lausanne-Ouchy — 0 0 — — — — 2023-24 Stade Lausanne-Ouchy 29 6 6 23 — 5 1 6,9 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od SC Braga - 15/07/2026 Álvaro TejeroÁlvaro Tejero Sacristán
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 5 0 0 6 — 0 6,6 2025-26 Aris 29 0 3 50 — 5 1 6,7 2025-26 Aris Thessalonikis 29 0 3 50 — 5 1 6,7 2024-25 Espanol 37 1 4 14 — 2 6,8 2024-25 Eibar — 0 0 — — — — 2023-24 Eibar 38 2 7 27 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aris Thessalonikis - 14/07/2026 Álvaro TejeroÁlvaro Tejero Sacristán
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 5 0 0 6 — 0 6,6 2025-26 Aris 29 0 3 50 — 5 1 6,7 2025-26 Aris Thessalonikis 29 0 3 50 — 5 1 6,7 2024-25 Espanol 37 1 4 14 — 2 6,8 2024-25 Eibar — 0 0 — — — — 2023-24 Eibar 38 2 7 27 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aris Thessalonikis - 11/07/2026 Y. KechtaYassine Kechta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 10 0 0 22 — 4 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Le Havre 33 2 0 42 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 32 2 1 30 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Le Havre - 10/07/2026 Y. KechtaYassine Kechta
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 10 0 0 22 — 4 6,5 2025-26 Le Havre 1 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Le Havre 33 2 0 42 — 4 6,7 2023-24 Le Havre 32 2 1 30 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Le Havre - 06/07/2026 Raúl FernándezRaúl Fernández-Cavada Mateos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 2 0 0 1 — 0 1 6,1 2025-26 Alaves 5 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Mirandes 42 0 0 — — 4 7,0 2024-25 Granada — 0 0 — — — — 2023-24 Granada 4 0 0 — — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Alaves - 05/07/2026 Z. BuurmeesterZico Buurmeester
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 10 0 0 10 — 1 6,9 2025-26 Zwolle 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 3 — 1 6,3 2024-25 AZ Alkmaar 33 4 1 18 — 0 6,9 2024-25 Zwolle — 0 0 — — — — 2023-24 Zwolle 17 0 2 15 — 1 1 6,7 2023-24 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od AZ Alkmaar - 04/07/2026 Z. BuurmeesterZico Buurmeester
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 10 0 0 10 — 1 6,9 2025-26 Zwolle 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 AZ Alkmaar 1 0 0 3 — 1 6,3 2024-25 AZ Alkmaar 33 4 1 18 — 0 6,9 2024-25 Zwolle — 0 0 — — — — 2023-24 Zwolle 17 0 2 15 — 1 1 6,7 2023-24 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od AZ Alkmaar - 30/06/2026 A. GøthlerA. Gøthler
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od HB Koge - 30/06/2026 Miguel AtienzaMiguel Ángel Atienza Villa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Leganes 9 1 0 8 — 0 6,9 2025-26 Burgos 3 0 0 1 — 1 6,7 2024-25 Burgos 39 0 0 49 — 11 7,0 2023-24 Burgos 37 0 0 38 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Burgos - 29/06/2026 A. GøthlerA. Gøthler
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od HB Koge - 29/06/2026 Álvaro AbajasÁlvaro Abajas Martín
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Arenteiro - 29/06/2026 B. PauwelsBenjamin Pauwels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Casa Pia 5 1 0 — — 0 6,9 2026-27 Leganes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leganes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Volendam 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Cambuur 35 4 7 15 — 1 7,1 2023-24 Beerschot VA 18 0 0 3 — 0 6,7 2023-24 Cambuur — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od FC Volendam - 29/06/2026 Miguel de la FuenteMiguel de la Fuente Escudero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Almeria 10 6 1 14 — 0 7,3 2025-26 Almeria 24 5 5 39 — 5 6,9 2025-26 Leganes 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Leganes 34 1 (1 z karnych) 3 23 — 3 6,5 2023-24 Leganes 35 13 (1 z karnych) 0 40 — 10 6,9 2023-24 Alaves 3 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Almeria - 29/06/2026 D. HamansenyaDavid Hamansenya
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Artis
Odejścia 68
- 17/09/2026 MeleroGonzalo Julián Melero Manzanares
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Leganes 33 5 1 25 — 6 6,6 2024-25 Almeria 32 4 4 30 — 7 7,0 2023-24 Almeria 28 1 1 21 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Alcorcon - 07/09/2026 D. HamansenyaDavid Hamansenya
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Slovan Liberec - 31/08/2026 D. GueyeD. Gueye
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Sporting CP - 31/08/2026 Roberto LópezRoberto López Alcaide
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Eldense 5 1 (1 z karnych) 0 1 — 0 6,8 2025-26 Leganes 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Leganes 13 0 1 1 — 0 6,6 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2024-25 Tenerife — 0 0 — — — — 2023-24 Tenerife 40 7 4 23 — 4 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Eldense - 30/08/2026 MeleroGonzalo Julián Melero Manzanares
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Leganes 33 5 1 25 — 6 6,6 2024-25 Almeria 32 4 4 30 — 7 7,0 2023-24 Almeria 28 1 1 21 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Melero Gonzalo - 30/08/2026 Roberto LópezRoberto López Alcaide
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Eldense 5 1 (1 z karnych) 0 1 — 0 6,8 2025-26 Leganes 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Leganes 13 0 1 1 — 0 6,6 2024-25 Sociedad — 0 0 — — — — 2024-25 Tenerife — 0 0 — — — — 2023-24 Tenerife 40 7 4 23 — 4 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Eldense - 28/08/2026 A. GøthlerA. Gøthler
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Extremadura 1924 - 27/08/2026 B. PauwelsBenjamin Pauwels
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Casa Pia 5 1 0 — — 0 6,9 2026-27 Leganes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leganes 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Volendam 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Cambuur 35 4 7 15 — 1 7,1 2023-24 Beerschot VA 18 0 0 3 — 0 6,7 2023-24 Cambuur — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Casa Pia - 27/08/2026 Javi HernándezJavier Hernández Cabrera
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Panathinaikos 3 0 0 2 — 1 1 6,2 2024-25 Leganes 31 2 1 49 — 6 6,7 2024-25 Cadiz — 0 0 — — — — 2023-24 Cadiz 30 1 2 45 — 10 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Cerezo Osaka - 24/08/2026 Miguel San RománMiguel San Román Ferrándiz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Leganes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Elche 3 0 0 1 — 0 7,1 2023-24 Elche 14 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cultural Leonesa - 23/08/2026 Miguel San RománMiguel San Román Ferrándiz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Leganes 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Elche 3 0 0 1 — 0 7,1 2023-24 Elche 14 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cultural Leonesa - 18/08/2026 Juan SorianoJuan Soriano Oropesa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Academico Viseu 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leganes 42 0 0 1 — 2 7,1 2024-25 Leganes 6 0 0 — — 1 1 7,1 2024-25 Tenerife — 0 0 — — — — 2023-24 Tenerife 40 0 0 1 — 5 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Academico Viseu - 17/08/2026 Juan SorianoJuan Soriano Oropesa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Academico Viseu 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leganes 42 0 0 1 — 2 7,1 2024-25 Leganes 6 0 0 — — 1 1 7,1 2024-25 Tenerife — 0 0 — — — — 2023-24 Tenerife 40 0 0 1 — 5 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Academico Viseu - 12/08/2026 Juan SorianoJuan Soriano Oropesa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Academico Viseu 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leganes 42 0 0 1 — 2 7,1 2024-25 Leganes 6 0 0 — — 1 1 7,1 2024-25 Tenerife — 0 0 — — — — 2023-24 Tenerife 40 0 0 1 — 5 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Soriano Juan - 07/08/2026 Carlos GuiraoCarlos Guirao Mora
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Eldense 9 0 1 12 — 1 6,8 2025-26 Leganes 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Betis 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Leganes 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Eldense - 07/08/2026 D. GueyeD. Gueye
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 7,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Gueye Djibril - 07/08/2026 G. SiameG. Siame
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Siame Gift - 07/08/2026 J. HerreroJ. Herrero
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Herrero Jorge - 01/08/2026 S. FigueredoSebastián María Figueredo Vilar del Valle
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Iberia 1999 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Leganes 2 0 0 — — 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do FC Iberia 1999 - 21/07/2026 S. CisséSidi Ibrahim Cissé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Nancy 4 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 Leganes 35 3 2 35 — 7 6,9 2025-26 Nancy — 0 0 — — — — 2024-25 Leganes 36 3 1 39 — 3 1 6,7 2024-25 Dijon — 0 0 — — — — 2024-25 Nancy — 0 0 — — — — 2023-24 Leganes 34 1 1 25 — 4 1 6,8 2023-24 Dijon 18 0 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Al Kholood - 18/07/2026 Juan CruzJuan Cruz Díaz Espósito
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Malaga 7 0 1 2 — 1 6,7 2026-27 Oviedo 6 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Leganes 39 3 3 26 — 4 6,9 2025-26 Osasuna 4 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Osasuna 36 0 0 16 — 3 6,6 2024-25 Leganes 34 5 4 14 — 2 6,9 2023-24 Osasuna 35 0 1 20 — 3 6,6 2023-24 Leganes 16 4 2 9 — 2 7,0 2023-24 Betis 5 0 0 2 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Malaga - 14/07/2026 Javi GarridoJavier Garrido López
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do CD Coria - 13/07/2026 Marco Leiton ArcosMarco Leiton Arcos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do CD Coria - 08/07/2026 Álvaro AbajasÁlvaro Abajas Martín
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Ponferradina - 30/06/2026 Diego GarcíaDiego García Campos
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 38 4 (2 z karnych) 1 31 — 4 6,5 2024-25 28 3 0 22 — 2 6,6 2023-24 42 12 (2 z karnych) 1 50 — 4 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Malmo FF
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Tres partidos de sanción a Corpas (Albacete) por su patada a Quadri Mundo Deportivo · czw. 17:17 · Zawieszenie
- Da formação do Leganés a herói na subida do Tenerife: quem era Jesús de Miguel Record · wt. 12:44
- Morata, con un doblete, hace sufrir al Valladolid Mundo Deportivo · pon. 20:14
- Resumen y goles del Valladolid vs. Leganés de LaLiga Hypermotion AS · pon. 19:45
- Real Valladolid - Leganés, en directo: LaLiga Hypermotion, hoy en vivo AS · pon. 19:30
- Real Valladolid - Leganés, en directo | LaLiga Hypermotion: Segunda división de fútbol Mundo Deportivo · pon. 16:30 · Skład
- A las penas, goleadas AS · sob. 22:27
- El Rayo anuncia más compromisos... después de que las peñas los desvelen AS · pt. 23:43
- La tragedia ferroviaria de Urda sacude al Leganés Mundo Deportivo · pt. 17:29
- 1-1: Arnau Tenas evita el estreno perfecto de Carrión con el Leganés Mundo Deportivo · sob. 18:15 · Transfer
- Leganés 1-1 Mallorca: resumen, goles y resultado AS · sob. 17:42
- Leganés - Mallorca, en directo | LaLiga Hypermotion Mundo Deportivo · sob. 14:15 · Skład
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Albacete 471 27N 262 LaLiga 2 ♂ · pt. 19:30 Leganes
Burgos 291 31N 392 LaLiga 2 ♂ · niedz. 16:00 Andorra
Leganes 431 27N 302 LaLiga 2 ♂ · niedz. 16:00 Leganes
Sabadell nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 16:00 Sociedad B
Leganes nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 16:00 Leganes
Ceuta nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 16:00 Sp Gijon
Leganes nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 16:00 Leganes
Celta B nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | Valladolid – Leganes | 4 – 3 |
| 24/10/2026 | Leganes – Mallorca | 1 – 1 |
| 16/10/2026 | Leganes – Cordoba | 0 – 1 |
| 11/10/2026 | Almeria – Leganes | 3 – 0 |
| 03/10/2026 | Cadiz – Leganes | 4 – 0 |
| 28/09/2026 | Leganes – Castellon | 0 – 2 |
| 20/09/2026 | Leganes – Granada | 3 – 2 |
| 13/09/2026 | Tenerife – Leganes | 2 – 0 |
| 04/09/2026 | Las Palmas – Leganes | 0 – 0 |
| 29/08/2026 | Leganes – Eldense | 1 – 0 |
| 22/08/2026 | Oviedo – Leganes | 0 – 1 |
| 16/08/2026 | Girona – Leganes | 1 – 1 |
| 31/05/2026 | Leganes – Mirandes | 1 – 0 |
| 24/05/2026 | Cadiz – Leganes | 3 – 0 |
| 18/05/2026 | Leganes – Huesca | 0 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Naim GarcíaNaim García García
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 10 | 10 | 837 | 2 | 1 | 11 | — | 2 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Z. BuurmeesterZico Buurmeester
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 10 | 9 | 744 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Y. KechtaYassine Kechta
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 10 | 9 | 729 | 0 | 0 | 22 | — | 4 | 6,5 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Lalo AguilarGonzalo Aguilar López
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 9 | 9 | 771 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Miguel AtienzaMiguel Ángel Atienza Villa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 9 | 9 | 749 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | MarvelMarvelous Antolín Garzón
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 9 | 9 | 735 | 0 | 0 | 8 | — | 5 | 6,9 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Ismaël GharbiIsmaël Seifallah Gharbi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 9 | 9 | 698 | 2 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | L. ZidaneLuca Zinedine Zidane Fernández
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 9 | 8 | 784 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Ignasi MiquelIgnasi Miquel Pons
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 8 | 8 | 671 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | P. SokoSerge Patrick Njoh Soko
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 10 | 7 | 515 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Álvaro MorataÁlvaro Borja Morata Martín
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 33 | 7 | 5 | 435 | 0 | 0 | 21 | — | 2 | 6,2 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Álex SancrisAlejandro San Cristóbal Sánchez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 7 | 5 | 354 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Álvaro TejeroÁlvaro Tejero Sacristán
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 5 | 4 | 314 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Javi MonteroFrancisco Javier Montero Rubio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 5 | 3 | 317 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Rubén PeñaRubén Peña Jiménez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 5 | 2 | 174 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Raúl FernándezRaúl Fernández-Cavada Mateos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 37 | 2 | 2 | 113 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 6,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Dani RodríguezDaniel José Rodríguez Vázquez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 37 | 10 | 1 | 359 | 0 | 0 | 12 | — | 0 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Rubén PulidoRubén Pulido Peñas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 7 | 1 | 207 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Álex MillánAlejandro Millán Iranzo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 6 | 0 | 136 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | SuleSule
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 6 | 0 | 80 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 6,7 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | U. del CuraU. del Cura
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 3 | 0 | 77 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Enric FranquesaEnric Franquesa Dolz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 2 | 0 | 54 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | A. DiawaraAmadou Diawara
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | Álex FitaÁlex Fita Vidal
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | Álex GonzálezAlejandro González Gorrín
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Andrés CamposAndrés Campos Bautista
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | B. AugusteB. Auguste
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | J. HerreroJ. Herrero
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Nico LozanoNico Lozano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | S. MulumbaS. Mulumba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 12
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Leganes przeciwko:
- Albacete
- Almeria
- Andorra
- Burgos
- Cadiz
- Castellon
- Celta B
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Girona
- Granada
- Las Palmas
- Mallorca
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Sp Gijon
- Tenerife
- Valladolid
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.