Jupiler Pro League ♂ · Link stały · Historia klubu
Dender
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VDDDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze z rzędu z golem: 6 mecze bez zwycięstwa: 6 u siebie porażki z rzędu: 4 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 1-2 z Waregem · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 10 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Dender
Kadra jeszcze nie została pobrana.
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Dender
Kadra jeszcze nie została pobrana.
Przewidywany składCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Kadra tej drużyny nie została jeszcze pobrana: skład pojawi się po następnym pobraniu danych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 35
- 30/08/2026 M. NkurunzizaM. Nkurunziza
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od RWDM - 29/08/2026 M. NkurunzizaM. Nkurunziza
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od RWDM - 27/08/2026 C. JullienChristopher Jullien
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Montpellier 2 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 20 1 0 13 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Montpellier - 26/08/2026 G. VandeplasGerard Vandeplas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Antwerp 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Antwerp 19 0 0 11 — 0 6,4 2024-25 Antwerp 18 0 0 — — 0 6,5 2023-24 Antwerp — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Antwerp - 17/08/2026 I. BreugelmansI. Breugelmans
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od MVV - 16/08/2026 I. BreugelmansI. Breugelmans
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od MVV - 12/08/2026 Y. CondeY. Conde
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Dender - 11/08/2026 M. ExpérienceMartin Yves Expérience
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Nancy 2 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Nancy 4 0 0 6 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Nancy - 10/08/2026 M. ExpérienceMartin Yves Expérience
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Nancy 2 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Nancy 4 0 0 6 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Nancy - 31/07/2026 A. NhailiAdam Nhaili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 St Truiden 0 0 0 — — 0 — 2024-25 St Truiden 22 0 1 4 — 0 6,6 2023-24 St Truiden 22 0 1 4 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od St. Truiden - 28/07/2026 P. KestensP. Kestens
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od RWDM - 27/07/2026 P. KestensP. Kestens
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od RWDM - 06/07/2026 Pedro GomesPedro Injai Gomes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Boavista 21 0 0 19 — 7 1 6,5 2023-24 Maritimo 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Boavista 0 0 0 — — 0 — 2023-24 CS Marítimo 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Valencia U21 - 30/06/2026 C. JullienChristopher Jullien
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Montpellier 2 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 20 1 0 13 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Montpellier - 30/06/2026 E. Mballa AmougouE. Mballa Amougou
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Excelsior Virton - 30/06/2026 J. DevriendtJulien Devriendt
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 4 0 0 — — 0 7,1 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Patro Eisden - 30/06/2026 K. DiliwidiKembo Diliwidi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Lens 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Le Mans — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lens - 30/06/2026 O. SzulcO. Szulc
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od RWDM - 29/06/2026 K. DiliwidiKembo Diliwidi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Lens 2 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Le Mans — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lens - 29/06/2026 C. JullienChristopher Jullien
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Montpellier 2 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 20 1 0 13 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Montpellier - 29/06/2026 E. Mballa AmougouE. Mballa Amougou
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Excelsior Virton - 29/06/2026 O. SzulcO. Szulc
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od RWDM - 22/01/2026 B. De KerfB. De Kerf
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od K. Lierse S.K. - 12/01/2026 G. GallonGauthier Gallon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 5 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Dender 15 0 0 — — 1 7,1 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Rennes 17 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Rennes 0 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rennes - 03/11/2025 A. JahanbakhshAlireza Jahanbakhsh Jirandeh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Excelsior 6 0 0 3 — 0 5,6 2025-26 Dender 20 1 (1 z karnych) 0 13 — 4 6,6 2024-25 Heerenveen 19 3 (1 z karnych) 2 20 — 3 7,1 2024-25 Feyenoord — 0 0 — — — — 2023-24 Feyenoord 4 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Heerenveen
Odejścia 54
- 25/08/2026 G. GallonGauthier Gallon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 5 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Dender 15 0 0 — — 1 7,1 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Rennes 17 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Rennes 0 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Le Havre - 24/08/2026 G. GallonGauthier Gallon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Le Havre 5 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Dender 15 0 0 — — 1 7,1 2025-26 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Rennes 17 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Rennes 0 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Le Havre - 18/08/2026 M. BerteMohamed Berte
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cracovia 7 2 0 7 — 1 6,6 2026-27 Cracovia Krakow 5 1 0 5 — 1 6,5 2025-26 Dender 30 3 1 22 — 2 6,5 2024-25 Dender 37 9 1 33 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Cracovia Krakow - 17/08/2026 M. BerteMohamed Berte
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cracovia 7 2 0 7 — 1 6,6 2026-27 Cracovia Krakow 5 1 0 5 — 1 6,5 2025-26 Dender 30 3 1 22 — 2 6,5 2024-25 Dender 37 9 1 33 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Cracovia Krakow - 14/08/2026 D. AcquahDesmond Acquah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 13 1 1 7 — 1 6,7 2024-25 FC Aarau 32 3 0 — — 9 — 2024-25 Dender 17 0 0 5 — 1 6,5 2023-24 Dender 6 1 0 6 — 0 7,2 2023-24 FC Aarau 4 0 0 — — 2 — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kapaz - 14/08/2026 L. MarijnissenLuc Marijnissen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 7 0 0 6 — 0 6,9 2025-26 Dender 37 1 0 36 — 7 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KV Mechelen - 13/08/2026 D. AcquahDesmond Acquah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 13 1 1 7 — 1 6,7 2024-25 FC Aarau 32 3 0 — — 9 — 2024-25 Dender 17 0 0 5 — 1 6,5 2023-24 Dender 6 1 0 6 — 0 7,2 2023-24 FC Aarau 4 0 0 — — 2 — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kapaz - 13/08/2026 L. MarijnissenLuc Marijnissen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mechelen 7 0 0 6 — 0 6,9 2025-26 Dender 37 1 0 36 — 7 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KV Mechelen - 09/08/2026 A. JahanbakhshAlireza Jahanbakhsh Jirandeh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Excelsior 6 0 0 3 — 0 5,6 2025-26 Dender 20 1 (1 z karnych) 0 13 — 4 6,6 2024-25 Heerenveen 19 3 (1 z karnych) 2 20 — 3 7,1 2024-25 Feyenoord — 0 0 — — — — 2023-24 Feyenoord 4 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Excelsior - 08/08/2026 A. JahanbakhshAlireza Jahanbakhsh Jirandeh
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Excelsior 6 0 0 3 — 0 5,6 2025-26 Dender 20 1 (1 z karnych) 0 13 — 4 6,6 2024-25 Heerenveen 19 3 (1 z karnych) 2 20 — 3 7,1 2024-25 Feyenoord — 0 0 — — — — 2023-24 Feyenoord 4 1 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Excelsior - 02/08/2026 M. VerripsMichael Robin Verrips
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 10 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Dender 31 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2023-24 Groningen 17 0 0 — — 0 6,9 2023-24 For Sittard 12 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do NAC Breda - 01/08/2026 M. VerripsMichael Robin Verrips
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 10 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Dender 31 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2023-24 Groningen 17 0 0 — — 0 6,9 2023-24 For Sittard 12 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do NAC Breda - 29/07/2026 R. KvětRoman Květ
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Dender 37 7 1 25 — 4 6,9 2023-24 Sivasspor 24 1 2 16 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bohemians 1905 - 28/07/2026 R. KvětRoman Květ
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Dender 37 7 1 25 — 4 6,9 2023-24 Sivasspor 24 1 2 16 — 4 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Bohemians 1905 - 20/07/2026 F. FerraroFabio Ferraro
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Westerlo 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Dender 29 1 3 20 — 5 6,6 2024-25 Dender 36 1 5 11 — 1 6,9 2023-24 Dender 17 0 0 7 — 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KVC Westerlo - 19/07/2026 F. FerraroFabio Ferraro
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Westerlo 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Dender 29 1 3 20 — 5 6,6 2024-25 Dender 36 1 5 11 — 1 6,9 2023-24 Dender 17 0 0 7 — 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do KVC Westerlo - 06/07/2026 R. OratmangoenRagnar Oratmangoen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 18 1 0 11 — 1 6,7 2024-25 Dender 19 1 0 10 — 1 6,7 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2024-25 Groningen — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 27 0 1 13 — 2 6,6 2023-24 Groningen 1 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Persib Bandung - 30/06/2026 B. NsimbaBruny Nsimba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Standard 6 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Dender 30 9 (4 z karnych) 4 27 — 3 6,8 2024-25 Dender 35 9 (3 z karnych) 4 30 — 6 1 6,9 2023-24 Dender 21 9 2 31 — 5 7,2 2023-24 Beveren — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Standard Liege - 29/06/2026 B. FredrickBenjamin Chiemela Fredrick
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Brentford 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Dender 14 0 0 8 — 2 6,5 2024-25 Brentford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brentford 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Brentford - 29/06/2026 B. GoncalvesBryan Goncalves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 28 1 (1 z karnych) 2 30 — 5 6,8 2024-25 Dender 37 1 3 20 — 8 7,1 2023-24 Beveren 22 0 5 22 — 6 7,5 2023-24 Laval — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Goncalves Bryan - 29/06/2026 B. NsimbaBruny Nsimba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Standard 6 1 0 1 — 0 6,7 2025-26 Dender 30 9 (4 z karnych) 4 27 — 3 6,8 2024-25 Dender 35 9 (3 z karnych) 4 30 — 6 1 6,9 2023-24 Dender 21 9 2 31 — 5 7,2 2023-24 Beveren — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Standard Liege - 29/06/2026 D. AcquahDesmond Acquah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 13 1 1 7 — 1 6,7 2024-25 FC Aarau 32 3 0 — — 9 — 2024-25 Dender 17 0 0 5 — 1 6,5 2023-24 Dender 6 1 0 6 — 0 7,2 2023-24 FC Aarau 4 0 0 — — 2 — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Acquah Desmond - 29/06/2026 E. BlaževićEmanullah Blažević
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Knokke - 29/06/2026 Elnora LembiElnora Lembi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 — — 0 7,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lembi Elnora - 29/06/2026 G. DietschGuillaume Laurent Dietsch
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Dender 14 0 0 — — 1 6,8 2024-25 Dender 20 0 0 — — 0 7,0 2023-24 Metz 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dietsch Guillaume
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
Najbliższe mecze
Brak zaplanowanych meczów.
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 09/05/2026 | Waregem – Dender | 2 – 1 |
| 24/04/2026 | Cercle Brugge – Dender | 2 – 1 |
| 19/04/2026 | Dender – Cercle Brugge | 1 – 4 |
| 12/04/2026 | Dender – Waregem | 1 – 2 |
| 06/04/2026 | RAAL La Louviere – Dender | 0 – 1 |
| 22/03/2026 | Dender – Gent | 1 – 3 |
| 14/03/2026 | St. Gilloise – Dender | 2 – 0 |
| 07/03/2026 | Dender – Charleroi | 2 – 2 |
| 01/03/2026 | Cercle Brugge – Dender | 0 – 0 |
| 21/02/2026 | Dender – St Truiden | 1 – 4 |
| 14/02/2026 | Oud-Heverlee Leuven – Dender | 3 – 2 |
| 07/02/2026 | Waregem – Dender | 1 – 0 |
| 01/02/2026 | Dender – Genk | 1 – 2 |
| 25/01/2026 | Anderlecht – Dender | 0 – 0 |
| 18/01/2026 | Dender – Antwerp | 1 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
Kadra tej drużyny nie została pobrana.
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Dender przeciwko:
- Anderlecht
- Antwerp
- Beveren
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Kortrijk
- Lommel SK
- Mechelen
- Oud-Heverlee Leuven
- RAAL La Louviere
- St Truiden
- St. Gilloise
- Standard
- Waregem
- Westerlo
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.