Serie B ♂ · Link stały · Historia klubu
Carrarese
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VVDVD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-3 z Verona · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 7 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
16. miejsce po 10. kolejce · najlepsze 10., najgorsze 20. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Carrarese
Atak · gole na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,8 strzałów na mecz, 29% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,30 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 15, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 49)
Bramkarz · S. Pizzignacco · obrony: 9, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,60 · ocena 6,6
Trener · Gabriele Cioffi od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-5-2, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Forma (API-Football): LDLLLWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Carrarese
- Zawieszenie Guido Pagliuca · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Carrarese – Modena) prawdopodobne zawieszenie 17/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 3-5-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Monza | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Monza | 33 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Monza | 38 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Filippo Reale| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Juve Stabia | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Avellino | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Roma | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fabio Andrea Ruggeri| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Carrarese | 32 | 0 | 0 | 29 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Salernitana | 21 | 0 | 0 | 29 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Lazio | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Filippo Oliana| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 29 | 1 | 0 | 16 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicolás Adrián Schiavi| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2024-25 | 29 | 4 (1 z karnych) | 1 | 41 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | 40 | 6 | 0 | — | — | 12 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matthias Braunöder| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Bari | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Como | 36 | 0 | 0 | 10 | — | 3 1 | 6,3 |
| 2023-24 | Austria Vienna | 16 | 0 | 1 | 4 | — | 1 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Como | 13 | 1 | 0 | 12 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Niccolò Belloni| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Carrarese | 28 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Carrarese | 36 | 1 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2023-24 | Pescara | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gabriele Parlanti| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jonas Jakob Rouhi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Carrarese | 15 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Juventus | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Juventus | 33 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Juventus | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tommaso Rubino| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Carrarese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Fiorentina | 10 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fabio Abiuso| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Sampdoria | 21 | 2 | 1 | 13 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Modena | 16 | 2 | 1 | 13 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Modena | 23 | 5 | 0 | 26 | — | 5 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 55
- 02/09/2026 C. DagbaColin Obasanya Dagba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Beerschot VA 19 0 2 13 — 1 7,1 2024-25 Beerschot VA 20 0 1 12 — 5 6,8 2024-25 Auxerre — 0 0 — — — — 2024-25 Paris SG — 0 0 — — — — 2023-24 Auxerre 16 0 0 8 — 0 6,7 2023-24 Paris SG — 0 0 — — — — 2023-24 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Beerschot VA - 31/08/2026 N. BonfantiNicholas Bonfanti
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Pisa 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mantova 12 0 0 15 — 1 6,6 2025-26 Pisa — 0 0 — — — — 2024-25 Pisa 14 4 1 3 — 2 6,8 2024-25 Bari 10 1 1 3 — 0 6,8 2023-24 Modena 18 1 0 3 — 0 6,7 2023-24 Pisa 16 5 0 3 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Pisa - 31/08/2026 M. BraunöderMatthias Braunöder
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 4 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Bari 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Como 36 0 0 10 — 3 1 6,3 2023-24 Austria Vienna 16 0 1 4 — 1 1 6,9 2023-24 Como 13 1 0 12 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Como - 31/08/2026 N. RavagliaNicola Ravaglia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sampdoria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Carrarese 2 0 0 — — 1 6,7 2024-25 Sampdoria 0 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Sampdoria 1 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Sampdoria - 30/08/2026 M. BraunöderMatthias Braunöder
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 4 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Bari 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Como 36 0 0 10 — 3 1 6,3 2023-24 Austria Vienna 16 0 1 4 — 1 1 6,9 2023-24 Como 13 1 0 12 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Como - 30/08/2026 T. MacchioniT. Macchioni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sassuolo 1 0 0 — — 0 7,2 2026-27 Carrarese 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sassuolo 1 0 0 1 — 1 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sassuolo - 27/08/2026 Gonçalo EstevesGonçalo do Lago Pontes Esteves
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Catanzaro 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Alverca 5 1 0 — — 1 7,2 2025-26 Catanzaro 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Yverdon Sport 10 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — 2024-25 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2023-24 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Catanzaro - 27/08/2026 S. PizzignaccoSemuel Pizzignacco
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 5 0 0 0 — 0 6,6 2026-27 Monza 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Monza 33 0 0 2 — 3 6,8 2024-25 Monza 38 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Monza - 26/08/2026 J. MartiniJacopo Martini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 6 0 0 6 — 0 6,5 2026-27 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sudtirol 31 0 0 25 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sudtirol - 26/08/2026 L. TopalovićLuka Topalović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 6 0 0 4 — 1 6,4 2025-26 Inter 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Inter 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Inter - 25/08/2026 J. MartiniJacopo Martini
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 6 0 0 6 — 0 6,5 2026-27 Sudtirol 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sudtirol 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sudtirol 31 0 0 25 — 4 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sudtirol - 18/08/2026 F. RealeFilippo Reale
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 7 0 0 8 — 0 6,8 2025-26 Juve Stabia 3 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Avellino 2 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Roma 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od AS Roma - 13/08/2026 David VujevićDavid Vujevic
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 FC Zurich 20 0 1 20 — 5 6,6 2024-25 FC Zurich 5 0 0 4 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Zurich - 12/08/2026 David VujevićDavid Vujevic
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 FC Zurich 20 0 1 20 — 5 6,6 2024-25 FC Zurich 5 0 0 4 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC Zurich - 12/07/2026 M. CisséMoussa Cissé
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 FC Basel 1893 8 0 0 6 — 2 6,3 2026-27 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,2 2026-27 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2025-26 LASK 26 2 3 15 — 5 7,1 2025-26 FC Basel 1893 2 0 1 0 — 0 6,8 2024-25 FC ST. Gallen 26 2 2 11 — 1 6,6 2024-25 FC Basel 1893 25 0 0 8 — 1 6,8 2024-25 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Atalanta - 09/07/2026 G. MarconiG. Marconi
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Dolomiti Bellunesi - 09/07/2026 L. RomaniLorenzo Romani
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Fiorentina - 08/07/2026 P. PinelliPietro Pinelli
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 1 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Lazio 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Reggiana 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Lazio - 30/06/2026 Filippo LiberatiFilippo Liberati
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Caldiero Terme - 30/06/2026 Giulio CiantiGiulio Cianti
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Carrarese - 30/06/2026 Y. KhafiY. Khafi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Paris SG 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Paris Saint Germain - 29/06/2026 C. DagbaColin Obasanya Dagba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Beerschot VA 19 0 2 13 — 1 7,1 2024-25 Beerschot VA 20 0 1 12 — 5 6,8 2024-25 Auxerre — 0 0 — — — — 2024-25 Paris SG — 0 0 — — — — 2023-24 Auxerre 16 0 0 8 — 0 6,7 2023-24 Paris SG — 0 0 — — — — 2023-24 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Beerschot VA - 29/06/2026 Ivan KovalenkoIvan Kovalenko
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Pistoiese - 29/06/2026 Eliman ChamEliman Cham
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Igea Virtus - 29/06/2026 M. CicconiManuel Cicconi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Sampdoria 16 0 1 3 — 0 6,9 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Carrarese 27 3 5 23 — 6 7,0 2023-24 Carrarese 42 1 0 — — 12 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Sampdoria
Odejścia 59
- 18/09/2026 E. TorregrossaErnesto Torregrossa
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Carrarese — 0 0 — — — — 2024-25 Salernitana 11 0 0 4 — 3 7,1 2024-25 Carrarese 8 3 0 4 — 0 7,1 2024-25 Pisa — 0 0 — — — — 2023-24 Pisa 18 2 (2 z karnych) 2 13 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Lumezzane - 31/08/2026 F. MelegoniFilippo Melegoni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Carrarese 10 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Genoa 3 0 1 — — 0 6,4 2023-24 Reggiana 28 1 1 28 — 3 7,0 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Juventus U23 - 30/08/2026 F. MelegoniFilippo Melegoni
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Carrarese 10 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 Genoa 3 0 1 — — 0 6,4 2023-24 Reggiana 28 1 1 28 — 3 7,0 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Juventus U23 - 30/08/2026 V. FiorilloVincenzo Fiorillo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Carrarese 12 0 0 — — 0 1 7,1 2024-25 Salernitana 5 0 0 — — 0 1 7,1 2023-24 Salernitana 4 0 0 — — 1 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Pescara - 29/08/2026 V. FiorilloVincenzo Fiorillo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Carrarese 12 0 0 — — 0 1 7,1 2024-25 Salernitana 5 0 0 — — 0 1 7,1 2023-24 Salernitana 4 0 0 — — 1 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Pescara - 27/08/2026 M. ImperialeMarco Imperiale
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Catanzaro 5 0 1 2 — 1 6,4 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Carrarese 36 0 0 25 — 3 1 6,9 2023-24 Carrarese 42 1 0 — — 7 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Catanzaro - 26/08/2026 Filippo LiberatiFilippo Liberati
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Desenzano Calvina - 26/08/2026 M. ImperialeMarco Imperiale
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Catanzaro 5 0 1 2 — 1 6,4 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Carrarese 36 0 0 25 — 3 1 6,9 2023-24 Carrarese 42 1 0 — — 7 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Catanzaro - 19/08/2026 B. SalamonBartosz Salamon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 5,9 2025-26 Lech Poznan 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Lech Poznan 17 0 1 8 — 3 7,1 2023-24 Lech Poznan 15 0 1 9 — 5 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Salamon Bartosz - 18/08/2026 M. BleveMarco Bleve
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 8,2 2024-25 Carrarese 24 0 0 — — 0 7,4 2024-25 Lecce — 0 0 — — — — 2023-24 Carrarese 46 0 0 — — 1 — 2023-24 Lecce — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lecce - 17/08/2026 M. BleveMarco Bleve
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 8,2 2024-25 Carrarese 24 0 0 — — 0 7,4 2024-25 Lecce — 0 0 — — — — 2023-24 Carrarese 46 0 0 — — 1 — 2023-24 Lecce — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Lecce - 16/08/2026 D. BouahDevid Eugene Bouah
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cambuur 7 0 0 10 — 3 1 6,6 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 27 3 0 17 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Cambuur - 31/07/2026 S. ZanonSimone Zanon
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pisa 2 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Carrarese 27 0 4 23 — 2 6,9 2023-24 Carrarese 44 2 0 — — 5 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Pisa - 26/07/2026 E. ZuelliEmanuele Zuelli
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Carrarese 33 2 3 21 — 3 6,8 2024-25 Pisa — 0 0 — — — — 2023-24 Carrarese 35 3 0 — — 3 — 2023-24 Pisa — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Padova - 25/07/2026 E. ZuelliEmanuele Zuelli
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Carrarese 33 2 3 21 — 3 6,8 2024-25 Pisa — 0 0 — — — — 2023-24 Carrarese 35 3 0 — — 3 — 2023-24 Pisa — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Padova - 22/07/2026 Eliman ChamEliman Cham
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Virtus Francavilla - 14/07/2026 S. LiberaliS. Liberali
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sassuolo U20 - 13/07/2026 F. AccorneroFederico Accornero
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Carrarese 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Genoa 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Pescara 28 3 0 — — 2 — 2023-24 Genoa — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Trento - 13/07/2026 M. Scheffer BraccoMateo Scheffer Bracco
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 3 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Pineto - 13/07/2026 S. LiberaliS. Liberali
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sassuolo U20 - 12/07/2026 M. Scheffer BraccoMateo Scheffer Bracco
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 3 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Pineto - 06/07/2026 J. IllanesJulián Illanes Minucci
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 3 — 0 7,3 2025-26 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 30 1 0 34 — 9 2 6,9 2023-24 Carrarese 37 1 0 — — 18 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Arezzo - 05/07/2026 J. IllanesJulián Illanes Minucci
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arezzo 2 0 0 3 — 0 7,3 2025-26 Carrarese 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Carrarese 30 1 0 34 — 9 2 6,9 2023-24 Carrarese 37 1 0 — — 18 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Arezzo - 30/06/2026 M. CicconiManuel Cicconi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Sampdoria 16 0 1 3 — 0 6,9 2025-26 Carrarese 1 0 0 1 — 0 7,3 2024-25 Carrarese 27 3 5 23 — 6 7,0 2023-24 Carrarese 42 1 0 — — 12 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sampdoria - 29/06/2026 A. TroiseA. Troise
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Troise Antonio
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Palermo, niente pasti gratis Corriere dello Sport · niedz. 23:39
- Palermo, continua la fuga in vetta: Carrarese superata 2-1. Pari tra Verona e Pisa Corriere dello Sport · niedz. 16:58
- Dove vedere Palermo-Carrarese in tv? Dazn o Prime Video, orario Corriere dello Sport · niedz. 10:15 · Skład
- La Carrarese esonera Cioffi: in arrivo Pagliuca Corriere dello Sport · wt. 14:26
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Sampdoria 381 29N 332 Serie B ♂ · sob. 15:00 Carrarese
Virtus Entella 531 26N 212 Serie B ♂ · wt. 15:00 Vicenza
Carrarese nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Carrarese
Juve Stabia nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Cesena
Carrarese nadchodzące Serie B ♂ · wt. 15:00 Carrarese
Pisa nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Cremonese
Carrarese nadchodzące Serie B ♂ · sob. 15:00 Carrarese
Avellino nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Verona – Carrarese | 3 – 0 |
| 28/10/2026 | Carrarese – Arezzo | 2 – 1 |
| 25/10/2026 | Palermo – Carrarese | 2 – 1 |
| 17/10/2026 | Carrarese – Modena | 2 – 1 |
| 11/10/2026 | Padova – Carrarese | 0 – 2 |
| 19/09/2026 | Carrarese – Benevento | 0 – 1 |
| 12/09/2026 | Catanzaro – Carrarese | 1 – 0 |
| 05/09/2026 | Carrarese – Empoli | 0 – 1 |
| 29/08/2026 | Ascoli – Carrarese | 1 – 1 |
| 22/08/2026 | Carrarese – Mantova | 1 – 2 |
| 08/05/2026 | Virtus Entella – Carrarese | 2 – 1 |
| 01/05/2026 | Carrarese – Cesena | 0 – 0 |
| 25/04/2026 | Frosinone – Carrarese | 3 – 0 |
| 19/04/2026 | Carrarese – Pescara | 2 – 2 |
| 12/04/2026 | Reggiana – Carrarese | 2 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | F. RealeFilippo Reale
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 7 | 7 | 605 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Nicolás SchiaviNicolás Adrián Schiavi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 7 | 6 | 473 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | S. PizzignaccoSemuel Pizzignacco
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. MartiniJacopo Martini
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 6 | 2 | 262 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. TopalovićLuka Topalović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 6 | 2 | 218 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,4 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | M. BraunöderMatthias Braunöder
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 4 | 2 | 212 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | F. RuggeriFabio Andrea Ruggeri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | G. GarofaniGiovanni Gabriele Garofani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | L. RomaniLorenzo Romani
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | N. BelloniNiccolò Belloni
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Y. KhafiY. Khafi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. CisséMoussa Cissé
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 1 | 1 | 82 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | F. OlianaFilippo Oliana
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 1 | 1 | 81 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | G. ParlantiGabriele Parlanti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | T. RubinoTommaso Rubino
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | C. DagbaColin Obasanya Dagba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 1 | 1 | 68 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | F. AbiusoFabio Abiuso
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 1 | 1 | 64 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 73 | J. RouhiJonas Jakob Rouhi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 1 | 64 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | N. CudrigNicolò Cudrig
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 4 | 0 | 49 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | G. MarconiG. Marconi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 1 | 0 | 26 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | Tommaso GuercioTommaso Guercio
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 0 | 26 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | G. BaroncelliG. Baroncelli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 66 | P. PinelliPietro Pinelli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | M. FinottoMattia Finotto
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 33 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | N. BonfantiNicholas Bonfanti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | N. RavagliaNicola Ravaglia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | T. MacchioniT. Macchioni
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Gonçalo EstevesGonçalo do Lago Pontes Esteves
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Mattia BencasterMattia Bencaster
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 56 | Niccolò RomagnoliNiccolò Romagnoli
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | David VujevićDavid Vujevic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Giulio CiantiGiulio Cianti Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | Pomocnik | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 10
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Carrarese przeciwko:
- Arezzo
- Ascoli
- Avellino
- Benevento
- Catanzaro
- Cesena
- Cremonese
- Empoli
- Juve Stabia
- Mantova
- Modena
- Padova
- Palermo
- Pisa
- Sampdoria
- Sudtirol
- Verona
- Vicenza
- Virtus Entella
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.