Premier League ♂ · Link stały · Historia klubu
Newcastle
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VDDVD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-1 z Everton · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 7 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
13. miejsce po 9. kolejce · najlepsze 3., najgorsze 13. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Newcastle
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 13,0 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 19, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,2 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 49)
Bramkarz · L. Horníček rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,3
Trener · M. Jaissle od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute
Forma (API-Football): DWDLWLL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Newcastle
- Kontuzja E. Jaouen · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja V. Livramento · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Elanga (Kolano), J. Ramsey (Udo)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | SC Braga | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Sp Braga | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Czechia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Czech Republic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sp Braga | 33 | 0 | 0 | — | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | SC Braga | 33 | 0 | 0 | — | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Sp Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | SC Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | SC Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sp Braga | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lewis Kieran Hall| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Newcastle | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | England | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,6 |
| 2025-26 | Newcastle | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Newcastle | 27 | 0 | 4 | 9 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | Chelsea | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Newcastle | 18 | 1 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Falkirk | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sven Adriaan Botman| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 10 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | 17 | 2 | 2 | 9 | — | 2 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Malick Laye Thiaw| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Newcastle | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 3,6 |
| 2025-26 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Milan | 22 | 0 | 0 | 24 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Milan | 21 | 0 | 1 | 31 | — | 5 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lewis Miley| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 26 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | 18 | 1 | 3 | 5 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joseph George Willock| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | 32 | 0 | 2 | 23 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | 9 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Harvey Lewis Barnes| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Newcastle | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 8,1 |
| 2026-27 | England | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Newcastle | 34 | 9 | 4 | 15 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Newcastle | 21 | 5 | 3 | 5 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joelinton Cássio Apolinário de Lira| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | 29 | 4 | 3 | 58 | — | 10 | 6,9 |
| 2023-24 | 20 | 2 | 1 | 28 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicolás González Iglesias| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Porto | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Porto | 17 | 5 | 3 | 37 | — | 6 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Porto | 25 | 2 | 1 | 44 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Barcelona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matias Fernandez-Pardo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Belgium | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Lille | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Gent | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lille | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Gent | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yoane Wissa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Newcastle | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Newcastle | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Brentford | 35 | 19 | 4 | 34 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Brentford | 34 | 12 | 3 | 38 | — | 7 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 43
- 31/08/2026 M. Fernandez-PardoMatias Fernandez-Pardo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Belgium 3 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Newcastle 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Lille — 0 0 — — — — 2024-25 Gent — 0 0 — — — — 2024-25 Lille — 0 0 — — — — 2023-24 Gent 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lille - 30/08/2026 M. Fernandez-PardoMatias Fernandez-Pardo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Belgium 3 0 0 — — 0 6,7 2026-27 Newcastle 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Lille — 0 0 — — — — 2024-25 Gent — 0 0 — — — — 2024-25 Lille — 0 0 — — — — 2023-24 Gent 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lille - 25/08/2026 Nico GonzálezNicolás González Iglesias
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 1 0 0 3 — 0 6,5 2025-26 Porto 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Porto 17 5 3 37 — 6 1 7,2 2023-24 Porto 25 2 1 44 — 7 7,0 2023-24 Barcelona — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Manchester City - 24/08/2026 Nico GonzálezNicolás González Iglesias
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 1 0 0 3 — 0 6,5 2025-26 Porto 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Porto 17 5 3 37 — 6 1 7,2 2023-24 Porto 25 2 1 44 — 7 7,0 2023-24 Barcelona — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Manchester City - 17/08/2026 A. DedićAmar Dedić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 2 0 2 4 — 0 6,9 2026-27 Benfica 2 0 0 — — 0 — 2026-27 Bosnia & Herzegovina 2 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Benfica 24 1 4 17 — 5 2 6,8 2025-26 Salzburg 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Benfica 13 0 1 7 — 1 6,6 2024-25 Salzburg 12 0 3 5 — 1 7,1 2024-25 Marseille 10 0 1 7 — 1 6,6 2023-24 Salzburg 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Benfica - 16/08/2026 A. DedićAmar Dedić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 2 0 2 4 — 0 6,9 2026-27 Benfica 2 0 0 — — 0 — 2026-27 Bosnia & Herzegovina 2 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Benfica 24 1 4 17 — 5 2 6,8 2025-26 Salzburg 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Benfica 13 0 1 7 — 1 6,6 2024-25 Salzburg 12 0 3 5 — 1 7,1 2024-25 Marseille 10 0 1 7 — 1 6,6 2023-24 Salzburg 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Benfica - 02/08/2026 L. HorníčekLukáš Horníček
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 SC Braga 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Newcastle 1 0 0 0 — 0 7,3 2026-27 Sp Braga 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Czechia 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Czech Republic 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Braga 33 0 0 — — 3 6,9 2025-26 SC Braga 33 0 0 — — 3 6,9 2024-25 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SC Braga - 01/08/2026 L. HorníčekLukáš Horníček
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 SC Braga 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Newcastle 1 0 0 0 — 0 7,3 2026-27 Sp Braga 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Czechia 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Czech Republic 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Braga 33 0 0 — — 3 6,9 2025-26 SC Braga 33 0 0 — — 3 6,9 2024-25 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od SC Braga - 23/07/2026 A. BambaAxel Bamba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pau FC 7 0 0 10 — 3 6,8 2026-27 Newcastle 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Angers 1 0 0 2 — 0 7,0 2025-26 Monaco 1 0 0 — — 0 5,9 2024-25 Ajaccio 32 3 0 23 — 4 6,9 2024-25 Angers 31 0 0 10 — 2 6,7 2024-25 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Angers 33 0 0 18 — 5 6,8 2023-24 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Monaco - 22/07/2026 A. BambaAxel Bamba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Pau FC 7 0 0 10 — 3 6,8 2026-27 Newcastle 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Angers 1 0 0 2 — 0 7,0 2025-26 Monaco 1 0 0 — — 0 5,9 2024-25 Ajaccio 32 3 0 23 — 4 6,9 2024-25 Angers 31 0 0 10 — 2 6,7 2024-25 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Angers 33 0 0 18 — 5 6,8 2023-24 Sp Gijon 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Monaco - 08/07/2026 Sean SteurSean Steur
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 1 3,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ajax - 07/07/2026 Sean SteurSean Steur
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 1 — 1 3,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Ajax - 04/07/2026 B. TouréBazoumana Touré
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 1 1 0 1 — 0 3,9 2026-27 Annecy 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Annecy 20 3 3 54 — 1 6,6 2025-26 Hoffenheim 2 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Hoffenheim 14 0 3 13 — 1 6,8 2024-25 Montpellier 8 0 0 2 — 3 6,6 2024-25 Annecy 5 0 0 7 — 0 6,3 2024-25 Ajaccio 1 0 0 — — 1 — 2023-24 Ajaccio 27 4 2 49 — 2 6,7 2023-24 Auxerre — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1899 Hoffenheim - 30/06/2026 E. JaouenEwen Jaouen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 1 0 0 — — 1 5,9 2025-26 Reims 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dunkerque 16 0 0 — — 1 6,9 2024-25 Rodez — 0 0 — — — — 2023-24 Rodez 8 0 1 — — 0 7,4 2023-24 Guingamp — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Reims - 30/06/2026 K. ThompsonK. Thompson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Arsenal - 29/06/2026 Antonio CorderoAntonio José Cordero Campillo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cadiz 10 3 1 13 — 1 7,0 2025-26 Cadiz 21 3 0 14 — 2 6,7 2025-26 Westerlo 7 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Malaga 39 6 (3 z karnych) 6 20 — 1 7,0 2023-24 Malaga 17 1 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Cadiz - 29/06/2026 K. ThompsonK. Thompson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Arsenal - 29/06/2026 M. TargettMatthew Robert Targett
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hull 2 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Newcastle 4 0 0 2 — 0 7,0 2025-26 Middlesbrough 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Newcastle 18 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Newcastle 11 0 0 — — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Middlesbrough - 29/06/2026 T. HernesTravis Enrique Hernes
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Groningen 5 0 0 2 — 1 5,3 2025-26 Groningen 11 0 0 2 — 1 6,6 2025-26 Newcastle — 0 0 — — — — 2024-25 Aalborg 12 0 0 8 — 1 6,7 2023-24 Newcastle 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Groningen - 29/06/2026 T. SanusiTrevan Sanusi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Lorient 2 1 1 1 — 0 7,1 2023-24 Birmingham City FC — 0 0 — — — — 2023-24 Birmingham — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Lorient - 30/05/2026 J. WhiteJordan Neil White
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Ross County 38 6 (3 z karnych) 0 44 — 5 6,9 2024-25 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ross County 38 5 3 58 — 9 6,8 2023-24 Newcastle 4 0 0 2 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bradford - 30/05/2026 Max ThompsonMax Thompson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ayr Utd - 30/05/2026 C. McArthurC. McArthur
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Airdrie United - 30/05/2026 H. AshbyHarrison Charles Ashby
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 QPR 29 0 1 18 — 6 6,7 2024-25 Newcastle 0 0 0 1 — 0 4,7 2023-24 Swansea City AFC 13 1 1 15 — 1 6,8 2023-24 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2023-24 West Ham 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bradford - 28/01/2026 J. BraysonJ. Brayson
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od Morpeth
Odejścia 64
- 06/10/2026 Alfie HarrisonAlfie Harrison
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dundee 1 0 0 0 — 0 3,0 2025-26 Newcastle — 0 0 — — — — 2024-25 Newcastle — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Dundee - 03/09/2026 L. ShaharLeo Shahar
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Arouca 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Newcastle — 0 0 — — — — 2024-25 Newcastle 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Arouca - 31/08/2026 N. WoltemadeNick Woltemade
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Juventus 2 2 (1 z karnych) 0 3 — 0 7,6 2026-27 Germany 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Newcastle 1 0 0 1 — 0 7,3 2025-26 Newcastle 4 1 0 2 — 1 6,7 2025-26 Stuttgart 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Stuttgart 28 12 (2 z karnych) 2 24 — 4 6,9 2023-24 Werder Bremen 30 2 0 22 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Juventus - 31/08/2026 S. NeaveSean Thoms Neave
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolves 1 0 0 1 — 0 5,9 2026-27 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Newcastle — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Wolves - 26/08/2026 J. RuddyJohn Thomas Gordon Ruddy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolves 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Newcastle 42 0 0 — — 1 6,8 2024-25 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Birmingham City FC 44 0 0 1 — 2 7,2 2023-24 Birmingham 44 0 0 1 — 2 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Wolves - 16/08/2026 A. MundaAnthony Junior Munda
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Swindon Town - 14/08/2026 A. HarrisonAdam Alan Harrison
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Malvern Town - 12/08/2026 A. HarrisonAdam Alan Harrison
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Wolves U21 - 11/08/2026 A. HarrisonAdam Alan Harrison
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Harrison Adam - 10/08/2026 A. MurphyAlex Murphy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kaiserslautern 1 0 1 2 — 1 6,9 2026-27 Rep. Of Ireland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Newcastle 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Bristol City 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bolton 13 2 0 9 — 1 7,0 2024-25 Bolton Wanderers FC 13 2 0 9 — 1 7,0 2024-25 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bristol City — 0 0 — — — — 2023-24 Newcastle 2 0 0 2 — 0 6,5 2023-24 Bristol City — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do 1. FC Kaiserslautern - 07/08/2026 Bruno GuimarãesBruno Guimarães Rodriguez Moura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Newcastle 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Newcastle 38 5 6 65 — 7 7,2 2023-24 Newcastle 37 7 8 50 — 8 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Arsenal - 06/08/2026 J. TaylorJoseph William John Taylor
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Huddersfield 2 0 0 2 — 0 5,7 2025-26 Ipswich 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Ipswich 33 1 0 16 — 4 6,6 2024-25 Huddersfield 15 2 0 14 — 2 6,5 2024-25 Luton 13 0 0 2 — 1 6,5 2023-24 Ipswich 33 2 2 16 — 3 6,7 2023-24 Lincoln City FC 19 10 3 25 — 4 7,0 2023-24 Lincoln 19 10 3 25 — 4 7,0 2023-24 Luton 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Hemel Hempstead Town - 06/08/2026 Bruno GuimarãesBruno Guimarães Rodriguez Moura
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Arsenal 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Newcastle 1 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Newcastle 38 5 6 65 — 7 7,2 2023-24 Newcastle 37 7 8 50 — 8 7,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Arsenal - 06/08/2026 T. BryantT. Bryant
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Darlington 1883 - 30/07/2026 J. BraysonJ. Brayson
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Brayson Joe - 22/07/2026 M. TargettMatthew Robert Targett
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hull 2 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Newcastle 4 0 0 2 — 0 7,0 2025-26 Middlesbrough 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Newcastle 18 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Newcastle 11 0 0 — — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Hull City - 22/07/2026 Ciaran ThompsonCiaran James Thompson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Darlington 1883 - 21/07/2026 Ciaran ThompsonCiaran James Thompson
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Darlington 1883 - 21/07/2026 M. TargettMatthew Robert Targett
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hull 2 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Newcastle 4 0 0 2 — 0 7,0 2025-26 Middlesbrough 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Newcastle 18 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Newcastle 11 0 0 — — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Hull City - 15/07/2026 J. WhiteJordan Neil White
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Ross County 38 6 (3 z karnych) 0 44 — 5 6,9 2024-25 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ross County 38 5 3 58 — 9 6,8 2023-24 Newcastle 4 0 0 2 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Crewe - 14/07/2026 J. WhiteJordan Neil White
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Ross County 38 6 (3 z karnych) 0 44 — 5 6,9 2024-25 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ross County 38 5 3 58 — 9 6,8 2023-24 Newcastle 4 0 0 2 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Crewe - 08/07/2026 H. AshbyHarrison Charles Ashby
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 QPR 29 0 1 18 — 6 6,7 2024-25 Newcastle 0 0 0 1 — 0 4,7 2023-24 Swansea City AFC 13 1 1 15 — 1 6,8 2023-24 Newcastle 0 0 0 — — 0 — 2023-24 West Ham 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Luton - 05/07/2026 S. TonaliSandro Tonali
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Tottenham 7 0 1 4 — 0 7,3 2026-27 Italy 4 0 0 7 — 0 6,6 2025-26 Newcastle 1 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Newcastle 36 4 2 37 — 5 7,1 2023-24 Newcastle 9 1 0 9 — 2 6,8 2023-24 Milan 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Tottenham - 04/07/2026 S. TonaliSandro Tonali
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Tottenham 7 0 1 4 — 0 7,3 2026-27 Italy 4 0 0 7 — 0 6,6 2025-26 Newcastle 1 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Newcastle 36 4 2 37 — 5 7,1 2023-24 Newcastle 9 1 0 9 — 2 6,8 2023-24 Milan 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Tottenham - 30/06/2026 K. TrippierKieran John Trippier
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Wolves 2 0 0 1 — 1 6,8 2025-26 Newcastle 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Newcastle 25 0 3 16 — 1 7,0 2023-24 Newcastle 28 1 10 27 — 5 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Wolves
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- ‘Senhor dos Anéis’: Dedic reage com humor após detenção Record · pt. 20:15
- Matthias Jaissle caught in the storm as Newcastle struggle without European fix The Guardian · pt. 20:00 · Kontuzja
- Mercato raté, vestiaire sous tension… rien ne va plus à Newcastle ! Foot Mercato · pt. 19:57 · Transfer
- Newcastle's Dedic stopped by police after being spotted with bow and arrows BBC Sport · pt. 12:16
- Amar Dedic set to escape Newcastle sanction over carrying bow and arrow The Guardian · pt. 11:38
- L'ex-Marseillais Amar Dedic arrêté par la police anglaise... parce qu'il se baladait avec un arc et des flèches en pleine campagne L'Équipe · czw. 23:57
- Amar Dedic, l'ancien joueur de l'OM, se balade avec un arc et des flèches, la police mobilisée pour l'intercepter RMC Sport · czw. 22:42
- Un jugador del Newcastle 'cazado' por llevar un arco y flechas en un paraje natural Mundo Deportivo · czw. 21:44
- La policía ‘caza’ a Dedic con flechas y un arco en un paraje natural AS · czw. 21:07 · Zawieszenie
- L’ancien marseillais Amar Dedic arrêté par la police avec un arc et des flèches ! Foot Mercato · czw. 20:05
- Good to feel club are committed to me - Jaissle BBC Sport · czw. 18:25
- Newcastle and Palace progress in EFL Trophy BBC Sport · wt. 22:34
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Newcastle 461 26N 282 Premier League ♂ · sob. 18:30 Newcastle
Arsenal 171 23N 602 Premier League ♂ · niedz. 15:05 Brighton
Newcastle nadchodzące Premier League ♂ · śr. 21:00 Newcastle
Man United nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Newcastle
Sunderland nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Ipswich
Newcastle nadchodzące Premier League ♂ · sob. 16:00 Brentford
Newcastle nadchodzące Premier League ♂ · sob. 21:00 Newcastle
Man City nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | Newcastle – Everton | 0 – 1 |
| 25/10/2026 | Crystal Palace – Newcastle | 0 – 2 |
| 17/10/2026 | Newcastle – Aston Villa | 0 – 1 |
| 12/10/2026 | Coventry – Newcastle | 4 – 1 |
| 19/09/2026 | Newcastle – Hull | 2 – 1 |
| 14/09/2026 | Leeds – Newcastle | 4 – 1 |
| 05/09/2026 | Newcastle – Bournemouth | 2 – 2 |
| 29/08/2026 | Tottenham – Newcastle | 0 – 2 |
| 23/08/2026 | Newcastle – Liverpool | 2 – 2 |
| 24/05/2026 | Fulham – Newcastle | 2 – 0 |
| 17/05/2026 | Newcastle – West Ham | 3 – 1 |
| 10/05/2026 | Nott'm Forest – Newcastle | 1 – 1 |
| 02/05/2026 | Newcastle – Brighton | 3 – 1 |
| 25/04/2026 | Arsenal – Newcastle | 1 – 0 |
| 18/04/2026 | Newcastle – Bournemouth | 1 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | L. HallLewis Kieran Hall
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 2 | 2 | 180 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. BotmanSven Adriaan Botman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | J. RamseyJacob Matthew Ramsey
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 2 | 2 | 173 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. WillockJoseph George Willock
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 2 | 2 | 153 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | A. DedićAmar Dedić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 2 | 2 | 135 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | J. MurphyJacob Kai Murphy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 2 | 2 | 130 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | W. OsulaWilliam Idamudia Daugaard Osula
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 3 | 1 | 102 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | H. BarnesHarvey Lewis Barnes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 2 | 1 | 135 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 8,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | JoelintonJoelinton Cássio Apolinário de Lira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 2 | 1 | 120 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Y. WissaYoane Wissa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 29 | 2 | 1 | 92 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Sean SteurSean Steur
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 2 | 1 | 66 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 3,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | E. JaouenEwen Jaouen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Bramkarz | 20 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 1 | 5,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | F. SchärFabian Lukas Schär
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 34 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | L. HorníčekLukáš Horníček
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | M. ThiawMalick Laye Thiaw
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 3,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Nico GonzálezNicolás González Iglesias
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | B. TouréBazoumana Touré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 1 | 45 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 3,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | A. ElangaAnthony David Junior Elanga
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 23 | 2 | 0 | 50 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | L. MileyLewis Miley
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 2 | 0 | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | D. BurnDaniel Johnson Burn
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 33 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | T. LivramentoValentino Francisco Livramento
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. Fernandez-PardoMatias Fernandez-Pardo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 0 | 24 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | A. BambaAxel Bamba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | N. PopeNicholas David Pope
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | K. ThompsonK. Thompson
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. MileyM. Miley
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | M. MillsM. Mills
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Miodrag PivašMiodrag Pivaš
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | V. SaliaVakhtang Salia
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Aidan HarrisAidan Harris
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | M. GillespieMark Joseph Gillespie
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Park Seung-SooSeung-Soo Park
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | T. SanusiTrevan Sanusi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 9
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Newcastle w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Woltemade | Napastnik | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Newcastle przeciwko:
- Arsenal
- Aston Villa
- Bournemouth
- Brentford
- Brighton
- Chelsea
- Coventry
- Crystal Palace
- Everton
- Fulham
- Hull
- Ipswich
- Leeds
- Liverpool
- Man City
- Man United
- Nott'm Forest
- Sunderland
- Tottenham
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.