AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue Europa ♂ · Link stały · Historia klubu

Celtic

3mecze (1 sezon(y) w bazie)
0 %zwycięstwa
1,00gole strzelone / mecz
1650Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DDD ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 3
po porażce 1-2 z Celta · 0 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 3 meczach (3 strzelone, 9 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

1481216202428323640444852566064687276 J1J3 1. kolejka (17/09/2026): 62. miejsce, 0 pkt2. kolejka (15/10/2026): 71. miejsce, 0 pkt3. kolejka (22/10/2026): 73. miejsce, 0 pkt

73. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 62., najgorsze 73. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Celtic

Atak · gole na mecz: 2,60 (2,60 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,60 (0,60 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · V. Sinisalo rotacja · obrony: 6, 46% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,50 · ocena 5,6

Trener · M. O'Neill od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 8 od 1990
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-1-4-1 ×1, 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football): WWWWWWLWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Celtic

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Johnston (Noga), A. Trusty (Inactive), C. Carter-Vickers (Health problems), C. Osmand (Inactive), J. van den Berg (Off the roster), Jota (Off the roster), L. Emenalo (Off the roster), S. Mheuka (Off the roster), Yang Hyun-Jun (Mięsień dwugłowy uda)

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Samuel Luke Johnstone Wolves · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Wolves · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Crystal Palace · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Crystal Palace · 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 26 S. JohnstoneKieran Tierney Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Celtic · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Arsenal · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sociedad · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 63 K. TierneyColby Donovan Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Scotland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celtic · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Celtic · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 51 C. DonovanDane Murray WSG Wattens · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,0 Celtic · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Celtic · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Celtic · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Portsmouth · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 47 D. MurrayLiam Scales Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Celtic · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,2 Celtic · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Celtic · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 Celtic · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,5 5 L. ScalesCallum William McGregor 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2024-25: mecze 35, gole 8, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 2023-24: mecze 35, gole 2, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 42 C. McGregorMika Baur Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Germany · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Paderborn · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Dresden · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Dynamo Dresden · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Paderborn · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Freiburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paderborn · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 M. BaurErik Benjamin Nygren Sweden · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celtic · 2025-26: mecze 32, gole 3, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 FC Nordsjaelland · 2024-25: mecze 30, gole 15, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 FC Nordsjaelland · 2023-24: mecze 20, gole 6, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 8 B. NygrenCallum James Osmand 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 C. OsmandHyun-Jun Yang 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 2024-25: mecze 34, gole 5, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 13 Y. Hyun-JunCamilo Andres Durán Marquez Celtic · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Portimonense · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Portimonense · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 11 C. Durán
Samuel Luke Johnstone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves000——0—
2026-27Celtic0000—00,0
2025-26Wolves200——07,6
2024-25Wolves700——0—
2024-25Crystal Palace200——0—
2023-24Crystal Palace24001—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kieran Tierney
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland2003—07,0
2026-27Celtic2011—06,8
2025-26Celtic9016—06,7
2024-25Arsenal13101—06,9
2024-25Sociedad—00————
2023-24Sociedad20026—16,9
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Colby Donovan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2005—05,8
2026-27Scotland000——0—
2025-26Celtic3001—07,0
2024-25Celtic000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Drew Murray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27WSG Wattens8105—26,0
2026-27Celtic1001—03,1
2025-26Celtic4002—07,1
2024-25Celtic000——0—
2023-24Portsmouth—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Liam Scales
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland3003—16,9
2026-27Celtic1001—03,2
2025-26Celtic9109—26,9
2024-25Celtic262318—27,5
2023-24Celtic341218—57,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum William McGregor
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5
2025-26100010—16,8
2024-25358313—37,4
2023-24352632—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mika Baur
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2101—07,2
2026-27Germany200——06,7
2025-26Paderborn2004—16,5
2024-25Dresden18113—06,5
2024-25Dynamo Dresden18113—06,5
2024-25Paderborn6003—16,6
2023-24Freiburg000——0—
2023-24Paderborn—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erik Benjamin Nygren
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden4003—06,6
2026-27Celtic2000—06,5
2025-26Celtic323118—26,6
2024-25FC Nordsjaelland3015231—17,4
2023-24FC Nordsjaelland206119—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum James Osmand
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,4
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hyun-Jun Yang
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275206—07,5
2025-2690010—16,3
2024-2534528—17,1
2023-24281214—1 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Camilo Andres Durán Marquez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2103—06,8
2025-26Portimonense100——06,9
2024-25Portimonense4103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (25/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
22/10/2026Celtic – Celta1 – 2
15/10/2026Benfica – Celtic4 – 1
17/09/2026Celtic – Ferencvarosi TC1 – 3

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
13Yang Hyun-JunHyun-Jun Yang
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275206—07,5
2025-2690010—16,3
2024-2534528—17,1
2023-24281214—1 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2355377206—07,5podstawowy skład
11C. DuránCamilo Andres Durán Marquez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2103—06,8
2025-26Portimonense100——06,9
2024-25Portimonense4103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2422180103—06,8rotacja
42C. McGregorCallum William McGregor
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,5
2025-26100010—16,8
2024-25358313—37,4
2023-24352632—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3222180001—06,5rotacja
63K. TierneyKieran Tierney
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland2003—07,0
2026-27Celtic2011—06,8
2025-26Celtic9016—06,7
2024-25Arsenal13101—06,9
2024-25Sociedad—00————
2023-24Sociedad20026—16,9
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2822180011—06,8rotacja
1V. SinisaloViljami Kari Veikko Sinisalo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2000—05,6
2026-27Finland000——0—
2025-26Celtic2300——06,4
2024-25Celtic3800——07,1
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz2422180000—05,6rotacja
51Colby DonovanColby Donovan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2005—05,8
2026-27Scotland000——0—
2025-26Celtic3001—07,0
2024-25Celtic000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca1922157005—05,8rotacja
2A. JohnstonAlistair William Johnston
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,1
2025-26151119—17,2
2024-253441032—37,5
2023-24341438—57,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2722139001—07,1rotacja
22M. BaurMika Baur
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2101—07,2
2026-27Germany200——06,7
2025-26Paderborn2004—16,5
2024-25Dresden18113—06,5
2024-25Dynamo Dresden18113—06,5
2024-25Paderborn6003—16,6
2023-24Freiburg000——0—
2023-24Paderborn—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2122123101—07,2rotacja
18O. SørensenOliver Sørensen Jensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2002—05,9
2026-27Parma1001—06,3
2025-26FC Midtjylland3001—06,3
2025-26Parma2001—06,4
2024-25FC Midtjylland289 (2 z karnych)315—17,0
2023-24FC Midtjylland305425—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2322102002—05,9rotacja
23H. HassanHaissem Hassan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2011—06,6
2025-26Oviedo100——06,9
2024-25Oviedo424318—46,9
2024-25Sp Gijon—00————
2024-25Villarreal—00————
2023-24Sp Gijon411516—56,8
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2321102011—06,6rotacja
9K. HøghKasper Waarts Thenza Høgh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt127 (1 z karnych)411—07,1
2026-27Denmark400——06,5
2026-27Celtic2004—06,4
2023-24Aalborg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik252190004—06,4rotacja
17S. TounektiSebastian Tounekti
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,5
2025-26212 (1 z karnych)515—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik232178000—06,5rotacja
6A. TrustyAuston Levi-Jesaiah Trusty
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic1001—03,1
2025-26Celtic380023—46,6
2024-25Celtic331113—27,5
2023-24Arsenal00023—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca271190001—03,1rezerwowy
20C. Carter-VickersCameron Robert Carter-Vickers
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,8
2025-263003—16,9
2024-25301022—07,3
2023-24251114—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca281190002—06,8rezerwowy
47D. MurrayDrew Murray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27WSG Wattens8105—26,0
2026-27Celtic1001—03,1
2025-26Celtic4002—07,1
2024-25Celtic000——0—
2023-24Portsmouth—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca221190001—03,1rezerwowy
5L. ScalesLiam Scales
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland3003—16,9
2026-27Celtic1001—03,2
2025-26Celtic9109—26,9
2024-25Celtic262318—27,5
2023-24Celtic341218—57,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca271190001—03,2rezerwowy
49J. ForrestJames Forrest
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic1000—03,3
2025-26Celtic30422—07,0
2024-25Celtic23152—07,0
2024-25Dundee United000——0—
2023-24Celtic28613—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik341157000—03,3rezerwowy
29Shumaira MheukaShumaira Mheuka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic5001—05,2
2025-26Chelsea200——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik185056001—05,2rotacja
8B. NygrenErik Benjamin Nygren
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden4003—06,6
2026-27Celtic2000—06,5
2025-26Celtic323118—26,6
2024-25FC Nordsjaelland3015231—17,4
2023-24FC Nordsjaelland206119—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik242066000—06,5rotacja
7JotaJoão Pedro Neves Filipe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic2002—16,6
2025-26Nacional000——0—
2024-25AD Ceuta FC1910——0 1—
2024-25Celtic11427—07,2
2024-25Rennes9103—06,7
2024-25Vitória SC000——0—
2024-25Nacional000——0—
2023-24AD Ceuta FC2720——0—
2023-24Nacional1010——1—
2023-24Guimaraes330——0—
2023-24Vitória SC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik262061002—16,6rotacja
19C. OsmandCallum James Osmand
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,4
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik201045001—06,4rezerwowy
21A. Oxlade-ChamberlainAlexander Mark David Oxlade-Chamberlain
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic1000—05,7
2025-26Celtic9206—16,9
2025-26Besiktas100——06,9
2024-25Besiktas000——0—
2023-24Besiktas224 (1 z karnych)13—07,0
2023-24Liverpool—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik321033000—05,7rezerwowy
12L. EmenaloLandon Emenalo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic1002—06,1
2025-26Chelsea000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca171030002—06,1rezerwowy
14L. McCowanLuke McCowan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic1000—03,0
2025-26Celtic3610 (3 z karnych)531—9 17,1
2024-25Celtic336718—07,2
2024-25Dundee510——0—
2023-24Dundee3610 (3 z karnych)531—9 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik281024000—03rezerwowy
3J. LotombaMvula Jordan Lotomba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Feyenoord2010—04,4
2026-27Celtic1000—02,9
2025-26Feyenoord100——04,3
2024-25Feyenoord6115—07,3
2024-25Nice2002—06,3
2023-24Nice281012—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca271013000—02,9rezerwowy
56A. RalstonAnthony Ralston
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland2002—06,8
2026-27Celtic1001—03,0
2025-26Celtic5003—06,9
2024-25Celtic16239—07,4
2023-24Celtic150210—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca271010001—03rezerwowy
31R. DoohanRoss Doohan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic0000—00,0
2025-26Celtic000——0—
2024-25Aberdeen1500——16,8
2023-24Aberdeen100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz27000000—00niewykorzystany
26S. JohnstoneSamuel Luke Johnstone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves000——0—
2026-27Celtic0000—00,0
2025-26Wolves200——07,6
2024-25Wolves700——0—
2024-25Crystal Palace200——0—
2023-24Crystal Palace24001—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz32000000—00niewykorzystany
35J. van den BergJoel van den Berg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celtic000——0—
2026-27PSV Eindhoven000——0—
2025-26PSV Eindhoven110——07,7
2024-25PSV Eindhoven—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1800—00——0—niewykorzystany
62L. KennedyL. Kennedy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1700—00——0—niewykorzystany
22F. TurleyFrancis Turley
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25Celtic100——0—
2024-25Derby000——0—
2024-25Derby County FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik19—————————
—J. HaneyJ. Haney

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

Obrońca16—————————
50S. McArdleSean McArdle
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—
2024-25200——07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik18—————————

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3

Odeszli w trakcie sezonu 1

Zawodnicy, którzy grali w Celtic w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
A. EngelsPomocnik22184017,5

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Celtic przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13