AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue 1 ♂ · sob. 20 mar 2027 · 20:00

Toulouse – Brest

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Toulouse VNVND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Le Havre Ligue 1 ♂3 – 2V
10/10/2026wyj.Monaco Ligue 1 ♂2 – 2N
16/10/2026wyj.Le Mans Ligue 1 ♂3 – 0V
25/10/2026dom.Troyes Ligue 1 ♂0 – 0N
01/11/2026wyj.Marseille Ligue 1 ♂0 – 2D

Brest DVNDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Auxerre Ligue 1 ♂1 – 2D
10/10/2026dom.Angers Ligue 1 ♂5 – 1V
17/10/2026wyj.Lille Ligue 1 ♂1 – 1N
23/10/2026dom.Nice Ligue 1 ♂1 – 2D
02/11/2026wyj.Lorient Ligue 1 ♂2 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Toulouse mecze bez gola: 2
po porażce 0-2 z Marseille · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 6 stracone)

Brest mecze z rzędu z golem: 5
po zwycięstwie 2-0 z Lorient · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Toulouse

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 12,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,70 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,2 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · G. Restes · obrony: 17, 74% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,04 · ocena 7,4

Trener · Jens Askou od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-4-2 ×2)

Forma (API-Football): LDLDWDW

Brest

Atak · gole na mecz: 1,90 (2,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,30 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,5 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · E. Selvik · obrony: 21, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 7,2

Trener · Julien Lachuer od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): DDWLLWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Toulouse

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Niflore (Kontuzja), S. Oppong (Łydka)

Brest

  • Kontuzja B. Chardonnet · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja G. Versini · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja R. Le Guen · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: N. Edjouma (Loan agreement)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,9 dla Toulouse, 12,4 dla Brest · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: L. AjorqueLudovic Ajorque

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72119—27,0
2025-26Brest328965—9 16,9
2024-25Brest3113261—57,1
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz262028—46,6
2023-24Strasbourg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), J. Russell-RoweJacen Rex Orlando Russell-Rowe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277206—16,7
2025-262001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Y. AziziIlyas Azizi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275009—06,6
2025-261001—06,7
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. HidalgoSantiago Hidalgo Massa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276006—15,5
2025-264207—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Toulouse

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
20 C. TengstedtCasper Tengstedt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Toulouse55 (2 z karnych)11—07,4
2026-27Feyenoord000——0—
2025-26Feyenoord000——0—
2024-25Verona256 (1 z karnych)16—26,7
2024-25Benfica000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

19 %511,4243 %
8 T. JørgensenThomas Jørgensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Toulouse7219—07,1
2026-27Viborg4103—07,1
2026-27Denmark100——0—
2025-26Viborg200——0—
2024-25Viborg200——0—
2024-25FC Copenhagen000——0—
2024-25Hvidovre—00————
2023-24Hvidovre200——0—
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %210,2981 %
13 J. Russell-RoweJacen Rex Orlando Russell-Rowe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277206—16,7
2025-262001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %200,3972 %
12 C. TapéChrist Tapé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Toulouse71010—16,6
2025-26AC Horsens—00————
2024-25AC Horsens—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1481 %
23 C. CásseresCristian Sleiker Cásseres Yepes Jr.
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2770514—27,8
2025-261001—06,2
2024-25321353—117,1
2023-24321342—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %050,0081 %

Brest

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 K. DoumbiaKamory Doumbia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest74 (1 z karnych)18—37,0
2025-26Brest245429—66,8
2024-25Brest303217—17,0
2024-25Reims00217—07,0
2023-24Brest256515—17,0
2023-24Reims00515—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

30 %410,6381 %
19 L. AjorqueLudovic Ajorque
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72119—27,0
2025-26Brest328965—9 16,9
2024-25Brest3113261—57,1
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz262028—46,6
2023-24Strasbourg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %210,2981 %
9 P. MboupPathé Mboup
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72122—16,8
2025-26Brest281034—66,5
2025-26Pau FC311——07,2
2024-25Pau FC319 (2 z karnych)367—10 16,8
2023-24Lyon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %210,3281 %
70 K. LalaKenny Lala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)03—16,8
2025-26100——17,9
2024-25323 (3 z karnych)218—57,1
2023-24332324—77,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1681 %
17 Mama BaldéMama Samba Baldé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest6214—06,9
2025-26Brest182212—06,6
2024-25Brest272319—46,7
2024-25Lyon100——0—
2023-24Lyon20238—16,7
2023-24Troyes000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,7643 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Toulouse — 4-3-3

Trener : Jens Askou od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Guillaume Restes Toulouse · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Toulouse · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Toulouse · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Toulouse · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 16 G. RestesMark Irwin Robert Alexander McKenzie Toulouse · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Toulouse · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Toulouse · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 Genk · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genk · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 M. McKenzieChrist Tapé Toulouse · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 AC Horsens · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AC Horsens · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 C. TapéRafik Messali 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 R. MessaliRasmus Schmidt Nicolaisen 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 0, faule 45, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 2 R. NicolaisenCristian Sleiker Cásseres Yepes Jr. 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 5, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 3, faule 53, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,1 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 3, faule 42, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 23 C. CásseresThomas Jørgensen Toulouse · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Viborg · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Denmark · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Viborg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Viborg · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Copenhagen · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hvidovre · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hvidovre · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Copenhagen · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 T. JørgensenAlexis Vossah 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,4 6 A. VossahJacen Rex Orlando Russell-Rowe 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 13 J. Russell-RoweIlyas Azizi 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 37 Y. AziziSantiago Hidalgo Massa 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,5 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 9 S. Hidalgo
Guillaume Restes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Toulouse6000—07,4
2026-27France0000—00,0
2025-26Toulouse100——06,2
2024-25Toulouse29011—26,7
2023-24Toulouse34001—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mark Irwin Robert Alexander McKenzie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Toulouse7009—07,0
2025-26Toulouse4002—07,1
2024-25Toulouse311130—2 16,8
2024-25Genk100——0—
2023-24Genk100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christ Tapé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Toulouse71010—16,6
2025-26AC Horsens—00————
2024-25AC Horsens—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafik Messali
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277009—06,6
2025-262004—17,0
2024-2527019—06,8
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rasmus Schmidt Nicolaisen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274006—17,1
2025-263015—06,7
2024-258014—07,1
2023-24332045—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cristian Sleiker Cásseres Yepes Jr.
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2770514—27,8
2025-261001—06,2
2024-25321353—117,1
2023-24321342—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Jørgensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Toulouse7219—07,1
2026-27Viborg4103—07,1
2026-27Denmark100——0—
2025-26Viborg200——0—
2024-25Viborg200——0—
2024-25FC Copenhagen000——0—
2024-25Hvidovre—00————
2023-24Hvidovre200——0—
2023-24FC Copenhagen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexis Vossah
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276005—06,5
2025-264101—0 16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacen Rex Orlando Russell-Rowe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277206—16,7
2025-262001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ilyas Azizi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275009—06,6
2025-261001—06,7
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Santiago Hidalgo Massa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276006—15,5
2025-264207—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Brest — 4-3-3

Trener : Julien Lachuer od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Egil Selvik Brest · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Watford · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Watford · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Udinese · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 E. SelvikBradley Locko Banzouzi Brest · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brest · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Brest · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2 B. LockoKenny Lala 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 70 K. LalaGautier Lloris Brest · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Le Havre · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Le Havre · 2024-25: mecze 32, gole 2, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Le Havre · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 4 G. LlorisLucas Simon Pierre Tousart Brest · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Union Berlin · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Union Berlin · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Hertha · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 L. TousartJoris Chotard Brest · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Brest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Montpellier · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Montpellier · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Montpellier · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 13 J. ChotardKamory Doumbia Brest · 2026-27: mecze 7, gole 4, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Brest · 2025-26: mecze 24, gole 5, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Brest · 2024-25: mecze 30, gole 3, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Reims · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Brest · 2023-24: mecze 25, gole 6, asysty 5, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Reims · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 5, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 23 K. DoumbiaPathé Mboup Brest · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Brest · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 34, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 Pau FC · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Pau FC · 2024-25: mecze 31, gole 9, asysty 3, faule 67, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,8 Lyon · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 P. MboupLudovic Ajorque Brest · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Brest · 2025-26: mecze 32, gole 8, asysty 9, faule 65, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 6,9 Brest · 2024-25: mecze 31, gole 13, asysty 2, faule 61, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Mainz · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mainz · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Strasbourg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 L. AjorqueDjylian N´Guessan Brest · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,9 St Etienne · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 39 D. N´GuessanL. C. Laine M. 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 32 L. C. Laine M.
Egil Selvik
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest7000—07,2
2026-27Norway000——0—
2025-26Watford100——05,2
2024-25Watford1700——27,1
2024-25Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bradley Locko Banzouzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest7006—27,0
2025-26Brest100——06,7
2024-25Brest2001—16,5
2023-24Brest330325—57,0
2023-24Reims00325—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kenny Lala
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2771 (1 z karnych)03—16,8
2025-26100——17,9
2024-25323 (3 z karnych)218—57,1
2023-24332324—77,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gautier Lloris
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest6011—06,9
2025-26Le Havre1001—07,7
2024-25Le Havre322131—56,9
2023-24Le Havre312035—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Simon Pierre Tousart
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest7103—06,9
2025-26Brest1003—06,9
2024-25Union Berlin150111—26,7
2023-24Union Berlin230031—56,7
2023-24Hertha—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joris Chotard
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest7026—07,2
2025-26Brest100——06,6
2025-26Montpellier100——06,7
2024-25Montpellier261016—56,7
2023-24Montpellier310330—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kamory Doumbia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest74 (1 z karnych)18—37,0
2025-26Brest245429—66,8
2024-25Brest303217—17,0
2024-25Reims00217—07,0
2023-24Brest256515—17,0
2023-24Reims00515—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pathé Mboup
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72122—16,8
2025-26Brest281034—66,5
2025-26Pau FC311——07,2
2024-25Pau FC319 (2 z karnych)367—10 16,8
2023-24Lyon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ludovic Ajorque
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest72119—27,0
2025-26Brest328965—9 16,9
2024-25Brest3113261—57,1
2024-25Mainz000——0—
2023-24Mainz262028—46,6
2023-24Strasbourg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Djylian N´Guessan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brest3002—04,9
2025-26St Etienne—00————
2024-25St Etienne14001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

L. C. Laine M.
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Toulouse
1remis(y)
3zwycięstwa Brest
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Toulouse 8, Brest 11 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: Jerome Brisard, G. Paradis, B. Millot

Strzelcy w tych meczach : F. Magri Toulouse, 2 · K. Doumbia Brest, 2 · M. Camara Brest, 2 · C. Tape Toulouse, 1 · J. Amavi Brest, 1 · J. Bourgault Brest, 1

DataMeczWynikZwycięzca
29/08/2026Brest – Toulouse Ligue 1 ♂2 – 2remis
25/01/2026Brest – Toulouse Ligue 1 ♂0 – 2Toulouse
24/08/2025Toulouse – Brest Ligue 1 ♂2 – 0Toulouse
30/03/2025Toulouse – Brest Ligue 1 ♂2 – 4Brest
22/09/2024Brest – Toulouse Ligue 1 ♂2 – 0Brest
19/05/2024Toulouse – Brest Ligue 1 ♂0 – 3Brest

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Toulouse – Brest →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla La Réunion.

Reszta EuropyKanał
France kraj rozgrywekLigue 1+ lub beIN Sports prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)beIN Sports prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)beIN Sports prawa na sezon
GrèceOpen TV prawa na sezon
IrlandeLigue 1+ prawa na sezon
ItalieLigue 1+ prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniLigue 1+ lub Amazon Prime Video prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport prawa na sezon
SuisseDAZN lub Sky Switzerland prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquiebeIN Sports prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13