AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Premier League ♂ · sab. 21 nuv. 2026 · 16:00

Bournemouth – Nott'm Forest

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Probabilità
Chì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

48 %1 — Bournemouth
26 %Patta
26 %2 — Nott'm Forest

Risultatu aspettatu 1 – 0 (12 %) · gol aspettati 1,58 – 1,02

Chì ghjè ?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· esitu u più prubabile : vittoria in casa · fiducia debule (calata da « media » : ultimu scontru strettu)
Chì ghjè ?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Bournemouth ne vincerebbe circa 5, è ùn vincerebbe micca l'altre 5.

Dui pareri 1 · N · 2

Chì ghjè ?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

U mercatu (bookmakers)48 · 26 · 26
U nostru mudellu (campiunatu è Elo)53 · 25 · 22

✓ I dui pareri cuncordanu : a previsione tene cù dui metodi sfarenti.

⚖ Ultimu scontru strettu : Nott'm Forest 1 – 1 Bournemouth u 24/05/2026, pattu.

Fonte : cotes du marché · calculatu u 06/11/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Bournemouth DDVVV da u più anticu à u più recente

20/09/2026cas.Liverpool Premier League ♂0 – 1D
10/10/2026for.Chelsea Premier League ♂1 – 5D
18/10/2026cas.Sunderland Premier League ♂2 – 0V
25/10/2026for.Man United Premier League ♂3 – 0V
31/10/2026cas.Leeds Premier League ♂2 – 0V

Nott'm Forest DDDND da u più anticu à u più recente

19/09/2026cas.Coventry Premier League ♂0 – 1D
11/10/2026for.Crystal Palace Premier League ♂1 – 3D
18/10/2026cas.Arsenal Premier League ♂0 – 1D
23/10/2026for.Ipswich Premier League ♂1 – 1N
31/10/2026for.Brentford Premier League ♂0 – 2D

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Bournemouth 4 partite marchendu 3 vittorie di fila 3 partite senza incassà
esce da una vittoria 2-0 contr'à Leeds · 3 V, 0 P, 2 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 6 incassati)

Nott'm Forest 6 partite senza vittoria in casa 5 partite senza vittoria 3 partite senza vittoria fora
esce da una scunfitta 0-2 contr'à Brentford · 0 V, 1 P, 4 S in l'ultime 5 partite (2 gol fatti, 8 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Bournemouth

Attaccu · 1,30 reta(e) per partita (1,30 in casa, 1,30 fora) · 14,9 tiri per partita, 30 % in u quadru · senza marcà in 14 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta

Difesa · 1,90 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 3,00 fora) · 14 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 21 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 12,2 fallu(i) per partita · 1,5 fora di ghjocu per partita · 2,60 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))

Guardianu · M. Di Gregorio rotazione · 1 parata(e), 100 % di i tiri in u quadru parati · 0,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,9

Allenatore · M. Rose dapoi 01/09/2026 · 8 club allenatu(i) dapoi 2012
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Forma (API-Football) : LDDDLLW

Nott'm Forest

Attaccu · 0,70 reta(e) per partita (0,00 in casa, 1,70 fora) · 13,8 tiri per partita, 31 % in u quadru · senza marcà in 57 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta

Difesa · 1,30 incassata(e) per partita (0,80 in casa, 2,00 fora) · 14 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 16 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 12,1 fallu(i) per partita · 1,9 fora di ghjocu per partita · 2,00 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))

Guardianu · M. Sels rotazione · 3 parata(e), 60 % di i tiri in u quadru parati · 2,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,7

Allenatore · O. Glasner dapoi 01/08/2026 · 6 club allenatu(i) dapoi 2014
Sistema : 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football) : LDDWLLL

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Bournemouth

  • Ferita A. Scott · Coscia assente à l'ultima partita 25/10/2026
  • Ferita E. J. Kroupi · Pede assente à l'ultima partita 25/10/2026
  • Ferita J. Araujo · Coscia assente à l'ultima partita 25/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : D. Jebbison (Off the roster), F. Forster (Off the roster), J. Sanchez (Off the roster), M. Aarons (Off the roster), V. Milosavljevic (Off the roster)

Nott'm Forest

  • Ferita Igor Jesus · Polpa assente à l'ultima partita 23/10/2026
  • Ferita N. Savona · Ghjinochju assente à l'ultima partita 23/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : M. Gibbs-White (Ferita)

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 11,4 per Bournemouth, 12,3 per Nott'm Forest · Carte gialle aspettate : 4,0 · Fora di ghjocu aspettati : 3,7

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 rig.)337—5 17,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,8 per partita), B. DoakBen Gannon Doak
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Scotland3003—06,5
2026-27Bournemouth1013—07,7
2025-26Bournemouth1001—06,5
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Middlesbrough243726—77,0
2024-25Liverpool000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), L. DelapLiam Rory Delap
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Nott'm Forest6108—26,6
2025-26Chelsea6118—26,5
2024-25Ipswich3712 (2 rig.)272—116,9
2024-25Hull—00————
2023-24Hull318225—66,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Bournemouth

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
10 R. ChristieRyan Christie
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Scotland3002—16,5
2026-27Bournemouth1302—09,7
2025-26Bournemouth1002—07,3
2024-25Bournemouth292343—97,1
2023-24Bournemouth370548—67,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %303,0024 %
9 EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 rig.)337—5 17,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,6434 %

Nott'm Forest

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
19 L. DelapLiam Rory Delap
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Nott'm Forest6108—26,6
2025-26Chelsea6118—26,5
2024-25Ipswich3712 (2 rig.)272—116,9
2024-25Hull—00————
2023-24Hull318225—66,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

14 %100,2162 %
10 M. Gibbs-WhiteMorgan Anthony Gibbs-White
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Nott'm Forest61 (1 rig.)24—07,5
2026-27England000——0—
2025-26Nott'm Forest1001—16,5
2024-25Nott'm Forest347838—11 17,3
2023-24Nott'm Forest375 (1 rig.)1037—97,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

13 %120,1772 %
27 D. MuñozDaniel Muñoz Mejía
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Nott'm Forest5008—06,9
2026-27Crystal Palace1001—05,9
2025-26Crystal Palace1001—06,9
2024-25Crystal Palace5017—27,1
2024-25Genk000——0—
2023-24Genk1750——5—
2023-24Crystal Palace160430—47,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %000,0053 %
17 Zyan BlakeZyan Blake

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

3 %00—60 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Bournemouth — 4-4-2

Allenatore : M. Rose dapoi 01/09/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Michele Di Gregorio Bournemouth · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Juventus · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Juventus · 2024-25 : 33 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Monza · 2023-24 : 33 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,4 20 M. Di GregorioBafodé Diakité Bournemouth · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,4 Lille · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Bournemouth · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Lille · 2024-25 : 31 partite, 4 gol(i), 1 passata(e), 44 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,0 Lille · 2023-24 : 21 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,2 18 B. DiakitéJames Clayton Hill Bournemouth · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,4 Bournemouth · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Bournemouth · 2024-25 : 10 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Blackburn · 2023-24 : 18 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24 : 18 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Bournemouth · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 5 J. HillAntónio João Pereira de Albuquerque Tavares Benfica · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Bournemouth · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Portugal · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Benfica · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,5 Benfica · 2024-25 : 30 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 Benfica · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 14 A. SilvaAdrien Truffert France · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 3,3 Bournemouth · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 0,0 Bournemouth · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Rennes · 2024-25 : 33 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Rennes · 2023-24 : 30 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,8 3 A. TruffertRyan Christie Scotland · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Bournemouth · 2026-27 : 1 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 9,7 Bournemouth · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Bournemouth · 2024-25 : 29 partite, 2 gol(i), 3 passata(e), 43 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 7,1 Bournemouth · 2023-24 : 37 partite, 0 gol(i), 5 passata(e), 48 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,1 10 R. ChristieMarcus Joseph Tavernier 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 2024-25 : 29 partite, 3 gol(i), 5 passata(e), 34 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,0 2023-24 : 30 partite, 3 gol(i), 4 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 16 M. TavernierTyler Shaan Adams Bournemouth · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 0,0 Bournemouth · 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Bournemouth · 2024-25 : 29 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 45 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,9 Bournemouth · 2023-24 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Leeds · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 12 T. AdamsLewis John Cook 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 2024-25 : 36 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 49 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,0 2023-24 : 33 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 39 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,0 4 L. CookFrancisco Evanilson de Lima Barbosa Bournemouth · 2026-27 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 Bournemouth · 2025-26 : 36 partite, 6 gol(i), 1 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Bournemouth · 2024-25 : 31 partite, 10 gol(i), 1 passata(e), 37 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 Porto · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Porto · 2023-24 : 27 partite, 13 gol(i), 3 passata(e), 37 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,3 9 EvanilsonBen Gannon Doak Scotland · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Bournemouth · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,7 Bournemouth · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Liverpool · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Middlesbrough · 2024-25 : 24 partite, 3 gol(i), 7 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,0 Liverpool · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 11 B. Doak
Michele Di Gregorio
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bournemouth1000—06,9
2025-26Juventus100——06,7
2024-25Juventus3300——07,0
2023-24Monza3300——07,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Bafodé Diakité
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bournemouth1010—07,4
2025-26Lille100——06,7
2025-26Bournemouth100——06,7
2024-25Lille314144—77,0
2023-24Lille215216—37,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

James Clayton Hill
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bournemouth1001—07,4
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth10017—16,7
2023-24Blackburn181312—37,0
2023-24Blackburn Rovers FC181312—37,0
2023-24Bournemouth000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

António João Pereira de Albuquerque Tavares
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Benfica200——0—
2026-27Bournemouth1001—17,1
2026-27Portugal100——0—
2025-26Benfica4001—17,5
2024-25Benfica303035—47,2
2023-24Benfica100——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Adrien Truffert
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27France1000—03,3
2026-27Bournemouth0000—00,0
2025-26Bournemouth200——06,8
2024-25Rennes332225—37,0
2023-24Rennes301225—66,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ryan Christie
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Scotland3002—16,5
2026-27Bournemouth1302—09,7
2025-26Bournemouth1002—07,3
2024-25Bournemouth292343—97,1
2023-24Bournemouth370548—67,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Marcus Joseph Tavernier
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-271000—06,5
2025-26100——06,7
2024-25293534—67,0
2023-24303420—37,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tyler Shaan Adams
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bournemouth0000—00,0
2025-26Bournemouth3007—16,9
2024-25Bournemouth290345—76,9
2023-24Bournemouth500——06,9
2023-24Leeds000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Lewis John Cook
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-271000—07,2
2025-261001—06,3
2024-25361349—8 17,0
2023-24330339—5 17,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Francisco Evanilson de Lima Barbosa
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 rig.)337—5 17,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ben Gannon Doak
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Scotland3003—06,5
2026-27Bournemouth1013—07,7
2025-26Bournemouth1001—06,5
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Middlesbrough243726—77,0
2024-25Liverpool000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (22/10/2026) cunfirmatu(i).

Nott'm Forest — 3-4-2-1

Allenatore : O. Glasner dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Matz Willy Els Sels Belgium · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Nott'm Forest · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Nott'm Forest · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,7 Nott'm Forest · 2024-25 : 38 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,1 Strasbourg · 2023-24 : 19 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,9 Nott'm Forest · 2023-24 : 16 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 26 M. SelsJair Paula da Cunha Filho 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,2 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,0 23 JairNikola Milenković Serbia · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Nott'm Forest · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Nott'm Forest · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Nott'm Forest · 2024-25 : 37 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,1 Fiorentina · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Fiorentina · 2023-24 : 34 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 31 N. MilenkovićMurillo Santiago Costa dos Santos 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 2024-25 : 36 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,2 5 MurilloMorgan Anthony Gibbs-White Nott'm Forest · 2026-27 : 6 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 England · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Nott'm Forest · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Nott'm Forest · 2024-25 : 34 partite, 7 gol(i), 8 passata(e), 38 fallu(i), — fora di ghjocu, 11 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,3 Nott'm Forest · 2023-24 : 37 partite, 5 gol(i), 10 passata(e), 37 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 7,2 10 M. Gibbs-WhiteDaniel Muñoz Mejía Nott'm Forest · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Crystal Palace · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,9 Crystal Palace · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Crystal Palace · 2024-25 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Genk · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Genk · 2023-24 : 17 partite, 5 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e) Crystal Palace · 2023-24 : 16 partite, 0 gol(i), 4 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 27 D. MuñozXaver Schlager Austria · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Nott'm Forest · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 RB Leipzig · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 RB Leipzig · 2024-25 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 RB Leipzig · 2023-24 : 29 partite, 0 gol(i), 5 passata(e), 34 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,2 21 X. SchlagerNeco Shay Williams Wales · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Nott'm Forest · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Nott'm Forest · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Nott'm Forest · 2024-25 : 38 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,0 Nott'm Forest · 2023-24 : 31 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 23 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 3 N. WilliamsDan Assane Ndoye Switzerland · 2026-27 : 6 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Nott'm Forest · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Nott'm Forest · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Bologna · 2024-25 : 30 partite, 8 gol(i), 4 passata(e), 23 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,1 Bologna · 2023-24 : 32 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 29 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 FC Basel 1893 · 2023-24 : 2 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,5 14 D. NdoyeJames John McAtee Bolton Wanderers FC · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Bolton · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Nott'm Forest · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Nott'm Forest · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Bolton Wanderers FC · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,6 Bolton · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,6 Bolton Wanderers FC · 2024-25 : 46 partite, 11 gol(i), 3 passata(e), 63 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,9 Bolton · 2024-25 : 46 partite, 11 gol(i), 3 passata(e), 63 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,9 Nott'm Forest · 2024-25 : 3 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,3 Luton · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Bolton · 2023-24 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Bolton Wanderers FC · 2023-24 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Luton · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 24 J. McAteeLiam Rory Delap Nott'm Forest · 2026-27 : 6 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 Chelsea · 2025-26 : 6 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 Ipswich · 2024-25 : 37 partite, 12 gol(i), 2 passata(e), 72 fallu(i), — fora di ghjocu, 11 ghjalla(e), nota 6,9 Hull · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Hull · 2023-24 : 31 partite, 8 gol(i), 2 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,8 19 L. Delap
Matz Willy Els Sels
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Belgium100——06,3
2026-27Nott'm Forest100——06,7
2025-26Nott'm Forest100——07,7
2024-25Nott'm Forest38001—47,1
2023-24Strasbourg1900——26,9
2023-24Nott'm Forest1600——16,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jair Paula da Cunha Filho
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-271001—16,2
2025-26100——06,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Nikola Milenković
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Serbia200——07,0
2026-27Nott'm Forest1001—07,2
2025-26Nott'm Forest000——0—
2024-25Nott'm Forest375220—47,1
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina340030—46,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Murillo Santiago Costa dos Santos
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-271001—16,3
2025-26100——07,0
2024-25362027—67,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Morgan Anthony Gibbs-White
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Nott'm Forest61 (1 rig.)24—07,5
2026-27England000——0—
2025-26Nott'm Forest1001—16,5
2024-25Nott'm Forest347838—11 17,3
2023-24Nott'm Forest375 (1 rig.)1037—97,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Daniel Muñoz Mejía
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Nott'm Forest5008—06,9
2026-27Crystal Palace1001—05,9
2025-26Crystal Palace1001—06,9
2024-25Crystal Palace5017—27,1
2024-25Genk000——0—
2023-24Genk1750——5—
2023-24Crystal Palace160430—47,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Xaver Schlager
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Austria4016—06,5
2026-27Nott'm Forest1002—16,7
2025-26RB Leipzig4005—06,7
2024-25RB Leipzig5004—16,4
2023-24RB Leipzig290534—77,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Neco Shay Williams
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wales2001—07,3
2026-27Nott'm Forest1001—07,0
2025-26Nott'm Forest100——07,3
2024-25Nott'm Forest381324—77,0
2023-24Nott'm Forest310123—46,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dan Assane Ndoye
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Switzerland6205—07,1
2026-27Nott'm Forest1001—06,5
2025-26Nott'm Forest000——0—
2024-25Bologna308 (2 rig.)423—47,1
2023-24Bologna321129—46,8
2023-24FC Basel 1893212——08,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

John George McAtee
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bolton Wanderers FC100——06,9
2026-27Bolton100——06,9
2026-27Nott'm Forest000——0—
2025-26Nott'm Forest100——06,3
2025-26Bolton Wanderers FC1002—05,6
2025-26Bolton1002—05,6
2024-25Bolton Wanderers FC4611363—66,9
2024-25Bolton4611363—66,9
2024-25Nott'm Forest3302—27,3
2024-25Luton000——0—
2023-24Bolton1103—07,2
2023-24Bolton Wanderers FC1103—07,2
2023-24Luton000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Liam Rory Delap
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Nott'm Forest6108—26,6
2025-26Chelsea6118—26,5
2024-25Ipswich3712 (2 rig.)272—116,9
2024-25Hull—00————
2023-24Hull318225—66,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (23/10/2026) cunfirmatu(i).

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3vittoria(e) Bournemouth
3patta(e)
0vittoria(e) Nott'm Forest
3,0gol per partita

6 scontru(i) : Bournemouth 13 reta(e), Nott'm Forest 5 · e duie squadre marcanu in 67 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 % · 3,8 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (4 scheda(e)) · arbitri : C. Pawson ×2, S. Barrott, M. Oliver

Marcatori di sti duelli : D. Ouattara Bournemouth, 3 · A. Semenyo Bournemouth, 2 · M. Tavernier Bournemouth, 2 · C. Wood Nott'm Forest, 1 · E. J. Kroupi Bournemouth, 1 · J. Kluivert Bournemouth, 1

DataPartitaRisultatuVincitore
24/05/2026Nott'm Forest – Bournemouth Premier League ♂1 – 1patta
26/10/2025Bournemouth – Nott'm Forest Premier League ♂2 – 0Bournemouth
25/01/2025Bournemouth – Nott'm Forest Premier League ♂5 – 0Bournemouth
17/08/2024Nott'm Forest – Bournemouth Premier League ♂1 – 1patta
04/02/2024Bournemouth – Nott'm Forest Premier League ♂1 – 1patta
23/12/2023Nott'm Forest – Bournemouth Premier League ♂2 – 3Bournemouth

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Bournemouth – Nott'm Forest →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · diritti di a stagione : Canal+ canale di a partita micca ancu annunziatu
Premier League : Canal+ (2025-2028). À vérifier.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13