AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League ♂ · sob. 08 maj 2027 · 10:00

Newcastle – Coventry

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Newcastle VDDVD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Hull Premier League ♂2 – 1V
12/10/2026wyj.Coventry Premier League ♂1 – 4D
17/10/2026dom.Aston Villa Premier League ♂0 – 1D
25/10/2026wyj.Crystal Palace Premier League ♂2 – 0V
02/11/2026dom.Everton Premier League ♂0 – 1D

Coventry VVDDV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Nott'm Forest Premier League ♂1 – 0V
12/10/2026dom.Newcastle Premier League ♂4 – 1V
19/10/2026wyj.Tottenham Premier League ♂1 – 3D
24/10/2026dom.Fulham Premier League ♂0 – 1D
31/10/2026dom.Sunderland Premier League ♂3 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Newcastle brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-1 z Everton · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 7 stracone)

Coventry brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 3-1 z Sunderland · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Newcastle

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,50 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 19, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,2 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · L. Horníček rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,3

Trener · M. Jaissle od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): DWDLWLL

Coventry

Atak · gole na mecz: 0,90 (1,30 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 10,6 strzałów na mecz, 29% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 8, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,8 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 8)

Bramkarz · C. Rushworth · obrony: 15, 58% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,57 · ocena 6,5

Trener · F. Lampard od 01/11/2024 · prowadzone kluby: 4 od 2018
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×3, 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LLLLWWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Newcastle

  • Kontuzja E. Jaouen · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja V. Livramento · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: M. Fernandez-Pardo (Niedostępność, Foot Mercato)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Elanga (Kolano), J. Ramsey (Udo)

Coventry

  • Kontuzja A. Amenda · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja H. Wright · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Eccles · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Woolfenden · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,2 dla Newcastle, 10,5 dla Coventry · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
J. RamseyJacob Matthew Ramsey
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Newcastle2006—26,7
2025-26Newcastle2001—06,9
2024-25Aston Villa291313—36,9
2024-25Newcastle291313—4 16,9
2023-24Newcastle16117—26,8
2023-24Aston Villa16117—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Newcastle1,730,4230 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: S. CherifSidiki Cherif

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Coventry2000—06,6
2026-27Fenerbahce100——06,3
2025-26Fenerbahce12208—06,5
2025-26Angers1001—06,9
2024-25Angers000——0—
2023-24Angers200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), W. OsulaWilliam Idamudia Daugaard Osula
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Newcastle3011—16,4
2026-27Denmark200——06,3
2025-26Newcastle100——0—
2024-25Newcastle38104—06,6
2023-24Newcastle300015—46,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Y. WissaYoane Wissa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Newcastle2000—06,3
2025-26Newcastle2101—06,5
2024-25Brentford3519434—57,2
2023-24Brentford3412338—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. ElangaAnthony David Junior Elanga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden420——07,3
2026-27Newcastle2001—06,9
2025-26Newcastle100——06,9
2024-25Nott'm Forest386119—17,0
2024-25Newcastle386119—17,0
2023-24Newcastle36599—16,9
2023-24Nott'm Forest36599—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Newcastle

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 H. BarnesHarvey Lewis Barnes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Newcastle2200—08,1
2026-27England1001—06,7
2025-26Newcastle100——06,9
2024-25Newcastle349415—07,0
2023-24Newcastle21535—26,9
2023-24Leicester—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %201,3324 %
28 J. WillockJoseph George Willock
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272101—07,1
2025-262012—06,4
2024-25320223—46,7
2023-249103—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,5934 %
11 T. SanusiTrevan Sanusi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Lorient2111—07,1
2023-24Birmingham—00————
2023-24Birmingham City FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
17 B. TouréBazoumana Touré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Newcastle1101—03,9
2026-27Annecy000——0—
2025-26Annecy203354—16,6
2025-26Hoffenheim2003—06,5
2024-25Hoffenheim140313—16,8
2024-25Montpellier8002—36,6
2024-25Annecy5007—06,3
2024-25Ajaccio100——1—
2023-24Ajaccio274249—26,7
2023-24Auxerre—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %102,0024 %

Coventry

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
3 J. DasilvaJay Rhys Dasilva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Coventry7114—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Brentford200——06,5
2025-26Coventry100——06,5
2024-25Coventry330121—2 16,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Coventry370317—46,9
2023-24Brentford3002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1481 %
29 V. TorpVictor Torp Overgaard
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2722 (1 z karnych)12—08,3
2025-26200——06,9
2024-25366 (1 z karnych)444—27,1
2023-2415019—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %211,0034 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Newcastle — 4-3-3

Trener : M. Jaissle od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Lukáš Horníček SC Braga · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Newcastle · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sp Braga · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Czechia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Czech Republic · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 SC Braga · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 L. HorníčekLewis Kieran Hall Newcastle · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 England · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,6 Newcastle · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Newcastle · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 4, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 Chelsea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Newcastle · 2023-24: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Falkirk · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 L. HallSven Adriaan Botman 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 4 S. BotmanAmar Dedić Benfica · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bosnia & Herzegovina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Newcastle · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Benfica · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 4, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 2, ocena 6,8 Salzburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Benfica · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Salzburg · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 3, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Marseille · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Salzburg · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 37 A. DedićFabian Lukas Schär 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 7,0 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 5 F. SchärJacob Matthew Ramsey Newcastle · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Newcastle · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Aston Villa · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Newcastle · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 Newcastle · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Aston Villa · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 41 J. RamseyJoseph George Willock 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 2023-24: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 28 J. WillockJacob Kai Murphy Portsmouth · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Newcastle · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Portsmouth · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 6, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Newcastle · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Portsmouth · 2024-25: mecze 42, gole 7, asysty 14, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Newcastle · 2024-25: mecze 35, gole 8, asysty 11, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Newcastle · 2023-24: mecze 21, gole 3, asysty 7, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 23 J. MurphyWilliam Idamudia Daugaard Osula Newcastle · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Denmark · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Newcastle · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Newcastle · 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Newcastle · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 10 W. OsulaYoane Wissa Newcastle · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Newcastle · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Brentford · 2024-25: mecze 35, gole 19, asysty 4, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Brentford · 2023-24: mecze 34, gole 12, asysty 3, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 9 Y. WissaAnthony David Junior Elanga Sweden · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Newcastle · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Newcastle · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 38, gole 6, asysty 11, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Newcastle · 2024-25: mecze 38, gole 6, asysty 11, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Newcastle · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 9, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 9, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 19 A. Elanga
Lukáš Horníček
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SC Braga100——0—
2026-27Newcastle1000—07,3
2026-27Sp Braga100——0—
2026-27Czechia000——0—
2026-27Czech Republic000——0—
2025-26Sp Braga3300——36,9
2025-26SC Braga3300——36,9
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewis Kieran Hall
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Newcastle2013—07,2
2026-27England1001—03,6
2025-26Newcastle2001—07,1
2024-25Newcastle27049—37,3
2024-25Chelsea—00————
2023-24Newcastle18105—26,8
2023-24Falkirk—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sven Adriaan Botman
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,2
2025-26100——06,9
2024-2510005—17,1
2023-2417229—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amar Dedić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Benfica200——0—
2026-27Bosnia & Herzegovina2001—07,0
2026-27Newcastle2024—06,9
2025-26Benfica241417—5 26,8
2025-26Salzburg100——06,3
2024-25Benfica13017—16,6
2024-25Salzburg12035—17,1
2024-25Marseille10017—16,6
2023-24Salzburg200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabian Lukas Schär
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—07,1
2025-261002—07,3
2024-25344035—9 17,0
2023-24364138—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacob Matthew Ramsey
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Newcastle2006—26,7
2025-26Newcastle2001—06,9
2024-25Aston Villa291313—36,9
2024-25Newcastle291313—4 16,9
2023-24Newcastle16117—26,8
2023-24Aston Villa16117—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joseph George Willock
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272101—07,1
2025-262012—06,4
2024-25320223—46,7
2023-249103—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Josh Murphy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Portsmouth200——06,7
2026-27Newcastle2000—07,1
2025-26Portsmouth16066—36,9
2025-26Newcastle2002—06,6
2024-25Portsmouth4271426—67,1
2024-25Newcastle3581111—47,1
2023-24Newcastle21377—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

William Idamudia Daugaard Osula
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Newcastle3011—16,4
2026-27Denmark200——06,3
2025-26Newcastle100——0—
2024-25Newcastle38104—06,6
2023-24Newcastle300015—46,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yoane Wissa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Newcastle2000—06,3
2025-26Newcastle2101—06,5
2024-25Brentford3519434—57,2
2023-24Brentford3412338—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anthony David Junior Elanga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden420——07,3
2026-27Newcastle2001—06,9
2025-26Newcastle100——06,9
2024-25Nott'm Forest386119—17,0
2024-25Newcastle386119—17,0
2023-24Newcastle36599—16,9
2023-24Nott'm Forest36599—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Coventry — 4-3-3

Trener : F. Lampard od 01/11/2024 · odczyt z 23/10/2026

Carl Andrew Rushworth Coventry · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Coventry · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hull · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea City AFC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Swansea City AFC · 2023-24: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Brighton · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 C. RushworthJay Rhys Dasilva Coventry · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wales · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brentford · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Coventry · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Coventry · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,7 Brentford · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Coventry · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Brentford · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 3 J. DasilvaBobby Craig Thomas Coventry · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Coventry · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Coventry · 2024-25: mecze 40, gole 5, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Coventry · 2023-24: mecze 44, gole 2, asysty 0, faule 39, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Burnley · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 B. ThomasJake Brian Bidwell 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 21 J. BidwellStephen Mfuni Coventry · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,5 Watford · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 12 S. MfuniJoel Owen Latibeaudiere 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 2023-24: mecze 41, gole 2, asysty 1, faule 51, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 22 J. LatibeaudiereVictor Torp Overgaard 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 36, gole 6, asysty 4, faule 44, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 29 V. TorpGustavo Martin Emilio Hamer 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 38 G. HamerSidiki Cherif Coventry · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Fenerbahce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Fenerbahce · 2025-26: mecze 12, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Angers · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Angers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Angers · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 49 S. CherifGnantin Yann Gboho Toulouse · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Coventry · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Toulouse · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Toulouse · 2024-25: mecze 31, gole 5, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Cercle Brugge · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cercle Brugge · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Toulouse · 2023-24: mecze 16, gole 3, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 34 Y. GbohoTaiwo Micheal Awoniyi Coventry · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 20, gole 6, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 14 T. Awoniyi
Carl Andrew Rushworth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Coventry7010—06,5
2025-26Coventry000——0—
2024-25Hull200——06,8
2024-25Brighton000——0—
2024-25Swansea City AFC—00————
2023-24Swansea City AFC46001—16,9
2023-24Brighton—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jay Rhys Dasilva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Coventry7114—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Brentford200——06,5
2025-26Coventry100——06,5
2024-25Coventry330121—2 16,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Coventry370317—46,9
2023-24Brentford3002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bobby Craig Thomas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Coventry2001—06,2
2025-26Coventry2002—06,8
2024-25Coventry405025—57,1
2023-24Coventry442039—97,1
2023-24Burnley000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jake Brian Bidwell
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—06,0
2025-26200——07,2
2024-25291121—56,8
2023-24331223—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stephen Mfuni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Coventry1002—15,5
2025-26Watford8003—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joel Owen Latibeaudiere
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—16,2
2025-261002—07,2
2024-25330030—56,9
2023-24412151—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Victor Torp Overgaard
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2722 (1 z karnych)12—08,3
2025-26200——06,9
2024-25366 (1 z karnych)444—27,1
2023-2415019—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gustavo Martin Emilio Hamer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,3
2023-241012—08,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sidiki Cherif
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Coventry2000—06,6
2026-27Fenerbahce100——06,3
2025-26Fenerbahce12208—06,5
2025-26Angers1001—06,9
2024-25Angers000——0—
2023-24Angers200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gnantin Yann Gboho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Toulouse2013—06,8
2026-27Coventry1001—05,6
2025-26Toulouse1001—07,2
2024-25Toulouse315416—27,0
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Cercle Brugge2000——0—
2023-24Toulouse16329—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Taiwo Micheal Awoniyi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Coventry1111—07,9
2025-26Nott'm Forest000——0—
2024-25Nott'm Forest33108—06,4
2023-24Nott'm Forest20639—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4zwycięstwa Newcastle
0remis(y)
2zwycięstwa Coventry
3,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Newcastle 13, Coventry 10 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 2,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: John Brooks

Strzelcy w tych meczach : Ellis Simms Coventry, 1 · Jack Rudoni Coventry, 1 · Sidiki Cherif Coventry, 1 · Stephen Mfuni Coventry, 1 · Sven Botman Newcastle, 1

DataMeczWynikZwycięzca
12/10/2026Coventry – Newcastle Premier League ♂4 – 1Coventry
13/01/2001Newcastle – Coventry Premier League ♂3 – 1Newcastle
06/09/2000Coventry – Newcastle Premier League ♂0 – 2Newcastle
29/04/2000Newcastle – Coventry Premier League ♂2 – 0Newcastle
16/10/1999Coventry – Newcastle Premier League ♂4 – 1Coventry
17/02/1999Newcastle – Coventry Premier League ♂4 – 1Newcastle

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Newcastle – Coventry →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla États-Unis (New York).

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13