AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Jupiler Pro League ♂ · sob. 03 kwi 2027 · 17:00

Genk – Anderlecht

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Genk NDVVD od najstarszego do najnowszego

13/09/2026dom.Gent Jupiler Pro League ♂1 – 1N
20/09/2026wyj.Club Brugge Jupiler Pro League ♂0 – 3D
10/10/2026dom.Kortrijk Jupiler Pro League ♂3 – 0V
25/10/2026dom.Standard Jupiler Pro League ♂2 – 1V
31/10/2026wyj.Mechelen Jupiler Pro League ♂0 – 1D

Anderlecht VVVDV od najstarszego do najnowszego

11/09/2026wyj.Mechelen Jupiler Pro League ♂1 – 0V
19/09/2026dom.Waregem Jupiler Pro League ♂3 – 0V
10/10/2026wyj.Cercle Brugge Jupiler Pro League ♂2 – 1V
25/10/2026wyj.Gent Jupiler Pro League ♂0 – 4D
31/10/2026dom.Westerlo Jupiler Pro League ♂4 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Genk mecze bez porażki: 10 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Mechelen · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 6 stracone)

Anderlecht mecze bez porażki: 7 u siebie
po zwycięstwie 4-1 z Westerlo · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Genk

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,80 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 16,8 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 25% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (0,80 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 38% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 15, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · L. Kiaba Mounganga · obrony: 20, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 6,8

Trener · Jess Thorup od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LWDWDDLW

Anderlecht

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,50 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 14,8 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 38% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,80 (0,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 17, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · C. Coosemans · obrony: 23, 79% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,75 · ocena 7,5

Trener · Vitor Bruno od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WLLWDWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Genk

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Anderlecht

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: G. Biancone (Mięsień dwugłowy uda), I. Camara (Stopa), I. Koutsoupias (Off the roster), K. Sardella (Udo), L. Hey (Noga)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,0 dla Genk, 11,6 dla Anderlecht · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
M. KanaMarco Kana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anderlecht1,490,4328 %
D. HeymansDaan Heymans
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk8118—26,8
2025-26Genk104 (2 z karnych)48—37,2
2024-25Charleroi3914 (5 z karnych)348—107,3
2024-25Genk3613 (5 z karnych)348—97,3
2023-24Genk3613 (5 z karnych)348—97,3
2023-24Charleroi3530——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Genk1,780,3727 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: J. ItoJunya Ito

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk8124—07,0
2026-27RAAL La Louviere5006—16,3
2025-26RAAL La Louviere331129—26,7
2025-26Genk7102—16,8
2024-25Reims334415—17,1
2024-25RAAL La Louviere231127—46,8
2023-24RAAL La Louviere3130——4—
2023-24Reims313718—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. DurosinmiRafiu Adekunle Durosinmi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk86 (2 z karnych)015—27,0
2025-26Pisa121115—1 16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. ErenbjergJeppe Erenbjerg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk8032—16,8
2025-26Waregem3513 (1 z karnych)312—27,1
2025-26Zulte Waregem3513 (1 z karnych)312—27,1
2024-25Waregem286513—37,0
2024-25Zulte Waregem286513—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. SikanDanylo Sikan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Genk

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 R. DurosinmiRafiu Adekunle Durosinmi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk86 (2 z karnych)015—27,0
2025-26Pisa121115—1 16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

37 %600,9183 %
44 J. KongoloJosué Kongolo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782010—27,6
2025-263003—16,4
2024-2535002—06,7
2023-2435002—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %200,2583 %
10 J. ItoJunya Ito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk8124—07,0
2026-27RAAL La Louviere5006—16,3
2025-26RAAL La Louviere331129—26,7
2025-26Genk7102—16,8
2024-25Reims334415—17,1
2024-25RAAL La Louviere231127—46,8
2023-24RAAL La Louviere3130——4—
2023-24Reims313718—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %120,1483 %
8 B. HeynenBryan Heynen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2781011—07,5
2025-26131212—27,4
2024-25360225—67,3
2023-24360225—67,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,1383 %
18 J. KayembeJoris Kayembe Ditu
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278108—17,3
2025-26260121—56,9
2024-25000——0—
2023-242614——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1383 %

Anderlecht

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 T. BentayebTawfik Bentayeb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %310,8349 %
14 D. SikanDanylo Sikan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1675 %
10 M. WinklerMarten Winkler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht5207—07,1
2026-27Hertha2122—08,1
2025-26Hertha4105—07,2
2024-25Hertha202113—36,7
2023-24Hertha305532—76,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,6041 %
61 J. BethumeJ. Bethume
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274103—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,4441 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Genk — 4-3-3

Trener : Jess Thorup od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Lucca Brughmans 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 L. Kiaba MoungangaJosué Kongolo 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,6 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 44 J. KongoloJoris Kayembe Ditu 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 2025-26: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 4, faule —, spalone —, żółte kartki 3 18 J. KayembeMatte Smets Genk · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Genk · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Genk · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 2, ocena 7,1 St Truiden · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Truiden · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 2, ocena 7,1 6 M. SmetsKevin Johan Amaro Viega 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 20 K. AmaroBryan Heynen 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,3 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,3 8 B. HeynenIbrahima Sory Bangoura 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 45, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 45, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,8 21 I. BangouraDaan Heymans Genk · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Genk · 2025-26: mecze 10, gole 4, asysty 4, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Charleroi · 2024-25: mecze 39, gole 14, asysty 3, faule 48, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,3 Genk · 2024-25: mecze 36, gole 13, asysty 3, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Genk · 2023-24: mecze 36, gole 13, asysty 3, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Charleroi · 2023-24: mecze 35, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 38 D. HeymansJunya Ito Genk · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 RAAL La Louviere · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 RAAL La Louviere · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Genk · 2025-26: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Reims · 2024-25: mecze 33, gole 4, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 RAAL La Louviere · 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 RAAL La Louviere · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Reims · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 7, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 10 J. ItoRafiu Adekunle Durosinmi Genk · 2026-27: mecze 8, gole 6, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Pisa · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,4 17 R. DurosinmiJeppe Erenbjerg Genk · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 3, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Waregem · 2025-26: mecze 35, gole 13, asysty 3, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Zulte Waregem · 2025-26: mecze 35, gole 13, asysty 3, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Waregem · 2024-25: mecze 28, gole 6, asysty 5, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Zulte Waregem · 2024-25: mecze 28, gole 6, asysty 5, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 11 J. Erenbjerg
Lucca Brughmans
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——06,8
2025-26000——0—
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Josué Kongolo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782010—27,6
2025-263003—16,4
2024-2535002—06,7
2023-2435002—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joris Kayembe Ditu
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278108—17,3
2025-26260121—56,9
2024-25000——0—
2023-242614——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matte Smets
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk7005—07,4
2025-26Genk13107—27,0
2024-25Genk380019—4 27,1
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden380019—4 27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kevin Johan Amaro Viega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275001—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Heynen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2781011—07,5
2025-26131212—27,4
2024-25360225—67,3
2023-24360225—67,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ibrahima Sory Bangoura
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2760113—16,7
2025-26100015—26,5
2024-25350045—5 16,8
2023-24350045—5 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daan Heymans
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk8118—26,8
2025-26Genk104 (2 z karnych)48—37,2
2024-25Charleroi3914 (5 z karnych)348—107,3
2024-25Genk3613 (5 z karnych)348—97,3
2023-24Genk3613 (5 z karnych)348—97,3
2023-24Charleroi3530——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Junya Ito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk8124—07,0
2026-27RAAL La Louviere5006—16,3
2025-26RAAL La Louviere331129—26,7
2025-26Genk7102—16,8
2024-25Reims334415—17,1
2024-25RAAL La Louviere231127—46,8
2023-24RAAL La Louviere3130——4—
2023-24Reims313718—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafiu Adekunle Durosinmi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk86 (2 z karnych)015—27,0
2025-26Pisa121115—1 16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jeppe Erenbjerg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genk8032—16,8
2025-26Waregem3513 (1 z karnych)312—27,1
2025-26Zulte Waregem3513 (1 z karnych)312—27,1
2024-25Waregem286513—37,0
2024-25Zulte Waregem286513—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Anderlecht — 4-3-3

Trener : Vitor Bruno od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Colin Maurice Coosemans 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 26 C. CoosemansAli Maamar 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 79 A. MaamarLéo Pétrot Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Elche · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 St Etienne · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 St Etienne · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 27 L. PétrotHans Carl Ludwig Augustinsson Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Anderlecht · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sevilla · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Anderlecht · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 L. AugustinssonGiulian Biancone Anderlecht · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,6 Olympiakos · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Olympiakos · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Olympiakos · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 G. BianconeMarco Kana Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Anderlecht · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Kortrijk · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kortrijk · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Anderlecht · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 55 M. KanaLukáš Ambros Anderlecht · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Gornik Zabrze · 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 5, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Gornik Zabrze · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Wolfsburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 L. AmbrosIlias Koutsoupias Anderlecht · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Frosinone · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Frosinone · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Catanzaro · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Frosinone · 2024-25: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Bari · 2023-24: mecze 14, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 30 I. KoutsoupiasDanylo Sikan Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Ukraine · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Trabzonspor · 2025-26: mecze 17, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Anderlecht · 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Trabzonspor · 2024-25: mecze 14, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 14 D. SikanTawfik Bentayeb Anderlecht · 2026-27: mecze 6, gole 3, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Troyes · 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rodez · 2024-25: mecze 29, gole 10, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 21 T. BentayebOliver Antman Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Finland · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Rangers · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 15, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 FC Nordsjaelland · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 FC Nordsjaelland · 2023-24: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 11 O. Antman
Colin Maurice Coosemans
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——07,5
2025-26200——07,0
2024-253600——17,4
2023-243600——17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ali Maamar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780214—07,0
2025-261002—06,3
2024-25190211—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Léo Pétrot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8017—17,0
2025-26Elche4102—07,8
2024-25St Etienne310322—46,8
2023-24St Etienne361027—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hans Carl Ludwig Augustinsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8007—06,8
2025-26Anderlecht2009—27,2
2024-25Anderlecht241115—17,0
2024-25Sevilla—00————
2023-24Anderlecht3100——3—
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giulian Biancone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6008—37,6
2025-26Olympiakos100——06,9
2024-25Olympiakos17018—36,8
2023-24Olympiakos110014—36,9
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Kana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukáš Ambros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht7007—17,0
2026-27Czechia2001—05,8
2026-27Czech Republic2001—05,8
2025-26Gornik Zabrze261534—56,8
2024-25Gornik Zabrze260114—16,8
2023-24Wolfsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ilias Koutsoupias
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht4011—17,3
2026-27Frosinone100——07,3
2025-26Frosinone2001—06,5
2024-25Catanzaro110011—16,9
2024-25Frosinone61011—16,9
2023-24Bari142113—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danylo Sikan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tawfik Bentayeb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Antman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8014—26,9
2026-27Finland2101—07,3
2025-26Rangers—00————
2024-25Go Ahead Eagles3261510—17,1
2024-25FC Nordsjaelland3112—17,2
2023-24FC Nordsjaelland22317—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4zwycięstwa Genk
2remis(y)
0zwycięstwa Anderlecht
2,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Genk 9, Anderlecht 3 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,2, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: B. Van Driessche ×2, J. Boterberg, J. Vergoote

Strzelcy w tych meczach : Z. El Ouahdi Genk, 5 · Y. Verschaeren Anderlecht, 2 · C. Huerta Anderlecht, 1 · J. Erabi Genk, 1 · J. Kayembe Genk, 1 · L. Vazquez Anderlecht, 1

DataMeczWynikZwycięzca
06/09/2026Anderlecht – Genk Jupiler Pro League ♂0 – 0remis
08/02/2026Genk – Anderlecht Jupiler Pro League ♂2 – 0Genk
14/09/2025Anderlecht – Genk Jupiler Pro League ♂1 – 1remis
25/05/2025Genk – Anderlecht Jupiler Pro League ♂2 – 1Genk
06/04/2025Anderlecht – Genk Jupiler Pro League ♂1 – 2Genk
22/12/2024Genk – Anderlecht Jupiler Pro League ♂2 – 0Genk

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Genk – Anderlecht →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13