AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Primeira Liga ♂ · zo 17 jan 2027 · 17:00

Sp Lisbon – Estrela

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sp Lisbon NVVDV van oudste naar meest recente

19/09/2026thuisArouca Primeira Liga ♂2 – 2N
09/10/2026uitSp Braga Primeira Liga ♂3 – 1V
09/10/2026uitSC Braga Primeira Liga ♂3 – 1V
25/10/2026thuisAcademico Viseu Primeira Liga ♂1 – 2D
30/10/2026uitCasa Pia Primeira Liga ♂2 – 0V

Estrela NDDDD van oudste naar meest recente

14/09/2026uitRio Ave Primeira Liga ♂3 – 3N
20/09/2026thuisAcademico Viseu Primeira Liga ♂0 – 2D
11/10/2026uitArouca Primeira Liga ♂0 – 1D
24/10/2026thuisCasa Pia Primeira Liga ♂0 – 2D
31/10/2026uitMoreirense Primeira Liga ♂1 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sp Lisbon 20 wedstrijden met een doelpunt 9 wedstrijden ongeslagen uit 3 overwinningen op rij uit
komt van een 2-0-zege tegen Casa Pia · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (11 gescoord, 6 tegen)

Estrela 5 wedstrijden zonder overwinning 4 nederlagen op rij 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 1-2-nederlaag tegen Moreirense · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 10 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sp Lisbon

Aanval · 2,50 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 2,50 uit) · 14,4 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 25% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 19 geel, 1 rood

Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · Rui Silva · 16 redding(en), 73% van de schoten op doel gestopt · 0,75 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Rui Borges sinds 01/12/2024 · 9 club(s) getraind sinds 2017
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): DWWWWDDW

Estrela

Aanval · 1,35 doelpunt(en) per wedstrijd · 12,6 schoten per wedstrijd, 30% op doel

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,50 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · A. Alipour

Trainer · Cipriano Madeira sinds 01/07/2024 · 1 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: équilibre entre attaque et défense

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sp Lisbon

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: N. Santos (Knie), R. Zalazar (Dij), Z. Debast (Blessure)

Estrela

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,0 voor Sp Lisbon, 11,1 voor Estrela · Verwachte gele kaarten: 3,8 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
L. SuárezLuis Javier Suárez Charris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon87 (2 strafsch.)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 strafsch.)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 strafsch.)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 strafsch.)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sp Lisbon1,150,4427 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Flávio GonçalvesFlávio Ferreira Gonçalves

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277315—16,2
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), L. SuárezLuis Javier Suárez Charris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon87 (2 strafsch.)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 strafsch.)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 strafsch.)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 strafsch.)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Diogo DabóDiogo Gil dos Santos Dabó
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25600——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Diogo GuilhermeDiogo Guilherme de Carvalho Baião
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25920——0 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sp Lisbon

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
97 L. SuárezLuis Javier Suárez Charris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon87 (2 strafsch.)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 strafsch.)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 strafsch.)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 strafsch.)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

31 %711,2950 %
58 Flávio GonçalvesFlávio Ferreira Gonçalves
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277315—16,2
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %310,6457 %
17 R. ZalazarRodrigo Zalazar Martínez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon8210—07,1
2025-26SC Braga2816 (10 strafsch.)517—67,3
2025-26Sp Braga2816 (10 strafsch.)517—67,3
2024-25Sp Braga194 (1 strafsch.)621—47,4
2024-25SC Braga194 (1 strafsch.)621—47,4
2023-24Sp Braga100——0—
2023-24SC Braga100——0—
2023-24Schalke 04000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %210,3457 %
10 Geny CatamoGeny Cipriano Catamo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278147—37,0
2025-26286218—17,1
2024-25305212—37,1
2023-24275318—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %140,1572 %
5 Sergi AltimiraSergi Altimira Clavell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon81012—27,4
2025-26Betis241214—37,0
2024-25Betis320135—46,9
2023-24Getafe35108—16,7
2023-24Betis000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,1372 %

Estrela

Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sp Lisbon — 4-3-3

Trainer : Rui Borges sinds 01/12/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Rui Tiago Dantas da Silva Sp Lisbon · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Benfica · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Portugal · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sp Lisbon · 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Sp Lisbon · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Betis · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Betis · 2023-24: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Alverca · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 1 R. SilvaGonçalo Bernardo Inácio Sp Lisbon · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,3 Portugal · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sp Lisbon · 2025-26: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,5 Sp Lisbon · 2024-25: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,3 Sp Lisbon · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 7,1 25 G. InácioIván Fresneda Corraliza Sp Lisbon · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Spain · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Sp Lisbon · 2025-26: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 Sp Lisbon · 2024-25: 18 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Valladolid · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sp Lisbon · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 I. FresnedaMaximiliano Javier Araújo Vilches 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2025-26: 28 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 6,9 2024-25: 34 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 20 M. AraújoZeno Koen Debast Belgium · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sp Lisbon · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,2 Sp Lisbon · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Sp Lisbon · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Anderlecht · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Anderlecht · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 Z. DebastSergi Altimira Clavell Sp Lisbon · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,4 Betis · 2025-26: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Betis · 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Getafe · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Betis · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 S. AltimiraIssa Doumbia Sp Lisbon · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Italy · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Venezia · 2025-26: 29 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 5 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Venezia · 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Alanyaspor · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 77 I. DoumbiaRodrigo Zalazar Martínez Sp Lisbon · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 SC Braga · 2025-26: 28 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 5 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,3 Sp Braga · 2025-26: 28 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 5 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,3 Sp Braga · 2024-25: 19 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 6 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,4 SC Braga · 2024-25: 19 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 6 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,4 Sp Braga · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel SC Braga · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Schalke 04 · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 R. ZalazarGeny Cipriano Catamo 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 2025-26: 28 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2023-24: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 10 G. CatamoFlávio Ferreira Gonçalves 2026-27: 7 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 58 F. GonçalvesLuis Javier Suárez Charris Sp Lisbon · 2026-27: 8 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Sp Lisbon · 2025-26: 32 wedstrijden, 28 doelpunt(en), 6 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,4 Almeria · 2024-25: 40 wedstrijden, 25 doelpunt(en), 8 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,4 Sp Lisbon · 2024-25: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Almeria · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 97 L. Suárez
Rui Tiago Dantas da Silva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon8000—06,9
2026-27Benfica6000—00,0
2026-27Portugal000——0—
2025-26Sp Lisbon3100——47,1
2024-25Sp Lisbon1700——26,8
2024-25Betis000——0—
2023-24Betis28002—47,1
2023-24Alverca2000——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gonçalo Bernardo Inácio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon7106—26,3
2026-27Portugal300——0—
2025-26Sp Lisbon292321—4 17,5
2024-25Sp Lisbon283227—67,3
2023-24Sp Lisbon321032—8 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Fresneda Corraliza
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon80112—16,9
2026-27Spain1002—03,3
2025-26Sp Lisbon231020—66,7
2024-25Sp Lisbon183013—26,8
2023-24Valladolid000——0—
2023-24Sp Lisbon000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maximiliano Javier Araújo Vilches
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277127—26,9
2025-26285444—9 16,9
2024-25343345—5 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Zeno Koen Debast
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Belgium600——0—
2026-27Sp Lisbon5005—0 17,2
2025-26Sp Lisbon160214—27,1
2024-25Sp Lisbon310328—37,1
2024-25Anderlecht—00————
2023-24Anderlecht100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergi Altimira Clavell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon81012—27,4
2025-26Betis241214—37,0
2024-25Betis320135—46,9
2023-24Getafe35108—16,7
2023-24Betis000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Issa Doumbia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon8018—06,9
2026-27Italy2000—06,1
2025-26Venezia297536—37,0
2024-25Venezia240018—06,6
2023-24Alanyaspor100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rodrigo Zalazar Martínez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon8210—07,1
2025-26SC Braga2816 (10 strafsch.)517—67,3
2025-26Sp Braga2816 (10 strafsch.)517—67,3
2024-25Sp Braga194 (1 strafsch.)621—47,4
2024-25SC Braga194 (1 strafsch.)621—47,4
2023-24Sp Braga100——0—
2023-24SC Braga100——0—
2023-24Schalke 04000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Geny Cipriano Catamo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278147—37,0
2025-26286218—17,1
2024-25305212—37,1
2023-24275318—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Flávio Ferreira Gonçalves
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277315—16,2
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luis Javier Suárez Charris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Lisbon87 (2 strafsch.)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 strafsch.)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 strafsch.)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 strafsch.)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Estrela — 4-3-3

Trainer : Cipriano Madeira sinds 01/07/2024 · vastgelegd op 25/10/2026

A. Alipour Estrela · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Gil Vicente · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Gil Vicente · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel A. AlipourBernardo Alcácer 2024-25: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel B. AlcácerCarlos Miguel Braz Cassola 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel C. Miguel Braz CassolaDaniel Catita 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel D. CatitaDiogo Santos 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel D. SantosCadinho 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel CadinhoChrist Gakou 2024-25: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel C. GakouDaniel Filipe Mendes Pinto 2024-25: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel D. Filipe Mendes PintoDiogo Dabó 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel D. DabóDiogo Guilherme 2024-25: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood 11 D. GuilhermeDiogo Pais Oliveira 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel D. Pais Oliveira
Alireza Alipour
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Estrela1900——2—
2024-25Gil Vicente000——0—
2023-24Gil Vicente000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bernardo Parreira Correia Medronho Alcá
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-252310——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Miguel Braz Cassola
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25600——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Lopes Catita
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25300——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Francisco Santos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251000——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ricardo Filipe Zagal Ferreira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251210——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christ Gakou
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-252310——9—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Filipe Mendes Pinto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25610——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Gil dos Santos Dabó
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25600——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Guilherme de Carvalho Baião
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25920——0 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo José Pais Oliveira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251400——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (bekende posities, zonder speeltijd). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

5overwinning(en) Sp Lisbon
1gelijk
0overwinning(en) Estrela
3,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Sp Lisbon 17 doelpunt(en), Estrela 4 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 83% · 4,2 geel en 0,3 rood per wedstrijd (6 verslag(en)) · scheidsrechters: Joao Antonio Ferreira Goncalves, D. Silva, Anzhony Rodrigues

Doelpuntenmakers in deze duels : V. Gyökeres Sp Lisbon, 6 · L. Suarez Sp Lisbon, 2 · D. Braganca Sp Lisbon, 1 · E. Quaresma Sp Lisbon, 1 · F. Ioannidis Sp Lisbon, 1 · Geovany Quenda Sp Lisbon, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
08/08/2026Estrela – Sp Lisbon Primeira Liga ♂2 – 2gelijk
11/04/2026Estrela – Sp Lisbon Primeira Liga ♂0 – 1Sp Lisbon
30/11/2025Sp Lisbon – Estrela Primeira Liga ♂4 – 0Sp Lisbon
29/03/2025Estrela – Sp Lisbon Primeira Liga ♂0 – 3Sp Lisbon
01/11/2024Sp Lisbon – Estrela Primeira Liga ♂5 – 1Sp Lisbon
29/03/2024Estrela – Sp Lisbon Primeira Liga ♂1 – 2Sp Lisbon

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Sp Lisbon – Estrela →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13