Primeira Liga ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Sp Lisbon
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
NVVDV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 56 wedstrijden met een doelpunt 28 wedstrijden ongeslagen uit 3 overwinningen op rij uit
komt van een 2-0-zege tegen Casa Pia · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (11 gescoord, 6 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
2e na 12 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 4e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Sp Lisbon
Aanval · 2,50 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 2,50 uit) · 16,4 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 25% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 19 geel, 1 rood
Discipline · 12,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 47 wedstrijd(en))
Doelman · Rui Silva · 16 redding(en), 73% van de schoten op doel gestopt · 0,75 tegen per 90 min · cijfer 6,9
Trainer · Rui Borges sinds 01/12/2024 · 9 club(s) getraind sinds 2017
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×1)
Vorm (API-Football): DWWWWDDW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Sp Lisbon
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: N. Santos (Knie), R. Zalazar (Dij), Z. Debast (Blessure)
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Nacional | 28 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Farense | 6 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Farense | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gonçalo Bernardo Inácio| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 7 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 6,3 |
| 2026-27 | Portugal | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 29 | 2 | 3 | 21 | — | 4 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 28 | 3 | 2 | 27 | — | 6 | 7,3 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 32 | 1 | 0 | 32 | — | 8 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Iván Fresneda Corraliza| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 8 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 23 | 1 | 0 | 20 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 18 | 3 | 0 | 13 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Valladolid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Maximiliano Javier Araújo Vilches| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 2 | 7 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | 28 | 5 | 4 | 44 | — | 9 1 | 6,9 |
| 2024-25 | 34 | 3 | 3 | 45 | — | 5 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Eduardo Filipe Quaresma Vieira Coimbra Simões| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | 15 | 2 | 1 | 14 | — | 2 | 7,3 |
| 2024-25 | 20 | 1 | 0 | 20 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 20 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sergi Altimira Clavell| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 8 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 7,4 |
| 2025-26 | Betis | 24 | 1 | 2 | 14 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Betis | 32 | 0 | 1 | 35 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Getafe | 35 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Betis | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Issa Doumbia| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 8 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Italy | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Venezia | 29 | 7 | 5 | 36 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Venezia | 24 | 0 | 0 | 18 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Alanyaspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
João Pedro Arnauth Barrocas Simões| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 |
| 2025-26 | 17 | 0 | 1 | 24 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | 14 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Geny Cipriano Catamo| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 4 | 7 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | 28 | 6 | 2 | 18 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | 30 | 5 | 2 | 12 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | 27 | 5 | 3 | 18 | — | 2 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luis Javier Suárez Charris| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 8 | 7 (2 strafsch.) | 1 | 7 | — | 4 | 7,3 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 32 | 28 (4 strafsch.) | 6 | 43 | — | 7 | 7,4 |
| 2024-25 | Almeria | 40 | 25 (8 strafsch.) | 8 | 50 | — | 8 | 7,4 |
| 2024-25 | Sp Lisbon | 5 | 3 (1 strafsch.) | 2 | 8 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Almeria | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nestory Irankunda| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sp Lisbon | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Watford | 39 | 4 | 4 | 40 | — | 12 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Grasshoppers | 19 | 1 | 3 | 17 | — | 5 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (21/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 48
- 31/08/2026 D. GueyeD. Gueye
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Leganes 1 0 0 1 — 0 7,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Leganes - 28/08/2026 KaiqueKaique Pereira Azarias
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Nacional 28 0 0 — — 3 7,1 2024-25 Farense 6 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Farense — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Palmeiras - 27/08/2026 KaiqueKaique Pereira Azarias
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Nacional 28 0 0 — — 3 7,1 2024-25 Farense 6 0 0 — — 1 7,0 2023-24 Farense — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Palmeiras - 25/08/2026 BiduBidu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Criciuma - 24/08/2026 M. ZekriMoncef Zekri
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mechelen 1 0 0 3 — 0 5,9 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mechelen 16 0 0 12 — 1 6,6 2024-25 Mechelen 3 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van KV Mechelen - 24/08/2026 BiduBidu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Criciuma - 23/08/2026 M. ZekriMoncef Zekri
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Mechelen 1 0 0 3 — 0 5,9 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Mechelen 16 0 0 12 — 1 6,6 2024-25 Mechelen 3 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van KV Mechelen - 14/08/2026 N. IrankundaNestory Irankunda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 6 0 1 2 — 1 6,8 2025-26 Watford 39 4 4 40 — 12 1 6,8 2024-25 Grasshoppers 19 1 3 17 — 5 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Watford - 13/08/2026 N. IrankundaNestory Irankunda
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 6 0 1 2 — 1 6,8 2025-26 Watford 39 4 4 40 — 12 1 6,8 2024-25 Grasshoppers 19 1 3 17 — 5 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Watford - 21/07/2026 Ibrahima BaIbrahima Ba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 1 0 0 0 — 0 7,4 2025-26 Famalicao 21 1 1 17 — 4 7,1 2024-25 Famalicao 2 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 Valenciennes 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Famalicao - 20/07/2026 Ibrahima BaIbrahima Ba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 1 0 0 0 — 0 7,4 2025-26 Famalicao 21 1 1 17 — 4 7,1 2024-25 Famalicao 2 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 Valenciennes 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Famalicao - 10/07/2026 J. DerryJesse Derry
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 3 0 0 0 — 1 3,3 2025-26 Chelsea 1 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Chelsea - 30/06/2026 Sergi AltimiraSergi Altimira Clavell
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 8 1 0 12 — 2 7,4 2025-26 Betis 24 1 2 14 — 3 7,0 2024-25 Betis 32 0 1 35 — 4 6,9 2023-24 Getafe 35 1 0 8 — 1 6,7 2023-24 Betis 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Real Betis - 30/06/2026 I. DoumbiaIssa Doumbia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 8 0 1 8 — 0 6,9 2026-27 Italy 2 0 0 0 — 0 6,1 2025-26 Venezia 29 7 5 36 — 3 7,0 2024-25 Venezia 24 0 0 18 — 0 6,6 2023-24 Alanyaspor 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Venezia - 30/06/2026 Pedro LimaPedro Lima Barros
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 2 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Wolves 1 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 AVS 25 4 (1 strafsch.) 2 29 — 4 6,7 2025-26 Wolves 9 0 0 5 — 0 6,6 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolves 3 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Norwich — 0 0 — — — — 2023-24 Norwich 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van AVS - 30/06/2026 R. ZalazarRodrigo Zalazar Martínez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 8 2 1 0 — 0 7,1 2025-26 Sp Braga 28 16 (10 strafsch.) 5 17 — 6 7,3 2025-26 SC Braga 28 16 (10 strafsch.) 5 17 — 6 7,3 2024-25 Sp Braga 19 4 (1 strafsch.) 6 21 — 4 7,4 2024-25 SC Braga 19 4 (1 strafsch.) 6 21 — 4 7,4 2023-24 Sp Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Schalke 04 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van SC Braga - 30/06/2026 S. AndersenSilas Sinan Erhen Thorup Andersen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 6 0 0 2 — 0 5,4 2024-25 Utrecht 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Utrecht 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van BK Hacken - 29/06/2026 Alexandre Miguel Soares Carvalho BritoAlexandre Miguel Soares Carvalho Brito
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Pafos - 29/06/2026 Alisson SantosAlisson de Almeida Santos
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Napoli 4 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Sp Lisbon 18 0 2 2 — 0 6,7 2025-26 Napoli 14 4 0 4 — 1 7,3 2024-25 Sp Lisbon — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Napoli - 29/06/2026 BielGabriel Teixeira Aragão
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 3 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Al Taawon - 29/06/2026 Diogo TravassosDiogo Martins Travassos
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Braga 6 0 0 5 — 0 6,8 2026-27 SC Braga 6 0 0 5 — 0 6,8 2025-26 Moreirense 29 5 3 46 — 2 6,9 2025-26 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 23 — 0 6,8 2023-24 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Moreirense - 29/06/2026 José SilvaJosé Augusto Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Gil Vicente 3 0 0 1 — 0 5,1 2025-26 Arouca 4 0 0 1 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Arouca - 29/06/2026 K. KoindrediKoba Leïn Koindredi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lausanne 4 0 0 6 — 1 6,6 2025-26 FC Basel 1893 27 1 (1 strafsch.) 1 14 — 4 6,8 2024-25 Lausanne 32 1 6 30 — 7 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 11 0 0 16 — 0 6,6 2023-24 Sp Lisbon 4 0 0 1 — 0 6,8 2023-24 Oviedo — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van FC Basel 1893 - 29/06/2026 S. AndersenSilas Sinan Erhen Thorup Andersen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 6 0 0 2 — 0 5,4 2024-25 Utrecht 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Utrecht 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van BK Hacken - 29/06/2026 Pedro LimaPedro Lima Barros
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sp Lisbon 2 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Wolves 1 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 AVS 25 4 (1 strafsch.) 2 29 — 4 6,7 2025-26 Wolves 9 0 0 5 — 0 6,6 2025-26 Porto 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolves 3 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Norwich — 0 0 — — — — 2023-24 Norwich 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van AVS
Vertrekken 69
- 31/08/2026 Daniel BragançaDaniel Santos Bragança
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Torino 5 1 0 3 — 1 7,0 2025-26 Sp Lisbon 13 5 0 7 — 1 7,3 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Lisbon 28 3 2 19 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Torino - 31/08/2026 K. KoindrediKoba Leïn Koindredi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lausanne 4 0 0 6 — 1 6,6 2025-26 FC Basel 1893 27 1 (1 strafsch.) 1 14 — 4 6,8 2024-25 Lausanne 32 1 6 30 — 7 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 11 0 0 16 — 0 6,6 2023-24 Sp Lisbon 4 0 0 1 — 0 6,8 2023-24 Oviedo — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Lausanne - 31/08/2026 PotePedro António Pereira Gonçalves
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fiorentina 1 1 0 0 — 0 7,5 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 26 12 (1 strafsch.) 8 9 — 5 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Lisbon 32 11 12 19 — 4 7,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Fiorentina - 30/08/2026 K. KoindrediKoba Leïn Koindredi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lausanne 4 0 0 6 — 1 6,6 2025-26 FC Basel 1893 27 1 (1 strafsch.) 1 14 — 4 6,8 2024-25 Lausanne 32 1 6 30 — 7 7,1 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 11 0 0 16 — 0 6,6 2023-24 Sp Lisbon 4 0 0 1 — 0 6,8 2023-24 Oviedo — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Lausanne - 27/08/2026 João VirgíniaJoão Manuel Neves Virgínia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Wolves 1 0 0 0 — 0 6,8 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sp Lisbon 2 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Everton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Everton 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Wolves - 26/08/2026 João VirgíniaJoão Manuel Neves Virgínia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Wolves 1 0 0 0 — 0 6,8 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Sp Lisbon 2 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Everton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Everton 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Wolves - 20/08/2026 G. KochorashviliGiorgi Kochorashvili
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sevilla 6 0 1 3 — 1 6,8 2026-27 Georgia 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 18 0 1 10 — 0 6,8 2024-25 Sp Lisbon 5 0 0 4 — 0 6,9 2024-25 Levante 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Levante 24 2 0 34 — 3 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sevilla - 20/08/2026 Manuel Ascenção Bebiano MendonçaManuel Ascenção Bebiano Mendonça
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Moreirense 6 1 0 10 — 1 6,6 2024-25 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Moreirense - 19/08/2026 G. KochorashviliGiorgi Kochorashvili
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sevilla 6 0 1 3 — 1 6,8 2026-27 Georgia 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 18 0 1 10 — 0 6,8 2024-25 Sp Lisbon 5 0 0 4 — 0 6,9 2024-25 Levante 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Levante 24 2 0 34 — 3 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sevilla - 12/08/2026 E. IngebrethsenE. Ingebrethsen
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Stromsgodset - 11/08/2026 E. IngebrethsenE. Ingebrethsen
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Stromsgodset - 10/08/2026 O. DiomandeOusmane Diomande
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 17 0 1 28 — 5 7,0 2024-25 Sp Lisbon 31 2 0 42 — 7 2 7,1 2023-24 Sp Lisbon 26 2 1 26 — 7 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Nottingham Forest - 09/08/2026 O. DiomandeOusmane Diomande
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nott'm Forest 1 0 0 2 — 0 6,6 2026-27 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sp Lisbon 17 0 1 28 — 5 7,0 2024-25 Sp Lisbon 31 2 0 42 — 7 2 7,1 2023-24 Sp Lisbon 26 2 1 26 — 7 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Nottingham Forest - 01/08/2026 S. FayeSouleymane Faye
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lorient 4 0 0 1 — 0 5,3 2025-26 Granada 19 2 6 15 — 2 7,0 2025-26 Sp Lisbon 4 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Granada 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Montpellier 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Lorient - 23/07/2026 H. MoritaHidemasa Morita
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hull 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Sp Lisbon 30 1 3 41 — 3 6,9 2024-25 Sp Lisbon 23 2 3 17 — 1 7,1 2023-24 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Hull City - 23/07/2026 Ricardo MangasRicardo Luís Chaby Mangas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Monza 2 0 0 3 — 0 6,9 2025-26 Sp Lisbon 14 2 1 15 — 3 7,0 2024-25 Sp Lisbon 4 0 0 4 — 0 7,0 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Lisbon 23 1 3 16 — 2 7,0 2023-24 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Monza - 22/07/2026 H. MoritaHidemasa Morita
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hull 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Sp Lisbon 30 1 3 41 — 3 6,9 2024-25 Sp Lisbon 23 2 3 17 — 1 7,1 2023-24 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Hull City - 17/07/2026 TrincãoFrancisco António Machado Mota de Castro Trincão
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Sp Lisbon 33 6 11 20 — 0 7,1 2024-25 Sp Lisbon 34 9 14 25 — 1 7,6 2023-24 Sp Lisbon 31 9 6 19 — 1 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al-Ahli Jeddah - 16/07/2026 TrincãoFrancisco António Machado Mota de Castro Trincão
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portugal 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Sp Lisbon 33 6 11 20 — 0 7,1 2024-25 Sp Lisbon 34 9 14 25 — 1 7,6 2023-24 Sp Lisbon 31 9 6 19 — 1 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al-Ahli Jeddah - 10/07/2026 M. HjulmandMorten Blom Due Hjulmand
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Denmark 8 0 0 — — 0 — 2026-27 Ath Madrid 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 26 3 4 25 — 8 7,3 2024-25 Sp Lisbon 28 2 (1 strafsch.) 2 31 — 11 1 7,1 2023-24 Sp Lisbon 30 3 2 41 — 12 7,1 2023-24 Lecce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Atletico Madrid - 09/07/2026 M. HjulmandMorten Blom Due Hjulmand
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Denmark 8 0 0 — — 0 — 2026-27 Ath Madrid 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 26 3 4 25 — 8 7,3 2024-25 Sp Lisbon 28 2 (1 strafsch.) 2 31 — 11 1 7,1 2023-24 Sp Lisbon 30 3 2 41 — 12 7,1 2023-24 Lecce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Atletico Madrid - 09/07/2026 Vitaly PalamarchukVitaly Palamarchuk
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Lecce - 06/07/2026 David MoreiraDavid Miguel Madeira Moreira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Gil Vicente 6 0 0 5 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Lisbon — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar GIL Vicente - 06/07/2026 José SilvaJosé Augusto Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Gil Vicente 3 0 0 1 — 0 5,1 2025-26 Arouca 4 0 0 1 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar GIL Vicente - 05/07/2026 David MoreiraDavid Miguel Madeira Moreira
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Gil Vicente 6 0 0 5 — 0 6,7 2025-26 Sp Lisbon 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Lisbon — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar GIL Vicente
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Maxi Araújo, Rodrigo Zalazar e Arruabarrena na lista de 28 convocados do Uruguai Record · vr 16:41
- Lukebakio convocado para os próximos jogos da seleção belga: Debast de fora Record · vr 15:53
- Roberto Mancini convencido: Issa Doumbia volta a ser convocado para a seleção italiana Record · do 21:47
- Paulo Fonseca com duas baixas para a estreia em Alvalade diante do Moreirense Record · do 19:56
- Francisco Domingues e Kiko Bondoso fora de combate nas próximas semanas Record · do 09:47
- Sporting CP : Paulo Fonseca explique son départ de l’OL en pleine saison Foot Mercato · do 00:39 · Transfer
- L’arrivée de Fonseca pourrait coûter bien plus cher que prévu au Sporting CP Foot Mercato · wo 22:04
- Mercato: l'OL annonce le départ de Paulo Fonseca pour le Sporting CP RMC Sport · wo 14:34 · Transfer
- Sporting CP : la première réaction de Paulo Fonseca Foot Mercato · wo 14:16 · Reactie
- L’OL annonce le montant du transfert de Paulo Fonseca au Sporting CP Foot Mercato · wo 13:19 · Transfer
- L'OL officialise le départ de Paulo Fonseca, qui rejoint le Sporting Portugal L'Équipe · wo 13:05 · Transfer
- Lyon oficializa saída de Paulo Fonseca para o Sporting: leões pagam 5 milhões de euros Record · wo 13:05
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Moreirense 811 12N 62 Primeira Liga ♂ · zo 23:30 Porto
Sp Lisbon komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 19:00 Sp Lisbon
Maritimo komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 19:00 Gil Vicente
Sp Lisbon komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 19:00 Sp Lisbon
Estoril komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 19:00 Benfica
Sp Lisbon komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 19:00 Sp Lisbon
Santa Clara komt eraan Primeira Liga ♂ · zo 19:00 Sp Lisbon
Estrela komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Casa Pia – Sp Lisbon | 0 – 2 |
| 25/10/2026 | Sp Lisbon – Academico Viseu | 1 – 2 |
| 09/10/2026 | SC Braga – Sp Lisbon | 1 – 3 |
| 09/10/2026 | Sp Braga – Sp Lisbon | 1 – 3 |
| 19/09/2026 | Sp Lisbon – Arouca | 2 – 2 |
| 13/09/2026 | Famalicao – Sp Lisbon | 1 – 1 |
| 05/09/2026 | Sp Lisbon – Nacional | 2 – 0 |
| 28/08/2026 | Rio Ave – Sp Lisbon | 0 – 4 |
| 22/08/2026 | Sp Lisbon – Alverca | 3 – 1 |
| 14/08/2026 | Sp Lisbon – Vitória SC | 3 – 2 |
| 14/08/2026 | Sp Lisbon – Guimaraes | 3 – 2 |
| 08/08/2026 | Estrela – Sp Lisbon | 2 – 2 |
| 16/05/2026 | Sp Lisbon – Gil Vicente | 3 – 0 |
| 11/05/2026 | Rio Ave – Sp Lisbon | 1 – 4 |
| 04/05/2026 | Sp Lisbon – Guimaraes | 5 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rui SilvaRui Tiago Dantas da Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Sergi AltimiraSergi Altimira Clavell
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 8 | 8 | 717 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 7,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | I. DoumbiaIssa Doumbia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 8 | 8 | 668 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Geny CatamoGeny Cipriano Catamo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 8 | 8 | 599 | 1 | 4 | 7 | — | 3 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | Gonçalo InácioGonçalo Bernardo Inácio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 7 | 7 | 630 | 1 | 0 | 6 | — | 2 | 6,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Iván FresnedaIván Fresneda Corraliza
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 8 | 6 | 565 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | R. ZalazarRodrigo Zalazar Martínez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 8 | 6 | 534 | 2 | 1 | 0 | — | 0 | 7,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. AraújoMaximiliano Javier Araújo Vilches
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 7 | 6 | 560 | 1 | 2 | 7 | — | 2 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | Flávio GonçalvesFlávio Ferreira Gonçalves
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 7 | 6 | 425 | 3 | 1 | 5 | — | 1 | 6,2 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | L. SuárezLuis Javier Suárez Charris
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 28 | 8 | 5 | 488 | 7 | 1 | 7 | — | 4 | 7,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Z. DebastZeno Koen Debast
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 5 | 5 | 399 | 0 | 0 | 5 | — | 0 1 | 7,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | F. IoannidisFotis Ioannidis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 7 | 3 | 273 | 2 | 2 | 6 | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | Eduardo QuaresmaEduardo Filipe Quaresma Vieira Coimbra Simões
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 5 | 3 | 318 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,1 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | G. VagiannidisGeorgios Vagiannidis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 4 | 3 | 231 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 4,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | N. IrankundaNestory Irankunda
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 6 | 2 | 205 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Luis GuilhermeLuis Guilherme Lira dos Santos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 6 | 1 | 170 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. AndersenSilas Sinan Erhen Thorup Andersen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 6 | 1 | 154 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | Ibrahima BaIbrahima Ba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 | Rodrigo DiasRodrigo Miguel Amores Dias
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 2,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. DerryJesse Derry
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 3 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 3,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Pedro LimaPedro Lima Barros
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Rafael Ferreira NelRafael Ferreira Nel
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | João SimõesJoão Pedro Arnauth Barrocas Simões
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 73 | Eduardo FelicíssimoEduardo Manuel de Freitas Monteiro Ferreira F
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | KaiqueKaique Pereira Azarias
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | Diego CallaiDiego Callai Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. ZekriMoncef Zekri
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | BiduBidu Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | C. GrombahiChris Grombahi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | D. GueyeD. Gueye
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | Francisco SilvaFrancisco Diogo Pereira Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Gabriel SilvaGabriel Silva Vieira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | Mauro CoutoMauro Meireles Couto
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Nuno SantosNuno Miguel Valente Santos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Salvador BlopaSalvador Blopa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Sp Lisbon tegen:
- Academico Viseu
- Alverca
- Arouca
- Benfica
- Casa Pia
- Estoril
- Estrela
- Famalicao
- Gil Vicente
- Guimaraes
- Maritimo
- Moreirense
- Nacional
- Porto
- Rio Ave
- Santa Clara
- SC Braga
- Sp Braga
- Sporting Clube de Portugal
- Vitória SC
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.