AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Championship ♂ · za 07 nov 2026 · 13:30

Wrexham – Wolves

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

30 %1 — Wrexham
28 %Gelijk
42 %2 — Wolves

Verwachte score 0 – 1 (9 %) · verwachte doelpunten 1,34 – 1,47

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: uitoverwinning · betrouwbaarheid gemiddeld
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Wolves er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)30 · 28 · 42
Ons model (competitie en Elo)32 · 27 · 41

✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.

Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wrexham DVDDV van oudste naar meest recente

13/10/2026thuisWest Brom Championship ♂1 – 2D
17/10/2026thuisPreston Championship ♂4 – 1V
24/10/2026uitBlackburn Championship ♂0 – 2D
30/10/2026uitSheffield United Championship ♂0 – 1D
04/11/2026thuisMiddlesbrough Championship ♂2 – 0V

Wolves VNVVV van oudste naar meest recente

16/10/2026uitBurnley Championship ♂2 – 1V
20/10/2026thuisPortsmouth Championship ♂1 – 1N
24/10/2026thuisWatford Championship ♂1 – 0V
31/10/2026thuisCardiff Championship ♂3 – 0V
04/11/2026uitBristol City Championship ♂2 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wrexham 5 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 2-0-zege tegen Middlesbrough · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 6 tegen)

Wolves 6 wedstrijden met een doelpunt 5 wedstrijden ongeslagen 3 overwinningen op rij 3 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 2-1-zege tegen Bristol City · 4 W, 1 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 3 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wrexham

Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd · 12,2 schoten per wedstrijd, 28% op doel

Verdediging · 1,55 tegen per wedstrijd

Discipline · 11,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · Arthur Smith

Trainer · Phil Parkinson sinds 01/07/2021
Systeem: équilibre entre attaque et défense

Wolves

Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 1,70 uit) · 16,8 schoten per wedstrijd, 25% op doel · niet gescoord in 9% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (1,40 thuis, 1,50 uit) · 18% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 18 geel, 0 rood

Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 12 wedstrijd(en))

Doelman · José Sá rotatie · 3 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · César Peixoto sinds 01/07/2026 · 7 club(s) getraind sinds 2019
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-3-3 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Vorm (API-Football): WWLDWWLLWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wrexham

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Wolves

  • Blessure B. Traore · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure R. Gomes · Voet miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure R. Jimenez · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Armstrong (Rug)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,6 voor Wrexham, 11,4 voor Wolves · Verwachte gele kaarten: 3,8 · Verwacht buitenspel: 3,1

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Alf SmithAlf Smith

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

(0,6 per wedstrijd), A. ArmstrongAdam James Armstrong
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Southampton2002—06,2
2025-26Wolves2001—06,5
2024-25West Brom163 (1 strafsch.)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 strafsch.)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 strafsch.)1341—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,5 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wrexham

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
Connor BellConnor Bell

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
Everton WilliamsEverton Williams

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
Fred DavisFred Davis

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
Geoff LloydGeoff Lloyd

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
Jesse McLartyJesse McLarty

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %

Wolves

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 A. ArmstrongAdam James Armstrong
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Southampton2002—06,2
2025-26Wolves2001—06,5
2024-25West Brom163 (1 strafsch.)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 strafsch.)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 strafsch.)1341—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,3927 %
7 AndréAndré Trindade da Costa Neto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27110——08,2
2025-262001—17,6
2024-25350036—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %101,0021 %
28 Fer LópezFernando López González
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves2101—08,0
2025-26Celta6109—16,7
2025-26Wolves2002—06,6
2024-25Celta202013—26,8
2024-25Celta B1740——2—
2023-24Celta B3370——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %100,9821 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wrexham — 3-4-2-1

Trainer : Phil Parkinson sinds 01/07/2021 · vastgelegd op 25/10/2026

Arthur Smith A. SmithAdrian Moody A. MoodyAlan Bermingham A. BerminghamAlan Hill A. HillAdam Mitchell A. MitchellAdam Owen A. OwenAlan Jones A. JonesAlbert Malam A. MalamAled Owen A. OwenAlf Sheldon A. SheldonAlf Smith A. Smith
Arthur Smith

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Adrian Moody

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alan Bermingham

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alan Hill

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Adam Mitchell

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Adam Owen

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alan Jones

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Albert Malam

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Aled Owen

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alf Sheldon

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alf Smith

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Wolves — 4-2-3-1

Trainer : César Peixoto sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

José Pedro Malheiro de Sá Wolves · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Portugal · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolves · 2025-26: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Wolves · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolves · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 J. SáHugo Bueno López Wolves · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,7 Wolves · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Feyenoord · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Wolves · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolves · 2023-24: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 3 H. BuenoKieran John Trippier Wolves · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Newcastle · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Newcastle · 2024-25: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Newcastle · 2023-24: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 10 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 2 K. TrippierLadislav Krejčí Czech Republic · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Wolves · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Czechia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Wolves · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Girona · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,6 Girona · 2024-25: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 37 L. KrejčíYerson Mosquera Valdelamar Wolves · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Vitória SC · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolves · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Wolves · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Villarreal · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Villarreal · 2023-24: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Wolves · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 Y. MosqueraRafiki Saïd Ahamada Wolves · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Standard · 2025-26: 37 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 4 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Troyes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Troyes · 2023-24: 35 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 3 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 19 R. SaïdJordan Anthony James Wales · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Wolves · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Rennes · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leicester · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rennes · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Birmingham · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Birmingham City FC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Birmingham City FC · 2023-24: 42 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 0 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,8 Birmingham · 2023-24: 42 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 0 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,8 8 J. JamesMarshall Nyasha Munetsi Wolves · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,3 Wolves · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Paris FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Reims · 2024-25: 19 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Wolves · 2024-25: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Reims · 2023-24: 27 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 5 M. MunetsiAndré Trindade da Costa Neto 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 7 AndréJean-Ricner Bellegarde Wolves · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Wolves · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Wolves · 2024-25: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 7 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Wolves · 2023-24: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Strasbourg · 2023-24: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,6 27 J. BellegardeAdam James Armstrong Wolves · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Southampton · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Wolves · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 West Brom · 2024-25: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Southampton · 2024-25: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Southampton · 2023-24: 49 wedstrijden, 24 doelpunt(en), 13 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 10 A. Armstrong
José Pedro Malheiro de Sá
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves100——06,9
2026-27Portugal000——0—
2025-26Wolves2300——26,8
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hugo Bueno López
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves2001—04,7
2025-26Wolves2001—07,0
2024-25Feyenoord20037—16,9
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves22007—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kieran John Trippier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves2001—16,8
2025-26Newcastle100——06,2
2024-25Newcastle250316—17,0
2023-24Newcastle2811027—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ladislav Krejčí
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Czech Republic2002—07,8
2026-27Wolves2000—06,8
2026-27Czechia2002—07,8
2025-26Wolves200——17,0
2025-26Girona2002—15,6
2024-25Girona342024—96,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yerson Mosquera Valdelamar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves1013—07,9
2026-27Vitória SC000——0—
2025-26Wolves2003—06,5
2024-25Wolves5006—27,0
2024-25Villarreal—00————
2023-24Villarreal162114—47,1
2023-24Wolves000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rafiki Saïd Ahamada
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves4003—16,7
2025-26Standard378421—47,1
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes359 (2 strafsch.)340—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordan Anthony James
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wales2002—17,3
2026-27Wolves2001—06,4
2025-26Rennes000——0—
2025-26Leicester000——0—
2024-25Rennes310126—46,9
2024-25Birmingham000——0—
2024-25Birmingham City FC000——0—
2023-24Birmingham City FC428032—106,8
2023-24Birmingham428032—106,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marshall Nyasha Munetsi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves2000—04,3
2025-26Wolves2104—07,0
2025-26Paris FC1001—06,9
2024-25Reims194228—57,0
2024-25Wolves142119—06,9
2023-24Reims274345—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

André Trindade da Costa Neto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27110——08,2
2025-262001—17,6
2024-25350036—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jean-Ricner Bellegarde
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves1002—06,3
2025-26Wolves3003—06,7
2024-25Wolves372731—36,8
2023-24Wolves222110—0 16,7
2023-24Strasbourg3223—27,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adam James Armstrong
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Southampton2002—06,2
2025-26Wolves2001—06,5
2024-25West Brom163 (1 strafsch.)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 strafsch.)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 strafsch.)1341—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.

Volledige historiek Wrexham – Wolves →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13