LaLiga 2 ♂ · za 14 nov 2026 · 20:30
Almeria – Andorra
Actualiteit van de informatie 5 na te kijken
- Voorspelling berekend : op 24/10/2026 na te kijken
- Selectie van Almeria : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Almeria : op 23/10/2026 na te kijken
- Selectie van Andorra : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Andorra : op 23/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
KansenWat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Wat is dit?
Verwachte score 2 – 1 (10 %) · verwachte doelpunten 2,23 – 1,20 Wat is dit?
Wat is dit?
Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Almeria er ongeveer 6 winnen en de andere 4 niet.
⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Almeria 3 – 2 Andorra op 13/02/2026, gewonnen met één doelpunt verschil.
Bron: modèle + Elo (sans cotes) · berekend op 24/10/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Almeria VVVNN van oudste naar meest recente
| 03/10/2026 | thuis | Burgos LaLiga 2 ♂ | 2 – 1 | V |
| 11/10/2026 | thuis | Leganes LaLiga 2 ♂ | 3 – 0 | V |
| 17/10/2026 | uit | Sociedad B LaLiga 2 ♂ | 4 – 2 | V |
| 24/10/2026 | thuis | Oviedo LaLiga 2 ♂ | 2 – 2 | N |
| 31/10/2026 | uit | Eibar LaLiga 2 ♂ | 1 – 1 | N |
Andorra VNVDD van oudste naar meest recente
| 26/09/2026 | uit | Granada LaLiga 2 ♂ | 3 – 2 | V |
| 03/10/2026 | uit | Sabadell LaLiga 2 ♂ | 0 – 0 | N |
| 11/10/2026 | thuis | Castellon LaLiga 2 ♂ | 1 – 0 | V |
| 18/10/2026 | uit | Girona LaLiga 2 ♂ | 0 – 2 | D |
| 26/10/2026 | thuis | Burgos LaLiga 2 ♂ | 2 – 3 | D |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Almeria 9 wedstrijden ongeslagen 9 wedstrijden met een doelpunt 7 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden ongeslagen uit 2 gelijke spelen op rij
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Eibar · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 6 tegen)
Andorra 2 nederlagen op rij
komt van een 2-3-nederlaag tegen Burgos · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 7 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Almeria
Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,60 thuis, 1,40 uit) · 14,4 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 20% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 0,70 tegen per wedstrijd (0,60 thuis, 0,80 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 19 geel, 1 rood
Discipline · 12,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))
Doelman · Andrés Fernández · 28 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 0,70 tegen per 90 min · cijfer 7,2
Trainer · Javier Garcia Pimienta Francisco sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-3-3 ×1)
Vorm (API-Football): WLLWWWWWWW
Andorra
Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 1,00 uit) · 15,1 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 40% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,60 thuis, 1,80 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 32 geel, 0 rood
Discipline · 15,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,70 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · Pau López rotatie · 11 redding(en), 48% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,4
Trainer · Carles Manso sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-2-3-1 ×1, 4-5-1 ×1)
Vorm (API-Football): WLLLLLWDWL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 12,3 voor Almeria, 15,0 voor Andorra · Verwachte gele kaarten: 4,8 · Verwacht buitenspel: 4,2
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marc DomènechMarc Domènech Costa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Andorra | 1,84 | 0,45 | 33 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diego AlendeDiego Alende López
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Andorra | 1,58 | 0,43 | 31 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
E. AkmanEfe Akman
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Andorra | 1,98 | 0,35 | 31 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
L. SpatzLautaro Marco Spatz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Andorra | 1,73 | 0,30 | 27 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Jordi CanoJordi Cano Jiménez W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 8 4 2 5 — 1 7,2 Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 8 1 2 17 — 1 6,5 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Andorra 5 0 0 3 — 0 6,6 2026-27 Santander 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Santander 1 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Almeria 10 6 1 14 — 0 7,3 2025-26 Almeria 24 5 5 39 — 5 6,9 2025-26 Leganes 2 0 0 — — 1 — 2024-25 Leganes 34 1 (1 strafsch.) 3 23 — 3 6,5 2023-24 Leganes 35 13 (1 strafsch.) 0 40 — 10 6,9 2023-24 Alaves 3 0 0 2 — 0 6,4
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Almeria
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24 Miguel de la FuenteMiguel de la Fuente Escudero
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 35 % | 6 | 1 | 0,70 | 72 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 B. CipengaBrian Kibambe Cipenga
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 15 % | 3 | 4 | 0,46 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 Javi MuñozJavier Muñoz Jiménez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 2 | 3 | 0,29 | 65 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 F. BoniniFederico Bonini
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,10 | 86 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 S. DžodićStefan Džodić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 1 | 0,13 | 72 % |
Andorra
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 Jordi CanoJordi Cano Jiménez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 16 % | 4 | 2 | 0,67 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 Hugo LópezHugo López Cortés
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 2 | 0 | 0,36 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 T. CarriqueThomas Carrique
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,10 | 92 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 Marc DomènechMarc Domènech Costa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,12 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 Moró SidibeMoró Sidibe
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 2 | 0,16 | 61 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Almeria — 4-2-3-1
Trainer : Javier Garcia Pimienta Francisco sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Almeria | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Levante | 40 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Levante | 33 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,2 |
| 2023-24 | Huesca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Federico Bonini| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 1 | 0 | 10 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Almeria | 38 | 1 | 1 | 31 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Catanzaro | 39 | 8 | 3 | 49 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Virtus Entella | 38 | 3 | 0 | — | — | 4 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alejandro José Muñoz Miguel| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Almeria | 39 | 5 | 6 | 67 | — | 14 | 6,8 |
| 2024-25 | Las Palmas | 21 | 3 | 0 | 30 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Levante | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Levante | 33 | 2 | 0 | 47 | — | 9 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marcos Luna Ruiz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Almeria | 33 | 0 | 2 | 33 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | Zaragoza | 26 | 2 | 2 | 29 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Zaragoza | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jorge Pulido Mayoral| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Huesca | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Huesca | 36 | 2 | 1 | 32 | — | 11 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Huesca | 37 | 2 | 2 | 19 | — | 8 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stefan Džodić| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 8 | 1 | 1 | 14 | — | 2 | 7,1 |
| 2026-27 | Serbia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Almeria | 36 | 2 | 2 | 63 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Montpellier | 13 | 0 | 0 | 4 | — | 2 1 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Javier Muñoz Jiménez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 7 | 2 | 3 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Getafe | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Las Palmas | 36 | 1 | 3 | 30 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Las Palmas | 37 | 2 | 3 | 37 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Brian Kibambe Cipenga| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 9 | 3 | 4 | 7 | — | 1 | 7,5 |
| 2025-26 | Castellon | 30 | 6 | 9 | 24 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Castellon | 15 | 3 | 1 | 9 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sergio Arribas Calvo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 7 | 1 (1 strafsch.) | 1 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Cadiz | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Almeria | 45 | 26 (10 strafsch.) | 7 | 25 | — | 4 | 7,4 |
| 2025-26 | Cadiz | 8 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Huesca | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Almeria | 41 | 8 | 2 | 21 | — | 3 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Betis | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2023-24 | Almeria | 34 | 9 | 4 | 14 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Quim Junyent Casanova| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Barcelona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Miguel de la Fuente Escudero| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Almeria | 10 | 6 | 1 | 14 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Almeria | 24 | 5 | 5 | 39 | — | 5 | 6,9 |
| 2025-26 | Leganes | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Leganes | 34 | 1 (1 strafsch.) | 3 | 23 | — | 3 | 6,5 |
| 2023-24 | Leganes | 35 | 13 (1 strafsch.) | 0 | 40 | — | 10 | 6,9 |
| 2023-24 | Alaves | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Andorra — 4-3-3
Trainer : Carles Manso sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Andorra | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Alaves | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Alaves | 35 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Thomas Carrique| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 1 | 10 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 39 | 0 | 5 | 32 | — | 6 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Diego Alende López| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 16 | — | 5 | 6,6 |
| 2025-26 | 22 | 1 | 0 | 22 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | 11 | 1 | 0 | 5 | — | 1 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Martí Vilà García| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 26 | 1 | 1 | 33 | — | 8 | 6,8 |
| 2024-25 | 12 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | 14 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lautaro Marco Spatz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 7 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Cadiz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Cadiz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Efe Akman| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 10 | 0 | 1 | 22 | — | 4 | 7,0 |
| 2025-26 | Andorra | 22 | 1 | 1 | 31 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | Galatasaray | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Galatasaray | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marc Domènech Costa| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 10 | 1 | 0 | 18 | — | 5 | 7,1 |
| 2025-26 | Andorra | 38 | 2 | 4 | 51 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Sabadell | 34 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sergio Molina Beloqui| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 35 | 1 | 5 | 29 | — | 8 | 7,1 |
| 2024-25 | 35 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | 40 | 0 | 1 | 31 | — | 4 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jordi Cano Jiménez| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 4 | 2 | 5 | — | 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Moró Sidibe| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 2 | 17 | — | 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
D. Diaz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Santander | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Santander | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (18/10/2026) behouden.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
2 onderlinge wedstrijd(en): Almeria 5 doelpunt(en), Andorra 3 · beide scoren in 100% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 100% · 4,5 geel en 0,0 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: G. Cid, Rafael Sanchez Lopez
Doelpuntenmakers in deze duels : S. Arribas Almeria, 3 · D. Villahermosa Andorra, 1 · G. Jastin Andorra, 1 · Leo Baptistao Almeria, 1 · M. de la Fuente Almeria, 1 · M. Nieto Andorra, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 13/02/2026 | Almeria – Andorra LaLiga 2 ♂ | 3 – 2 | Almeria |
| 06/12/2025 | Andorra – Almeria LaLiga 2 ♂ | 1 – 2 | Almeria |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Almeria – Andorra →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Turquie · rechten van het seizoen: S Sport of S Sport Plus zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| Espagne land van de competitie | Movistar+ of DAZN rechten van het seizoen |
| Allemagne | DAZN enige uitzender van de competitie |
| Autriche | DAZN enige uitzender van de competitie |
| Belgique | DAZN enige uitzender van de competitie |
| Canada (Québec) | TSN Canada of RDS rechten van het seizoen |
| Danemark | Disney+ enige uitzender van de competitie |
| États-Unis (New York) | ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen |
| France | DAZN of Disney+ rechten van het seizoen |
| Grèce | MAGENTA TV enige uitzender van de competitie |
| Guadeloupe | ESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen |
| Irlande | Disney+ of Premier Sports rechten van het seizoen |
| Italie | DAZN enige uitzender van de competitie |
| La Réunion | beIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen |
| Luxembourg | DAZN enige uitzender van de competitie |
| Maroc | beIN Sports enige uitzender van de competitie |
| Pays-Bas | Ziggo Sport enige uitzender van de competitie |
| Pologne | Canal+ enige uitzender van de competitie |
| Portugal | DAZN enige uitzender van de competitie |
| Royaume-Uni | Disney+ of Premier Sports rechten van het seizoen |
| Sénégal | Canal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen |
| Suisse | DAZN enige uitzender van de competitie |
| Tunisie | beIN Sports enige uitzender van de competitie |