LaLiga 2 ♂ · Link stały · Historia klubu
Andorra
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VNVDD ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki porażki z rzędu: 2
po porażce 2-3 z Burgos · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 7 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
19. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 20. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Andorra
Atak · gole na mecz: 1,30 (1,60 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 14,9 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 40% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,60 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 20% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 32, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 14,3 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 2,80 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 44)
Bramkarz · Pau López rotacja · obrony: 11, 48% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,4
Trener · Carles Manso od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-2-3-1 ×1, 4-5-1 ×1)
Forma (API-Football): WLLLLLWDWL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Andorra
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-3-3Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Andorra | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Alaves | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Alaves | 35 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Thomas Carrique| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 1 | 1 | 10 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 39 | 0 | 5 | 32 | — | 6 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Diego Alende López| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 16 | — | 5 | 6,6 |
| 2025-26 | 22 | 1 | 0 | 22 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | 11 | 1 | 0 | 5 | — | 1 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Martí Vilà García| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 26 | 1 | 1 | 33 | — | 8 | 6,8 |
| 2024-25 | 12 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | 14 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lautaro Marco Spatz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 7 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Cadiz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Cadiz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Efe Akman| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 10 | 0 | 1 | 22 | — | 4 | 7,0 |
| 2025-26 | Andorra | 22 | 1 | 1 | 31 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | Galatasaray | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Galatasaray | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marc Domènech Costa| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 10 | 1 | 0 | 18 | — | 5 | 7,1 |
| 2025-26 | Andorra | 38 | 2 | 4 | 51 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Sabadell | 34 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sergio Molina Beloqui| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 35 | 1 | 5 | 29 | — | 8 | 7,1 |
| 2024-25 | 35 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | 40 | 0 | 1 | 31 | — | 4 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jordi Cano Jiménez| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 4 | 2 | 5 | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Moró Sidibe| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 2 | 17 | — | 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
D. Diaz| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Andorra | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Santander | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Santander | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 68
- 31/08/2026 D. DiazD. Diaz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 5 0 0 3 — 0 6,6 2026-27 Santander 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Santander 1 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Racing Santander - 25/08/2026 Jesús OwonoJesús Lázaro Owono Ngua Akeng
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 4 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Andorra 20 0 0 1 — 4 7,0 2024-25 Alaves 32 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Alaves 35 0 0 — — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Alaves - 24/08/2026 Jesús OwonoJesús Lázaro Owono Ngua Akeng
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 4 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Andorra 20 0 0 1 — 4 7,0 2024-25 Alaves 32 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 Alaves 35 0 0 — — 1 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Alaves - 10/08/2026 Hugo LópezHugo López Cortés
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 8 2 0 9 — 0 6,8 2025-26 Villarreal 2 0 1 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Villarreal - 05/08/2026 E. SaliEnes Sali
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC Dallas - 04/08/2026 E. SaliEnes Sali
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC Dallas - 04/08/2026 J. ToribioJ. Toribio
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od FC Andorra - 02/08/2026 L. SpatzLautaro Marco Spatz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 7 0 0 11 — 2 6,8 2024-25 Cadiz — 0 0 — — — — 2023-24 Cadiz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Villarreal - 01/08/2026 L. SpatzLautaro Marco Spatz
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 7 0 0 11 — 2 6,8 2024-25 Cadiz — 0 0 — — — — 2023-24 Cadiz 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Villarreal - 26/07/2026 Julian Dean RijkhoffJulian Dean Rijkhoff
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 6 0 0 5 — 1 6,6 2025-26 Almere City 3 2 0 1 — 0 7,3 2025-26 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 8 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Dortmund — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Ajax - 16/07/2026 Pau LópezPau López Sabata
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 6 0 0 1 — 1 6,4 2025-26 Betis 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Girona 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 33 0 0 — — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Real Betis - 16/07/2026 S. GolubovicS. Golubovic
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 5 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Cornellà - 16/07/2026 S. SamushiaSaba Samushia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Rio Ave — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Rio Ave - 15/07/2026 Pau LópezPau López Sabata
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 6 0 0 1 — 1 6,4 2025-26 Betis 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Girona 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 33 0 0 — — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Real Betis - 13/07/2026 Jordi CanoJordi Cano Jiménez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 4 2 5 — 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Europa Fc - 12/07/2026 Jordi CanoJordi Cano Jiménez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 4 2 5 — 1 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Europa Fc - 12/07/2026 R. SchneiderRandy Schneider
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 5 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 FC Winterthur 21 0 0 13 — 0 6,5 2024-25 FC Winterthur 36 1 4 32 — 5 6,8 2023-24 FC Winterthur 36 5 4 31 — 6 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC Winterthur - 11/07/2026 R. SchneiderRandy Schneider
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 5 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 FC Winterthur 21 0 0 13 — 0 6,5 2024-25 FC Winterthur 36 1 4 32 — 5 6,8 2023-24 FC Winterthur 36 5 4 31 — 6 1 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od FC Winterthur - 08/07/2026 Nacho QuintanaIgnacio Quintana Navarro
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Andorra 8 2 1 3 — 0 6,9 2025-26 Eldense 3 1 0 — — 0 8,2 2024-25 Eldense 38 1 1 47 — 5 6,6 2023-24 Sevilla 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Eldense - 04/07/2026 J. SebastianJ. Sebastian
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Zaragoza 2 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Zaragoza - 03/07/2026 A. Rodrigo TapiaA. Rodrigo Tapia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 3 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Huesca - 03/07/2026 Andoni LópezAndoni López Saratxo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 4 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Ponferradina - 02/07/2026 A. Rodrigo TapiaA. Rodrigo Tapia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 3 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Huesca - 02/07/2026 Andoni LópezAndoni López Saratxo
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 4 0 0 4 — 1 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Ponferradina - 01/07/2026 M. SidibeM. Sidibe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 3 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Laval 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Atlètic Lleida
Odejścia 64
- 31/08/2026 Bilal AchhibaBilal Achhiba Dedas
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 1 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Manresa - 31/08/2026 J. LagunasJ. Lagunas
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do FC Santa Coloma - 19/08/2026 Marc CardonaMarc Cardona Rovira
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Andorra 9 3 0 7 — 1 6,8 2025-26 Las Palmas 6 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Las Palmas 11 0 0 2 — 2 6,4 2023-24 Las Palmas 26 4 (1 z karnych) 1 12 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bangkok United - 17/08/2026 Aitor UzkudunAitor Uzkudun Arruti
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 13 0 0 9 — 2 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Mirandes - 06/08/2026 J. ToribioJ. Toribio
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Toribio Jordi - 06/08/2026 Josep CerdàJosep Cerdà Amengual
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mallorca 8 0 2 4 — 2 6,8 2025-26 Andorra 23 10 3 15 — 3 7,0 2024-25 Andorra 30 6 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Mallorca - 05/08/2026 Josep CerdàJosep Cerdà Amengual
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Mallorca 8 0 2 4 — 2 6,8 2025-26 Andorra 23 10 3 15 — 3 7,0 2024-25 Andorra 30 6 0 — — 3 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Mallorca - 04/08/2026 C. AlbanisChristos Albanis
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 26 1 0 — — 1 — 2023-24 3 0 0 — — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Larisa - 03/08/2026 A. Rodrigo TapiaA. Rodrigo Tapia
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 3 0 0 3 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Mirandes - 03/08/2026 C. AlbanisChristos Albanis
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 26 1 0 — — 1 — 2023-24 3 0 0 — — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Larisa - 24/07/2026 Dani VillahermosaDaniel Villahermosa Martínez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Oviedo 10 0 0 4 — 2 6,7 2025-26 Andorra 41 7 (1 z karnych) 8 44 — 7 6,9 2024-25 Andorra 13 0 0 — — 2 — 2024-25 Castellon 12 0 2 14 — 1 6,8 2023-24 Castellon 33 2 0 — — 3 — 2023-24 Espanol — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Oviedo - 23/07/2026 Dani VillahermosaDaniel Villahermosa Martínez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Oviedo 10 0 0 4 — 2 6,7 2025-26 Andorra 41 7 (1 z karnych) 8 44 — 7 6,9 2024-25 Andorra 13 0 0 — — 2 — 2024-25 Castellon 12 0 2 14 — 1 6,8 2023-24 Castellon 33 2 0 — — 3 — 2023-24 Espanol — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Oviedo - 22/07/2026 Albert RosasAlbert Rosas Ubach
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do UD Logroñés - 18/07/2026 S. SamushiaSaba Samushia
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 Rio Ave — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Samushia Saba - 09/07/2026 J. FuentesJuan David Fuentes Garrido
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 17 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Penafiel - 08/07/2026 J. FuentesJuan David Fuentes Garrido
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 17 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Penafiel - 07/07/2026 Iván RodrÃguezIván Rodríguez
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 27 0 0 — — 2 — 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Huesca - 30/06/2026 Álvaro MartínÁlvaro Martín de Frías
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Castellon 9 0 0 11 — 1 7,0 2025-26 Andorra 19 0 2 15 — 2 6,8 2024-25 Andorra 33 4 0 — — 3 — 2023-24 Andorra 28 1 3 16 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Castellón - 30/06/2026 J. EncuentraJ. Encuentra
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer do Villarreal II - 30/06/2026 Luismi RedondoLuis Miguel Redondo Fernandez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Cartagena 2 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Andorra 31 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Huesca - 30/06/2026 Manu NietoManuel Nieto Sánchez
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Eldense 8 0 0 9 — 1 6,2 2025-26 Andorra 32 5 (1 z karnych) 1 20 — 4 6,7 2024-25 Andorra 34 12 0 — — 4 — 2024-25 Elche — 0 0 — — — — 2023-24 Andorra 20 4 0 8 — 1 6,5 2023-24 Elche 11 0 0 8 — 0 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Eldense - 29/06/2026 A. YaakobishviliAntal Yaakobishvili
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Girona 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Andorra 3 0 0 1 — 1 6,5 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona 7 0 0 1 — 0 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Barcelona - 29/06/2026 Minsu KimMinsu Kim
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rangers 7 0 0 6 — 1 6,8 2026-27 Girona 2 0 0 3 — 2 6,7 2025-26 Andorra 40 6 4 33 — 6 6,7 2024-25 Girona 3 0 0 — — 0 6,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Girona - 29/06/2026 V. ChumachenkoV. Chumachenko
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Chumachenko Victor - 29/06/2026 Yeray CabanzónYeray Cabanzón de Arriba
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valladolid 9 0 1 8 — 2 6,8 2025-26 Andorra 17 2 4 14 — 3 7,1 2025-26 Santander 3 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Santander 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Santander 9 0 0 5 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Racing Santander
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Décès de Jesús de Miguel : les proches de Jesús Owono menacés de mort Foot Mercato · pt. 15:45
- Jesús Owono "carrega culpa" pela morte de Jesús de Miguel e pensa em deixar o futebol Record · pt. 12:45
- Jesús Owono, destrozado por la culpa: se plantea incluso dejar el fútbol Mundo Deportivo · pt. 12:08
- Mort de Jesus de Miguel: le gardien Jesus Owono sera fixé sur sa sanction sportive la semaine prochaine RMC Sport · pt. 10:22 · Zawieszenie
- Jesus Owono connaîtra sa sanction la semaine prochaine Foot Mercato · pt. 00:12
- LaLiga no para el fútbol: aplaza solo el Granada-Tenerife, Andorra-Mallorca y Castellón-Eibar AS · czw. 17:19
- La femme de Federico Valverde soutient Jesús Owono Foot Mercato · czw. 08:52
- El vestuario arropa a Le Normand AS · czw. 08:33 · Reakcja
- El Comité de Disciplina resolverá este jueves sobre lo sucedido en el Tenerife-Andorra Mundo Deportivo · czw. 07:38 · Zawieszenie
- Cuti, descartado; Simeone, entre Le Normand o un medio AS · śr. 18:22 · Kontuzja
- El juez de competición da por concluido el Tenerife-Andorra Mundo Deportivo · śr. 17:47 · Zawieszenie
- Dzodic recibe la llamada de Serbia y no estará disponible para el duelo contra el Andorra AS · śr. 17:44 · Kontuzja
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Mallorca 321 28N 402 LaLiga 2 ♂ · sob. 18:30 Almeria
Andorra 651 19N 162 LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Andorra
Leganes 431 27N 302 LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Las Palmas
Andorra nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Andorra
Oviedo nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Eldense
Andorra nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Andorra
Cadiz nadchodzące LaLiga 2 ♂ · niedz. 17:00 Cordoba
Andorra nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 26/10/2026 | Andorra – Burgos | 2 – 3 |
| 18/10/2026 | Girona – Andorra | 2 – 0 |
| 11/10/2026 | Andorra – Castellon | 1 – 0 |
| 03/10/2026 | Sabadell – Andorra | 0 – 0 |
| 26/09/2026 | Granada – Andorra | 2 – 3 |
| 19/09/2026 | Andorra – Sp Gijon | 1 – 3 |
| 12/09/2026 | Andorra – Sociedad B | 1 – 3 |
| 05/09/2026 | Valladolid – Andorra | 1 – 0 |
| 30/08/2026 | Andorra – Eibar | 0 – 1 |
| 24/08/2026 | Celta B – Andorra | 4 – 2 |
| 15/08/2026 | Andorra – Ceuta | 5 – 1 |
| 31/05/2026 | Burgos – Andorra | 1 – 0 |
| 24/05/2026 | Andorra – Ceuta | 0 – 2 |
| 17/05/2026 | La Coruna – Andorra | 2 – 1 |
| 10/05/2026 | Andorra – Las Palmas | 5 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | T. CarriqueThomas Carrique
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 10 | 10 | 889 | 1 | 1 | 10 | — | 1 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | E. AkmanEfe Akman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 10 | 10 | 823 | 0 | 1 | 22 | — | 4 | 7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Diego AlendeDiego Alende López
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 28 | 9 | 9 | 771 | 0 | 0 | 16 | — | 5 | 6,6 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Marc DomènechMarc Domènech Costa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 23 | 10 | 8 | 721 | 1 | 0 | 18 | — | 5 | 7,1 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Marc BombardóMarc Bombardó Poyato
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,7 | podstawowy skład | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Jordi CanoJordi Cano Jiménez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 8 | 7 | 537 | 4 | 2 | 5 | — | 1 | 7,2 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Martí VilàMartí Vilà García
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 7 | 7 | 543 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Sergio MolinaSergio Molina Beloqui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 10 | 6 | 561 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Moró SidibeMoró Sidibe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 8 | 6 | 552 | 1 | 2 | 17 | — | 1 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Hugo LópezHugo López Cortés
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 8 | 6 | 497 | 2 | 0 | 9 | — | 0 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Pau LópezPau López Sabata
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 31 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,4 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Hugo SolozábalHugo Solozábal Granados
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 7 | 5 | 402 | 0 | 1 | 8 | — | 3 | 5,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | L. SpatzLautaro Marco Spatz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 7 | 4 | 407 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,8 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | Jesús OwonoJesús Lázaro Owono Ngua Akeng
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | L. de LeónLautaro de León Billar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 24 | 7 | 3 | 317 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 6,5 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Andoni LópezAndoni López Saratxo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 4 | 3 | 213 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | D. DiazD. Diaz
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 5 | 2 | 164 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | S. GolubovicS. Golubovic
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Nacho QuintanaIgnacio Quintana Navarro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 8 | 1 | 235 | 2 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Julian Dean RijkhoffJulian Dean Rijkhoff
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 6 | 1 | 196 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Álex CalvoAlejandro Calvo Mata
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 5 | 1 | 144 | 1 | 1 | 3 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | R. SchneiderRandy Schneider
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 5 | 1 | 132 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Juan SerranoJuan Sebastián Serrano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 2 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | E. SaliEnes Sali
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | N. RattiKevin Nicolás Ratti Fredes
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | T. OlmedoT. Olmedo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Gael AlonsoGael Alonso Moreno
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | H. CuencaHugo Francisco Cuenca Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | T. Le NormandThéo Le Normand
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 1
Zawodnicy, którzy grali w Andorra w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stefan Golubovic | Napastnik | 0 | 0 | 182 | 0 | 0 | 6,2 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Andorra przeciwko:
- Albacete
- Almeria
- Burgos
- Cadiz
- Castellon
- Celta B
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Girona
- Granada
- Las Palmas
- Leganes
- Mallorca
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Sp Gijon
- Tenerife
- Valladolid
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.