AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue des nations ♂ · za 14 nov 2026 · 18:00

Norway – Wales

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

76 %1 — Norway
15 %Gelijk
9 %2 — Wales

waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid goed (verlaagd van „hoog”: spannende heenwedstrijd)

Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Norway er ongeveer 8 winnen en de andere 2 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)76 · 15 · 9
Ons model (Elo van de nationale ploegen)73 · 17 · 10

✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.

⚖ Spannende heenwedstrijd: Wales 2 – 1 Norway op 01/10/2026, gewonnen met één doelpunt verschil.

Bron: cotes du marché · berekend op 05/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Norway DVDDD van oudste naar meest recente

11/07/2026thuisEngland Coupe du monde ♂1 – 2D
24/09/2026thuisDenmark Ligue des nations ♂3 – 2V
27/09/2026thuisPortugal Ligue des nations ♂1 – 2D
01/10/2026uitWales Ligue des nations ♂1 – 2D
04/10/2026uitPortugal Ligue des nations ♂1 – 2D

Wales DDVD van oudste naar meest recente

24/09/2026uitPortugal Ligue des nations ♂0 – 1D
27/09/2026uitDenmark Ligue des nations ♂0 – 2D
01/10/2026thuisNorway Ligue des nations ♂2 – 1V
04/10/2026thuisDenmark Ligue des nations ♂0 – 1D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Norway 10 wedstrijden met een doelpunt 3 nederlagen op rij
komt van een 1-2-nederlaag tegen Portugal · 1 W, 0 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 10 tegen)

Wales geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-1-nederlaag tegen Denmark · 1 W, 0 G, 3 V in de laatste 4 wedstrijden (2 gescoord, 5 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Norway

Aanval · 1,90 doelpunt(en) per wedstrijd · 12,2 schoten per wedstrijd, 40% op doel

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd

Discipline · 9,4 overtreding(en) per wedstrijd · 0,8 buitenspel per wedstrijd · 0,80 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · Ø. Nyland

Trainer · S. Solbakken sinds 01/03/2021 · 5 club(s) getraind sinds 2002
Systeem: matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup

Wales

Aanval · 0,50 doelpunt(en) per wedstrijd · 8,3 schoten per wedstrijd, 33% op doel

Verdediging · 1,25 tegen per wedstrijd

Discipline · 12,3 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 4 wedstrijd(en))

Doelman · K. Darlow

Trainer · C. Bellamy sinds 01/07/2024 · 2 club(s) getraind sinds 2017
Systeem: attaque en difficulté

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Norway

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Wales

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,0 voor Norway, 11,3 voor Wales · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 3,8

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: L. KoumasLewis Koumas

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Liverpool1000—06,4
2026-27Wales000——0—
2025-26Birmingham1001—06,6
2025-26Birmingham City FC1001—06,6
2025-26Hull1001—06,6
2025-26Stoke—00————
2025-26Stoke City—00————
2024-25Stoke City433233—56,5
2024-25Stoke433233—56,5
2024-25Liverpool000——0—
2023-24Liverpool000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), E. HaalandErling Braut Haaland
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272201—07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Norway

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 E. HaalandErling Braut Haaland
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272201—07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %201,0743 %
3 K. AjerKristoffer Vassbakk Ajer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Norway2101—17,3
2026-27Brentford1000—06,8
2025-26Brentford301——07,0
2024-25Brentford260013—56,7
2023-24Brentford292125—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,5043 %
5 D. Møller WolfeDavid Møller Wolfe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hamburg5007—06,4
2026-27Norway2101—07,3
2026-27Wolves100——06,7
2025-26Wolves120——08,5
2024-25AZ Alkmaar332621—5 16,9
2023-24AZ Alkmaar341223—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,5043 %
14 J. RyersonJulian Ryerson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Norway2111—07,9
2026-27Dortmund1003—06,7
2025-26Dortmund5003—06,3
2024-25Dortmund292331—6 16,9
2023-24Dortmund214118—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %110,5043 %
19 T. AasgaardThelo Gerard Aasgaard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht3001—06,6
2026-27Rangers1001—07,2
2026-27Norway111——08,2
2025-26Rangers1003—06,3
2024-25Luton172112—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %111,4329 %

Wales

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
20 D. JamesDean Ruben James
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Go Ahead Eagles9024—16,7
2026-27Wales2101—07,2
2026-27Leeds2104—06,9
2025-26Go Ahead Eagles200——06,7
2025-26Leeds100——06,3
2024-25Leeds3612922—47,3
2024-25Go Ahead Eagles27228—36,9
2023-24Leeds4313714—47,2
2023-24Go Ahead Eagles7002—06,8
2023-24Volendam—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,6057 %
4 B. DaviesBenjamin Thomas Davies
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wales2112—07,6
2026-27Bolton100——06,9
2026-27Bolton Wanderers FC100——06,9
2026-27Tottenham1100—03,7
2025-26Rangers1001—06,3
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Birmingham401113—37,2
2024-25Birmingham City FC401113—37,2
2024-25Tottenham240017—56,9
2024-25Rangers1001—07,3
2024-25Sheffield United100——0—
2023-24Tottenham30108—27,0
2023-24Rangers20104—17,1
2023-24Sheffield United100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %110,5057 %
7 D. BrooksDavid Robert Brooks
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wales210——07,0
2026-27Bournemouth1011—07,6
2025-26Bournemouth100——06,6
2024-25Bournemouth292011—36,7
2023-24Southampton20269—27,1
2023-24Bournemouth13116—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %101,1736 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Norway — 4-2-3-1

Trainer : S. Solbakken sinds 01/03/2021 · vastgelegd op 25/10/2026

Egil Selvik Brest · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Norway · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Watford · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,2 Watford · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Udinese · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 E. SelvikFredrik Aursnes Norway · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Benfica · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Benfica · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Benfica · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Benfica · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 F. AursnesDavid Møller Wolfe Hamburg · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Norway · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Wolves · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Wolves · 2025-26: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,5 AZ Alkmaar · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 6 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 AZ Alkmaar · 2023-24: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 5 D. Møller WolfeKristoffer Vassbakk Ajer Norway · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Brentford · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Brentford · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Brentford · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Brentford · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 3 K. AjerLeo Skiri Østigård Norway · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Genoa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Rennes · 2024-25: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Hoffenheim · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Napoli · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Napoli · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 4 L. ØstigårdMartin Ødegaard Norway · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,8 Arsenal · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,3 Arsenal · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Arsenal · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 8 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Arsenal · 2023-24: 35 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 10 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,7 10 M. ØdegaardSander Gard Bolin Berge Norway · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Fulham · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Fulham · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Fulham · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Burnley · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Burnley · 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 6,9 8 S. BergeAndreas Rædergård Schjelderup Benfica · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Norway · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Benfica · 2025-26: 28 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 5 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Benfica · 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 FC Nordsjaelland · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel FC Nordsjaelland · 2023-24: 25 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 6 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,6 Benfica · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 A. SchjelderupPatrick Berg Bodø/Glimt · 2026-27: 21 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Norway · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 6 P. BergAntonio Eromonsele Nordby Nusa RB Leipzig · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Norway · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel RB Leipzig · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 RB Leipzig · 2024-25: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Club Brugge · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Club Brugge · 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 A. NusaErling Braut Haaland 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 9 E. Haaland
Egil Selvik
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brest7000—07,2
2026-27Norway000——0—
2025-26Watford100——05,2
2024-25Watford1700——27,1
2024-25Udinese000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fredrik Aursnes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Norway6005—06,8
2026-27Benfica3003—07,1
2025-26Benfica4013—06,7
2024-25Benfica2001—07,6
2023-24Benfica100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Møller Wolfe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hamburg5007—06,4
2026-27Norway2101—07,3
2026-27Wolves100——06,7
2025-26Wolves120——08,5
2024-25AZ Alkmaar332621—5 16,9
2023-24AZ Alkmaar341223—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kristoffer Vassbakk Ajer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Norway2101—17,3
2026-27Brentford1000—06,8
2025-26Brentford301——07,0
2024-25Brentford260013—56,7
2023-24Brentford292125—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Leo Skiri Østigård
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Norway100——06,9
2026-27Genoa1001—16,3
2025-26Genoa100——06,9
2024-25Rennes161018—56,9
2024-25Hoffenheim110019—0 16,8
2024-25Napoli000——0—
2023-24Napoli251012—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Martin Ødegaard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Norway2042—08,8
2026-27Arsenal1101—18,3
2025-26Arsenal4001—06,9
2024-25Arsenal303 (1 strafsch.)812—47,3
2023-24Arsenal358 (2 strafsch.)1030—27,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sander Gard Bolin Berge
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Norway2012—07,7
2026-27Fulham0000—00,0
2025-26Fulham200——07,0
2024-25Fulham310031—66,8
2024-25Burnley0002—07,1
2023-24Burnley371240—10 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andreas Rædergård Schjelderup
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benfica7000—06,5
2026-27Norway2011—07,3
2025-26Benfica287 (2 strafsch.)525—27,3
2024-25Benfica20136—06,7
2024-25FC Nordsjaelland—00————
2023-24FC Nordsjaelland259 (1 strafsch.)612—37,6
2023-24Benfica000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Patrick Berg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bodø/Glimt21226—17,5
2026-27Norway200——07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonio Eromonsele Nordby Nusa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27RB Leipzig110——07,6
2026-27Norway000——0—
2025-26RB Leipzig4112—07,1
2024-25RB Leipzig253314—06,8
2024-25Club Brugge0002—06,6
2023-24Club Brugge3030——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Erling Braut Haaland
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272201—07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (04/10/2026) behouden.

Wales — 4-2-3-1

Trainer : C. Bellamy sinds 01/07/2024 · vastgelegd op 25/10/2026

Daniel Ward Wales · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Huddersfield · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Leicester · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Huddersfield · 2023-24: 22 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Leicester · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 D. WardBenjamin Thomas Davies Wales · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Bolton · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Bolton Wanderers FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Tottenham · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,7 Rangers · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Tottenham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Birmingham · 2024-25: 40 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Birmingham City FC · 2024-25: 40 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Tottenham · 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Rangers · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Sheffield United · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Tottenham · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Rangers · 2023-24: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Sheffield United · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 B. DaviesNeco Shay Williams Wales · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Nott'm Forest · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Nott'm Forest · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Nott'm Forest · 2024-25: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Nott'm Forest · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 3 N. WilliamsBenjamin George Cabango Swansea City AFC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Wales · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea City AFC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Swansea City AFC · 2024-25: 45 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Swansea City AFC · 2023-24: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 6 B. CabangoJay Rhys Dasilva Coventry · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Wales · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brentford · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Coventry · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Coventry · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Brentford · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Coventry · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Brentford · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 15 J. DasilvaBenjamin Sorba William Thomas Wales · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Stoke · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Stoke City · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Hull · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stoke · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Stoke City · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Nantes · 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Huddersfield · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Huddersfield · 2023-24: 41 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 8 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,2 19 S. ThomasBrennan Price Johnson Everton · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Wales · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Stoke · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stoke City · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Crystal Palace · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Ipswich · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Tottenham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Tottenham · 2024-25: 33 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 3 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Ipswich · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,5 West Ham · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Tottenham · 2023-24: 32 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 West Ham · 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Nott'm Forest · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 11 B. JohnsonJordan Anthony James Wolves · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Wales · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Leicester · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rennes · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rennes · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Birmingham · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Birmingham City FC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Birmingham City FC · 2023-24: 42 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 0 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,8 Birmingham · 2023-24: 42 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 0 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,8 17 J. JamesLiam Jamie Cullen Wales · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Swansea City AFC · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Swansea City AFC · 2024-25: 42 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Swansea City AFC · 2023-24: 45 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 5 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,8 10 L. CullenEthan Kwame Colm Raymond Ampadu Leeds · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Wales · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leeds · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Leeds · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,2 Leeds · 2023-24: 49 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,3 Chelsea · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 E. AmpaduLewis Koumas Liverpool · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Wales · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Birmingham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Birmingham City FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Hull · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Stoke · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke City · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke City · 2024-25: 43 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,5 Stoke · 2024-25: 43 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,5 Liverpool · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Liverpool · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 L. Koumas
Daniel Ward
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wales000——0—
2024-25Huddersfield13013—0 16,6
2024-25Leicester200——06,3
2023-24Huddersfield223011—06,7
2023-24Leicester000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benjamin Thomas Davies
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wales2112—07,6
2026-27Bolton100——06,9
2026-27Bolton Wanderers FC100——06,9
2026-27Tottenham1100—03,7
2025-26Rangers1001—06,3
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Birmingham401113—37,2
2024-25Birmingham City FC401113—37,2
2024-25Tottenham240017—56,9
2024-25Rangers1001—07,3
2024-25Sheffield United100——0—
2023-24Tottenham30108—27,0
2023-24Rangers20104—17,1
2023-24Sheffield United100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Neco Shay Williams
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wales2001—07,3
2026-27Nott'm Forest1001—07,0
2025-26Nott'm Forest100——07,3
2024-25Nott'm Forest381324—77,0
2023-24Nott'm Forest310123—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benjamin George Cabango
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Swansea City AFC100——06,9
2026-27Wales000——0—
2025-26Swansea City AFC100——06,9
2024-25Swansea City AFC452132—97,1
2023-24Swansea City AFC350124—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jay Rhys Dasilva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry7114—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Brentford200——06,5
2025-26Coventry100——06,5
2024-25Coventry330121—2 16,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Coventry370317—46,9
2023-24Brentford3002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benjamin Sorba William Thomas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wales202——07,6
2026-27Stoke2011—07,2
2026-27Stoke City2011—07,2
2026-27Hull1001—06,9
2025-26Stoke100——06,3
2025-26Stoke City100——06,3
2024-25Nantes291313—36,7
2024-25Huddersfield000——0—
2023-24Huddersfield414834—107,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Brennan Price Johnson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Everton2111—07,4
2026-27Wales2002—06,3
2026-27Stoke100——06,9
2026-27Stoke City100——06,9
2025-26Crystal Palace100——06,5
2025-26Ipswich1101—08,0
2025-26Tottenham100——06,2
2024-25Tottenham3311327—57,1
2024-25Ipswich321227—5 16,5
2024-25West Ham—00————
2023-24Tottenham32501—36,7
2023-24West Ham25003—16,5
2023-24Nott'm Forest3001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordan Anthony James
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wolves2001—06,4
2026-27Wales2002—17,3
2025-26Leicester000——0—
2025-26Rennes000——0—
2024-25Rennes310126—46,9
2024-25Birmingham000——0—
2024-25Birmingham City FC000——0—
2023-24Birmingham City FC428032—106,8
2023-24Birmingham428032—106,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Liam Jamie Cullen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Wales1001—07,0
2025-26Swansea City AFC301——06,7
2024-25Swansea City AFC4211341—86,9
2023-24Swansea City AFC457533—96,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ethan Kwame Colm Raymond Ampadu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Leeds2003—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Leeds3002—07,1
2024-25Leeds290038—77,2
2023-24Leeds490145—107,3
2023-24Chelsea000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lewis Koumas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Liverpool1000—06,4
2026-27Wales000——0—
2025-26Birmingham1001—06,6
2025-26Birmingham City FC1001—06,6
2025-26Hull1001—06,6
2025-26Stoke—00————
2025-26Stoke City—00————
2024-25Stoke City433233—56,5
2024-25Stoke433233—56,5
2024-25Liverpool000——0—
2023-24Liverpool000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (04/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Norway
0gelijk
1overwinning(en) Wales
3,0doelpunten per wedstrijd

1 onderlinge wedstrijd(en): Norway 1 doelpunt(en), Wales 2 · beide scoren in 100% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 100% · 4,0 geel en 1,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Alejandro Hernandez

Doelpuntenmakers in deze duels : Daniel James Wales, 1 · Neco Williams Wales, 1 · Oscar Bobb Norway, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
01/10/2026Wales – Norway Ligue des nations ♂2 – 1Wales

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Norway – Wales →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13