AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Ligue des nations ♂ · Link stały · Historia klubu

Malta

3mecze (1 sezon(y) w bazie)
67 %zwycięstwa
1,33gole strzelone / mecz
—Elo ClubElo
Co to jest?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VNV ostatnie mecze (3), od najstarszego do najnowszego

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 3
po zwycięstwie 1-0 z Andorra · 2 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 3 meczach (4 strzelone, 2 stracone)

Zmiany miejsca w tabeli
Co to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872 J1J3 1. kolejka (24/09/2026): 21. miejsce, 3 pkt2. kolejka (01/10/2026): 34. miejsce, 4 pkt3. kolejka (04/10/2026): 24. miejsce, 7 pkt

24. miejsce po 3. kolejce · najlepsze 21., najgorsze 34. · Porównaj z inną drużyną →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Malta

Atak · gole na mecz: 1,33 · 14,0 strzałów na mecz, 45% celnych

Obrona · stracone na mecz: 0,67

Dyscyplina · faule na mecz: 14,0 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 3)

Bramkarz · H. Bonello

Trener · E. De Leo od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Malta

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Composition probable — 4-2-3-1
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Henry Bonello 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 1 H. BonelloRyan Camenzuli 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 3 R. CamenzuliEnrico Pepe 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 13 E. PepeKurt Shaw 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,3 5 K. ShawZach Muscat Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Chaves · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Farense · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chaves · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Farense · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 Z. MuscatIlyas Chouaref FC Sion · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,6 FC Sion · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 FC Sion · 2024-25: mecze 37, gole 6, asysty 3, faule 44, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 FC Sion · 2023-24: mecze 37, gole 6, asysty 3, faule 44, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 20 I. ChouarefTeddy Teuma Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Standard · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Reims · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Reims · 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Reims · 2023-24: mecze 28, gole 6, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,3 St. Gilloise · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 T. TeumaAlexander Satariano Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Frosinone · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 A. SatarianoBrandon Diego Paiber 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 B. PaiberMatthew Guillaumier Malta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Panserraikos · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Stal Mielec · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Stal Mielec · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 6 M. GuillaumierIrvin Charly Jose Cardona Malta · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 St Etienne · 2025-26: mecze 33, gole 7, asysty 7, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Espanol · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 St Etienne · 2024-25: mecze 15, gole 5, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Augsburg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Etienne · 2023-24: mecze 20, gole 9, asysty 3, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 Augsburg · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 11 I. Cardona
Henry Bonello
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——07,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryan Camenzuli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enrico Pepe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kurt Shaw
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—0 16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zach Muscat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2002—16,7
2025-26Chaves5003—26,8
2024-25Farense000——0—
2023-24Chaves292020—5 16,9
2023-24Farense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ilyas Chouaref
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Sion8227—17,4
2026-27Malta2005—1 17,6
2025-26FC Sion311023—36,8
2024-25FC Sion376344—67,2
2023-24FC Sion376344—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Teddy Teuma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2002—07,2
2025-26Standard9018—26,7
2025-26Reims2101—07,6
2024-25Reims231 (1 z karnych)011—16,7
2023-24Reims286 (1 z karnych)333—77,3
2023-24St. Gilloise000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander Satariano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2001—06,8
2023-24Frosinone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brandon Diego Paiber
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthew Guillaumier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2003—06,8
2025-26Panserraikos7008—16,4
2024-25Stal Mielec253327—56,9
2023-24Stal Mielec282024—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Irvin Charly Jose Cardona
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta311——07,5
2025-26St Etienne337715—37,0
2024-25Espanol16118—16,7
2024-25St Etienne155212—26,9
2024-25Augsburg000——0—
2023-24St Etienne209317—37,4
2023-24Augsburg3001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (04/10/2026) zachowanych.

Transfery
Co to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfery nie zostały jeszcze pobrane: pojawiają się przy kolejnych pobraniach, po kilka drużyn naraz.

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Najbliższe mecze

Ostatnie mecze

DataMeczWynik
04/10/2026Malta – Andorra1 – 0
01/10/2026Malta – Gibraltar1 – 1
24/09/2026Andorra – Malta1 – 2

Występy zawodników
Co to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#ZawodnikPozycjaWiekMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcenaStatus
11I. CardonaIrvin Charly Jose Cardona
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta311——07,5
2025-26St Etienne337715—37,0
2024-25Espanol16118—16,7
2024-25St Etienne155212—26,9
2024-25Augsburg000——0—
2023-24St Etienne209317—37,4
2023-24Augsburg3001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik283327011——07,5podstawowy skład
1H. BonelloHenry Bonello
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——07,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz372218000——07,8rotacja
20I. ChouarefIlyas Chouaref
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Sion8227—17,4
2026-27Malta2005—1 17,6
2025-26FC Sion311023—36,8
2024-25FC Sion376344—67,2
2023-24FC Sion376344—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2522180005—1 17,6rotacja
6M. GuillaumierMatthew Guillaumier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2003—06,8
2025-26Panserraikos7008—16,4
2024-25Stal Mielec253327—56,9
2023-24Stal Mielec282024—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2722180003—06,8rotacja
10T. TeumaTeddy Teuma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2002—07,2
2025-26Standard9018—26,7
2025-26Reims2101—07,6
2024-25Reims231 (1 z karnych)011—16,7
2023-24Reims286 (1 z karnych)333—77,3
2023-24St. Gilloise000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3222180002—07,2rotacja
3R. CamenzuliRyan Camenzuli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3222161001—07rotacja
22Z. MuscatZach Muscat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2002—16,7
2025-26Chaves5003—26,8
2024-25Farense000——0—
2023-24Chaves292020—5 16,9
2023-24Farense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca3222147002—16,7rotacja
23A. SatarianoAlexander Satariano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malta2001—06,8
2023-24Frosinone—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2422141001—06,8rotacja
8P. MbongPaul Mbong
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik2422117002—06,9rotacja
13E. PepeEnrico Pepe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca362191002—06,8rotacja
5K. ShawKurt Shaw
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—0 16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca261178001—0 16,3rezerwowy
25B. TumaBasil Tenywa Tuma
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik202051002—16,3rotacja
2A. OverendAdam Magri Overend
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca25203100——06,5rotacja
19K. EwurumKeyon Ewurum Kelechi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik18202300——06,4rotacja
14A. ZammitAndrea Zammit
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik22201100——06,3rotacja
4Gabriel MentzGabriel Bohrer Mentz
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca27104500——06,6rezerwowy
18C. Zammit LonardelliCarlo Zammit Lonardelli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik24103200——06,7rezerwowy
9J. GrechJake Grech
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik2810100——0—rezerwowy
15M. BeermanMyles Beerman
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2610100——06,2rezerwowy
21J. C. CorbalanJuan Carlos Corbalan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Napastnik280020500——07,2niewykorzystany
6B. PaiberBrandon Diego Paiber
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik3000000——0—niewykorzystany
17J. AzzopardiJake Azzopardi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pomocnik1900000——0—niewykorzystany
16R. Al TumiR. Al Tumi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz25000000—00niewykorzystany
12J. SissonsJames Sissons
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bramkarz1800—00——0—niewykorzystany
13K. SciclunaKean Scicluna
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obrońca2000—00——0—niewykorzystany

Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.

Kadra na dzień 25/10/2026 · API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 3

Odeszli w trakcie sezonu 4

Zawodnicy, którzy grali w Malta w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.

ZawodnikPozycjaMeczeW podstawowym składzieMinutyGoleAsystyOcena
J. CarragherObrońca22180006,6
J. MbongNapastnik22149007,0
K. NwokoNapastnik2063006,7
J. BorgObrońca106006,2

Historia bezpośrednich meczów

Wszystkie mecze Malta przeciwko:

Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13