Ligue 2 ♂ · Link stały · Historia klubu
Laval
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
NDNDV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 u siebie porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 1-0 z Boulogne · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 8 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
16. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 9., najgorsze 18. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Laval
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 10,4 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,20 (2,00 u siebie, 2,50 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 16, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 14,1 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 54)
Bramkarz · M. Samassa · obrony: 23, 62% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,7
Trener · David Vignes od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-3-1-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 3-4-1-2 ×1)
Forma (API-Football): LWDLLLDLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Laval
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Composition probable — 4-3-1-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
William Ludovic Brandon Bianda| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sidi Bane| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,2 |
| 2025-26 | AVS | 9 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Laval | 9 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Annecy | 14 | 0 | 0 | 8 | — | 2 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Lens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
L. Samb| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ababacar Moustapha Lô| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Amiens | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Metz | 16 | 0 | 0 | 7 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Metz | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 1 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sam Sanna| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 28 | 2 | 3 | 32 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | 38 | 1 | 2 | 53 | — | 6 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Esteban Mouton| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 2 | 9 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ethan Clavreul| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 2 | 4 | 13 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
C. Gourichy| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
M. Houdayer| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 12 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Trevis Dago| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Laval | 6 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Laval | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Annecy | 23 | 4 | 0 | 40 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lille | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 34
- 31/08/2026 A. DialloAlpha Diallo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Lens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nancy — 0 0 — — — — 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bordeaux — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lens - 30/08/2026 A. DialloAlpha Diallo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Lens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nancy — 0 0 — — — — 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Bordeaux — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Lens - 20/07/2026 C. FatouCorentin Fatou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 2 0 1 2 — 0 6,5 2025-26 Boulogne 29 6 (2 z karnych) 2 19 — 1 6,6 2024-25 Boulogne 6 0 0 4 — 0 6,3 2023-24 Boulogne 26 7 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Boulogne - 05/07/2026 F. CoquelinFrancis Joseph Coquelin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Nantes 6 1 1 7 — 1 7,1 2024-25 Villarreal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal 19 0 0 18 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Nantes - 02/07/2026 T. BouriaudTeddy Bouriaud
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 Nancy 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Nancy 6 0 1 13 — 1 6,8 2023-24 Nancy 18 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Nancy - 01/07/2026 T. BouriaudTeddy Bouriaud
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 Nancy 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Nancy 6 0 1 13 — 1 6,8 2023-24 Nancy 18 1 0 — — 4 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Nancy - 30/06/2026 J. GaudinJules Gaudin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 9 0 0 12 — 1 6,4 2025-26 Charleroi 19 0 0 11 — 1 1 6,7 2024-25 Paris FC 16 0 1 17 — 1 7,1 2024-25 Caen 11 0 1 17 — 4 7,1 2023-24 Paris FC 37 1 2 36 — 7 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Charleroi - 30/06/2026 A. KantéAboubakary Kanté
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 7 3 0 5 — 0 6,8 2026-27 Middlesbrough 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Austria Vienna 0 0 0 — — 0 — 2025-26 St Etienne 13 0 0 33 — 3 6,9 2025-26 Austria Vienna 2 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Dunkerque 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Middlesbrough 1 0 0 2 — 1 6,7 2024-25 Ajaccio 25 6 1 20 — 0 6,8 2024-25 Dunkerque 25 6 1 20 — 0 6,8 2024-25 Austria Vienna — 0 0 — — — — 2024-25 Troyes — 0 0 — — — — 2023-24 Troyes 18 0 1 44 — 0 6,8 2023-24 Huesca 16 0 0 15 — 2 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Dunkerque - 30/06/2026 A. LôAbabacar Moustapha Lô
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 8 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Amiens 2 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Metz 16 0 0 7 — 4 6,8 2023-24 Metz 6 0 0 3 — 0 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Amiens - 30/06/2026 A. MoussaouiAmine Moussaoui
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 2 0 1 1 — 0 7,5 2025-26 Angers — 0 0 — — — — 2024-25 Angers 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Angers - 30/06/2026 C. GourichyC. Gourichy
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 0 0 4 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Thionville Lusitanos - 30/06/2026 H. EsmelH. Esmel
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Le Puy Foot - 29/06/2026 C. GourichyC. Gourichy
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 8 0 0 4 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Thionville Lusitanos - 29/06/2026 F. CoquelinFrancis Joseph Coquelin
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 Nantes 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Nantes 6 1 1 7 — 1 7,1 2024-25 Villarreal 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Villarreal 19 0 0 18 — 4 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Nantes - 29/06/2026 H. EsmelH. Esmel
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Le Puy Foot - 29/06/2026 L. MartinsLoïs Martins
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 9 0 0 5 — 2 6,4 2023-24 2 0 0 1 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Gobelins - 29/06/2026 A. Faurand-TournaireAymeric Faurand-Tournaire
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 7 0 1 3 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od La Roche VF - 29/06/2026 A. MoussaouiAmine Moussaoui
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 2 0 1 1 — 0 7,5 2025-26 Angers — 0 0 — — — — 2024-25 Angers 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Angers - 29/06/2026 C. FatouCorentin Fatou
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 2 0 1 2 — 0 6,5 2025-26 Boulogne 29 6 (2 z karnych) 2 19 — 1 6,6 2024-25 Boulogne 6 0 0 4 — 0 6,3 2023-24 Boulogne 26 7 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Boulogne - 29/06/2026 N. MupembaNoa-Grace Mupemba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 5 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Chateauroux - 01/02/2026 S. BaneSidi Bane
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 4 1 0 2 — 0 1 6,2 2025-26 AVS 9 1 0 13 — 1 6,5 2025-26 Laval 9 0 0 3 — 2 6,9 2024-25 Annecy 14 0 0 8 — 2 1 6,7 2024-25 Lens 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od AVS - 31/01/2026 Owen KouassiChrist-Owen Kouassi Bathele
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grenoble 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Laval 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Lecce 1 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Laval 33 2 1 32 — 7 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Lecce - 18/01/2026 D. MbayoDylan Mbayo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Zwolle 9 0 4 7 — 0 6,8 2025-26 Zwolle 2 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Zwolle 34 4 7 22 — 2 6,9 2024-25 Kortrijk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kortrijk 9 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od PEC Zwolle - 10/01/2026 A. BadeAnge Bade
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 3 0 0 — — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Bayonne - 31/12/2025 T. DagoTrevis Dago
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Laval 6 2 0 9 — 1 6,5 2025-26 Laval 0 1 0 2 — 0 7,3 2024-25 Annecy 23 4 0 40 — 5 6,7 2024-25 Lille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lille 4 0 1 2 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Lille
Odejścia 40
- 02/09/2026 N. MupembaNoa-Grace Mupemba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 5 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rapperswil - 01/09/2026 N. MupembaNoa-Grace Mupemba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,5 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 5 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rapperswil - 25/08/2026 M. SelloukiMalik Sellouki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 5 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Laval 2 1 0 — — 1 7,3 2024-25 Laval 33 11 3 29 — 3 7,1 2024-25 ADO Den Haag — 0 0 — — — — 2024-25 Den Haag — 0 0 — — — — 2023-24 Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 2023-24 ADO Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rio Ave - 24/08/2026 M. SelloukiMalik Sellouki
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Rio Ave 5 0 0 2 — 0 6,5 2026-27 Laval 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Laval 2 1 0 — — 1 7,3 2024-25 Laval 33 11 3 29 — 3 7,1 2024-25 ADO Den Haag — 0 0 — — — — 2024-25 Den Haag — 0 0 — — — — 2023-24 Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 2023-24 ADO Den Haag 3 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rio Ave - 18/08/2026 A. Faurand-TournaireAymeric Faurand-Tournaire
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 7 0 1 3 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ha Noi - 17/08/2026 A. Faurand-TournaireAymeric Faurand-Tournaire
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 7 0 1 3 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Ha Noi - 27/07/2026 M. AdiléhouMoïse Wilfrid Maoussé Adiléhou
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 23 0 0 11 — 3 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Adilehou Moise - 15/07/2026 M. CamaraMamadou Camara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montpellier 6 1 0 7 — 0 6,8 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 PAOK 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 PAOK 33 0 0 15 — 3 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Rennes 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Brest 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Laval 30 5 (1 z karnych) 1 41 — 5 6,9 2024-25 PAOK 19 7 1 33 — 5 1 7,0 2024-25 Young Boys 18 0 0 26 — 3 2 7,0 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brest 32 7 (1 z karnych) 3 37 — 7 7,1 2023-24 Young Boys 29 1 1 43 — 13 7,1 2023-24 Monaco 20 1 (1 z karnych) 2 25 — 4 7,0 2023-24 Olympiakos 17 2 0 22 — 5 7,0 2023-24 Nancy 8 0 0 — — 3 1 — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 PAOK — 0 0 22 — — 7,0 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Montpellier - 14/07/2026 M. CamaraMamadou Camara
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montpellier 6 1 0 7 — 0 6,8 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 1 6,6 2026-27 PAOK 1 0 0 — — 0 6,2 2026-27 Roma 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 PAOK 33 0 0 15 — 3 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 3 — 0 6,8 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Rennes 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Brest 34 5 3 41 — 5 7,1 2024-25 Laval 30 5 (1 z karnych) 1 41 — 5 6,9 2024-25 PAOK 19 7 1 33 — 5 1 7,0 2024-25 Young Boys 18 0 0 26 — 3 2 7,0 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2024-25 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brest 32 7 (1 z karnych) 3 37 — 7 7,1 2023-24 Young Boys 29 1 1 43 — 13 7,1 2023-24 Monaco 20 1 (1 z karnych) 2 25 — 4 7,0 2023-24 Olympiakos 17 2 0 22 — 5 7,0 2023-24 Nancy 8 0 0 — — 3 1 — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — 2023-24 PAOK — 0 0 22 — — 7,0 2023-24 Roma 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Montpellier - 12/07/2026 T. ThomasTitouan Christophe Gérard Thomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Laval 25 1 1 33 — 7 7,0 2024-25 Laval 32 3 0 31 — 6 6,9 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 Charlton 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Charlton Athletic FC 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Laval 31 1 1 14 — 2 1 6,7 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Fleury 91 - 30/06/2026 L. MartinsLoïs Martins
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 9 0 0 5 — 2 6,4 2023-24 2 0 0 1 — 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Avranches - 30/06/2026 M. TchokountéMalik Tchokounté
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 30 9 (2 z karnych) 1 51 — 5 7,1 2023-24 35 8 (1 z karnych) 1 72 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rouen - 30/06/2026 P. OuanehPeter Ouaneh
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 — — 0 6,9 2024-25 10 0 0 6 — 0 6,7 2023-24 18 0 0 9 — 0 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Uta Arad - 30/06/2026 T. ThomasTitouan Christophe Gérard Thomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Laval 25 1 1 33 — 7 7,0 2024-25 Laval 32 3 0 31 — 6 6,9 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 Charlton 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Charlton Athletic FC 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Laval 31 1 1 14 — 2 1 6,7 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Fleury 91 - 30/06/2026 E. MontetEnzo Montet
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 7 1 0 7 — 2 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Thionville Lusitanos - 29/06/2026 D. MbayoDylan Mbayo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Zwolle 9 0 4 7 — 0 6,8 2025-26 Zwolle 2 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 Laval 1 0 0 2 — 1 6,2 2024-25 Zwolle 34 4 7 22 — 2 6,9 2024-25 Kortrijk 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Kortrijk 9 0 0 — — 1 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do PEC Zwolle - 29/06/2026 E. MaddyEros Maddy
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Laval 3 0 0 1 — 1 6,5 2025-26 Auxerre — 0 0 — — — — 2024-25 Auxerre 15 0 0 3 — 1 6,5 2023-24 Auxerre 14 0 0 2 — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Auxerre - 29/06/2026 M. RaimbaultMathis Raimbault
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Saint-Colomban Locminé - 29/06/2026 M. TchokountéMalik Tchokounté
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 30 9 (2 z karnych) 1 51 — 5 7,1 2023-24 35 8 (1 z karnych) 1 72 — 6 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Tchokounte Malik - 29/06/2026 Owen KouassiChrist-Owen Kouassi Bathele
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Grenoble 2 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Laval 1 0 0 1 — 0 7,0 2025-26 Lecce 1 0 0 — — 0 7,5 2024-25 Laval 33 2 1 32 — 7 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Lecce - 29/06/2026 T. ThomasTitouan Christophe Gérard Thomas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Laval 25 1 1 33 — 7 7,0 2024-25 Laval 32 3 0 31 — 6 6,9 2024-25 Bordeaux — 0 0 — — — — 2023-24 Charlton 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Charlton Athletic FC 40 0 1 31 — 9 6,7 2023-24 Laval 31 1 1 14 — 2 1 6,7 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Thomas Titouan - 29/06/2026 T. VargasThibaut Vargas
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 34 3 6 17 — 3 7,3 2023-24 38 1 8 10 — 3 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Vargas Thibaut - 29/06/2026 W. BenardWilliam Benard
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 3 0 1 6 — 1 7,0 2024-25 1 0 0 — — 0 — 2023-24 11 0 0 9 — 1 6,5 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Benard William - 29/06/2026 Y. AradjYlies Aradj
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Laval 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Toulouse — 0 0 — — — — 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Toulouse 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Toulouse - 29/06/2026 Yohan TavaresYohan Tavares
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 17 0 0 18 — 2 1 6,8 2024-25 29 0 0 35 — 5 6,9 2023-24 21 0 0 8 — 2 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Tavares Yohan
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 24/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Ligue 2: pourquoi Saint-Étienne prend un huis clos partiel pour trois matchs RMC Sport · śr. 21:48
- Big foot, Bane & Bo's Broncos - Inside Denver's 5,280ft sporting empire Sky Sports · śr. 07:00
- Doncic outshines Curry with half-court shot AND behind-the-back assist! Sky Sports · czw. 18:40
- Reims nouveau dauphin en Ligue 2, Clermont repris après avoir mené 3-0 : ce qu'il faut retenir du multiplex de la 9e journée L'Équipe · pt. 22:26
- Ligue 2 : grosse victoire de Reims contre Dijon, remontada dingue de Laval contre Clermont Foot Mercato · pt. 22:02
- Gaël Monfils déjà à la retraite !? Décryptage d'un tremblement de terre du tennis français (Court N°1) RMC Sport · czw. 13:55 · Transfer
- Semenyo 'froze' after alleged racist abuse, court told BBC Sport · śr. 16:16
- Monaco prête un joueur à Laval Foot Mercato · wt. 14:03
- Transferts : l'attaquant Oumar Konaté (Monaco) prêté à Laval (L2) L'Équipe · wt. 13:41 · Transfer
- 'What a pass!' - Jokic pulls off OUTRAGEOUS behind-the-back dime across court! Sky Sports · pon. 21:50
- « C'est sur le terrain que j'ai gagné le respect des détenus », Christophe Ferron, ancien joueur pro à Lorient et Laval, devenu moniteur de sport en prison L'Équipe · śr. 15:00
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Laval 701 18N 122 Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Laval
Montpellier 231 27N 502 Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Annecy
Laval nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Laval
Dunkerque nadchodzące Ligue 2 ♂ · sob. 20:00 Reims
Laval nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Laval
Guingamp nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Laval
Pau FC nadchodzące Ligue 2 ♂ · pt. 20:00 Red Star
Laval nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Laval – Boulogne | 1 – 0 |
| 23/10/2026 | Nancy – Laval | 1 – 0 |
| 16/10/2026 | Laval – Clermont | 3 – 3 |
| 09/10/2026 | Pau FC – Laval | 3 – 2 |
| 18/09/2026 | Laval – Sochaux | 1 – 1 |
| 11/09/2026 | Dijon – Laval | 3 – 2 |
| 04/09/2026 | Laval – Red Star | 1 – 2 |
| 28/08/2026 | Laval – Grenoble | 0 – 3 |
| 22/08/2026 | Metz – Laval | 1 – 1 |
| 14/08/2026 | Laval – Nantes | 2 – 1 |
| 08/08/2026 | Rodez – Laval | 3 – 1 |
| 09/05/2026 | Laval – Boulogne | 2 – 1 |
| 02/05/2026 | Troyes – Laval | 4 – 0 |
| 24/04/2026 | Laval – Rodez | 0 – 0 |
| 20/04/2026 | Dunkerque – Laval | 0 – 2 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | S. SannaSam Sanna
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 9 | 9 | 753 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,9 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. GaudinJules Gaudin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 9 | 8 | 690 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,4 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | M. HoudayerM. Houdayer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 9 | 8 | 642 | 3 | 0 | 12 | — | 2 | 7,2 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | A. LôAbabacar Moustapha Lô
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 8 | 8 | 618 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | podstawowy skład | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | E. MoutonEsteban Mouton
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 8 | 7 | 684 | 0 | 2 | 9 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | W. BiandaWilliam Ludovic Brandon Bianda
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 8 | 7 | 663 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. SamassaMamadou Samassa
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 35 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | C. MandoukiCyril Paul Mandouki
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 34 | 8 | 6 | 527 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,6 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | T. DagoTrevis Dago
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 20 | 6 | 5 | 355 | 2 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | E. ClavreulEthan Clavreul
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 8 | 4 | 504 | 2 | 4 | 13 | — | 1 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | A. KantéAboubakary Kanté
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 31 | 7 | 4 | 347 | 3 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | S. BaneSidi Bane
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 4 | 4 | 289 | 1 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,2 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | A. BeaudouinA. Beaudouin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 7 | 3 | 328 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | J. MaggiottiJulien Maggiotti
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 30 | 6 | 3 | 275 | 1 | 0 | 2 | — | 2 1 | 6,7 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | C. GourichyC. Gourichy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 25 | 8 | 2 | 90 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | L. SambL. Samb
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 24 | 5 | 2 | 201 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | M. SidibeM. Sidibe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 3 | 2 | 148 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. HautboisMaxime Hautbois
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 34 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,8 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | S. MellierS. Mellier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 18 | 2 | 2 | 132 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | T. BouriaudTeddy Bouriaud
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 28 | 2 | 2 | 129 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Y. CourtYoann Court
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 6 | 1 | 157 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,5 | rotacja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | F. CoquelinFrancis Joseph Coquelin
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 34 | 2 | 1 | 37 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | A. MoussaouiAmine Moussaoui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 2 | 0 | 55 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | C. FatouCorentin Fatou
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 2 | 0 | 34 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,5 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | A. DialloAlpha Diallo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 19 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | Mohamed SouaréMohamed Souaré
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 18 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | L. DroyauxLucas Droyaux
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | M. CommaretMattéo Commaret
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 3
Zawodnicy, którzy grali w Laval w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chafik Gourichy | Pomocnik | 0 | 0 | 287 | 0 | 1 | 6,8 |
| M. Sellouki | Napastnik | 2 | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,7 |
| N. Mupemba | Napastnik | 2 | 0 | 36 | 0 | 0 | 6,6 |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Laval przeciwko:
- Annecy
- Boulogne
- Clermont
- Dijon
- Dunkerque
- Grenoble
- Guingamp
- Metz
- Montpellier
- Nancy
- Nantes
- Pau FC
- Red Star
- Reims
- Rodez
- Sochaux
- St Etienne
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.