Bundesliga ♂ · Link stały · Historia klubu
Paderborn
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VDNVN ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez zwycięstwa: 12 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 mecze bez straty gola: 2
po remisie 0-0 z M'gladbach · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 5 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
12. miejsce po 8. kolejce · najlepsze 9., najgorsze 15. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Paderborn
Atak · gole na mecz: 0,80 (1,00 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 14,0 strzałów na mecz, 24% celnych · bez gola w 67% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 17% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 8, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 7)
Bramkarz · M. Schubert rotacja · obrony: 4, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 7,2
Trener · L. Kwasniok od 01/07/2021 · prowadzone kluby: 5 od 2015
System: 3-1-4-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 3-5-2 ×2, 3-4-3 ×1)
Forma (API-Football): DLLWLD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Paderborn
- Kontuzja M. Hoffmeier · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja N. Awortwie-Grant · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja O. Batista Meier · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja S. Klaas · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja T. Gayret · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Composition probable — 3-5-2Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Hannover | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Greuther Furth | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jano ter Horst| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Preußen Münster | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Preußen Münster | 31 | 1 | 2 | 28 | — | 10 | 6,8 |
| 2023-24 | Preußen Münster | 26 | 3 | 0 | 12 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tjark Lasse Scheller| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Paderborn | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Paderborn | 33 | 1 | 0 | 24 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | St Pauli | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Paderborn | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mikkel Bro Hansen| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bodø/Glimt | 6 | 1 | 0 | — | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Silkeborg | 5 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 4,9 |
| 2026-27 | Odense | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1,7 |
| 2026-27 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 |
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Odense | 25 | 0 | 0 | — | — | 5 | 7,0 |
| 2025-26 | Paderborn | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Silkeborg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Paderborn | 18 | 0 | 1 | 14 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | FC Nordsjaelland | 17 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Odense | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Sonderjyske | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Odense | 23 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | FC Nordsjaelland | 19 | 2 | 1 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Paderborn | 18 | 2 | 0 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Sonderjyske | 8 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Laurin Curda| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | 32 | 1 | 0 | 26 | — | 7 1 | 6,9 |
| 2023-24 | 20 | 0 | 0 | 25 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Laurin Ulrich| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Magdeburg | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Ulm | 13 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,0 |
| 2024-25 | Stuttgart | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Stuttgart | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Santiago Castañeda| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 32 | 0 | 1 | 38 | — | 4 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gabriel Vidović| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Dinamo Zagreb | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Mainz | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Raphael Sanchez Obermair| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 2 | 4 | — | 1 | 7,5 |
| 2024-25 | 34 | 6 (4 z karnych) | 6 | 16 | — | 3 | 7,3 |
| 2023-24 | 32 | 5 (1 z karnych) | 6 | 16 | — | 5 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Stefano Marino| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Paderborn | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Karlsruhe | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Karlsruhe | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Steffen Tigges| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Paderborn | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | FC Koln | 16 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | FC Koln | 25 | 3 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 44
- 31/08/2026 R. PhilippeRayan Philippe
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 5 0 0 1 — 0 6,6 2026-27 Hamburg 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Hamburg 3 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Hamburg 36 14 (2 z karnych) 5 16 — 3 7,1 2024-25 Braunschweig 34 13 (2 z karnych) 5 16 — 3 7,1 2024-25 Eintracht Braunschweig 34 13 (2 z karnych) 5 16 — 3 7,1 2023-24 Eintracht Braunschweig 25 8 4 15 — 0 7,1 2023-24 Braunschweig 25 8 4 15 — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Hamburger SV - 25/08/2026 M. PieringerMarvin Pieringer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 6 0 0 14 — 1 6,3 2026-27 Heidenheim 1 0 1 — — 0 6,7 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Heidenheim 33 7 (3 z karnych) 4 50 — 7 7,0 2023-24 Heidenheim 31 3 3 38 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1. FC Heidenheim - 24/08/2026 M. PieringerMarvin Pieringer
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 6 0 0 14 — 1 6,3 2026-27 Heidenheim 1 0 1 — — 0 6,7 2025-26 Heidenheim 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Heidenheim 33 7 (3 z karnych) 4 50 — 7 7,0 2023-24 Heidenheim 31 3 3 38 — 5 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1. FC Heidenheim - 17/08/2026 G. VidovićGabriel Vidović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 1 1 0 2 — 0 7,2 2026-27 Dinamo Zagreb 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mainz 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dinamo Zagreb - 16/08/2026 G. VidovićGabriel Vidović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 1 1 0 2 — 0 7,2 2026-27 Dinamo Zagreb 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mainz 1 0 0 — — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Dinamo Zagreb - 15/08/2026 L. UlrichLaurin Ulrich
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 1 0 1 1 — 0 7,0 2025-26 Magdeburg 3 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Ulm 13 0 0 2 — 1 6,0 2024-25 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od VfB Stuttgart - 30/06/2026 L. ĐurićLuka Đurić
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bosnia & Herzegovina 0 0 0 0 — 0 0,0 2026-27 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Hoffenheim II - 30/06/2026 L. DuricL. Duric
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od 1899 Hoffenheim - 30/06/2026 A. KitosA. Kitos
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Borussia Dortmund - 30/06/2026 A. MillgrammA. Millgramm
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 1 0 0 — — 0 6,0 2025-26 Magdeburg 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od 1. FC Magdeburg - 30/06/2026 C. LippmannClemens Lippmann
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 — — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od TSV 1860 München - 30/06/2026 J. ter HorstJano ter Horst
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 1 1 0 2 — 0 7,2 2025-26 Preußen Münster 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Preußen Münster 31 1 2 28 — 10 6,8 2023-24 Preußen Münster 26 3 0 12 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Preußen Münster - 30/06/2026 M. EnsM. Ens
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Transfer od Verl - 30/06/2026 N. NollNahuel Nicolas Noll
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Hannover 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Greuther Furth 2 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Hoffenheim 2 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od 1899 Hoffenheim - 30/06/2026 O. Batista MeierOliver Batista Meier
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 1 0 1 — — 0 7,2 2025-26 Preußen Münster 1 0 0 1 — 1 8,2 2024-25 Preußen Münster 16 3 (1 z karnych) 3 9 — 1 7,0 2024-25 Ulm 15 3 (1 z karnych) 3 9 — 1 7,0 2024-25 Dresden 2 0 2 — — 0 7,6 2024-25 Dynamo Dresden 2 0 2 — — 0 7,6 2024-25 Grasshoppers — 0 0 — — — — 2023-24 Grasshoppers 8 0 0 3 — 1 6,7 2023-24 Dynamo Dresden — 0 0 — — — — 2023-24 Dresden — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Preußen Münster - 30/06/2026 T. BaackTom Baack
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Nurnberg 20 1 1 21 — 3 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od 1. FC Nürnberg - 30/06/2026 T. GayretT. Gayret
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Verl - 29/06/2026 I. TourayI. Touray
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie od SSV Jeddeloh - 29/06/2026 J. ter HorstJano ter Horst
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 1 1 0 2 — 0 7,2 2025-26 Preußen Münster 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Preußen Münster 31 1 2 28 — 10 6,8 2023-24 Preußen Münster 26 3 0 12 — 6 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Preußen Münster - 29/06/2026 M. WörnerMarco Wörner
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Verl - 29/06/2026 T. de JongTravis Helmut Casper Anton de Jong
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od MVV - 29/06/2026 T. GayretT. Gayret
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Verl - 29/06/2026 L. DuricL. Duric
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Hoffenheim II - 29/06/2026 A. KitosA. Kitos
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny od Borussia Dortmund - 29/06/2026 A. MillgrammA. Millgramm
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Paderborn 1 0 0 — — 0 6,0 2025-26 Magdeburg 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od 1. FC Magdeburg
Odejścia 41
- 31/08/2026 K. OkpalaKennedy Onyedika Okpala
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dresden 3 0 0 2 — 0 6,4 2026-27 Dynamo Dresden 2 0 0 2 — 0 4,4 2025-26 Paderborn 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Dynamo Dresden - 29/08/2026 N. BätznerNick Bätzner
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 1 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rot-Weiß Essen - 28/08/2026 N. BätznerNick Bätzner
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 2 0 1 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rot-Weiß Essen - 12/08/2026 M. BaurMika Baur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celtic 2 1 0 1 — 0 7,2 2026-27 Germany 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Paderborn 2 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 Dresden 18 1 1 3 — 0 6,5 2024-25 Dynamo Dresden 18 1 1 3 — 0 6,5 2024-25 Paderborn 6 0 0 3 — 1 6,6 2023-24 Paderborn — 0 0 — — — — 2023-24 Freiburg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Celtic - 11/08/2026 M. BaurMika Baur
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Celtic 2 1 0 1 — 0 7,2 2026-27 Germany 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Paderborn 2 0 0 4 — 1 6,5 2024-25 Dresden 18 1 1 3 — 0 6,5 2024-25 Dynamo Dresden 18 1 1 3 — 0 6,5 2024-25 Paderborn 6 0 0 3 — 1 6,6 2023-24 Paderborn — 0 0 — — — — 2023-24 Freiburg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Celtic - 03/08/2026 G. ErmolaevG. Ermolaev
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Alemannia Aachen - 26/07/2026 D. KinsombiDavid Kinsombi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preußen Münster 15 1 (1 z karnych) 0 1 — 1 6,6 2024-25 Paderborn 10 1 (1 z karnych) 0 1 — 0 6,6 2023-24 Paderborn 30 3 (2 z karnych) 1 16 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Würzburger Kickers - 25/07/2026 D. KinsombiDavid Kinsombi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preußen Münster 15 1 (1 z karnych) 0 1 — 1 6,6 2024-25 Paderborn 10 1 (1 z karnych) 0 1 — 0 6,6 2023-24 Paderborn 30 3 (2 z karnych) 1 16 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Würzburger Kickers - 21/07/2026 F. BilbijaFilip Bilbija
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Derby 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Derby County FC 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Paderborn 2 1 (1 z karnych) 0 5 — 0 6,5 2024-25 Paderborn 33 9 7 52 — 4 7,1 2023-24 Paderborn 27 5 5 48 — 4 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Derby - 20/07/2026 F. BilbijaFilip Bilbija
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Derby 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Derby County FC 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Paderborn 2 1 (1 z karnych) 0 5 — 0 6,5 2024-25 Paderborn 33 9 7 52 — 4 7,1 2023-24 Paderborn 27 5 5 48 — 4 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Derby - 14/07/2026 M. EnsM. Ens
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do MSV Duisburg - 09/07/2026 T. de JongTravis Helmut Casper Anton de Jong
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rot-weiss Oberhausen - 08/07/2026 T. de JongTravis Helmut Casper Anton de Jong
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Rot-weiss Oberhausen - 06/07/2026 M. WörnerMarco Wörner
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do SSV Jahn Regensburg - 05/07/2026 K. YalcinKerem Yalcin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rot-weiss Oberhausen - 04/07/2026 K. YalcinKerem Yalcin
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Rot-weiss Oberhausen - 02/07/2026 Bennit BrögerBennit Bröger
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Paderborn 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Wolfsburg 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Wolfsburg 1 0 0 1 — 0 6,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Fortuna Köln - 01/07/2026 L. CopadoLucas Fernando Copado Schrobenhauser
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Cottbus 1 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Energie Cottbus 1 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Paderborn 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Cottbus 22 5 3 18 — 0 7,1 2024-25 Energie Cottbus 22 5 3 18 — 0 7,1 2024-25 LASK 0 0 0 — — 0 — 2023-24 LASK 11 0 0 — — 0 6,4 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Energie Cottbus - 30/06/2026 Anton BäuerleAnton Bäuerle
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 12 0 0 — — 0 6,3 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Saarbrücken - 30/06/2026 C. BrackelmannCalvin Marc Brackelmann
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Paderborn 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Paderborn 24 3 0 14 — 2 7,1 2023-24 Paderborn 13 0 0 4 — 1 6,8 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Augsburg - 30/06/2026 I. TourayI. Touray
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wypożyczenie do Kickers Emden - 29/06/2026 Anton BäuerleAnton Bäuerle
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 — 0 0 — — — — 2024-25 12 0 0 — — 0 6,3 2023-24 — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do FC Saarbrücken - 29/06/2026 D. KinsombiDavid Kinsombi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Preußen Münster 15 1 (1 z karnych) 0 1 — 1 6,6 2024-25 Paderborn 10 1 (1 z karnych) 0 1 — 0 6,6 2023-24 Paderborn 30 3 (2 z karnych) 1 16 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Kinsombi David - 29/06/2026 D. SeimenDennis Seimen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stuttgart 2 0 0 0 — 0 6,9 2025-26 Paderborn 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stuttgart 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do VfB Stuttgart - 29/06/2026 F. BilbijaFilip Bilbija
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Derby 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Derby County FC 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Paderborn 2 1 (1 z karnych) 0 5 — 0 6,5 2024-25 Paderborn 33 9 7 52 — 4 7,1 2023-24 Paderborn 27 5 5 48 — 4 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Bilbija Filip
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- Hütter von Ebnoutalib beeindruckt: "Überrascht von der Entwicklung" kicker · czw. 16:10
- El Eintracht de Frankfurt se interesa por Buba Sangaré Marca · czw. 13:58
- "Der Mann wird ja auch alt ...": Freude auf den "Götze-Gipfel" in Paderborn kicker · śr. 16:44
- Gladbach und Paderborn treffen das Tor nicht Sportschau · pon. 00:00
- Laufwunder Baack empfiehlt sich für mehr kicker · niedz. 15:25
- Gladbach fehlte gegen Paderborn der Mut Sportschau · niedz. 10:55 · Kontuzja
- Paderborn zu harmlos? Kettemann: "Am besten nicht so viel darüber reden" kicker · sob. 19:53 · Konferencja prasowa
- Blessin zwar zufrieden, aber Gladbach "weiter auf der Intensivstation" kicker · sob. 19:47 · Kontuzja
- Gladbach wartet weiter auf den ersten Heimdreier Sportschau · sob. 18:13
- Live hören: Borussia Mönchengladbach gegen SC Paderborn 07 - Bundesliga Sportschau · sob. 15:15
- LIVE! Bundesliga-Debüt für TSG-Talent - Batz hütet das Borussia-Tor kicker · sob. 14:32 · Reakcja
- Borussia M'gladbach - Paderborn, en directo | Bundesliga Mundo Deportivo · sob. 14:30 · Skład
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
Ein Frankfurt 311 25N 442 Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Leverkusen
Paderborn 751 14N 102 Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Paderborn
Schalke 04 501 31N 192 Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Bayern Munich
Paderborn nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Paderborn
Elversberg nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Augsburg
Paderborn nadchodzące Bundesliga ♂ · sob. 15:30 Paderborn
RB Leipzig nadchodzące Bundesliga ♂ · wt. 20:30 Union Berlin
Paderborn nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | M'gladbach – Paderborn | 0 – 0 |
| 24/10/2026 | Paderborn – Hamburg | 1 – 0 |
| 17/10/2026 | Werder Bremen – Paderborn | 2 – 2 |
| 10/10/2026 | Paderborn – Stuttgart | 0 – 2 |
| 20/09/2026 | Paderborn – Hoffenheim | 3 – 1 |
| 12/09/2026 | Dortmund – Paderborn | 3 – 0 |
| 05/09/2026 | Paderborn – Freiburg | 0 – 1 |
| 29/08/2026 | Mainz – Paderborn | 0 – 0 |
| 27/06/2020 | Ein Frankfurt – Paderborn | 3 – 2 |
| 20/06/2020 | Paderborn – MGladbach | 1 – 3 |
| 16/06/2020 | Union Berlin – Paderborn | 1 – 0 |
| 13/06/2020 | Paderborn – Werder Bremen | 1 – 5 |
| 06/06/2020 | RB Leipzig – Paderborn | 1 – 1 |
| 31/05/2020 | Paderborn – Dortmund | 1 – 6 |
| 27/05/2020 | Augsburg – Paderborn | 0 – 0 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | M. PieringerMarvin Pieringer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 26 | 6 | 5 | 391 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,3 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | R. PhilippeRayan Philippe
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 25 | 5 | 1 | 114 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | J. ter HorstJano ter Horst
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. CurdaLaurin Curda
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | L. UlrichLaurin Ulrich
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 1 | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. SchubertMarkus Schubert
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 27 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | S. CastañedaSantiago Castañeda
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | T. SchellerTjark Lasse Scheller
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | M. HansenMikkel Bro Hansen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 1 | 77 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | G. VidovićGabriel Vidović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 1 | 1 | 73 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | S. MarinoStefano Marino
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 21 | 1 | 1 | 72 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | A. MillgrammA. Millgramm
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | R. ObermairRaphael Sanchez Obermair
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | F. GötzeFelix Götze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 2 | 0 | 24 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | C. LippmannClemens Lippmann
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 19 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | O. Batista MeierOliver Batista Meier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 24 | 1 | 0 | 45 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | S. TiggesSteffen Tigges
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 1 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | D. ZeitlerDeniz Zeitler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 19 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Ruben MüllerRuben Müller
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 20 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Jonah Benedict StickerJonah Benedict Sticker
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | S. MichelSven Michel
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | L. ĐurićLuka Đurić
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | N. MohrN. Mohr
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | N. NollNahuel Nicolas Noll
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | T. BaackTom Baack
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Florian PruhsFlorian Pruhs
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | M. HoffmeierMarcel Hoffmeier
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Obrońca | 26 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | S. KlaasSebastian Reinhard Klaas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. kontuzjowany | Pomocnik | 27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 8
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Paderborn przeciwko:
- Augsburg
- Bayern Munich
- Dortmund
- Ein Frankfurt
- Elversberg
- FC Koln
- Freiburg
- Hamburg
- Hoffenheim
- Leverkusen
- M'gladbach
- Mainz
- RB Leipzig
- Schalke 04
- Stuttgart
- Union Berlin
- Werder Bremen
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.