Super League Grèce ♂ · Link stały · Historia klubu
Olympiakos
Co to jest?
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
VVVVV ostatnie mecze (5), od najstarszego do najnowszego
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Wszystkie rozgrywki mecze bez porażki: 7 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 6 mecze z rzędu z golem: 6 zwycięstwa z rzędu: 4 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-2 z Kifisia · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (12 strzelone, 2 stracone)
Zmiany miejsca w tabeliCo to jest?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Co to jest?
1. miejsce po 11. kolejce · najlepsze 1., najgorsze 8. · Porównaj z inną drużyną →
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Olympiakos
Atak · gole na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 16,5 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,30 (0,30 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 71% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 15, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 2,6 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 48)
Bramkarz · S. Ortega rotacja · obrony: 8, 89% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,49 · ocena 7,1
Trener · Imanol Alguacil od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2014
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): WWDLWWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Olympiakos
Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. El Kaabi (Noga), B. Popovic (Off the roster), Clayton (Off the roster), J. Roca (Off the roster), K. Fortounis (Uraz mięśniowy), L. Bailey (Kontuzja), L. Scipioni (Off the roster), M. Mouandilmadji (Off the roster), Y. Yazici (Kolano)
Composition probable — 4-2-3-1Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Olympiakos | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lorenzo Pirola| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Olympiakos | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Olympiakos | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,7 |
| 2024-25 | Olympiakos | 18 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Salernitana | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Salernitana | 27 | 1 | 0 | 33 | — | 4 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Panagiotis Retsos| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Greece | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Olympiakos | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Olympiakos | 25 | 2 | 0 | 22 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Olympiakos | 17 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Olympiakos | 27 | 0 | 0 | 27 | — | 10 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Verona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Emmanouil Saliakas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Greece | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Olympiakos | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | St Pauli | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | St Pauli | 31 | 2 | 1 | 16 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | St Pauli | 31 | 2 | 2 | 25 | — | 6 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sopuruchukwu Bruno Onyemaechi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Olympiakos | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,3 |
| 2025-26 | Olympiakos | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Boavista | 18 | 3 | 1 | 15 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Olympiakos | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Boavista | 24 | 0 | 1 | 19 | — | 3 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Gelson Dany Batalha Martins| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Olympiakos | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Olympiakos | 25 | 2 | 1 | 17 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Santiago Hezze| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,6 |
| 2025-26 | 26 | 0 | 1 | 30 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | 19 | 0 | 0 | 22 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | 31 | 0 | 1 | 27 | — | 6 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Remo Marco Freuler| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Switzerland | 6 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Olympiakos | 2 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Bologna | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Bologna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nott'm Forest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Bologna | 32 | 1 | 1 | 44 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Francisco Jorge Tavares Oliveira| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Alverca | 6 | 2 (1 z karnych) | 2 | 10 | — | 1 1 | 7,6 |
| 2026-27 | Olympiakos | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Olympiakos | 28 | 4 | 5 | 17 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Alverca | 20 | 2 (1 z karnych) | 4 | 30 | — | 6 | 7,1 |
| 2024-25 | Mallorca | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,5 |
| 2024-25 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Stoke City | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Stoke | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Famalicao | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joel Roca Casals| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Olympiakos | 5 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Girona | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Mirandes | 38 | 6 | 2 | 15 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Girona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Girona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
João Pedro Ferreira Silva| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Olympiakos | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Besiktas | 18 | 4 | 0 | 15 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Nott'm Forest | 31 | 3 | 1 | 24 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Vitória SC | 33 | 11 | 5 | 48 | — | 7 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
TransferyCo to jest?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Co to jest?
Przyjścia 77
- 02/09/2026 L. BaileyLeon Patrick Bailey Butler
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Roma 2 0 1 — — 0 7,3 2025-26 Aston Villa 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Aston Villa 29 1 2 12 — 3 6,8 2023-24 Aston Villa 36 10 9 26 — 5 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aston Villa - 01/09/2026 L. BaileyLeon Patrick Bailey Butler
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Roma 2 0 1 — — 0 7,3 2025-26 Aston Villa 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Aston Villa 29 1 2 12 — 3 6,8 2023-24 Aston Villa 36 10 9 26 — 5 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aston Villa - 31/08/2026 G. PuertaGustavo Adolfo Puerta Molano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 3 0 0 10 — 1 7,1 2026-27 Olympiakos 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Santander 1 0 0 2 — 1 6,7 2024-25 Hull 30 1 0 36 — 3 6,9 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen 7 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Racing Santander - 31/08/2026 L. BaileyLeon Patrick Bailey Butler
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Roma 2 0 1 — — 0 7,3 2025-26 Aston Villa 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Aston Villa 29 1 2 12 — 3 6,8 2023-24 Aston Villa 36 10 9 26 — 5 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Aston Villa - 30/08/2026 G. PuertaGustavo Adolfo Puerta Molano
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Santander 3 0 0 10 — 1 7,1 2026-27 Olympiakos 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Santander 1 0 0 2 — 1 6,7 2024-25 Hull 30 1 0 36 — 3 6,9 2024-25 Leverkusen 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Leverkusen 7 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Racing Santander - 28/08/2026 M. PedersenMads Giersing Valentin Pedersen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hertha 6 1 2 7 — 1 6,6 2026-27 Olympiakos 1 0 0 0 — 0 3,3 2026-27 Norway 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Torino 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Torino 3 0 0 3 — 0 6,9 2025-26 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Torino 29 0 0 16 — 3 6,5 2024-25 Augsburg 7 0 0 5 — 0 6,3 2024-25 Feyenoord 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Randers FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sassuolo 28 0 2 12 — 4 6,6 2023-24 Augsburg 27 1 1 34 — 5 1 6,8 2023-24 Randers FC 15 0 1 5 — 1 6,6 2023-24 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Torino - 27/08/2026 M. PedersenMads Giersing Valentin Pedersen
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Hertha 6 1 2 7 — 1 6,6 2026-27 Olympiakos 1 0 0 0 — 0 3,3 2026-27 Norway 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Torino 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Torino 3 0 0 3 — 0 6,9 2025-26 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Torino 29 0 0 16 — 3 6,5 2024-25 Augsburg 7 0 0 5 — 0 6,3 2024-25 Feyenoord 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Randers FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sassuolo 28 0 2 12 — 4 6,6 2023-24 Augsburg 27 1 1 34 — 5 1 6,8 2023-24 Randers FC 15 0 1 5 — 1 6,6 2023-24 Feyenoord 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Torino - 21/08/2026 A. GonzálezArmando González Alba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 1 0 1 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Guadalajara Chivas - 20/08/2026 A. GonzálezArmando González Alba
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 2 1 0 1 — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Guadalajara Chivas - 17/08/2026 N. TiknizyanNayair Tiknizyan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Armenia 4 0 0 5 — 0 6,6 2026-27 Red Star Belgrade 3 0 0 3 — 0 7,2 2026-27 Olympiakos 2 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FK Crvena Zvezda - 16/08/2026 N. TiknizyanNayair Tiknizyan
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Armenia 4 0 0 5 — 0 6,6 2026-27 Red Star Belgrade 3 0 0 3 — 0 7,2 2026-27 Olympiakos 2 0 0 1 — 0 6,6 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FK Crvena Zvezda - 16/08/2026 R. FreulerRemo Marco Freuler
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Switzerland 6 0 0 8 — 0 6,8 2026-27 Olympiakos 2 0 1 0 — 0 7,4 2025-26 Bologna 1 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Bologna 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Bologna 32 1 1 44 — 9 7,0 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Bologna - 31/07/2026 C. FilisC. Filis
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Olympiakos Piraeus - 29/07/2026 Gustavo SáGustavo Filipe Alves de Freitas Azevedo e Sá
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 0 0 0 — 0 6,9 2025-26 Famalicao 32 4 2 75 — 7 6,9 2024-25 Famalicao 33 4 6 61 — 7 6,9 2023-24 Famalicao 28 3 5 49 — 6 6,9 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nottingham Forest - 28/07/2026 S. OrtegaStefan Ortega Moreno
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 2 0 0 0 — 0 7,1 2025-26 Nott'm Forest 7 0 0 — — 0 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny od Nottingham Forest - 23/07/2026 M. SaliakasEmmanouil Saliakas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greece 3 0 0 2 — 2 6,8 2026-27 Olympiakos 2 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 St Pauli 3 0 0 2 — 1 6,6 2024-25 St Pauli 31 2 1 16 — 4 6,9 2023-24 St Pauli 31 2 2 25 — 6 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC St. Pauli - 22/07/2026 M. SaliakasEmmanouil Saliakas
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greece 3 0 0 2 — 2 6,8 2026-27 Olympiakos 2 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 St Pauli 3 0 0 2 — 1 6,6 2024-25 St Pauli 31 2 1 16 — 4 6,9 2023-24 St Pauli 31 2 2 25 — 6 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FC St. Pauli - 17/07/2026 Joel RocaJoel Roca Casals
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 5 1 0 4 — 1 7,1 2025-26 Girona 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Mirandes 38 6 2 15 — 4 6,8 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Girona - 16/07/2026 Joel RocaJoel Roca Casals
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 5 1 0 4 — 1 7,1 2025-26 Girona 1 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Mirandes 38 6 2 15 — 4 6,8 2024-25 Girona 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Girona — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Girona - 08/07/2026 Jota SilvaJoão Pedro Ferreira Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 2 0 0 4 — 0 6,3 2025-26 Besiktas 18 4 0 15 — 1 6,8 2025-26 Nott'm Forest 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Nott'm Forest 31 3 1 24 — 5 6,8 2024-25 Vitória SC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Vitória SC 33 11 5 48 — 7 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie od Nottingham Forest - 05/07/2026 Z. SmajlovićZinedin Smajlović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bosnia & Herzegovina 1 0 0 1 — 1 2,9 2026-27 Olympiakos 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lecco 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lecce 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sandefjord - 04/07/2026 Z. SmajlovićZinedin Smajlović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Bosnia & Herzegovina 1 0 0 1 — 1 2,9 2026-27 Olympiakos 0 0 0 0 — 0 0,0 2024-25 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lecco 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Lecce 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Sandefjord - 02/07/2026 A. TsompanidisAlexandros Tsompanidis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Panserraikos 7 0 0 — — 1 6,5 2024-25 Panserraikos 2 0 0 — — 0 7,0 2023-24 Panserraikos 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Panserraikos - 02/07/2026 B. PopovićBalša Popović
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Montenegro 1 0 0 — — 0 7,0 2026-27 Arouca 1 0 0 0 — 0 2,4 2026-27 Olympiakos 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Arouca 17 1 0 13 — 3 6,5 2024-25 Arouca 16 0 0 2 — 0 1 6,6 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cercle Brugge 37 0 3 — — 5 2 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od FK Crvena Zvezda - 01/07/2026 A. TsompanidisAlexandros Tsompanidis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Panserraikos 7 0 0 — — 1 6,5 2024-25 Panserraikos 2 0 0 — — 0 7,0 2023-24 Panserraikos 2 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer od Panserraikos
Odejścia 67
- 19/09/2026 Dani GarcíaDaniel García Carrillo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Olympiakos 1 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Cordoba 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 18 0 0 26 — 4 6,8 2024-25 Ath Bilbao — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Bilbao 28 1 0 11 — 4 6,6 2023-24 Olympiakos — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Atromitos - 18/09/2026 Dani GarcíaDaniel García Carrillo
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Olympiakos 1 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Cordoba 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Olympiakos 18 0 0 26 — 4 6,8 2024-25 Ath Bilbao — 0 0 — — — — 2023-24 Ath Bilbao 28 1 0 11 — 4 6,6 2023-24 Olympiakos — 0 0 — — — — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Atromitos - 13/09/2026 R. CabellaRémy Joseph Cabella
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Volos NFC 2 0 0 2 — 0 6,1 2025-26 Olympiakos 6 0 1 8 — 1 6,8 2025-26 Nantes 1 0 1 — — 0 7,0 2024-25 Lille 23 1 2 16 — 1 7,1 2023-24 Lille 30 2 2 16 — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Volos NFC - 12/09/2026 R. CabellaRémy Joseph Cabella
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Volos NFC 2 0 0 2 — 0 6,1 2025-26 Olympiakos 6 0 1 8 — 1 6,8 2025-26 Nantes 1 0 1 — — 0 7,0 2024-25 Lille 23 1 2 16 — 1 7,1 2023-24 Lille 30 2 2 16 — 0 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Volos NFC - 01/09/2026 RodineiRodinei Marcelo de Almeida
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 3 — 1 1 7,2 2025-26 23 4 3 20 — 3 7,3 2024-25 19 2 (1 z karnych) 7 13 — 4 7,3 2023-24 30 2 (1 z karnych) 2 26 — 4 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Santos - 31/08/2026 C. MouzakitisChristos Mouzakitis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Greece 1 0 0 0 — 0 3,4 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Olympiakos 1 0 0 — — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 31/08/2026 RodineiRodinei Marcelo de Almeida
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 1 0 0 3 — 1 1 7,2 2025-26 23 4 3 20 — 3 7,3 2024-25 19 2 (1 z karnych) 7 13 — 4 7,3 2023-24 30 2 (1 z karnych) 2 26 — 4 7,3 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wolny do Santos - 30/08/2026 C. MouzakitisChristos Mouzakitis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Greece 1 0 0 0 — 0 3,4 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Olympiakos 1 0 0 — — 0 7,2 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 21/08/2026 M. TaremiMehdi Taremi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 1 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 23 10 (2 z karnych) 2 24 — 1 7,0 2025-26 Inter — 0 0 — — — — 2024-25 Inter 26 1 (1 z karnych) 2 9 — 1 6,7 2023-24 Porto 23 6 (2 z karnych) 4 22 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Wasl FC - 20/08/2026 M. TaremiMehdi Taremi
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Olympiakos 1 1 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 23 10 (2 z karnych) 2 24 — 1 7,0 2025-26 Inter — 0 0 — — — — 2024-25 Inter 26 1 (1 z karnych) 2 9 — 1 6,7 2023-24 Porto 23 6 (2 z karnych) 4 22 — 3 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Al-Wasl FC - 19/08/2026 Pablo MaffeoPablo Carmine Maffeo Becerra
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Valencia 6 0 0 6 — 1 6,4 2026-27 Olympiakos 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Mallorca 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Mallorca 30 0 2 23 — 7 7,0 2023-24 Mallorca 22 1 2 22 — 3 1 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Valencia - 17/08/2026 André LuizAndré Luiz Inácio da Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Rio Ave 19 7 5 11 — 3 7,4 2025-26 Olympiakos 8 0 0 8 — 1 6,6 2024-25 Rio Ave 16 1 1 10 — 1 6,8 2023-24 Rio Ave 29 4 0 9 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting Kansas City - 16/08/2026 André LuizAndré Luiz Inácio da Silva
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 Rio Ave 19 7 5 11 — 3 7,4 2025-26 Olympiakos 8 0 0 8 — 1 6,6 2024-25 Rio Ave 16 1 1 10 — 1 6,8 2023-24 Rio Ave 29 4 0 9 — 2 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Sporting Kansas City - 07/08/2026 G. MasourasGiorgos Masouras
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greece 3 1 1 1 — 0 7,0 2026-27 Nurnberg 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Olympiakos 3 0 0 7 — 2 6,6 2024-25 Bochum 14 2 0 12 — 1 6,8 2024-25 Olympiakos 9 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 Olympiakos 32 7 3 37 — 1 7,2 2023-24 Kifisia 19 1 1 17 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do NEOM - 06/08/2026 D. KeitaD. Keita
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Krasava Odintsovo - 06/08/2026 G. MasourasGiorgos Masouras
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greece 3 1 1 1 — 0 7,0 2026-27 Nurnberg 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Olympiakos 3 0 0 7 — 2 6,6 2024-25 Bochum 14 2 0 12 — 1 6,8 2024-25 Olympiakos 9 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 Olympiakos 32 7 3 37 — 1 7,2 2023-24 Kifisia 19 1 1 17 — 3 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do NEOM - 05/08/2026 Gabriel StrefezzaGabriel Tadeu Strefezza Rebelato
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Palermo 2 1 0 3 — 0 7,3 2025-26 Parma 14 2 2 21 — 3 6,9 2025-26 Olympiakos 12 1 1 12 — 1 6,9 2024-25 Como 37 6 4 46 — 5 7,1 2023-24 Lecce 19 1 (1 z karnych) 0 20 — 4 7,0 2023-24 Como 15 3 1 26 — 2 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Palermo - 05/08/2026 D. KeitaD. Keita
Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.
Wolny do Krasava Odintsovo - 05/08/2026 F. OrtegaFrancisco Gabriel Ortega
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 19 1 3 16 — 4 7,0 2024-25 15 0 1 14 — 1 7,0 2023-24 23 0 3 16 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do River Plate - 04/08/2026 K. TzolakisKonstantinos Tzolakis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greece 4 0 0 0 — 1 6,9 2026-27 Hull 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 26 0 0 — — 1 7,5 2024-25 Olympiakos 19 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Olympiakos 10 0 0 — — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 04/08/2026 F. OrtegaFrancisco Gabriel Ortega
Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2025-26 19 1 3 16 — 4 7,0 2024-25 15 0 1 14 — 1 7,0 2023-24 23 0 3 16 — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do River Plate - 04/08/2026 Gabriel StrefezzaGabriel Tadeu Strefezza Rebelato
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Palermo 2 1 0 3 — 0 7,3 2025-26 Parma 14 2 2 21 — 3 6,9 2025-26 Olympiakos 12 1 1 12 — 1 6,9 2024-25 Como 37 6 4 46 — 5 7,1 2023-24 Lecce 19 1 (1 z karnych) 0 20 — 4 7,0 2023-24 Como 15 3 1 26 — 2 1 7,1 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Palermo - 03/08/2026 K. TzolakisKonstantinos Tzolakis
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Greece 4 0 0 0 — 1 6,9 2026-27 Hull 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Olympiakos 26 0 0 — — 1 7,5 2024-25 Olympiakos 19 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Olympiakos 10 0 0 — — 1 7,0 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Transfer do Hull City - 29/07/2026 A. PapakanellosAntonis Papakanellos
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Asteras Tripolis 6 1 0 0 — 0 6,6 2025-26 Rio Ave 21 0 0 10 — 1 6,4 2025-26 Olympiakos 6 0 0 1 — 0 6,7 M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Asteras Tripolis - 29/07/2026 A. LiatsikourasA. Liatsikouras
Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Kalamata 6 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wypożyczenie do Kalamata
Od początku poprzedniego sezonu, według API-Football, stan na 25/10/2026. Kwoty w postaci podanej przez źródło, często ich brak: żadna wartość rynkowa nie jest wyliczana.
W prasieCo to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Co to jest?
- El Rennes frena al Olympiakos Mundo Deportivo · śr. 22:50
- Les notes de Rennes-Olympiakos L'Équipe · śr. 19:57
- Gonçalo Oliveira estreia-se pelo Rennes com nulo frente a quarteto luso do Olympiacos Record · śr. 19:40
- Rennes 0-0 Olympiacos : “c'est un bon point car l’Olympiacos est un gros morceau”, souligne Haise RMC Sport · śr. 19:36
- Il Rennes frena la corsa dell'Olympiakos in Europa League: finisce 0-0 al 'Roazhon Park' Corriere dello Sport · śr. 18:32
- Après un match pauvre en occasions, Rennes accroche l'Olympiakos et reste invaincu en Ligue Europa L'Équipe · śr. 18:24
- Rennes-Olympiacos: les Rennais continuent de faire du surplace en Ligue Europa après un nouveau match nul RMC Sport · śr. 18:22
- Ligue Europa : Rennes accroché par l’Olympiakos Foot Mercato · śr. 18:22
- Où voir Rennes-Olympiakos ? L'Équipe · śr. 16:03
- Rennes - Olympiakos, en directo | Europa League Mundo Deportivo · śr. 15:30 · Skład
- Rennes - Olympiakos : les compositions officielles Foot Mercato · śr. 15:20 · Skład
- Ligue 1 : Le programme de la J10 avec les chocs Lens-OM et Rennes-Lille RMC Sport · śr. 14:46
Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.
Najbliższe mecze
PAOK 581 24N 182 Super League Grèce ♂ · niedz. 18:00 Olympiakos
Iraklis 661 22N 112 Super League Grèce ♂ · niedz. 18:00 Aris
Olympiakos nadchodzące Super League Grèce ♂ · sob. 19:00 Olympiakos
AEK nadchodzące Super League Grèce ♂ · niedz. 16:00 Atromitos
Olympiakos nadchodzące Super League Grèce ♂ · niedz. 16:00 Olympiakos
Panetolikos nadchodzące Super League Grèce ♂ · sob. 18:30 Kalamata
Olympiakos nadchodzące Super League Grèce ♂ · sob. 17:00 PAOK
Olympiakos nadchodzące
Ostatnie mecze
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Kifisia – Olympiakos | 2 – 3 |
| 25/10/2026 | Olympiakos – Kalamata | 5 – 0 |
| 18/10/2026 | Panetolikos – Olympiakos | 0 – 2 |
| 11/10/2026 | Olympiakos – Panathinaikos | 1 – 0 |
| 20/09/2026 | Levadeiakos – Olympiakos | 0 – 1 |
| 20/09/2026 | Levadiakos – Olympiakos | 0 – 1 |
| 12/09/2026 | Olympiakos – OFI Crete | 0 – 1 |
| 12/09/2026 | Olympiakos – OFI | 0 – 1 |
| 05/09/2026 | Volos NFC – Olympiakos | 1 – 1 |
| 30/08/2026 | Asteras Tripolis – Olympiakos | 0 – 1 |
| 22/08/2026 | Olympiakos – Atromitos | 1 – 0 |
| 17/05/2026 | AEK – Olympiakos | 1 – 1 |
| 13/05/2026 | Olympiakos – Panathinaikos | 1 – 0 |
| 10/05/2026 | Olympiakos – PAOK | 1 – 1 |
| 03/05/2026 | PAOK – Olympiakos | 3 – 1 |
Występy zawodnikówCo to jest?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Co to jest?
| # | Zawodnik | Pozycja | Wiek | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 73 | Joel RocaJoel Roca Casals
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | 5 | 3 | 240 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | A. El KaabiAyoub El Kaabi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 32 | 3 | 3 | 209 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | M. MouandilmadjiMarius Mouandilmadji
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 3 | 2 | 180 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Gelson MartinsGelson Dany Batalha Martins
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 2 | 2 | 183 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | L. PirolaLorenzo Pirola
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 23 | 2 | 2 | 183 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | P. RetsosPanagiotis Retsos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 2 | 2 | 183 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | S. OrtegaStefan Ortega Moreno
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 33 | 2 | 2 | 183 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | M. SaliakasEmmanouil Saliakas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 29 | 2 | 2 | 172 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | S. HezzeSantiago Hezze
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 24 | 2 | 2 | 167 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Jota SilvaJoão Pedro Ferreira Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 2 | 2 | 165 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | S. OnyemaechiSopuruchukwu Bruno Onyemaechi
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 2 | 2 | 118 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | R. FreulerRemo Marco Freuler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 2 | 1 | 116 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,4 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | L. ScipioniLorenzo Scipioni
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 2 | 1 | 108 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | R. YaremchukRoman Yaremchuk
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 30 | 2 | 1 | 98 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | A. GonzálezArmando González Alba
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 22 | 2 | 1 | 85 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | G. PuertaGustavo Adolfo Puerta Molano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 22 | 2 | 1 | 83 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | N. TiknizyanNayair Tiknizyan
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 26 | 2 | 0 | 65 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | K. FortounisKonstantinos Fortounis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 33 | 1 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,1 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. BaileyLeon Patrick Bailey Butler
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 28 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | M. PedersenMads Giersing Valentin Pedersen
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 25 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | Gustavo SáGustavo Filipe Alves de Freitas Azevedo e Sá
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | rezerwowy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | B. PopovićBalša Popović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | C. FilisC. Filis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | ClaytonClayton Fernandes Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Napastnik | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | D. StournarasDimitrios Stournaras
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | David CarmoDavid Mota Veiga Teixeira Carmo
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 92 | I. GeorgakopoulosI. Georgakopoulos
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Z. SmajlovićZinedin Smajlović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Obrońca | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 76 | A. TsompanidisAlexandros Tsompanidis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 61 | G. KouraklisGeorgios Kouraklis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Bramkarz | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | T. BakoulasTheofanis Bakoulas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niewykorzystany | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | ChiquinhoFrancisco Jorge Tavares Oliveira
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 31 | 1 | — | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | Y. YazıcıYusuf Yazıcı
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 29 | 1 | — | — | 1 | 0 | — | — | 0 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | G. KarakasidisGeorgios Karakasidis
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Pomocnik | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Mecze: występy we wszystkich rozgrywkach sezonu (API-Football); ocena: średnia w skali 10 z rozegranych meczów; popełnione faule, Sp. = spalone, żółte i czerwone kartki w sezonie; status: podstawowy ≥ 70% meczów drużyny, rotacja ≥ 50% występów.
Kadra na dzień 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · mecze ligowe rozegrane w tym sezonie: 11
Odeszli w trakcie sezonu 5
Zawodnicy, którzy grali w Olympiakos w tym sezonie i nie są już w kadrze: ich liczby zdobyte tutaj zostają tutaj, te z nowego klubu są na jego stronie.
| Zawodnik | Pozycja | Mecze | W podstawowym składzie | Minuty | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodinei | Obrońca | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| Dani García | Pomocnik | 1 | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,6 |
| C. Mouzakitis | Pomocnik | 1 | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,9 |
| Pablo Maffeo | Obrońca | 1 | 0 | 33 | 0 | 0 | 6,7 |
| M. Taremi | Napastnik | 1 | — | — | 1 | 0 | — |
Historia bezpośrednich meczów
Wszystkie mecze Olympiakos przeciwko:
- AEK
- Aris
- Asteras Tripolis
- Atromitos
- Iraklis
- Kalamata
- Kifisia
- Levadeiakos
- Levadiakos
- OFI
- OFI Crete
- Panathinaikos
- Panetolikos
- PAOK
- Volos NFC
Najedź kursorem lub dotknij nazwiska albo najedź na koszulkę: statystyki zawodnika sezon po sezonie.